در آینده نزدیک تخم‌مرغ ترکیه‌ای وارد می‌کنیم!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

در آینده نزدیک تخم‌مرغ ترکیه‌ای وارد می‌کنیم!

قیمت مرغ پر کشید/مرغ منجمد هم قیمت را پایین نیاورد

فارسخبرگزاری فارس
قیمت مرغ پر کشید/مرغ منجمد هم قیمت را پایین نیاورد
در حالی که نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار برای گوشت مرغ کیلویی 9800 تومان است، مرغ در بازار 13 هزار و 500 تومان به فروش می‌رسد و برنامه‌ کاهش قیمت هم نتیجه نداده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، قیمت مرغ طی چند هفته گذشته با سرعت تندی رو به بالا حرکت می‌کند و هیچ برنامه دولتی هم برای متعادل‌سازی نرخ بازار کارساز نیست، در حالی که ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب گوشت مرغ را کیلویی ۹۸۰۰ تومان اعلام کرده، اما قیمت مرغ امروز در بازار به ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است. قیمت مرغ در یک ماه گذشته از حدود ۱۰ هزار تومان به این قیمت افزایش یافته است. برنامه دولت برای کاهش قیمت توزیع مرغ منجمد به کیلویی ۸۹۰۰ تومان بود، بلکه بازار مرغ بتواند از این طریق تا حدودی روی آرام ببیند.

حمید ورناصری مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور که مسئولیت تنظیم بازار محصولات پروتئینی را نیز به عهده دارد پیشتر اعلام کرد که روزانه هزار تا ۱۲۰۰ تن مرغ منجمد با کیلویی ۸۹۰۰ تومان توزیع می‌شود که امیدواریم قیمت به ۹۸۰۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان برگردد.

آن گونه که مشاهده می‌‌شود، قیمت مرغ در بازار خیال پایین آمدن ندارد افزایش آن تقریبا روزانه است و ظاهرا دلایل آن ریشه‌ای است که باید علتهای آن برطرف شود.

* افزایش گوشت و سایر محصولات پروتئینی

قیمت گوشت قرمز گوسفندی به کیلویی ۸۰ هزار تومان باعث شده مردم توان خرید این محصول ضروری را نداشته باشند و جایگزین آن تقریبا مرغ شده است، بنابراین با افزایش تقاضا در بازار قیمت مرغ نیز سرعت بیشتری گرفته است.

* افزایش قیمت جوجه یک روزه

قیمت جوجه یک روزه طی چند ماه گذشته تقریبا دو برابر شده است. قیمتی هم که روز گذشته مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های کشاورزی مرغداران گوشتی ایران اعلام کرد، جوجه یک روزه درجه یک ۲۱۸۴ تومان ابلاغ شده که این هم رقم بالایی است. بخش زیادی از قیمت تمام شده گوشت مرغ به قیمت جوجه یک روزه برمی‌گردد. از سوی دیگر بالا بودن قیمت جوجه یک روزه در میزان تولید مرغداران هم نقش دارد و فشار روی قیمت تولید آنها را کمتر می‌کند.

* افزایش قیمت نهاده

خوراک مرغداری‌ها تا ۷۰ درصد از طریق واردات تأمین می‌شود و طی ماه‌های گذشته افزایش قیمت ارز، قیمت تمام شده خوراک را برای مرغداران بیشتر کرده است. بنابراین قیمت تمام شده تولید بالا رفته و آنها برای داشتن حاشیه سود مجبور شده‌اند، قیمت را بالاتر ببرند. خوراک حدود ۷۰ درصد قیمت تمام شده مرغ را تشکیل می‌دهد.

* کاهش تولید

مجموعه دلایل بالا رفتن قیمت جوجه یک روزه و افزایش نهاده‌ها باعث شده تولیدکنندگان مرغ میزان جوجه‌ریزی خود را کاهش دهند و همین عامل باعث شده که ورودی مرغ به کشتارگاه‌ها کمتر شود.

مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی، گفت: عرضه مرغ برای ذبح در کشتارگاه‌ها ۳۰ درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام/ب

خواندن خبر در سایت منبع

مرغداران: آستانه تحمل مردم را در برابر مرغ گران باید بالا برد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
مرغداران: آستانه تحمل مردم را در برابر مرغ گران باید بالا برد
دبیر انجمن ملی شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ گفت: باید آستانه تحمل مدیران و مردم را در مواجهه با نوسانات قیمتی بالا برد تا مرغ قیمت خود را پیدا کند.

