برد شاگردان کی‌روش دقیقه ۱+۹۰ از دست رفت! ایران ۱-۱ فلسطین
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

برد شاگردان کی‌روش دقیقه ۱+۹۰ از دست رفت! ایران ۱-۱ فلسطین

عصبانیت کی‌روش از گل فلسطین/ بازیکنان حریف دنبال پیراهن ایرانی‌ها

مهرخبرگزاری مهر
عصبانیت کی‌روش از گل فلسطین/ بازیکنان حریف دنبال پیراهن ایرانی‌ها
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از عملکرد شاگردانش در دقایق پایانی دیدار برابر فلسطین که منجر به دریافت گل تساوی شد به شدت عصبانی بود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند، شامگاه امروز دوشنبه در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه به مصاف تیم ملی فلسطین رفت و به تساوی یک به یک رسید.

در پایان این دیدار کارلوس کی روش از گلی که شاگردانش در دقیقه پایانی از حریف دریافت کردند بسیار عصبانی بود. وی با حرکاتی که کنار زمین داشت عصبانیتش به خاطر از دست رفتن پیروزی را نشان داد. وی خیلی زود راهی رختکن شد.

برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال فلسطین به دنبال گرفتن پیراهن بازیکنان ایران بودند که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و … پیراهن هایشان را با بازیکنان حریف عوض کردند.

شجاعی، غفوری، ابراهیمی، علیپور و حاجی صفی بازیکنانی بودند که با درخواست کادر فنی در زمین ماندند تا تمرینات ویژه‌ای را پشت سر بگذارند. حسین حسینی هم در کنار این بازیکنان به تمرینات دروازه بانی پرداخت.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش جالب کی روش به اشتباه یک بازیکن

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
واکنش جالب کی روش به اشتباه یک بازیکن
سرمربی تیم ملی فوتبال واکنش جالبی به اشتباه یکی از مدافعان تیم ملی نشان داد.

نیمه اول دیدار ایران و فلسطین در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که در این نیمه میلاد محمدی در ۲ صحنه دچار اشتباه شد که در دومین بار کی روش واکنش جالبی به وی نشان داد. هنگامی که مهدی طارمی در موقعیت خوبی قرار گرفت محمدی پاس خیلی تندی به وی داد که همین موضوع تیم را از یک گل محروم کرد اما کی روش که از این اتفاق ناراحت بود محمدی را صدا کرد و پیشانی‌اش را به پیشانی او چسباند و بعد از صحبت با وی او را به زمین فرستاد. کی روش با این حرکت جالب به محمدی روحیه داد.

*در نیمه اول تیم ملی فوتبال ایران چند موقعیت گل توسط ترابی، طارمی، آزمون و دژاگه از دست داد اما در همان ابتدای نیمه دوم طارمی دروازه فلسطین را باز کرد.

* در دقیقه ۵۶ مسابقه روزبه چشمی تکل خشنی روی پای بازیکن فلسطین زد که داور به وی کارت زرد نشان داد. در این لحظه بیرانوند با صدای بلند گفت بچه‌ها مواظب خودتان باشید!

* در دقیقه ۷۶ ضربه خطرناک مهاجم فلسطین با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه ایران به بیرون رفت. بعد از این ضربه سرمربی فلسطین که تصور می‌کرد توپ گل شده است در کنار زمین حرکات و سروصدای زیادی داشت و از اینکه تیمش گل تساوی را نزده ناراحت بود.

* در دقیقه ۸۳ داور در پشت محوطه جریمه خطایی به سود فلسطین اعلام کرد که کی روش به کمک داور به شدت معترض شد.

خواندن خبر در سایت منبع

ایران ۱-۱ فلسطین؛ پیروزی شاگردان کی روش در ثانیه‌های پایانی از دست رفت

طرفداریخبرگزاری طرفداری
ایران ۱-۱ فلسطین؛ پیروزی شاگردان کی روش در ثانیه‌های پایانی از دست رفت
ایران در دیداری تدارکاتی مقابل فلسطین به تساوی رسید.

