افشاگری"وزیر بهداشت" علیه "سازمان برنامه و بودجه"
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

افشاگری"وزیر بهداشت" علیه "سازمان برنامه و بودجه"

استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت

الفخبرگزاری الف
استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت
درخواست استعفای قاضی‌زاده هاشمی از وزارت بهداشت واکنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،چند روز پیش قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در جلسه معاونان این وزارتخانه از همکاران خود خداحافظی کرد. قاضی‌زاده هفته گذشته استعفای خود را تحویل هیئت دولت داده بود که هنوز رسما پذیرفته نشده و خبرها از رایزنی دولتی‌ها در این باره حکایت دارد.

اما انتشار این خبر در فضای مجازی و رسانه‌ها، واکنش‌های زیادی را به همراه داشت چراکه هفته‌ی پیش ۳۵ تن از نمایندنگان مجلس، استیضاح قاضی‌زاده هاشمی را امضا کردند و خواستار استیضاح وزیر بهداشت شدند. عده‌ای این استعفای ناگهانی وزیر بهداشت را فرار از استیضاح و پاسخگویی برای عملکرد چندین ساله‌ی این وزیر در وزارت بهداشت می‌دانند. کاربران فضای مجازی هم با انتشار پست‌هایی در صفحات شخصی خود نسبت به این خبر واکنش نشان دادند. در ادامه تعدادی از پست‌های کاربران فضای مجازی را مشاهده می‌کنید.

استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 4استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 5استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 6استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 7استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 8استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 9استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 10استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 11استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 12استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 13استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 14استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 15استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 16استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 17استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 18استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 19

خواندن خبر در سایت منبع

انتقادات تند وزیر بهداشت از نوبخت

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
وزیر بهداشت در آخرین جلسه شورای معاونین گفته بود: ۳۵ هزار میلیارد تومان صرف موسسات مالی و اعتباری فاسد کردند ولی سازمان برنامه و بودجه برای طرح تحول سلامت فقط ۱۶ هزار میلیارد داد، آن هم با چه منّتی!

عصر ایران: وزیر بهداشت در آخرین جلسه شورای معاونین گفته بود: ۳۵ هزار میلیارد تومان صرف موسسات مالی و اعتباری فاسد کردند ولی سازمان برنامه و بودجه برای طرح تحول سلامت فقط ۱۶ هزار میلیارد داد، آن هم با چه منتی!

خواندن خبر در سایت منبع

امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد
رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری امضای نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت خبر داد.

- اخبار استانها -

غلام محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با اشاره به تهیه نامه‌‌ای از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حمایت از ادامه فعالیت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: نمایندگان در این نامه از حسن روحانی رئیس جمهور خواستار ادامه فعالیت سید حسن قاضی زاده هستند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان این نامه را امضا کرده‌اند، عنوان کرد: نمایندگان خواستار رفع موانع بودجه‌ای مورد نظر وزیر بهداشت شده‌اند تا شرایط برای ادامه خدمت وزیر فراهم شود.واکنش نوبخت به استعفای وزیر بهداشتاستعفای وزیر بهداشت قطعاً قبول نمی‌شوداختصاصی: اطلاعات جدید از علت استعفای وزیر بهداشت

زارعی با بیان اینکه نمایندگان مجلس عموما از عملکرد سید حسن قاضی‌زاده هاشمی رضایت دارند و از رئیس جمهور خواهان ادامه خدمت وی در وزارت بهداشت هستند، افزود: باید ببینیم دولت در این زمینه چه تصمیمی می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت در زمینه کاهش پرداختی از جیب مردم دستاوردهای خوبی داشته است، ادامه داد: این طرح با هدف افزایش کیفیت خدمات رسانی و همچنین مدیریت هزینه‌های مرتبط نیاز به اصلاحاتی دارد که باید در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش تند نوبخت به استعفای وزیر بهداشت

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر

آخرین خبر/ خبراستعفای وزیربهداشت با واکنش و پاسخ تند نوبخت همراه بود. نوبخت گفت: وزیر بهداشت همیشه مشکلات را به گردن دیگران می‌اندازد. تا وقتی آقای ربیعی بود مشکلات را به گردن ایشان می‌انداختند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

متهم رضوی در دومین روز محاکمه

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سید محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

پوتین؛ آتش نشان یا آتش بیار معرکه؟!

انتخابانتخاب20 ساعت قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه درباره احتمال نابودی برجام گفته است روسیه آتش‌نشان نیست که همه چیز را نجات دهد. این سخنان پوتین، بازتاب گسترده‌ای داشته و تفسیرهای متعددی از آن منتشر شده. ویدیوی زیر را تماشا کنید.
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر دومین جلسه دادگاه محمد هادی رضوی صبح امروز برگزار شد و متهم باز هم ترفندهای جلسه گذشته خود را دنبال کرد. این جلسه هم رضوی در دفاعیات خود خطاب به دادگاه گفت: من از قوانین پولی و بانکی کشور می‌خوانم و برای بالا بردن سواد علمی آقای قهرمانی صحبت می‌کنم. صدور حکم پیش از موعد/ ‏متهم: نماینده دادستان گفت ۱۵ سال حبس برائت می‌گیرمبگو مگوهای متهم هادی رضوی با نماینده دادستان تهران ادامه داشت به طوری که رضوی مدعی شد قهرمانی نماینده دادستان تهران گفته برائت ۱۵ سال حبس می‌گیرم. نماینده دادستان در قرائت کیفرخواست از واژه کوچه پشتی برای اشاره روابط رضوی با خانی (یکی دیگر از متهمان پرونده) اشاره کرد. رضوی در نهایت خطاب به نماینده دادستان گفت: من که می‌دانم کوچه پشتی یعنی چه، بچه دروازه دولاب هستم.

تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

3+
الفالف21 ساعت قبل
فارسفارس1 ساعت قبل
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۲، از ورود مقام قضایی به پروژه مسقف سازی بازار آهنگران خبر داد. حسینی کومله گفت: در بازدیدی که اخیرا با یکی از اعضای شورای شهر تهران از بازار آهنگران داشتیم، بدعهدی پیمانکار به خوبی مشخص بود؛ به طوری که محدوده شرقی بازار را مسقف و بخش دیگر را نیمه کاره رها کرده بود. در حال حاضر هم در دستگاه قضایی در مرحله تامین دلیل هستیم و در صورتی که از مقام قضایی اجازه بگیریم خودمان کار را ادامه می‌دهیم چراکه کار باقی مانده و در نقاطی هم منتج به خطراتی شده است. وی درباره خطرات احتمالی در بازار آهنگران هم گفت: اگر قرار باشد اتفاقی رخ دهد و خطرناک باشد مثلا دیوار شکسته‌ای وجود داشته باشد، ما موظف هستیم بدون رضایت مالک یا مالکان اقدام کنیم، اما این به معنی تکمیل پروژه مسقف سازی نیست و نباید اشتباه گرفته شود. در نقاطی که خطر وجود دارد کمیسیون رفع خطر تشکیل دادیم و تدابیری اندیشیدیم.

اخبار بیشتر