1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

نصمیمات کی‌روش برای مصدومان چه شد؟

کی‌روش: موج مصدومیت‌ها تصمیماتم را تغییر داد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
کی‌روش: موج مصدومیت‌ها تصمیماتم را تغییر داد
کی‌روش: موج مصدومیت‌ها تصمیماتم را تغییر داد - 0

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کی‌روش درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در درجه اول از همه پیام‌هایی که از مردم خوب ایران دریافت کردم تشکر می‌کنم. چون مردم کریسمس را به من تبریک گفتند و برای همه آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم. ۲۶ دسامبر روزی است که ما رسما سفر خودمان را برای این ماجراجویی آغاز می‌کنیم و پرواز می‌کنیم.

وی ادامه داد: در درجه اول مراتب تحسین خودم را از بازیکنان اعلام می‌کنم. حذف برخی از بازیکنان کار راحتی نیست اما مجبور هستیم که این کار را انجام دهیم. از همه آن‌ها بابت زحمات و تمرینات شان تشکر می‌کنم. شکی نداریم که موج مصدومیت‌هایی که با آن مواجه شدیم مرا مجبور کرد که برخی از تصمیماتم را عوض کنم. من اعتماد کامل دارم که بازیکنان جایگزین بازیکنانی که از تیم ملی کنار رفتند عملکرد خوبی خواهند داشت.

کی روش افزود: هنوز با مصدومیت‌های بازیکنانی مثل جهانبخش روبرو هستیم و تا یک هفته آینده به تیم و بعد از بازی باقطر به ما ملحق خواهد شد. مراعات او را می‌کنیم تا زودتر خوب شود.

ادامه دارد …

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش، قلی زاده را مرخص نکرد!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کی‌روش، قلی زاده را مرخص نکرد!

به گزارش «ورزش سه»، علی قلی زاده که فصل گذشته نمایش‌های بسیار خوبی با سایپا داشت و به واسطه همین نمایش‌ها بود که تا یک قدمی حضور در جام جهانی هم رسید، در نهایت از لیست کی روش جا ماند ولی به عنوان میهمان ویژه در اردوی تیم ملی در روسیه حاضر بود.

در جام ملت‌ها کسی با توجه به حضور موثر قلی زاده در شالروآ به حضور این بازیکن در فهرست نهایی شکی نداشت، اما اینبار مصدومیت مانع از حضورش شد تا این بازیکن جوان دو اتفاق تلخ را فقط طی چند ماه تجربه کرده باشد.

با این حال و در شرایطی که سایر بازیکنان جامانده از قطار تیم ملی به تهران بازگشتند و عزت الهی هم به انگلستان بازگشت، همچنان قلی زاده در تمرینات باقی مانده و هم اکنون که اولین تمرین شاگردان کی روش پس از اعلام فهرست ۲۳ نفر نهایی در حال برگزاری است، قلی زاده هم یکی از بازیکنان حاضر در تمرین است!

پس از حضور قلی زاده که البته برای خبرنگاران حاضر در تمرین هم جالب توجه بود، خبرنگار «ورزش سه» از امیرحسین حسینی در مورد دلیل حضور قلی زاده در تمرینات پرسید که مدیررسانه‌ای تیم ملی اینگونه جواب داد: «تا تاریخ معینی در صورت مصدوم شدن یکی از ملی پوشان، این امکان وجود دارد تا قلی زاده در صورت نیاز جایگزین او شود.»

با این وصف قلی زاده بار دیگر مثل جام جهانی روسیه حداقل تا پایان اردوی قطر در کمپ اسپایر و در کنار سایر نفرات تیم ملی خواهد بود تا در صورت مصدومیت یا بروز اتفاقات غیرقابل پیش بینی، کی روش به طور کامل دستش را خالی نکرده باشد؛ ضمن اینکه طی این مدت قلی زاده با ادامه حضور در کمپ تیم ملی می‌تواند مراحل درمانی خود را هم پیگیری کند.

