1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

چه کسی زیرآب جواد نکونام را زد؟

وضعیت نکونام پس از اخراج از پیکان مبهم شد

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
وضعیت نکونام پس از اخراج از پیکان مبهم شد
وضعیت نکونام پس از اخراج از پیکان مبهم شد - 0

با دستور مدیرعامل ایران خودرو حضور جواد نکونام در تیم فوتبال پیکان تهران به دلیل رعایت نشدن مسائل اخلاقی منتفی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چند روز پیش و پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره جواد نکونام سرمربی تیم نساجی مازندران که با این تیم بعد از ۲۴ سال به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرده بود به دلیل کمبود امکانات و مشکلاتی که همیشه از آن صحبت می‌کرد بالاخره در نیم فصل لیگ برتر ایران از تیم نساجی جدا شده است و به تیم پیکان تهران پیوست.

اما اکنون و بعد از گذشت چند روز که جواد نکونام هدایت پیکانی‌ها را بر عهده گرفته است و حتی مراسم معارفه وی نیز در تمرین این تیم برگزار شد مدیرعامل شرکت خودروسازی ایران خودرو با انتشار بیانیه‌ای حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی در تیم فوتبال پیکان تهران را به دلیل رعایت نشدن مسائل اخلاقی منتفی اعلام کرد.

متن نامه هاشم یکه‌زارع خطاب به محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان به این ترتیب است؛ نظر به اینکه سیاست‌های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه نخست احترام به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی بوده و بدیهی است کسب هر گونه موفقیت، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسئولیت ارزشی ندارد.

علی‌رغم این که هیچ علاقه‌ای به دخالت در امور اجرایی باشگاه را ندارم حسب وظیفه به عنوان سیاست‌گذار باشگاه پیکان اعلام می‌کنم احترام به تیم‌های دیگر به ویژه تیم‌های شهرستانی لیگ برتر با طرفدارانی عاشق، پرشور و دلسوز شرط اصلی فعالیت‌های اصلی آن باشگاه است.

بنابراین انتخاب سرمربی از این تیم‌ها اکیدا ممنوع است و باشگاه فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی است که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر ۹۷ به عنوان سرمربی آزاد شناخته شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

چه کسی زیرآب جواد نکونام را زد؟

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
چه کسی زیرآب جواد نکونام را زد؟

جواد نکونام برای جدایی از نساجی و حضور غیر منتظره‌اش در پیکان فکر همه جا را کرده بود. قدم‌های آهسته اما پیوسته او در مذاکره با پیکانی‌ها مشهود بود.

پیکان پس از کناره گیری مجید جلالی به اندازه کافی برای نکونام صبر کرد. همه چیز قرار بود در خفا و بدون جنحال رسانه‌ای انجام شود. نکونام حتی در پاسخ به سوال عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ سعی کرد موضوع مورد بحث پیکان و نساجی را عوض کند.

وقتی آب‌ها از آسیاب افتاد و اعلام شد کار نکونام و پیکان تمام است شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که مدیر گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان بالاترین مقام، تصمیم مدیرعامل باشگاه پیکان را با یک نامه دستوری لغو کند.

سوال اینجاست؛ فارغ از درستی یا نادرستی کار جواد نکونام در انتخاب تیم پیکان، چه کسی زیرآب او را زد؟

به نظر نمی‌رسد این نامه دستوری که اصطلاحا به آن نامه‌ای از یک مقام بالادست گفته می‌شود، به همین سادگی به باشگاه پیکان ابلاغ شده باشد.

نامه‌ای که محتوای آن حتی می‌تواند در آیین نامه فوتبال حرفه‌ای درست باشد؛ چرا که گفته می‌شود نکونام بدون داشتن برگه فسخ قرارداد به پیکان رفته بود اما با این همه نمی‌توانیم قبول کنیم مقابل عالی رتبه ایران خودرو به طور ناگهانی چنین نامه‌ای را نوشته و از سرمربیگری جواد نکونام در این تیم جلوگیری کرده باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

مدیرعامل ایرانخودرو قرارداد پیکان با نکونام را وتو کرد!

تابناکخبرگزاری تابناک
مدیرعامل ایرانخودرو قرارداد پیکان با نکونام را وتو کرد!

