طلسم قهرمان نشدن ایران در جام ملت‌ها می‌شکند
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

طلسم قهرمان نشدن ایران در جام ملت‌ها می‌شکند

اصغر شرفی: کی‌روش از تاپ‌های مربیگری دنیاست اما نتوانستیم از او استفاده کنیم/ در جام ملت‌ها تیم ضعیف وجود ندارد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
اصغر شرفی: کی‌روش از تاپ‌های مربیگری دنیاست اما نتوانستیم از او استفاده کنیم/ در جام ملت‌ها تیم ضعیف وجود ندارد
اصغر شرفی، مربی و بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که فوتبال ایران نتوانسته است از تمام قابلیت‌های کارلوس کی‌روش بهره ببرد.

- اخبار ورزشی -

اصغر شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت تیم ملی در آستانه جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا گفت: در این مدت همه اعتراف کردند که تیم ملی شرایط خوبی دارد و بازیکنان هم در آمادگی خوبی هستند. من به این تیم ملی امیدوارم تا مقام شایسته‌ای را در جام ملت‌ها به دست بیاورد. البته کار خیلی سخت است، چون جدا از اینکه ما باید با تیم‌ها در داخل زمین بجنگیم باید مراقب شیطنت‌های تیم‌های عربی هم باشیم. ممکن است تیم‌های عربی با هم تبانی کنند و این موضوع قطعا برای تیم ملی مشکل‌ساز می‌شود.

«تیم ملی باید با اقتدار کار کند و اجازه ندهد کار به اما و اگر بکشد»، وی با بیان این جمله درباره برد تیم ملی برابر قطر در آخرین بازی دوستانه تصریح کرد: پیروزی مقابل قطر هم که در یک بازی دوستانه رقم خورد می‌تواند از لحاظ روحی برای تیم ملی خیلی خوب باشد. تیم‌ها واقعا به‌هم نزدیک شده‌اند و تیم ضعیفی در جام ملت‌ها وجود ندارد. اگر فکر کنیم تیمی ضعیف است امکان دارد که غافلگیر شویم. با این حال من امیدوارم تیم ملی قهرمان جام ملت‌ها شود. واقعا تیم ما خوب است، ولی به طور صددرصد نمی‌توانیم بگوییم که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ما می‌توانیم قهرمان شویم.AFC: کی‌روش در جام ملت‌ها بهترین بازی را از تیم ملی خواهد گرفت/ خطر در کمین ایرانکی‌روش: جهانبخش به موقع ریکاوری می‌کند اما احتمالاً بازی با یمن را از دست خواهد دادمجید نامجومطلق: بعد از مذاکره با مسئولان شهرداری ماهشهر تصمیم می‌گیرم/ زمانش رسیده کی‌روش یک جام برای ایران بیاوردکی‌روش: بازی اول همیشه خیلی دشوار است/ این دیدگاه اشتباهی است که فکر کنیم تیم‌های دیگر در حال تماشای ما هستند

مربی و بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به اینکه برخی از بازیکنان به دلیل مصدومیت این جام را از دست داده‌اند، اظهار داشت: برای بازیکنانی که مصدوم شدند نمی‌توان کاری کرد. البته تیم ملی هم نباید به یک نفر وابستگی داشته باشد. ما نفرات زیادی برای جانشینی داریم و می‌توانند جای نفرات مصدوم را پر کنند.

وی در مورد عملکرد کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی هم گفت: کی‌روش مربی بزرگی است، ولی ما بلد نیستیم از او استفاده کنیم، چون مسئولان ما در این حد نیستند. واقعا ما نتوانستیم از کی‌روش استفاده کنیم و از تمام قابلیت‌هایش بهره ببریم. کی‌روش از تاپ‌های مربیگری دنیاست، اما از لحاظ اخلاقی شاید برخی رفتارهایش برای ما مورد پذیرش نباشد.

