1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

نه اردو، نه تمرین؛ اعتصاب استقلالی‌ها کامل شد!

علی خطیر: بازیکنان خوب خارجی حاضر نیستند به ایران بیایند؛ حضور سزار در استقلال منتفی شده است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
علی خطیر: بازیکنان خوب خارجی حاضر نیستند به ایران بیایند؛ حضور سزار در استقلال منتفی شده است
خطیر معتقد است که بازیکنان خوب مبالغ بسیار زیادی می خواهند.

طرفداری- علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال می‌گوید بسیاری از بازیکنانی که با آنها مذاکره شده است، حاضر نشده‌اند به ایران بیایند.

علی خطیر در گفت‌وگو با تسنیم، درباره جذب پابلو سزار، مهاجم پاراگوئه‌ای اظهار داشت:

مذاکرات ما با این بازیکن از قبل منتفی شده بود، چون با رقم درخواستی ما موافقت نکرد. باشگاه برای یک فصل و نیم به او ۶۰۰، برای یک فصل ۴۰۰ و یک نیم‌فصل ۲۰۰ هزار دلار پیشنهاد داده بود، اما سزار دو برابر این مبلغ را می‌خواست. قیمت این بازیکن در ترانسفرمارکت نیز یک و نیم میلیون دلار است. در ضمن این رقم ناخالص پیشنهادی بوده و حداقل ۲۰ درصد مالیات از مبلغ قرارداد کسر می‌شد، در واقع مبلغ پیشنهادی برای یک فصل و نیم ۴۸۰ هزار دلار است.

وی افزود:

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ما این است که بازیکنان اسمی در دنیا لیگ ایران را برای خود جذاب نمی‌بینند و پول برای‌شان در درجه دوم قرار دارد. سزار یکی از انتخاب‌های ما بود، اما مبلغ پیشنهادی‌مان را نپذیرفت. متأسفانه نمی‌دانم چطور بحث جذب این بازیکن لو رفته و اهداف آدم‌هایی که آن را لو داده‌اند، چیست! حضور این بازیکن در استقلال کنسل شده و اکنون نمی‌دانیم برخی‌ها چه اهدافی غیر از ضربه زدن به استقلال دارند. افرادی که با مسائل حقوقی آشنایی دارند، با مطالعه آن خواهند فهمید که این در خواست هیچ بار حقوقی و مالی را برای باشگاه ندارد و تجربه تلخ گومز را نخواهد داشت!

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد:

بودجه باشگاه، رقمی بود که پیشنهاد کرده بودیم. این مبلغ را از فسخ قرارداد مارکوس نویمایر و الحاجی گرو «سیو» کرده و اگر هر کسی بازیکن اسمی و بزرگ بیاورد، باشگاه با آغوش باز می‌پذیرد. آوردن بازیکن اسمی راحت نیست، چون خیلی‌ از آنها حاضر نمی‌شوند به ایران بیایند. ما دو نوع بازیکن در نقل‌وانتقالات داریم، نوع اول اینکه روند تغییر ارزش و قیمت آنها در ترانسفر مارکت صعودی است و این بازیکنان به دنبال حضور در لیگ‌های جذاب اروپایی هستند. دوم بازیکنانی که قیمت‌شان در ترانسفرمارکت افت کرده و آوردن آنها ریسک بزرگی است و مشخص نمی‌کند که جواب بدهند یا نه و باشگاه باید با حساسیت و دقت بیشتری نسبت به مذاکره و جذب این بازیکنان اقدام کند.

خطیر ادامه داد:

دوستان عزیزی که در رابطه با تیام صحبت می‌کنند، این را بدانند که او با استقلال برای یک فصل ۸۰۰ هزار دلار قرارداد داشت، اما حاضر نشد با این پول بماند. ما برای سزار پاراگوئه‌ای برای یک فصل و نیم مبلغ ۴۸۰ هزار دلار پیشنهاد دادیم، اما قبول نکرد که بیاید و دو برابر آن را می‌خواست.

