تمرین شب گذشته تیم ملی زیر نظر کی روش
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. فرهنگ
پوشش خبری

تمرین شب گذشته تیم ملی زیر نظر کی روش

تمرین پرفشار کی‌روش برای ملی‌پوشان

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
تمرین پرفشار کی‌روش برای ملی‌پوشان
تمرین امروز ملی پوشان ساعت 16:30 برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تمرین شب گذشته تیم ملی زیر نظر شخص کارلوس کی روش برگزار شد که این تمرین تاکتیکی پرفشار بود و سرمربی تیم ملی به همین دلیل تمرین امروز صبح ملی پوشان را لغو کرد و بازیکنان عصر امروز به تمرین خواهند پرداخت. تمرین تیم ملی ساعت 16:30 برگزار می شود. ملی پوشان خود را برای جام ملتها آماده می کنند که این رقابت ها از 15 دی تا 12 بهمن در امارات برگزار می شود.

خواندن خبر در سایت منبع

ممنوعیت حضور افراد متفرقه در کمپ اسپایر/تمرین امروز به عصر موکول شد

فارسخبرگزاری فارس
ممنوعیت حضور افراد متفرقه در کمپ اسپایر/تمرین امروز به عصر موکول شد
با درخواست مسئولان، حضور اغراد متفرقه در کمپ اسپایر ممنوع شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از قطر، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران از روز سه شنبه گذشته در کمپ اسپایر در حال برگزاری است و شاگردان کی روش در حال آماده سازی در این کمپ هستند. طبق هماهنگی صورت رفته توسط مسئولان و اطرافیان تیم که در قطر حضور دارند حضور افراد متفرقه در کمپ اسپایر ممنوع شده است. 

این اتفاق برای این صورت گرفته که طی روزهای اخیر افراد متفرقه زیادی در کمپ اسپایر حضور دارند و همین موضوع باعث شده تا کی روش درخواست کند تا در اطراف حل برگزاری تمرین تیم ملی خلوت تر شود.

همچنین تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران که قرار بود ظهر امروز برگزار شود به بعدازظهر موکول شده و ملی پوشان یک جلسه تمرین تاکتیکی برگزار خواهند کرد. تمرین شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران یک تمرین تاکتیکی سنگین بود که زیر نظر کی روش برگزار د.

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال؛ فوتبالدوست قطری از بازیکنان و کادرفنی امضا گرفت

طرفداریخبرگزاری طرفداری
حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال؛  فوتبالدوست قطری از بازیکنان و کادرفنی امضا گرفت
یک فوتبالدوست قطری در حاشیه تمرین تیم ملی با در دست داشتن پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان اقدام جالبی انجام داد.

طرفداری- تمرین آماده‌سازی تیم ملی فوتبال در قطر در حال برگزاری است و در حاشیه تمرین امروز یک فوتبالدوست قطری در تمرین حاضر شد و در حالی که پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را در دست داشت اقدام به امضا گرفتن از بازیکن کرد.

به نقل از فارس، وی سپس به سمت کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی رفت و از او هم امضا گرفت. در نهایت این هوادار برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت در جام ملت‌های آسیا کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

گل دیدنی زلاتان در دیدار مقابل لس آنجلس اف سی

رکنارکنا15 ساعت قبل

فیلم | اثر جدید سالار عقیلی با شعر سید عبدالجواد موسوی

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل

دربی نوجوانان؛ استقلال ۲ پرسپولیس ۰ (ویدئو گلهای نیمه اول)

ایلناایلنا1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
تنها بازیکنی که بین استقلال و پرسپولیس جا ب جا شد و موفق بود فقط نیکبخت بود که اونم وقتی از استقلال جدا شد بازیکن آماده و خوبی بود ب جز بقیه بازیکن‌ها جواب ندادن یا اخراجی تیم بودن رفتن تیم رقیب مثل عنصاریان، منشا، حالا فراز فاطمی و سید عباسی و پژمان نوری و فراز فاطمی یه تیم فاصله بینشون بود تا برن تیم رغیب یعنی هیچکدوم جواب ندادن

زیباترین تکنیک‌های سال ۲۰۱۹؛ چگونه یک مدافع را نابود کنیم!؟

الفالف1 روز قبل
زیباترین تکنیک‌های سال ۲۰۱۹؛ چگونه یک مدافع را نابود کنیم!؟ گروه ویدئو الف، ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۶:۳۷ ۳۹۸۰۴۲۸۰۱۷کلیپی از زیباترین و تماشایی‌ترین دریبل‌ها مقابل یک مدافع را مشاهده کنید.

اخبار بیشتر