جزئیات بودجه ۹۸؛ رئیس جمهور: مردم بودجه را نقد کنند
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

جزئیات بودجه ۹۸؛ رئیس جمهور: مردم بودجه را نقد کنند

جزئیات بودجه ۹۸| درآمد ۱۵ هزار میلیارد ریالی دولت از حقوق دولتی معادن

تسنیمخبرگزاری تسنیم
جزئیات بودجه ۹۸| درآمد ۱۵ هزار میلیارد ریالی دولت از حقوق دولتی معادن
دولت در لایحه بودجه ۹۸ برای درآمد حاصل از بهره مالکانه و حقوق دولتی معادن بودجه ۱۵ هزار میلیارد ریال را تعیین کرده است.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، دولت در بخش درآمدها، واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارایی‌های مالی در لایحه بودجه ۹۸ برای درآمد حاصل از بهره مالکانه و حقوق دولتی معادن بودجه ۱۵ هزار میلیارد ریال را تعیین کرده است.

همچنین دولت برای درآمد حاصل از تبصره‌های ۲٫۳ ماده ۶ قانون اصلاح قانون معادن بودجه ۱۵۰ میلیون ریالی را در نظر گرفته است.جزئیات بودجه 98/ بازخرید و اخراج 10 درصد کارمندان دولت به شرط مازاد بودنجزئیات بودجه 98| درآمد 150 میلیون ریالی دولت از افزایش قیمت نوشابهجزئیات بودجه 98/ دولت سال آینده 95 هزار میلیارد تومان حقوق می‌دهدجزئیات بودجه 98| درآمد 15 هزار میلیارد ریالی دولت از مصرف سیگار در سال آیندهجزئیات بودجه 98|دریافتی 142 هزار میلیارد تومانی از هدفمندی؛ سهم یارانه نقدی 42هزار میلیارد تومانجزئیات بودجه 98|پیشنهاد درآمد 2200 میلیارد تومانی از محل شماره‎گذاری و نقل‎وانتقال خودرو‎جزئیات بودجه 98/ یارانه نان و خرید تضمینی گندم هزار میلیارد تومان افزایش یافتجزئیات بودجه 98| شرایط پرداخت حقوق و مزایای کارکنان انتقالی دولت در سال آینده

خواندن خبر در سایت منبع

بودجه وزارت ارتباطات دست نخورد/۹۸ روی خط ۹۷

تسنیمخبرگزاری تسنیم
بودجه وزارت ارتباطات دست نخورد/۹۸ روی خط ۹۷
دولت در پیش‌بینی سند مالی سال ۹۸ بودجه مجموعه وزارت ارتباطات را در مقایسه با سال جاری (۹۷) تغییری نداد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران پویا؛ رئیس جمهور صبح امروز متن کامل لایحه بودجه سال ۹۸ را به رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.

براساس پیش‌بینی سال مالی ۹۸، دولت بودجه سه هزار و ۷۶۳ میلیارد و ۸۴۶ میلیون تومانی برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به انضمام تمامی شرکت‌های تابعه آن در نظر گرفته است.

از مجموع بودجه در نظر گرفته شده برای مجموعه وزارت ارتباطات ۷۵۳ میلیارد و ۸۳۸ میلیون تومان بودجه جاری، رقم سه هزار و ۱۰ میلیارد و هشت میلیون تومان هم بودجه عمرانی است.وزارت ارتباطات طرحی برای پالایش هوشمند اینستاگرام ارائه نکرده است

مجموع بودجه‌های جاری و عمرانی سال جاری این وزارتخانه نیز همین رقم (سه هزار و ۷۶۳ میلیارد و ۸۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان) مصوب شده بود؛ بنابراین رشدی را در این بخش شاهد نیستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

افزایش ۶٫۳ درصدی بودجه مجموعه وزارت راه و شهرسازی

ایسناخبرگزاری ایسنا
افزایش ۶٫۳ درصدی بودجه مجموعه وزارت راه و شهرسازی
دولت دوازدهم در لایحه بودجه سال ۱۳۹۸  بودجه پیشنهادی خود برای وزارت راه و شهرسازی و سازمان‌های زیر مجموعه‌آن را ۶.۳ درصد افزایش داده است.

