1. خبری
  2. اجتماعی
پوشش خبری

افشاگری"وزیر بهداشت" علیه "سازمان برنامه و بودجه"

استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت

الفخبرگزاری الف
استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،چند روز پیش قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در جلسه معاونان این وزارتخانه از همکاران خود خداحافظی کرد. قاضی‌زاده هفته گذشته استعفای خود را تحویل هیئت دولت داده بود که هنوز رسما پذیرفته نشده و خبرها از رایزنی دولتی‌ها در این باره حکایت دارد.

اما انتشار این خبر در فضای مجازی و رسانه‌ها، واکنش‌های زیادی را به همراه داشت چراکه هفته‌ی پیش ۳۵ تن از نمایندنگان مجلس، استیضاح قاضی‌زاده هاشمی را امضا کردند و خواستار استیضاح وزیر بهداشت شدند. عده‌ای این استعفای ناگهانی وزیر بهداشت را فرار از استیضاح و پاسخگویی برای عملکرد چندین ساله‌ی این وزیر در وزارت بهداشت می‌دانند. کاربران فضای مجازی هم با انتشار پست‌هایی در صفحات شخصی خود نسبت به این خبر واکنش نشان دادند. در ادامه تعدادی از پست‌های کاربران فضای مجازی را مشاهده می‌کنید.

استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 4استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 5استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 6استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 7استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 8استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 9استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 10استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 11استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 12استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 13استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 14استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 15استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 16استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 17استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 18استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 19

خواندن خبر در سایت منبع

انتقادات تند وزیر بهداشت از نوبخت

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها

عصر ایران: وزیر بهداشت در آخرین جلسه شورای معاونین گفته بود: ۳۵ هزار میلیارد تومان صرف موسسات مالی و اعتباری فاسد کردند ولی سازمان برنامه و بودجه برای طرح تحول سلامت فقط ۱۶ هزار میلیارد داد، آن هم با چه منتی!

خواندن خبر در سایت منبع

امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد

- اخبار استانها -

غلام محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با اشاره به تهیه نامه‌‌ای از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حمایت از ادامه فعالیت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: نمایندگان در این نامه از حسن روحانی رئیس جمهور خواستار ادامه فعالیت سید حسن قاضی زاده هستند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان این نامه را امضا کرده‌اند، عنوان کرد: نمایندگان خواستار رفع موانع بودجه‌ای مورد نظر وزیر بهداشت شده‌اند تا شرایط برای ادامه خدمت وزیر فراهم شود.واکنش نوبخت به استعفای وزیر بهداشتاستعفای وزیر بهداشت قطعاً قبول نمی‌شوداختصاصی: اطلاعات جدید از علت استعفای وزیر بهداشت

زارعی با بیان اینکه نمایندگان مجلس عموما از عملکرد سید حسن قاضی‌زاده هاشمی رضایت دارند و از رئیس جمهور خواهان ادامه خدمت وی در وزارت بهداشت هستند، افزود: باید ببینیم دولت در این زمینه چه تصمیمی می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت در زمینه کاهش پرداختی از جیب مردم دستاوردهای خوبی داشته است، ادامه داد: این طرح با هدف افزایش کیفیت خدمات رسانی و همچنین مدیریت هزینه‌های مرتبط نیاز به اصلاحاتی دارد که باید در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش تند نوبخت به استعفای وزیر بهداشت