شرفی همچنین در پایان خاطر نشان کرد: مهمترین موضوع در مورد تیم ملی ایران، وحدت تیمی و تاکتیکی است و ما می‌توانیم در امارات موفق باشیم. در تیم ملی بازیکنی به تنهایی شاخص نیست بلکه یک تیم خیلی خوب و جفت و جور داریم که می‌تواند مقابل هر حریف آسیایی حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

شاهین بیانی: ایران همیشه جزو مدعیان قهرمانی جام ملت‌ها بوده است؛ سرنوشت صدرنشینی گروه دست ماست

طرفداریخبرگزاری طرفداری
شاهین بیانی: ایران همیشه جزو مدعیان قهرمانی جام ملت‌ها بوده است؛ سرنوشت صدرنشینی گروه دست ماست
بیانی حضور 8 ساله کی روش در ایران را عامل برتری تیم ملی نسبت به سایر تیم های حاضر در مسابقات آسیایی می داند.

طرفداری- مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید تیم ملی کشورمان تنها تیمی است که کادر فنی دارد که ۸ سال با این تیم کار کرده است.

شاهین بیانی در گفت‌وگو با فارس، ‌ در مورد حضور تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت:

تیم ملی ایران در همه ادوار جام ملت‌ها یکی از شانس‌های قهرمانی بوده است حتی در بدترین دوره‌ها هم یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شدیم. تیم ملی کادر فنی بسیار خوبی دارد و تنها تیم حاضر در جام ملت‌های ۲۰۱۹ است که سرمربی‌اش ۸ سال با این تیم کار می‌کند و این یک امتیاز بزرگ برای تیم ملی محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد:

مسابقات جام جهانی روسیه نشان داد که ما بازیکنان خوبی داریم، صعود از گروه هم برای ایران مشکل نیست و قطعا کادر فنی تیم ملی بهتر از ما می‌داند که با سرگروهی در این گروه راه هموارتری برای رسیدن به فینال جام خواهد داشت.

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه تیم عراق همواره برای ما مشکل‌ساز بوده است، گفت:

عراق اقلیمی نزدیک به ما دارد و از فوتبال ما خیلی چیزها گرفته به همین دلیل هم گاهی اوقات تیم عراق چه در رده‌های پایه و چه در رده بزرگسالان برای فوتبال ایران مشکل‌ساز شده است. خوشبختانه در این گروه ما یک بازی مستقیم با عراق داریم و می‌توان گفت که سرنوشت صدرنشینی گروه در دستان خود ماست.

بیانی تصریح کرد:

ما مستحق صدرنشینی هستیم ضمن اینکه با صدرنشینی در این گروه به نظر من تا فینال پیش خواهیم رفت و فکر می‌کنم ژاپن یا استرالیا حریف ما در فینال باشند.

وی با اشاره به برخی از صحبت‌های سرمربی تیم ایران گفت:

کی‌روش یک مربی حرفه‌ای است و یکی از گران‌قیمت‌ترین مربیان جام ملت‌های آسیا در این دوره محسوب می‌شود اما برایم عجیب است که او رسیدن ایران به نیمه نهایی را یکی از آرزوهای تیم ملی می‌داند. همانطور که گفتم تیم ایران همیشه جزو مدعیان قهرمانی جام محسوب می‌شده است. واقعا نمی‌دانم چرا کی‌روش چنین حرف‌هایی را مطرح کرد. ما حتی در جام ملت‌های سنگاپور هم که شرایط بدی داشتیم تا نیمه نهایی پیش رفتیم.

خواندن خبر در سایت منبع

هومن افاضلی: تیم ملی حداقل باید به فینال جام ملت‌های آسیا صعود کند/ از لحاظ فردی جزو بهترین‌ها هستیم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
هومن افاضلی: تیم ملی حداقل باید به فینال جام ملت‌های آسیا صعود کند/ از لحاظ فردی جزو بهترین‌ها هستیم
هومن افاضلی، مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که شاگردان کارلوس کی‌روش حداقل باید به فینال جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا صعود کنند.