به گزارش ایسنا، طبق اطلاعات ارائه شده در لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ وزارت راه و شهرسازی به همراه سازمان‌های زیرمجموعه خود حدودا ۸۳۸۱ میلیارد تومان بودجه خواهند گرفت. این در شرایطی است که دولت در لایحه بودجه سال گذشته برای این وزارتخانه درخواست بودجه ۷۸۳۰ میلیارد تومانی کرده بود که نسبت به بودجه سال ۱۳۹۶ کاهش ۹ درصدی را نشان می‌داد.

این درحالی است که بودجه شرکت ساخت زیربناهای حمل‌ونقل کشور که به عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌های عمرانی کشور فعالیت می‌کند در سال ۱۳۹۸ معادل ۴۰۴۰ میلیارد تومان درنظر گرفته شده است که نسبت به بودجه ۲۳۷۴ میلیارد تومانی سال ۱۳۹۶ حاکی از رشد بیش از ۴۲ درصدی در این بخش است. این شرکت سال گذشته در لایحه بودجه ۱۳۹۶ سهمی ۴۲۰۰ میلیارد تومانی را به خود اختصاص داده بود اما در سال ۱۳۹۷ به حدود ۲۳۷۴ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد.

در مورد بودجه سایر دستگاه‌های تابعه وزارت راه باید خاطرنشان کرد که بودجه سازمان هواپیمایی کشوری در سال ۱۳۹۸ رقمی حدود ۹۵۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است درحالی که این اعتبار برای سال گذشته حدود ۱۰۸۴ میلیارد تومان بود.

برای شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران نیز در سال آتی بودجه‌ای معادل ۱۳۹۸ میلیارد تومان لحاظ شده است که این رقم در بودجه سال جاری ۱۵۸۲ میلیارد تومان محاسبه شد. شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران دیگر دستگاه زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی است که در سال جاری بودجه‌ای ۲۲ میلیارد تومانی داشت و در سال آتی برای آن بودجه‌ای ۳۴۲ میلیارد تومانی در نظر گرفته‌اند.

در حالی که سازمان راهدای و حمل و نقل جاده‌ای در سال جاری بودجه‌ای ۲۰۰۴ میلیارد تومانی داشت در سال آینده بودجه‌ای ۱۶۹۲ میلیارد تومانی خواهد داشت و بودجه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز از ۶۲ میلیارد تومان در سال جاری به ۵۰ میلیارد تومان در سال آینده کاهش یافته است.

خواندن خبر در سایت منبع

مدیران منتظر بودجه انقباضی باشند

ایسناخبرگزاری ایسنا
مدیران منتظر بودجه انقباضی باشند
نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران منتظر بودجه انقباضی باشند.

به گزارش ایسنا، محمد عزیزی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌دره، با اشاره به ارائه بودجه سال آینده به مجلس توسط رئیس‌جمهور، عنوان کرد: با توجه به جنگ اقتصادی که دشمنان علیه کشورمان به راه انداخته‌اند، بودجه سال آینده کشور، بودجه انقباضی است.

وی با اشاره به اینکه فروش نفت ایران ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه بود، ادامه داد: سال آینده این فروش به کمتر از نصف خواهد رسید.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه مدیران منتظر یک بودجه انقباظی باشند، یادآور شد: دولت در بحث کاهش هزینه‌ها ورود جدی خواهد کرد.

عزیزی با اشاره به اینکه به بحث نگه‌داشت در عمران کشور توجه نمی‌کنیم، افزود: به لحاظ آسیب زدن به پروژه‌های عمرانی در سطح دنیا در رتبه‌های بالا قرار داریم.

وی با اشاره به اینکه در برهه فعلی نباید انتظارات مردم را بالا برد، اظهار کرد: شرایط باید مدیریت شود و مردم باید در جریان وضع موجود و چالش‌های پیش روی کشور قرار گیرند.

عزیزی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر بار مذاکره در شرایط فعلی نخواهد رفت، افزود: تحریم برای ما تازگی ندارد، نظام ما گردنه‌های فراوانی را پشت سر گذاشته که با هوشیاری مردم و مسئولان، این گردنه را نیز رد خواهیم کرد.

وی با اشاره به روند نزولی نرخ ارز، یادآور شد: علی‌رغم این سیر نزولی، قیمت کالاها کاهش نمی‌یابد که این امر نظارت‌های دقیق و مستمر بر بازار را می‌طلبد.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد بودجه کشور، ملی و ۲۰ درصد استانی تعریف می‌شود، خاطرنشان کرد: باید رویه‌ای اتخاذ شود که ملاک ارزیابی مدیران، جذب اعتبارات باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات بودجه ۹۸| بودجه «واجا» افزایش یافت

تسنیمخبرگزاری تسنیم
جزئیات بودجه ۹۸| بودجه «واجا» افزایش یافت
بودجه سال ۹۸ وزارت اطلاعات افزایش یافت.

