کریسمس در سراسر دنیا
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سرگرمی
پوشش خبری

کریسمس در سراسر دنیا

جشن کریسمس در فضا/برای پنجاهمین سال+عکس

رکناخبرگزاری رکنا
جشن کریسمس در فضا/برای پنجاهمین سال+عکس
رکنا: کریسمس در ایستگاه فضایی بین المللی برگزار شد.

جشن کریسمس در فضا/برای پنجاهمین سال+عکس - 1

خدمه ایستگاه فضایی بین المللی کریسمس را در فضا جشن گرفتند. این پنجاهمین سالی است که فضانوردان کریسمس را در فضا برگزار می‌کنند.

به گزارش اسپیس، خدمه ایستگاه فضایی بین المللی کریسمس را در فضا جشن گرفتند. آن مک کلین فضانوردی که به تازگی به این ایستگاه سفر کرده، در حساب کاربری توئیتر خود تصویری از زمین و ماه را منتشر کرده است.

در کنار مک کلین، دیوید سن ژاک از کانادا و اولگ کاننکو از روسیه نیز در ایستگاه فضایی حضور دارند.

مواد غذایی تعطیلات کریسمس به وسیله کپسول دراگون اسپیس ایکس به این مقر فضایی فرستاده شده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

توئیت ترامپ برای کریسمس

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
توئیت ترامپ برای کریسمس
دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در توییتی نوشت امیدوارم همه حتی رسانه های اخبار جعلی تعطیلات سال نو بسیار خوبی داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین، ترامپ در صفحه توئیترش نوشت: کشور ما در حال حاضر وضع بسیار خوبی دارد. ما در حال تامین امنیت مرزهای خود، انعقاد قراردادهای تجاری عالی و بازگرداندن نیروهای خود به خانه هستیم. ما در نهایت در حال قراردادن آمریکا در اولویت نخست هستیم. کریسمس مبارک!

خواندن خبر در سایت منبع

ملکه انگلیس در حال خواندن پیام کریسمس +عکس

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
ملکه انگلیس در حال خواندن پیام کریسمس +عکس
ملکه انگلیس در پیام تبریک کریسمس خود که در رسانه‌های تصویری و شنیداری این کشور پخش شد گفت: پیام حضرت مسیح (ع) محدود به پیروان این دین نیست و می‌تواند از سوی جهانیان موردتوجه قرار گیرد. وی اضافه کرد که اینک بیش از هرزمانی بایستی به این مهم توجه کرد.

ملکه انگلیس در حال خواندن پیام کریسمس +عکس - 2

لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

فیلی در حال اهدای هدیه‌های کریسمس به کودکان +عکس

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
فیلی در حال اهدای هدیه‌های کریسمس به کودکان +عکس
خبرگزاری میزان- تصویری از یک فیل در حال اهدای هدیه‌های کریسمس به کودکان در تایلند را در ادامه مشاهده می‌کنید.

به گزارش گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان، تصویری از یک فیل در حال اهدای هدیه‌های کریسمس به کودکان در تایلند را در ادامه مشاهده می‌کنید.

فیلی در حال اهدای هدیه‌های کریسمس به کودکان +عکس - 2

خواندن خبر در سایت منبع

کریسمس ستاره‌های فوتبال اروپا چگونه بود؟

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
کریسمس ستاره‌های فوتبال اروپا چگونه بود؟
شب گذشته، جشن سال نو میلادی بخشی از مهم ترین برنامه ستاره های فوتبال بود.

سال نو میلادی با جشن کریسمس برای مسیحی‌ها آغاز می‌شود. جشنی که آداب خودش را دارد. در این میان ستاره‌های فوتبال که در شبکه‌های اجتماعی بخشی از زندگی خانوادگی خود را به اشتراک می‌گذارند، تصاویری از جشن کریسمس خود را نیز منتشر کرده‌اند.

آنتوان گریژمان، مهاجم تیم ملی فرانسه و اتلتیکو مادرید که سال ۲۰۱۸ برای او با قهرمانی‌های متعدد در اروپا و جهان به پایان رسیده، در کنار برادرش جشن مختصری گرفته است.

کریسمس ستاره‌های فوتبال اروپا چگونه بود؟ - 4

اریک کانتونا، ستاره جنجالی سال‌های دور منچستریونایتد طبق معمول با شوخ طبعی خاصی به سراغ جشن کریسمس رفت.

کریسمس ستاره‌های فوتبال اروپا چگونه بود؟ - 6

آرتورو ویدال هافبک جنگنده تیم ملی شیلی و بارسلونا هم مثل اکثر همکاران خانواده دوستش در کنار فرزندانش به استقبال سال نو رفت.