طرفداری- تیم‌های ملی ایران و فلسطین در دیداری تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند.

بازی دوستانه بین المللیایران-فلسطینورزشگاه الدحیلسوم دی ماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۷:۳۰گلزن: مهدی طارمی (دقیقه ۵۰-ایران) -جاناتان زوریلا (دقیقه ۹۲-فلسطین)

ترکیب دو تیم

ایران: علیرضا بیرانوند، پژمان منتظری، محمدحسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، رامین رضاییان، روزبه چشمی، احمد نوراللهی، اشکان دژاگه، مهدی ترابی، مهدی طارمی، سردار آزمون

فلسطین: رامی حماده، عبداللطیف البهداری، محمد صالح، معصب بطاط، عبدالله جابر، بابلو برافو، محمد درویش، سامح مراعبه، عدی الدباغ، خالد سالم، یاسر اسلامیگزارش بازی

در نیمه اول این دیدار تیم ملی ایران تیم برتر میدان بود و مالکیت توپ را در اختیار داشت. بازیکنان تیم ملی موقعیت‌های زیادی برای گلزنی در این نیمه ایجاد کردند. در همان دقایق ابتدایی بازی مهدی طارمی در محوطه جریمه فلسطین صاحب موقعیت خوبی شد که شوت او از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه ۲۲ طارمی باز هم موقعیت خوبی برای گلزنی در محوطه جریمه حریف به دست آورد که دروازه بان فلسطین توپ او را به خوبی دفع کرد. ۵ دقیقه بعد بازیکن فلسطین فرصت بسیار خوبی در موقعیت تک به تک برای باز کردن دروازه تیم ملی داشت که علیرضا بیرانوند با واکنشی به موقع مانع گلزنی او شد. در ادامه سردار آزمون و مهدی ترابی دروازه فلسطین را با شوت‌های خود تهدید کردند که دروازه بان این تیم با واکنشی‌های خود مانع گلزنی ایران شد. در ادامه باز هم موقعیت‌های ایران راه به جایی نبرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یابد.

در همان ابتدای نیمه اول ایران موفق شد دروازه فلسطین را باز کند. دقیقه ۵۰ روی کرنر ارسالی اشکان دژاگه، مهدی طارمی با ضربه پا موفق شد دروازه فلسطین را باز کند. دقیقه ۵۵ روی شوت سردار آزمون دروازه فلسطین تهدید شد. بازیکنان تیم ملی مانند نیمه اول حملات زیادی نداشتند. دقیقه ۷۵ روی کرنر ارسالی، بازیکن فلسطین با ضربه سر دروازه ایران را تهدید کرد. در حالی که در انتظار پیروزی تیم ملی ایران بودیم، فلسطین توسط جاناتان زوریلا در دقایق پایانی موفق شد دروازه ایران را باز کند تا بازی با تساوی پایان یابد.

خواندن خبر در سایت منبع

برد شاگردان کی‌روش دقیقه ۱+۹۰ از دست رفت!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
برد شاگردان کی‌روش دقیقه ۱+۹۰ از دست رفت!
دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و فلسطین با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ایسنا: تیم‌های ملی ایران و فلسطین در ورزشگاه بن خلیفه دوحه در مصافی تدارکاتی به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نیمه اول

- بازی با سوت داور عراقی از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز شد.

- ارسال توپ از سوی تیم فلسطین در دقیقه دوم با خروج بیرانوند همراه بود و او مانع از ایجاد فرصت جدی بر روی دروازه ایران شد.

- در دقیقه پنجم روی پاس مهدی ترابی برای طارمی، فرصت بسیار خوبی پشت محوطه جریمه فلسطین برای این بازیکنان ایجاد شد اما شوت پای راست طارمی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

- در دقیقه ١٧ بازی فرصت خوبی برای ترابی پشت محوطه جریمه تیم فلسطین ایجاد شد اما با دخالت محمد صالح، مدافع تیم حریف، این فرصت از دست رفت.

- در دقیقه ٢١ و درحالی‌که توپ در زمین ایران بود، با خطای مصعب بتات، مهدی طارمی نقش بر زمین شد اما پس از لحظاتی به بازی برگشت.

