رقابت حساس برترین باشگاه‌های جهان فوتبال
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

رقابت حساس برترین باشگاه‌های جهان فوتبال

یورگن کلوپ: منچسترسیتی هنوز بهترین تیم جهان است؛ کسی در خیابان‌های لیورپول جشن قهرمانی نگرفته است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
یورگن کلوپ: منچسترسیتی هنوز بهترین تیم جهان است؛ کسی در خیابان‌های لیورپول جشن قهرمانی نگرفته است
کلوپ، قرمزها را شانس اصلی پیروزی در ورزشگاه اتحاد نمی‌داند.

طرفداری- در آستانه دیدار حساس تیم‌های منچسترسیتی-لیورپول در لیگ برتر انگلیس، یورگن کلوپ هم مانند پپ گواردیولا تیم حریف را بهترین تیم دنیای فوتبال معرفی کرد.

سال نوی شما مبارک. تا این لحظه چیزی در این سال جدید پیدا نکرده‌ام که گلایه‌ای در موردش داشته باشم.

دوست ندارم در مورد نقل و انتقالات صحبت کنم. بازیکنان قرضی و غیره. تا ۳۱ ژانویه زمان وجود دارد اما در حال حاضر چیزی برای گفتن وجود ندارد.

مردم می‌گویند به ورزشگاه اتحاد می‌رویم و به احتمال فراوان برنده می‌شویم. این حقیقت ندارد. این حقیقت ماجرا نیست.

بازی سختی در پیش است. یکی از سخت‌ترین بازی‌هایی که در دنیای فوتبال می‌توانید داشته باشید. آن‌ها تیمی بسیار قدرتمند هستند و مربی فوق العاده‌ای دارند. باید شجاع باشیم. باید پر از اشتیاق باشیم و همینطور دوباره عصبانی! سیتی هنوز بهترین تیم دنیای فوتبال است. او (گواردیولا) هم همین را در مورد تیم ما گفت. اگر کسی از من این را نپرسد، آیا می‌گویم که آن‌ها بهترین تیم فوتبال جهان هستند؟ نه. این‌ها صحبت‌هایی است که انجام می‌شود؛ در واقع بخشی از فوتبال است. اینکه پیش از بازی کردن، در مورد آن صحبت می‌کنیم. در فرم خوبی هستیم، پس ما هم تیم بسیار خوبی هستیم.

جشن قهرمانی از حالا؟ وقتی از کنار مردم در خیابان می‌گذرم، زندگی طبیعی جریان دارد. آیا از کیفیت بازی پسران خوشحال هستند؟ قطعا. با این حال به تیم‌های دیگر بی‌احترامی نمی‌کنیم که از حالا جشن قهرمانی بگیریم. اگر ما ده امتیاز عقب بودیم، آیا می‌گفتم امکان ندارد به آن‌ها برسیم؟ قطعا نه. تازه سوم ژانویه است. بازی سختی پیش روی ماست، یک بازی شش امتیازی. این آن‌ها را به وجد می‌آورد و باید آماده باشیم.

گل‌های فیرمینو برابر آرسنال؟ بسیار خوب بود. برای او این گل‌ها بسیار مهم بودند و لیاقتشان را داشت. او بازی بسیار مهمی برای ما است. یک بازیکن هجومی. او نیاز دارد که به اندازه کافی از او تجلیل شود و گل‌ها باعث همین می‌شوند. صحبت‌هایی انتقادی در مورد او بود و آن گل‌ها، پاسخ او بود. او همیشه خوب کار می‌کند. نمی‌توانست گلزنی کند اگر بازیکنی بود که تاثیری در تیم نمی‌داشت. به سختی کار می‌کند و در همه چیز موثر است.

نتایج و کیفیت کاری که نشان داده‌ایم، به ما اعتماد به نفس داده است. پسران ما کیفیت دارند. تا وقتی پتانسیل و رویکرد درست را با هم میکس کنیم، کیفیت خواهیم داشت.

جیمز میلنر؟ وقتی مربی‌ای بومی نباشید به بازیکنی مانند او نیاز دارید. تجربه همیشه مهم است اگر بدانید چطور از آن استفاده کنید. ارزش او برای تیم بسیار زیاد است. اگر بازیکنی در طی بازی جلو برود و پشتش خالی شود، خوشحالم که او را داریم. او اوضاع را مرتب می‌کند.

کوین دی بروین؟ او بازیکن فوق العاده‌ای است. نبود چنین بازیکنی ضربه‌ای سخت است. اثر او بسیار زیاد است، او بازیکنی در کلاس جهانی است. انتظار داشتم به تیم بازگردد. خوشحالم که به ترکیب بازگشت و مشکلی جدی نداشته است. کوین دی بروین را دوست دارم. هرکس که فوتبال را دوست دارد، باید او را دوست داشته باشد.

