خطرناک‌ترین تیم جام ملت‌های آسیا تیم ملی ایران است
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

خطرناک‌ترین تیم جام ملت‌های آسیا تیم ملی ایران است

اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر

فارسخبرگزاری فارس
اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر
آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران قبل از جام ملتهای آسیا در یکی از مجهزترین کمپ‌های ورزشی جهان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران از روز سه شنبه گذشته در کمپ اسپایر برای مسابقات جام ملت‌های آسیا در حال آماده سازی است. شاگردان کارلوس کی روش در حالی در یکی از مجهزترین کمپ‌های ورزشی دنیا مشغول آماده سازی هستند که طی روزهای اخیر بارها و بارها رضایت خود را بابت حضور در این کمپ اعلام کرده‌اند. روز گذشته نیز مسعود شجاعی خطاب به خبرنگاران حاضر در تمرین تیم ملی ضمن ابراز رضایت از امکانات کمپ اسپایر یکی از زمین‌های تمرین این مجموعه را با عنوان «مخمل» خطاب کرد و مدعی بود چرا کشوری با یک میلیون نفر جمعیت می‌تواند از چنین زمین‌های تمرینی و امکانات بهره مند باشد ولی ایران با ثروت گاز، نفت و … نمی‌تواند چنین امکاناتی را فراهم کند؟

کمپ اسپایر کمپی است که مربیان بزرگی چون گواردیولا و آنچلوتی از آن تعریف و تمجید کرده‌اند. حتی بازیکنی چون مسی هم امکانات آن را بی نظیر خوانده است. این کمپ شامل ۸ زمین تمرینی است که یکی از آنها سربسته است. اسپایر به طور همزمان می‌تواند میزبان۱۳ رشته ورزشی باشد. امکانات این کمپ ۸ تیم حاضر در جام ملت‌ها را هم به قطر خواهد کشاند که این یعنی سود عایدی نصیب این کشور خواهد شد. در حال حاضر سه تیم یعنی چین، ایران و عراق در اسپایر حضور دارند. تیم رئال مادرید هم قرار است هفته آینده در اسپایر اردو بزند و یک ماه دیگر هم تیم بایرن میهمان این کمپ خواهد بود.

در سال‌های اخیر چهره‌های مطرح دیگری هم بوده‌اند که از اسپایر تعریف کنند و آن را بی نظیر بخوانند. ژاویهرناندز کاپیتان سابق تیم بارسا یک بار گفته بود: «امکانات اسپایر بی نظیر است.» تصور کنید او در حالی این صحبت را مطرح کرده است که از بارسا و از جایی که امکانات فوق العاده ای داشته است می‌آید. همچنین رائول گونزالس کاپیتان سابق رئال مادرید هم بعد از حضور در اسپایر این مجموعه را یک مجموعه خاص در دنیا معرفی کرد.

تصاویری که خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از کمپ اسپایر تهیه کرده نشان می‌دهد که این کمپ تا چه حد مجهز است و بی دلیل نیست که کی روش از ماه‌ها قبل برای حضور در این مجموعه برنامه ریزی کرده است. در این کمپ بزرگ هتل مجللی هم با نام العزیزیه ساخته شده و ملی پوشان فوتبال ایران در آن مستقر هستند. همچنین اعضای تیم ملی چین هم در این کمپ ورزشی حضور دارند و در زمین شماره ۵ این مجموعه تمرینات خود را برگزار می‌کنند.

اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر - 5

*تصویر بالا محل برگزاری تمرینات تیم ملی است

اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر - 7

*یکی از ۸ زمین تمرینی در کمپ اسپایر که تیم‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند

اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر - 9

*محوطه زمین تمرین تیم ملی تا به ساختمان Gym

اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر - 11

*زمین تمرینی تیم ملی زیر نور

اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر - 13

*ساختمان Gym مجموعه ورزشی اسپایر

اینجا «بهشت» تیم ملی ایران است+تصاویر - 15

*زمین مجاور تمرین تیم ملی

با امکانات و زمین‌های باکیفیتی که مجموعه ورزشی اسپایر در اختیار تیم‌های ورزشی قرار می‌دهد این محل به «بهشت مربیان» و به خصوص در شرایط فعلی تیم ملی ایران تبدیل شده و بی دلیل نیست که تمام تیم‌های آسیایی و حتی اروپایی برای برگزاری اردوهای خود چنین کمپی را انتخاب می‌کنند.

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

مهاجرانی: خطرناکترین تیم در جام ملت‌های آسیا تیم ملی ایران است

مهرخبرگزاری مهر
مهاجرانی: خطرناکترین تیم در جام ملت‌های آسیا تیم ملی ایران است
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه همگروهی با عراق و یمن را به فال نیک می‌گیرد، گفت: خطرناکترین تیم در جام ملت‌های آسیا ایران است و ما لیاقت قهرمانی را داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حشمت مهاجرانی درباره پیش بینی اش از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: ۴۰ سال قبل هم در بازی‌های آسیایی در دیدار اول و دوم به عراق و یمن خوردیم. کاری به نتیجه‌ای که به دست آوردیم، ندارم. امسال بعد از ۴۰ سال دوباره به این دو تیم خورده‌ایم و این را به عنوان یک حادثه، پیام و خیریت می‌بینم که تیم ما لیاقت قهرمانی را دارد.