- در دقیقه ٢۴ روی ارسال میلاد محمدی که از سمت چپ انجام شد، مهدی طارمی در محوطه شش قدم صاحب توپ شد اما شوت او را دروازه‌بان حریف برگرداند در ادامه اشکان دژاگه با شوت زیبایی قصد داشت دروازه را باز کند که توپ او راهی به دروازه پیدا نکرد.

- در ادامه بازی و در دقیقه ٢٧، روی یک پرتاب اوت خالد سالم درون محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

- با گذشت زمان باز هم قرمز پوشان فلسطین فرصت بسیار خوبی را برای گلزنی به دست آوردند که با واکنش خوب بیرانوند همواره بود. در دقیقه ٢٨ سامه مرابا با دروازه‌بان ایران تک به تک شد اما شوت او را بیرانوند با کف دست راست به کرنر فرستاد.

- در دقیقه ٣١ سفیدپوشان ایران صاحب کرنر شدند که دژاگه توپ را روی دروازه ارسال کرد اما ضربه سر پژمان منتظری از بالا دروازه راهی اوت شد.

- وقتی اسکوربرد ورزشگاه دقیقه ٣۵ را نشان می‌داد، سردار آزمون پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست زیبا دروازه فلسطین را هدف قرار داد اما توپ او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

- در دقیقه ٣٧ خالد سالم بازیکن تیم ملی فلسطین فرصت بسیار خوبی برای خود ایجاد کرد اما شوت او از بالای دروازه به اوت رفت.

- در دقیقه ۴٢ ارسال میلاد محمدی از سمت چپ با ضربه سر طارمی همراه بود اما این توپ هم گل نشد.

- در نهایت نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم:

- با آغاز نیمه دوم، محمدرضا خانزاده به جای پژمان منتظری وارد زمین شد.

- در دقیقه ۴۶ باشی اسلام درون محوطه جریمه ایران با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد که با دخالت مدافعان ایران این توپ به گل تبدیل نشد.

- در دقیقه ۴٩، ایران صاحب کرنر شد اما ارسال دژاگه ثمری برای ایران نداشت.

-گل اول بازی در دقیقه ۵٠ به ثمر رسید. ارسال زیبای دژاگه که از روی نقطه کرنر با شوت طارمی در محوطه شش قدم همراه بود و نخستین گل ایران به دست آمد.

برد شاگردان کی‌روش دقیقه ۱+۹۰ از دست رفت! - 23

- در دقیقه ۵۴ خطای محمد صالح روی اشکان دژاگه در سمت چپ محوطه جریمه فلسطین یک ضربه ایستگاهی در اختیار شاگردان کی‌روش قرار داد اما ارسال بی دقت دژاگه این فرصت را از ایران گرفت.

- در دقیقه ۶٢ قرمز پوشان فلسطین صاحب یک ضربه کرنر شدند ولی با هوشیاری مدافعان تیم ملی این موقعیت تبدیل به فرصت گلزنی برای حریف نشد.

- دقیقه ۶٩ سردار آزمون با یک شوت سرکش و زیبا دروازه فلسطین را مورد هدف قرار داد ولی توپ او به بیرون رفت.

- در دقیقه ٧۶ ارسال خوب قرمز پوشان فلسطین که از روی نقطه کرنر انجام شد، به شکلی بسیار خطرناک از کنار دروازه ایران به اوت رفت.

- در دقیقه ٨٢ باز هم ارسال کرنر خطرناک دروازه ایران را با تهدید روبه رو کرد که با واکنش خوب مدافعان ایران توپ دفع شد.

- در دقیقه ٨۴ تیم فلسطین پشت محوطه جریمه ایران صاحب ضربه ایستگاهی شد اما ضربه جاناتان پس از برخورد به خط دفاع ایران به اوت رفت.

- در دقیقه ٩٠ ارسال توپ به پشت مدافعان ایران، مهاجم فلسطین را با حسینی تک به تک کرد اما واکنش خوب دروازه‌بان ایران اجازه نداد توپ به گل تبدیل شود.