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر

آخرین خبر/ خبراستعفای وزیربهداشت با واکنش و پاسخ تند نوبخت همراه بود. نوبخت گفت: وزیر بهداشت همیشه مشکلات را به گردن دیگران می‌اندازد. تا وقتی آقای ربیعی بود مشکلات را به گردن ایشان می‌انداختند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایرناایرنا2 ساعت قبل
وی ادامه داد: اردوگاه آموزشی مخفی و نیمی مخفی توسط گروهک‌های تروریستی در پاکستان ایجاد و آنها با پول عربستان و امارات آموزش، تجهیز و سازماندهی شده است تا در داخل ایران ناامنی ایجاد کنند. سردار باقری تاکید کرد: خواست ما از مقامات پاکستان این است که یا خود مناطق حضور گروهک‌های تروریستی را پاکسازی کند و یا اجازه دهند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی وارد میدان شوند و با این گروهک‌ها مقابله کنند. این مقام نظامی وجود یک هزار کیلومتر مرز مشترک میان ایران و پاکستان را یادآور شد و ادامه داد: کشور پاکستان توانمندی کمی در منطقه بلوچستان دارد و مرزها در این منطقه باز است. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، در ادامه گفت: هدف از سفر به قم، ارائه گزارشی از فعالیت‌های نیروهای مسلح به مراجع عظام تقلید و دریافت رهنمود از آنان است. وی گفت: سرکشی از نیروهای مسلح، بازدید از واحدهای نمونه نیروهای مسلح، دریافت گزارش از فرماندهان نیروهای مسلح و همچنین بازدید از پژوهشگاه امام صادق (ع) به عنوان مرکز اصلی پژوهشی نیروهای مسلح در موضوعات اعتقادی و بصیرت سیاسی از دیگر اهداف سفر به قم است.
انتخابانتخاب50 دقیقه قبل
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از اقدام قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در شناسایی و متلاشی کردن خانه‌های تیمی عوامل جنایت تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان، در سراوان وخاش و دستگیری آنان خبر داد. به گزارش «انتخاب»؛ در پی دستور سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر پیگیری سریع و قاطع قرائن و سرنخ‌ها برای دستیابی به عوامل جنایت تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از پاسداران امنیت کشور و ملت گردید، روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به فضل الهی و با همت و تلاش‌های مجاهدانه نیروی زمینی سپاه، با پیگیری سرنخ‌ها توسط نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه قدس این نیرو، شب گذشته طی عملیاتی سریع و مقتدرانه چندین خانه تیمی در سراوان و خاش که برخی عوامل جنایت اخیر در آن استقرار یافته بودند، شناسایی، متلاشی و تروریست‌های مستقر در آن دستگیر شدند. این اطلاعیه افزوده است: در این عملیات موفق، سه تن از تروریست‌ها دستگیر و ۱۵۰ کیلوگرم مواد آماده انفجار و ۶۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری در حال ساخت و مقادیری سلاح و مهمات نیز کشف گردید. در این اطلاعیه با اشاره به اینکه تروریست‌های دستگیر شده همان عواملی بودند که خودروی انتحاری عامل جنایت تروریستی اخیر در جاده خاش- زاهدان را تهیه، هدایت و پشتیبانی کرده‌اند، تاکید شده است: اقدامات سپاه در پیگیری سرنخ‌ها برای انتقام قطعی و کامل از هسته مرکزی گروهک عامل این جنایت، ادامه داشته وانتظار است با همکاری دولت و ارتش پاکستان این امر به سرعت محقق گردد.
الفالف6 ساعت قبل
وزیر علوم از تحریم دو دانشگاه شهید بهشتی و صنعتی شریف به دلیل فعالیت‌های علمی در عرصه انرژی هسته‌ای از سوی کشورهای خارجی خبر داد و گفت: در سفر اخیرم به اروپا ضمن شرکت در سومین نشست کارگروه همکاری‌های علمی و فناوری بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا، رایزنی‌هایی در خصوص رفع این تحریم‌ها انجام دادم. وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر دو دانشگاه صنعتی شریف و شهید بهشتی به دلیل همین سو ظن مورد تحریم خارجی قرار گرفته‌اند که امیدوار هستیم تحریم دانشگاه‌های کشور از سوی کشورهای خارجی رفع شود. وزیر علوم خاطرنشان کرد: ما در حال رایزنی برای رفع تحریم‌های دو دانشگاه شهید بهشتی و صنعتی شریف هستیم و امیدوار هستیم به زودی این تحریم‌ها رفع شوند. به طوری که در سفر اخیرم به اروپا ضمن شرکت در سومین نشست کارگروه همکاری‌های علمی و فناوری بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا، در این زمینه با مسئولان اروپایی صحبت کردم و توضیح دادم که دانشگاه‌های ما صرفا فعالیت علمی انجام می‌دهند ضمن اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال سلاح هسته‌ای نیست. دانشگاه‌های ما نیز دنبال فعالیت علمی برای استفاده دستاوردهای صلح آمیز انرژی هسته‌ای هستند.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل1 نظر
حسین شریعتمداری گفت: یک موی آقای ظریف را با همه تیم‌های مذاکره کنندۀ ۱+۵ عوض نمی‌کنیم. ما نسبت به خود آقایان و شخصیت حقیقی آنان تعریضی نداشتیم. حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان با باشگاه خبرنگاران جوان گفتگو کرده است. یک موی آقای ظریف را با همه تیم‌های مذاکره کنندۀ ۱+۵ عوض نمی‌کنیم. ما مشکل شخصی با آقایان ظریف و تیم مذاکره کننده نداریم. حقوق کلانی نمی‌گیرم و حدودا ۴ میلیون و خرده‌ای است، کارت جانبازی دارم اما از مزایای ان استفاده نمی‌کنم.

اخبار بیشتر