وی افزود: هیچ تیمی به اندازه ما لژیونر خارجی ندارد. لژیونر یعنی بازیکنی که در میادین بین المللی بازی می‌کند. خطرناکترین تیم جام ملت‌های آسیا، تیم ایران است و این امکان را دارد که قهرمان شود.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه تیم کشورمان در حال حاضر پتانسیل‌های خوبی برای قهرمانی از جمله ثبات کاری کارلوس کی‌روش را دارد، خاطرنشان کرد: الان بحث کی روش نیست. مربی نقش اساسی روی نیمکت دارد ولی پتانسیل فوتبال خودمان را هم باید در نظر بگیریم. الان سخت است بخواهید تیم را ارنج کنید. در هر پست بازیکنان توانمندی داریم که اگر خدایی ناکرده اتفاقی رخ بدهد، جایگزین‌های خوبی به زمین می‌روند.

مهاجرانی ادامه داد: توقع ما زیاد نیست. اگر بگوییم از سد عراق و یمن بگذریم و در مراحل بعد به اردن بخوریم، برای ما که تیم و قدرت اول فوتبال آسیا هستیم، نباید مشکل باشد و باید به جمع ۴ تیم برتر برویم. هرچند فوتبال قابل پیش بینی نیست و اتفاقات زیادی در آن رخ می‌دهد.

وی تاکید کرد: اجازه بدهید برای اولین بار کلمه «باید» را در فوتبال به کار ببریم. ما باید به جمع ۴ تیم برویم و بتوانیم در نهایت قهرمان شویم. بازیکن هم باید برای سربلندی خودش، تیمش و کشورش بجنگد.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران با بیان اینکه شرایط، زمان و نیروی انسانی فعلی تیم ملی با زمان سرمربیگری خودش فرق می‌کند، گفت: الان نگران نیمکت نیستیم. ۱۱ بازیکن داخل زمین و ۱۱ بازیکن همسطح روی نیمکت داریم که این خودش ثروت است و هیچ تیمی این ثروت را ندارد. توقع زیادی نداریم. افتخار جام ملت‌ها فقط برای کی روش و بازیکنان نیست؛ برای ما هم هست. باید از این تیم حمایت کنیم. این وظیفه ما است. باید آرزو کنیم به حقمان برسیم. استحقاق و لیاقتش را داریم که قهرمان آسیا شویم.

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش سایت اسپانیایی از بازگشت سردار آزمون به تیم ملی فوتبال

مهرخبرگزاری مهر
گزارش سایت اسپانیایی از بازگشت سردار آزمون به تیم ملی فوتبال
یک سایت اسپانیایی در آستانه جام ملت‌های آسیا به بازگشت سردار آزمون به تیم ملی ایران پرداخته است

به گزارش خبرنگار مهر، سایت «بی‌ساکر» اسپانیا در آستانه جام ملت‌های آسیا در گزارشی به دلایل سردار آزمون برای خداحافظی از تیم ملی و بازگشت وی به این تیم پرداخته است.

در این گزارش با عنوان «مسی ایرانی که تصمیم بازنشستگی خود از تیم ملی را با ۲۳ سال سن تغییر داد»، آمده است: «آزمون به عنوان مسی ایرانی شناخته می‌شود. او یکی از استعدادهای بزرگ تیم ملی ایران است اما به خاطر توهین به مادرش در جام جهانی تصمیم گرفت از تیم ملی خداحافظی کند. آزمون کارش را در لیگ روسیه با تیم روبین کازان شروع کرد و سپس به روستوف رفت ولی سپس به روبین کازان بازگشت.

گزارش سایت اسپانیایی از بازگشت سردار آزمون به تیم ملی فوتبال - 3

آزمون با تیم ملی ایران به جام جهانی روسیه رفت و در گروه اسپانیا، پرتغال و مراکش قرار داشت شاگردان کارلوس کی روش با کسب ۴ امتیاز و عنوان سومی گروه به کار خود در این مسابقات پایان دادند و فقط مقابل اسپانیا شکست خوردند. بعد از جام جهانی، آزمون به طرز شگفت آوری اعلام کرد که به خاطر توهین هایی که شده، بیماری مادرش بدتر شده است و برای همین از تیم ملی کنار رفت.

با این حال آزمون تصمیم گرفت مجددا به تیم ملی ایران بازگردد و در دو بازی تدارکاتی هم به میدان رفت. این مهاجم در لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا قرار دارد. تیم ملی ایران در حال آماده شدن برای یک بازی تدارکاتی با فلسطین است.»

