نکونام به پیکان رفت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

نکونام به پیکان رفت

جواد نکونام در آستانه هدایت پیکان تهران

طرفداریخبرگزاری طرفداری
جواد نکونام در آستانه هدایت پیکان تهران
سرمربی سابق نساجی، هدایت پیکان را بر عهده می گیرد؟

طرفداری- جواد نکونام که در نیم‌فصل اول لیگ برتر هدایت نساجی قائمشهر را برعهده داشت، مذاکرات خوبی با مدیران پیکان داشته و در آستانه عقد قرارداد با این تیم است.

به گزارش تسنیم، او که نیم‌فصل نخست هجدهمین دوره لیگ برتر را با شکست پیکان به اتمام رساند، از ابتدا یکی از گزینه‌های جانشینی مجید جلالی بود و ظاهرا با مدیران پیکان برای قبول مسئولیت سرمربیگری این تیم به توافق رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نکونام: مشکل نساجی من هستم و می‌روم

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
نکونام: مشکل نساجی من هستم و می‌روم
سرمربی جوان نساجی ضمن ابراز گلایه فراوان از باشگاه نساجی، اعلام کرد که به زودی این تیم را ترک خواهد کرد.

به گزارش «ورزشه سه» در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره جدایی نکونام از نساجی مازندران به گوش می‌رسد. وضعیت این باشگاه مبهم است. صنیعی فر یکی از مالکان این باشگاه در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد تا زمان انتخاب نشدن اعضای هیات مدیره کسی از تیم نمی‌رود. برداشت‌ها از حرف صنیعی فر زیاد بود و عده‌ای اعتقاد داشند یعنی اگر اعضای هیات مدیره بیایند، احتمالا تغییرات در بدنه تیم و باشگاه زیاد خواهد بود. نساجی در نیم‌فصل اول لیگ برتر مشکلات زیادی داشت و از نظر نکونام راه حل این بود که تیم بتواند در نقل و انتقالات بازیکن جدیدی جذب کند. حالا اما وضعیت نساجی مبهم‌تر از هر زمان دیگری به نظر می‌رسد. بازیکنان چند روزی است در تمرینات حاضر نمی‌شوند، اوضاع مالی باشگاه پیچیده است، احتمالا نساجی نمی‌تواند بازیکن بگیرد و از سویی تکلیف مالکیت این باشگاه هم مشخص نشده است. گویا اختلاف بین صنیعی فر و حدادیان دو مالک باشگاه بالا گرفته است. آنها بر سر هزینه‌های تیم به جمع بندی نرسیده‌اند. جواد نکونام سرمربی نساجی مازندران در هفته‌های گذشته به طور کامل درباره وضعیت نساجی مازندران سکوت کرد. او در اواخر نیم فصل اول گلایه داشت چراکه شنیده بود باشگاه با مربیان دیگری برای جایگزینی‌اش مذاکره کرده است.

سرمربی نساجی مازندران در گفت و گوی اختصاصی با ورزش سه درباره اتفاقات رخ داده و شرایط نساجی گفت: بعد از پایان نیم فصل تاکید داشتیم تعطیلات برای ما معنا ندارد چراکه از تیم‌های رقیب عقب هستیم و باید هر چه زودتر کار جذب بازیکن را آغاز کنیم. همینطور مشغول برنامه‌ریزی شدیم ولی تا این لحظه اتفاقی رخ نداده است. دو روز است تمرینات برگزار نمی‌شود ولی هیچکس نبود تا پیگیر وضعیت مان باشد. تنها گفته می‌شود مشکلات حل خواهد شد. با یکى از مالکان محترم هم صحبت کردم ولى در عمل اقدام مثبتی برای حل مشکلات ندیده‌ایم. نمی‌خواهم تمام مسئولیت را به دوش مسئولان باشگاه بیاندازم، به هر حال آنها از جیب هزینه می‌کنند و طبیعتا باید مورد حمایت باشند ولی حمایتی هم از آنها وجود ندارد. به هر حال فوتبال توقف ندارد و رقبا در حال قدرتمندتر شدن هستند و ما هر روز ضعیف‌تر می‌شویم.

