آخرین اخبار نقل‌وانتقالات پرسپولیس
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

آخرین اخبار نقل‌وانتقالات پرسپولیس

خانم بازیگر این بازیکن را به پرسپولیس می‌آورد

رکناخبرگزاری رکنا
خانم بازیگر این بازیکن را به پرسپولیس می‌آورد
رکنا: رضا قوچان نژاد به نفر اول بازار نقل‌ و انتقالات زمستانی فوتبال ایران تبدیل شده و تقریباً هر روز خبرهای تازه‌ای درباره توافق او با تیم‌های مختلف به‌گوش می‌رسد.

طارمی تا یک‌قدمی پرسپولیس رسید و برگشت!

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
طارمی تا یک‌قدمی پرسپولیس رسید و برگشت!
مهاجم سابق پرسپولیس تا یک قدمی بازگشت به جمع سرخپوشان رفت، ولی در نهایت این اتفاق به سرانجام نرسید.

شاید این موضوع باعث تعجب شما شود، اما مهدی طارمی تا سه‌شنبه‌شب هفته گذشته تمام مراحل شفاهی و پیش‌زمینه‌های ممکن برای حضور در پرسپولیس را گذرانده بود و می‌توانست بدون هیچ دغدغه‌ای، بازیکن جدید سرخپوشان لقب بگیرد، اما از آن به بعد، یکسری اتفاقات افتاد که مهدی را از خواسته‌اش دور کرد.

***

اتفاق اول، رسانه‌ای شدن بازگشت طارمی به پرسپولیس بود. به محض اینکه برانکو ایوانکویچ به صورت تلویحی، خبر بازگشت این بازیکن را لو داد، رسانه‌های داخل کشور ده‌ها مطلب، گزارش و مصاحبه در این رابطه منتشر کردند تا موضوع به سوژه اول فوتبال ایران در حوزه خبر پرسپولیسی‌ها بدل شود و با اولین ترجمه این اخبار به زبان عربی و انگلیسی، مدیران باشگاه الغرافه تا انتهای ماجرا را فهمیدند.

***

تا قبل از آن، مدیران الغرافه حاضر بودند بدون دریافت پول، رضایتنامه طارمی را صادر کرده و او را بازیکن آزاد اعلام کنند زیرا به شدت تحت فشار منتقدان بودند. اوضاع به حدی علیه طارمی بود که نه تنها رسانه‌ها و کارشناسان فوتبال در شبکه‌های ورزشی قطر بلکه هواداران الغرافه و پیشکسوتان باشگاه نیز از این بازیکن انتقاد داشتند. مدیران الغرافه هم براساس همین اتفاقات قصد خداحافظی با طارمی را در سر می‌پروراندند آن هم با فسخ قرارداد یک طرفه از سوی باشگاه قطری، اما همین که فهمیدند پرسپولیس به دنبال این بازیکن است، برای دادن رضایتنامه به طارمی، برایش شرط گذاشتند که باید فسخ قراردادش را فعال کند که آن هم رقمی عجیب و غریب و بیش از ۸ میلیارد تومان خواهد بود که نه پرسپولیس توان پرداختش را دارد و نه شخص طارمی.

***

از سوی دیگر، طارمی برای آن‌که تعصب خود به تیم ملی را نشان بدهد، مصاحبه تندی علیه پیشکسوتان فوتبال ایران انجام داد و اعلام کرد: «اگر قهرمانی در آسیا آسان بود، مربیان دیگر می‌توانستند قهرمان آسیا شوند.» با اینکه دوستان صمیمی طارمی اعتقاد دارند منظورش به محمود یاوری، سرمربی پیشین تیم ملی ایران بوده، اما برانکو این موضوع را به خودش مرتبط دانست که نتوانسته پرسپولیس را قهرمان لیگ قهرمانان آسیا کند و از این رو، ناخواسته رابطه طرفین شکراب شد تا حدی که برانکو نیز جواب طارمی را داد و گفت: «نمی‌دانم طارمی چه‌ها گفته و توجه هم نخواهم کرد. بازیکنانی که جذب کردیم، مهدی شیری، مهدی شریفی، مهدی ترابی و سروش رفیعی هستند. درباره بازیکنان بعدی که بخواهند جذب شوند، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. هنوز سه بازیکن دیگر می‌خواهیم، اما بستگی به شرایط مختلفی نظیر بودجه ما، شرایط باشگاه‌های آن‌ها و مسائل دیگر دارد. ما فعلا گروه اول بازیکنانی که می‌خواستیم را جذب کردیم.»

