1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

تیم ملی ایران در آستانه جام ملت‌ها

اسامی بازیکنان تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ +عکس

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
اسامی بازیکنان تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ +عکس

به گزارش گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان، لیست بازیکنان تیم ملی ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ که از سوی AFC منتشر شد.

اسامی بازیکنان تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ +عکس - 2

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش تمرین تیم ملی/بازگشت سردار پشت درهای بسته

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
گزارش تمرین تیم ملی/بازگشت سردار پشت درهای بسته

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تمرینات تیم ملی با جدیت پیگیری می‌شود. بازگشت سردار آزمون و علی‌رضا جهان‌بخش و حضور خبرنگاران کنفدراسیون فوتبال آسیا از مهم‌ترین اتفاقات تمرین امروز بود. تیم ملی که امروز در دو زمین متفاوت تمرین کرد، بخشی از برنامه‌های خود را پشت در‌های بسته انجام داد.

سعید اکبری، خبرنگار اعزامی خبرورزشی و خبرآنلاین به قطر در اردو تیم ملی فوتبال ایران از جزییات تمرین امروز شاگردان کی‌روش گزارش می‌دهد:مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.

فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید:

تیم ملی دوشنبه به مصاف تیم ملی عراق خواهد رفت.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس| تیم ملی ایران در آستانه جام ملت‌ها

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| تیم ملی ایران در آستانه جام ملت‌ها
عکس| تیم ملی ایران در آستانه جام ملت‌ها - 0

به گزارش خبرورزشی، تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن همگروه است.

عکس| تیم ملی ایران در آستانه جام ملت‌ها - 4

این رقابت‌های در حالی چند روز دیگر آغاز می‌شود و ایران در اولین دیدار خود به مصاف یمن می‌رود که لیست نهایی تیم ملی چند روز پیش از سوی کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فراروفرارو10 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.
تابناکتابناک18 ساعت قبل
نایب رییس اصولگرای مجلس شورای اسلامی در واکنشی صریح به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود، این برکناری را دزدانه خواند. مطهری می‌گوید مقام رهبری چنین دستوری صادر نکرده و حتی برخلاف نظر رییس سازمان صداوسیما اتخاذ شده است و فروغی نیز مجری دستورات بود! او که خواهان پیگیری موضوع توسط نمایندگان مجلس شده، اعلام کرده است که اگر نود ایرادی دارد باید با تذکر رفع شود.
تابناکتابناک1 روز قبل
محمدحسین میثاقی مجری جوان شبکه سه و ورزش سیما که گفته می‌شد بعداز اجرای برنامه فوتبال ۱۲۰ حالا مد نظر مدیران شبکه سه قرار گرفته و قرار است جای عادل فردوسی پور از او استفاده شود، به خارج از کشور رفته است. به گزارش تابناک ورزشی، این گزارشگر و مجری که توسط فردوسی پور به سیمای سراسری معرفی شد، رسما شاگرد نخست سبک و شیوه عادل در اجرای برنامه‌های ورزشی محسوب می‌شود و گزینه‌ای بهتر از او برای نشاندن جای فردوسی پور پیدا نکرده‌اند. البته گفته می‌شود سفر او طولانی نیست و او در روزهای جنجالی مدیر شبکه سه علیه فردوسی پور نمی‌تواند تا مدتها خودش را کنار بکشد. میثاقی که ظاهرا بعد از یک دوره فشار کاری، در تعطیلات عید به خارج از کشور سفر کرده، خیلی زود باید خود را آماده اجرا و پخش مسابقات فوتبال در برنامه فوتبال برتر کند. نکته جالب اینکه عباسی در پست اینستاگرامی خود از احتمال بازگشت عادل به ۹۰ صحبت کرده که اگر رخ ندهد کار برای میثاقی سخت می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
‏این چکمه‌های سفید رنگ بیشتر از همه آن کفش‌های مارک‌دار به سردار آزمون می‌آید، او بزرگترین گل زندگیش را زد. سردار آزمون شروعی فوق العاده در فوتبال ایران داشت و شاید جز معدود ستاره هایی بود که پیش از درخشش در رده باشگاهی و تیم‌های محبوب، به نوعی استارت موفقیت خود را با لباس سفید تیم ملی زد و با اعتماد کارلوس کی روش، خیلی زود به مهره ثابت تیم ملی تبدیل شد. در حقیقت سردار آزمون برآیند نسل جوان ماست. سردار در جام جهانی مطابق خواسته‌های کارلوس کی روش و تاکتیک تیم ملی ایران، نمایش قابل قبولی داشت و حداقل موقعیت آنچنانی از دست نداد. گرچه مصاحبه او در مورد از دست دادن تعطیلات و جنگیدن برای تیم ملی اشتباه بود، اما درر این معادله غلط، نقش هجمه بی پایان خودمان و توهین به خانواده سردار با حضور خودش در رستوران را فراموش نکنیم.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
دفاع چپ؛ اولین دربی محمد نادری؟ پرسپولیس در این فصل سه دفاع چپ تخصصی داشته است. حالا برای بازی دربی برانکو منتظر شرایط شایان مصلح است؛ اما بازهم میتوان با اطمینان نسبی، از حضور نادری در ترکیب اصلی نوشت. هافبک دفاعی؛ کمال و احمد یا فقط کامیابی نیا؟ اگر قرار به استفاده از یک هافبک دفاعی باشد، تردیدی نیست که انتخاب برانکو کمال کامیابی نیا خواهد بود. چرا که هافبک دفاعی شماره ۱۱ سرخ‌ها بازیکنی جنگنده و دفاعی‌تر نسبت به نوراللهی تکنیکی است و می‌تواند با قدرت در جنگ میانه میدان، مقابل آبی‌ها ظاهر شود. یکی از نقاط ابهام تیم پرسپولیس در پست هافبک راست و چپ است.

اخبار بیشتر