آخرین وضعیت تیم کی‌روش قبل از دیدار با یمن
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

آخرین وضعیت تیم کی‌روش قبل از دیدار با یمن

رونمایی از بلیت ایران با یمن

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
رونمایی از بلیت ایران با یمن
بلیت دیدار ایران با یمن در جام ملت های آسیا 2019 رونمایی شد.

خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال کشورمان امشب از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در اولین دیدارش در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات مقابل یمن بازی می‌کند.

در این راستا بلیت دیدار تیم ملی کشورمان با یمن در ورزشگاه محمد بن زاید رونمایی شد.

رونمایی از بلیت ایران با یمن - 3

خواندن خبر در سایت منبع

اعلام ترکیب تیم ملی فوتبال یمن برابر ایران

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
اعلام ترکیب تیم ملی فوتبال یمن برابر ایران
ترکیب تیم ملی فوتبال یمن در نخستین بازی گروه D جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ برابر ایران اعلام شد.

یان کوسیان، سرمربی اسلواکیایی تیم ملی فوتبال یمن ترکیب اصلی تیمش در بازی برابر ایران بدین شرح معرفی کرد: سعود السوادی، مدیر عبدربه، محمد فواد، محمد بارویس، علاء نعمان، وحید الخیاط، احمد الحیفی، علاء الصاصی، عبدالواسع المطری، عماد منصور و احمد السروری.

خواندن خبر در سایت منبع

پنج حقیقت بدیهی در مورد بازی افتتاحیه ایران و یمن

ایرناخبرگزاری ایرنا
پنج حقیقت بدیهی در مورد بازی افتتاحیه ایران و یمن
تهران- ایرنا- شبکه «فاکس اسپورتس آسیا» در آستانه بازی تیم های ملی فوتبال ایران و یمن در مرحله گروهی جام ملت های 2019 آسیا، در گزارشی به پنج مورد از حقایق مرتبط با این بازی اشاره کرد.

به گزارش ایرنا، فاکس اسپورتس روز دوشنبه در گزارش خود نوشت: قهرمان سه دوره جام ملت‌های آسیا یعنی ایران، سیزدهمین حضور خود را در معتبرترین رقابت ملی قاره کهن امروز (دوشنبه) و در بازی مقابل یمن در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی آغاز می‌کند.

تیم ملی ایران که در این دوره با هدایت «کارلوس کی روش» سرمربی پرتغالی خود، پا به میدان نبرد خواهد گذاشت، در جریان آماده سازی برای حضور در این تورنمنت با بداقبالی تعدادی از بازیکنان خود را از دست داد و در بازی امروز هم بدون در اختیار داشتن «علیرضا جهانبخش»، یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان خود به مصاف یمن می‌رود.

این در حالی است که تیم ملی یمن که با هدایت «یان کوشیان» سرمربی اسلوکیایی خود، نخستین حضور در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند، به زعم بسیاری افراد «سپر بلای» گروه چهارم محسوب می‌شود؛ تیمی که تمام کاسه کوزه‌های گروه بر سرش خراب می‌شود.

با این وجود، این حقیقت که در ۲ بازی افتتاحیه این تورنمنت شگفتی هایی رقم خورده است، می‌تواند برای آنها اندکی امید بخش باشد.

در این بین، فاکس اسپورتس آسیا پیش از آغاز این دیدار، در گزارشی به پنج مورد از حقایق مرتبط با این بازی اشاره کرد.

۱) تقابل برترین تیم و ضعیف‌ترین تیم رنکینگ آسیا

ایران و یمن به ترتیب بالاترین و پایین‌ترین رتبه را در رده بندی جهانی در قاره آسیا از آن خود کرده‌اند و به نوعی تقابل آنها نبرد قوین‌ترین و ضعیف‌ترین تیم حاضر در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا بر این اساس است.

براساس تازه‌ترین رده بندی ارائه شده از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)، تیم ملی ایران با قرار گرفتن در رتبه ۲۹ رده بندی جهانی، بهترین تیم و یمن با رده ۱۳۵، ضعیف‌ترین تیم حاضر در این تورنمنت هستند.

در این رده بندی، ترکمنستان با قرار گرفتن در رتبه ۱۲۷رده بندی جهانی، دومین تیم با رتبه پایین در جمع تیم‌های حاضر در امارات متحده عربی محسوب می‌شود.