***

سومین اتفاق که باعث از بین رفتن شانس بازگشت طارمی شد، حمله دوباره هواداران پرسپولیس به صفحه شخصی این بازیکن است. طرفداران تیم سرخپوش پایتخت پس از ناراحتی برانکو از صحبت‌های طارمی، به صفحه شخصی این بازیکن در اینستاگرام حمله کرده و او را به باد انتقاد گرفتند تا به طور کلی، شانسی برای دیدن دوباره طارمی در پیراهن پرسپولیس نباشد. حداقل فعلا که اوضاع به این شکل است، اما در فوتبال ایران این‌طور است که اگر منافع مشترک در میان باشد، همه با یکدیگر آشتی می‌کنند و اوضاع گل و بلبل می‌شود!

خواندن خبر در سایت منبع

اگر علاقه باشگاه پرسپولیس جدی باشد؛ آپوئل نیکوزیا در مورد جدایی قوچان نژاد مقاومت نمی‌کند

طرفداریخبرگزاری طرفداری
اگر علاقه باشگاه پرسپولیس جدی باشد؛ آپوئل نیکوزیا در مورد جدایی قوچان نژاد مقاومت نمی‌کند
گرچه باشگاه پرسپولیس هرگز پروژه جذب رضا قوچان نژاد را تایید نکرده اما به نظر می رسد مهاجم آپوئل یک گزینه جدی و مهم برای پرسپولیس به شمار می رود. موضوع دیگر این است که با توجه به جایگاه فعلی مهاجم سابق هیرنفین ، آپوئل در مورد جدایی قوچان نژاد مقاومت نمی‌کند.

طرفداری - پرسپولیس به دنبال تقویت در نیم فصل دوم است و پس از سپری شدن دوران سخت محرومیت از نقل و انتقالات، هواداران سرخ در انتظار تشکیل تیمی قدرتمندتر از همیشه و البته با تیغی بران‌تر در خط آتش هستند.

موضوع خرید رضا قوچان نژاد توسط پرسپولیس از هفته‌ها پیش مطرح شده اما سیاست پرسپولیس در قبال موضوع خرید مهاجم آپوئل نیکوزیا سکوت بوده است. با این وجود، مطرح نشدن نام هیچ مهاجم دیگری به جز رضا قوچان نژاد، نشان می‌دهد موضوع جذب او توسط پرسپولیس ممکن است جدی‌تر از حدی باشد که قابل تصور بوده است.

حتی پس از پایان دیدار سپاهان و پرسپولیس در اصفهان، زمانی که از گرشاسبی مدیر عامل وقت باشگاه پرسپولیس مستقیما در مورد خرید قوچان نژاد سؤال شد، گرشاسبی با وجود اصرار بر نام نبردن از بازیکنان فهرست خرید پرسپولیس، با لحنی سؤالی در مورد قوچان نژاد پاسخ داد که بیشتر شبیه به تأیید بود تا تکذیب.

رضا قوچان نژاد با آپوئل قرارداد دارد اما نمایش او در این فصل آن قدر خیره کننده نبوده که آپوئل درهای خروج را به روی او ببندد به خصوص این که او در بازی‌های اخیر آپوئل نه تنها در ترکیب اصلی آپوئل نبوده بلکه به عنوان بازیکن جانشین نیز به میدان نرفته است و این به معنای تمایل احتمالی آپوئل به فروش قوچان نژاد یا فسخ قرارداد او و جذب بازیکن دیگری است.

آپوئل برای خرید قوچان نژاد هزینه‌ای نکرد و با قراردادی آزاد مهاجم ایرانی را به خدمت گرفت. این موضوع ممکن است آپوئل را به صدور رضایت نامه قوچان نژاد ترغیب کند زیرا آن‌ها برای خرید قوچان نژاد هزینه‌ای نکرده‌اند و یک توافق دو جانبه بین قوچان نژاد و آپوئل محتمل است.

در این شرایط جذب قوچان نژاد برای پرسپولیس چندان دشوار به نظر نمی‌رسد و قرمزها در صورتی که عزم جدی برای جذب قوچان نژاد داشته باشند به این هدف نزدیک هستند و تنها توافق دو جانبه با مهاجم سابق تیم ملی تعیین کننده خواهد بود با این حال، پنجره نقل و انتقالات همانند یک هندوانه دربسته است که تا آخرین لحظه باید منتظر هر اتفاقی در مورد آن بود.

