آنجلینا جولی رییس‌جمهور آمریکا می‌شود؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

آنجلینا جولی رییس‌جمهور آمریکا می‌شود؟

آنجلینا جولی رئیس جمهور بعدی آمریکا است!

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
آنجلینا جولی رئیس جمهور بعدی آمریکا است!
آنجلینا جولی از قصد خود برای کاندیتاتوری پست ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، آنجلینا جولی، هنرپیشه، کارگردان مشهور آمریکایی قصد کاندیتاتوری برای پست ریاست جمهوری ایالات متحده را دارد.

دموکرات‌ها برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری ایالات متحده، کاندیداتوری آنجلیناجولی را مدنظر دارند. جولی با اشاره به همکاری خود با سازمان ملل متحد گفت کاری را خواهد کرد که بداند تغییراتی به دنبال خواهد داشت.

وی همچنین افزود: «اگر بیست سال پیش از من می‌پرسیدید می‌خندیدم. اما حالا نمی‌دانم. همیشه گفته‌ام که به جایی خواهم رفت که به من نیاز هست».

به گزارش اسپوتنیک، گفتنی است که پیش از این نیز نام آنجلیا جولی، هنرپیشه معروف‌ هالیوود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ آمریکا به عنوان نامزد مطرح بود.

لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی
هنرپیشه سرشناس هالیوود درباره احتمال ورودش به عرصه سیاست گفت فعلا ترجیح می‌دهد در این باره سکوت کند.

فرارو-آنجلینا جولی هنرپیشه سرشناس سینما در مصاحبه با بی‌بی‌سی به طور تلویحی از احتمال ورود به عرصه سیاست سخن گفت.

به گزارش فرارو، آنجلینا جولی در مصاحبه با برنامه «امروز» رادیو چهار بی‌بی‌سی گفت که ۲۰ سال پیش، چنین احتمالی یعنی ورود به سیاست را به‌ کلی رد می‌کرد اما حالا برای هر جا که به او نیاز باشد آماده است.

جولی در حال حاضر فرستاده ویژه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل است. او در زمینه حفظ محیط زیست و مسائل مربوط به پناهندگان و قربانیان خشونت‌های جنسی فعالیت می‌کند.

این هنرپیشه سرشناس، در پاسخ به سوال بی‌بی‌سی درباره احتمال ورودش به عرصه سیاست گفت فعلا ترجیح می‌دهد در این باره سکوت کند.

جولی اما توضیح داد: ۲۰ سال پیش به این سوال می‌خندیدم اما همیشه گفته‌ام هرجا که به من نیاز داشته باشند خواهم رفت. نمی‌دانم که برای سیاست شخص مناسبی باشم اما همیشه به شوخی گفته‌ام که معلوم نیست چه چیزی در آستین دارم.

خانم جولی همچنین از مشکل نظارت بر فعالیت فرزندانش در شبکه‌های اجتماعی گفت و این که مثل اکثر والدین نمی‌تواند بر آن چه در این شبکه‌ها ارائه می‌شود کنترل داشته باشد: مسائلی هست که نیمی از نسل ما از آن سر در نمی‌آورد اما فناوری به بچه‌ها امکان می‌دهد که کارهای زیادی بکنند و خیلی آسان سر ما را شیره بمالند.

آنجلینا جولی با بی‌بی‌سی برای تهیه یک برنامه ویژه کودکان همکاری می‌کند. او مدیر اجرایی این برنامه است که برای مخاطبان ۷ تا ۱۲ ساله ساخته می‌شود.

(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی - 9(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی - 10(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی - 11(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی - 12(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی - 13(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی - 14(تصاویر) آنجلینا جولی در بی‌بی‌سی - 15

خواندن خبر در سایت منبع

اظهارات آنجلینا جولی درباره ورود به عرصه سیاست: معلوم نیست چه چیزی در آستین دارم

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
اظهارات آنجلینا جولی درباره ورود به عرصه سیاست: معلوم نیست چه چیزی در آستین دارم
اظهارات آنجلینا جولی درباره ورود به عرصه سیاست: معلوم نیست چه چیزی در آستین دارم - 0

بازیگر سرشناس سینما در مصاحبه‌ای به طور تلویحی از احتمال ورود به عرصه سیاست سخن گفت.