نکونام در خصوص نگرانی هواداران نساجی درباره وضعیت باشگاه گفت: هواداران زیادی به من پیغام داده‌اند و نگران وضعیت باشگاه هستند. آنها از من درباره نقل و انتقالات سوال می‌کنند. اینکه محروم هستیم یا نه؟ به بعضی از آنها گفته‌ام من هم مثل شما، هیچ خبری ندارم. به هر حال اینها مسایلی است که نباید پشت گوش انداخته شوند. ما در نیم فصل کمبود بازیکن داشتیم. با مشکلات فراوانی روبرو بودیم و دوست ندارم این مسایل را باز کنم. اما واقعا درباره محرومیت تیم از نقل و انتقالات اطلاعی ندارم و این را می‌دانم که هواداران به شدت نگران وضعیت تیم هستند. من به خاطر هواداران، مدیر تیم و حرف هایی که به من زدند و قول دادند، ماندم ولی الان می‌بینم ماندن جایز نیست.

سرمربی نساجی مازندران در ادامه گفت: توقع من این بود که حداقل در این چند روز مسئولان بیایند و از ما بپرسند وضعیت تان چطور است؟ حتی بعد از پایان نیم فصل هم کسی با ما تماس نگرفت تا یک خسته نباشید بگوید ولى وقتى پایین جدول بودیم دنبال این بودند که من چه تمرینی می‌دهم. تصور می‌کنم شاید مشکل نساجی من باشم. اگر مشکل من هستم، ایرادی ندارد. این باشگاه را ترک می‌کنم و می‌روم. انشالله با رفتن من و حضور کادر جدید، اوضاع برای تیم بهتر باشد. شاید راه حل آخر همین باشد. نمی‌خواهم درباره یکسری مسایل حرف بزنم ولی امیدوارم با رفتن من مشکلات نساجی حل شود.

نکونام: مشکل نساجی من هستم و می‌روم - 5

نکونام که بسیار دلخور به. نظر می‌رسید، ادامه داد: به هر حال همه مجموعه تیم زحمت کشیدند و بالاخره نساجی توانست به لیگ برتر صعود کند، حالا بماند که بعضی‌ها گفتند آنها تیم را بالا آورده‌اند. زمانی که مربی می‌آوردند و نتیجه نمی‌گیرند کار دوستان نیست ولی الان که تیم بالا آمده، کار آنها بوده است. هرکسی هم مصاحبه کرد و گفت من تیم را بالا آوردم، هیچکس چیزی نگفت چون شاید ایمان داشتند مجموعه باشگاه نقشی در صعود تیم نداشته‌اند. مهم نیست. به نظر من نقش اول را هواداران در صعود داشتند. آنها بودند که باعث شدند نساجی به لیگ برتر صعود کند. خدا به دل مردم نگاهی کرد و لطف داشت تا صعود کنیم. مسئولان باشگاه هم واقعا زحمت کشیدند. یک بار دیگر تاکید می‌کنم. احتمالا مشکل تیم من هستم. ایرادی ندارد، از نساجی می‌روم و دعا می‌کنم تا این باشگاه بعد از من موفق باشد. حق این هواداران بیش از اینهاست.

خدارا شکر با وجود تمام مشکلاتی که در نیم فصل داشتیم از جمله مشکلات داوری، توانستیم در جدول پیشرفت خوبی داشته باشیم. اگر مشکلات داوری نبود نساجی حالا بین ۶ تیم اول جدول بود. امیدوارم این باشگاه در نیم فصل دوم سر و سامان بگیرد. از ته دلم دعا می‌کنم نساجی در لیگ برتر بماند چون این هواداران لیاقتش را دارند. یک حرف با آنها دارم. برای همیشه شما هواداران نساجی در قلب من می‌مانید. بخشی از قلب پیش این باشگاه و طرفدارانش است چون با هم و در کنار هم ماموریتی ۲۴ ساله را عملی کردیم. بهترین هواداران بودید و خیلی خوشحالم در کنار هم و با هم یکدیگر توانستیم اتفاقی بزرگ رقم بزنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نکونام در دفتر معاون وزیر چه می‌کرد؟ (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
نکونام در دفتر معاون وزیر چه می‌کرد؟ (عکس)
سرمربی تیم نساجی مازندران به همراه رییس فدراسیون گلف در دفتر معاون وزیر صنعت حاضر شد.