۴) ایران یکی از تیم‌های ریشه دار در جام ملت‌های آسیا

اینکه تیم ملی ایران یکی از قدرت‌های فوتبال آسیا است، موضوعی بدیهی به شمار می‌رود اما این حقیقت که آنها در ۱۴ دوره، به طور متوالی در جام ملت‌های آسیا حضور داشته‌اند، دال بر تسلسل و روند بی نوسان و مقتدارنه شاگردان «کارلوس کی روش» در سطح بین المللی است.

ایرانی‌ها این روند دنباله دار و بی وقفه را درسال ۱۹۶۸ که چهارمین دوره برگزاری این تورنمنت بود و به میزبانی خودشان نیز برگزار می‌شد، آغاز کردند و پس از آن تیم ملی به رکورددار تیم‌های آسیایی از این حیث بدل شد.

۳) سابقه اخیر تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا گویای همه چیز است

یمن در مواجهه امروز خود با ایران، وظیفه‌ای به شدت سخت و طاقت فرسا پیش رو خواهد داشت چرا که ایرانی‌ها بدون احتساب بازی هایی که تکلیف شان در ضربات پنالتی مشخص شده است، در ۱۸ بازی پیشین خود در جام ملت‌ها، تنها یک بازی را واگذار کرده‌اند؛ در واقع در طول این مدت، آنها ۱۱ پیروزی و ۶ تساوی به دست آورده‌اند.

۴) تیم ملی یمن نخستین حضور خود را در جام ملت‌ها تجربه می‌کند

تیم ملی یمن به همراه فیلیپین و قرقیزستان سه تیمی هستند که در این دوره از رقابت‌ها، نخستین حضورشان را تجربه می‌کنند.

در حالی که یمنی‌ها مقابل ایران صف آرایی می‌کنند؛ فیلیپین در برابر کره جنوبی قرار گرفته و قرقیزستان با چین پیکار خواهد کرد.

لازم به ذکر است تیم ملی استرالیا تنها تیمی است که در سال ۲۰۰۷ به عنوان یک تازه وارد، موفق شد خود را به مرحله حذفی برساند.

۵) از آخرین قهرمانی ایران ۴۳ سال می‌گذرد

اگرچه تیم ملی ایران رکورد دار بیشترین حضور متوالی در جام ملت‌های آسیا است اما این بدان معنا نیست که آنها موفق‌ترین تیم تورنمنت هستند.

در واقع، ایرانی‌ها سومین و آخرین قهرمانی خود را در سال ۱۹۷۶ جشن گرفتند؛ قهرمانی که ۴۳ سال از آن می‌گذرد.

از آن تاریخ به بعد، تیم ملی ایران در ۱۰ دوره متوالی حضورش در این تورنمنت، هرگز موفق به راهیابی به فینال نشده و در سه دوره گذشته، در مرحله یک چهارم نهایی حذف شده است.

آیا کی روش و سربازانش می‌توانند در امارات متحده عربی به حسرت ۴۳ ساله ایرانی‌ها برای فتح عنوان قهرمانی آسیا پایان دهند؟!

ورزشی**۳۹۹۱**۹۱۲۹

خواندن خبر در سایت منبع

فاکس اسپورت و ۵ نکته از دیدار ایران - یمن

الفخبرگزاری الف
فاکس اسپورت و ۵ نکته از دیدار ایران - یمن
فاکس اسپورت در گزارشی در آستانه بازی ایران و یمن، ۵ نکته این دیدار را برشمرد.

به گزارش ایسنا، در آستانه دیدار دو تیم ملی فوتبال ایران و یمن در جام ملت‌های آسیا، فاکس اسپورت در گزارشی به پنج نکته از این دیدار پرداخت که در زیر آمده است.

* بهترین تیم و بدترین تیم در رده بندی فیفا

ایران بهترین تیم آسیایی در رده بندی فیفا است و یمن بدترین تیم از این حیث محسوب می‌شود. ایران در رده ۲۹ رده بندی فیفاست و یمن در رده ۱۳۵ است.

* ثبات ایران در جام ملت‌ها

ایران در ۱۴ دوره پیاپی در جام ملت‌ها حضور داشته است و این به خوبی نشان دهنده ثبات فوتبال ایران در آسیاست. ایران اولین بار از سال ۱۹۶۸ در جام ملت‌ها حاضر بوده است و تاکنون در تمامی رقابت‌ها بوده است.

