1. خبری
  2. حوادث
پوشش خبری

جانباختگان و نجات‌یافتگان آتش‌سوزی

آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران

پایگاه خبری آتش نشانی۱۲۵: ساعت ۱۲:۲۵ دقیقه دیروز آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس بین شهری در بزرگراه آزادگان، صالح‌آباد غربی، شهرک رسالت، خسارت مالی بر جا گذاشت.

با توجه به قابلیت اشتعال بالای لوازم داخل کابین خودروها، شعله‌های آتش به سرعت تمام کابین اتوبوس را فرا گرفته بود که آتش نشانان با استفاده از لوله‌های آبدهی از سه جهت اقدام به مهار شعله‌های آتش کردند. نیروهای عملیات پس از مهار شعله‌های آتش، ایمن سازی و سرد کردن قطعات فلزی داغ خودرو از بروز شعله وری مجدد جلوگیری کردند.

آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 2آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 4آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 5آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 6آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 8آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 9آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 10آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 11آتش‌سوزی اتوبوس بین شهری در جنوب تهران - 12

خواندن خبر در سایت منبع

آتش‌سوزی مخزن نفت یک مدرسه ابتدایی در روستای «تپه مولا» بروجرد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
آتش‌سوزی مخزن نفت یک مدرسه ابتدایی در روستای «تپه مولا» بروجرد

محمد غفاری با اشاره به آتش سوزی مخزن نفت یک مدرسه ابتدایی پسرانه در روستای «تپه مولا» شهرستان بروجرد اظهار داشت: خوشبختانه این آتش سوزی خسارتی در پی نداشته است.

وی با بیان اینکه این حادثه تقریبا در ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز چهارشنبه رخ داده است، تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد و آتش به موقع اطفاء شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بروجرد با تاکید بر اینکه خوشبختانه برای هیچ یک از دانش آموزان و معلمان این مدرسه اتفاقی نیفتاده است، افزود: این آتش سوزی از سوی عوامل مدرسه کنترل شده بود و نیروهای آتش نشانی نیز با حضور به موقع خود آتش را به طور کامل اطفاء کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

۵ نفر توسط آتش‌نشانان همدانی نجات یافتند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
۵ نفر توسط آتش‌نشانان همدانی نجات یافتند

محمدرضا بیاناتی اظهارداشت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات ۴ عملیات اطفای حریق و ۴ عملیات امداد و نجات حریق حاصل تلاش آتش نشانان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

وی گفت: شهروندان همدانی دیروز ۳۷۲ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۸ مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی بابیان اینکه ۱۱ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده و ۷۴ تماس اشتباه بوده است، گفت: متاسفانه ۲۷۹ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۴ مورد آتش سوزی شامل ۲ مورد حریق منزل در بلوار ارم و شهرک مدنی، حریق ضایعات در بلوار ارم و حریق باغ در جاده ملایر بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: همچنین ۴ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۲ مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در جاده فقیره، نجات افراد محبوس شده در آسانسور پل عابر پیاده در بلوار بعثت و نجات حیوانات در شهرک امیرکبیر توسط آتش نشانان به انجام رسید.

بیاناتی گفت: تعداد ۵ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

دانش آموز مدرسه ابتدایی در زهک دچار سوختگی شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
دانش آموز مدرسه ابتدایی در زهک دچار سوختگی شد

علی مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با وجود هشدارهای داده شده به مدیران مدارس سیستان و بلوچستان بعد از حادثه مدرسه اسوه حسنه و آموزش‌های لازم، مدیر این مدرسه با بی تدبیری این تخلف را انجام داده است.

وی ادامه داد: چراغ نفتی که دانش آموز در حال نفت کردن آن بود متاسفانه ناگهان آتش گرفته و باعث سوختگی دانش آموز از ناحیه پا شده است.

رئیس اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان افزود: مدیر متخلف این مدرسه ضمن لغو حکم ابلاغ به تخلفات اداری معرفی شده است.

وی افزود: بر اساس نظر پزشکان این دانش آموز دچار سوختگی سطحی شده است.

مرادی اظهار داشت: والدین این کودک نیز می‌توانند از مدیر مدرسه شکایت کنند.

به گزارش ایرنا، ۷۲۰ هزار دانش آموز سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در ۶ هزار و ۶۰۰ مدرسه با ۴۰ هزار فرهنگی در حال تحصیل هستند.

۷۳۱۶**۳۲۱۳ **۶۰۸۱

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

رکنارکنا9 ساعت قبل
ولی من به او دل‌باخته بودم و خودم را قانع می‌کردم که نباید به گذشته‌اش توجه کنم! چه شد که فهمیدی بهاره با یکی دیگر از دوستانت به نام «امیر» هم ارتباط دارد؟ شبی که در منزل امیر بودیم، این موضوع را فهمیدم. همان شب قرار گذاشتم تا حداقل گوشی تلفن ام را از او بگیرم. پس چرا مدعی بودی که حاضری او با امیر ازدواج کند؟ همان شب در حالی که هنوز خون از دستم جاری بود، گوشی تلفن اش زنگ خورد! پدر و مادرم صد بار از من خواستند دنبال دوستی‌های خیابانی نروم ولی گوش من بدهکار این حرف‌ها نبود!
الفالف3 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ساعت قبل
آسمان تهران صاف تا نیمه ابری است گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. بارش برف و باران در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و دامنه‌های البرز شرقی در استان‌های مازندران، ‌ گلستان، پیش‌بینی می‌شود. آسمان تهران صاف تا نیمه ابری است گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
یکی از همسایه‌ها در تحقیقات گفت: «ساعت ۸ صبح بود که با صدای داد و فریاد همسایه‌مان از خواب بیدار شدم. درحالی که بررسی‌ها برای دستگیری مرد فراری ادامه داشت ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه همان روز و تنها ۳ ساعت پس از جنایت مرد جوان به کلانتری رفت و به قتل همسرش اعتراف کرد. با اعتراف متهم به جنایت او به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با تکمیل تحقیقات پرونده مرد همسرکش برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. وی درحالی پای میز محاکمه رفت که دخترانش خواهان قصاص وی بودند. بدین ترتیب قضات دادگاه حکم قصاص متهم را صادر کردند و با تأیید این حکم از سوی دیوانعالی کشور مرد همسرکش چهارشنبه گذشته پای چوبه دار رفت و به مجازات رسید.
فراروفرارو9 ساعت قبل
مستأجر معتاد که برای سرقت از صاحبخانه‌اش سه عضو این خانواده را به قتل رسانده بود فقط ۲ گونی برنج دزدید. به گزارش ایران، عصر چهارشنبه ۲۴ بهمن مأموران پلیس آگاهی شهرستان خدابنده از قتل زوجی سالمند به همراه پسر معلولشان در خانه باخبر شدند. مادر خانواده در ورودی اتاق و پدر و پسر نیز در رختخواب پهن شده زیر کرسی به قتل رسیده بودند. وی به قصد کشتن اعضای این خانواده وارد خانه شده و هر سه نفر را در فاصله زمانی کمی به قتل رسانده و سپس با سرقت ۲ گونی برنج ۱۰ کیلویی، فرار کرده است. روز بعد از جنایت، همسایه‌ها وقتی متوجه غیبت این خانواده می‌شوند نسبت به موضوع مشکوک شده و پلیس را در جریان می‌گذارند.

نظرها

اخبار بیشتر