خواندن خبر در سایت منبع

پشت صحنه موفقیت‌های پرسپولیس؛ دستیارانی به قیمت طلا

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
پشت صحنه موفقیت‌های پرسپولیس؛ دستیارانی به قیمت طلا
پرسپولیس برای سال‌ها عادت کرده بود که که نه برای قهرمانی و نه حتی برای مدعی بودن بلکه برای نیفتادن بجنگد اما نژاد فلاح مدیرعامل وقت پرسپولیس با تغییر کادر فنی سرخپوشان دست به انقلاب بزرگی در تیم زد.

پرسپولیس با برانکو در همان سال اول انقدر خوب کار کرد که حتی این تیم را با به بارسلونای آسیا تشبیه کردند. هرچند که این تیم در پایان فصل تنها به خاطر تفاضل گل عنوان قهرمانی را از دست داد اما تیم برانکو در دو سال بعد توانست کاملا مقتدرانه قهرمان شود. سرخپوشان در این فصل هم با وجود محرومیت توانستند در پایان نیم فصل در جمع مدعیان اصلی قهرمانی قرار بگیرند و در لیگ قهرمانان آسیا هم نایب قهرمان قاره کهن شوند. اما در پرسپولیس رویایی هواداران، برانکو تنها نیست. او دستیارانی دارد که ارزشی بیشتر از طلا برایش دارند.

کریم بدون ادعا مسئول دفع حواشی

از همان سال اول حضور برانکو در پرسپولیس کریم باقری به عنوان دستیار ایرانی او مشخص شد. کریم باقری به عنوان اسطوره سرخپوشان همیشه اعلام کرده که به سرمربیگری علاقه‌ای ندارد و از سمت خود کاملا راضی است. این در حالی است که در طول سالهای اخیر کسانی مانند: «افشین پیروانی، مرزبان، استیلی، حسین عبدی و …..» هر کدام با ادعای سرمربیگری وارد پرسپولیس شدند و هر کدام در زمانی هرچند کوتاه نیز سرمربیگری پرسپولیس را بر عهده گرفتند. اما بزرگترین مسئولیت کریم مدیریت حواشی درون تیم و حتی بیرون تیم بوده است. حضور کریم با بیش از ۱۰۰ بازی ملی و حضور در یکی از معتبرترین لیگ‌های اروپایی و سال‌ها کاپیتانی در پرسپولیس به کمتر بازیکنی جرات خودبزرگ‌بینی در این تیم می‌دهد. باقری در اتفاقاتی مانند داستان پیام صادقیان و درگیری علیپور و رامین رضائیان و همچنین در چند مورد در خصوص اعتراض بازیکنان درباره شرایط مالی تیم نشان داد که هنر مدیریت کردن نیمکت را به خوبی بلد است. مهم‌تر از همه اینها این است که برانکو می‌داند کسی روی نیمکت سودای سرمربیگری و زیرابی رفتن ندارد. چی از این بهتر؟

این پسر ترسناک پرسپولیس

زمانی که برانکو به پرسپولیس پیوست با خودش تی هو میر را به عنوان مربی بدنساز پرسپولیس معرفی کرد. مرد یخی کروات اما در سال اول از پرسپولیس جدا شد و جای خود را به مارکو داد. جالب اینکه بعدها مشخص شد مربی بدنساز جوان سرخپوشان با همین سن و سال کم در واقع استاد مربی قبلی، یعنی تی هو میر بوده. مارکو که به جز حرفه خود مربی اسکی هم است در طول این سالها انقدر خوب کار کرده که شاید باید یک سوم از موفقیت تیم را به نام او نوشت. مارکو در شرایط توانست نشان دهد که چقدر در کار خودش استاد است که پرسپولیس با محرومیت از نقل و انتقالات تنها با ۱۲ بازیکن در لیگ و لیگ قهرمانان حاضر شد اما با همین موجودی اندک طوری کار کرد که بازیکنان پرسپولیس در هر بازی تا اخرین دقایق به لحاظ بدنی کم نیاورند.

