جدیدترین اخبار تیم ملی ایران
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

جدیدترین اخبار تیم ملی ایران

تیم ملی ایران چهارمین تیم گران قیمت آسیا

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
تیم ملی ایران چهارمین تیم گران قیمت آسیا
تیم ملی ایران چهارمین تیم گران قیمت آسیا - 0

تیم ملی فوتبال ایران بعد از کره جنوبی، ژاپن و استرالیا چهارمین تیم گران قیمت جام ملت‌های آسیا محسوب می‌شود.

به گزارش مهر، هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا به میزبانی کشور امارات از ۱۵ دی ماه آغاز می‌شود و ۲۴ تیم از سراسر قاره در ۶ گروه چهار تیمی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

با افزایش تعداد تیم‌ها از ۱۶ به ۲۴ تیم، ۵۵۲ بازیکن در این دوره از بازی‌ها حضور دارند که مبلغ کل این بازیکنان ۳۸۹ میلیون یورو (۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون درهم) برآورد شده است.

کره جنوبی با ۸۴ میلیون و ۳۰۰ هزار یورو گرانترین بازیکنان جام ملت‌ها را در اختیار دارد و به تنهایی از ۱۷ کشور دیگر گرانتر است.

ژاپن با ۷۰٫۴ میلیون یورو، استرالیا با ۵۰٫۶۰ میلیون یورو، ایران با ۴۵٫۳۵ میلیون یورو و ازبکستان با ۲۱٫۶۸ میلیون یورو به ترتیب در رده‌های دوم تا پنجم گرانترین تیم‌های جام ملت‌های آسیا هستند. عربستان هم با ۱۹٫۸۸ میلیون یورو ششمین تیم گران جام و گرانترین تیم کشورهای عربی محسوب می‌شود.

قیمت کل بازیکنان امارات، میزبان این دوره از بازی‌ها ۸٫۵۸ میلیون یورو است که این تیم را از این حیث در رده دهم قرار می‌دهد. عمر عبدالرحمان ستاره تیم ملی امارات که در تیم الهلال بازی می‌کند، به خاطر مصدومیت جام ملت‌ها را از دست داده است. عبدالرحمان به تنهایی مبلغ ۳٫۵ میلیون یورو ارزش داشت و همین مسئله در قیمت کل بازیکنان امارات هم تاثیرگذار بوده است.

عراق، یمن و ویتنام حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا از این حیث در رده‌های پایین‌تری قرار دارند. عراقی‌ها با ۵٫۳۸ میلیون یورو در رده سیزدهم هستند. یمن و ویتنام هم به ترتیب با ۴۲۵ و ۲۲۵ هزار یورو در انتهای این جدول قرار دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

علیرضا جهانبخش علامت سئوال تیم ملی!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
علیرضا جهانبخش علامت سئوال تیم ملی!
علیرضا جهانبخش با وجود اینکه فقط چند روز تا شروع جام ملت های آسیا و دیدار تیم ملی برابر یمن باقی مانده، نتوانسته در تمرینات گروهی حضور داشته باشد.

به گزارش «ورزش سه»، علیرضا جهانبخش سوم دی ماه وارد قطر شد و نظاره‌گر دیدار هم تیمی‌های خود برابر فلسطین بود که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

تقریبا یک ماه پیش بود که جهانبخش در وقت‌های اضافی دیدار برابر اورتون که با نتیجه ۳ بر ۱ به سود این تیم دنبال می‌شد، در اثر برخورد با «یری مینا» از ناحیه کشاله ران پای راست احساس درد کرد و با وجود اینکه هر سه تعویض تیمش انجام شده بود، از بازی خارج شد.

از آن بازی تاکنون جهانبخش علیرغم اخباری که شنیده می‌شد، نتوانست برای تیمش در لیگ جزیره بازی کند تا اینکه در نهایت «کریس هوتن» سرمربی برایتون با حضور او در اردوی تیم ملی و ادامه مراحل درمانی اش در قطر موافقت کرد.

جهانبخش از سوم دی ماه در کمپ اسپایر حاضر شده ولی هنوز یک تمرین جدی هم با تیم نداشته، تا نگرانی‌های بیشتری پیرامون وضعیت او وجود داشته باشد. طی یک هفته اخیر معمولا جهانبخش در تمرینات حضوری دائمی دارد ولی وقتی کار به انجام برنامه‌های جدی سرمربی می‌رسد، وینگر تیم ملی ایران زمین چمن را ترک می‌کند تا به صورت انفرادی و در سالن بدنسازی کارش را دنبال کند و دیشب هم برابر قطر بازی نکرد.