به گزارش ایسنا‌، آنجلینا جولی، بازیگر سرشناس سینما در مصاحبه با برنامه «امروز» رادیو چهار بی‌بی‌سی گفت که ۲۰ سال پیش، چنین احتمالی یعنی ورود به عرصه سیاست را به‌ کلی رد می‌کرد اما اکنون در هر جا که به او نیاز باشد، آماده فعالیت است.

آنجلینا جولی در حال حاضر فرستاده ویژه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل است. او در زمینه حفظ محیط زیست و مسائل مربوط به پناهندگان و قربانیان خشونت‌های جنسی فعالیت می‌کند.

او در پاسخ به سوال بی‌بی‌سی درباره احتمال ورودش به عرصه سیاست گفت، فعلا ترجیح می‌دهد در این باره سکوت کند.

جولی ادامه داد: ۲۰ سال پیش به این سوال می‌خندیدم اما همیشه گفته‌ام هرجا که به من نیاز داشته باشند، خواهم رفت. نمی‌دانم که برای سیاست شخص مناسبی باشم اما همیشه به شوخی گفته‌ام که معلوم نیست چه چیزی در آستین دارم.

او گفت: من می‌توانم با دولت کار کنم، با نظامیان هم می‌توانم کار کنم. من در جایگاه جالبی قرار دارم؛ کارهای زیادی انجام می‌دهم، بدون آن که عنوانی داشته باشم یا آن کار مربوط به من یا سیاست‌هایم باشد.

در ادامه وقتی جاستین وب، مجری این برنامه گفت که حدود ۳۰ یا ۴۰ نفر در فهرست نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات آتی ریاست‌جمهوری قراردارند و من شما را هم در این فهرست قرار می‌دهم، آنجلینا جولی فقط گفت: متشکرم!

جولی همچنین از مشکل نظارت بر فعالیت فرزندانش در شبکه‌های اجتماعی گفت و این که مثل اکثر والدین نمی‌تواند بر آن چه در این شبکه‌ها ارائه می‌شود، کنترل داشته باشد. او اظهار کرد: مسائلی هست که نیمی از نسل ما از آن سر در نمی‌آورد اما فناوری به بچه‌ها امکان می‌دهد که کارهای زیادی بکنند و خیلی آسان ما را بفریبند.

آنجلینا جولی با بی‌بی‌سی برای تهیه یک برنامه ویژه کودکان همکاری می‌کند. او مدیر اجرایی این برنامه است که برای مخاطبان ۷ تا ۱۲ ساله ساخته می‌شود. او امیدوار است کودکان به این وسیله بتوانند از خبرهای جهان آگاه شوند و به مسائلی مانند فناوری، حفظ محیط زیست و شبکه‌های اجتماعی توجه کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

احتمال ورود آنجلینا جولی به عرصه سیاست: اگر ۲۰ سال پیش می‌پرسیدید؛ می‌خندیدم؛ اما حالا نمی‌دانم / به جایی خواهم رفت که به من نیاز است / فعلا سکوت می‌کنم / سکوت جولی درباره احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری

انتخابخبرگزاری انتخاب
احتمال ورود آنجلینا جولی به عرصه سیاست: اگر ۲۰ سال پیش می‌پرسیدید؛ می‌خندیدم؛ اما حالا نمی‌دانم / به جایی خواهم رفت که به من نیاز است / فعلا سکوت می‌کنم / سکوت جولی درباره احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری
آنجلینا جولی، هنرپیشه مشهور هالیوودی، اشاره کرد که احتمال دارد وارد عرصه سیاست شود. جولی با اشاره به همکاری خود با سازمان ملل متحد گفت کاری را خواهد کرد که بداند تغییراتی به دنبال خواهد داشت. او افزود: "فعلا در این باره سکوت خواهم کرد".
احتمال ورود آنجلینا جولی به عرصه سیاست: اگر ۲۰ سال پیش می‌پرسیدید؛ می‌خندیدم؛ اما حالا نمی‌دانم / به جایی خواهم رفت که به من نیاز است / فعلا سکوت می‌کنم / سکوت جولی درباره احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری - 0

آنجلینا جولی، هنرپیشه مشهور هالیوودی، اشاره کرد که احتمال دارد وارد عرصه سیاست شود.