آنالیزور ايراني در قواره‌های ایتالیایی

در فوتبال روز دنیا تمام مربیان بزرگ با خودشان آنالیزورهای حرفه‌ای دارند. برانکو نیز در چند سال اخیر از فرزاد حبیب اللهی به عنوان آنالیزور استفاده کرده است. آنالیزور پرسپولیس که مدتی را در ایتالیا تحصیل کرده و مسلط به زبان این کشور است، بعد از پیوستن به جمع سرخپوشان توانست آخرین متدهای آنالیز روز فوتبال دنیا را با خودش به پرسپولیس بیاورد. آنالیزور سرخپوشان همچنین در تابستانی که گذشت با شرکت در یک کلاس حرفه‌ای آنالیز در ایتالیا توانست اطلاعات خودش را به‌روز کند تا مثل همیشه یکی از مردان مورد اعتماد و وثوق برانکو باشد.

ایگور دوست داشتنی

مربی دروازه بانان پرسپولیس یکی از یاران باوفای برانکو در طول این سالها بوده است. ایگور در کنار مربیگری دروازه بانان پرسپولیس، رفاقت بسیار خوبی هم با سرخپوشان دارد و گاهی حتی پیش از تمرین با بازیکنان کشتی می‌گیرد که البته در بیشتر این مبارزات هم پیروز شده است. این موضوع از او مرد محبوبی نزد بازیکنان پرسپولیس ساخته است. ایگور در سالهای حضور در پرسپولیس در کنار رفاقت با بازیکنان نشان داده که به خوبی از دروازه بانان تیمش حمایت می‌کند.

دست راست، تنها پاشنه آشیل برانکو

می‌گویند دستیار اول مانند دست راست سرمربی است اما برانکو در طول این سالها هر چقدر که خوب نتیجه گرفته از دستیار شانس نیاورده است. برانکو زمانی که به ایران آمد آندره پانادیچ را به عنوان دستیار اول معرفی کرد اما درست سال بعد پانادیچ به خاطر بیماری پدرش راهی کرواسی شد و به همین دلیل سرمربی سرخپوشان از سرتن چوک رونمایی کرد. چوک در کنار دستاری برانکو نشان داد آنالیزور بزرگی هم است.

با این وجود در ابتدای سال گذشته چوک هم با پیشنهاد فدراسیون کرواسی از پرسپولیس جدا شد و اینبار برانکو از برادرش برای حضور در کنار خودش دعوت کرد. زلاتکو ایوانکوویچ، با چهره‌ای ثابت و عوض‌نشدنی!