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش: از مردم ایران به خاطر پیام‌های خوب‌ تشکر می‌کنم

فارسخبرگزاری فارس
کی‌روش: از مردم ایران به خاطر پیام‌های خوب‌ تشکر می‌کنم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قطر، کارلوس کی‌روش درباره وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در درجه اول از همه پیام‌هایی که از مردم خوب ایران دریافت کردم تشکر می‌کنم. چون مردم کریسمس را به من تبریک گفتند و برای همه آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم. ۶ دسامبر روزی است که ما رسما سفر خودمان را برای این ماجراجویی آغاز می‌کنیم و پرواز می‌کنیم.

ادامه دارد …

خواندن خبر در سایت منبع

قدوس مهره‌های کی‌روش را تکمیل کرد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
قدوس مهره‌های کی‌روش را تکمیل کرد

به گزارش «ورزش سه»، سامان قدوس سه شب قبل در هفته نوزدهم لیگ یک فرانسه حضور تعویضی برابر بوردو داشت و از دقیقه ۵۸ در ترکیب آمیان قرار گرفت تا شانزدهمین بازی فصل خود را انجام دهد، اما او پس از این دیدار و طی دو روز اخیر در تمرینات تیم ملی حاضر نشده بود که امروز این اتفاق افتاد.

این ستاره ملی پوش ایرانی که بعد از پیوستن به آمیان فرانسه در سه بازی حضور تعویضی داشته و در ۱۳ مسابقه از ابتدا در ترکیب قرار گرفته، برخلاف دوران حضورش در استرشوند سوئد که نمایش قابل توجهی که با گل‌ها و پاس‌های خود داشت، در این فصل تنها ۳ گل به ثمر رسانده که آخرین گل او به دو ماه و نیم قبل بازمی‌گردد ولی با این وجود امیدوار است مهره موثری برای تیم ملی باشد.

طی روزهای اخیر تمام لژیونرهای ایران که در فهرست منتخب کارلوس کی‌روش بودند، به مرور به تمرینات تیم ملی اضافه شده و ساعاتی قبل هم سامان قدوس به‌عنوان آخرین بازیکن به اردوی ملی پوشان در کمپ اسپایر قطر حضور یافت.

سامان قدوس در جام جهانی ۲۰۱۸ آنطور که انتظار می‌رفت در ترکیب تیم ملی قرار نگرفت و در هر سه مسابقه ایران برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال فرصت کمی برای بازی و اثبات شایستگی‌های خود پیدا کرد ولی اکنون تلاش می‌کند با تجربه بالاتر و شرایط بهتری که در لیگ یک فرانسه به دست آورده، در بازی‌های جام ملت‌های آسیا به ترکیب تیم ملی برسد.

خواندن خبر در سایت منبع

کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس)

به گزارش «ورزش سه»، سرمربی تیم ملی ایران در نهایت امضای رسمی خود را پایین برگه فهرست تیم ملی انجام داد تا فهرستی با حداقل حاشیه و انتقاد برای جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات نهایی و منتشر شود.

بر خلاف جام جهانی که با کنار گذاشتن سید حسین حسینی، وریا غفوری، جلال حسینی و چند چهره آماده دیگر و البته حضور چهره هایی مانند خانزاده کی روش انتقادات زیادی را تحمل کرد، این فهرست اما در شرایطی اعلام شد که سرمربی تیم ملی انتخاب‌های متفاوتی داشته است.

در مقطع کنونی تعداد دروازه بان‌های مدعی فوتبال ایران مانند مقطع قبل از جام جهانی نیست و کنار رفتن حسینی و مظاهری با توجه به شرایط این دو بازیکن قابل پذیرش بود.

