1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

رقابت حساس برترین باشگاه‌های جهان فوتبال

یورگن کلوپ: منچسترسیتی هنوز بهترین تیم جهان است؛ کسی در خیابان‌های لیورپول جشن قهرمانی نگرفته است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
یورگن کلوپ: منچسترسیتی هنوز بهترین تیم جهان است؛ کسی در خیابان‌های لیورپول جشن قهرمانی نگرفته است

طرفداری- در آستانه دیدار حساس تیم‌های منچسترسیتی-لیورپول در لیگ برتر انگلیس، یورگن کلوپ هم مانند پپ گواردیولا تیم حریف را بهترین تیم دنیای فوتبال معرفی کرد.

سال نوی شما مبارک. تا این لحظه چیزی در این سال جدید پیدا نکرده‌ام که گلایه‌ای در موردش داشته باشم.

دوست ندارم در مورد نقل و انتقالات صحبت کنم. بازیکنان قرضی و غیره. تا ۳۱ ژانویه زمان وجود دارد اما در حال حاضر چیزی برای گفتن وجود ندارد.

مردم می‌گویند به ورزشگاه اتحاد می‌رویم و به احتمال فراوان برنده می‌شویم. این حقیقت ندارد. این حقیقت ماجرا نیست.

بازی سختی در پیش است. یکی از سخت‌ترین بازی‌هایی که در دنیای فوتبال می‌توانید داشته باشید. آن‌ها تیمی بسیار قدرتمند هستند و مربی فوق العاده‌ای دارند. باید شجاع باشیم. باید پر از اشتیاق باشیم و همینطور دوباره عصبانی! سیتی هنوز بهترین تیم دنیای فوتبال است. او (گواردیولا) هم همین را در مورد تیم ما گفت. اگر کسی از من این را نپرسد، آیا می‌گویم که آن‌ها بهترین تیم فوتبال جهان هستند؟ نه. این‌ها صحبت‌هایی است که انجام می‌شود؛ در واقع بخشی از فوتبال است. اینکه پیش از بازی کردن، در مورد آن صحبت می‌کنیم. در فرم خوبی هستیم، پس ما هم تیم بسیار خوبی هستیم.

جشن قهرمانی از حالا؟ وقتی از کنار مردم در خیابان می‌گذرم، زندگی طبیعی جریان دارد. آیا از کیفیت بازی پسران خوشحال هستند؟ قطعا. با این حال به تیم‌های دیگر بی‌احترامی نمی‌کنیم که از حالا جشن قهرمانی بگیریم. اگر ما ده امتیاز عقب بودیم، آیا می‌گفتم امکان ندارد به آن‌ها برسیم؟ قطعا نه. تازه سوم ژانویه است. بازی سختی پیش روی ماست، یک بازی شش امتیازی. این آن‌ها را به وجد می‌آورد و باید آماده باشیم.

گل‌های فیرمینو برابر آرسنال؟ بسیار خوب بود. برای او این گل‌ها بسیار مهم بودند و لیاقتشان را داشت. او بازی بسیار مهمی برای ما است. یک بازیکن هجومی. او نیاز دارد که به اندازه کافی از او تجلیل شود و گل‌ها باعث همین می‌شوند. صحبت‌هایی انتقادی در مورد او بود و آن گل‌ها، پاسخ او بود. او همیشه خوب کار می‌کند. نمی‌توانست گلزنی کند اگر بازیکنی بود که تاثیری در تیم نمی‌داشت. به سختی کار می‌کند و در همه چیز موثر است.

نتایج و کیفیت کاری که نشان داده‌ایم، به ما اعتماد به نفس داده است. پسران ما کیفیت دارند. تا وقتی پتانسیل و رویکرد درست را با هم میکس کنیم، کیفیت خواهیم داشت.

جیمز میلنر؟ وقتی مربی‌ای بومی نباشید به بازیکنی مانند او نیاز دارید. تجربه همیشه مهم است اگر بدانید چطور از آن استفاده کنید. ارزش او برای تیم بسیار زیاد است. اگر بازیکنی در طی بازی جلو برود و پشتش خالی شود، خوشحالم که او را داریم. او اوضاع را مرتب می‌کند.

کوین دی بروین؟ او بازیکن فوق العاده‌ای است. نبود چنین بازیکنی ضربه‌ای سخت است. اثر او بسیار زیاد است، او بازیکنی در کلاس جهانی است. انتظار داشتم به تیم بازگردد. خوشحالم که به ترکیب بازگشت و مشکلی جدی نداشته است. کوین دی بروین را دوست دارم. هرکس که فوتبال را دوست دارد، باید او را دوست داشته باشد.