علی صابری دبیر انجمن ملی شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ در پاسخ به اینکه چرا قیمت مرغ در بازار به بیش از ۱۴ هزار تومان رسیده است، و قیمت ۹۸۰۰ تومانی کیلوگرم ستاد تنظیم بازار یا قیمت پیشنهادی ۱۲ هزار تومانی تشکلهای مربوطه رعایت نمیشود اظهار کرد: قیمت مرغ با وجود تعیین قیمت توسط دولت و پیشنهاد متفاوت مرغداران، نرخ آن توسط عرضه و تقاضا مشخص میشود؛ به طوری که در ماههای مختلفی از سال قیمت این محصول کمتر از نرخ‌های یاد شده بود و برخی از مواقع نیز بالاتر از این نرخ‌ها است.

وی افزود: این طور نیست که دولت قیمت یک کالا را مشخص کند و قیمت آن در بازار به همان قیمت به فروش برسد؛ در گذشته به دلیل اینکه قیمت مرغ در بازار کمتر از قیمت‌های مورد انتظار بود کسی سراغ ما نمیآمد و حالی از ما نمی‌پرسیدند.

دبیر انجمن ملی شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ ادامه داد: در ۴ تا ۵ سال اخیر شاهد اعتراضات و اعتصابات مرغداران بوده‌ایم ولی مسئولان آن مشکلات را پیگیری نکرد.

وی تصریح کرد: میزان تولید در بازار کاهش نیافته است و بر اساس پیش بینی‌های وزارت جهاد کشاورزی تولید صورت گرفته است و حتی افزایش تولید داشته‌ایم.

برای افزایش قیمت مرغ نباید دنبال دلیل اقتصادی گشت

صابری در پاسخ به اینکه از صحبتهای شما میتوان نتیجه گرفت که صادرات این محصول، تعادل را در بازار عرضه و تقاضا بر هم زده که قیمت‌ها به این اندازه برای مصرف کنندگان داخلی افزایش یافته است، گفت: میزان صادرات رقم زیادی نیست؛ برای دلیل افزایش قیمت مرغ نباید خیلی دنبال دلیل اقتصادی گشت.

وی با بیان اینکه بازار بازی خودش را دارد، اظهار داشت: در حال حاضر نمی‌توان هیچ پیش بینی برای قیمت خوراک مرغ، ارز و غیره داشت.

صابری گفت: وقتی قیمتهای کالاهای جایگزین مانند گوشت قرمز افزایش مییابد و مردم تقاضای خود را به این سمت میآورند، قیمت مرغ هم قرار نیست ثابت بماند.

دبیر انجمن ملی شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ ادامه داد: با افزایش عرضه گوشت مرغ در میدان بهمن به دنبال تعادل بخشی به قیمت این محصول هستیم تا به نرخ هر کیلوکرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۲ هزار تومان مورد انتظار برسد.

وی افزود: در صورتی که قیمت مرغ از رقم یاد شده (۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۲ هزار تومان) برسد به زیان تولید کننده است و مردم نیز راضی به ضرر مرغدارن نیستند.

مردم کمتر مرغ بخرند

صابری اظهار داشت: در حال حاضر دولت برای خودش قیمتی میدهد و ما نیز قیمت خود را ارائه میکنیم، اما بازار خود تصمیم میگیرد و آن طور نیست که ما بگوییم قیمت در بازار باید یک قیمت مشخص باشد و قیمتها همان شوند.

وی پیشنهاد کرد که مردم برای تعادل بخش به بازار مرغ همکاری کنند و در صورتی که برای امشب تنها به یک عدد مرغ نیاز دارند، همان را خریداری کنند.

کمبودی برای تامین مرغ نداریم

وی افزود: هیچ کمبودی به لحاظ تامین گوشت مرغ در بازار نداریم اما فشار تقاضای بیش از اندازه به این بازار، باعث افزایش قیمت‌های میشود که دلیل این افزایش تقاضا، افزایش قیمت دیگر مواد پروتئینی است.

باید آستانه تحمل مردم را در مواجه با نواسانات قیمت مرغ بالا برد

صابری گفت: باید آستانه تحمل مدیران و مردم را در مواجه با این نوسانات قیمتی بالا برد تا مرغ قیمت خود را پیدا کند.