کریسمس ستاره‌های فوتبال اروپا چگونه بود؟ - 8

رابرت لواندوفسکی مهاجم تیم ملی لهستان و بایرن مونیخ در کنار همسر و فرزندش از جشن کریسمس لذت برد.

کریسمس ستاره‌های فوتبال اروپا چگونه بود؟ - 10

خواندن خبر در سایت منبع

(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس
تعریف دقیق یا رسمی در بریتانیا در این خصوص که چه کسی عضو خانوادهٔ سلطنتی هست یا نیست وجود ندارد و فهرست‌های گوناگون افراد متعددی را در بر می‌گیرند

فرارو-خانواده سلطنتی بریتانیا به مناسبت کریسمس در انظار عمومی ظاهر شدند.

به گزارش فرارو، ملکه الیزابت، شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج و کاترین، دوشس کمبریج، شاهزاده هری، دوک ساسکس و مگان، دوشس ساسکس، شاهدخت بئاتریس یورک، شاهدخت یوژنی یورک و دیگر اعضای خاندان سلطنتی بریتانیا فاصله کوتاه میان کاخ و کلیسا در ساندرینگهام را طی کردند تا در مراسم مذهبی شرکت کنند.

شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو همسر ملکه انگلیس در این مراسم شرکت نکرده و در خانه مانده است.

کامیلا، دوشس کورنوال نیز به علت سردی هوا در این مراسم حضور نیافت.

خانواده سلطنتی بریتانیا گروه خانوادگی خویشاوندان نزدیک فرمانروای بریتانیا است. تعریف دقیق یا رسمی در بریتانیا در این خصوص که چه کسی عضو خانوادهٔ سلطنتی هست یا نیست وجود ندارد و فهرست‌های گوناگون افراد متعددی را در بر می‌گیرند. به هر روی، کسانی که حامل عنوان والاحضرت یا والامقام هستند معمولا عضو تلقی می‌شوند. طبق این معیار، خانوادهٔ سلطنتی معمولا فرمانروا، همسر او، بیوه‌‌های فرمانروایان قبلی، فرزندان و نوه‌های پسری فرمانروا و فرمانروایان پیشین و فرزندان بزرگترین پسر شاهزادهٔ ولز را در بر می‌گیرد.

(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 7(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 8(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 9(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 10(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 11(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 12(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 13(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 14(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 15(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 16(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 17(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 18(تصاویر) پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در کریسمس - 19

خواندن خبر در سایت منبع

عکس خانوادگی رونالدو به بهانه کریسمس+عکس

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
عکس خانوادگی رونالدو به بهانه کریسمس+عکس
خبرگزاری میزان- ستاره پرتغالی فوتبال جهان در آستانه رسیدن کریسمس تصویری از خود به همراه خانواده‌اش را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، کریس رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان در آستانه رسیدن کریسمس تصویری از خود به همراه خانواده‌اش را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد. در ادامه این تصویر را مشاهده می‌کنید.

عکس خانوادگی رونالدو به بهانه کریسمس+عکس - 2

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بازهم برخورد شرم‌آور مجری بی‌تجربه روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

فیلم | سوتی همسر کیمیا علیزاده روی آنتن زنده تلویزیون!!