کامل می‌شود …

خواندن خبر در سایت منبع

لوئیس گارسیا سرمربی ویارئال: رئال مادرید می‌تواند هر تیمی را شکست دهد حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کند

طرفداریخبرگزاری طرفداری
لوئیس گارسیا سرمربی ویارئال: رئال مادرید می‌تواند هر تیمی را شکست دهد حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کند

طرفداری- فردا شب (پنجشنبه) دو تیم رئال مادرید و ویارئال در یک دیدار عقب افتاده به دلیل حضور رئال مادرید در جام باشگاه‌های جهان به مصاف هم می‌روند. لوئیس گارسیا سرمربی باشگاه ویارئال در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این دیدار شرکت کرد و به صحبت کردن پرداخت.

به نقل از مارکا، ویارئال در فکر آغاز سال ۲۰۱۹ با سه امتیاز است تا از پایین جدول و خطر سقوط به دسته پایین‌تر فرار کند اما لوئیس گارسیا معتقد است که کسب سه امتیاز در برابر رئال مادرید آسان نیست. از نظر گارسیا، رئال مادرید حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کند هم می‌تواند هر تیمی را ببرد. او گفت:

رئال مادرید غیر قابل توقف است. آن‌ها می‌توانند هر تیمی را شکست دهند حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کنند اما من تمرکزم را روی تیمم گذاشته‌ام تا بتوانیم ببریم یا امتیاز بگیریم. ما در منطقه سقوط هستیم و باید از هر بازی، امتیاز جمع کنیم. رئال مادرید همیشه رئال مادرید است اما فقط تیمم برایم اهمیت دارد.

گارسیا همچنین در خصوص زمان بازی عقب افتاده با رئال مادرید گفت:

ما سه هفته دیوانه وار را داریم با بازی‌های سخت که اصلا نمی‌توانم درک کنم. آن‌ها باید زمان استراحت بیشتری را بین بازی هایمان می‌دادند.

در آخر گارسیا در مورد نقل و انتقالات زمستانی گفت:

آن هایی که در باشگاه هستند، می‌دانند که برای ادامه فصل من کی و چی را می‌خواهم و هر کسی که می‌آید، نیاز به پیشرفت دارد ولی مهم‌ترین چیز تیم الانمان می‌باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

یوونتوس به هامس رودریگز علاقه مند است اما امکان انتقال در ژانویه وجود ندارد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
یوونتوس به هامس رودریگز علاقه مند است اما امکان انتقال در ژانویه وجود ندارد

طرفداری- هامس رودریگز، هافبک ۲۷ ساله بایرن مونیخ، تاکنون فصلی پرفراز و نشیب را سپری کرده و با حواشی ای که در این فصل داشته، شایعاتی مبنی بر جدایی او از بایرن مونیخ در ژانویه به وجود آمد.

به گزارش اسکای آلمان، علی رغم شایعات جدایی هامس رودریگز از بایرن مونیخ و علاقه یوونتوس به جذب این هافبک کلمبیایی، وی قطعا در ژانویه مونیخ را ترک نخواهد کرد. آینده رودریگز در شش ماه آتی در بایرن مونیخ رقم خواهد خورد و امکان هیچ گونه انتقالی در ژانویه وجود ندارد. بایرن مونیخ در پایان فصل اختیار فعال سازی بند خرید ۴۲ میلیون یورویی وی از رئال مادرید را دارا است اما علاقه یوونتوس به رودریگز، واقعی است و در پایان فصل، سرنوشت وی مشخص خواهد شد.

اخیرا رسانه‌های ایتالیایی از جمله توتو اسپورت، مدعی شده بودند که فابیو پاراتیچی و ژرژ مندس، ایجنت هامس رودریگز در شهر دوبی با یکدیگر در خصوص انتقال این هافبک خلاق به یوونتوس مذاکراتی داشته‌اند اما گزارش اسکای آلمان، نشان می‌دهد که حداقل تا تابستان، رودریگز در بایرن مونیخ خواهد ماند.

خواندن خبر در سایت منبع

پوگبا امشب به رکورد رونالدو می‌رسد؟

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
پوگبا امشب به رکورد رونالدو می‌رسد؟

به گزارش «ورزش سه»، پل پوگبا بدون شک ستاره شیاطین سرخ در سه دیدار اخیر بوده است.

این هافبک فرانسوی که در دوران مورینیو نیمکت نشین بود با سولسشر به بهترین روزهای خود برگشته است تا جایی که در دو دیدار اخیر چهار گل به ثمر رسانده است.

سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد که پوگبا برای رسیدن به رکورد کریستیانو رونالدو تنها به دبل در دیدار برابر نیوکاسل نیاز دارد.

پوگبا امشب به رکورد رونالدو می‌رسد؟ - 4

منچستر یونایتد امشب در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکاسل خواهد رفت و اگر پوگبا در این دیدار هم دبل کند به همراه کریستیانو رونالدو تنها بازیکنانی در تاریخ باشگاه یونایتد خواهند بود که در سه دیدار پیاپی دبل کرده‌اند.

