1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

واکنش‌ها به پشیمانی محسن رضایی

واکنش عباس عبدی به پشیمانی محسن رضایی

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
واکنش عباس عبدی به پشیمانی محسن رضایی

خبرآنلاین/ عباس عبدی روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب در واکنش به احساس پشیمانی محسن رضایی درباره توئیتی درباره عملیات کربلای ۴ نوشت: ای کاش این پشیمانی را زمانی داشت که سرمایه جنگ را آورد تا در زمین سیاست سرمایه گذاری کند. کافی است تا نگاهی به دیگر سردارانی بیندازد که سرمایه جنگ را در همان زمین به یادگار گذاشتند و همچنان محترم اند.

خواندن خبر در سایت منبع

حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید

رکناخبرگزاری رکنا
حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید

حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید - 1

«سلام.

برادر، سردار، هموطن، جناب محسن رضایی!

قطعا من به اندازه‌ی شما از سیاست نمیدانم وقطعا استراتژی جنگ تخصص شماست، وسهم ما دهه‌ی شصتی‌ها تنها بمباران‌ خانه هایمان بود وچشمهای نگران وانتظار اینکه شما چه تصمیمی میگیرید …چند روز است به حرف شما فکر میکنم، امروز هم بخشی از گفتگویتان را دیدم فقط میخواهم ازشما خواهشی بکنم.

حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید - 7

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید

الفخبرگزاری الف
واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید

به گزارش الف، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده جنگ در دروران دفاع مقدس روز جمعه گذشته در مورد عملیات کربلای۴ در توییتر نوشت و این موضوع با واکنش‌های زیاید روبرو شد و پس از آن امروز صبح با حضور در برنامه زنده حالا خورشید که از شبکه سوم سیما پخش شد به این واکنش‌‌ها و سوالات در مورد عملیات کربلای پاسخ داد، همچنین سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس هم گفت‌وگویی تلفنی با این برنامه داشت.

حضور و پاسخگویی محسن رضایی در یک برنامه تلویزیونی آن هم زنده با واکنش کاربران توییتر مواجه شد که در ادامه تعدادی از آن‌ها را مشاهده می‌کنید.بیشتر بخوانید:

سردار سلیمانی: محسن رضایی حق بزرگی به گردن همه ما دارد/ بعد از موفقیت کربلای ۵ دشمن تصور کرد کربلای ۴ عملیات فرعی ما بوده است

محسن رضایی: زمانی که متوجه شدیم عملیات لو رفته فقط ۴۰ گردان را به میدان فرستادیم/ تحلیل من از «عملیات فریب» یک تحلیل پسینی است

واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 7واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 8واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 9واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 10واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 11واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 12واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 13واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 14واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 15واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 16واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 17واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 18واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 19واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 20واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 21واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 22واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 23واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 24واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 25واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 26واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 27واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 28واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 29واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 30واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 31

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.

طغیان اروندرود و نهرهای‌ آن (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل

آتش‌نشانان تهران در جمع سیل‌زدگان

همشهریهمشهری19 ساعت قبل

بهروز نعمتی: سعید جلیلی اصرار داشت که لایحه پالرمو زودتر تصویب شود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم/ صحبت‌های جهانگیری درمیان سیل‌زدگان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف22 ساعت قبل
در روزهای آغازین حادثه نیز گفته می‌شد که عمق آب در برخی مناطق سیل‌زده به ۲ تا ۳ متر رسیده بود. حالا در این شرایط که وضعیت مردم اصلا خوب نبوده و اوضاع در گلستان بد گزارش می‌شود، هیچ خبری از رئیس جمهور روحانی نیست و وی تنها به انتشار چند پیام اکتفا کرده است! این مسائل نشان دهنده بی‌توجهی و بحران مدیریتی برای کمک به مردم گرفتار شده در سیل را دارد و اوضاع دولت تدبیر را نشان می‌دهد. اگر دولت تا دیروز می‌توانست مقصر چنین وضعیتی را تحریم‌ها اعلام کند امروز بدلیل تعلل در مدیریت بحران سیل می‌خواهد به چه دستاویزی متوسل شود. لازم به گفتن نیست با این گونه اقدامات اندک امید مردم نسبت به دلسوزی مجموعه دولت از بین خواهد رفت.

اخبار بیشتر