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- علی‌اصغر عاشوری بازیکن تیم فوتبال نساجی گفت: درست است که تا آخر نیم‌فصل بازی‌های سختی مقابل استقلال، پرسپولیس و سپاهان داریم اما بچه‌های ما هم انگیزه زیادی دارند. وی در ادامه در خصوص بازی‌های دشوار این تیم در آینده خاطرنشان کرد: درست است که تا آخر نیم‌فصل بازی‌های سختی مقابل استقلال، پرسپولیس و سپاهان داریم، اما بچه‌های ما هم انگیزه زیادی دارند. در فصل جاری البته تیم‌ها در جدول به‌هم نزدیک هستند و دیگر نمی‌توان گفت یک بازی سخت است و بازی دیگر آسان. عاشوری در پایان در مورد وضعیت نساجی در فصل جاری افزود: به نظرم در فصل جاری خوب کار کردیم و برای ادامه لیگ هم انگیزه بالایی داریم. همان‌طور که گفتم لیگ نوزدهم غیرقابل پیش‌بینی است، شما ببینید صنعت نفت، تراکتور را می‌برد، اما دو بازی بعد از استقلال ۵ گل می‌خورد.
نودنود1 روز قبل
سرمربی پیشین تیم فوتبال زیر ۱۹ سال ایران پس از قرار گیری در بین نامزدهای بهترین زن سال آسیا گفت: امیدوارم بتوانم دیدگاه مثبتی به ویژه در آمریکا و غرب برای ایران بسازم. به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی بهترین بازیکنان، مربیان، فدراسیون‌ها و تیم‌های آسیایی در سال ۲۰۱۹ میلادی را اعلام کرد که کتایون خسرویار مربی تیم بانوان ایران هم به عنوان کاندیدای بهترین مربی زن سال آسیا انتخاب شده است. کتایون خسرویار در واکنش به قرار گیری نامش در بین نامزدهای بهترین مربی زن سال آسیا گفت: انگار تمام زحمات فدراسیون و خانم‌های ایرانی به بار نشست و فوتبال زنان ایرانی در سطح بالاتری قرار گرفت و این بسیار برای ما مهم و حائز اهمیت بود. وی ادامه داد: از این به بعد هر کشوری که تصمیم به برگزاری دیدار دوستانه بگیرد یا تورنمنتی برگزار کند از ایران نیز دعوت خواهد کرد و دیگر فکر نمی‌کنند تیم ایران کیسه گل است که فقط گل بخورد. سرمربی پیشین تیم بانوان ایران ادامه داد: امیدوارم بتوانم دیدگاه مثبتی به سمت ایران مخصوصا در آمریکا و غرب بسازم و دختران ایرانی بیش‌تری را جذب فوتبال کنم.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.
طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
طرفداری - شب گذشته در جریان دیدار دو تیم بوسنی و ایتالیا، میرالم پیانیچ احساس ناراحتی کرد و تعویض شد. هافبک باشگاه یوونتوس پس از بازی گفت امیدوار است مصدومیتش جدی نباشد و به موقع از زمین بیرون آمده باشد. به گزارش رومئو آگریستی، پیانیچ اردوی تیم ملی بوسنی را ترک کرده و به تورین بازگشته است. او بازی مقابل لیختن اشتاین را از دست می‌دهد. طی ساعات آینده شرایط بدنی او در تورین بررسی خواهد شد تا مشخص شود میزان مصدومیت جدی است یا خیر.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داوود عزیزی مدیر کل مجلس با اعلام ارائه گزارش تحقیق و تفحص عمکلرد ده ساله دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این هفته در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم با هدف به شفافیت عمکلرد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تسهیل در امور و اصلاح ساختار این دو باشگاه انجام شده استمدیر کل مجلس وزارت ورزش و جوانان گفت: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یکسال انجام شدوی درباره محورهای تحقیق و تفحص مجلس گفت: درآمدها و مصارف و هرینه‌های دو باشگاه در ده سال گذشته، جریمه‌های بین المللی و ملی دو باشگاه و دلایل ام در ده سال گذشته و تغییرات سازمانی و ساز و کار نظارتی و راهبری در دو باشگاههای استقلال و پرسپولیس در یک دهه گذشته از جمله موارد مورد توجه و بررسی وکلای مردم در مجلس است.

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

هدیه پسر مهدی هاشمی به مادر بازیگرش+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

اولین واکنش مجلس به گرانی بنزین / نگرانی بابت افزایش فشار به معیشت مردم

تجارت‌نیوز1 روز قبل

ویدا:۱۸سال پیش، خواستگارم به من تجاوز کرد/ کوروش: دروغ می‌گوید، چون الان وضعم خوب شده می‌خواهد اخاذی کند

خبرآنلاین1 روز قبل

فیلم/ تازه‌ترین هنرنمایی قهرمان عصر جدید

مشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | واکنش مجری تلویزیون به واژه‌های «ترشیده» و «پیر پسر»!

خبرآنلاین1 روز قبل

گازوئیل هم گران می‌شود؟

اقتصادنیوز1 روز قبل

توزیع شبنامه علیه روحانی در صحن یک سناریوی از پیش تعیین شده بود/ رئیس‌جمهور دست روی نقطه حساسی گذاشته است

ایلنا2 روز قبل

وقتی یک سنگ کوچک حمید فرخ نژاد را زیر تیغ جراحی برد

فردا نیوز1 روز قبل

نرخ دلار و یورو در ۲۵ آبان ۹۸

میزان‌آنلاین1 روز قبل

جنجال میان بازیکنان کلیولند براونز و پیتسبورگ استیلرز، NFL را شوکه کرد؛ واکنش بازیکنان فوتبال آمریکایی به اقدام زشت مایلز گرت

طرفداری1 روز قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری6 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی

نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور26 دقیقه قبل

ایجاد بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه بازی‌های رایانه‌ای

ایبنا27 دقیقه قبل

مذاکره عربستان و روسیه بر سر سامانه دفاعی اس-۴۰۰

ایلنا28 دقیقه قبل

تشدید حضور بازرسان در بازار شهرستان اسدآباد/ افزایش قیمت تخلف است

مهر28 دقیقه قبل

فیلم/ نخبه ۷ ساله در برنامه اعجوبه‌ها

مشرق‌نیوز30 دقیقه قبل

واکنش آیت الله جوادی آملی به ناآرامی‌های اخیر در کشور

خبرآنلاین31 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

15 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1