سکه چقدر حباب دارد؟ چه زمانی می‌ترکد؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

سکه چقدر حباب دارد؟ چه زمانی می‌ترکد؟

حباب سکه به نیم میلیون تومان رسید؛ چه زمانی حباب می‌ترکد؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
حباب سکه به نیم میلیون تومان رسید؛ چه زمانی حباب می‌ترکد؟
ایرنا نوشت: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه) در بازار سه میلیون و ۶۸۰ هزار تومان به خریداران عرضه شد و بنابراین بهای آن حدود ۵۰۰ هزار تومان نسبت به نرخ واقعی آن حباب دارد.

بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان رسیده و نیم سکه یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان فروخته شد.

معامله گران هر قطعه ربع سکه را یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و هر سکه گرمی را ۶۴۵ هزار تومان عرضه کردند.

همچنین در حالی که در بازارهای جهانی بهای هر اونس طلا حدود یک هزار و ۲۸۵ دلار قیمت گذاری می‌شود، بهای هر مثقال طلا در بازار تهران یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۳۳۴ هزار و ۷۳۰ تومان تعیین شده است.

در بازار ارز نیز، قیمت ارزهای عمده در صرافی‌های بانکی نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و هر یورو ۱۲ هزار و ۵۰۰تومان و هر دلار آمریکا ۱۰ هزار و ۵۴۵تومان عرضه شد.

دیروز در سامانه سنا بهای فروش هر یورو به طور میانگین ۱۲ هزار و ۴۵۵ تومان و هر دلار آمریکا ۱۰ هزار و ۶۵۰ تومان بود و در سامانه نیما حواله هر یورو ۹ هزار و ۹۲۶ تومان به فروش رفت اما داد و ستدی روی حواله‌های دلاری انجام نشد.

خواندن خبر در سایت منبع

سکه ۳میلیون و ۶۴۵هزار تومان شد

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
سکه ۳میلیون و ۶۴۵هزار تومان شد
در جریان معاملات امروز یکشنبه ۱۶ دیماه، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید سه میلیون و ۶۴۵ هزار تومان شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، در جریان معاملات امروز (یکشنبه- ۱۶ دی ماه)، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید سه میلیون و ۶۴۵ هزار تومان، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم سه میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۶۵۰ هزار تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۸۵ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۳۲ هزار و ۴۲۴ تومان است. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

حباب سکه در پنج روز اخیر تقریبا ثابت بوده است

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
حباب سکه در پنج روز اخیر تقریبا ثابت بوده است
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف اظهار داشت: داد و ستدها با اطمینان کامل انجام می‌شود و بازار با مازاد عرضه و تقاضا روبه رو نیست و تقریبا این دو نیروی بازار با هم برابر هستند از همین روی میزان حباب سکه در پنج روز اخیر تقریبا ثابت بوده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، محمد کشتی آرای در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: در روزهای اخیر نوسانات اندک نرخ ارز از یک سو و تغییرات قیمت جهانی طلا باعث تغییرات جزئی در حد نیم درصد در قیمت طلا و سکه در داخل کشور شد. اما در شرایط کنونی وضعت بازار بگونه‌ای است که ثبات کامل در بازار حاکم است.

وی افزود: داد و ستدها با اطمینان کامل انجام می‌شود و بازار با مازاد عرضه و تقاضا روبه رو نیست و تقریبا این دو نیروی بازار با هم برابر هستند از همین روی میزان حباب سکه در پنج روز اخیر تقریبا ثابت بوده است.

کشتی آرای در مورد دلیل ناهمسو بودن نرخ دلار و طلا در اواخر هفته پیش گفت: طبق معمول در روزهای آخر سال میلادی شاهد نوسانات در بازارهای مالی و افزایش قیمت جهانی طلا بودیم، به همین دلیل افزایش‌های هفته اخیر مربوط به نوسانات قیمت جهانی است و ما پیش بینی می‌کردیم که از این هفته ثبات در بازار باشد که همین طور هم شد.

وی در مورد آخرین نرخ انواع سکه گفت: در حال حاضر نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم سه میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان، هر قظعه سکه تمام با طرح جدید سه میلیون و ششصد و چهل هزار تومان، هر قطعه نیم سکه یک میلیون و هشتصد و نود هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و صد و نود هزار تومان، سکه گرمی ششصد و پنجاه هزار تومان و هر گرم سکه طلای ۱۸ عیار نیز سیصد و سی و دو هزار تومان است.