قیمت مرغ تا دو هفته آینده به 12 هزار تومان میرسد

وی افزود: با توجه به افزایش ۱۰ تا ۱۵ میلیون تنی تولید، که گوشت آن به تدریج وارد بازار خواهد شد، پیش بینی میشود که قیمتها در بازار تعدیل و نگرانیهای موجود تا ۲ هفته آینده رفع شود و قیمت هر کیلوکرم مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۲ هزار تومان برسد.

خواندن خبر در سایت منبع

گوشت و مرغ با تداوم گرانی از سبد خانوار حذف می‌شود

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
گوشت و مرغ با تداوم گرانی از سبد خانوار حذف می‌شود
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با بیان این موضوع که میلیاردها دلار ارز ۴۲۰۰تومانی برای کالاهای ضروری اختصاص داده شده است ولی مردم در بازار کالاها را گران می‌خرند، عنوان کرد: اگر این روند ادامه پیدا کند گوشت و مرغ هم از سبد خانوار حذف خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، علی قربانی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: وزیر صنعت متولی اصلی تنظیم بازار در کشور است، وزیر جهاد کشاورزی متولی اصلی تنظیم بازار محصولات کشاورزی و دامی است. مردم و نمایندگان شاهد هستند که برخلاف روند کاهشی نرخ ارز در این مدت قیمت کالاها ارزان نشده است، میلیاردها دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای کالاهای ضروری اختصاص داده شده است ولی مردم در بازار کالاها را گران می‌خرند، قیمت مرغ در بازار به بیش از ۱۴ هزار تومان و قیمت گوشت نیز به بالای ۷۰ هزار تومان رسیده است.

وی افزود: به تدریج یارانه ماهیانه یک نفر نیم کیلو گوشت قرمز هم نخواهد شد، وقتی گوشت‌ قرمز منجمد وارداتی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی در برخی فروشگاه‌ها به بالای ۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد هشدار می‌دهم که اگر این روند ادامه پیدا کند گوشت مرغ هم از سبد خانوار حذف خواهد شد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش بی‌رویه قیمت مرغ، گوشت قرمز، روغن و دارو در بازار غیرقابل توجیه است، هم اکنون ۱۰ تا ۱۲ قلم دارو در بازار یافت نمی‌شود و قیمت دیگر داروها هم سرسام آور است به گونه‌ای که یک خانواده کم درآمد باید برای یک سرما خوردگی ۱۰۰ هزارتومان هزینه کند. هزینه خانواده‌ها در تمامی بخش‌ها افزایش داشته است. تامین معیشت خانوارهای با درآمد متوسط هم با مشکل روبه رو شده است. اگر این گرانی‌ها ادامه پیدا کند باید یک برنامه ریزی دیگری برای تقویت معیشت مردم انجام شود. اختصاص ۱۴ هزار میلیارد ارز ۴۲۰۰ هزارتومانی از جیب مردم در شرایطی که کالاها گران فروخته می‌شود نوعی توزیع رانت در کشور خواهد بود. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

واردات تخم مرغ ترکیه‌ای در آینده نزدیک

فراروخبرگزاری فرارو
واردات تخم مرغ ترکیه‌ای در آینده نزدیک
وی در خصوص علت گرانی این اقلام در چند روز اخیر گفت: این محصولات به دلیل تقاضای بالای خرید برای شب یلدا افزایش قیمت پیدا کرده بودند که ما از این پس با کاهش حجم خرید مردم امیدوار به کاهش قیمت‌ها هستیم.
واردات تخم مرغ ترکیه‌ای در آینده نزدیک - 0

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی البرز با اشاره به نقش افزایش تقاضای شب یلدا در گرانی مرغ گفت: ستاد تنظیم بازار، قیمت ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان را برای هر کیلوگرم مرغ تصویب کرده است.

کاظم حاج محمدی در گفتگو با ایسنا افزود: قیمت مرغ و تخم مرغ در چند روز آینده با واردات تخم مرغ ترکیه‌ای و توزیع مرغ‌های منجمد کاهش پیدا خواهد کرد.

وی در خصوص علت گرانی این اقلام در چند روز اخیر گفت: این محصولات به دلیل تقاضای بالای خرید برای شب یلدا افزایش قیمت پیدا کرده بودند که ما از این پس با کاهش حجم خرید مردم امیدوار به کاهش قیمت‌ها هستیم.