خواندن خبر در سایت منبع

استقلال در آستانه بحران؟

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
استقلال در آستانه بحران؟
در حالی که تمرینات بسیاری از تیم‌ها برای نیم‌فصل دوم آغاز شده است اما وضعیت شروع تمرینات استقلال هنوز مشخص نشده است.

به گزارش اصلاحات پرس، در حالی که طبق اعلام سایت باشگاه استقلال قرار بود تمرینات این تیم از روز گذشته، ۱۵ دی برای نیم‌فصل دوم آغاز شود اما این اتفاق نیافتاد و به نظر می‌رسد مشکلات مالی باعث شده تا بازیکنان استقلال شرکت در تمرین این تیم را تحریم کنند. البته این به تعویق افتادن تمرین در حالی رخ داد که دیر رسیدن شفر را بهانه کردند اما زمان دقیق برای شروع دوباره تمرینات از سوی باشگاه استقلال رسانه‌ای نشده است.

همچنین بازیکنان استقلال که قرار بود روز جمعه در تست پزشکی باشگاه برای نیم‌فصل دوم حضور پیدا کنند اما بسیاری از آن‌ها در این تست شرکت نکردند. به نظر می‌رسد بحران مالی در استقلال جدی‌تر شده و بسیاری از بازیکنان این تیم بخش زیادی از قراردادهای‌شان را دریافت نکرده‌اند. این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که استقلالی‌ها قرار بود بنا به گفته‌های روز گذشته فتحی، امروز (یکشنبه) برای برگزاری اردوی خارجی به قطر سفر کنند اما هنوز خبری از زمان این سفر اعلام نشده و به نظر می‌رسد زمان آغاز این اردو برای یکی دو روز اخیر به تعویق بیافتد مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد و آبی‌ها همین امروز عازم سفر شوند.

البته امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال به شدت به دنبال منابع مالی برای پرداخت معوقه‌های بازیکنان و برگزاری اردوی دو هفته‌ای این تیم در قطر است. با این حال ناراحتی بازیکنان استقلال از بدقولی مدیران این تیم جدی به نظر می‌رسد و هنوز هم باشگاه استقلال به دلیل مشخص نبودن حضور بازیکنان در تمرینات این تیم، زمان شروع مجدد تمرینات را به صورت رسمی اعلام نکرده است.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

اردوی استقلالی‌ها در گرو پایان اعتصاب

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
اردوی استقلالی‌ها در گرو پایان اعتصاب
استقلال در این روزها شرایط عجیبی را تجربه می کند و بازیکنان این تیم فعلا حاضر به حضور در تمرین نیستند.

به گزارش ورزش سه، بازیکنان استقلال با گذشت نیم فصل از لیگ برتر تنها ۲۵ درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند و همین موضوع بهانه‌ای شده است تا آنها فعلا حاضر نباشند در تمرین شرکت کنند.

نکته عجیب ماجرا این است که امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال روز گذشته اعلام کرد بازیکنان این تیم امشب راهی قطر می‌شوند ولی بازیکنان حاضر به سفر به این کشور نشده‌اند.

از طرف دیگر مدیران استقلال به بازیکنان می‌خواهند به جای پول حواله پرداخت کنند که آنها هنوز با این موضوع موافقت نکرده‌اند و به همین دلیل تمرین این تیم امروز برگزار نشد.

البته فتحی در تلاش است امروز بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند تا بازیکنان این تیم فردا برای برگزاری اردوی دو هفته‌ای راهی قطر بشوند.

استقلال در شرایطی هنوز تمرین‌های خود را آغاز نکرده است که تمرین بیشتر تیم‌های لیگ برتری بیش از یک هفته است که آغاز شده است و این موضوع می‌تواند با شروع نیم فصل دوم برای این تیم دردسرساز شود.

