واکنش‌ها به پشیمانی محسن رضایی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

واکنش‌ها به پشیمانی محسن رضایی

واکنش عباس عبدی به پشیمانی محسن رضایی

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
واکنش عباس عبدی به پشیمانی محسن رضایی

خبرآنلاین/ عباس عبدی روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب در واکنش به احساس پشیمانی محسن رضایی درباره توئیتی درباره عملیات کربلای ۴ نوشت: ای کاش این پشیمانی را زمانی داشت که سرمایه جنگ را آورد تا در زمین سیاست سرمایه گذاری کند. کافی است تا نگاهی به دیگر سردارانی بیندازد که سرمایه جنگ را در همان زمین به یادگار گذاشتند و همچنان محترم اند.

خواندن خبر در سایت منبع

حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید

رکناخبرگزاری رکنا
حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید
رکنا: به دنبال حاشیه های زیاد ایجاد شده درباره توئیت محسن رضایی رای عملیات کربلای 4 آزاده نامداری در اینستاگرام خود نوشت:

حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید - 1

«سلام.

برادر، سردار، هموطن، جناب محسن رضایی!

قطعا من به اندازه‌ی شما از سیاست نمیدانم وقطعا استراتژی جنگ تخصص شماست، وسهم ما دهه‌ی شصتی‌ها تنها بمباران‌ خانه هایمان بود وچشمهای نگران وانتظار اینکه شما چه تصمیمی میگیرید …چند روز است به حرف شما فکر میکنم، امروز هم بخشی از گفتگویتان را دیدم فقط میخواهم ازشما خواهشی بکنم.

حمله تند مجری زن پرحاشیه به محسن رضایی / لطفا به ما رحم کنید - 7

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید

الفخبرگزاری الف
واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید
محسن رضایی پس از انتشار توییت‌هایی در مورد عملیات کربلای۴ که واکنش‌های زیادی بخصوص در فضای مجازی منتشر شد، امروز با حضور در برنامه زنده حالا خورشید شبکه در این مورد سخن گفت و پاسخ داد؛ این برنامه گفت‌وگویی تلفنی با سردار سلیمانی هم داشت.

به گزارش الف، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده جنگ در دروران دفاع مقدس روز جمعه گذشته در مورد عملیات کربلای۴ در توییتر نوشت و این موضوع با واکنش‌های زیاید روبرو شد و پس از آن امروز صبح با حضور در برنامه زنده حالا خورشید که از شبکه سوم سیما پخش شد به این واکنش‌‌ها و سوالات در مورد عملیات کربلای پاسخ داد، همچنین سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس هم گفت‌وگویی تلفنی با این برنامه داشت.

حضور و پاسخگویی محسن رضایی در یک برنامه تلویزیونی آن هم زنده با واکنش کاربران توییتر مواجه شد که در ادامه تعدادی از آن‌ها را مشاهده می‌کنید.بیشتر بخوانید:

سردار سلیمانی: محسن رضایی حق بزرگی به گردن همه ما دارد/ بعد از موفقیت کربلای ۵ دشمن تصور کرد کربلای ۴ عملیات فرعی ما بوده است

محسن رضایی: زمانی که متوجه شدیم عملیات لو رفته فقط ۴۰ گردان را به میدان فرستادیم/ تحلیل من از «عملیات فریب» یک تحلیل پسینی است

واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 7واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 8واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 9واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 10واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 11واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 12واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 13واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 14واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 15واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 16واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 17واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 18واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 19واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 20واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 21واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 22واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 23واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 24واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 25واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 26واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 27واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 28واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 29واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 30واکنش کاربران توییتر به حضور و پاسخگویی محسن رضایی در حالا خورشید - 31

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

اظهارات ظریف پس از ورود به نیویورک +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

آخرین گمانه‌زنی‌ها از وضعیت جسمانی آنگلا مرکل

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
این یک بیماری شایع در میان زنان است و به‌طور خاص هم در زنان هم‌سن و سال مرکل رخ می‌دهد. فقط فرد نباید راست بایستد و حرکتی نداشته باشد.» اما مساله دیگری که در اینجا مطرح می‌شود بحث حریم خصوصی است. در هر حال، به نوشته گزارشگر سی‌ان‌ان، در آلمان که قوانین حریم خصوصی بسیار سفت و سخت است، بسیاری مایلند توضیحات مرکل را بپذیرند. او می‌افزاید: «هرچند این یک مساله مربوط به حریم خصوصی باشد. در مورد مرکل، او ظاهرا در وضعیت خوبی است و هیچ چیز را (اعم از دیدارها و ملاقات‌ها) لغو نکرده است.

