1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

وضعیت مصدومین و تعداد کشته‌‌های حادثه اتوبوس دانشگاه

اسامی دانشجویان حادثه دیده بستری در بیمارستان اعلام شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
اسامی دانشجویان حادثه دیده بستری در بیمارستان اعلام شد
تهران- ایرنا- اسامی مصدومان منتقل شده حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد به بیمارستان های سطح تهران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، در بیمارستان امام خمینی، علی رضا ولی محمدی، مینا نعمتی، محمد ابراهیمی فر، میرمهنا یوزباشی، ملیکا سادات افتخار عزیزی، شکوه نعمتی، فاطمه عبدالهی، ثنا عابدی، فاطمه رحیمی، کیارش اسدی کمال، سامان قضاوتی، مهدی مغنیان، هدیه جلیلی، کورش ثابت، کامیاب اهری و خدیجه وکیلی بستری هستند.

همچنین در بیمارستان شریعتی، یک مرد مجهول الهویه، محمد امین عابدینی و سید آرین حقیقت بستری شده‌اند و در بیمارستان حضرت رسول اکرم نیز علی هروانی، بهاره کوچه باغیان، علی عرب نژاد، ملیکا فراهانی و محمد مهدی قدیمی بستری هستند.

بر اساس این گزارش، اسامی سه نفر از جان باختگان شامل احسان سجادپور، علی حسین زاده، احسان صفایی اعلام شده است و پنج نفر دیگر مجهول الهویه هستند.

اجتمام*۹۴۸۲*۱۸۳۴

خواندن خبر در سایت منبع

تعداد کشته‌های حادثه اتوبوس دانشگاه به ۸ نفر رسید

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
تعداد کشته‌های حادثه اتوبوس دانشگاه به ۸ نفر رسید
شمار کشته‌های واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات به ۸ تن افزایش یافت.

رئیس اورژانس تهران از واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران خبر داد و گفت: متأسفانه تعداد کشته‌های این حادثه به ۸ نفر افزایش یافت و تعداد ۲۸ نفر نیز مجروح شدند.

دکتر پیمان صابریان در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: حوالی ساعت ١٢ امروز واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران واقع در بلوار سیمون بولیوار به سازمان اورژانس اعلام شد که در پی آن یک بالگرد اورژانس، ۱۵ دستگاه آمبولانس، دو دستگاه اتوبوس، دو دستگاه موتورلانس به محل حادثه اعزام شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش کامل حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد/ تعداد کشته‌شدگان به ۸ تن رسید

تسنیمخبرگزاری تسنیم
گزارش کامل حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد/ تعداد کشته‌شدگان به ۸ تن رسید
یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز با بریدن ترمز از کنترل راننده خارج  و واژگون شد.

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری تسنیم ، یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز (سه شنبه ۴ دی) با بریدن ترمز از کنترل راننده خارج شد.

به گفته حاضران در محل حادثه، این اتوبوس که حامل ۳۰ تن دانشجویان و از ناوگان اختصاصی دانشگاه بوده، پس از برخورد با دیوار بتنی واژگون شده است.آخرین جزئیات از واژگونی اتوبوس دانشجویان علوم تحقیقاتنخستین تصاویر از واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات7 کشته و تعدادی مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات

گزارش کامل حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد/ تعداد کشته‌شدگان به ۸ تن رسید - 4

مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در دانشگاه علوم تحقیقات حاضر شدند تا علت واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان را بررسی کنند.

گزارش کامل حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد/ تعداد کشته‌شدگان به ۸ تن رسید - 7

به گفته مسئولان اورژانش تهران که در دقایق ابتدایی در محل وقوع حادثه حاضر شدند، این حادثه تاکنون منجر به فوت ۸ تن و مجروح شدن ۲۷ تن شده که حال سه نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با گذشت دقایقی از وقوع حادثه در محل حاضر و شخصا پیگیر روند امداد رسانی به مجروحین این حادثه شد.