خواندن خبر در سایت منبع

استقلالی‌ها: اول پول ما را بدهند؛ بعد بازیکن خارجی بیاورند

طرفداریخبرگزاری طرفداری
استقلالی‌ها: اول پول ما را بدهند؛ بعد بازیکن خارجی بیاورند
بازیکنان استقلال به پرداخت نشدن دستمزدشان معترض هستند. آن‌ها می گویند هزینه کردن برای بازیکن خارجی در شرایطی که هنوز دستمزد بازیکنان پرداخت نشده توجیهی ندارد. تأخیر در آغاز تمرین استقلال برای نیم فصل دوم نیز با این قضیه ارتباط مستقیم دارد و باید دید باشگاه چه اقدامی انجام خواهد داد.

طرفداری - استقلال قصد دارد در نیم فصل دوم تیمی مقتدر نشان دهد اما اقتدار استقلال با آن چه در نیم فصل و در بازه نقل و انتقالات انجام می‌دهد نسبت مستقیم داد. خبر علاقه استقلال به پابلو ولاسکز و حضور در اردوی قطر در حالی منتشر شده که بازیکنان استقلال اعتقاد دارند باشگاه باید به تعهدات مالی خود در نیم فصل در قبال بازیکنان عمل کند.

تمرین استقلال برگزار نشده است و این خبر خوشی برای هواداران استقلال نیست. تحول پیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد و این آرامش از ابتدای نیم فصل دوم باید همراه استقلال باشد. مدیر عامل استقلال پیش از این قول پرداخت مبالغی از قرارداد بازیکنان را به آن‌ها در نیم فصل داده بود که هنوز اجرایی نشده است.

در همین حال علاقه به یک مهاجم با رقمی نزدیک به ۶۰۰ هزار دلار برای طلبکاران استقلال چیزی جز اعتراض در پی ندارد. بازیکنان طلبکار استقلال به این موضوع واقف هستند که تیمشان باید تقویت شود اما انتظار آن‌ها جدیت باشگاه در پرداخت مطالباتشان است.

استقلال اردوی قطر را در پیش دارد و حضور استقلال در این اردو بخش زیادی از ابهامات پیش رو را رفع خواهد کرد. این ابهامات در مورد مهاجم پاراگوئه‌ای، سرور جپاروف و بازیکنان خروجی است و در عین حال استقلال تلاش می‌کند تا پیش از اردوی قطر که فرصت بسیار محدودی است بتواند اعتراض بازیکنان را به نحوی رفع کند.

خواندن خبر در سایت منبع

پشت پرده تمرین نکردن استقلالی‌ها چه بود؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پشت پرده تمرین نکردن استقلالی‌ها چه بود؟
با وجود اینکه قرار بود تمرین استقلال از امروز آغاز شود بازیکنان این تیم امروز هم حاضر به حضور در محل تمرین نشدند.

به گزارش ورزش سه، با وجود گذشت نیم فصل از آغاز لیگ برتر بازیکنان استقلال فقط ۲۵ درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و این موضوع باعث شده آنها حاضر نباشند در تمرین این تیم شرکت کنند.

باشگاه استقلال در این فصل به خاطر پرداخت بدهی‌های گذشته با مشکلات زیادی روبرو بوده‌اند و چون می‌خواهند بازیکن جدید جذب کنند، فعلا شرایط مالی ندارند که بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند.

اما مدیران استقلال برای اینکه بتوانند بازیکنان را راضی به تمرین کردن کنند پیشنهادی به آنها داده‌اند که از سوی آنها رد شده است؛ امیرحسین فتحی به بازیکنان گفته است که حاضر است بابت ۲۵ درصد از مطالبات بازیکنان دو حواله به آنها پرداخت کند که حواله اولی به ارزش ۱۲٫۵ درصد قراردادشان است که ۱۵ روز دیگر می‌توانند آن را وصول کنند و حواله دوم هم به همین ارزش یک ماه و نیم دیگر قابل وصول است.

فتحی با این اقدام قصد دارد بازیکنان را راضی به تمرین کردن کند اما فعلا آنها نمی‌خواهند تن به این اقدام بدهند و می‌گویند تا پول‌های خود را به صورت نقد دریافت نکنند تمرین نخواهند کرد.