از سوی دیگر کی روش وریا غفوری آماده را به تیم ملی فراخواند و از سوی دیگر محمد حسین کنعانی زادگان که در نیم فصل گذشته عملکرد خوبی در ماشین سازی داشت را به تیم ملی اضافه کرد. هر چند درباره دعوت کنعانی برخی انتقادات وجود دارد اما عملکرد خوب این بازیکن و کنار رفتن خانزاده باعث شده تا این انتخاب‌ها جنجالی نشود.

کی روش در خط میانی نیز کریمی و عزت اللهی را به عنوان مصدومیت کنار گذاشت و در خط حمله نیز قلی زاده چنین وضعیتی داشت تا مصدومیت و افت بازیکنان کمک حال سرمربی تیم ملی برای انتخاب فهرستی با حداقل حاشیه شود.

کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 7کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 8کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 9کی روش؛ رهبر ارکستر بدون چوب جنجالی (عکس) - 10

خواندن خبر در سایت منبع

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات

به گزارش «ورزش سه»، در لیست اعلام شده از سوی کارلوس کی روش اسم‌های جدید و البته مهره‌های قدیمی و باوفای سرمربی تیم ملی مانند همیشه جذابیت زیادی دارند و این لیست نیز مانند همه لیست‌ها در همه جای دنیا با اما و اگر و انتقاداتی رو به رو خواهد بود که البته در این مطلب خیلی به آن نخواهیم پرداخت.

لیست کارلوس کی روش برای دومین جام ملت‌های متوالی اما‌ترین‌های زیادی دارد؛ عجیب‌ترین، بلند قامت‌ترین، جوان‌ترین و مسن‌ترین و غیره که می‌تواند دور از هیاهو باید‌ها و نباید‌های لیست درباره آن صحبت کرد.

اختلاف سانتی متری در صدر جدول بلند قامت‌ترین‌ها!

علیرضا بیرانوند نفر اول تیم ملی در فهرست و البته لیست بلند قامت‌ترین‌های جام ملت‌ها خواهد بود. دروازه بان قرمزپوش تیم ملی ایران با ۱۹۳ سانتی متر قد در صدر جدول قرار دارد و بعد از او، پیام نیازمند دروازه بان تازه وارد ایران قرار دارد که با یک سانتی متر اختلاف در رده دوم قرار می‌گیرد.

روزبه چشمی در میان بازیکنان مرکز زمین از دیگران جلوتر است و با ۱۹۲ سانتی متر بعد از دو دروازه بان تیم ملی در رده سوم کلی و رده اول بازیکنان مرکز زمین قرار دارد.

حاج صفی در صدر؛ صفر بازی ملی هم داریم!

احسان حاج صفی هر چند کاپیتان اول تیم ملی ایران نیست اما بیشترین بازی ملی را دارد. حاج صفی با ۹۸ بازی ملی می‌تواند در جام ملت‌های آسیا وارد باشگاه‌ها صدتایی‌ها شود و خود را به جمع بزرگان فوتبال ایران نزدیک و نزدیک‌تر کند.

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران نیز با ۸۱ تجربه ملی در رده دوم قرار دارد و البته با تصمیم کارلوس کی روش کاپیتان اول ایران خواهد بود.

در فهرست جدید سرمربی تیم ملی اما یک بازیکن با صفر بازی ملی حضور دارد. پیام نیازمند در اولین تجربه بین المللی خود البته شانس زیادی برای رسیدن به ترکیب ایران ندارد اما این حضور برای او ارزش قطعا زیادی دارد.

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات - 10

جوان‌ترین و مسن‌ترین کیستند؟

پژمان منتظری نفر اول لیست مسن‌ترین بازیکنان تیم ملی است. منتظری با ۳۵ سال سن در این فهرست صدرنشین است و همچنان چهره‌ای ثابت در فهرست کارلوس کی روش برای تورنمنت‌های معتبر محسوب می‌شود. مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی در این فهرست در رده دوم قرار دارد و با ۳۴ سال سن دومین بازیکن مسن تیم ملی محسوب می‌شود.