به گزارش «ورزش سه»، در روزهایی که خبر جدایی جواد نکونام از نساجی مازندران به گوش می‌رسد، کاپیتان سابق تیم ملی به اتفاق حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف با سید شریف حسینی قائم مقام وزیر و معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت در ساختمان خیابان نجات الهی دیدار و گفت وگو کرد.

سید شریف حسینی از فوتبالی‌ترین معاونین وزیر صنعت بوده که سالها در اهواز توپ زده و نماینده این شهر در مجلس بوده است.

مشخص نیست دلیل ملاقات نکونام با معاون وزیر صنعت چه بوده؛ اما قطعا این عکس شایعه حضور در او پیکان را تقویت می‌کند.

جالب اینجاست که رییس فدراسیون گلف هم در این جلسه حاضر بوده و معلوم نیست نقش عزیزی در این میان چه بوده است.

نکونام در دفتر معاون وزیر چه می‌کرد؟ (عکس) - 5

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

صحبت‌های جالب احسان علیخانی در مورد بازی ایران-عراق (فیلم)

ایلناایلنا1 روز قبل

ویدیو؛ وقتی در بازی فیفا توپ قرار نیست گل بشود

طرفداریطرفداری1 روز قبل

جریمه سنگین برای حرکت غیراخلاقی کاپیتان آینتراخت + فیلم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، دیوید ابراهام کاپیتان تیم فوتبال آینتراخت فرانکفورت به دلیل حرکت غیر اخلاقی که روی کریستین اشترایخ، سرمربی تیم فوتبال فرایبورگ انجام داده بود، ۷ جلسه محروم و ۲۵ هزار یورو جریمه نقدی شد. در وقت‎های تلف شده بازی دو تیم فرایبورگ و آینتراخت که در چارچوب هفته یازدهم رقابت‎های لیگ برتر فوتبال آلمان برگزار شد، توپ در حال خارج شدن از زمین مسابقه بود که آبراهام به صورت غیراخلاقی به سرمربی تیم حریف تنه زد و باعث زمین خوردن او شد. در همین راستا این بازیکن در دقیقه ۶+۹۰ از زمین مسابقه اخراج شد. در زیر ویدیوی این لحظه آمده است: انتهای پیام
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل
علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال کشورمان که به استرالیا مهاجرت کرده است و در لیگ فوتبال این کشور قضاوت می‌کند، در اینستاگرام‌اش تصاویری از خود و خانواده‌اش در ملاقات با جمعی از چهره‌های شناخته شده سینمای ایران منتشر کرده است. او در کنار پوریا پورسرخ، هومن حاج عبداللهی، شبنم قلی‌خانی و کمپینی به نام عباس رضازاده که برای اجرای تئاتر لابی شانس به بریزبان رفتند عکس گرفته و نوشته بهنوش بختیاری هم در آنجاست اما عکسی از او منتشر نکرده است!

فیلم | عجیب‌ترین لحظات کلارنس سیدورف در این بهشت تهران!

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهشت امام رضا موسسه خیریه نگهداری از بیش از ۱۵ کودک و نوجوان با اختلالات حرکتی است که یوسف اصلانی آنها را دور خود جمع کرده است. بچه‌هایی که معنای جدیدی به توانایی بخشیده‌اند. موسسه‌ای که به کمک مردم خوب کشورمان در تلاش است تا نخستین مجموعه آب درمانی، فیزیوتراپی و خدماتی برای بچه‌های با توان حرکتی کمتر را بسازد. این تصاویر از حضور سیدورف در جمع این بچه‌های بهشت امام رضا را ببینید تا بیشتر با توانایی‌های منحصر به فرد آنها آشنا شوید. البته اگر توان یاری شان را دارید، کمک به آنها را از یاد نبرید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و مراسم ازدواج این بازیکن پرسپولیس با حضور هم تیمی هایش برگزار شد. بازیکنان تیم پرسپولیس با انتشار عکس‌هایی از مراسم عروسی سیامک نعمتی برای او آرزوی خوشبختی کردند. تصویری از حسین ماهینی و همسرش به همراه دخترشان در مراسم عروسی سیامک نعمتی را مشاهده می‌کنید.

اخبار بیشتر