کامل می‌شود …

خواندن خبر در سایت منبع

لوئیس گارسیا سرمربی ویارئال: رئال مادرید می‌تواند هر تیمی را شکست دهد حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کند

طرفداریخبرگزاری طرفداری
لوئیس گارسیا سرمربی ویارئال: رئال مادرید می‌تواند هر تیمی را شکست دهد حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کند
لوئیس گارسیا سرمربی باشگاه ویارئال که تیمش در شرایط خوبی به سر نمی برد در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی معوقه با رئال مادرید شرکت کرد.

طرفداری- فردا شب (پنجشنبه) دو تیم رئال مادرید و ویارئال در یک دیدار عقب افتاده به دلیل حضور رئال مادرید در جام باشگاه‌های جهان به مصاف هم می‌روند. لوئیس گارسیا سرمربی باشگاه ویارئال در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این دیدار شرکت کرد و به صحبت کردن پرداخت.

به نقل از مارکا، ویارئال در فکر آغاز سال ۲۰۱۹ با سه امتیاز است تا از پایین جدول و خطر سقوط به دسته پایین‌تر فرار کند اما لوئیس گارسیا معتقد است که کسب سه امتیاز در برابر رئال مادرید آسان نیست. از نظر گارسیا، رئال مادرید حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کند هم می‌تواند هر تیمی را ببرد. او گفت:

رئال مادرید غیر قابل توقف است. آن‌ها می‌توانند هر تیمی را شکست دهند حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کنند اما من تمرکزم را روی تیمم گذاشته‌ام تا بتوانیم ببریم یا امتیاز بگیریم. ما در منطقه سقوط هستیم و باید از هر بازی، امتیاز جمع کنیم. رئال مادرید همیشه رئال مادرید است اما فقط تیمم برایم اهمیت دارد.

گارسیا همچنین در خصوص زمان بازی عقب افتاده با رئال مادرید گفت:

ما سه هفته دیوانه وار را داریم با بازی‌های سخت که اصلا نمی‌توانم درک کنم. آن‌ها باید زمان استراحت بیشتری را بین بازی هایمان می‌دادند.

در آخر گارسیا در مورد نقل و انتقالات زمستانی گفت:

آن هایی که در باشگاه هستند، می‌دانند که برای ادامه فصل من کی و چی را می‌خواهم و هر کسی که می‌آید، نیاز به پیشرفت دارد ولی مهم‌ترین چیز تیم الانمان می‌باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

یوونتوس به هامس رودریگز علاقه مند است اما امکان انتقال در ژانویه وجود ندارد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
یوونتوس به هامس رودریگز علاقه مند است اما امکان انتقال در ژانویه وجود ندارد
بیانکونری به خرید هامس رودریگز علاقه مند است اما وی تا پایان فصل، بایرن مونیخ را ترک نخواهد کرد.

طرفداری- هامس رودریگز، هافبک ۲۷ ساله بایرن مونیخ، تاکنون فصلی پرفراز و نشیب را سپری کرده و با حواشی ای که در این فصل داشته، شایعاتی مبنی بر جدایی او از بایرن مونیخ در ژانویه به وجود آمد.

به گزارش اسکای آلمان، علی رغم شایعات جدایی هامس رودریگز از بایرن مونیخ و علاقه یوونتوس به جذب این هافبک کلمبیایی، وی قطعا در ژانویه مونیخ را ترک نخواهد کرد. آینده رودریگز در شش ماه آتی در بایرن مونیخ رقم خواهد خورد و امکان هیچ گونه انتقالی در ژانویه وجود ندارد. بایرن مونیخ در پایان فصل اختیار فعال سازی بند خرید ۴۲ میلیون یورویی وی از رئال مادرید را دارا است اما علاقه یوونتوس به رودریگز، واقعی است و در پایان فصل، سرنوشت وی مشخص خواهد شد.

اخیرا رسانه‌های ایتالیایی از جمله توتو اسپورت، مدعی شده بودند که فابیو پاراتیچی و ژرژ مندس، ایجنت هامس رودریگز در شهر دوبی با یکدیگر در خصوص انتقال این هافبک خلاق به یوونتوس مذاکراتی داشته‌اند اما گزارش اسکای آلمان، نشان می‌دهد که حداقل تا تابستان، رودریگز در بایرن مونیخ خواهد ماند.

خواندن خبر در سایت منبع

پوگبا امشب به رکورد رونالدو می‌رسد؟

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
پوگبا امشب به رکورد رونالدو می‌رسد؟
ستاره فرانسوی شیاطین سرخ برای رسیدن به رکورد کریستیانو رونالدو به دبل در دیدار امشب برابر نیوکاسل نیاز دارد.