- اخبار ورزشی -

هومن افاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت تیم ملی در آستانه جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا و ارزیابی‌اش درباره این تیم اظهار داشت: این تیم از لحاظ فردی یکی از بهترین تیم‌های ملی ماست که بعد از انقلاب دیده‌ایم. تعداد زیادی از بازیکنان در خارج از ایران بازی می‌کنند و مسئله مهم این است که ما تیم جوانی داریم، ولی اکثر بازیکنان باتجربه هستند و با بازی در تورنمنت‌های مهم آشنایی دارند. از طرفی ما تا مرحله نیمه نهایی هم با هیچ‌کدام از تیم‌های بزرگ بازی نمی‌کنیم و در آن سوی جدول یکی از تیم‌های بزرگ حذف خواهد شد. این شرایط هم طبیعتا به سود ما خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا توقع مردم و رسانه‌ها از تیم ملی برای قهرمان شدن، منطقی است یا خیر تأکید کرد: همان‌طور که گفتم تیم ملی تا مرحله نیمه نهایی رنگ هیچ تیم بزرگی را نمی‌بیند. با این شرایط ما نباید در نیمه نهایی یک بازی سخت را ببریم و به فینال برسیم؟ به نظر من تیم ملی حداقل باید به فینال جام ملت‌های آسیا صعود کند. ما در یکی از سه کمپ برتر دنیا اردو زدیم و مراحل آماده‌سازی تیم ملی هم خیلی خوب پیش رفت. در مورد بازی‌های دوستانه هم باید بگویم که خودمان دوست نداریم با تیم‌های قوی و بزرگ بازی کنیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که اصلی‌ترین رقیب ایران چه تیمی است، گفت: تیم‌هایی مثل کره جنوبی، ژاپن و استرالیا رقیبان سنتی ایران هستند و چند تیم دیگر هم می‌توانند به موفقیت در این جام امیدوار باشند.

کی‌روش: روی بازی با یمن تمرکز کرده‌ایم

خواندن خبر در سایت منبع

عابدزاده: دوست دارم در جام ملت‌ها عربستان را له کنیم

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
عابدزاده: دوست دارم در جام ملت‌ها عربستان را له کنیم
دروازه‌بان محبوب فوتبال ایران گفت: ملی‌پوشان ما حالا این باور را دارند که برابر حریفان آسیایی می‌توان به پیروزی رسید.

روزنامه خبرورزشی نوشت: احمدرضا عابدزاده معتقد است هیچ تیمی در جام ملت‌های آسیا بازی آسان ندارد، چون همه تیم‌ها با تدارک بالا و برنامه‌ریزی خود را مهیای شرکت در این مسابقات کرده‌اند، ضمن اینکه تیم‌های همگروه ایران انگیزه ویژه‌ای برای پیروزی مقابل قهرمان ۳ دوره جام ملت‌ها دارند.

جام ملت‌های آسیا از شنبه آغاز می‌شود، ارزیابی شما از این رقابت‌ها چیست؟

همان‌طور که در جام ملت‌های اروپا رقابت نزدیک است، در آسیا هم این شرایط را داریم با این تفاوت که سطح کیفی مسابقات اروپایی بالاتر است، اما در سطح آسیا با همین کیفیت پایین‌تر تیم‌ها شرایط نزدیک‌تری دارند. بازی اول ما برابر یمن خواهد بود. مسلما پتانسیل فوتبال ایران بالاتر است و توقع برد داریم، اما نباید فکر کنیم یمن دست و پا بسته می‌آید که کمتر گل بخورد. آن‌ها اول دنبال نباختن هستند بعد دنبال استفاده از موقعیت‌ها برای گل زدن، ویتنام نیز از جنوب شرق آسیا می‌آید و یک حریف سرعتی به شمار می‌رود و بازی سوم سخت‌ترین بازی مرحله گروهی ماست و باید این حریف سرسخت را با اقتدار شکست دهیم. من شخصا آرزو دارم بعد از عراق، عربستان هم یک‌جوری به تیم ایران بخورد تا آن‌ها را هم با اقتدار له کنیم.

یادمان هست شما چند بار پنالتی‌های عربستان را مهار کردید.