جوان‌ترین بازیکن تیم ملی نیز مانند منتظری در خط دفاعی است؛ مجید حسینی بعد از یک درخشش در جام جهانی و حضور موفق در لیگ ترکیه با ۲۲ سال سن جوان‌ترین بازیکن تیم ملی است و بعد از او پیام نیازمند و سردار آزمون با ۲۳ سال سن قرار دارند.

کنار رفتن قلی زاده؛ عجیب‌ترین خط خورده

علی قلی زاده در اوج قرار داشت و یک مصدومیت بد موقع کار او را برای رسیدن به فهرست تیم ملی سخت کرد و در نهایت این بازیکن از لیست ایران کنار رفت. قلی زاده یک یا دو بازی ابتدایی مرحله گروهی را از دست می‌داد اما می‌توانست در بازی‌های بعدی کمک تیم ملی باشد.

کارلوس کی روش در روسیه سعید عزت اللهی غایب قطعی دیدار اول تیم ملی را به همراه برد و این بازیکن دو مرتبه برای تیم ملی به میدان رفت و شاید انتظار می‌رفت کی روش برای مراحل بالاتر به وینگر جوان و آماده فوتبال ایران دوباره اعتماد کند.

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات - 18

تغییر پست چشمی؛ عجیب‌ترین تصمیم

کارلوس کی روش در لیست اعلام شده روزبه چشمی را به مرکز زمین منتقل کرد. سرمربی تیم ملی که بارها اصرار داشت چشمی باید در خط دفاعی بازی کند و این تصمیم او باعث تغییر پست چشمی در استقلال نیز شده بود، در تصمیمی عجیب چشمی را به مرکز زمین منتقل کرد تا به این ترتیب روزبه دوباره به پستی بازگردد که از آن به فوتبال ایران معرفی شده بود.

آزمون امید اصلی گلزنی؛ کریم و طارمی در رده بعدی

سردار آزمون با ۲۳ گل زده، در صدر جدول گلزن‌ترین بازیکنان این لیست قرار دارد. آزمون که جام جهانی فوق العاده‌ای نداشت، می‌تواند درخشش خیره کنند خود در استرالیا ۲۰۱۵ را در امارات تکرار کند تا یکی از بهترین استعدادهای قاره شاید بتواند طلسم ترانسفر شدن خود به سطح اول فوتبال دنیا را بشکند.

کریم انصاری فرد در این فهرست در جایگاه دوم قرار دارد و موفق به ثبت ۱۹ گل زده ملی شده است. نفر سوم این لیست مهدی طارمی جوان است که تا به امروز ۱۲ گل زده برای تیم ملی در کارنامه خود دارد.

ترین‌های فهرست کی‌روش در امارات - 24

کاپیتان خشن‌ترین است

مسعود شجاعی با دریافت ۱۵ کارت زرد در بازی‌های ملی، خشن‌ترین بازیکن لیست حاضر است و در صدر این جدول قرار می‌گیرد. احسان حاج صفی نیز که در بازی‌های ملی بالاتر از شجاعی قرار داشت، در این رقابت در رده بعدی قرار دارد و با ۱۰ کارت زرد، دوم است. اشکان دژاگه دیگر کاپیتان تیم ملی ایران با دریافت ۶ کارت زرد در ۵۱ مسابقه ملی خود نفر بعدی این فهرست است.

مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا بیرانوند و مسعود شجاعی سه بازیکنی هستند که در این فهرست یک مرتبه کارت قرمز در بازی‌های ملی را تجربه کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، کاروان تیم سایپا امروز در شرایطی عازم قطر شد که در فرودگاه با مشکلاتی مواجه شد اما در نهایت با پیگیری‌های علی دایی ۱۵۰۰ دلار هزینه سفر به قطر فراهم شد و مشکل محمدحسین اکبرمنادی، پیمان میری و رضا علیاری حل شد تا این ۳ بازیکن هم با سایر هم تیمی‌هایشان برای برگزاری بازی حساس با الریان راهی دوحه شوند. شاگردان دایی فردا در استادیوم محل برگزاری مسابقه به میزبانی الریان تمرین خواهند داشت. سایپا در این بازی سه مصدوم دارد و به احتمال فراوان کامیاب و کفشگری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. همچنین اعضای ذوب آهن اصفهان نیز امروز برای جدال سرنوشت ساز با الغرافه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شدند.
ورزش۳ورزش۳2 ساعت قبل
مدافع پرسپولیس به انتشار مصاحبه‌ای از او که در آن به تیم و شهر نفت مسجد سلیمان اشاره کرده بود، واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. به گزارش «ورزش سه»، امروز مصاحبه‌ای منتسب به شجاع خلیل زاده انتشار یافته بود که در آن در پاسخ به سوالی درباره جدال با نفت مسجد سلیمان و عدم پیروزی برابر این تیم جمله عجیبی را به کار برده بود و ادعا کرده بود که تاکنون نام این شهر را هم نشنیده است! شجاع خلیل زاده با تکذیب این مصاحبه اعلام کرد که این صحبت‌ها حتی در این روزنامه نیز منتشر نشده و برخی کانال‌ها در فضای مجازی با سواستفاده از این فضا اقدام به ایجاد حاشیه کرده‌اند و همواره برای تمامی مردم ایران و فوتبالدوستان احترام قائل بوده است.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
رئال در دیداری عجیب امروز با نتیجه ۱-۲ مغلوب خیرونا شد و امیدهایش به قهرمانی تا حد زیادی کاهش یافت. به گزارش «ورزش سه»، رئال ابتدا در نیمه اول با گل کاسیمیرو پیش افتاد اما نیمه دوم دو گل دریافت کرد و بازی را در هانه باخت. سانتی سولاری، سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی حضور یافت و به سوالات پاسخ گفت. خیرونا نیمه دوم بسیار عالی کار کرد و دو گل به ثمر رساند تا بازی برده را از دست بدهیم. مارسلو امروز خوب بود.» نقش غیبت مودریچ در شکست: «مودریچ از جمله بازیکنانی است که غیبت او همیشه به چشم می‌آید.
خبر فوریخبر فوری5 ساعت قبل
ستاره سابق بارسلونا و آرسنال معتقد است فرانک دی یانگ می‌تواند ژاوی و یا اینیستا جدید دنیای فوتبال باشد. یکی از مهمترین و بزرگترین نقل و انتقالات امسال قطعا حضور دی یانگ با ۷۵ میلیون یورو در بارسلونا بوده است. آکادمی آژاکس همیشه بزرگان بسیاری را به دنیای فوتبال معرفی کرده است و اکنون نیز دی یانگ یکی از محصولات این باشگاه است. اورمارس که سال‌های در آرسنال و بارسلونا مشغول بازی بوده است در خصوص دی یانگ گفت: برای بارسلونا داشتن بازیکنانی همچون دی یانگ بسیار مهم است. دی یانگ مسی نیست چراکه تنها یک مسی در دنیا داریم.
خبر ورزشیخبر ورزشی5 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، آدرین رابیو به طور قطعی در پایان فصل به‌عنوان بازیکن آزاد پاری‌سن‌ژرمن را ترک خواهد کرد. عدم تمدید قرارداد این هافبک ۲۳ ساله به این دلیل بود که خودش آزادانه باشگاه آینده‌اش را انتخاب کند. روزنامه فرانسوی «لوپاریزین» خبر داد، آدرین رابیو ۴ پیشنهاد دارد که مقصدش را از بین آن‌ها انتخاب خواهد کرد. بارسلونا نخستین مشتری او بود و ۳ باشگاه دیگر هم آرسنال، لیورپول و تاتنهام همگی در انگلیس هستند. با این حال انتخاب اول رابیو بارسلونا خواهد بود و در صورتی که با کاتالان‌ها به توافق برسد قید حضور در لیگ برتر را خواهد زد.

اخبار بیشتر