* آمار خوب ایران در آسیا

اگر ضربات پنالتی را حساب نکنیم، تیم ملی ایران در ۱۸ بازی اخیر خود در جام ملت‌های آسیا تنها یک باخت داشته است. ۱۱ برد و ۶ تساوی در این بازی‌ها رخ داده است.

* اولین حضور یمن در جام ملت‌ها

این اولین حضور یمن در جام ملت‌های آسیاست. بعد از ۲۴ تیمی شدن جام ملت‌های آسیا، یمن فرصت حضور در این رقابت‌ها را به دست آورده است.

* ۴۳ سال حسرت قهرمانی

تیم ملی فوتبال ایران ۴۳ سال است که نتوانسته است در جام ملت‌های آسیا به قهرمانی دست یابد و این دوره تلاش خواهد کرد با هدایت کارلوس کی‌روش به این مهم دست یابد.

خواندن خبر در سایت منبع

بازی با یمن انگار آخرین بازی عمر کی‌روش است!

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
بازی با یمن انگار آخرین بازی عمر کی‌روش است!
رئیس فدراسیون فوتبال ایران به خبرورزشی گفت: من نمی‌دانم این «باید قهرمان شویم» را کی به ایران آورد!

بازی با یمن انگار آخرین بازی عمر کی‌روش است! - 1

خبرورزشی/سعید اکبری-ابوظبی: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال را خیلی اتفاقی دیدیم. این دیدار اتفاقی باعث شد تا فرصتی دست دهد و با او درباره آخرین شرایط تیم ملی گپ و گفت‌وگویی در ابوظبی داشته باشیم. رئیس فدراسیون آخرین شرایط تیم را تشریح کرد و بعد از صحبت‌هایش با کی‌روش و دیگر بازیکنان گفت.

*در آستانه اولین بازی به نظر می‌رسد شعار ۸۰ میلیون یک ضربان قلب و یک ملت پررنگ‌تر شده است.

این شعار عالی است. خیلی خوب است که در این فضا ۸۰ میلیون نفر پشت تیم ملی باشند. الان موافق و مخالف دارند صحبت از پیروزی می‌کنند. هیچ‌کس با تیم ملی دشمن نیست. هیچ‌کس از باخت تیم ملی خوشحال نمی‌شود. من باور ندارم کسی ایرانی باشد و از باخت تیم ملی خوشحال شود. این را شک ندارم هر دروازه‌ای که فتح کنیم همه در خانه‌هایشان بالا می‌پرند، حتی کسانی که باور نمی‌کنیم. همه از برد تیم ملی خوشحال می‌شوند و در این شکی نیست.

*این خیلی خوب است که متحد باشیم.

ببینید ما اگر پول‌مان به اندازه پول رقبا نیست ولی ۸۰ میلیون قلب پشت تیم‌مان داریم. این برابر با همه چیزی است که رقبا دارند. وقتی ۸۰ میلیون قلب پشت تیم است، آن‌ها را جلو می‌برد تا بتوانند موفق باشند. البته ما مشکلاتی داریم از جمله پرداخت پاداش بازیکنان که باید آن را رفع کنیم.

*شما در اردوی تیم ملی هم حضور داشتید. جلسه مهمی بود. در این باره حرف می‌زنید.

اردوی تیم ملی خیلی خوب است. تیم پر از انگیزه است. خود کی‌روش بیشتر از همه بچه‌ها انگیزه دارد. بالاخره فدراسیون فوتبال هم مأموریت‌هایی را انجام داده است. ما باید مأموریت خودمان را انجام بدهیم و بچه‌های تیم هم مأموریت خودشان را. با این‌ها می‌توان نتیجه گرفت. مردم هم بیایند و تیم ملی را تشویق کنند. می‌توانم بگویم نمره مردم بیشتر از همه ماست. یعنی مردم تا به حال در مأموریت‌شان کم نیاورده‌اند.

*در ذهن کی‌روش این روز‌ها چه می‌گذرد؟

تمام هم و غم کی‌روش بازی با یمن است. یعنی اصلا به چیزی غیر از یمن فکر نمی‌کند. کی‌روش فکر می‌کند بازی با یمن انگار آخرین بازی عمرش است و باید به زمین بروند و برنده باشند. واقعا فکر می‌کند این آخرین بازی اش است. تمام تمرکزش روی این مسابقه است نه چیز دیگری. به من گفت اگر از بازی با یمن بیرون بیایم، به بازی ویتنام فکر خواهم کرد. گفت نباید به چیز دیگری فکر کنیم. بازیکنان هم همین‌طور. من سر تمرین هم حاضر شدم. بچه‌ها واقعا بانشاط بودند. ارزیابی من خیلی مثبت است. همه دارند تلاش خود را می‌کنند.