بله، ما در نیمه‌نهایی ۹۶ که در همین امارات برگزار شد باید عربستان را می‌بردیم، اما یک داور مصری به اسم جمال الغندور سرمان را برید. او گل کاملا صحیح خداداد را نپذیرفت. در محوطه جریمه طوری روی استیلی خطا کردند که باید هم بازیکن عربستان را اخراج می‌کرد و هم برای ما پنالتی می‌گرفت، اما همه چیز را نادیده گرفت و حریف با ترفند ناجوانمردانه بازی را برد، چون داور رسما با آن‌ها بود.

چقدر احتمال می‌دهید بعد از ۴ دهه قهرمان جام ملت‌ها شویم؟

کار سخت، اما برای تیم ملی ایران و مربی‌مان امکان‌پذیر است. ما در جام جهانی دیدیم می‌توانیم مقابل اسپانیا و پرتغال ایستادگی کنیم. ملی‌پوشان ما حالا این باور را دارند که برابر حریفان آسیایی می‌توان به پیروزی رسید. برای قهرمانی باید پله پله بالا رفت. از حالا به این مهم پرداختن تمرکز بچه‌های خودمان را به هم می‌ریزد. تیم ما می‌تواند تا نیمه نهایی بالا برود. آنجا کادر فنی خودش با آنالیز حریف و شرح برنامه جدید برای ملی‌پوشان شرایط را برای رسیدن به فینال مهیا می‌کند. شخصا خیلی دوست دارم تیم ملی قهرمان شود تا بهانه‌ای باشد برای دلخوشی چند ساعته یا چند روزه هموطنان عزیزم.

این مطالب را هم ببینید:

مهاجم مد نظر استقلال: هواداران لیدز می‌گویند برگرد انگلیس!

برانکو فقط حسرت از دست دادن یک بازیکن را می‌خورد

انتقاد از نماینده مجلس به خاطر حمایت از کی‌روش!

خواندن خبر در سایت منبع

پست اینستاگرامی صفحه فارسی AFC درباره عملکرد علیرضا بیرانوند در جام ملت‌ها/عکس

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پست اینستاگرامی صفحه فارسی AFC درباره عملکرد علیرضا بیرانوند در جام ملت‌ها/عکس
تیم ملی ایران در جام ملت‌ها با تیم‌های یمن، ویتنام و عراق همگروه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جام ملتهای آسیا از امروز در امارات برگزار می‌شود و ۲۴ تیم برای رسیدن به قهرمانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بازی‌ها برای اولین بار با ۲۴ تیم در ۶ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شود که در دیدار نخست، امارات میزبان به مصاف بحرین می‌رود. در این رقابت‌ها تیم ملی ایران در گروه D با تیم‌های یمن، ویتنام و عراق همگروه است که صفحه فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از علیرضا بیرانوند پرداخته است.

پست اینستاگرامی صفحه فارسی AFC درباره عملکرد علیرضا بیرانوند در جام ملت‌ها/عکس - 1

خواندن خبر در سایت منبع

امیدواریم طلسم قهرمان نشدن ایران در جام ملت‌ها بشکند

ایرناخبرگزاری ایرنا
امیدواریم طلسم قهرمان نشدن ایران در جام ملت‌ها بشکند
تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: بیش از 4 دهه است که تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا قهرمان نشده و همه انتظار داریم طلسم قهرمان نشدن تیم ایران در این مسابقات شکسته شود.

«مسعود مژدهی» روز شنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به حضور تیم ایران در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا اظهار داشت: این مسابقات از اهمیت و حساسیت خاصی نه فقط برای ایران بلکه برای تمام تیم‌های شرکت کننده در آن برخوردار است و همه می‌آیند تا به موفقیت برسند.

او افزود: بیش از ۴ دهه است که تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا قهرمان نشده و امیدواریم بتوانیم در این رویداد مهم آسیایی به افتخار بزرگی برسیم.

