جنجال ترامپ با دموکرات‌ها
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

جنجال ترامپ با دموکرات‌ها

ترامپ مرگ ۲ کودک مهاجر را به گردن دموکرات‌ها انداخت

تسنیمخبرگزاری تسنیم
ترامپ مرگ ۲ کودک مهاجر را به گردن دموکرات‌ها انداخت
رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود تلاش کرد مرگ دو کودک مهاجر در بازداشتگاه را به گردن دموکرات‌ها بیاندازد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، دونالد ترامپ امروز شنبه در حساب توئیتری خود نوشت: مرگ دو کودک مهاجر در بازداشتگاه آمریکا تقصیر دموکرات‌هاست.

وی تاکید کرد: هر کودکی که بمیرد یا مرگ دیگران در مرز [مکزیک] قطعا تقصیر دموکرات‌ها و سیاست‌های رقت انگیز مهاجرتی آنهاست که اجازه می‌دهد مهاجران می‌توانند غیرقانونی وارد کشور ما شوند.تلاش کاخ سفید در مقصر نشان دادن دموکرات‌ها در تعطیلی دولت ترامپآمریکایی‌ها ترامپ را مقصر اصلی تعطیلی دولت می‌دانند

«فلیپ گونزاله مورالس»، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق مهاجران چند روز قبل خواستار انجام تحقیقات مستقل درباره مرگ یک کودک هفت ساله گواتمالایی در بازداشت دولت آمریکا شده است.

ژاکلین کال مکوئین، دختر هفت ساله اهل گواتمالا حدود دو هفته پیش بعد از بازداشت توسط مأموران گشت مرزی آمریکا به دلیل عبور از مرز مکزیک، بر اثر شوک و کم‌‌آبی بدن جان سپرد.

فلیپه گومز آلونزو یک پسر هشت ساله دیگر گواتمالایی نیز چهار روز قبل در بازداشتگاه مرزی پس از تب شدید درگذشت.

دونالد ترامپ امروز شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: من در کاخ سفید منتظرم دموکرات‌ها بیایند و بر سر دیوار مرزی مکزیک توافق کنیم. شنیده‌ام آنها در حال صرف زمان زیادی برای تخریب ریاست جمهوری هستند و زمان کمی برایشان باقی می‌ماند تا به متوقف کردن جرم و ارتش ما صرف کنند.

ترامپ بارها تهدید کرده است که تا زمانی که دموکرات‌های کنگره با اختصاص بودجه ۵ میلیارد دلاری برای ساخت دیوار مرزی مکزیک موافقت نکنند، تعطیلی دولت ادامه خواهد یافت.

خواندن خبر در سایت منبع

ترامپ: دمکرات‌ها اذیتم می‌کنند!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ترامپ: دمکرات‌ها اذیتم می‌کنند!
مهر نوشت: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد: دموکرات‌ها زمان زیادی را برای اذیت کردن من صرف می‌کنند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد: من در کاخ سفید منتظر دموکرات‌‌ها هستم تا بیایند و توافقی درباره دیوار امنیتی ایجاد شود.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه نوشت: آن طور که من شنیده‌ ام، آنها زمان بسیار زیادی را برای آزار و اذیت رئیس جمهور صرف می‌ کنند و زمان اندکی برای چیزهایی مانند متوقف کردن جنایت دارند.

این درحالیست که رئیس جمهور آمریکا پیشتر نیز بارها بر لزوم ساخت دیوار مرزی میان این کشور با مکزیک تاکید کرده بود.

ترامپ پیشتر در این خصوص گفته بود: مادامیکه بودجه دیوار در مرز با مکزیک تامین نشود، تعطیلی دولت پایان نخواهد یافت. در حالیکه در حال مبارزه برای تامین بودجه دیوار هستیم، در حال ساخت این دیوار هم هستیم و این آرزوی من است که تمام ۵۰۰ تا ۵۵۰ مایل تکمیل شود. بسیاری از کارگران به من گفته‌ اند تا زمانی که بودجه دیوار را دریافت نکردیم، بیرون می‌مانیم. کارگران فدرال، خواستار دیوار هستند.

این در حالیست که به دنبال عدم توافق دموکرات‌ها با تخصیص بودجه حدود ۶ میلیارد دلاری ساخت دیوار در مرز آمریکا و مکزیک، بخش هایی از دولت آمریکا تعطیل شده است. ۴۹۳۱۱

خواندن خبر در سایت منبع

ترامپ در کاخ سفید منتظر دموکرات‌هاست

تسنیمخبرگزاری تسنیم
ترامپ در کاخ سفید منتظر دموکرات‌هاست
ترامپ رئیس جمهور آمریکا می‌گوید در کاخ سفید منتظر است دموکرات‌ها بیایند و بر سر بودجه دیوار مرزی مکزیک توافق کنند.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: من در کاخ سفید منتظرم دموکرات‌ها بیایند و بر سر دیوار مرزی مکزیک توافق کنیم. شنیده‌ام آنها در حال صرف زمان زیادی برای تخریب ریاست جمهوری هستند و زمان کمی برایشان باقی می‌ماند تا به متوقف کردن جرم و ارتش ما صرف کنند.تعطیلی دولت آمریکا به ضرر محبوبیت ترامپ شدشومر: دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان هنوز به توافقی برای پایان تعطیلی دولت آمریکا نرسیده‌اند

ترامپ بارها تهدید کرده است که تا زمانی که دموکرات‌های کنگره با اختصاص بودجه ۵ میلیارد دلاری برای ساخت دیوار مرزی مکزیک موافقت نکنند، تعطیلی دولت ادامه خواهد یافت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/ برخورد وحشیانه سربازان سعودی با زائر خانه خدا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