این در شرایطی است که استقلال تمرین‌های خود را از تمام تیم‌های لیگ برتری دیرتر شروع کرده است و آبی‌ها همین حالا هم کمتر از یک ماه فرصت دارند خود را آماده شروع نیم فصل دوم لیگ برتر کنند.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید اعتصاب استقلالی‌ها تا چه زمانی ادامه دار خواهد بود و آیا بازیکنان راضی می‌کنند در روزهای آینده در تمرین شرکت کنند یا نه.

خواندن خبر در سایت منبع

امیدهای استقلال چگونه قهرمان شدند؟

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
امیدهای استقلال چگونه قهرمان شدند؟
تیم امید استقلال توانست قهرمانی با ارزشی در فوتبال تهران کسب کند.

به گزارش «ورزش سه»، امیدهای استقلال با کسب یک پیروزی در دیدار نزدیک با سایپا موفق شدند به قهرمانی امیدهای تهران دست پیدا کنند تا بعد از سال‌ها عنوان با ارزشی در فوتبال پایتخت به نام این باشگاه باشد.

تیم‌های پایه استقلال در سال‌های گذشته با حضور ورمزیار در سبک کاری خود تفاوت ایجاد کرد و مدیر پیشین آکادمی استقلال به جای رسم معمول در استفاده از مربیان جوان در تیم‌های پایه، از مربیان متخصص در این لیگ‌ها استفاده کرد؛ مربیانی که خیلی زود برای آبی‌ها نتیجه بخش شدند و توانستند افتخار با ارزشی را کسب کنند.

*استمرار در تیم جوانان، قهرمانی در امیدها

تیم جوانان استقلال سال گذشته تا یک قدمی قهرمانی در جوانان تهران رفت اما در هفته‌های پایانی ناکام ماند. سرمربی جوانان استقلال محمد فدایی، سرمربی کنونی امیدهای آبی پوشان بود که در ابتدای تابستان امسال به تیم امیدها استقلال منتقل شد و اسکلت اصلی تیم فصل گذشته را نیز با خود به امیدها منتقل کرد. این تیم البته با جذب چند بازیکن شاخص نیز تقویت شد اما بدنه اصلی تیم قهرمان استقلال را تیم فصل گذشته جوانان شکل داد تا آبی‌ها در لیگ امیدها نتیجه‌ای بسیار خوب کسب کنند.

*تغییراتی که منتج به تغییر نشد

هر چند محمد مومنی مدیرجدید آکادمی استقلال در برخی دیگر از تیم‌ها تغییراتی انجام داد اما به ترکیب تیم امید استقلال دست نزد و به محمد فدایی اعتماد کرد تا در نهایت این تیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

امیدهای استقلال مانند پرسپولیس در لیگ کشوری حضور ندارند اما مطمئنا این قهرمانی با توجه به اهمیت فوتبال تهران که از گذشته همواره نقش زیادی در بازیکن سازی داشته، می‌تواند برای آبی‌ها یک آینده بسیار خوب را نوید بدهد. آینده‌ای با تکیه بر بازیکنان تیم‌های پایه که سال‌های گذشته نیز بازیکنانی مانند محسن کریمی، امید نورافکن، مجید حسینی و … را به استقلال هدیه کرده است.

*ستاره‌ها به تیم اصلی می‌آیند

ذکریا مرادی امروز برای استقلال هت تریک کرد و در هفته‌های اخیر چهره درخشان این تیم بود. در کنار این بازیکن اما چهره‌های دیگری حضور دارند که در این تیم درخشیدند که در این میان رضا آذری و معراج پورتقی پیش از این در تمرینات تیم بزرگسالان حضور داشتند و رضا آذری در لیگ برتر برای استقلال موفق به گلزنی نیز شده است.

در کنار این سه بازیکن باید منتظر حضور چند چهره جوان و درخشان دیگر در تیم اصلی استقلال باشیم که با تصمیم شفر برای نیم فصل دوم خلوت‌تر شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

معاون باشگاه استقلال: امروز مشکل مالی حل شود، تیم فردا به قطر می‌رود

تسنیمخبرگزاری تسنیم
معاون باشگاه استقلال: امروز مشکل مالی حل شود، تیم فردا به قطر می‌رود
هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: اگر امروز بتوانیم مشکلات مالی را حل کنیم، اعضای تیم فردا راهی قطر خواهند شد.