*تیم به نظرتان به کجا می‌رسد؟ حرف دلتان را بگویید.

اگر از من بپرسی همه ایرانی‌ها دوست دارند تیم قهرمان شود. یعنی امیدشان قهرمان شدن ایران است. ایرانی و ایرانی واقعا چنین امیدی دارد. خود کی‌روش هم امیدوار است ایران قهرمان شود. بازیکنان هم همین‌طور. با این انگیزه ان‌شا‌ءا … می‌توانیم به موفقیت برسیم.

*چیزی که کی‌روش و بازیکنان را ناراحت کرده این است که بعضی‌ها می‌گویند ایران «باید» قهرمان شود.

باید در فوتبال معنایی ندارد. من نمی‌دانم این باید را کی آورده در فوتبال ایران. بازی امارات و بحرین را دیدید؟ امارات چنگی به دل زد؟ ولی ممکن است همین تیم بازی بعدی اش را با قدرت بازی کند و ببرد. هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید حتی با بهترین تدارکات، با بهترین مربی و با بهترین بازیکن یک تیم حتما می‌برد. بالاخره ما هم ایران هستیم. باید به نام ایران و ایرانی بجنگیم. ما همیشه کار‌های فوق العاده کرده‌ایم. نام ایران درخشان و بزرگ است و هیچ‌وقت کوچک نمی‌شود.

*چه صحبتی خطاب به بازیکنان دارید؟

من با آن‌ها حرف زدم. گفتم شما، ما و مردم ایران یکی هستیم. به یک چیز فکر می‌کنیم و آن هم سربلندی نام ایران است. من واقعا لذت می‌برم که هر جا بحث توفیق و موفقیت باشد نام ایران مطرح شود. این به نفع همه ماست.

*شما از کی‌روش همیشه حمایت کرده اید و به ما می‌گویید بعد از جام ملت‌ها او می‌رود یا می‌ماند؟

من با کی‌روش حرف زدم. فعلا برای همه ما جام ملت‌ها مهم است. یعنی کی‌روش و ما اصلا دنبال چیز دیگری نیستیم و به هیچ چیز فکر نمی‌کنم. کی‌روش حاضر نیست راجع به چیز دیگری حرف بزند. تمرکزش فقط جام ملت‌هاست و فعلا فقط تیم ملی یمن. راجع به کار تیم ملی و جام ملت‌ها تحلیل‌هایش را دارد. او می‌گوید نباید پراکنده باشیم. تأکید دارد باید ذهن همه ما یکی باشد و آن هم این است که به یک هدف مشترک برسیم.

خواندن خبر در سایت منبع

تدابیر امنیتی پیش از دیدار ایران و یمن/ ورزشگاه محمد بن زاید چک خنثی شد

انتخابخبرگزاری انتخاب
تدابیر امنیتی پیش از دیدار ایران و یمن/ ورزشگاه محمد بن زاید چک خنثی شد
حدود پنج ساعت تا دیدار ایران برابر یمن زمان باقی مانده است، پلیس امارات درهای ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی را بست تا پس از عملیات چک خنثی توسط سگ و ابزار الکترونیکی، به خبرنگاران و هوادارن اجازه ورود دهد.
تدابیر امنیتی پیش از دیدار ایران و یمن/ ورزشگاه محمد بن زاید چک خنثی شد - 0

پلیس امارات ورزشگاه محل دیدار ایران و یمن را به دقت بررسی کرد.

به گزارش ایسنا، حدود پنج ساعت تا دیدار ایران برابر یمن زمان باقی مانده است، پلیس امارات درهای ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی را بست تا پس از عملیات چک خنثی توسط سگ و ابزار الکترونیکی، به خبرنگاران و هوادارن اجازه ورود دهد.

حدود ساعت ١٣:٣٠ پلیس به خبر نگاران اعلام کرد پس از بازرسی می‌توانند وارد ورزشگاه شوند.

پلیس برای تامین امنیت بازی، تمام افرادی که قصد ورود به ورزشگاه را دارند به دقت بازرسی می‌کند.

