افشاگری"وزیر بهداشت" علیه "سازمان برنامه و بودجه"
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

افشاگری"وزیر بهداشت" علیه "سازمان برنامه و بودجه"

استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت

الفخبرگزاری الف
استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت
درخواست استعفای قاضی‌زاده هاشمی از وزارت بهداشت واکنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،چند روز پیش قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در جلسه معاونان این وزارتخانه از همکاران خود خداحافظی کرد. قاضی‌زاده هفته گذشته استعفای خود را تحویل هیئت دولت داده بود که هنوز رسما پذیرفته نشده و خبرها از رایزنی دولتی‌ها در این باره حکایت دارد.

اما انتشار این خبر در فضای مجازی و رسانه‌ها، واکنش‌های زیادی را به همراه داشت چراکه هفته‌ی پیش ۳۵ تن از نمایندنگان مجلس، استیضاح قاضی‌زاده هاشمی را امضا کردند و خواستار استیضاح وزیر بهداشت شدند. عده‌ای این استعفای ناگهانی وزیر بهداشت را فرار از استیضاح و پاسخگویی برای عملکرد چندین ساله‌ی این وزیر در وزارت بهداشت می‌دانند. کاربران فضای مجازی هم با انتشار پست‌هایی در صفحات شخصی خود نسبت به این خبر واکنش نشان دادند. در ادامه تعدادی از پست‌های کاربران فضای مجازی را مشاهده می‌کنید.

استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 4استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 5استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 6استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 7استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 8استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 9استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 10استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 11استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 12استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 13استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 14استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 15استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 16استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 17استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 18استعفا یا فرار از استیضاح؟ واکنش کاربران به درخواست استعفای وزیر بهداشت - 19

خواندن خبر در سایت منبع

انتقادات تند وزیر بهداشت از نوبخت

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
وزیر بهداشت در آخرین جلسه شورای معاونین گفته بود: ۳۵ هزار میلیارد تومان صرف موسسات مالی و اعتباری فاسد کردند ولی سازمان برنامه و بودجه برای طرح تحول سلامت فقط ۱۶ هزار میلیارد داد، آن هم با چه منّتی!

عصر ایران: وزیر بهداشت در آخرین جلسه شورای معاونین گفته بود: ۳۵ هزار میلیارد تومان صرف موسسات مالی و اعتباری فاسد کردند ولی سازمان برنامه و بودجه برای طرح تحول سلامت فقط ۱۶ هزار میلیارد داد، آن هم با چه منتی!

خواندن خبر در سایت منبع

امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد
رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری امضای نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت خبر داد.

- اخبار استانها -

غلام محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با اشاره به تهیه نامه‌‌ای از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حمایت از ادامه فعالیت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: نمایندگان در این نامه از حسن روحانی رئیس جمهور خواستار ادامه فعالیت سید حسن قاضی زاده هستند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان این نامه را امضا کرده‌اند، عنوان کرد: نمایندگان خواستار رفع موانع بودجه‌ای مورد نظر وزیر بهداشت شده‌اند تا شرایط برای ادامه خدمت وزیر فراهم شود.واکنش نوبخت به استعفای وزیر بهداشتاستعفای وزیر بهداشت قطعاً قبول نمی‌شوداختصاصی: اطلاعات جدید از علت استعفای وزیر بهداشت

زارعی با بیان اینکه نمایندگان مجلس عموما از عملکرد سید حسن قاضی‌زاده هاشمی رضایت دارند و از رئیس جمهور خواهان ادامه خدمت وی در وزارت بهداشت هستند، افزود: باید ببینیم دولت در این زمینه چه تصمیمی می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت در زمینه کاهش پرداختی از جیب مردم دستاوردهای خوبی داشته است، ادامه داد: این طرح با هدف افزایش کیفیت خدمات رسانی و همچنین مدیریت هزینه‌های مرتبط نیاز به اصلاحاتی دارد که باید در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش تند نوبخت به استعفای وزیر بهداشت

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر

آخرین خبر/ خبراستعفای وزیربهداشت با واکنش و پاسخ تند نوبخت همراه بود. نوبخت گفت: وزیر بهداشت همیشه مشکلات را به گردن دیگران می‌اندازد. تا وقتی آقای ربیعی بود مشکلات را به گردن ایشان می‌انداختند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/ دعای همیشگی رهبر انقلاب برای جوانان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

مسیح علی‌نژاد را هم بگیرید تا جشن ملی اعلام شود/ روح‌الله زم یک افسرده تاریخ مصرف گذشته است

رکنارکنا1 روز قبل
آمدنیوز در بسیاری از اخبارش سعی در تحریک مردم و جریانات سیاسی کشور علیه یکدیگر داشت. مخاطبی درباره اخبار تفرقه‌آمیز آمدنیوز نوشت: «خیانتش دقیقا همین بود براش اصلاح طلب و اصولگرا و دولت و نظام و چپ و راست فرقی نداشت یه کاری می‌کرد همه رو علیه هم بشورونه». سیامک درباره دستگیری روح الله زم و ویژگی که آمدنیوز داشت نوشت: «قطعا کار آمدنیوز همین بود. فردی هم در پاسخ به او نوشت: مسیح علی نژاد را بگیرید تا جشن ملی اعلام شود. این دسته از کاربران معتقدند که باید مافیای اقتصادی را دستگیر کرد و تنها دستگیری روح‌الله زم که آن «یک فرد تاریخ مصرف گذشته» می‌دانند، مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

رمزگشایی نافرجام دستگیری زم

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
در سریال رسانه‌های فارسی زبان در باره‌ی دستگیری روح الله زم، پای عشق شیرین در میان است! به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رسانه‌های فارسی زبان روایت‌های یکدیگر را در باره چگونگی دستگیری زم تکذیب کردند.

ماجرای عشق ادمین دوم آمدنیوز به روح الله زم + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
دعای ماه صفر: یا شدید القوی‏ ویا شدید المحال یا عزیز یا عزیز یا عزیز ذلت بعظمتک جمیع خلقک فاکفنی‏ شر خلقک یا محسن یا مجمل یا منعم یا مفضل یا لا اله الا انت سبحانک انی‏ کنت من الظالمین فاستجبنا له ونجیناه من الغم وکذلک ننجی المؤمنین وصلی الله علی‏ محمد و اله‏ الطیبین الطاهرین

دستگیری شرور شرق تهران

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. این سری هم اقدام به فحاشی و تخریب خودروهای مردم کرده است.

نظر عجیب ترامپ در پی حملات ترکیه به کردها! + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، دونالد ترامپ که در یک میتینگ انتخاباتی در تگزاس حاضر شده بود، درباره حملات ترکیه به کردها گفت: «مثل (نزاع) دو بچه در زمین بازی، اول باید اجازه دهید با هم درگیر شوند و بعد بروید جلو و جدایشان کنید.» آقای ترامپ که طی دو هفته گذشته به شدت از سوی رهبران هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات مورد انتقاد قرار گرفته و بسیاری فرمان او برای عقب‌نشینی سربازان آمریکایی از مرز سوریه را چراغ سبزی به ترکیه برای حمله به کردها ارزیابی کرده‌اند، با دفاع از عملکرد خود گفته: "آنچه من کردم غیرمتعارف بود … گفتم اونها باید اول با هم بجنگند. برای چند روزی با هم درگیر شدند. درگیری که خیلی هم شریرانه بود. "برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار بیشتر