وی با بیان اینکه تیم ملی پر قدرتی در اختیار داریم که بازیکنان خوبی در ترکیب آن حضور دارند، افزود: اگر به تیم ملی ادوار مختلف نگاهی بیندازیم، متوجه خواهیم شد تاکنون هیچ تیم ملی به این اندازه لژیونر نداشته است. در هر پست چند مهره تاثیرگذار حضور دارند که هر کدام به زمین بروند می‌توانند کمک حال کی‌روش باشند.

بازیکن اسبق تیم ملی خاطرنشان ساخت: به نظر من ژاپن، کره جنوبی و استرالیا مدعیان اصلی قهرمانی هستند. به این کشورها باید عربستان و امارات میزبان را هم اضافه کنیم که در چند سال گذشته پیشرفت کرده‌اند و حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

پیشکسوت فوتبال ایران اعلام کرد: مهم‌ترین موضوع برای تیم ملی فوتبال ایران این است که در گروه خود اول شود، اگر چنین اتفاقی شکل بگیرد تا مرحله نیمه نهایی کار چندان سختی پیش رو نخواهیم داشت. عراق رقیبی قدرتمند برای ایران محسوب می‌شود اما باید آن‌ها را شکست دهیم و انتقام ۴ سال پیش را از این تیم بگیریم.

او در پاسخ به این پرسش که چرا فوتبال ایران در ۴۳ سال گذشته نتوانسته در جام ملت‌های آسیا به موفقیت برسد، گفت: فوتبال پیشرفت کرده است و باید به زیر ساخت‌ها توجه ویژه‌ای داشت. مگر می‌شود فوتبال پایه را نادیده گرفت و امکانات مناسب را تهیه نکرد اما انتظار داشته باشیم به موفقیت برسیم. امروزه تیم هایی به موفقیت می‌رسند که فوتبال پایه را جدی بگیرند.

مژدهی در پایان گفت: در شرایط فعلی وظیفه همه این است از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کرده و اگر انتقاد و نکته‌ای وجود دارد بعد از جام ملت‌های آسیا بیان کند، این روزها آرامش تیم ملی از هر موضوع دیگری مهم‌تر است.

هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا از امروز با بازی دو تیم امارات و بحرین آغاز می‌شود.

این رقابتها تا ۱۱ بهمن ماه به میزبانی کشور امارات برگزار می‌شود و تیم ملی فوتبال کشورمان در این مسابقات در گروه D با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن هم گروه است.

ملی پوشان فوتبال ایران اولین بازی خود در این دوره از مسابقات را ساعت ۲۰ روز دوشنبه ۱۷ دی ‌ماه برابر یمن برگزار می‌کنند.

ورزشی**م. ت**۱۵۹۷

خواندن خبر در سایت منبع

زمان و مکان دیدار‌های تیم ملی فوتبال در جام ملت‌های آسیا

الفخبرگزاری الف
زمان و مکان دیدار‌های تیم ملی فوتبال در جام ملت‌های آسیا
تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به مصاف ملی پوشان یمن می‌رود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در گروه D. با عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه است.

این رقابت‌ها از ۱۵ دی‌ماه با برگزاری دیدار افتتاحیه بین امارات و بحرین در ورزشگاه زاید، شهر ابوظبی آغاز خواهد شد.

برنامه کامل دیدار‌های ایران در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا:

ایران – یمن، ۱۷ دی، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه محمد بن زاید، شهر ابوظبی

ایران – ویتنام، ۲۲ دی، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه النهیان، شهر ابوظبی

ایران – عراق، ۲۶ دی، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه المکتوم، شهر دوبی

همچنین برنامه دیدار‌های هم‌گروه‌های ایران به شرح زیر است:

عراق – ویتنام، ۱۸ دی، ساعت ۱۸، ورزشگاه زاید، شهر ابوظبی

یمن – عراق، ۲۲ دی، ساعت ۱۸، ورزشگاه شارجه، شهر شارجه

ویتنام – یمن، ۲۶ دی، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه هزا بن زاید، شهر العین

خواندن خبر در سایت منبع

بیانی: تنها تیم جام ملت‌ها هستیم که مربی ۸ ساله داریم

فارسخبرگزاری فارس
بیانی: تنها تیم جام ملت‌ها هستیم که مربی ۸ ساله داریم
مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی کشورمان تنها تیمی است که کادر فنی دارد که 8 سال با این تیم کار کرده است.

