پرسپولیسی‌ها نیم‌فصل دوم را این‌گونه افتتاح کردند
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

پرسپولیسی‌ها نیم‌فصل دوم را این‌گونه افتتاح کردند

افتتاحیه نیم‌فصل دوم پرسپولیس با جشن سال نو برای برانکو و خارجی‌ها

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
افتتاحیه نیم‌فصل دوم پرسپولیس با جشن سال نو برای برانکو و خارجی‌ها
خبرگزاری میزان- پرسپولیس اولین تمرین خود در نیم فصل را با توجه به باران و برف در سالن مجموعه شهید کاظمی انجام داد.
افتتاحیه نیم‌فصل دوم پرسپولیس با جشن سال نو برای برانکو و خارجی‌ها - 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان از امروز (پنجشنبه) برنامه‌های خود برای نیم‌فصل دوم را شروع کردند.

تمرین امروز پنج شنبه در سالن انجام شد در حالیکه برانکو با خودش باران و برف آورده بود.

محمد نادری بازیکن جدید سرخپوشان هم کار خود با تیم را از امروز آغاز کرد.

برانکو قبل از شروع تمرین، ده دقیقه با شاگردانش صحبت کرد.

محمد انصاری در محل تمرین حضور یافت ولی حسین ماهینی با هماهنگی غایب بود.

ملی‌پوشان بزرگسال و امید که بشار رسن هم جز آنها است، همراه با گادوین منشا در این تمرین غایب بودند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، امروز سال نو را به خارجی‌های تیم تبریک و شادباش گفتند.

همچنین در استودیو پرسپولیس، برنامه و کیکی به این منظور تهیه شد تا با حضور برانکو و دیگر خارجی‌های تیم جشن کوچکی گرفته شود.

خواندن خبر در سایت منبع

برانکو بازیکنان پرسپولیس در اردوی قطر را مشخص کرد

ایرناخبرگزاری ایرنا
برانکو بازیکنان پرسپولیس در اردوی قطر را مشخص کرد
تهران- ایرنا- «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم پرسپولیس فهرست بازیکنان اعزامی به اردوی قطر را به «ایرج عرب» سرپرست باشگاه ارائه داد.

به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، سرپرست باشگاه امروز (پنجشنبه) در جلسه‌ای با حضور بازیکنان و کادر فنی، ضمن تبریک سال نو میلادی، آخرین اقدامات باشگاه برای آماده سازی تیم برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا را تشریح کرد.

عرب اعلام کرد که همه برنامه ‌ریزی‌‌ها و امور مربوط به قطر نهایی شده است تا تیم مطابق درخواست سرمربی آماده حضور در این اردو شود. ضمن اینکه برانکو فهرست نهایی افراد مدنظر خود برای شرکت در اردو را به عرب ارائه کرد تا مراحل پایانی کارها نیز در چند روز آینده صورت پذیرد.

همچنین بنا به اعلام باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب سرپرست باشگاه ظهر امروز (پنجشنبه) و پیش از آغاز دور جدید تمرینات آماده سازی سرخپوشان پذیرای سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، علی علیپور و سروش رفیعی بود.

در این دیدار صمیمانه که به دعوت سرپرست باشگاه و قبل از اعزام تیم به قطر انجام شد، عرب بار دیگر از تلاش‌های بازیکنان در نیم فصل اول مسابقات تقدیر و ارائه نمایشی زیبا آن هم با وجود مشکلات و مصدومیت‌های فراوان بازیکنان را اقدامی با ارزش ذکر کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مسائل مالی و مشکلاتی که در راه دریافت پاداش از کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود داشته است، به صورت شفاف برای بازیکنان توضیح داد و زمانبندی پرداخت پاداش لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا و همچنین لیگ برتر را به آنان اعلام کرد.

قرار بود در این جلسه حسین ماهینی و محمد انصاری هم شرکت کنند که ماهینی به دلیل تأخیر در پرواز و انصاری به دلیل حضور در فیزیوتراپی نتوانستند در این نشست حاضر شوند.

ورزشی *۹۱۲۸ *۱۰۶۷* ۳۰۶۳

خواندن خبر در سایت منبع

جلسه برانکو و عرب در خصوص اردوی پرسپولیس

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
جلسه برانکو و عرب در خصوص اردوی پرسپولیس
برانکو ایوانکوویچ که امروز به تهران بازگشته است، جلسه ای با ایرج عرب در خصوص مسائل مختلف برگزار کرد.

به گزارش «ورزش سه»، سرانجام برانکو ایوانکوویچ پس از سپری کردن تعطیلات نوروزی به همراه کادرفنی تیم پرسپولیس به ایران بازگشت. تمرینات تیم پرسپولیس نیز با خروج سرمربی این تیم از ایران تعطیل شده بود و در نبود برانکو، سرخپوشان نیز چند روز استراحت داشتند اما حالا همگی آماده اردوی قطر هستند.

برای بررسی همین اردوی آماده سازی در قطر و همچنین دیگر موضوعات از جمله مذاکرات ایرج عرب با بازیکنان مدنظر برانکو، امروز جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس بین این دو شکل گرفت و آن‌ها درباره موضوعات مختلف به گفتگو پرداختند.