به گزارش «ورزش سه»، پل پوگبا بدون شک ستاره شیاطین سرخ در سه دیدار اخیر بوده است.

این هافبک فرانسوی که در دوران مورینیو نیمکت نشین بود با سولسشر به بهترین روزهای خود برگشته است تا جایی که در دو دیدار اخیر چهار گل به ثمر رسانده است.

سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد که پوگبا برای رسیدن به رکورد کریستیانو رونالدو تنها به دبل در دیدار برابر نیوکاسل نیاز دارد.

پوگبا امشب به رکورد رونالدو می‌رسد؟ - 4

منچستر یونایتد امشب در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکاسل خواهد رفت و اگر پوگبا در این دیدار هم دبل کند به همراه کریستیانو رونالدو تنها بازیکنانی در تاریخ باشگاه یونایتد خواهند بود که در سه دیدار پیاپی دبل کرده‌اند.

رونالدو هم پیش از این در سال ۲۰۰۶ توانست در سه دیدار پیاپی برابر استون ویلا، ویگان و ردینگ دبل کند. منچستریونایتد با ۳ پیروزی پیاپی اخیری که به دست آورد با ۳۶ امتیاز به رده ششم جدول رده‌بندی راه پیدا کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بیرانوند به این دلیل تا اطلاع ثانوی محروم شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل

ماجرای ازدواج کیمیا علیزاده و معدنچی

مهرمهر13 ساعت قبل

دانلود؛ وقتی جام قهرمانی از دستان سرخیو آگوئرو و دی بروین سقوط می‌کند (شوخی باشگاه منچسترسیتی با هواداران)

طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری - شوخی باشگاه منچسترسیتی با تعدادی از هواداران خود را می‌توانید مشاهده نمایید. در این ویدیو کوین دی بروین و سرخیو آگوئرو جام قهرمانی قلابی لیگ برتر انگلیس را به پایین می‌اندازند و این اتفاق را به گردن چند هوادار منچسترسیتی می‌اندازند.
جام نیوزجام نیوز13 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، با پایان رسیدن لیگ برتر فوتبال، باشگاه پرسپولیس مانند سایر باشگاه‌ها به دنبال حضور موفق در بازار نقل و انتقالات است. برانکو در نیم فصل با پافشاری، مسئولان پرسپولیس را مجبور به جذب محمد نادری کرد. این بازیکن در چند دیدار ابتدایی برای سرخ‌پوشان عملکرد مطلوبی نداشت و با انتقادهایی از سوی هواداران و کارشناسان فوتبال روبرو شد اما رفته رفته و با اعتماد برانکو این مدافع جوان در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و اکنون به مهره‌ای انکارناپذیر و تاثیرگذار بدل شده است. قرارداد محمد نادری با پرسپولیس به شکل قرضی و تا آخر فصل بود و بر اساس شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس در حال مهیا کردن مقدمات قرارداد بلندمدت با نادری است. البته هنوز به صورت رسمی باشگاه در این باره چیزی اعلام نکرده اما تردیدی نیست حضور این مدافع در جمع شاگردان برانکو نخستین خبر خوش نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها به شمار می‌رود.
صدا و سیماصدا و سیما47 دقیقه قبل
رئیس فدراسیون نجات غریق در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: برای کاهش غریق و جلوگیری از بروز حوادث در سواحل شمالی از امروز این نیرو‌ها براساس برنامه ریزی‌ها صورت گرفته در مناطق امن شنا مستقر می‌شوند که تا کنون هزار ناجی کار خود را آغاز کرده‌اند. ایلخان نوری افزود: در استان مازندران با ۳۳۰ کیلومتر خط ساحلی ۱۷۰۰ ناجی مستقر می‌شود و بقیه ناجیان نیز در استان‌های گیلان و گلستان مستقر خواهند شد. رئیس فدراسیون نجات غریق با اشاره به ساماندهی ناجیان غریق افزود: ناجیان غریق امسال با لباس متحد الشکل، آموزش‌های پیشرفته و بصورت مستمر در مناطق شنا حضور دارند. وی گفت: ۹۵ درصد غرق شده‌ها در نوار ساحلی شمال کشور در خارج از طرح شنا و ساعات شنا دچار حادثه شدند و عمده این اتفاقات در ساعات بین یک بامداد تا ۵ صبح اتفاق افتاده که ناجیان غریق طبیعتا حضور نداشتند. وی به موضوع دستمزد ناجیان غریق هم اشاره کرد و خواستار توجه بیشتر به حقوق و دستمزد آن‌ها شد.

اخبار بیشتر