خیابان‌های اطراف ورزشگاه دارای ترافیک روانی است اما ماموران امنیتی برای برقراری نظم، تدابیری در نظر گرفته‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

برگزاری تمرین سبک ملی‌پوشان در هتل پیش از مصاف با یمن + عکس

تسنیمخبرگزاری تسنیم
برگزاری تمرین سبک ملی‌پوشان در هتل پیش از مصاف با یمن + عکس
بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از مصاف با یمن در هتل محل اقامت خود تمرین سبکی را انجام دادند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (دوشنبه) در اولین دیدار خود در جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی به مصاف یمن می‌رود.

بازیکنان تیم ملی با صلاحدید کادرفنی صبح امروز در هتل محل اقامت خود تمرین سبکی را برگزار کردند تا آماده دیدار با یمن شوند.آغاز «اِستیک خوری» کی‌روش و شاگردانش در جام ملت‌ها

برگزاری تمرین سبک ملی‌پوشان در هتل پیش از مصاف با یمن + عکس - 3برگزاری تمرین سبک ملی‌پوشان در هتل پیش از مصاف با یمن + عکس - 6

خواندن خبر در سایت منبع

جام ملت‌های آسیا؛ پسران کیروش آماده رقابت با تیم ملی کشور جنگ‌زده یمن

یورونیوزخبرگزاری یورونیوز
جام ملت‌های آسیا؛ پسران کیروش آماده رقابت با تیم ملی کشور جنگ‌زده یمن

تیم ملی فوتبال ایران رقابت خود را در مسابقات جام ملت‌های آسیا با دیدار مقابل یمن آغاز خواهد کرد.

ملی پوشان ایران که برای پایان بخشیدن به حسرت ۴۳ ساله قهرمانی در تورنمنت ملی آسیایی راهی امارات شده‌اند، دستکم روی کاغذ کار دشواری در نخستین دیدار مقابل یمن جنگ زده نخواهند داشت.

هرچند شکست غیرمنتظره مدافع عنوان قهرمانی دوره قبل مقابل اردن، می‌تواند زنگ خطری جدی برای تمام مدعیان حاضر در این رقابت‌ها باشد.

کارلوس کیروش که با جنجال‌های رسانه‌ای فراوان تیم را راهی امارات کرده باید در دور مقدماتی با تیم‌های یمن، ویتنام و عراق رو به رو شود.

آخرین باری که تیم ملی ایران به جمع چهار تیم برتر آسیا راه یافت، به زمانی بر می‌گردد که برانکو ایوانکوویچ (سرمربی کنونی پرسپولیس) هدایت تیم ملی را بر عهده داشت. در سال ۲۰۰۴ تیم ملی ایران با نسل طلایی از بازیکنانی چون علی کریمی، مهدوی کیا، دایی و نکونام به مقام سوم جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۴ دست یافت. تیم ایران با هدایت کارلوس کیروش در دور قبلی مسابقات جام ملت‌های آسیا با شکست مقابل عراق در همان مرحله یک چهارم نهایی شکست خورد و نتوانست به جمع چهار تیم برتر تورنمنت راه یابد.

داوری نخستین دیدار ملی‌پوشان ایران را ریجو ساتو ژاپنی بر عهده دارد و این مسابقه از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است ایران و یمن تا کنون پنج بار در مقابل یکدیگر صف آرایی کرده‌اند که تمامی این مسابقات در چارچوب رقابت‌های رسمی بوده و در تمام این مسابقات هم ایران پیروز شده است. ضعیف‌ترین پیروزی ایران مقابل یمن اما به آخرین دیدار دو تیم باز می‌گردد جایی که تیم ایران در سال ۲۰۱۲ با هدایت کارلوس کیروش به سختی و با نتیجه ۲-۱ موفق شد یمن را در رقابت‌های غرب آسیا شکست دهد.یمن را بشناسیم

رقیب ایران اما تیم ناشناخته‌ای به نظر می‌رسد. کشوری که این روزها جنگ در خانه دارند و حالا مردان فوتبالیستش به مسابقاتی آمده‌اند تا کمی و تنها کمی دلخوشی برای مردم سرزیمنشان به ارمغان بیاورند. در رده‌بندی فیفا آنها در رده صد و سی‌ و پنجم جهان قرار دارند. تیم ملی یمن در ۷ بازی گذشته در رقابت‌های مختلف، متحمل ۶ شکست شده و تنها یک بار به پیروزی رسیده است. لیگ این کشور از سال ۲۰۱۵ با توجه به ناآرامی‌های داخلی تعطیل است و اکثر بازیکنان این تیم در خارج از یمن و در کشورهای حاشیه خلیج فارس شاغل هستند.