ترکیب تیم ملی برابر قطر بیانگر نکاتی ویژه است و مهم‌ترین نکته اینکه شاید کی روش حداقل در مرحله گروهی دیگر اندیشه‌ای برای استفاده از جهانبخش نداشته باشد. حضور امیری و طارمی به عنوان دو وینگر چپ و راست و استفاده از کریم انصاری فرد و قدوس در پست دو بازیکن پشت مهاجم، نشان از این دارد که کی روش به احتمال فراوان از جهانبخش در بازی‌های مرحله گروهی استفاده نخواهد کرد تا این بازیکن آماده حضور در مرحله حذفی رقابت‌ها شود.

جهانبخش با ۱۷ میلیون پوند به عنوان گران قیمت‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه برایتون از هلند که خاطره‌های بسیار خوشی برای او و فوتبال ایران داشت، به انگلستان سفر کرد ولی دیر اضافه شدن به تمرینات و مصدومیت برابر اورتون سبب شد تا او تاکنون نتواند به جایگاهی که همگان و خودش از او انتظار داشتند، برسد.

عدم حضور در بازی‌های ابتدایی جام ملت‌های آسیا بی شک می‌تواند روزهای سخت را دشوار‌تر هم کند ولی این فرصت در اختیار او قرار دارد تا با درخشش در مراحل حذفی جام ملت‌های آسیا، بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد و با روحیه‌ای بالا به انگلیس بازگردد.

خواندن خبر در سایت منبع

سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا

مهرخبرگزاری مهر
سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا
سایت فاکس اسپورتس از سردار آزمون به عنوان ستاره تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا یاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت «فاکس اسپورتس آسیا» که اتفاقات و خبرهای جام ملت‌های آسیا را پوشش می‌دهد، گزارش هایی از تیم‌های حاضر در این مسابقات شامل معرفی سرمربی، کاپیتان و سوابق کشورها در این جام منتشر می‌کند.

این سایت امروز به معرفی تیم ملی ایران پرداخته است. فاکس اسپورتس سردار آزمون را ستاره تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا معرفی کرده و نوشته است: «آزمون بعد از خداحافظی زودهنگام از تیم ملی در سن ۲۳ سالگی بعد از جام جهانی روسیه سر و صدای زیادی به پا کرد. با سابقه هفت سال بازی در لیگ روسیه، آزمون تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا از جمله گلزنی به بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید را هم دارد. اما آزمون به جز گلزنی نقش بیشتری در تیم ملی ایران ایفا می‌کند؛ بخصوص با پرس‌های خستگی ناپذیر مدافعان تیم حریف، حرکات هوشمندانه و قابلیت بازگرداندن هم تیمی هایش به بازی.»

فاکس اسپورتس همچنین در بخش جوانترین ستاره هم نام مجید حسینی را مطرح کرده است؛ مدافع تیم ملی که بعد از جام جهانی راهی تیم ترابوزان اسپور ترکیه شد و با مصدومیت سعید عزت اللهی لقب جوانترین ستاره را از این سایت گرفته است.

خواندن خبر در سایت منبع

بازیکنان تیم ملی امروز نونوار می‌شوند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
بازیکنان تیم ملی امروز نونوار می‌شوند
بازیکنان تیم ملی امروز با به تن کردن کت و شلوارهای ئوخته شده، روبروی دوربین عکاسان می ایستند.

بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی در حالی امروز آخرین روز خود در کمپ اسپایر را می‌گذرانند که باید با به تن کردن کت و شلوارهای دوخته شده روبروی دوربین عکاسان اسپانسر بایستند.

این اتفاق در حالی می‌افتد که ملی پوشان فوتبال ایران پیش از این نیز برای حضور در بازی‌های جام جهانی، با کت و شلوارهای همین اسپانسر نامدار اقدام به ایستادن برابر دوربین‌های عکاسی کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

جشن تولد آزمون در اردوی تیم ملی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
جشن تولد آزمون در اردوی تیم ملی
بازیکنان تیم ملی کارلوس کی روش و کادر فنی ایران را به مناسبت سال نوی میلادی سورپرایز کردند.

بعد از پایان دیدار تیم‌های ایران و قطر و زمانی که اعضای تیم ملی به هتل محل اقامت خود برگشتند بازیکنان همگی به مناسبت آغاز سال نو کی روش و همکارانش را سورپرایز کردند.

اعضای تیم ملی ایران همگی با اهدای یک عطر سرمربی تیم ملی و همکارانش را سورپرایز کرده و سال نو را به آنها تبریک گفتند.

همچنین جشن تولد سردار آزمون نیز به هنگام صرف شام توسط بازیکنان گرفته شد و مهاجم تیم ملی ایران آغاز ۲۵ سالگی خود را جشن گرفت.