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، صبح امروز (سه‌شنبه ۴‌دی) لایحه پیشنهادی دولت، برای بودجه سال ۹۸ کل کشور توسط حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.روحانی:‌ دی‌ماه پربرکتی خواهیم داشت/اینکه می‌گویند "دولت کشور را رها کرده" ناپسند استروحانی لایحه بودجه سال 98 را تقدیم مجلس کردجزئیات بودجه 98| بودجه نهاد ریاست جمهوری افزایش یافتجزئیات بودجه 98| بودجه وزارت دفاع نصف شد

بر اساس این گزارش؛ در سال ۹۷ بودجه ۴۴,۴۷۸,۰۶۶,۰۰۰ ریالی برای وزارت اطلاعات تصویب شده بود که دولت بودجه سال ۹۸ این وزارتخانه را ۵۸,۲۵۸,۳۰۱,۰۰۰ ریال پیشنهاد داده است.

بودجه وزارت اطلاعات برای سال ۹۸ افزایش ۱/۸ درصدی داشته است.

بودجه مصوب برای سال ۹۷ ۴۴,۴۷۸,۰۶۶,۰۰۰ ریالبودجه پیشنهادی دولت برای سال ۹۸58,258,301,000 ریال

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات بودجه ۹۸| حقوق زیر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معاف از مالیات

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
جزئیات بودجه ۹۸| حقوق زیر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معاف از مالیات
دولت در لایحه بودجه ۹۸ پیشنهاد کرد، حقوق ماهانه زیر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معاف از مالیات شود که این سقف همانند سال جاری است و تغییری نکرده است.

در بند الف تبصره ۶ لایحه بودجه ۹۸ آمده است: سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده (٨٤) قانون مالیاتهای مستقیم مصوب ٤/١٢/١٣٦٦ و اصلاحات بعدی آن در سال ١٣٩٨ سالانه مبلغ دویست و هفتاد و شش میلیون ریال تعیین می‌شود.

نرخ مالیات بر کل درآمد کارکنان دولتی و غیردولتی اعم از حقوق و مزایای فوق العاده و کارانه (به استثنای تبصرههای (١) و (٢) ماده (٨٦) قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن و با رعایت ماده (٥) قانون اصلاح پاره‌ای از مقررات مربوط به اعضای هیأت علمی مصوب ١٦/١٢/١٣٦٨ با اصلاحات و الحاقات بعدی) مازاد بر مبلغ مذکور تا پنج برابر آن مشمول مالیات سالانه ده درصد و نسبت به مازاد آن بیست درصداست.

میزان معافیت مالیاتی اشخاص موضوع مواد (٥٧) و (١� ١) قانون مالیاتهای مستقیم سالانه مبلغ دویست و شانزده میلیون ریال تعیین می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

بودجه وزارت دفاع نصف شد

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
بودجه وزارت دفاع نصف شد
بر اساس لایحه پیشنهادی دولت برای بودجه سال ۹۸، بودجه وزارت دفاع تقریبا ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز با حضور در مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را به مجلس تقدیم کرد.

طبق قانون، نمایندگان مجلس ۳۰ روز فرصت دارند تا با تشکیل کمیسیون تلفیق، لایحه پیشنهادی دولت را بررسی کرده و پس از بررسی و تصویب به صحن علنی مجلس ارائه کنند. لایحه بودجه سال ۹۸ پس از تصویب در صحن علنی مجلس، به شورای نگهبان فرستاده می‌شود و پس از تصویب شورای نگهبان، قانون بودجه توسط رئیس مجلس برای اجرا به رئیس جمهور ابلاغ می‌شود. رئیس جمهور نیز پس از دریافت قانون بودجه، آن را برای اجرا به دستگاه‌هایی اجرایی کشور ابلاغ می‌کند.

اما بررسی بخش دفاعی لایحه بودجه ۹۸، نشان می‌دهد که اتفاق مهمی در حوزه تخصیص بودجه دفاعی رخ داده است

بر اساس لایحه پیشنهادی دولت، بودجه مصوب وزارت دفاع در سال گذشته، ۶۸، ۵۹۱، ۶۳۵، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال بوده است که این رقم در لایحه بودجه سال ۹۸، به مبلغ ۳۵، ۹۷۱، ۷۰۴، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال کاهش پیدا کرده است و این بدان معنا است که در این دولت پیشنهاد داده که بودجه وزارت دفاع سال ۹۸، برای سال آینده حدود ۵۰ درصد کاهش یابد.