هدف از حمله دیشب سرقت بود نه سوءقصد

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
سالک با اشاره به اینکه حراست و دستگاه‌های امنیتی مجلس و نیروی انتظامی با شاهدان عینی مصاحبه کرده‌اند گفت: جمع بندی‌ها حکایت از این دارد که موضوع، سرقت بوده است البته همچنان بررسی‌ها ادامه دارد. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت: حال راننده خوب­ و در بیمارستان امام خمینی (ره) در حال مداواست. وی در پاسخ به این سوال که آیا در این حادثه موضوع سوء قصد­ مطرح بوده عنوان کرد: ­ اگر سوء قصد بود باید خود من را هدف قرار می‌داد که خودم شربت شهادت بنوشم و این نکته قابل توجه است که سوء قصد نبوده است. سالک درباره مصاحبه دیشب یکی از همکارانش نیز که از سوء قصد به جان او صحبت کرده بود گفت: من به صراحت این موضوع را تکذیب می‌کنم و این حادثه طبق شواهد یک سرقت بوده است. سالک در پایان از نیرو‌های نظامی و امنیتی ­ خواست در این زمینه دقت بیشتری داشته­ باشند.

فیلم/ ماجرای پیغام محرمانه رهبر انقلاب به سیدحسن‌نصرالله

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
الفالف1 روز قبل
بواقع سیاست واشنگتن در قبال ایران پیروی از الگویی است که قبلا در قبال کشورهایی مانند کره شمالی، لیبی و عراق جواب داده است. اگر چه این الگو در برابر کشورهای دیگر جواب داده بود اما ایران توانست الگوی رفتاری همیشگی غرب را با چالش مواجه سازد. در این باره باید به مدل مواجه غرب با کشورهایی مانند عراق و لیبی اشاره کرد. در لیبی، کشورهای غربی علی الخصوص آمریکا با استفاده از تحریم اقتصادی فشار مضاعفی علیه دولت معمر قذافی وارد کردند. به عبارتی بی اثر کردن این ارتباط نقش کلیدی در مقابله با سیاست تحریمی ایالات متحده آمریکا دارد.

جریمه ۳۵ میلیارد ریالی شرکت پتروشیمی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
وی در پرونده‌ای دیگر به کشف محموله لوازم خانگی در خودروی اسکانیا در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: بعد از ورود نیروی انتظامی و ارجاع این پرونده به تعزیرات حکومتی اهواز، تخلف محرز شناخته شد. رایگانی افزود: ۱۳۲ دستگاه ماشین لباسشویی و ۵۶ دستگاه ماکروفر، در این خودرو کشف شد که متهمان علاوه بر ضبط خودرو و همه کالای کشف شده به پرداخت ۱۳ میلیارد و ۲۵۳ میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند. وی گفت: متهمان به این رای اعتراض کردند، اما این رای در شعبه تجدید نظر تایید شد. رایگانی همچنین به جریمه ۹ و نیم میلیارد ریالی شرکت حمل و نقل بین المللی اشاره کرد و افزود: با شکایت گمرک مرز باشماق شهرستان مریوان علیه یک شرکت حمل و نقل بین المللی در مورد خارج نکردن ۴ دستگاه تانکر عراقی که از طریق شرکت مذکور وارد مرز‌های کشور شده بود، شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات شهرستان مریوان، پرونده‌ای تشکیل داد. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: این شرکت بابت قاچاق خودرو و بهای مال از دست رفته به پرداخت ۲۸ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال معادل سه برابر مال از دست رفته محکوم شد و با اعتراض شرکت حمل و نقل بین المللی این پرونده در شعبه تجدید نظر بررسی و جریمه به مبلغ ۹ میلیارد و ۵۲۸ میلیون ریال اصلاح شد. رایگانی همچنین از تشکیل پرونده‌ای در تعزیرات استان تهران به سبب ثبت نکردن اطلاعات ۲ هزار و ۸۴۰ دستگاه گوشی تلفن همراه در سامانه مسافری گمرک و سامانه همتا خبر داد و گفت: در این ارتباط ۹ نفر دستگیر شدند و جریمه‌ای معادل ۱۱۲ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال صادر شد.

اخبار بیشتر