با اعلام مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو حضور نکونام در باشگاه پیکان منتفی است.

به گزارش تابناک ورزشی، جواد نکونام که به تازگی به دلیل آنچه مشکلات مالی خوانده بود از سمت سرمربیگری تیم فوتبال نساجی استعفا داد و روز پنجشنبه هفته گذشته به عنوان سرمربی تیم فوتبال پیکان اعلام شد، تیمی که به تازگی با مجید جلالی قطع همکاری کرده بود. با این حال ظاهرا مانع بزرگی برسر شروع کار نکونام در تیم پیکان وجود دارد چراکه با اعلام هاشم یکه زارع احترام به تیم‌های دیگر که هواداران زیادی دارد شرط اصلی این باشگاه است و پیکان تنها می‌تواند از بین مربی هایی که در حال حاضر در جایی فعالیت نمی‌کنند سرمربی جدید خود را انتخاب کند.

در نامه هاشم یکه‌زارع خطاب به محمود شیعی، مدیر عامل باشگاه پیکان آمده است: «نظر به این که سیاست‌های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه نخست، احترام به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی بوده و بدیهی است کسب هرگونه موفقیت، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسئولیت ارزشی ندارد.

مدیرعامل ایرانخودرو قرارداد پیکان با نکونام را وتو کرد! - 5

علی‌رغم این که هیچ علاقه‌ای به دخالت در امور اجرایی باشگاه ندارم، حسب وظیفه به عنوان سیاستگذار باشگاه پیکان اعلام می‌کنم احترام به تیم‌های دیگر به خصوص تیم‌های شهرستانی لیگ برتر با طرفدارانی عاشق، پرشور و دلسوز شرط اصلی فعالیت‌های اصلی آن باشگاه است. بنابراین انتخاب سرمربی از این تیم‌ها اکیدا ممنوع بوده و باشگاه فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی است که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر ۹۷ به عنوان سرمربی آزاد شناخته شوند.»

با این شرایط باید منتظر ماند و دید سرنوشت نکونام در لیگ هجدهم چه می‌شود چراکه از یک طرف او از باشگاه نساجی جدا شده است و از طرف دیگر فعلا اجازه عقد قرارداد با پیکان را ندارد و این عجیب‌ترین شرایط ممکن برای کاپیتان سابق تیم ملی ایران در آغاز راه مربیگری اش است. نکته جالب اینکه خبر سرمربیگری نکونام هم از سایت باشگاه پیکان هم حذف شده است تا به نظر انتقال این مربی منتفی به نظر برسد.

خواندن خبر در سایت منبع

پشت پرده منتفی شدن حضور نکونام روی نیمکت پیکان/ فرکی از همان اول گزینه اصلی بود

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
پشت پرده منتفی شدن حضور نکونام روی نیمکت پیکان/ فرکی از همان اول گزینه اصلی بود
پشت پرده منتفی شدن حضور نکونام روی نیمکت پیکان/ فرکی از همان اول گزینه اصلی بود - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، قرارداد جواد نکونام با باشگاه نساجی شامل شرط‌هایی هست که جدایی و فسخ یک طرفه قرارداد این مربی را مشکل می‌کند و پرداخت غرامت سنگینی را برای او به همراه خواهد داشت.

گویا پس از جلسه معارفه‌ای که نکونام در باشگاه پیکان داشت مسئولان نساجی نسبت به این حرکت او معترض شدند و شرط‌های قراردادش را به او یادآوری کردند و این مربی جوان با سخت‌گیری مسئولان باشگاه نساجی رو به رو شده است.

اگر چه مدیرعامل ایران خودرو در نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه زیر مجموعه خود باشگاه را فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی کرده که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر ۹۷ به عنوان سرمربی آزاد شناخته شوند اما گویا دلیل اصلی منتفی شدن حضور نکونام روی نیمکت پیکان این است که بر خلاف مسئولان باشگاه، از همان ابتدا مسئولان رده بالای کارخانه مایل به جذب نکونام نبودند.

این در شرایطی است که که گفته می‌شود حسین فرکی از همان ابتدا گزینه اول و نهایی مدیران کارخانه ایران‌خودرو برای هدایت پیکان بوده است.