- گل اول برای فلسطین، در دقیقه ۱+۹۰ روی ارسال کرنر که از سمت راست انجام شد، جاناتان زوریا دروازه ایران را باز کرد.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند (سیدحسین حسینی ۷۴)، رامین رضاییان، پژمان منتظری (محمدرضا خانزاده ۴۵)، حسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، روزبه چشمی (امید ابراهیمی ۷۱)، اشکان دژاگه (مسعود شجاعی ۶۱)، احمد نوراللهی، مهدی ترابی (وریا غفوری ۶۱)، سردار آزمون (علی علیپور ۷۳) و مهدی طارمی.

خواندن خبر در سایت منبع

روحیه دادن عجیب کی‌روش به محمدی

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
روحیه دادن عجیب کی‌روش به محمدی
سرمربی تیم ملی فوتبال واکنش جالبی به اشتباه یکی از مدافعان تیم ملی نشان داد.
روحیه دادن عجیب کی‌روش به محمدی - 0

به گزارش خبرورزشی، نیمه اول دیدار ایران و فلسطین در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که در این نیمه میلاد محمدی در ۲ صحنه دچار اشتباه شد که در دومین بار کی روش واکنش جالبی به وی نشان داد. هنگامی که مهدی طارمی در موقعیت خوبی قرار گرفت محمدی پاس خیلی تندی به وی داد که همین موضوع تیم را از یک گل محروم کرد، اما کی روش که از این اتفاق ناراحت بود محمدی را صدا کرد و پیشانی‌اش را به پیشانی او چسباند و بعد از صحبت با وی او را به زمین فرستاد. کی روش با این حرکت جالب به محمدی روحیه داد.

در نیمه اول تیم ملی فوتبال ایران چند موقعیت گل توسط ترابی، طارمی، آزمون و دژاگه از دست داد، اما در همان ابتدای نیمه دوم طارمی دروازه فلسطین را باز کرد.

در دقیقه ۵۶ مسابقه روزبه چشمی تکل خشنی روی پای بازیکن فلسطین زد که داور به وی کارت زرد نشان داد. در این لحظه بیرانوند با صدای بلند گفت بچه‌ها مواظب خودتان باشید!

در دقیقه ۷۶ ضربه خطرناک مهاجم فلسطین با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه ایران به بیرون رفت. بعد از این ضربه سرمربی فلسطین که تصور می‌کرد توپ گل شده است در کنار زمین حرکات و سروصدای زیادی داشت و از اینکه تیمش گل تساوی را نزده ناراحت بود.

در دقیقه ۸۳ داور در پشت محوطه جریمه خطایی به سود فلسطین اعلام کرد که کی روش به کمک داور به شدت معترض شد.

خواندن خبر در سایت منبع

طارمی - آزمون؛ زوج مورد علاقه کی‌روش (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
طارمی - آزمون؛ زوج مورد علاقه کی‌روش (عکس)
به نظر می‌رسد زوج مهدی طارمی و سردار آزمون در جام ملت های آسیا نیز در خط حمله تیم ملی به بازی گرفته شوند.

به گزارش «ورزش سه»، یکی از اتفاقات جالب ترکیب امروز تیم ملی مقابل فلسطین در بازی تدارکاتی قرار گرفتن مهدی طارمی و سردار آزمون در خط حمله بود. این دو بازیکن که در بازی‌های گذشته نیز کنار یکدیگر حضور داشتند و پیراهن تیم ملی را پوشیدند، همچنان مورد اعتماد و مورد علاقه کارلوس کی‌روش هستند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در اولین بازی دوستانه در اردوی قطر نیز در خط حمله از زوج طارمی و سردار آزمون استفاده کرد تا نشان دهد تصمیمش را برای این پست گرفته و احتمالا در جام ملت‌ها نیز از آنها استفاده می‌کند.