خواندن خبر در سایت منبع

جشن بدرقه تیم ملی فوتبال در کیش لغو می‌شود

تابناکخبرگزاری تابناک
جشن بدرقه تیم ملی فوتبال در کیش لغو می‌شود
فدراسیون فوتبال از احتمال برگزار نشدن مراسم جشن بدرقه تیم ملی در کیش به دلیل دو مساله خبر داد تا ماجرای بدرقه تیم ملی به یک سوژه و محل بحث تبدیل شود. به این ترتیب شائبه تاثیر اختلاف وزیر ورزش با مدیران فوتبال بار دیگر نقل محافل خواهد شد.

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال از احتمال برگزار نشدن مراسم جشن بدرقه تیم ملی در کیش به دلیل دو مساله خبر داد تا ماجرای بدرقه تیم ملی به یک سوژه و محل بحث تبدیل شود. به این ترتیب شائبه تاثیر اختلاف وزیر ورزش با مدیران فوتبال بار دیگر نقل محافل خواهد شد.

به گزارش تابناک ورزشی، در پی اعتراض کی روش به عدم حمایت و بدرقه وزیر ورزش از تیم ملی در آستانه جام ملتها مسایلی در فضای رسانه‌ای پیش آمده بود که حالا با لغو احتمالی جشن بدرقه، به این اختلافات دامن زده خواهد شد. غلامحسین زمان‌آبادی در مورد اینکه برگزاری جشن بدرقه تیم ملی در کیش چه شرایطی دارد، ‌گفت: روابط فرهنگی فدراسیون فوتبال تمامی تمهیدات لازم را برای برگزاری یک مراسم منظم و باشکوه بدرقه تیم ملی آماده کرده است. حتی مسائل مالی و اسپانسر این مراسم هم تعیین شده ولی مهمترین هدف این است که تیم ملی با آمادگی کامل در جام ملت‌های آسیا حاضر شود و برگزاری این جشن هم برای افزایش روحیه ملی‌پوشان بود.

وی افزود: برای برگزاری این جشن دو مشکل پیش‌رو داریم اول اینکه طبق برنامه سرمربی تیم ملی، ملی‌پوشان باید ساعت ۲ بعدازظهر ۱۲ دی ماه در امارات تمرین کنند این در حالی است که تیم ملی در همان روز به جزیره کیش می‌آید اما حداکثر ۴۵ دقیقه زمان دارد تا دوباره از کیش به سمت امارات پرواز کند. مشکل دوم هم بحث خروج از کشور بازیکنان سرباز است که آنها فقط یکبار می‌توانند از کشور خارج شوند و ممکن است با ورود به جزیره کیش مشکلاتی برای این بازیکنان سرباز هم به وجود بیاید.

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: مهدی تاج ریاست محترم فدراسیون ستادی را هم برای این مراسم بدرقه تشکیل داد اما تأکید کرد که تمامی این موارد به دقت رصد شود. اگر تیم ملی بتواند روز ۱۲ دی‌ماه ساعت ۸ شب تمرین کند امکان برگزاری جشن وجود دارد در غیر اینصورت ممکن است که جشن بدرقه برگزار نشود همه چیز فکر می‌کنم حداکثر تا دوشنبه‌شب یا نهایتا سه‌شنبه مشخص شود.

جشن بدرقه تیم ملی فوتبال در کیش لغو می‌شود - 5

خواندن خبر در سایت منبع

لیست تیم ملی سوریه برای جام ملت‌ها مشخص شد+عکس

فارسخبرگزاری فارس
لیست تیم ملی سوریه برای جام ملت‌ها مشخص شد+عکس
اسامی تیم ملی سوریه برای حضور در مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کمتر از دو هفته دیگر بزرگترین تورنمنت آسیایی یعنی جام ملت‌های ۲۰۱۹ به میزبانی امارات آغاز می‌شود.

در این راستا فدراسیون فوتبال سوریه اسامی نهایی تیم ملی این کشور برای این رقابت‌های حساس را اعلام کرد. سوریه در مرحله گروهی با تیم‌های استرالیا، فلسطین و اردن رقیب است.

لیست تیم ملی سوریه برای جام ملت‌ها مشخص شد+عکس - 3

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جزئیات مرگ یک کودک در استادیوم آزادی/پیمانکار بازداشت شد

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین15 ساعت قبل

فیلم | بازدید دادستان تهران از انبار خودروهای دپو شده در بزرگراه فتح

خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
اکثرا برای دیدن بارگاه مقدس امام رضا به مشهد یا خراسان سفر کرده‌ایم اما کمتر کسی به خاطر تاریخ یک شهر، آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کند! امروز شما را به بیرجند، شهری در استان خراسان جنوبی با جاذبه‌های تاریخی زیبای می‌بریم. شهری که زیبایی‌های بی‌نظیرش را نباید از دست داد و تا هوا سرد نشده، بهتر است بار سفرتان را به آنجا ببندید‍! در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید، چراکه قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین عمارت‌های تاریخی ایران در این منطقه آشنا کنیم.

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.

فیلم/ اشک‌های رونالدو به یاد پدر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

روایت شاهدان از برق گرفتگی کودک ۸ ساله در ورزشگاه آزادی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل

اخبار بیشتر