بودجه وزارت دفاع نصف شد - 7

لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات بودجه ۹۸/ دولت سال آینده ۹۵ هزار میلیارد تومان حقوق می‌دهد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
جزئیات بودجه ۹۸/ دولت سال آینده ۹۵ هزار میلیارد تومان حقوق می‌دهد
دولت در لایحه بودجه سال آینده، ۹۵ هزار و ۲۲۸ میلیارد تومان به منظور جبران خدمت کارکنان پیش‌بینی کرده است.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در لایحه بودجه سال ۹۸، دولت برای پرداخت حقوق و دستمزد بالغ بر ۹۵ هزار و ۲۲۸ میلیارد تومان برای خدمت کارکنان یا همان حقوق و دستمزد پیش‌بینی کرده است؛ همچنین ۲۳ هزار و ۳۷۵ میلیارد تومان در فصل دوم به منظور استفاده از کالاها و خدمات در نظر گرفته است.

کمک‌های بلاعوض در فصل ۵، ۶۴۷۰ میلیارد تومان، ‌ رفاه اجتماعی در فصل ۶، ۱۲۲ هزار و ۵۸۶ میلیارد تومان و سایر هزینه‌ها در فصل ۷، ۶۱ هزار و ۳۷۲ هزار میلیارد تومان است. جزئیات بودجه 98| درآمد 15 هزار میلیارد ریالی دولت از مصرف سیگار در سال آیندهجزئیات بودجه 98|دریافتی 142 هزار میلیارد تومانی از هدفمندی؛ سهم یارانه نقدی 42هزار میلیارد تومان

خواندن خبر در سایت منبع

الاکلنگ بودجه ریاست جمهوری و دفتر معاون اول؛ بودجه جهانگیری نصف شد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
الاکلنگ بودجه ریاست جمهوری و دفتر معاون اول؛ بودجه جهانگیری نصف شد

تسنیم/ بودجه دفتر معاون اول رئیس‌جمهور در مقایسه با سال گذشته به نصف کاهش یافت و بودجه پیشنهادی دولت برای نهاد ریاست جمهوری افزایش یافت.

متن کامل لایحه بودجه ۹۸ کل کشور با جمع منابع ۱۷۰۳ هزار میلیارد تومان و بودجه عمومی ۴۷۸ هزار میلیارد تومانی منتشر شد.

بودجه دفتر معاون اول نصف شد

بر اساس این گزارش و با توجه به بودجه تقدیمی مجلس، ‌ بودجه دفتر معاون اول رئیس‌جمهور عینا به نصف کاهش یافته است.

بودجه دفتر معاون اول در سال گذشته ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بوده که این رقم در بودجه پیشنهادی برای سال ۹۸، به نصف کاهش یافته و معادل ۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال شده است.

بودجه نهاد ریاست جمهوری افزایش یافت

در همین حال دولت بودجه مصوب برای سال ۹۷ نهاد ریاست جمهوری را ۵,۷۸۴,۱۱۰,۰۰۰ ریال در نظر گرفته بود که بودجه پیشنهادی سال ۹۸ برای نهاد ریاست جمهوری ۶,۲۷۰,۳۲۰,۰۰۰ ریال است.

بر اساس این گزارش و لایحه تقدیمی دولت به مجلس؛ بودجه این نهاد افزایش حدود ۱/۰۸ درصدی دارد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

متن کامل لایحه بودجه ۹۸ منتشر شد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
متن کامل لایحه بودجه ۹۸ منتشر شد

فارس/ متن کامل لایحه بودجه ۹۸ کل کشور با جمع منابع و بودجه عمومی منتشر شد.

لایحه بودجه ۱۳۹۸ با سقف ۱۷۰۳۲۳۳۲۲۷۰ میلیون ریال به مجلس تقدیم شد. بر این اساس منابع بودجه عمومی ۴۷۸۶۲۶۳۸۲۷ میلیون ریال است.

۱- منابع عمومی بالغ بر ۴۰۷۷۱۳۷۰۰۱ میلیون ریال است.

۲- درآمد اختصاصی وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی ۷۰۹۱۲۶۸۲۷ میلیون ریال است.

