1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

برخورد خودروی رئیس دانشگاه آزاد با دانشجویان کذب محض است

خبرساز شدن دوباره دانشگاه علوم و تحقیقات/خودروی طهرانچی با هیچ دانشجویان برخورد نکرده است

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرساز شدن دوباره دانشگاه علوم و تحقیقات/خودروی طهرانچی با هیچ دانشجویان برخورد نکرده است
خبرساز شدن دوباره دانشگاه علوم و تحقیقات/خودروی طهرانچی با هیچ دانشجویان برخورد نکرده است - 0

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان صالح اسکندری رئیس سازمان رسانه‌های دانشگاه آزاد درباره فیلمی که در فضای مجازی در حال منتشر شدن است، گفت: فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تصادف ماشین رئیس دانشگاه و دانشجویان در حال انتشار است و برخی از رسانه‌های ضدانقلابی مدعی شدند که ماشین دکتر طهرانچی با دانشجویان تصادف کرده است.

مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد با بیان اینکه این موضوع را قویا تکذیب می‌کنیم، اظهار کرد: در حال حاضر رئیس دانشگاه آزاد به همراه دادستان کل کشور در محل یادبود دانشجویان جان‌باخته حضور دارند و موضوعی مبنی بر تصادف عمدی خودروی دکتر طهرانچی و تعدادی از دانشجویان به هیچ وجه صحت ندارد.

وی ادامه داد: خودروی حامل یکی از مسئولین دانشگاه در حال رفتن به سوی محل حادثه بوده است که در همان هنگام تعدادی از دانشجویانی که داغدار دوستان خود هستند اطراف ماشین جمع می‌شوند و در این فیلم به گونه‌ای نشان داده شد که گویی خودرو عمدا به دانشجویان برخورد کرده که اصلا به این صورت نیست.

اسکندری افزود: البته در این فیلم به درستی نشان داده نشده که این خودرو متعلق به رئیس دانشگاه آزاد است و نمی‌توانیم بگوییم حتی تجمع دانشجویان در اطراف خودرو هم منصوب به ماشین رئیس دانشگاه آزاد است شاید آن اتومبیل متعلق به یکی از اساتید بوده است.

مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد یادآوری کرد: انتظار ما از برخی رسانه‌های داخلی این است که دنباله‌رو اخبار واهی و التهاب آفرین که از سوی برخی رسانه‌های ضدانقلاب منتشر می‌شود نداشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

تکذیبیه روابط عمومی دانشگاه آزاد درباره زیر گرفتن دانشجویان توسط خودروی طهرانچی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تکذیبیه روابط عمومی دانشگاه آزاد درباره زیر گرفتن دانشجویان توسط خودروی طهرانچی

این خبرگزاری همچنین اقدام به حذف فیلم از خبرگزاری خود کرد.

این درحالی است که دانشجویان معترض در دیدار دادستان کشور از این دانشگاه همچنان مدعی این هستند که طهرانچی، رئیس دانشگاه با خودروی ال۹۰ خود اقدام به زیر گرفتن دانشجویان کرده است.

ایران تایمز نیز این حادثه را تائید کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

سخنگوی اورژانس تهران: گزارش تصادف در دانشگاه علوم و تحقیقات نداشتیم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سخنگوی اورژانس تهران: گزارش تصادف در دانشگاه علوم و تحقیقات نداشتیم

محمد کرم درآبادی در واکنش به حضور اورژانس در دانشگاه علوم و تحقیقات به دلیل تصادف و برخورد خودروی یکی از مسئولان دانشگاه با دانشجویان گفت: نیروهای اورژانس تهران در روزهای اخیر به دلیل برخی اعتراضات و تجمعات پس از حادثه تلخ واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات در این محل حضور دارند.

وی ادامه داد: امروز هیچ تماسی مبنی گزارش تصادف در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات با سامانه ۱۱۵ اورژانس تهران برقرار نشده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو/ سیل کامیون چند تنی را در شیراز برد

انتخابانتخاب11 ساعت قبل

ویدیو/ تصاویر سیل سهمگین شیراز از زاویه‌ای دیگر

انتخابانتخاب11 ساعت قبل

لعیا نریمانی و محمدامین بردبار در بین کشته شدگان / سیل شیراز ۱۸ کشته داد +فیلم

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، براساس اعلام پزشکی قانونی فارس، ۲نفر دیگر از کشته‌شدگان حادثه سیل شیراز شناسایی شدند. طبق این خبر شناسایی چهاردهمین و پانزدهمین نفر نیز با حضور بستگان ایشان در پزشکی قانونی صورت پذیرفت که اسامی آن‌ها به شرح زیر است: -لعیا نریمانی فرزند محمد. -محمدامین بردبار فرزند میزاعلی اکبر ساکن شیرازبنا بر گفته علیرضا خلیلی مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی فارس در گفت و گو با خبرنگار فارس در شیراز، تا این لحظه تعداد کشته‌شدگان حادثه سیل شیراز ۱۸نفر است که به اشتباه شب گذشته از سوی وزیر بهداشت ۱۹نفر اعلام شده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آرامگاه کوروش در محاصره سیل وحشتناک + فیلم

رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش رکنا، در نزدیکی پاسارگاد مسیل‌هایی برای عبور آب وجود دارند و براساس تصاویر منتشر شده تا این لحظه خطری آرامگاه را تهدید نمی‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ویدیو - عبور هولناک سیل از رودخانه خشک شیراز

همشهریهمشهری14 ساعت قبل

دلایل علمی شکل گیری سیل

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

اخبار بیشتر