گزارش کامل حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد/ تعداد کشته‌شدگان به ۸ تن رسید - 10

روابط عمومی دانشگاه علوم و تحقیقات پس از وقوع این حادثه و به منظور تسریع در امر امداد رسانی اعلام کرد که کلیه کلاس‌های روز سه‌شنبه را لغو و از دانشجویان درخواست کرد تا هرچه سریعتر دانشگاه را ترک کنند.

گزارش کامل حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد/ تعداد کشته‌شدگان به ۸ تن رسید - 13

خواندن خبر در سایت منبع

عکس هوایی از محل واژگونی اتوبوس دانشجویان

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
عکس هوایی از محل واژگونی اتوبوس دانشجویان
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محل دانشگاه علوم تحقیقات خبر داد.

برترین‌ها: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محل دانشگاه علوم تحقیقات خبر داد.

عکس هوایی از محل واژگونی اتوبوس دانشجویان - 2

خواندن خبر در سایت منبع

اسامی ۳ نفر از کشته شدگان حادثه اتوبوس دانشگاه

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
به اساس این خبر، احسان صفایی، علی حسین زاده و سجاد طالب نیا سه نفر از هفت دانشجویی هستند که در این سانحه درگذشتند.

در پی واژگونی اتوبوس داخل واحد علوم و تحقیقات و کشته شدن ۷ نفر از دانشجویان تمام کلاس‌های امروز دانشگاه تعطیل شد.

به گزارش فارس، ظهر امروز اتوبوسی داخل واحد علوم و تحقیقات واژگون شد که ۷ نفر از دانشجویان کشته و تعدادی مصدوم شدند. در پی وقوع این حادثه خیابان‌های اطراف واحد علوم و تحقیقات بسته شده است.

کلاس‌های واحد علوم و تحقیقات تعطیل شده و دانشجویان از دانشگاه خارج شدند.

بر‌خی ا‌ز دانشجویان مصدوم به بیمارستان فرهیختگان (بیمارستان دانشگاه آزاد) و بر‌خی د‌یگر به بیمارستان‌های د‌یگر منتقل شدند.

طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد و د‌یگر مسئولان ا‌ین دانشگاه د‌ر بیمارستان فرهیختگان پیگیر سلامت ا‌ین دانشجویان و خانواده دانشجویان نیز پشت د‌ر واحد علوم و تحقیقات د‌ر انتظار خبری ا‌ز فرزندانشان هستند.

گفته می‌شو‌د اتوبوس واحد علوم و تحقیقات نقص فنی داشته و راننده قادر به متوقف کردن اتوبوس نبوده ا‌ست که اتوبوس د‌ر نزدیکی کتابخانه مرکزی دانشگاه د‌ر خاکی واژگون شده ا‌ست.

به اساس این خبر، احسان صفایی، علی حسین زاده و سجاد طالب نیا سه نفر از هفت دانشجویی هستند که در این سانحه درگذشتند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

زنده ماندن راننده موتور پس از تصادف وحشتناک با خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران22 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در تایلند در سر پیچ با دیواره کنار جاده برخورد کرد و پس از آن به وسط اتوبان منحرف و پس از برخورد با یک موتورسیکلت چپ کرد. در این حادثه راننده موتور جان سالم به در برد. بیشتر بخوانید: عاقبت قرار گرفتن در نقطه کور تریلی + فیلمانتهای پیام/چپ کردن خودرو پس از تصادف با موتور + فیلم

اقدام فوری پدر مانع از آسیب دیدن کودک شد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پدر یک بچه با اقدامی قهرمانانه توانست از آسیب رسیدن به سر فرزند خود جلوگیری کند. هنگامی که کودک خردسال این پدر مشغول بازی و پایین آمدن از مبل بود، ناگهان تعادل خود را از دست داد ولی قبل از اینکه با سر فرود بیاید، پدرش او را نجات داد. بیشتر بخوانید: سقوط دختربچه دو ساله از طبقه دوم ساختمان بر اثر اقدام دیوانه وار مربی مهد کودکانتهای پیام/