لازم به ذکر است نرخ هر دلار آمریکا همانند روزهای اخیر روند تقریبا باثباتی را در کانال ده هزار تومان طی می‌کند به طوری‌که نرخ فروش هر دلار آمریکا در صرافی‌ها در محدوده ده هزار و ششصد تا ده هزار و هفتصد و سی تومان است. همچنین نرخ فروش هر یورو نیز دوازده هزار و پانصد و پنجاه تومان است. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

ریزش قیمت سکه و طلا در بازار

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
ریزش قیمت سکه و طلا در بازار

خبرآنلاین/ رییس کمیسیون تخصصی و جواهر گفت: با توجه به قیمت جهانی طلا و همچنین نرخ ارز دربازار داخلی سبب شد تا امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۳میلیون و ۶۴۰ هزار تومان در بازار داد و ستد شود.

محمد کشتی آرای با بیان این مطلب به خبرآنلاین افزود: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، هر قطعه نیم سکه یک میلیون و ۸۹۰هزار تومان، هر قطعه ربع سکه نیز یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان داد و ستد شد.

وی ادامه داد: سکه‌های گرمی نیز در بازار ۶۵۰ هزار تومان خرید و فروش شدند.

وی درباره میزان حباب قیمت سکه بیان کرد: ‌ امروز حباب سکه با توجه به قیمت‌های بازار ۳۷۰هزار تومان بود.

نگاهی به قیمت‌های روز گذشته حکایت از کاهش قیمت‌ها دارد.

این فعال بازار طلا و جواهر گفت: هرگرم طلای ۱۸عیار نیز ۳۲۲ تومان قیمت داد و ستد می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: قیمت‌ها در بازار تقریبا تثبیت شده و بازار سکه و طلا اکنون آرام است.

کشتی آرای خاطر نشان کرد: با توجه به روند فعلی در هفته جاری شاهد ثبات بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود. ​

گفتنی است روز پیش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳میلیون و ۶۹۰ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، هر قطعه نیم سکه یک میلیون و ۹۰۰هزار تومان، هر قطعه ربع سکه نیز یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان بود که امروز تقریبا ۳۰هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

دیروز سکه‌های گرمی نیز در بازار ۶۵۵هزار تومان خرید و فروش شدند و حباب سکه با توجه به قیمت‌های بازار ۳۸۰هزار تومان بود.

در بازار ۱۵ دی ماه، هرگرم طلای ۱۸عیار نیز ۳۳۷ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت خورده بود.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
پس امیدوارم این راز بزرگ رو درک کرده باشید که باید ابتدا جنس یک محصول مد نظرتان باشد نه قیمت آن. ۴-تخفیف بهتر است یا پشتیبانیاین یک دو راهی بزرگ برای همه کسانی است که می‌خواهند از فروشندگان خرید کنند. ۲۰ دکور پلی است میان تولیدکنندگان و مشتریانی که همواره به دنبال گستره وسیعی از محصولات و بالاترین کیفیت‌ها هستند. شرکت۲۰دکور مشاوران خبره و متخصصی را در زمینه دکوراسیون دارد که به مشتریان عزیز به صورت کاملا رایگان مشاوره میدهند. برای اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

فیلم | اعتراض و پیاده نشدن مسافران پرواز نجف_تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.

فیلم | روایت خبرگزاری فارس از پایان توهمات روح الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شاخص بورس امروز تا لحظه تنظیم خبر با افت قابل توجه همراه شدو شاخص بورس با ۱۰۴۲۱ واحد افت به ۳۰۹ هزارو ۴۵۰ واحد رسید. نماد‌های پتروشیمی فولاد و پالایشی بیشترین تاثیر را در روند شاخص داشته‌اند. نماد‌های پربیننده امروز تا لحظه تنظیم خبر بانکی‌ها و خودرویی‌ها بودند.
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، بهروز اسودی ظهر امروز در یک‌صد و نود و یکمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که در استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: تاکنون به ۲۱ واحد تولیدی از ۳۴۰ واحد تولیدی متقاضی در استان سمنان تسهیلات روند تولید در سال ۹۸ دریافت کرده‌اند. وی ارزش ریالی تسهیلات پرداخت‌شده به این واحد‌های تولیدی را ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این تسهیلات به هفت واحد تولیدی در بخش صنعت و ۱۴ واحد تولیدی در بخش کشاورزی پرداخت‌شده است. اسودی اذعان داشت: با تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکنون مشکلات ۹۷۹ واحد تولیدی مشکل‌دار موردبررسی قرارگرفته است. وی گفت: اعضای کارگروه تسهیل استان سمنان، ۲ هزار و ۷۷ مصوبه برای رفع موانع تولید استان سمنان تصویب کرده‌اند. اسودی افزود: با پرداخت این تسهیلات به این تعداد واحد تولیدی زمینه اشتغال برای ۳۸۴ نفر فراهم می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

اخبار بیشتر