شاهین بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ‌در مورد حضور تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: تیم ملی ایران در همه ادوار جام ملت‌ها یکی از شانس‌های قهرمانی بوده است حتی در بدترین دوره‌ها هم یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شدیم. تیم ملی کادر فنی بسیار خوبی دارد و تنها تیم حاضر در جام ملت‌های ۲۰۱۹ است که سرمربی‌اش ۸ سال با این تیم کار می‌کند و این یک امتیاز بزرگ برای تیم ملی محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد: مسابقات جام جهانی روسیه نشان داد که ما بازیکنان خوبی داریم، صعود از گروه هم برای ایران مشکل نیست و قطعا کادر فنی تیم ملی بهتر از ما می‌داند که با سرگروهی در این گروه راه هموارتری برای رسیدن به فینال جام خواهد داشت.

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه تیم عراق همواره برای ما مشکل‌ساز بوده است، گفت: عراق اقلیمی نزدیک به ما دارد و از فوتبال ما خیلی چیزها گرفته به همین دلیل هم گاهی اوقات تیم عراق چه در رده‌های پایه و چه در رده بزرگسالان برای فوتبال ایران مشکل‌ساز شده است. خوشبختانه در این گروه ما یک بازی مستقیم با عراق داریم و می‌توان گفت که سرنوشت صدرنشینی گروه در دستان خود ماست.

بیانی تصریح کرد: ما مستحق صدرنشینی هستیم ضمن اینکه با صدرنشینی در این گروه به نظر من تا فینال پیش خواهیم رفت و فکر می‌کنم ژاپن یا استرالیا حریف ما در فینال باشند.

وی با اشاره به برخی از صحبت‌های سرمربی تیم ایران گفت: کی‌روش یک مربی حرفه‌ای است و یکی از گران‌قیمت‌ترین مربیان جام ملت‌های آسیا در این دوره محسوب می‌شود اما برایم عجیب است که او رسیدن ایران به نیمه نهایی را یکی از آرزوهای تیم ملی می‌داند. همانطور که گفتم تیم ایران همیشه جزو مدعیان قهرمانی جام محسوب می‌شده است. واقعا نمی‌دانم چرا کی‌روش چنین حرف‌هایی را مطرح کرد. ما حتی در جام ملت‌های سنگاپور هم که شرایط بدی داشتیم تا نیمه نهایی پیش رفتیم.

انتهای پیام/ر

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

حواشی لیگ کشتی آزاد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
لیگ کشتی آزاد به پایان کار خود نزدیک است، اما انتقاد از لیگ امسال کم نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته پایانی لیگ در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. با همه حواشی که به وجود آمد پس از ۶ هفته رقابت، تیم‌های دانشگاه آزاد، اترک خراسان شمالی، تا ثبت جهانی توس و ایران مال روی تشک می‌روند و برای رسیدن به عنوان قهرمانی با یکدیگر سرشاخ می‌شوند.
رکنارکنا1 روز قبل
در جریان بازی خطای ماتیاس وسینو، هافبک اروگوئه، باعث عصبانیت شدید لیونل مسی شد و این فوق ستاره آرژانتینی به شدت نسبت به این موضوع اعتراض کرد. بعد از اعتراض مسی، ادینسون کاوانی نیز وارد درگیری شد؛ موضوعی که باعث شد یک بحث نسبتا شدید بین کاوانی و مسی به وجود بیاید. ادینسون کاوانی پس از پایان بازی دیشب در واکنش به درگیری با مسی گفت: " بله این فوتبال است. بازی امشب یک دیدار کلاسیک با برخورد‌های بسیار بود و این اتفاقات در چنین بازی هایی طبیعی است. " این دومین بار طی چهار روز اخیر است که لیونل مسی باعث ایجاد یک جنگ روانی درون زمین شده است.