رئیس اتحادیه مرغ تخم مرغ و ماهی البرز در خصوص قیمت تخم مرغ هم اظهار کرد: قیمت هرکیلو تخم مرغ وارداتی تنظیم بازار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان مصوب ستاد تنظیم بازار است و قیمت هرکیلو تخم مرغ داخلی ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان است که ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو ۱۷ هزار تومان را به تصویب رسانده است.

حاج محمدی ادامه داد: هم اکنون قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد ۸ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت هر کیلو گرم مرغ گرم ۱۳ هزار ۸۰۰ تومان است، ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ گرم را ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان تصویب کرده که بر این اساس قیمت ۱۰۰ تومان کاهش خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
مروری بر تجربه هند در زمینه سهمیه بندی و تعیین قیمت بنزین؛ مهمترین تدبیر دولت هند برای افزایش قیمت بنزین افزایش قیمت در برخی ایالات است. با تصمیم چند روز گذشته سران قوا، قیمت بنزین سهمیه‌ای به ۱۵۰۰ تومان و نرخ بنزین آزاد هم به ۳۰۰۰ تومان رسید. برخی از نمایندگان معتقدند در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین منطقی نبود. مهمترین تدبیر دولت برای افزایش قیمت بنزین و کسب درآمد از آن (جهت تامین بودجه لازم برای واردات نفت) افزایش قیمت بنزین در برخی ایالات است. روش دینامیک قیمت سوختسیاست دیگری که دولت هند در مورد بنزین پیش گرفته سیاست «روش دینامیک قیمت سوخت» است.

کیفیت خدمات شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ اقای رضا رحمانی در دومین همایش اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تاکید بر شدت گرفتن نظارت‌ها در بازار افزود: واحد‌های صنفی و مابقی واحد‌های عرضه کننده کالا باید خودکنترلی را در خود اجرا کنند و پس از آن سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و بقیه سازمان‌های ناظر بر وضعیت عرضه کالا نظارت دقیق داشته باشند. وی با بیان اینکه تخلف در این روز‌ها خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد گفت: ما در مقابل حقوق مردم مسئولیم و اجازه ضایع شدن این حقوق را نخواهیم داد. وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به در اختیار گرفتن همه امکانات موجود در سازمان‌های مختلف نظارت و بازرسی ادامه داد: ۲۰ هزار بازرس در کشور بر نظام توزیع نظارت می‌کنند که در کنار آن‌ها سامانه ۱۲۴ از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب و همچنین تعزیرات و دادستان‌ها نیز با ما همراه هستند. آقای رحمانی با بیان اینکه ما از همه صنوف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای انتظار کمک داریم گفت: ​ اعمال تحقیق‌های ویژه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بهترین تصمیم در این روزهاست. وی با اشاره به اینکه ما باید به خاطر یکدیگر از سود خود کم کنیم افزود: این موضوع باید بین همه افراد در بخش‌های مختلف کالا و خدمات نهادینه شود که از بخش کوچکی از منافع خود بگذریم. وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به همکاری موثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف در روز‌های گذشته ادامه داد: در حال حاضر کالا به میزان مورد نیاز ذخیره سازی شده است و افزایش قیمت در دستگاه‌های دولتی تا عید انجام نخواهد شد. آقای رحمانی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین نباید تاثیر قیمتی بر کالا‌ها داشته باشد گفت: در دوره‌های گذشته ایجاد موج گرانی با افزایش بنزین در ذهن مردم نقش بسته است که البته مردم باید بدانند بنزین شاخص افزایش قیمت در کالا‌ها نیست بنابراین ما باید اثر روانی افزایش نرخ بنزین را بر روی قیمت کالا‌ها در جامعه کاهش دهیم. وی با اشاره به بهره گیری از شیوه‌های نوین در نظام تولید و توزیع افزود: نظام سامانه جامع تجارت در کشور راه اندازی شده است که در این نظام بخش‌های مختلف وجود دارد که بر اساس آن‌ها ما می‌توانیم کالا را از مبدا تا مقصد کنترل کنیم که البته این موضوع در حال حاضر فقط برای برخی کالا‌ها مانند لاستیک کامیون عملیاتی شده است و البته باید همه کالا‌ها در این سامانه قرار بگیرند. وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ما تاثیر قیمت بنزین را در سطوح مختلف بررسی کرده‌ایم گفت: به طور مثال تاثیر بنزین در نرخ کرایه تاکسی ۹ درصد است. آقای رحمانی با اشاره به اصلاح ذهنیت مردم در خصوص موارد مختلف از جمله بنزین ادامه داد: به طور مثال در خصوص صادرات مردم این تفکر را دارند که با انجام صادرات تامین کالای مورد نیاز در بازار با مشکل مواجه می‌شود در حالی که صادرات، رونق اشتغال، ​تولید و افزایش قدرت خرید برای مردم را به همراه دارد، اما انجام نادرست صادرات در برخی موارد سبب ایجاد ذهنیت منفی برای مردم شده است که این رویه باید اصلاح شود. وی با بیان اینکه امسال شرایط تحریم در کشور کمتر از سال گذشته نشده است، گفت: این در حالی است که در هشت ماهه گذشته تولید در کالا‌های پرمصرف افزایش داشته است به طور مثال سبد مواد غذایی ۱۵ درصد و دارو‌های انسانی ۲۰ درصد افزایش تولید را تجربه کرده‌اند. وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ایجاد تضاد منافع بین توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف سنتی از دغدغه‌های ما بوده است، افزود: این موضوع بخصوص در شهر‌های کوچک بیشتر مورد نظر است که اجرای مدل فرانچایز اگر خوب ارائه شود و همکاری مناسب شکل بگیرد بزرگترین مانع توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای از بین خواهد رفت.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با توجه به مراجعه فراوان مالکان خودروهای عمومی به جایگاه‌های سوخت اعلام کرد، مالکان خودروهای عمومی نگران حفظ مانده سهمیه سوخت واریزی نباشند زیرا این موضوع طی چند روز آینده مورد بازنگری قرار گرفته و در صورت نیاز تغییرات لازم اعمال خواهد شد. گفتنی است طی روزهای گذشته و با توجه به اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مبنی بر از بین رفتن سهمیه سوخت خودروهای عمومی در پایان هر ماه جایگاه‌های سوخت با صف‌های طولانی و مراجعه زیاد این خودروهای مواجه شده است.

