نصمیمات کی‌روش برای مصدومان چه شد؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

نصمیمات کی‌روش برای مصدومان چه شد؟

کی‌روش: موج مصدومیت‌ها تصمیماتم را تغییر داد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
کی‌روش: موج مصدومیت‌ها تصمیماتم را تغییر داد
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: موج مصدومیت‌هایی که با آن مواجه شدیم مرا مجبور کرد که برخی از تصمیماتم را عوض کنم.
کی‌روش: موج مصدومیت‌ها تصمیماتم را تغییر داد - 0

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کی‌روش درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در درجه اول از همه پیام‌هایی که از مردم خوب ایران دریافت کردم تشکر می‌کنم. چون مردم کریسمس را به من تبریک گفتند و برای همه آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم. ۲۶ دسامبر روزی است که ما رسما سفر خودمان را برای این ماجراجویی آغاز می‌کنیم و پرواز می‌کنیم.

وی ادامه داد: در درجه اول مراتب تحسین خودم را از بازیکنان اعلام می‌کنم. حذف برخی از بازیکنان کار راحتی نیست اما مجبور هستیم که این کار را انجام دهیم. از همه آن‌ها بابت زحمات و تمرینات شان تشکر می‌کنم. شکی نداریم که موج مصدومیت‌هایی که با آن مواجه شدیم مرا مجبور کرد که برخی از تصمیماتم را عوض کنم. من اعتماد کامل دارم که بازیکنان جایگزین بازیکنانی که از تیم ملی کنار رفتند عملکرد خوبی خواهند داشت.

کی روش افزود: هنوز با مصدومیت‌های بازیکنانی مثل جهانبخش روبرو هستیم و تا یک هفته آینده به تیم و بعد از بازی باقطر به ما ملحق خواهد شد. مراعات او را می‌کنیم تا زودتر خوب شود.

ادامه دارد …

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش، قلی زاده را مرخص نکرد!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کی‌روش، قلی زاده را مرخص نکرد!
علی قلی زاده علیرغم کنار گذاشته شدن از فهرست 23 نفره تیم ملی، همچنان در تمرین ملی پوشان حضور دارد.

به گزارش «ورزش سه»، علی قلی زاده که فصل گذشته نمایش‌های بسیار خوبی با سایپا داشت و به واسطه همین نمایش‌ها بود که تا یک قدمی حضور در جام جهانی هم رسید، در نهایت از لیست کی روش جا ماند ولی به عنوان میهمان ویژه در اردوی تیم ملی در روسیه حاضر بود.

در جام ملت‌ها کسی با توجه به حضور موثر قلی زاده در شالروآ به حضور این بازیکن در فهرست نهایی شکی نداشت، اما اینبار مصدومیت مانع از حضورش شد تا این بازیکن جوان دو اتفاق تلخ را فقط طی چند ماه تجربه کرده باشد.

با این حال و در شرایطی که سایر بازیکنان جامانده از قطار تیم ملی به تهران بازگشتند و عزت الهی هم به انگلستان بازگشت، همچنان قلی زاده در تمرینات باقی مانده و هم اکنون که اولین تمرین شاگردان کی روش پس از اعلام فهرست ۲۳ نفر نهایی در حال برگزاری است، قلی زاده هم یکی از بازیکنان حاضر در تمرین است!

پس از حضور قلی زاده که البته برای خبرنگاران حاضر در تمرین هم جالب توجه بود، خبرنگار «ورزش سه» از امیرحسین حسینی در مورد دلیل حضور قلی زاده در تمرینات پرسید که مدیررسانه‌ای تیم ملی اینگونه جواب داد: «تا تاریخ معینی در صورت مصدوم شدن یکی از ملی پوشان، این امکان وجود دارد تا قلی زاده در صورت نیاز جایگزین او شود.»

با این وصف قلی زاده بار دیگر مثل جام جهانی روسیه حداقل تا پایان اردوی قطر در کمپ اسپایر و در کنار سایر نفرات تیم ملی خواهد بود تا در صورت مصدومیت یا بروز اتفاقات غیرقابل پیش بینی، کی روش به طور کامل دستش را خالی نکرده باشد؛ ضمن اینکه طی این مدت قلی زاده با ادامه حضور در کمپ تیم ملی می‌تواند مراحل درمانی خود را هم پیگیری کند.