در این بین مدیران ایران‌خودرو وقتی از مشکل فسخ قرارداد نکونام با باشگاه نساجی مطلع شدند، ساز مخالف سر دادند و اعلام کردند که باشگاه پیکان نمی‌تواند با این مربی قرارداد امضا کند.

خواندن خبر در سایت منبع

نکونام نیامده از پیکان می‌رود؟

ایسناخبرگزاری ایسنا
نکونام نیامده از پیکان می‌رود؟

به گزارش ایسنا، هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در نامه‌ای خطاب به محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه موضع گیری کرد و به نوعی خواستار فسخ قرارداد با نکونام شد. متن نامه به شرح زیر است:

نظر به این که سیاست‌های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه نخست، احترام به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی بوده، بدیهی است کسب هر گونه موفقیت، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسئولیت ارزشی ندارد.

علی رغم این که هیچ علاقه‌ای به دخالت در امور اجرایی باشگاه را ندارم، حسب وظیفه به عنوان سیاستگذار باشگاه پیکان اعلام می‌کنم احترام به تیم‌های دیگر به خصوص تیم‌های شهرستانی لیگ برتر با طرفدارانی عاشق، پرشور و دلسوز شرط اصلی فعالیت‌های اصلی آن باشگاه است.

بنابراین انتخاب سرمربی از این تیم‌ها اکیدا ممنوع بوده و باشگاه فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی است که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر ۹۷ به عنوان سرمربی آزاد شناخته شوند.

به گزارش ایسنا، حالا باید دید باشگاه پیکان در این خصوص چه تصمیم می‌گیرد و وضعیت جواد نکونام که هفته گذشته از سمت خود در باشگاه نساجی استعفا داده بود چه می‌شود. نکونام چند روز قبل به عنوان جانشین مجید جلالی در تیم فوتبال پیکان انتخاب شد.

خواندن خبر در سایت منبع

مخالفت مدیرعامل ایران خودرو با سرمربی‌گری «نکونام» در پیکان

ایرناخبرگزاری ایرنا
مخالفت مدیرعامل ایران خودرو با سرمربی‌گری «نکونام» در پیکان

به گزارش ایرنا، روز ششم دی ماه خبر رسید که جواد نکونام سرمربی تیم نساجی مازندران پس از توافق با «محمود شیعی» مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی پیکان وسایر اعضای هیات مدیره، با عقد قراردادی یک و نیم ساله به تیم پیکان پیوسته است.

این در حالی است که او همچنان با تیم نساجی قرارداد دارد و با وجود استعفاء از این تیم شمالی، هنوز وضعیت خود را تعیین تکلیف نکرده است.

بر همین اساس «هاشم یکه زارع» مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو امروز شنبه در پیامی گفت: نظر به این که سیاست‌های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه نخست، احترام به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی است، کسب هر گونه موفقیت، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسئولیت ارزشی ندارد.

وی گفت: هر چند که هیچ علاقه‌ای به دخالت در امور اجرایی باشگاه ندارم، اما به عنوان سیاستگذار باشگاه پیکان اعلام می‌کنم احترام به تیم‌های دیگر به خصوص تیم‌های شهرستانی لیگ برتر با طرفدارانی عاشق، پرشور و دلسوز شرط اصلی فعالیت‌های اصلی آن باشگاه است.

مدیرعامل گروه خودرو سازی پیکان در ادامه پیام خود افزود: بنابراین انتخاب سرمربی از تیم‌های شهرستانی لیگ برتر اکیدا ممنوع بوده و باشگاه فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی است که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر ۹۷ به عنوان سرمربی آزاد شناخته می‌شوند.

پیش از این مجید جلالی سرمربیگری تیم پیکان را بر عهده گرفته بود ولی تیم او در پنج بازی آخر نیم فصل نخست لیگ هجدهم با قبول پنج شکست متوالی در جایگاه نهم جدول رده بندی ایستاد تا وی مجبور شود به طور توافقی از جمع این تیم جدا شود.

خبرنگارایرنا نیز امروز در محل تمرین تیم پیکان حضور یافته بود ولی جواد نکونام در این تمرین غایب بود.

