1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

پوشش خبری ویژه یلدا «۳»

یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر
بیمارستانی در کاشان برای بیماران شب یلدا را جشن گرفت.

یکی از بیمارستان کاشان  در بلندترین شب سال برای بیماران خود جشن شب یلدا گرفت.

یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 1یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 3یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 4یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 5یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 6یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 7یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 8یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 9یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 10یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 11یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 12یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 13

گزارش از محسن بایعی

خواندن خبر در سایت منبع

عکس توئیت جهانگیری به مناسبت یلدا

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
عکس توئیت جهانگیری به مناسبت یلدا
اسحاق جهانگیری با انتشار عکس در توئیتی نوشت: یلدا در پیش است، سنّت پایدار و جان افزا و شادی بخش ایرانی. این آیین فرخنده بر عموم هم‌میهنان عزیز مبارک. جمعتان جمع، دلتان خوش و افق‌های زندگیتان روشن‌تر باد، به قول حافظ:"شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید.

برترین ها: اسحاق جهانگیری با انتشار عکس در توئیتی نوشت: یلدا در پیش است، سنّت پایدار و جان افزا و شادی بخش ایرانی. این آیین فرخنده بر عموم هم‌میهنان عزیز مبارک. جمعتان جمع، دلتان خوش و افق‌های زندگیتان روشن‌تر باد، به قول حافظ:"شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید.

عکس توئیت جهانگیری به مناسبت یلدا - 2

خواندن خبر در سایت منبع

تبریک توئیتری ظریف در شب یلدا

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
تبریک توئیتری ظریف در شب یلدا
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان بمناسبت شب یلدا در متنی را در توئیتر خود منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسیخبرگزاری میزان، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، در پیامی توئیتری بمناسبت شب یلدا نوشت:

صمیمانه‌ترین آرزو‌ها را برای هموطنان ایرانی خودم و تمام افراد دیگر در سراسر جهان که امشب در کنار عزیزان خود جمع شده اند تا یلدا، انقلاب زمستانی (نجومی)، را جشن بگیرند را خواستارم.

وی همچنین آرزو کرد تا کره زمین به زودی شاهد "زیبایی صلح و یکدلی" باشد و "زورگویی و دورویی کمتری" را نظاره گر باشد.

تبریک توئیتری ظریف در شب یلدا - 4

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب15 ساعت قبل

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

بهاریه فیلم کوتاه

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون که زمینه برای نمایش گسترده فیلم‌های کوتاه به وجود آمده است اهالی این عرصه باید تلاش کنند آثارشان ضمن تنوع، محتوا و کیفیت، منعکس کننده فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی باشد.
ایرناایرنا10 ساعت قبل
به گزارش روز یکشنبه سازمان اورژانس کشور، در سال ۹۶ حدود ۳۸۰ هزار مرگ در کشور گزارش شد که ۳۱۳ هزار مورد آن به دلیل بیماری‌های غیرواگیر بود. از این ۳۱۳ هزار مورد، ۱۶۱ هزار مورد به دلیل بیماری‌های قلبی و عروقی بود و حدود ۹۷ هزار مورد از مرگ و میر مردم ایران مستقیما به دلیل فشار خون بوده است. این گزارش می‌افزاید: با توجه به آمار بسیار بالای ایرانیان مبتلا به فشار خون، وزارت بهداشت با همکاری سایر سازمان‌های اجرایی کشور طرح بسیج ملی کنترل فشار خون را از روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در کشور آغاز کرد. وی افزود: آمبولانس‌ها، اتوبوس آمبولانس‌های پشتیبان و عملیاتی در روز نماز عید فطر و نمازهای جمعه در تاریخ اجرای طرح (۲۷ اردیبهشت لغایت ۱۵ تیر) جهت پایش فشار خون نمازگزاران مستقر هستند. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: اورژانس آماده ثبت اطلاعات خدمت گیرندگان این طرح و ارجاع به مراکز بهداشتی و درمانی در صورت نیاز است.

اخبار بیشتر