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش: از مردم ایران به خاطر پیام‌های خوب‌ تشکر می‌کنم

فارسخبرگزاری فارس
کی‌روش: از مردم ایران به خاطر پیام‌های خوب‌ تشکر می‌کنم
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از مردم ایران به خاطر پیام‌هایشان تشکر می‌کنم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قطر، کارلوس کی‌روش درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در درجه اول از همه پیام‌هایی که از مردم خوب ایران دریافت کردم تشکر می‌کنم. چون مردم کریسمس را به من تبریک گفتند و برای همه آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم. ۶ دسامبر روزی است که ما رسما سفر خودمان را برای این ماجراجویی آغاز می‌کنیم و پرواز می‌کنیم.

ادامه دارد …

خواندن خبر در سایت منبع

قدوس مهره‌های کی‌روش را تکمیل کرد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
قدوس مهره‌های کی‌روش را تکمیل کرد
آخرین لژیونر ایرانی هم به اردوی تیم ملی اضافه شد تا برای نخستین بار تمرینات با کامل‌ترین نفرات برگزار شود.

به گزارش «ورزش سه»، سامان قدوس سه شب قبل در هفته نوزدهم لیگ یک فرانسه حضور تعویضی برابر بوردو داشت و از دقیقه ۵۸ در ترکیب آمیان قرار گرفت تا شانزدهمین بازی فصل خود را انجام دهد، اما او پس از این دیدار و طی دو روز اخیر در تمرینات تیم ملی حاضر نشده بود که امروز این اتفاق افتاد.

این ستاره ملی پوش ایرانی که بعد از پیوستن به آمیان فرانسه در سه بازی حضور تعویضی داشته و در ۱۳ مسابقه از ابتدا در ترکیب قرار گرفته، برخلاف دوران حضورش در استرشوند سوئد که نمایش قابل توجهی که با گل‌ها و پاس‌های خود داشت، در این فصل تنها ۳ گل به ثمر رسانده که آخرین گل او به دو ماه و نیم قبل بازمی‌گردد ولی با این وجود امیدوار است مهره موثری برای تیم ملی باشد.

طی روزهای اخیر تمام لژیونرهای ایران که در فهرست منتخب کارلوس کی‌روش بودند، به مرور به تمرینات تیم ملی اضافه شده و ساعاتی قبل هم سامان قدوس به‌عنوان آخرین بازیکن به اردوی ملی پوشان در کمپ اسپایر قطر حضور یافت.

سامان قدوس در جام جهانی ۲۰۱۸ آنطور که انتظار می‌رفت در ترکیب تیم ملی قرار نگرفت و در هر سه مسابقه ایران برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال فرصت کمی برای بازی و اثبات شایستگی‌های خود پیدا کرد ولی اکنون تلاش می‌کند با تجربه بالاتر و شرایط بهتری که در لیگ یک فرانسه به دست آورده، در بازی‌های جام ملت‌های آسیا به ترکیب تیم ملی برسد.

خواندن خبر در سایت منبع

کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس)
سرمربی تیم ملی یکی از کم شائبه ترین لیست های تیم ملی در سال های اخیر را امضا کرد.

به گزارش «ورزش سه»، سرمربی تیم ملی ایران در نهایت امضای رسمی خود را پایین برگه فهرست تیم ملی انجام داد تا فهرستی با حداقل حاشیه و انتقاد برای جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات نهایی و منتشر شود.

بر خلاف جام جهانی که با کنار گذاشتن سید حسین حسینی، وریا غفوری، جلال حسینی و چند چهره آماده دیگر و البته حضور چهره هایی مانند خانزاده کی روش انتقادات زیادی را تحمل کرد، این فهرست اما در شرایطی اعلام شد که سرمربی تیم ملی انتخاب‌های متفاوتی داشته است.

در مقطع کنونی تعداد دروازه بان‌های مدعی فوتبال ایران مانند مقطع قبل از جام جهانی نیست و کنار رفتن حسینی و مظاهری با توجه به شرایط این دو بازیکن قابل پذیرش بود.