سرمایه گذاری با ورزش

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
هزینه کردن در ورزش به نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود، در واقع افراد با ورزش از صرف هزینه‌های هنگفت برای سلامتی و درمان بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ورزش یکی از موثرترین راه‌ها برای ایجاد شادابی و نشاط برای مردم است؛ می‌توان با سرمایه گذاری بیشتر روی آن از بروز مشکلات جسمانی و اجتماعی پیشگیری کرد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بالاخره بعد از مدت‌ها حرف و حدیث مشخص شد سهمیه باشگاه ایرانی برای بازی‌های لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰، ۲+۲ است و با این شرایط استقلال باید به همراه شهرخودرو در مرحله دوم مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. پس با این شرایط تعطیلات نیم فصل برای استقلال و البته پدیده برخلاف سایر تیم‌ها تنها ۲۴ روز خواهد بود. معمای حضور امیدهای استقلال در پلی آفاستقلال هم اکنون دو بازیکن در اردوی تیم امید دارد که از نفرات اصلی ترکیب استراماچونی هم محسوب می‌شوند. تیم امید در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا در اولین بازی خود در دور گروهی در تاریخ ۱۹ دی ماه به مصاف ازبکستان می‌رود، در تاریخ ۲۲ دی به مصاف کره جنوبی می‌رود و این تیم در تاریخ ۲۵ دی ماه هم به مصاف چین می‌روند. همچنین تیم امید در صورت شکست در مرحله نیمه نهایی باید در تاریخ پنجم بهمن بازی رده بندی را برگزار کند و در صعود به فینال در تاریخ ششم بهمن ماه به میدان می‌رود، یعنی ۲ و ۳ روز قبل از بازی دوم استقلال برابر الریان.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، به همت سازمان ورزش سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) عصر پنجشنبه مراسم تجلیل از ۱۱ خانواده شهید ورزشکار بسیجی با حضور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، رئیس سازمان ورزش سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) و جمعی از پیشکسوتان ورزشی بسیج انجام شد. همچنین در این مراسم از محمود خسروی وفا دبیر کل کمیته بین المللی پارالمپیک نیز که از جانبازان جنگ تحمیلی است با اهدا لوحی تجلیل شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمدرضا​ داورزنی پس از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون والیبال در جمع خبرنگاران افزود: انتخابات در شرایطی خوب و آزادانه برگزار شد و از آنجا که دغدغه مردم و جامعه والیبال، عزت ملی است، باید حال آن را خوب کنیم تا به روز‌های اوج بازگردد. رقبای ما در حال آماده سازی هستند و چین میزبان رقابت‌های انتخابی المپیک برای رسیدن به آمادگی مناسب رقابت‌های باشگاهی اش را تعطیل کرده است. باید تمرین‌های تیم ملی را زمانی شروع کنیم که به این بازیکنان فشار زیادی وارد نشود. داورزنی افزود: اولویت خانواده بزرگ والیبال حضور موفق در انتخابی المپیک است. وی درخصوص ادامه همکاری با کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال گفت: قرارداد وی تا پایان مسابقه‌های المپیک است، تغییر در کادر فنی تیم ملی اقدامی غیرمنطقی است، البته نقاط ضعفی وجود دارد که باید برطرف شود.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۱۹ ایسوس؛ کدام لپ تاپ‌های ایسوس کارایی بهتری دارند؟

تکراتوچند ثانیه قبل

وزارت‌ ارتباطات، وصل تدریجی اینترنت را تایید کرد

ساعت ۲۴5 دقیقه قبل

اسماعیلی: عامل انسداد بزرگراه امام علی (ع) دستگیر شد

ساعت ۲۴6 دقیقه قبل

سلاح‌های عربستان روی سر «کودکان یمنی»؛ مسئله این است!

مشرق‌نیوز7 دقیقه قبل

آیین غبارروبی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی برگزار شد

تسنیم8 دقیقه قبل