به نقل از سایت رسمی پرسپولیس، سرپرست باشگاه اعلام کرد که کلیه برنامه‌ریزی‌ها و امورات مربوط به اردوی قطر انجام و نهایی شده است تا تیم مطابق درخواست سرمربی آماده حضور در این اردو شود. ضمن اینکه برانکو فهرست نهایی افراد مدنظر خود برای شرکت در اردو را به عرب ارایه نمود تا مراحل پایانی کارها نیز در چند روز آینده صورت پذیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

یک بازیکن جدید پرسپولیس در لیست سیاه برانکو!

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
یک بازیکن جدید پرسپولیس در لیست سیاه برانکو!
شنیده می‌شود یک بازیکن دیگر پرسپولیس هم در لیست سیاه برانکو قرار گرفته است.
یک بازیکن جدید پرسپولیس در لیست سیاه برانکو! - 0

به گزارش خبرورزشی، تجربه نشان داده هر فصل یک بازیکن مورد غضب برانکو قرار می‌گیرد و مرد کروات هرگز ترک عادت نمی‌کند! شاید با شروع لیگ هجدهم تصور شد بالاخره سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفته است دست از لجبازی با برخی شاگردانش برداشته و ارتباط صمیمانه‌ای با جملگی آن‌ها برقرار کند. در گذشته پیام صادقیان، رامین رضاییان و محسن مسلمان این موضوع را به خوبی درک کرده‌اند. صادقیان در مقطعی از پرسپولیس جدا شد که برانکو در نخستین فصل حضورش در این تیم در شرایط بحرانی بود. مرد کروات، اما کوچک‌ترین تردیدی برای راندن صادقیان به خود راه نداد و برای همیشه پیام صادقیان را در لیست خروج خود قرار داد.

دو فصل بعد همین اتفاق برای رامین رضاییان تکرار شد. مدافع راستی که به رغم نیمکت‌نشینی یا بازی در پست غیرتخصصی هافبک راست باز هم توانست شایستگی‌هایش را به نمایش بگذارد. با وجود فشار‌ها یا وساطت‌های بزرگان پرسپولیس، برانکو کوتاه نیامد و رامین هم از این تیم جدا شد. محسن مسلمان، اما که توسط خود برانکو احیا شده بود در حالی در لیست سیاه مرد کروات قرار گرفت که بهترین گلساز پرسپولیس بود. با این وجود پرسپولیس که دو پنجره نقل و انتقالات تابستانی و زمستانی خود را بسته می‌دید بدون محسن مسلمان هم موفق ظاهر شد و تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش رفت. حالا، اما شنیده می‌شود یک بازیکن دیگر پرسپولیس هم در لیست سیاه برانکو قرار گرفته است. بازیکنی که به دلیل خشونت ذاتی و اخطار‌های بی‌موردی که می‌گیرد باعث ناراحتی و دلخوری برانکو شده است.

با توجه به کمبود بازیکن، برانکو در طول مسابقات نیم‌فصل اول یا لیگ قهرمانان آسیا برخوردی با او نداشت، اما شنیدیم گوشه ذهنش گذاشته است. برانکو تصمیم گرفته این بازیکن عصبی و پرخاشگر را روی نیمکت نشانده و کمتر از او در ترکیب اصلی استفاده کند. ما کد‌هایی دادیم، اما اگر می‌خواهید بدانید این بازیکن مغضوب جدید برانکو کیست تا شروع مسابقات نیم‌فصل دوم صبر کنید و ببینید کدام بازیکن فیکس نیم‌فصل اول روی نیمکت ذخیره‌ها خواهد نشست.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

حواشی ۳ بازی لیگ برتر فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به نظر می‌رسد سکو‌های خالی نمی‌تواند راهکاری اساسی برای جلوگیری از رقم خوردن اتفاقات ناخوشایند در فوتبال باشدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ به نظر می‌رسد سکو‌های خالی نمی‌تواند راهکاری اساسی برای جلوگیری از رقم خوردن اتفاقات ناخوشایند در فوتبال باشد.

ویدیو؛ گل‌های انفرادی دیدنی در دنیای فوتبال

طرفداریطرفداری20 ساعت قبل

تمرین سنگین علی کریمی در ۴۱ سالگی

تابناکتابناک1 روز قبل
این علی کریمی است در آستانه ورود به ۴۲ سالگی. علی هنوز یکی از آنهایی است که با پایان فوتبالش توانسته آمادگی بالای بدنی اش را حفظ کند و اضافه وزن نداشته باشد. می خواهید بدانید چرا؟ این تمرینات سنگین برای روی فرم بودن فقط از یکی مثل علی کریمی بر می‌آید.

سایپا و استقلال، فردا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | رئیسی: باید قدر شکوه و عظمت مثال زدنی راهپیمایی را دانست

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.
روزنوروزنو1 روز قبل
کسوس NX در حال حاضر تنها در نمونه‌های دست دوم قابل خریداری است چراکه واردات آن همراه با ممنوعیت واردات خودرو به کشور متوقف شد. حالا دروازه بان مشهور فوتبال ایران نیز یک نمونه از این خودرو را خریداری کرده است. علیرضا بیرانوند بازیکن ملی پوش باشگاه پرسپولیس این روزها با یک خودرو لکسوس NX۲۰۰ رفت و آمد می‌کند. قیمت این خودرو در بازار نزدیک به یک میلیارد تومان است.

اخبار بیشتر