راننده پورشه کورس مرگ در اصفهان در زندان! / آنها خواهر و برادر بودند! + فیلم

رکنارکنا15 ساعت قبل
همچنین موضوع برخورد با مقصران تصادف جنجالی در خیابان کارگر اصفهان یکی از سوژه‌های ثبت شده در سامانه فارس من با عنوان «درخواست اشد مجازات برای دختر و پسر پورشه‌سوار اصفهانی» بوده است. فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه که گواهینامه نیز نداشته روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد. محمدرضا خدادوست اظهار داشت: پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دوردور کردن و کورس گذاشتن در خیابان‌ها نظم جامعه را به هم بریزند. وی با بیان این که پرونده راننده خاطی تحویل مراجع قضایی شده، ادامه داد: پسر جوان که گواهینامه نیز نداشته روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد. خدادوست خاطرنشان کرد: خانمی که در تصویر حضور دارد خواهر راننده بوده و در رابطه با برخورد با وی منتظر دستور قضایی هستیم.

(ویدئو) اقدام وحشیانه زن ۲۵ ساله، جان پیرمرد را گرفت!

فراروفرارو19 ساعت قبل
در لاس وگاس آمریکا، پیرمردی بر اثر جراحات ناشی از یک درگیری جان باخت. بر اساس تصاویری که پلیس لاس وگاس از صحنه نزاع منتشر کرده، زن جوان ۲۵ ساله‌ای پس از جر و بحث با سایر مسافران، پیرمردی که او به آرامش دعوت کرده بود را به بیرون پرتاب کرد. پیرمرد پس از یک ماه در بیمارستان جان خود را از دست داد.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
او با اشاره به این که جمعیت، عامل سرمایه انسانی است: جمعیت دهان هایی برای خوردن نیستند بلکه دست هایی هستند برای کار کردن و مغزهایی هستند برای فکر کرد و جمعیت یکی از عوامل قدرت است و جمعیت از مبانی حفظ پرستیژ بین المللی و قدرت کشور است البته جمعیت باکیفیت. مشفق با اشاره به رابطه معکوس سطع توسعه با نرخ جمعیت گفت: اکنون مهاجرت هم نقش به سزایی در کاهش جمعیت دارد که باید به آن هم توجه کرد. این کارشناس گفت: باید بدون شتابزدگی و با گفتمان سازی مسائل جمعیتی را حل کنیم. محزون گفت: میزان رشد جمعیت به ۱٫۴ درصد رسیده است و با این روند در سال ۱۴۰۰ سهم جمعیت بالای ۶۰ سال از مرز ۱۰ درصد عبور خواهد کرد و با همین روند در سال ۱۴۳۰ به ۲۶ درصد خواهد رسید. مروتی گفت: باید فرهنگ سازی کنیم مردم الان بیشتر از ۲ فرزند نمی‌خواهند حتی اگر وضع اقتصادی شان بهتر شود.
عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل
در شبکه‌های اجتماعی تصویری دست به دست می‌چرخید که نشان می‌داد مالک خودرو، پسری متولد سال ۱۳۷۱ است. تا آنجا که من خبر دارم، پدر راننده خبر نداشته که پسرش پورشه او را بیرون برده. آنگونه که ما شنیدیم وقتی که او خواب بوده، پسرش به طور مخفیانه پورشه او را بیرون می‌برد و تصادف می‌کند. یک خودروی پورشه متعلق به پدر دختر بوده و یک خودروی پورشه متعلق به پدر پسر. مادرش به «هفت‌صبح» می‌گوید از چهارشنبه شب که پسرش به خانه برنگشته تا روز جمعه از هیچ چیز خبر نداشته‌اند.

اخبار بیشتر