بازیابی رمز کارت سوخت

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما مالکان خودرو چنانچه در زمینه بازیابی رمز کارت سوخت و دریافت کارت سوخت نیاز به راهنمایی بیشتری دارید به پایگاه اینترنتی www. niopdc. ir مراجعه نمایند یا باشماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
شهرام رضایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما میزان سهمیه بنزین هر نوع خودرو را به ترتیب زیر اعلام کرد؛ سواری شخصی بنزینی ۶۰ لیتر، دوگانه سوز ۳۰ لیتر، در کارت سوخت شارژ خواهد شد. برای تاکسی بنزینی ۴۰۰ لیتر، دوگانه سوز ۲۵۰ لیتر و برای موتورسیکلت هم ۲۵ لیتر بنزین واریز می‌شود. برای وانت کم مصرف بنزینی ۲۰۰ لیتر، دوگانه سوز ۶۰ لیتر، وانت پرمصرف بنزینی۳۰۰ لیتر، دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر و آمبولانس هم ۵۰۰ لیتر بنزیر واریز می‌شود. مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران افزود این سهمیه بندی هم مثل قبل خواهد بود با این تفاوت که فقط در مورد تاکسی دو گانه سوز ۵۰ لیتر اضافه شد و خودروی بین شهری هم با احتساب شش روز گذشته که دریافت نکرده بودند ۸۶۵ لیتر کارتشون شارژ می‌شود و برای خطی بین شهری دوگانه سوز هم با احتساب این شش روز ۵۲۵ لیتر خواهد بوداو افزود: دارندگان کارت سوخت سواری شخصی و موتور سیکلت کما فی السابق مقدار سهمیه شان به مدت شش ماه ذخیره خواهد شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

الجزایر: شهرک‌سازی‌ رژیم اسرائیل را محکوم کرد

الف6 دقیقه قبل

نمایشگاه حیوانات

:: مهرپور-اهدای جایزه اتحادیه ABU به رسانه ملی

صدا و سیما11 دقیقه قبل

آغاز اردوی حدادی در کیش از شنبه

فارس18 دقیقه قبل

آشنا: خیال کردند عملیات فروغ جاویدان ۲ را کلید زده‌اند

خبر فوری19 دقیقه قبل