- اخبار ورزشی -

هادی مباشری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اعتصاب بازیکنان استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌ خود و عدم حضورشان در تمرین امروز (یکشنبه) اظهار داشت: ما و اسپانسر باشگاه تعهداتی داریم و باید به آن عمل کنیم و پول بازیکنان را بدهیم. قرار است مدیرعامل باشگاه با بازیکنان صحبت و این مشکل را حل کند.

وی در مورد لغو اردوی استقلال در قطر عنوان کرد: پرواز تیم برای فردا است و برای امروز نیست. بلیت سفر به قطر و هتل رزرو شده و اگر مشکلات مالی را امروز حل کنیم، تیم فردا راهی قطر می‌شود.جزئیات اعتصاب استقلالی‌ها در تمرین امروز

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ژاوی به خبرنگار اسپانیایی درباره بازی خداحافظی‌اش در آزادی: شگفت‌زده می‌شوید!

ایسناایسنا17 ساعت قبل
خبرنگار اسپورت کاتالونیا که برای پوشش بازی خداحافظی ژاوی ارناندس به تهران سفر کرده است اعلام کرد این اتفاق شور هواداران ایرانی بیدار کرده است. خبرنگار اسپانیایی در این گزارش ویدئویی گفت: دوران ورزشی ژاوی فردا در اینجا و در تهران به پایان می‌رسد. در گزارش این خبرنگار اسپانیایی، پس از صحبت‌های ماسنو، ژاوی از اتاق هتل به بیرون می‌آید و با هواداران عکس یادگاری می‌گیرد. همچنین سایت اسپورت درباره بازی خداحافظی ستاره اسپانیایی نوشت: پس از انجام ۱۰۴۲ بازی و ۲۰ فصل بازی حرفه‌ای او از فوتبال خداحافظی می‌کند. اسپورت تنها رسانه اسپانیایی حاضر در تهران برای پوشش بازی خداحافظی ژاوی است.
افتصادنیوزافتصادنیوز20 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبر ورزشی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، شایان مصلح، حسین ماهینی و سیداحسان حسینی ترکیب مدافعان پرسپولیس برای فصل آینده را می‌سازند که محمد نادری نیز قرار است به این جمع با قرارداد قطعی و دریافت رضایتنامه از باشگاه کورتریک اضافه شود. با این حال باشگاه به دنبال یک گزینه دیگر است تا فصل آینده با خیال راحت‌تری به سمت چهارمین قهرمانی خود حرکت کند. این گزینه، یک چهره سرشناس است که همه مردم ایران، نامش را می‌دانند و با مدل فوتبالش آشنایی کامل دارند. مرتضی پورعلی گنجی. پور علی گنجی بازیکنی است که البته برای بازگشت به فوتبال ایران، با یک مشکل بسیار بزرگ مواجه است؛ او با باشگاه خودش برای دو فصل دیگر قرارداد دارد و طبق شنیده‌های ما، باشگاه پرسپولیس برای این بازیکن شرط گذاشته که اگر بتواند رضایتنامه‌اش را بگیرد، فصل آینده با یک رقم خوب، پیراهن پرسپولیس را تصاحب می‌کند در غیر این صورت، باشگاه پرسپولیس توانایی پرداخت پول برای دریافت رضایتنامه این بازیکن را ندارد و این پروژه به سال‌های بعد موکول می‌شود. فعلا باید بنشینیم و منتظر اتفاقات بعدی باشیم، اما این بازیکن در روز‌های پایانی فصل گذشته لیگ ستارگان، برای مدتی مصدوم شد و در تمرینات شرکت نکرد تا شایعه جدایی اش به گوش برسد ولی تا وقتی این موضوع قطعی نشود، باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای به اعلام نام بازیکن مورد نظر ندارد!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱15 ساعت قبل