رویای بر باد رفته

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداو سیما سخنان رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن همچنان در حال تحلیل و بررسی است. امریکایی‌ها که نظام محاسباتی خود را به هم ریخته می‌بینند در لحظات ابتدایی پس از سخنان رهبر انقلاب در سکوت خبری و رسانه‌ای سر می‌کنند. حادثه‌ای که هرچند به گفته خودشان هنوز عامل آن پیدا نشده، اما عملیات روانی امریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بر روی آن آغاز شده است. امریکایی‌ها که هرچه توان داشتند برای بیرون آمدن از باتلاق جنگ‌های گذشته گذاشته‌اند، نای زد و خورد دوباره‌ای را ندارند، اما می‌خواهند رویای خود را در رسانه‌ها ببینند. شواهد هم نشان می‌داد عملیات فریب شکست خورده و به جای آن عملیات مقاومت هم از مردم و هم از مسئولان ادامه دارد.

ترامپ رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید را به دلیل «سرفه» بیرون کرد +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
رئیس‌جمهور آمریکا حین مصاحبه با شبکه «ای بی سی نیوز» از سرفه‌های «میک مولوانی» به خشم آمد و او را از دفتر ریاست‌جمهوری بیرون کرد. در این لحظه پرتنش، مجری در حال پرسیدن سوالاتی درباره تحقیقات درباره پرونده مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ و سوابق مالیاتی ترامپ بود.

خودشیرینی نتانیاهو برای ترامپ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بنیامین نتانیاهو نخستین بار در بیست سال گذشته، کلنگ شهرکی را در منطقه اشغالی جولان سوریه بر زمین زد که نام ترامپ برای آن انتخاب شده است. نتانیاهو برای تشکر از اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر منطقه اشغالی جولان، نام ترامپ را برای این شهرک انتخاب کرد. قرار است ۱۲۰ خانواده در شهرک ترامپ اقامت کنند. هزاران سوری ساکن منطقه جولان که بیشتر آنها از طایفه دروزی‌ها هستند، خود را ملت در اشغال می‌دانند و حاضر نیستند تابعیت و گذرنامه اسرائیلی دریافت کنند. نکته جالب این که در این مراسم وزش شدید باد در جولان اشغالی سوریه مراسم رونمایی از شهرک ترامپ را به شدت تحت الشعاع قرار داد و همه برنامه را به هم ریخت..
خانه ملتخانه ملت1 روز قبل
شادمهر کاظم‌زاده عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از افتتاح فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال تا پایان تابستان سال جاری خبر داد و گفت: در شرایط کنونی فاز یک این پروژه بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با روند کنونی بخشی از این پروژه در ماه‌های آتی به بهره برداری می‌رسد. کاهش ۲۰ دقیقه‌ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک با با افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمالفاز یک آزادراه تهران-شمال به طول حدود ۳۲ کیلومتر احداث شده و باعث کاهش ۶۰ کیلومتری مسیر و کاهش ۲۰ دقیقه‌ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک می‌شودوی ادامه داد: فاز یک آزادراه تهران-شمال به طول حدود ۳۲ کیلومتر احداث شده و باعث کاهش مسیر و کاهش ۲۰ دقیقه‌ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک می‌شود. این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: البته در شرایط کنونی روند کنونی اجرای فاز دو و سه پروژه آزادراه تهران-شمال بسیار کند است و باید اقدامات لازم برای سرعت بخشی به این پروژه صورت گیرد. اجرای کامل پروژه آزادراه تهران-شمال موجب کاهش ۶۴ کیلومتری مسیر و کاهش ۳ ساعته زمان سفر می‌شودکاظم زاده تصریح کرد: اجرای کامل پروژه آزادراه تهران-شمال موجب کاهش ۶۴ کیلومتری مسیر و کاهش ۳ ساعته زمان سفر می‌شود، همچنین تحقق این مسئله کاهش ۶۰۰ میلیارد تومانی مصرف سوخت در سال را در پی دارد. عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: امیدوارم بنیاد مستضعفان برنامه ریزی دقیقی را برای اجرا و تکمیل فاز دو و سه آزادراه تهران-شمال انجام دهد، تا هر چه سریع‌تر مردم بتوانند از این ظرفیت بسیار خوب برای تردد و مسافرت استفاده کنند. /پایان پیام
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مراسم تشییع و تدفین پیکر جوان‌ترین آزاده دفاع مقدس شهید قنبرعلی بهارستانی صبح امروز ابتدا بر روی دستان مردم شهیدپرور شهرستان داران تشیع و سپس برای خاکسپاری به گلستان شهدای اصفهان بدرقه و توسط مردم ولایت مردار اصفهان به خاک سپرده شد. مراسم بزرگداشت این جانباز و آزاده سرافراز روز پنجشنبه ۳۰ خردادماه در خیمه گلستان شهدای اصفهان از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد. این معنویت در شهرها هم بود و تقریبا همه مردم به هر نحوی در اوضاع سخت جنگ به رزمنده‌ها کمک می‌کردند. لحظه لحظه پایداری پرشکوه آزادگان در دوران اسارت، موجب اجر مضاعف الهی است. عزت، قدرت و صدرنشینی هر ملت در تاریخ به مجاهدت فرزندانش بستگی دارد و استقامت پیروز عزیزان آزاده، ملت ایران را در صدر نشانده است».

اخبار بیشتر