سرمربی یمن، جان کوچیان از کشور اسلواکی است که از سال ۲۰۱۸ هدایت این تیم را بر عهده گرفته است. کاپیتان این تیم دروازه‌بان ۳۲ ساله‌‌اش یعنی حمد ابراهیم عیاش است که به دلیل مصدومیت دیدار در برابر ایران را از دست داده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ تبریک تولد لوییس سوارز توسط باشگاه لیورپول

طرفداریطرفداری2 روز قبل

پرسپولیس تراکتور؛ جذاب‌ترین بازی هفته

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مهم‌ترین و جذاب‌ترین بازی لیگ برتر فردا برگزار می‌شود؛ سرخ‌پوشان پرسپولیس و تراکتور در حالی بازی برگشت‌شان را برگزار می‌کنند که در بازی رفت سرمربیان خارجی روی نیمکت دو تیم حضور داشتند و اکنون گل محمدی و الهامی باید با هم رقابت کنند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

واکنش تحسین برانگیز شیخ دیاباته به حرکت زشت کارگر فرودگاه + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، تیم فوتبال استقلال پنج شنبه شب راهی فرودگاه مهرآباد شد تا راهی امارات برای دیدار با الکویت کویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شود. شیخ دیاباته مهاجم استقلال دیرتر خود را به فرودگاه رساند و در حالی که با عجله وارد فرودگاه شد با حرکت زشت کارگر خدماتی فرودگاه رو به رو شد. این کارگر فرودگاه بدون هیچ دلیلی پای شیخ دیاباته را که با سرعت وارد فرودگاه می‌شد لگد کرد که این موضوع فقط با اعتراض شیخ دیاباته از راه دور همراه شد. شاید اگر دیاباته واکنش جدی‌تری از خود به نمایش می‌گذاشت عواقب بدی ممکن بود این موضوع داشته باشد. اما مهاجم استقلال در واکنش به این حرکت کارگر فرودگاه گفت: مهم نیست.

خلاصه بازی استقلال ۳-۰ الکویت (پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل

هماهنگ کردن ملی‌پوشان راحت نیست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مریم هاشمی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: من نمی‌دانم در لیگ امسال چرا حضور چندین ملی پوش در تیم سایپا برای همه بحث برانگیز شده است؟ در صورتی که سال‌های گذشته تیم‌های پیکان، بانک سرمایه و پرسپولیس هم در چنین شرایط بودند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: کنار هم قراردادن ملی پوشان و هماهنگی‌شان در اجرای برنامه‌های تاکتیکی مقابل حریفان کار راحتی نیست، زیرا هرکدام توانمندی‌های خاص خود را دارند و در هر بازی باید متناسب با حریف تعدادی از این والیبالیست‌ها را انتخاب کرد. هاشمی افزود: در لیگ امسال ۹ تیم حضور دارند، اما به علت اختلاف سطح تیم‌ها می‌توان فقط از چهار تیم به عنوان رقیب یاد کرد، امیدوارم سال آینده شرایط از نظر کمی و کیفی متناسب‌تر باشد. تیم والیبال بانوان سایپا در رقابت‌های لیگ برتر امسال تاکنون با کسب ۲۱ امتیاز جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.

مربی سطح بالا؛ خواسته استادبزرگ شطرنج

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آرین غلامی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تیم ملی ایران سال آینده رقابت‌های سطح بالا و حساس قهرمانی آسیا و المپیاد جهانی را پیش رو دارد که برای حضور موفق باید اطلاعات و آمادگی‌مان را افزایش دهیم. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی در خصوص غیبت شطرنج‌بازان مطرح در این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور گفت: در بیشتر کشور‌ها این اتفاق وجود دارد و شطرنج بازان مطرح و کسانی که دارای ریتینگ بالایی هستند در مسابقات انتخابی شرکت نمی‌کنند؛ پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایی و پوریا درینی نیز در چنین شرایطی هستند. استاد بزرگ شطرنج کشورمان افزود: رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از سطح کیفی بالایی برخوردار است، حضور استادان بزرگ همچون احسان قائم مقامی و پویا ایدنی در این دوره باعث شد تا برای پیروزی راه سختی داشته باشیم.

اخبار بیشتر