اختصاصی | ستارۀ خارجی لیگ برتر ایران نسبت به حضور در پرسپولیس ابراز علاقه کرد. کریستین اوساگوناحال اوساگونا نسبت به تمجید خلیل‌زاده از خودش واکنش نشان داده است و در جمعی خصوصی از علاقه به حضور در پرسپولیس و پیوستن به این تیم سخن به میان آورد. با توجه به عملکرد ضعیف بودیمیر و علیپور در فصل گذشته در امر گل‌زنی و آمادگی بالای اوساگونا احتمال حضور این مهاجم نیجریه‌ای در پرسپولیس کم نیست و این انتقال می‌تواند یکی از اخبار داغ نقل‌وانتقالاتی در تابستان پیش‌رو باشد. بیشتر بخوانیدفاش شد؛ ستاره‌ای که پرسپولیس را دور زد تا پیراهن استقلال را بپوشد! پیام باشگاه استقلال به دروازه‌بان جنجالیصید بزرگ قلعه‌نویی از تبریز؛ فوق‌ستاره تراکتور در راه سپاهان + عکستیکه سنگین فرهاد مجیدی به پرسپولیستیر برانکو به سنگ خورد؛ دست پرسپولیس از ستاره سپاهان کوتاه ماند!
خبر ورزشیخبر ورزشی10 ساعت قبل
میلیاردر‌های خارجیداخلی‌ها چقدر پول می‌گیرند؟ یحیی گران‌ترین می‌شود؟ سرنوشت نیمکت‌ها چه خواهد شد؟ با پایان لیگ هجدهم این روز‌ها بازار مربیان داغ است و برخی باشگاه‌ها به دنبال حفظ مربی خود و برخی دیگر به دنبال جذب مربیان جدید هستند. البته مدیران فعلی قرارداد فصل بعدی شفر را با یک میلیون دلار اعلام کردند که باید غرامتش را به این مربی برکنار شده پرداخت کنند. او با قراردادی بیش از ۲٫۵ میلیارد گران‌ترین مربی داخلی در لیگ هجدهم لقب گرفت. مبلغ قرارداد گل‌محمدی با پدیده چیزی حدود ٣ میلیارد تومان عنوان شده که شاید او را برای لیگ نوزدهم در جدول مبلغ قرارداد مربیان بی‌رقیب کند. باید دید پازل ١٦ مربی لیگ برتری برای لیگ نوزدهم چه زمانی تکمیل خواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وزیر ورزش افزود: ورزش کشور در سال ۹۷ یک سال موفقی را داشت. با تلاشی که مدیران فدراسیونها ستاد، کمیته ملی المپیک داشتند شاهد درخشش ورزش بودیم. بطور کلی مجموعه ورزش ایران کارنامه خوبی کسب کرد. امروز هم بعنوان سند ورزش ایران است. در همه عرصه‌ها در ۴۰ سال گذشته ایران عملکرد خوبی داشته است.
جام نیوزجام نیوز13 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق سرخ‌پوشان امروز در صحبت‌های خود نوع قراداد بستن با برخی بازیکنان تیم را اعلام کرد. او مدعی شد دانشگر با پرسپولیس تمام کرده بود اما شبانه راهی استقلال شد. (بیشتر بخوانید) گرشاسبی در خصوص ترابی نیز به خبرنگاران گفت: با ترابی در خانه‌ام قرارداد امضا کردم که کار حرفه‌ای نبود اما وقتی با بازیکن در دفتر باشگاه مذاکره می‌کردم و فردایش عکس او را با پیراهن استقلال می‌دیدم، چاره‌ای برایم باقی نمی‌ماند؟ برای همین تصمیم گرفتم به این شکل ترابی را جذب کنم زیرا برانکو او را می‌پسندید.

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

گزینه جذاب در لیست خرید پرسپولیس

افتصادنیوز20 ساعت قبل

مصوبات امروز نمایندگان مجلس

صدا و سیما14 ساعت قبل

ماهور الوند با موهای برق گرفته!

پارس نیوز15 ساعت قبل

شیوا خنیاگر متفاوت‌تر از همیشه

پارس نیوز17 ساعت قبل

اعمال شب پانزدهم ماه رمضان

صدا و سیما8 ساعت قبل