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
ولی تیموری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: موضوعی که اخیرا در ارتباط با ابیانه در فضای مجازی منتشر شدارتباطی با بوم گردی‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی ندارد و واحدهای مجوز دار تحت پوشش این سازمان اجازه چنین رفتارهایی را نمی‌دهند که در نهایت دستگاه قضایی به این موضوع ورود کرد و موضوع در حال بررسی است. وی گفت: خانمی که تصویر آن در ابیاینه منتشر شده از طریق صفحه خود در فضای مجازی قرار گذاشته و قبلا نیز در مکان‌های دیگر این کار را انجام داده است و افراد در قالب تورهای گردشگری و در چارچوب برنامه ریزی شرکت‌های خدمات مسافرتی در آن مکان حضور نداشته‌اند. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، ​صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: واحدهای مجوز دارد تحت پوشش سازمان، خلاف عرف، آداب و رسوم محلی و ملی کاری انجام نمی‌دهند چرا که خطوط قرمز و چارچوب کسب و کاری که انتخاب کرده‌اند را می‌دانند. وی افزود: همچنین می‌دانند اگر چنین کارهایی انجام دهند، قطعا هم ما ورود پیدا می‌کنیم و هم دستگاه‌های نظارتی سازمان ورود می‌کنند. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، ​ صنایع دستی و گردشگری گفت: فرایند کار و مقررات و آیین نامه‌ها قبل از اعطاء مجوز به آنها توضیح داده می‌شود و می‌دانند اگر وارد مسائلی خارج از عرف و آداب و رسوم محلی و ملی شوند با توجه به نوع و میزان سطح تخلف از تذکر تا تعلیق‌های یک ماه، ​۳ ماه و لغو مجوز می‌توانند داشته باشند. وی خاطرنشان کرد: افرادی که اقدام به چنین کارهایی می‌کنند خارج از فضایی هستند که از ما مجوز بگیرند و بر اساس رویه‌های قانونی فعالیت کنند. تیموری تصریح کرد: آنها افرادی هستند که به طور عموم در قالب هایی مثل فضای مجازی این اتفاقات را به وجود می‌آورند و فضای مجازی در اختیارمان نیست، اما متولی و دستگاه برخورد کننده در کشور نظارت و ورود پیدا می‌کنند. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، ​صنایع دستی و گردشگری افزود: من می‌توانم تاکید کنم که در قالب تورهای گردشگری چنین کارهایی انجام نمی‌دهند و قطعا نمی‌توانند انجام دهند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴11 ساعت قبل
ساعت ۲۴ - اینفوگرافیکی را مشاهده می‌کنید که در آن نشان داده می‌شود خیانت‌کارترین مردم جهان اهل کدام کشورها هستند. زن و شوهری که با هم زندگی می‌کنند، ممکن است در طول زندگی با نداری و مشکلات مختلف اقتصادی همسرشان کنار بیایند و با شعله عشق و محبتشان اجاق زندگی را گرم نگه دارند اما هیچ زن و یا مردی طاقت مشاهده خیانت همسرش به خود را ندارد و بدون شک زندگی‌ای که در آن خیانت راه یافت، مانند سابق نخواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
شهرداری منطقه یکتحویل خانه «نیمایوشیج» به شهرداری تهران تا ۱۰ خردادشهرداری منطقه ۲۰منطقه ۲۰ قطب گردشگری مذهبی، ورزشی و تفریحی تهران می‌شودشهرداری منطقه ۲۱ارزیابی ایمنی زمین بازی کودکان در بوستان‌های منطقه ۲۱ شهرداری تهراندر آستانه فصل تابستان و آغاز ایام تعطیلی مدارس، ایمنی زمین بازی کودکان در بوستان‌های محلی و شاخص منطقه ۲۱ با هدف تامین امنیت کودکان و رعایت شاخص‌های ایمنی ارزیابی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، زهرا میرزایی پور رئیس اداره ایمنی یا HSE این منطقه با بیان اینکه زمین‌های بازی در بوستان‌ها از مهمترین جاذبه‌های فضای شهری برای کودکان بوده و حصول اطمینان از ایمن بودن این اماکن اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: ایمنی مفهومی پیچیده است که می‌تواند حیطه‌های متنوعی را دربرگیرد و محدود به محیط‌های صنعتی نبوده بلکه محیط‌های عمومی و فضا‌های شهری را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. وی افزود: از آنجا که بیش از نیمی از اتفاقات و آسیب دیدگی‌های کودکان در زمین‌های بازی ناشی از سقوط و زمین خوردگی است، رعایت موارد ایمنی نظیر؛ استفاده از سطوح حفاظتی و نرده‌های مناسب در سطح زیرین و اطراف زمین بازی، ایمن سازی وسایل بازی و … می‌تواند در کاهش این قبیل حوادث تاثیر بسزایی داشته باشد. میرزایی پور در ادامه تاکید کرد: اداره HSE منطقه ۲۱ با توجه به «شروع فصل تابستان و افزایش مراجعه شهروندان و خانواده‌ها به بوستان‌ها و اماکن تفریحی»؛ و با هدف حفظ آسایش و امنیت خاطر آنان به منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی، نسبت به بازدید و بررسی وسایل و تجهیزات بازی در زمین‌های بازی کودکان سطح این منطقه اقدام ویژه نظارتی خود را آغاز کرده است. در این بازدید‌های سراسری، «ایمنی پایه چراغ‌های موجود در بوستان‌ها، ایمنی تاب و سرسره‌ها، سالم بودن کفپوش و وسایل بازی کودکان و همچنین وضعیت اتش نشانی در بوستان‌ها» از اولویت‌های مدنظر بازرسین بوده است.

اخبار بیشتر