او در پاسخ به سوالی در این باره گفت: «اگر بیست سال پیش از من می‌پرسیدید می‌خندیدم. اما حالا نمی‌دانم. همیشه گفته‌ام که به جایی خواهم رفت که به من نیاز هست».

خانم جولی با اشاره به همکاری خود با سازمان ملل متحد گفت کاری را خواهد کرد که بداند تغییراتی به دنبال خواهد داشت.

او افزود: «فعلا در این باره سکوت خواهم کرد».

آنجلینا جولی در مصاحبه‌اش با بی‌بی‌سی احتمال نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رد نکرد.

منبع: بی بی سی

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما27 دقیقه قبل
معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام، به وین سفر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور مدیران سیاسی ایران و کشور‌های چهار به علاوه یک، به وین سفر کرد.
صدا و سیماصدا و سیما48 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران؛ مدیرعامل شرکت مس با بیان اینکه در تلاش هستیم تا برای نخستین‌بار در سال ۹۸ تولید مس کاتدی را به بالای ۲۶۰ هزار تن برسانیم گفت: شرکت مس موفق شد در خردادماه امسال با تولید ۳۱ هزار ۲۵۹ تن آند نسبت به برنامه ۲۳ هزار ۶۳۲ تنی به رشد چشمگیر ۳۳ درصدی دست یابد. اردشیر سعدمحمدی با اعلام این خبر و با بیان اینکه میزان تولید آند شرکت مس از ابتدای سال جاری تاکنون با رشد ۳۶ درصدی به رقم چشمگیر ۸۹ هزار و ۳۹۵ تنی رسیده است افزود: شرکت مس با تولید ۲۲ هزار و ۳۲۸ تن کاتد نسبت به برنامه ۱۸ هزار و ۶۱۱ تنی خردادماه موفق به ثبت رشد ۲۰ درصدی در تولید این محصول شد. به گفته سعدمحمدی میزان تولید این محصول هم از ابتدای سال جاری تاکنون با رشد ۲۷ درصدی به عدد ۶۷ هزار و ۵۰۰ تن رسید که عملکرد بسیار عالی برای شرکت مس محسوب می‌شود. مدیرعامل شرکت مس ادامه داد: علاوه بر این شرکت مس در سومین ماه سال جاری موفق به تولید ۲۴ هزار و ۶۲۴ تن مس محتوی معدنی شد که نسبت به برنامه ۲۳ هزار و ۵۸۰ تنی خردادماه از رشد ۴ درصدی برخوردار شد. همچنین میزان تولید مس محتوی معدنی از ابتدای سال جاری با رشد ۵ درصدی روبرو بوده است و به رقم ۷۷ هزار و ۲۰۰ تن رسیده است. سعدمحمدی در پاسخ به این پرسش که آیا تحریم‌ها بر روند فعالیت شرکت ملی مس اثر گذاشته است یا خیر گفت: عملکرد سه‌ماهه شرکت مس که به بورس ارائه‌شده نشان می‌دهد که برنامه‌های فروش داخلی و خارجی مطابق برنامه محقق شده است. وی افزود: شرکت مس در خردادماه ۱۶۵۲ میلیارد تومان فروش ثبت کرد که با این میزان فروش جمع درآمد سه‌ماهه نخست سال ۱۳۹۸ به ۴۷۷۳ میلیارد تومان رسید. مدیرعامل شرکت مس تأکید کرد: همه تلاش خود را می‌کنیم که تا پایان سال جاری عملکردی مناسب در حوزه تولید و فروش داشته باشیم.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
جسد این پدر و دختر روز دوشنبه در رود مرزی «برونسویل» بین ایالات تگزاس و مکزیک کشف شده است. بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، نخستین عکس از جسد این پدر و دختر از سوی یک خبرنگار مکزیکی گرفته شده است. این عکس طی ساعات گذشته به شدت در رسانه‌ها و فضای مجازی در جهان در حال انتشار است. این عکس همچنین یادآور ماجرای پسربچه خردسال کرد سوری «آیلان» است که ۴ سال پیش پیکر بی‌جان او در سواحل بدروم ترکیه، جهان را شوکه کرد. عکس پیکر بی جان «آیلان» که ۴ سال پیش دنیا را شوکه و غمگین کرد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از مواضع مقتدرانه و همیشگی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت فلسطین به ویژه مقابله با معامله قرن قدردانی کردبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، داود شهاب ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به صورت قاطع از حقوق ملت فلسطین حمایت کرده است. وی با تاکید بر اینکه نباید نگران معامله قرن بود، افزود: این یک حلقه از زنجیره توطئه‌های صلیبی صهیونیستی علیه ملت فلسطین است. سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: روابط ما با کشور‌های جهان هم براساس میزان تعهد این کشور‌ها به ملت فلسطین تعریف می‌شود. وی گفت: من به شما اطمینان می‌دهم که ملت فلسطین از آگاهی کامل برای تشخیص دوستان از دشمنان برخوردارند. سخنگوی جنبش جهاداسلامی فلسطین با تاکید بر نقش رسانه‌ها و به ویژه خبرنگاران در آشکارکردن ابعاد توطئه معامله قرن افزود: ما شما را در این مبارزه در کنار خود می‌بینیم.

