جشن سال نوی میلادی در سراسر جهان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

جشن سال نوی میلادی در سراسر جهان

(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران
آغاز سال نو و مراسم مذهبی در کلیسای سرکیس مقدس تهران با حضور اسقف سبو سرکیسیان و ارامنه تهران برگزار شد.

آغاز سال نو و مراسم مذهبی در کلیسای سرکیس مقدس تهران با حضور اسقف سبو سرکیسیان و ارامنه تهران برگزار شد.این جشن، یکی از جشن‌های بزرگ در سرتاسر جهان است. شب سال نو به صورت جهانی مطابق با تولد مسیح یا عرف‌نامه پس از میلاد در کشورهای مسیحی و حتی غیر مسیحی در ۳۱ دسامبر برپا می‌شود. شب سال نو همچنین به عنوان هفتمین روز کریسمس شناخته می‌شود.عکاس: ژنیا ابدیان و ژوانا ابدیان/ایرنا

(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 1(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 3(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 4(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 5(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 6(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 7(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 8(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 9(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 10(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 12(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 13(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 14(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 15(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 16(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 17(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 18(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 19(تصاویر) آغاز سال نو در کلیسای سرکیس مقدس تهران - 20

خواندن خبر در سایت منبع

شادی جشن سال نو میلادی در مرز آستارا طنین انداز شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
شادی جشن سال نو میلادی در مرز آستارا طنین انداز شد
آستارا - ایرنا - نورافشانی و صدای شادی ساکنان نوار مرزی جمهوری آذربایجان به مناسبت آغاز سال 2019 میلادی، اهالی مناطق مرزی آستارای ایران را به تماشا واداشت و برای لحظاتی مجذوب خود کرد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا تعداد زیادی از اتباع جمهوری آذربایجان بویژه از شهرهای آستارا، لنکران، ماساللی، جلیل آباد، یاردیملی، لریک و سلیان آن کشور، با نزدیک شدن به سال نو میلادی برای خرید کالاهایی نظیر میوه، آجیل و خشکبار با گذر از مرز زمینی به آستارای گیلان وارد شده‌اند.

برخی از هموطنان مسیحی ایرانی نیز در روزهای گذشته به منظور شرکت در آئین‌های سال نو میلادی جمهوری آذربایجان، به آن کشور سفر کرده‌اند.

روزانه حدود سه هزار تبعه جمهوری آذربایجان برای تامین اقلام مورد نیاز خود با گذر از دروازه مرزی آستارا وارد کشورمان می‌شوند و مرز آستارا سومین مرز پرتردد ایران است.

جمهوری آذربایجان با بیش از ۹ میلیون نفر جمعیت، همسایه شمال غربی ایران است و شهرستان مرزی بندر آستارای استان گیلان با ۹۱ هزار نفر جمعیت در همسایگی آن قرار دارد.

۷۱۰۵ / ۷۱۲۴/۲۰۰۷

خواندن خبر در سایت منبع

ویدئو/تحویل سال نو میلادی در ۲۶ منطقه زمانی جهان

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سال نو میلادی از غربی ترین نقطه تا شرقی ترین نقطه کره زمین در ۲۶ منطقه زمانی جهان تحویل می‌شود.

نظرها

در ادامه بخوانید

حضور میهمانان رنگی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ پروانه‌ها این حشرات زیبا و دوست‌داشتنی آسیبی بر انسان و گیاهان نمی‌رنند و با افزایش دما به‌تدریج شهر را ترک می‌کنند. عمر این پروانه‌ها بین ۱ تا ۲ ماه است و اگر بارش‌ها همچون فصل بهار ادامه داشته باشند در تابستان نیز شاهد حضور پروانه‌ها در شهر خواهیم بود.

فیلم | گل‌زنی داور فوتبال در لیگ هلند

خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دو هفته پیش رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به پایان رسید و علیرضا حهانبخش و هم تیمی هایش در برایتون بقای خودشان در لیگ سطح اول را جشن گرفتند. جهانبخش و دیگر هم تیمی هایش فصل بعدی هم فرصت درخشش در جزیره را دارند. علیرضا هم بعد از پایان فصل تصمیم بازگشت به ایران گرفته و در حال حاضر در کشور خودش برای گذراندن دوران تعطیلات حضور دارد. جهانبخش با شروع دور جدید تمرینات برایتون دوباره به انگلیس برخواهد گشت.
پارس نیوزپارس نیوز7 ساعت قبل
پارس نیوز، به گزارششهاب جعفرنژاد گفت: چن تا سوال برای من پیش اومد، اول اینکه اگه پشت در پارکینگ موندین خب زنگ بزنین سرایدار، الان استوری گذاشتین که مردم بیان سرایدارتونو پیدا کنن؟ یا ریموت درو ببرید نزدیک‌ترین ریموت سازی محل و مشکلو حل کنید،.. بعد اینکه مشکل گرمایشی دارین؟ مردم بیان کمک ینی؟ خب اینو باید توی ساختمون جلسه بذارین حلش کنین، جاش تو ساختمونه نه تو استوری.. ‌بعد هم شما از این به بعد خواستین استوری‌های اینچنینی بذارین یه هشتگ پولدارا هم کنارش بزنین مثل به علاوه هجده که وقت اون بنده خداهایی که این روزا قدرت اجاره هم ندارن گرفته نشه … در پایان اینکه سطح دغدغه هاتون فقط. ‌‌ و اینکه من خیلی معذرت می‌خوام از برجتون راضی نیستین …ایشالا برجای بعدی

ضرورت ورود دولت در حوزه مالیاتی املاک و مستغلات

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
وی گفت: در بخش عمرانی استان تهران نیز پروژه‌ای خوب و اثر گذاری را در حوزه توسعه و اشتغال استان تهران داشتیم، که حدود ۷۵ درصد بودجه عمرانی تخصیص پیدا کرد. رئیس سازمان مدیریت و برنامه استان تهران با بیان اینکه بیش از ۵۴ درصد درآمد‌های ۳۱ استان کشور را استان تهران تامین می‌کند که سال گذشته حدود ۹۲ درصد این درآمد‌ها محقق شد، افزود: در سال ۹۸ میزان درآمدی که بر عهده استان تهران گذشته شده حدود ۶۸ هزار میلیارد تومان است که اگر با کشور مقایسه کنیم نزدیک ۵۳ درصد از درآمد‌های کشور از استان تهران خواهد بود. وی افزود: نکته دوم نیز اینکه بالای ۹۷ درصد این درآمد‌ها مالیاتی است و این درآمد‌های مالیاتی نیاز به کنترل دارد تا مشخص شود شامل کدام بخش‌ها و واحد‌های تولیدی هستند، خدماتی یا صنفی هستند، این موضوع را ساماندهی می‌کنیم. از جمله در حوزه مالیاتی املاک و مستغلات که اکنون حدود ۵۰۰ هزار واحد مسکونی خالی از سکنه در استان تهران داریم که تکلیف این‌ها باید در حوزه پرداخت مالیات مشخص شود. ترکی گفت: دولت در حوزه مالیاتی املاک و مستغلات و یا املاک استیجاری حتما باید ورود پیدا کند و این موضوع در دستور کار قرار گیرد یا در بحث مالیات بر واحد‌های صنفی که اکنون یک میلیون واحد صنفی در استان تهران فعالیت دارد که حدود ۳۵ درصد مشمول مالیات شده‌اند و ۷۰ درصد آن‌ها مالیات نمی‌دهند که در حوزه مالیاتی باید به سمت شان برویم.

اخبار بیشتر