از سوی دیگر کی روش وریا غفوری آماده را به تیم ملی فراخواند و از سوی دیگر محمد حسین کنعانی زادگان که در نیم فصل گذشته عملکرد خوبی در ماشین سازی داشت را به تیم ملی اضافه کرد. هر چند درباره دعوت کنعانی برخی انتقادات وجود دارد اما عملکرد خوب این بازیکن و کنار رفتن خانزاده باعث شده تا این انتخاب‌ها جنجالی نشود.

کی روش در خط میانی نیز کریمی و عزت اللهی را به عنوان مصدومیت کنار گذاشت و در خط حمله نیز قلی زاده چنین وضعیتی داشت تا مصدومیت و افت بازیکنان کمک حال سرمربی تیم ملی برای انتخاب فهرستی با حداقل حاشیه شود.

کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 7کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 8کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 9کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 10

خواندن خبر در سایت منبع

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات
سرمربی تیم ملی لیست نهایی خود را برای جام ملت ها با حداقل سورپرایز انتخاب کرد.

به گزارش «ورزش سه»، در لیست اعلام شده از سوی کارلوس کی روش اسم‌های جدید و البته مهره‌های قدیمی و باوفای سرمربی تیم ملی مانند همیشه جذابیت زیادی دارند و این لیست نیز مانند همه لیست‌ها در همه جای دنیا با اما و اگر و انتقاداتی رو به رو خواهد بود که البته در این مطلب خیلی به آن نخواهیم پرداخت.

لیست کارلوس کی روش برای دومین جام ملت‌های متوالی اما‌ترین‌های زیادی دارد؛ عجیب‌ترین، بلند قامت‌ترین، جوان‌ترین و مسن‌ترین و غیره که می‌تواند دور از هیاهو باید‌ها و نباید‌های لیست درباره آن صحبت کرد.

اختلاف سانتی متری در صدر جدول بلند قامت‌ترین‌ها!

علیرضا بیرانوند نفر اول تیم ملی در فهرست و البته لیست بلند قامت‌ترین‌های جام ملت‌ها خواهد بود. دروازه بان قرمزپوش تیم ملی ایران با ۱۹۳ سانتی متر قد در صدر جدول قرار دارد و بعد از او، پیام نیازمند دروازه بان تازه وارد ایران قرار دارد که با یک سانتی متر اختلاف در رده دوم قرار می‌گیرد.

روزبه چشمی در میان بازیکنان مرکز زمین از دیگران جلوتر است و با ۱۹۲ سانتی متر بعد از دو دروازه بان تیم ملی در رده سوم کلی و رده اول بازیکنان مرکز زمین قرار دارد.

حاج صفی در صدر؛ صفر بازی ملی هم داریم!

احسان حاج صفی هر چند کاپیتان اول تیم ملی ایران نیست اما بیشترین بازی ملی را دارد. حاج صفی با ۹۸ بازی ملی می‌تواند در جام ملت‌های آسیا وارد باشگاه‌ها صدتایی‌ها شود و خود را به جمع بزرگان فوتبال ایران نزدیک و نزدیک‌تر کند.

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران نیز با ۸۱ تجربه ملی در رده دوم قرار دارد و البته با تصمیم کارلوس کی روش کاپیتان اول ایران خواهد بود.

در فهرست جدید سرمربی تیم ملی اما یک بازیکن با صفر بازی ملی حضور دارد. پیام نیازمند در اولین تجربه بین المللی خود البته شانس زیادی برای رسیدن به ترکیب ایران ندارد اما این حضور برای او ارزش قطعا زیادی دارد.

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات - 10

جوان‌ترین و مسن‌ترین کیستند؟

پژمان منتظری نفر اول لیست مسن‌ترین بازیکنان تیم ملی است. منتظری با ۳۵ سال سن در این فهرست صدرنشین است و همچنان چهره‌ای ثابت در فهرست کارلوس کی روش برای تورنمنت‌های معتبر محسوب می‌شود. مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی در این فهرست در رده دوم قرار دارد و با ۳۴ سال سن دومین بازیکن مسن تیم ملی محسوب می‌شود.