متن کامل لایحه بودجه ۹۸ را از اینجا دریافت کنید.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بازهم برخورد شرم‌آور مجری بی‌تجربه روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل

اگر باور دارید رفاه در ایران بهتر از اروپاست این گزارش را نبینید/ گرسنگی در ایران واقعی‌ است (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
طی ماه‌های اخیر با قیمت مهار نشدنی گوشت و مواد غذایی دیگر مواجه بودیم. با این‌کار معده پر می‌شود و گرسنگی برای مدتی از بین می‌رود اما در صورت نرسیدن مواد غذایی لازم برای بدن، گرسنگی حقیقی که همان فقر غذایی است رخ می‌دهد و امکان مرگ فرد هم وجود دارد. در چنین شرایطی او قادر به تامین خوراک نیست و بیشتر درآمد خود را صرف تهیه مواد غذایی ارزان قیمت می‌کند. انجمن مقابله با گرسنگی طی دو دهه گذشته تلاش کرده تا بر اساس این تعریف، گام بزرگی در جهت رفع گرسنگی در مناطق ناامن غذایی بردارد. این اطلاعات اکنون در این گزارش منتشر شده که همه آن‌ها بر اساس مشاهدات، مطالعات و پیگیری‌های اعضای انجمن مقابله با گرسنگی به دست آمده‌است.

فیلم | سوتی همسر کیمیا علیزاده روی آنتن زنده تلویزیون!!

خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل

گرانفروشی، هم تقلب در عرضه برنج +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
تعامل و همکاری با دستگاه‌های مختلف یکی دیگر از سیاست‌های این معاونت محسوب می‌شود تا ما بتوانیم علاوه بر افزایش درآمدها، درآمدهای جدیدی را نیز برای شهرداری تهران داشته باشیم. وی به پرداخت برخی از بدهی‌های شهرداری تهران به پیمانکاران اشاره کرد و گفت: سال گذشته مبلغ قابل توجهی بدون تنش و استرس فراهم کردیم و در پایان اسفند سال گذشته بخشی از بدهی‌های شهرداری تهران به پیمانکاران پرداخت شد. برهمین اساس عملکرد سال گذشته شهرداری تهران در بخش بودجه نقد ۱۰۶ درصد و در بخش بودجه غیرنقد ۵۴ درصد محقق شده است و در سال جاری با توجه به افزایش ۷ درصدی بودجه شهرداری تهران قطعا عملکرد بهتری را نسبت به سال گذشته خواهیم داشت. وی افزود: بر اساس آخرین آمار حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان شهرداری تهران از دولت و شرکت‌های وابسته به دولت طلب دارد. وی از بازپس‌گیری ساختمان روزنامه اطلاعات خبر داد و گفت: این ساختمان چندی پیش در اختیار شهرداری قرار گرفته شد و به زودی برخی از واحدهای شهرداری تهران در این ساختمان مستقر خواهند شد.
ایسناایسنا9 ساعت قبل
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از توسعه خدمات الکترونیک به‌منظور کاهش مراجعه حضوری شهروندان پایتخت به مناطق برق و دسترسی آسان به خدمات خبر داد. به‌گزارش ایسنا، حسین صبوری با بیان این‌که توسعه خدمات الکترونیک این شرکت با هدف حذف مراجعه حضوری متقاضیان صورت گرفته است، افزود: حذف حدود ۶۰۰ هزار متقاضی دریافت خدمات فروش و پس از فروش، کاهش آلودگی هوای پایتخت، کاهش بار ترافیک شهری و افزایش سلامت اداری، توسعه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری و ترویج استفاده از آن توسط مشترکان از مزایای این طرح به‌شمار می‌آید. به‌گفته وی، کاهش تشریفات اداری، اطلاع‌رسانی مؤثر و پرسرعت الکترونیکی، تأمین رضایت شهروندان، افزایش بهره‌وری، توسعه مشارکت مردمی، شفافیت امور و کاهش تخلفات اداری احتمالی، تصمیم‌گیری سریع مبتنی بر اطلاعات و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، تنها بخشی از دستاوردهای حاصل از برنامه‌های اجرا شده این شرکت است. صبوری ادامه داد: در این روش، نیازی به مراجعه حضوری مشترکان به هیچ‌یک از مناطق این شرکت نبوده و تمامی مدارک مورد نیاز، در محل متقاضی توسط نمایندگان این شرکت، دریافت می‌شود. انتهای پیام

اخبار بیشتر