برخورد خودروی رئیس دانشگاه آزاد با دانشجویان کذب محض است
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

برخورد خودروی رئیس دانشگاه آزاد با دانشجویان کذب محض است

خبرساز شدن دوباره دانشگاه علوم و تحقیقات/خودروی طهرانچی با هیچ دانشجویان برخورد نکرده است

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرساز شدن دوباره دانشگاه علوم و تحقیقات/خودروی طهرانچی با هیچ دانشجویان برخورد نکرده است
خبرگزاری میزان- مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تصادف ماشین دکتر طهرانچی با دانشجویان را تکذیب می‌کنم و موضوعی مبنی بر تصادف عمدی خودروی ایشان با دانشجویان صحت ندارد.
خبرساز شدن دوباره دانشگاه علوم و تحقیقات/خودروی طهرانچی با هیچ دانشجویان برخورد نکرده است - 0

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان صالح اسکندری رئیس سازمان رسانه‌های دانشگاه آزاد درباره فیلمی که در فضای مجازی در حال منتشر شدن است، گفت: فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تصادف ماشین رئیس دانشگاه و دانشجویان در حال انتشار است و برخی از رسانه‌های ضدانقلابی مدعی شدند که ماشین دکتر طهرانچی با دانشجویان تصادف کرده است.

مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد با بیان اینکه این موضوع را قویا تکذیب می‌کنیم، اظهار کرد: در حال حاضر رئیس دانشگاه آزاد به همراه دادستان کل کشور در محل یادبود دانشجویان جان‌باخته حضور دارند و موضوعی مبنی بر تصادف عمدی خودروی دکتر طهرانچی و تعدادی از دانشجویان به هیچ وجه صحت ندارد.

وی ادامه داد: خودروی حامل یکی از مسئولین دانشگاه در حال رفتن به سوی محل حادثه بوده است که در همان هنگام تعدادی از دانشجویانی که داغدار دوستان خود هستند اطراف ماشین جمع می‌شوند و در این فیلم به گونه‌ای نشان داده شد که گویی خودرو عمدا به دانشجویان برخورد کرده که اصلا به این صورت نیست.

اسکندری افزود: البته در این فیلم به درستی نشان داده نشده که این خودرو متعلق به رئیس دانشگاه آزاد است و نمی‌توانیم بگوییم حتی تجمع دانشجویان در اطراف خودرو هم منصوب به ماشین رئیس دانشگاه آزاد است شاید آن اتومبیل متعلق به یکی از اساتید بوده است.

مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد یادآوری کرد: انتظار ما از برخی رسانه‌های داخلی این است که دنباله‌رو اخبار واهی و التهاب آفرین که از سوی برخی رسانه‌های ضدانقلاب منتشر می‌شود نداشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم | از زیرگرفتن دانشجویان تا حضور دادستان در دانشگاه علوم و تحقیقات

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ویدئویی از لحظه زیر گرفتن دانشجویان دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات با خودروی یکی از مسئولان دانشگاه آزاد و اعتراض دانشجویان در حضور دادستان کل کشور را می بینید.

تکذیبیه روابط عمومی دانشگاه آزاد درباره زیر گرفتن دانشجویان توسط خودروی طهرانچی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تکذیبیه روابط عمومی دانشگاه آزاد درباره زیر گرفتن دانشجویان توسط خودروی طهرانچی
درحالی فیلمی در خبرگزاری برنا با این ادعا که خودروی رئیس دانشگاه آزاد برای باز کردن راه ورودی متوسل به زور شده و دو نفر از دانشجویان را زیر گرفته پخش شده بود، ساعتی بعد این خبرگزاری این خبر را تکذیب کرد.

این خبرگزاری همچنین اقدام به حذف فیلم از خبرگزاری خود کرد.

این درحالی است که دانشجویان معترض در دیدار دادستان کشور از این دانشگاه همچنان مدعی این هستند که طهرانچی، رئیس دانشگاه با خودروی ال۹۰ خود اقدام به زیر گرفتن دانشجویان کرده است.

ایران تایمز نیز این حادثه را تائید کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

سخنگوی اورژانس تهران: گزارش تصادف در دانشگاه علوم و تحقیقات نداشتیم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سخنگوی اورژانس تهران: گزارش تصادف در دانشگاه علوم و تحقیقات نداشتیم
سخنگوی اورژانس تهران گفت: هیچ تماسی مبنی بر گزارش تصادف در دانشگاه علوم و تحقیقات ظهر امروز نداشتیم.

محمد کرم درآبادی در واکنش به حضور اورژانس در دانشگاه علوم و تحقیقات به دلیل تصادف و برخورد خودروی یکی از مسئولان دانشگاه با دانشجویان گفت: نیروهای اورژانس تهران در روزهای اخیر به دلیل برخی اعتراضات و تجمعات پس از حادثه تلخ واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات در این محل حضور دارند.

وی ادامه داد: امروز هیچ تماسی مبنی گزارش تصادف در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات با سامانه ۱۱۵ اورژانس تهران برقرار نشده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

متهم رضوی در دومین روز محاکمه

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سید محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

3+
الفالف21 ساعت قبل
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر دومین جلسه دادگاه محمد هادی رضوی صبح امروز برگزار شد و متهم باز هم ترفندهای جلسه گذشته خود را دنبال کرد. این جلسه هم رضوی در دفاعیات خود خطاب به دادگاه گفت: من از قوانین پولی و بانکی کشور می‌خوانم و برای بالا بردن سواد علمی آقای قهرمانی صحبت می‌کنم. صدور حکم پیش از موعد/ ‏متهم: نماینده دادستان گفت ۱۵ سال حبس برائت می‌گیرمبگو مگوهای متهم هادی رضوی با نماینده دادستان تهران ادامه داشت به طوری که رضوی مدعی شد قهرمانی نماینده دادستان تهران گفته برائت ۱۵ سال حبس می‌گیرم. نماینده دادستان در قرائت کیفرخواست از واژه کوچه پشتی برای اشاره روابط رضوی با خانی (یکی دیگر از متهمان پرونده) اشاره کرد. رضوی در نهایت خطاب به نماینده دادستان گفت: من که می‌دانم کوچه پشتی یعنی چه، بچه دروازه دولاب هستم.

سیاست‌های جمعیتی از دیروز تا امروز

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
فارسفارس2 ساعت قبل
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۲، از ورود مقام قضایی به پروژه مسقف سازی بازار آهنگران خبر داد. حسینی کومله گفت: در بازدیدی که اخیرا با یکی از اعضای شورای شهر تهران از بازار آهنگران داشتیم، بدعهدی پیمانکار به خوبی مشخص بود؛ به طوری که محدوده شرقی بازار را مسقف و بخش دیگر را نیمه کاره رها کرده بود. در حال حاضر هم در دستگاه قضایی در مرحله تامین دلیل هستیم و در صورتی که از مقام قضایی اجازه بگیریم خودمان کار را ادامه می‌دهیم چراکه کار باقی مانده و در نقاطی هم منتج به خطراتی شده است. وی درباره خطرات احتمالی در بازار آهنگران هم گفت: اگر قرار باشد اتفاقی رخ دهد و خطرناک باشد مثلا دیوار شکسته‌ای وجود داشته باشد، ما موظف هستیم بدون رضایت مالک یا مالکان اقدام کنیم، اما این به معنی تکمیل پروژه مسقف سازی نیست و نباید اشتباه گرفته شود. در نقاطی که خطر وجود دارد کمیسیون رفع خطر تشکیل دادیم و تدابیری اندیشیدیم.

اخبار بیشتر