آغاز تمرینات پرسپولیس

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ پرسپولیسی‌ها فعلا بدون سرمربی و با برنامه کریم باقری تمرینات خود را شروع کرده‌اند؛ آن‌ها قرار است بعد از ۱۰ روز تمرین در تهران راهی ترکیه شوند و ادامه تمرینات آماده سازی خود را در کمپ تمرینی فنرباغچه ترکیه پیگیری کنند.
برنابرنا6 ساعت قبل
به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، علی اکبر بختیاری رئیس دفتر دادستان کل کشور در حاشیه مراسم تشییع پیکر ۱۵۰ شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه حرکت در راه امام و شهدا، صراط مستقیم انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: اینکه مقام معظم رهبری مرتب ما را به ادامه راه، امام و شهیدان توصیه می‌فرمایند برای این است که این راه، همان صراط مستقیمی است که ما و جامعه بشری را به سعادت می‌رساند و دشمنان را از دست اندازی به دین خدا، مایوس می‌کند. وی گفت: امروز و در ابتدای گام دوم از روح مطهر امام و شهیدان که در حال تشییع پیکر پاکشان هستیم، استمداد می‌طلبیم که کماکان توفیق ادامه راهشان در سایه منویات مقام معظم رهبری را داشته باشیم. رئیس دفتر دادستان کل کشور در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه دادستانی کل کشور برای گام دوم انقلاب چه برنامه‌هایی دارد، تحول در قوه قضاییه در حوزه‌های کاهش جمعیت کیفری، کاهش ورودی پرونده‌ها، اصلاح نظام دادرسی و ایجاد احساس اعتماد عمومی مردم به دستگاه قضایی را در این زمینه جدی دانست و گفت: ساده سازی امور و قابل فهم کردن قوانین حقوقی برای مردم نیز از ضرورت‌های تحول است. بختیاری خاطرنشان کرد: دادستان کل کشور در راستای برنامه تحولی قوه قضاییه دستور اجرایی کردن این سیاست‌ها را در دادستانی کل کشور صادر کرد و به زودی اجرای آن عملیاتی خواهد شد.

اخبار بیشتر