جوان‌ترین بازیکن تیم ملی نیز مانند منتظری در خط دفاعی است؛ مجید حسینی بعد از یک درخشش در جام جهانی و حضور موفق در لیگ ترکیه با ۲۲ سال سن جوان‌ترین بازیکن تیم ملی است و بعد از او پیام نیازمند و سردار آزمون با ۲۳ سال سن قرار دارند.

کنار رفتن قلی زاده؛ عجیب‌ترین خط خورده

علی قلی زاده در اوج قرار داشت و یک مصدومیت بد موقع کار او را برای رسیدن به فهرست تیم ملی سخت کرد و در نهایت این بازیکن از لیست ایران کنار رفت. قلی زاده یک یا دو بازی ابتدایی مرحله گروهی را از دست می‌داد اما می‌توانست در بازی‌های بعدی کمک تیم ملی باشد.

کارلوس کی روش در روسیه سعید عزت اللهی غایب قطعی دیدار اول تیم ملی را به همراه برد و این بازیکن دو مرتبه برای تیم ملی به میدان رفت و شاید انتظار می‌رفت کی روش برای مراحل بالاتر به وینگر جوان و آماده فوتبال ایران دوباره اعتماد کند.

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات - 18

تغییر پست چشمی؛ عجیب‌ترین تصمیم

کارلوس کی روش در لیست اعلام شده روزبه چشمی را به مرکز زمین منتقل کرد. سرمربی تیم ملی که بارها اصرار داشت چشمی باید در خط دفاعی بازی کند و این تصمیم او باعث تغییر پست چشمی در استقلال نیز شده بود، در تصمیمی عجیب چشمی را به مرکز زمین منتقل کرد تا به این ترتیب روزبه دوباره به پستی بازگردد که از آن به فوتبال ایران معرفی شده بود.

آزمون امید اصلی گلزنی؛ کریم و طارمی در رده بعدی

سردار آزمون با ۲۳ گل زده، در صدر جدول گلزن‌ترین بازیکنان این لیست قرار دارد. آزمون که جام جهانی فوق العاده‌ای نداشت، می‌تواند درخشش خیره کنند خود در استرالیا ۲۰۱۵ را در امارات تکرار کند تا یکی از بهترین استعدادهای قاره شاید بتواند طلسم ترانسفر شدن خود به سطح اول فوتبال دنیا را بشکند.

کریم انصاری فرد در این فهرست در جایگاه دوم قرار دارد و موفق به ثبت ۱۹ گل زده ملی شده است. نفر سوم این لیست مهدی طارمی جوان است که تا به امروز ۱۲ گل زده برای تیم ملی در کارنامه خود دارد.

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات - 24

کاپیتان خشن‌ترین است

مسعود شجاعی با دریافت ۱۵ کارت زرد در بازی‌های ملی، خشن‌ترین بازیکن لیست حاضر است و در صدر این جدول قرار می‌گیرد. احسان حاج صفی نیز که در بازی‌های ملی بالاتر از شجاعی قرار داشت، در این رقابت در رده بعدی قرار دارد و با ۱۰ کارت زرد، دوم است. اشکان دژاگه دیگر کاپیتان تیم ملی ایران با دریافت ۶ کارت زرد در ۵۱ مسابقه ملی خود نفر بعدی این فهرست است.

مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا بیرانوند و مسعود شجاعی سه بازیکنی هستند که در این فهرست یک مرتبه کارت قرمز در بازی‌های ملی را تجربه کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته پس از منتشر شدن خبر محرومیت علیرضا بیرانوند توسط کمیته اخلاق، مهرداد میناوند پیشکسوت جنجالی تیم پرسپولیس به این موضوع در اینستاگرامش واکنش نشان داد. میناوند که همیشه در صفحه اینستاگرامش برای حریفان پرسپولیس کری می‌خواند، این بار در واکنش به محرومیت بیرانوند طعنه سنگینی به تیم سپاهان و امیر قلعه‌نویی زد.
جام نیوزجام نیوز21 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
روزنوروزنو20 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین22 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

اخبار بیشتر