ورزشی**۹۰۲۹**۹۱۲۹

خواندن خبر در سایت منبع

پس از منتفی شدن حضور نکونام؛ فرکی گزینه اصلی پیکانی‌ها شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
پس از منتفی شدن حضور نکونام؛ فرکی گزینه اصلی پیکانی‌ها شد

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، ‌ پس از اینکه حضور جواد نکونام در تیم فوتبال پیکان با دستور مدیرعامل ایران خودرو و به دلیل عدم فسخ قرارداد این مربی با نساجی منتفی شد، ‌ مدیران این باشگاه به دنبال مذاکره با حسین فرکی و عقد قرارداد با این مربی هستند تا هر چه زودتر جانشین مجید جلالی را انتخاب کنند.

فرکی سابقه هدایت فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان را بر عهده دارد.منتفی شدن حضور نکونام در پیکان با دستور مدیرعامل ایران خودرو

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، روز به روز تبدیل به بازیکن محبوب‌تری در تورین می‌شود. به گزارش «ورزش سه»، رونالدو در تابستان سال قبل و بعد از سپری کردن ۹ ساله فوق العاده در رئال مادرید، با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی راهی یوونتوس شد و از همان گلزنی‌های خود را در تیم جدیدش نیز آغاز کرد تا تبدیل به ستاره‌ای محبوب در تورین شود. اوج درخشش رونالدو در دیدار چند هفته قبل لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکومادرید بود که با هت تریکی فوق العاده، یک تنه باعث جبران شکست دور رفت و صود بیانکونری به دور بعدی لیگ قهرمانان شد. اما رونالدو که در حال حاضر در اردوی تیم ملی پرتغال حضور دارد، امروز با استقبال هواداران مواجه شد و هنگامیکه یکی از طرفداراش خواست وی پیراهن زمان حضور او در رئال مادرید را امضا کند، با شوخی از او پرسید آیا لباس شماره ۷ یوونتوس را نداری؟ این رفتار با استقبال ویژه هواداران یوونتوس در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده و حالا ستاره پرتغالی در همین چند ماه حضور خود در تورین، دل هواداران این تیم را به شدت به دست آورده است.
تابناکتابناک9 ساعت قبل
عادل فردوسی‌پور، مجری و گزارشگر برنامه‌های ورزشی که این روز‌ها به دلیل ماجرا‌های پیش آمده برای برنامه نود به سوژه اصلی خبرها تبدیل شده است، برای کمک به مردم آسیب دیده از سیل استان گلستان در این مناطق حاضر شده است.

بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس)

12+
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید. دقیقه ۸: در شلوغی محوطه جریمه بازیکنان تیم امید فرصت مناسبی برای گلزنی داشتند که مدافعین پرشمار یمن اجازه گلزنی را از مهاجمین گرفتند. دقیقه ۱۰: شوت محمدرضا آزادی با فاصله بسیار زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد. حاشیه: * نیما نکیسا و وینفرد شفر دو میهمان ویژه این دیدار به شمار می‌روند. * پیش از شروع بازی بازیکنان یمن مورد تشویق حاضران در ورزشگاه قرار گرفتند.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
به نظر می‌رسد روزهای حضور پل پوگبا در ترکیب منچستریونایتد رو به پایان باشد. پل پوگبا، هافبک فرانسوی یونایتد و مدیر برنامه وی مینو رایولا، به دنبال راهی برای خروج از این باشگاه هستند و به نظر می‌رسد که هافبک ۲۷ ساله در ذهن خود تیم ایده آل را برای خودش رئال مادرید می‌بیند. اما مشکل اینجاست که مسئولان منچستر یونایتد تمایل ندارند بازیکنانی را که ۱۱۴ میلیون یورو در سال ۲۰۱۶ به خدمت گرفته‌اند را راحت از دست بدهند و با این شرایط انتقال پوگبا به رئال مادرید آسان نیست. در دوران حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت یونایتد، پل پوگبا عملکرد موفقی نداشت و تبدیل به بازیکنی معمولی شده بود اما با ورود اوله گونار سولسشر، شرایط تغییر کرده و پوگبا بازیکنی تاثیرگذار و ثابت در اولدترافورد شده است. اولویت اول رئال مادرید یافتن جایگزین برای لوکا مودریچ است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

اخبار بیشتر