تیم ملی فوتبال ایران امشب با گلهای طارمی و آزمون با نتیجه ۲ بر یک قطر را شکست داد.

جشن تولد آزمون در اردوی تیم ملی - 6

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش جالب کی روش به قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌ها: «ان شاالله»

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
واکنش جالب کی روش به قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌ها: «ان شاالله»
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران واکنش جالبی به شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا داشت.

شب گذشته اعضای تیم ملی بعد از بازگشت از دیدار با قطر به هتل محل اقامتشان برای صرف غذا راهی رستتوران هتل شدند اما سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که با سورپرایز بازیکنان مواجه شده بودبا چهره‌ای خندان در بین آنها حاضر شد.

در این بین بازیکنان سال نو را به سرمربی تیم ملی ایران تبریک گفتند که یکی از آنها با صدای بلند گفت به امید قهرمانی آسیا که کی روش با زبان فارس خطاب به او گفت: ان شاالله.

تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در دیداری دوستانه مقابل قطر به برتری ۲ بر یک رسید.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

توضیحات خبرنگار مهر درباره وضعیت سرمربی پرسپولیس

مهرمهر1 روز قبل
مهدی مرتضویان، خبرنگار ورزشی مهر، درباره آخرین وضعیت سرمربیگری برانکو در پرسپولیس گفت: گزینه سرمربیگری پرسپولیس هنوز برانکو است اما مسئولین با مربیان مد نظر باشگاه در حال مذاکره هستند.

سرکوب اقدام احساسی هواداران پرسپولیس توسط ایرج عرب + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا هواداران پرسپولیس در پی اعتراض به جدایی برانکو ایوانکوویچ اعتراض خود را با تجمع مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس به گوش مدیران و مسئولان این تیم رساندند که با واکنش عجیب و دور از انتظار مدیرعامل این تیم پرطرفدار و مردمی روبرو شد. ایرج عرب به جای هم‌صحبتب به هواداران و پاسخ‌گویی به اعتراض آن‌ها برای سرکوب این معترضان با پلیس نیروی انتظامی تماس گرفت تا طرفدارن عصبانی پرسپولیس را متفرق کند. این واکنش از سوی شخصی که مقصر اصلی جدایی برانکو قلمداد می‌شود کاملا دور از ذهن و عجیب می‌باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خلاصه بازی آمریکا ۳-۰ شیلی (جام جهانی زنان ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه؛ کار به درگیری کشید

ایلناایلنا1 روز قبل
هواداران پرسپولیس در اعتراض به جدایی برانکو مقابل باشگاه تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته خبر توافق برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان منتشر شد و این موضوع باعث خشم و ناراحتی هواداران پرسپولیس شده و آنها صبح امروز مقابل دفتر باشگاه تجمع کردند. هواداران پرسپولیس که مدیریت باشگاه را در جدایی سرمربی کروات مقصر می‌دانستند شعارهایی علیه ایرج عرب دادند. محسن خلیلی‌، مدیر تیم پرسپولیس به میان هواداران آمد تا با صحبت فضا را آرام کند ولی خیلی موفق نبود. در نهایت کار به درگیری در مقابل ساختمان باشگاه و دخالت نیروی انتظامی کشیده شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن پست جالبی در اینستاگرام خود منتشر کرد. ورزش ۱۱ - جدایی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی چند فصل اخیر پرسپولیس از این تیم را می‌توان مهم‌ترین خبر این روزهای فوتبال ایران دانست. اتفاقی ناگهانی که همه را شوکه کرد. سعید آذری، رئیس هیئت مدیره ذوب‌آهن، که همواره حاشیه‌ساز بود است، یکی از کسانی بود که به این موضوع واکنش نشان داد و با انتشار پیامی زیبا، از سرمربی کروات قدردانی و برای او آرزوی موفقیت کرد.
روزنوروزنو1 روز قبل
ساعاتی قبل برانکو سرمربی کروات تیم پرسپولیس، با انتشار نامه فسخ قراردادش به این باشگاه رسما اعلام کرد دیگر حاضر نیست به همکاری با سرخ‌ها ادامه دهد و به تیم دیگری خواهد پیوست. شنید‌ه‌ها حاکی از این است که پس از قطعی شدن خروج برانکو از پرسپولیس، مدیران سرخ‌پوشان اولین تماس‌ها را با افشین قطبی سرمربی فصل گذشته تیم فولاد برقرار کرده‌اند و مذاکراتی را با این مربی برای حضور روی نیمکت پرسپولیس انجام داده‌اند.

اخبار بیشتر