البته ابهام درباره خط حمله وقتی است که کریم انصاری‌فرد به ترکیب تیم ملی اضافه شود. حضور این بازیکن باتجربه می‌تواند کی‌روش را برای انتخاب مهاجمان تیمش دچار تردید کند. از سوی دیگر علی علیپور آقای گل فصل گذشته لیگ برتر هم این روزها فرم بدنی خوبی دارد و در بازی با فلسطین نیز دقایقی فرصت حضور در زمین به جای سردار را پیدا کرد.

طارمی - آزمون؛ زوج مورد علاقه کی‌روش (عکس) - 5

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فرصتی که کالدرون به باشگاه پرسپولیس داد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

استرلینگ با انگلیس تمرین کرد (فیلم)

ایلناایلنا18 ساعت قبل
رحیم استرلینگ، هافبک منچسترسیتی در تمرین امروز تیم ملی انگلیس حضور داشت. به گزارش ایلنا، رحیم استرلینگ، هافبک تیم فوتبال منچسترسیتی در دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس مقابل لیورپول با جو گومز، بازیکن لیورپول درگیر شد. این بازیکن روز گذشته در جریان تمرینات تیم ملی فوتبال انگلیس برای رویارویی با مونته نگرو و کوزو در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ دوباره با گومز درگیر شد و زخمی که او روی صورت هم تیمی‌اش برجای گذاشت سبب شد تا گرت ساوتگیت او را از لیست کنار بگذارد. بدین ترتیب او در دو مسابقه پیش رو سه شیرها را همراهی نخواهد کرد اما با این وجود در جلسه تمرینی که به تازگی تصاویر آن توسط رسانه‌های انگلیسی منتشر شده است حضور داشت و بدون مشکل برنامه‌های تاکتیکی را دنبال کرد. لحظاتی از تمرین امروز را که شبکه اسکای نیوز منتشر کرده است تماشا می‌کنید:

فیلم/ کنترل توپ تماشایی ستارگان فوتبال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

تمرینات بانوان ملی پوش اسکی

صدا و سیماصدا و سیما30 دقیقه قبل
بانوان ملی پوش اسکی خود را برای حضور در مسابقات مهمی همچون المپیک جوانان در لوزان سوئیس و قهرمانی جوانان آسیا در پیست بین المللی دیزین آماده می‌کنند. برای حضور در المپیک جوانان و قهرمانی جوانان آسیابه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ پیست اسکی توچال، شرایط تمرینی را برای ملی پوشان اسکی فراهم کرده است. اسکی بازان کشورمان که هر ساله در تابستان اردوی خود را به یخچال‌های طبیعی اتریش می‌برند امسال به علت افزایش هزینه‌ها این برنامه را حذف کرده بودند. با توجه به اینکه ورزشکاران تمرینات بدنسازی منظمی را پشت سر گذاشتند با آمادگی کامل وارد اردو شدند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در ۹ ماه اول سال میلادی تعداد ۳۰ نمونه از ۸۷۰ آزمایش ورزشکاران ایران را مثبت اعلام کرد. این در حالی است که در سال ۲۰۱۸ میلادی و در این بازه زمانی (۹ ماه نخست) مجموع ۷۹۱ آزمایش دوپینگ از ورزشکاران رشته‌های مختلف گرفته شد که ۳۵ نمونه مثبت بود. بیشترین تعداد آزمایش‌ها مربوط به فوتبال با ۲۶۱ آزمایش و چهار نمونه مثبت بوده و کمترین نیز مربوط به پاورلیفتیگ با سه آزمایش و ۲ نمونه مثبت بوده است. همچنین بیشترین نمونه مثبت مربوط به رشته وزنه برداری است که با ۱۷۵ آزمایش هشت ورزشکار دوپینگی بودند. ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در پایان هر سال میلادی عملکرد سالیانه خود در حوزه مبارزه با دوپینگ را به وادا (سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ) گزارش می‌دهد.

پاسخ تاج به یک شایعه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ خبری درباره دستمزد مارک ویلموتس سرمربی تیم فوتبال ایران منتشر شد که رقم قرارداد وی را ۳ میلیون دلار در سال اعلام کرده بود و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به این شایعه پاسخ داد.

اخبار بیشتر