رونالدو هم پیش از این در سال ۲۰۰۶ توانست در سه دیدار پیاپی برابر استون ویلا، ویگان و ردینگ دبل کند. منچستریونایتد با ۳ پیروزی پیاپی اخیری که به دست آورد با ۳۶ امتیاز به رده ششم جدول رده‌بندی راه پیدا کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان و عملکرد شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این مسابقه اظهار داشت: در نیمه اول این بازی برخلاف تصور استقلال خوزستان به دفاع مطلق روی نیاورد و بعضا در چند صحنه نیز روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد. اتفاقی که در استقلال خوزستان رخ داد و پرسپولیس هم توانست به آنچه می‌خواست برسد. شاید پرسپولیس باید ممنون سیدجلال حسینی باشد که با ضربه سر خوبش قفل دروازه استقلال خوزستان را باز کرد و به داد تیمش رسید. در واقع این بازی زنگ خطری برای پرسپولیس بود که هیچ بازی راحتی ندارد و برای تکرار موفقیت‌هایش باید هوشمندانه‌تر باشد. قطعا اگر شجاع خلیل‌زاده مشابه چنین اعتراض‌هایی را در بازی‌های بین‌المللی انجام دهد از داور بازی کارت قرمز دریافت خواهد کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ خوزه مورینیو که در اواسط این فصل به دلیل کسب نتایج ضعیف با منچستریونایتد از سمت خود برکنار شده بود، حالا ممکن است باز به نیمکت یک تیم لیگ برتری دیگر بازگردد. تعدادی از رسانه‌ها گزارش داده‌اند که سران باشگاه اورتون که در راس آن‌ها، فرهاد مشیری مالک ایرانی این باشگاه قرار دارد، در خصوص احتمال استخدام مورینیو با یکدیگر به بحث و تبادل‌نظر پرداخته‌اند چون از عملکرد مارکو سیلوا، سرمربی پرتغالی فعلی خود راضی نیستند. گفته می‌شود ژوزه مورینیو و مارچلو بیلسا، سرمربی کنونی لیدزیونایتد دو گزینه مدنظر سران باشگاه اورتون در صورت اخراج مارکو سیلوا هستند. آقای خاص در حالی مورد توجه باشگاه اورتون قرار گرفته که گویا سه باشگاه اینتر، بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن نیز وضعیت مورینیو را زیرنظر دارند.
ورزش۳ورزش۳7 ساعت قبل
این دوازدهمین پنالتی مسی در لالیگا بود که از دست می‌رفت. از ۶۲ پنالتی ای که مسی در لالیگا زده، ۱۲ تای آنها به گل تبدیل نشده‌اند؛ به عبارتی از هر ۵ پنالتی مسی در لالیگا یکی از دست رفته است. از ۸۶ پنالتی مسی برای بارسا در همه رقابت‌ها نیز ۲۰ پنالتی او راهی به دروازه پیدا نکرده‌اند. با احتساب بازی‌های ملی، تعداد پنالتی‌های از دست رفته مسی به ۲۵ می‌رسد: ۱۰۷ پنالتی؛ ۸۲ ضربه تبدیل به گل و ۲۵ ضربه از دست رفته. پیش از بازی امشب، مسی در جام جهانی برابر ایسلند بود که پنالتی خود را از دست داده بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، شنیده می‌شود باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در بحث میزبانی با پرداخت هزینه‌های نجومی روبرو می‌شوند. سرخابی‌ها برای برگزاری بازی با نماینده‌های عربستان در کشور ثالث باید چیزی حدود ۱۲۰ هزار دلار پرداخت کنند که هزینه شامل تهیه زمین، رزرو هتل و دیگر موارد می‌شود. به این ترتیب با شرایط مالی و اوضاع این روزهای سرخابی‌ها آن‌ها باید برای مقدمات میزبانی حدود ۱۲۰ هزار دلار پرداخت کنند که البته حریفان استقلال و پرسپولیس نیز برای میزبانی باید چنین هزینه‌ای را پرداخت کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل
منتهی سوال مهم این است ‌که چرا علیرضا بیرانوند، سردار آزمون، وحید امیری و سامان قدوس کی‌روش را فالو نکرده‌اند. ولی این‌که کی‌روش آنها را دنبال می‌‌کند و توجهی به این مسأله نداشته‌اند در نوع خود قابل توجه است. یک اتفاق جالب دیگر اینجاست که چرا کی‌روش چند نفر از شاگردان خود را فالو کرده و بقیه را فالو نکرده است. البته این انتظار می‌رود که با مرور زمان تعدادی از بازیکنان فوتبال کلمبیا هم توسط این مربی فالو شوند. با این حال، احتمال آنفالو شدن بازیکنانی چون سیدجلال حسینی و رضا قوچان‌نژاد توسط کی‌روش هم وجود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر