ایران ۲- ویتنام ۰ | واکنش‌ها، خلاصه بازی و گل‌ها
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

ایران ۲- ویتنام ۰ | واکنش‌ها، خلاصه بازی و گل‌ها

هانگ سئو: برابر ایران سخت جنگیدیم، اما نشد!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
هانگ سئو: برابر ایران سخت جنگیدیم، اما نشد!
سرمربی تیم ملی ویتنام می‌گوید که سطح نمایش ایران و ویتنام مثل فاصله آن‌ها در رنکینگ فیفا بود و اختلاف بسیار زیادی بین دو فوتبال این دو کشور وجود دارد.

به گزارش «ورزش‌سه»، پارگ هانگ سئو سرمربی تیم ملی ویتنام بعد از شکست تیمش مقابل ایران مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت: همه ما می‌دانیم ایران چه تیم قدرتمندی است و آنها امروز آن را در زمین نشان دادند اما بازیکنان ویتنام هم سخت جنگیدند. فاصله بین دو تیم بسیار زیاد بود درست مثل اختلافی که ایران و ویتنام در رنکینگ فیفا دارند. آنها تیم اول آسیا هستند و جبران این فاصله کار کوتاه مدت نیست. با این حال من به آینده و پیشرفت امیدوارم چراکه بازیکنان ما جوان هستند و شانس بهتر شدن دارند.

وی در ادامه گفت: من فکر نمی‌کنم که اشتباه فرد خاصی کردیم، بعضی وقت‌ها اشتباهات فردی باعث شکست می‌شود اما امروز اینطور نبود، تیم حریف بسیار قدرتمند بود و من نمی‌توانم کسی را بابت این شکست مقصر قلمداد کنم. تهیه کردن بلیت حضور در مرحله بعدی برای ما ساده نیست اما تنها چیزی که می‌توانم با اطمینان بگویم می‌رویم که بازی آخر را ببریم.

خواندن خبر در سایت منبع

سردار آزمون: موفقیت تیم ملی مهم‌تر از گلزنی من است؛ داور بی‌مورد به ما کارت می‌داد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سردار آزمون: موفقیت تیم ملی مهم‌تر از گلزنی من است؛ داور بی‌مورد به ما کارت می‌داد
مهاجم تیم ملی از عملکرد داور در بازی با ویتنام انتقاد کرد.

طرفداری- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید به مربی اعتراض نکردم بلکه نسبت به داور معترض بودم.

به گزارش فارس، سردار آزمون بعد از پیروزی ۲ بر صفر ایران مقابل ویتنام و ۲ گلی که خودش زد در جمع خبرنگاران گفت:

نمی‌خواهم بگویم برادران خودم چون من از آنها کوچکترم اما برادران خودم خوب کار می‌کنند و من چون مهاجم هستم ۹۰ درصد توپ‌ها به مهاجمان می‌رسد. از گلزنی‌ام خیلی خوشحالم اما مهمتر از گلزنی برای ما موفقیت تیم ملی است و خداراشکر که ۳ امتیاز را گرفتیم.

آزمون در مورد اینکه خبرنگاران فکر می‌کردند شما به دنبال هت‌تریک در این بازی هستید اما ۲ گل شما به ۳ نرسید، گفت:

من هر موقع که در بازی حضور دارم هیچ وقت متوقف نمی‌شوم، همیشه دوست دارم که حرکت کنم، خدا گفته از تو حرکت از من برکت و من حرکت می‌کنم تا خدا به من برکت بدهد و خداراشکر در همه بازی‌ها باید بهتر از این هم بازی کنم.

وی در مورد اینکه به آقای گلی هم فکر می‌کند یا نه، گفت:

خدا شاهد است که من راجع به فوتبال حرف نمی‌زدم، خیلی‌ها میخواستند من را به حاشیه بکشانند اما من با خانواده‌ای که داشتم و صحبت‌هایی که با پدرم و مربیان می‌کردم به من گفتند که چگونه باید رفتار کنم، این انتقادهای الکی نه فقط در مورد من بلکه شاید بازیکنی ۱۸ ساله باشد، باید کاری کنیم که بازیکن پیشرفت کند، در اروپا وقتی جوانی به جایی می‌رسد همه تلاش می‌کنند که او به مقامات بالا برسد اما در ایران اینگونه نیست، وقتی کسی به جایی می‌رسد همه می‌خواهند او را بزنند اما شاید ندانند که تاکتیک تیم ملی در مورد چه بوده و چه کاری انجام می‌دهیم، کسی در مورد اینها حرف نمی‌زد اما کسانی هم بودند که از من حمایت کردند و دستشان درد نکند و دست تک تکشان را می‌بوسم، امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی قهرمان آسیا شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه هنگام ترک زمین شائبه‌ای ایجاد شد که تو از تعویضت ناراحت بودی، عنوان کرد:

هیچوقت نمی‌بینید که من به مربی اعتراض کنم من نسبت به داور معترض بودم، ما به هرکسی در زمین می‌خوردیم کارت زرد نشان می‌داد، یعنی چه؟! موقعی که می‌خواستم بیایم بازیکن حریف با کف پا روی سر مهدی ترابی آمد، سر آن مسئله داشتم بحث می‌کردم، داور هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌داد، کارت زردهایی که به ما نشان داد بی‌مورد بود، اگر موردی داشت مشکلی نبود.

خواندن خبر در سایت منبع

سامان قدوس: بازی خوبی مقابل ویتنام به نمایش گذاشتیم/ باید انتقام شکست از عراق را بگیریم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
سامان قدوس: بازی خوبی مقابل ویتنام به نمایش گذاشتیم/ باید انتقام شکست از عراق را بگیریم
سامان قدوس، هافبک نفوذی تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید تیم ملی به دنبال گرفتن انتقام از عراق است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از امارات سامان قدوس در پی برتری ۲ بر صفر بعدازظهر امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال ایران مقابل ویتنام در هفته دوم از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ که صعود شاگردان کی‌روش به دور بعد را قطعی کرد، در خصوص دادن پاس گل اول به سردار آزمون گفت: برای من دادن پاس یا زدن گل مهم نیست، مهم کمک به تیم برای کسب پیروزی است. امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و بابت کسب این پیروزی خوشحالم هستم.

هافبک نفوذی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره بازی روز چهارشنبه با عراق در هفته پایانی جام هفدهم اظهار داشت: با شما موافق هستم، عراق تیم قدرتمندی دارد، ولی ما باید انتقام شکست دور قبل مسابقات را از آنها بگیریم. بی‌صبرانه منتظر این بازی هستم، هرچند بازی دشواری خواهد شد، اما می‌دانم که ورزشگاه در آن بازی مملو از تماشاگر خواهد شد و ایرانی‌های داخل و خارج از کشور نیز از ما حمایت خواهند کرد.کارلوس کی‌روش: نگرش و تمرکز بازیکنانم ستودنی است/ تعجب می‌کنم چرا ترابی در اروپا بازی نمی‌کند

قدوس در پاسخ به این پرسش که «آیا می‌توانید در این دوره به عنوان قهرمانی آسیا برسید»، خاطرنشان کرد: به امید خدا، هرچند باید بگویم که این تورنمنت خیلی خیلی دشواری است که تیم‌های بزرگ زیادی در آن حضور دارند، اما ما تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم بست تا در هر بازی به پیروزی برسیم. خیلی به دوردست نگاه نمی‌کنیم و توجه خودمان را روی بازی بعدی گذاشته‌ایم. بازی بعدی‌مان هم مقابل عراق است که سخت است و سعی می‌کنیم بهترین بازی‌مان را مقابل این تیم به نمایش بگذاریم.

خواندن خبر در سایت منبع

طارمی: ویتنام تدافعی‌تر از یمن بود

ایرناخبرگزاری ایرنا
طارمی: ویتنام تدافعی‌تر از یمن بود
ابوظبی- ایرنا- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: ویتنام بسیار تدافعی تر از یمن بازی می کرد و کار سختی برای گلزنی برابر آنها داشتیم.

به گزارش عصر شنبه خبرنگار اعزامی ایرنا؛ «مهدی طارمی» پس از برتری ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر ویتنام، اظهار داشت: خدا را شکر که بازی امروز را بردیم تا صعودمان قطعی شود.

وی افزود: هرچند ۲ گل به ثمر رساندیم، اما حداقل می‌توانسیم یک گل دیگر هم درون دروازه حریف جای دهیم.

طارمی در خصوص حملات ضعیف‌تر ایران نسبت به بازی مقابل یمن، توضیح داد: ویتنام امروز روش کاملا تدافعی را در دستور کار داشت و بازی را بسته بود و همین مساله کارمان را سخت کرد. با این حال موقعیت‌های خوبی داشتیم و در نهایت به برتری رسیدیم.

وی در مورد دیدار پایانی ایران در مرحله گروهی برابر عراق، گفت: به امید خدا در آن دیدار هم در پی پیروزی هستیم.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف ویتنام رفت و با ارائه نمایشی مناسب به برتری ۲ بر صفر رسید تا با ۶ امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کند.

این دیدار در ورزشگاه «آل نهیان» شهر ابوظبی و از گروه چهارم مسابقات و با قضاوت «محمد تقی الجعفری» سنگاپوری برگزار شد.

«سردار آزمون» هر ۲ گل این دیدار را برای تیم کشورمان به ثمر رساند.

ورزشی**۳۷۸۳**۹۰۲۹**۹۱۲۹

خواندن خبر در سایت منبع

ابراهیمی: ویتنام حریف سخت کوشی بود

ایرناخبرگزاری ایرنا
ابراهیمی: ویتنام حریف سخت کوشی بود
ابوظبی- ایرنا- بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه ویتنام حریف سخت کوشی بود، گفت: آنان با دوندگی بالا کار را برای حریفان دشوار می کنند.

به گزارش عصر شنبه خبرنگار اعزامی ایرنا؛ «امید ابراهیمی» پس از برتری ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر ویتنام، اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم با این برد به مرحله یک هشتم صعود کنیم و حالا آماده بازی مقابل عراق می‌شویم تا برابر این رقیب نیز نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی افزود: عملکرد ویتنام را آنالیز کرده بودیم و از قبل می‌دانستیم که آنان بسیار دونده و با انگیزه هستند. امروز باید برنده می‌شدیم و با ارائه یک بازی نسبتا خوب به سه امتیاز رسیدیم.

ابراهیمی در مورد دیدار بعدی ایران برابر عراق، تصریح کرد: عراق تیم خوبی است و دوره قبلی با بدشناسی برابر آنان شکست خوردیم. اکنون شرایط فرق می‌کند و با تلاش فروان در پی موفقیت هستیم تا به عنوان تیم اول راهی مرحله حذفی شویم.

هافبک تیم استقلال در مورد انگیزه شخصی خود از حضور در جام ملت‌های آسیا، گفت: پس از عملکرد خوب در جام جهانی می‌خواهم در جام ملت‌ها نیز بازیکن مفیدی باشم تا تیم ایران با کسب بهترین نتایج موجب شادی مردم شود.

وی افزود: این رقابت‌ها در تاریخ و ذهن مردم می‌ماند و اگر بتوانیم نتایج عالی کسب کنیم، افتخار بزرگی را رقم خواهیم زد.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف ویتنام رفت و با ارائه نمایشی مناسب به برتری ۲ بر صفر رسید تا با ۶ امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کند.

این دیدار در ورزشگاه «آل نهیان» شهر ابوظبی و از گروه چهارم مسابقات و با قضاوت «محمد تقی الجعفری» سنگاپوری برگزار شد.

«سردار آزمون» هر ۲ گل این دیدار را برای تیم کشورمان به ثمر رساند.

ورزشی**۳۷۸۳**۹۰۲۹**۹۱۲۹

خواندن خبر در سایت منبع

کنعانی زادگان: دیدار با عراق سومین فینال ایران است

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کنعانی زادگان: دیدار با عراق سومین فینال ایران است
مدافع تیم ملی می گوید حریف روز شنبه ملی پوشان تیم خوب و با شخصیتی است.

به گزارش «ورزش سه»، محمد حسین کنعانی زادگان در دیدار ایران و ویتنام در ترکیب اصلی تیم ملی حاضر شد. مدافع تیم ملی در این دیدار در پایان مسابقه گفت: ویتنام تیم با شخصیت و خوبی بود. آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و دیدار با ما آخرین فرصت آنها بود.

وی ادامه داد: ما در این دیدار نظم خوبی داشتیم و ابتدا گلی دریافت نکردیم و سپس موفق به گلزنی شدیم و میلیون‌ها نفر از مردم ایران اکنون خوشحال هستند.

کنعانی زادگان در پایان این گفت و گو در واکنش به دیدار انتقامی ایران برابر عراق، بیان کرد: همه بازی‌ها سخت است و ما پله به پله جلو می‌رویم. دومین فینال را تمام کردیم و در سومین فینال به مصاف عراق خواهیم رفت و امیدوارم برنده باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

حاج‌صفی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
حاج‌صفی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم
بازیکن تیم‌ملی پس از بازی با ویتنام از عملکرد ایران ابراز رضایت کرد.

ایران در دومین دیدار مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۱۹ موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر ویتنام را شکست دهد و با ۶ امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند. احسان حاج‌صفی پس از این دیدار اظهار کرد: خدا را شکر دومین‌ بازی‌مان را در این تورنمنت با برد پشت سر گذاشتیم. ویتنام نسبت به یمن تیم بهتری بود و در برخی دقایق ما را اذیت کرد. خوشحالیم که دومین بازی‌مان را هم با برد پشت سر گذاشتیم و به مرحله بعد صعود کردیم تا برای دیدار با عراق آماده شویم. ان‌شاءالله در این دو سه روز عراق را آنالیز می‌کنیم تا این تیم را شکست دهیم و دل مردم ایران را شاد کنیم.

او افزود: نمی‌شد پیش‌بینی کرد که چند گل می‌زنیم. ما در این دیدار کمی بی‌دقت بودیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مهم سه امتیاز بود که بگیریم و بازی به بازی بهتر شویم و خودمان را برای مرحله حذفی آماده کنیم.

بازیکن تیم‌ملی درباره کلین‌شیت ایران در دو بازی نخست جام ملت‌ها گفت: ما روی ساختار دفاعی‌مان خیلی کار کردیم و هدفمان این است که اول گل نخوریم و بعدا به گل برسیم. خدا را شکر در این دو بازی به این هدف رسیدیم و در بازی‌های دیگر این موضوع را تکرار می‌کنیم.

حاج‌صفی در پایان گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و دومین فینال از هفت فینال را پشت سر گذاشتیم. الان تمرکزمان روی بازی با عراق است.

خواندن خبر در سایت منبع

دژاگه: می‌دانستیم بازی سختی مقابل ویتنام خواهیم داشت؛ دیدار با عراق همیشه حساس است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
دژاگه: می‌دانستیم بازی سختی مقابل ویتنام خواهیم داشت؛ دیدار با عراق همیشه حساس است
اشکان دژاگه،‌ کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد این تیم در دیدار پایانی خود در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا کار سختی مقابل عراق خواهد داشت.

طرفداری- اشکان دژاگه، بازیکن تیم ملی ایران پس از دیدار ایران-ویتنام در جام ملت های آسیا اظهار داشت:

می‌دانستیم بازی سختی خواهیم داشت. هوا خیلی گرم بود، اما از دقیقه اول تیم ما فشار خوبی آورد. این نوع بازی‌ها خیلی سخت است و باید گل اول را زود بزنیم. خدا را شکر پیش از پایان نیمه نخست، گل اول‌مان را زدیم و این به ما خیلی کمک کرد.

به گزارش تسنیم،‌ وی در مورد دیدارهای آینده تیم ملی و بازی با عراق نیز تصریح کرد:

از قبل هم گفته بودم ما باید بازی به بازی فکر کنیم. خدا را شکر بازی اول و دوم را بردیم و چهار روز دیگر هم بازی حساسی با عراق داریم. فکر می‌کنم بازی سختی با این تیم خواهیم داشت. بازی با عراق همیشه حساس است.

خواندن خبر در سایت منبع

آزمون: هیچ‌وقت به مربی‌ام اعتراض نمی‌کنم؛ هیچ‌وقت

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
آزمون: هیچ‌وقت به مربی‌ام اعتراض نمی‌کنم؛ هیچ‌وقت
سردار آزمون مهاجم تیم ملی در مورد شائبه ای که در مورد ناراحتی اش از تعویض به وجود آمده، توضیح داده است.

به گزارش «ورزش سه»، زنده از میکسدزون ورزشگاه آل نهیان سردار آزمون مهاجم تیم ملی پس از برد تیم ملی برابر ویتنام و گلزنی اش گفت: من در تیم ملی جزء سه بازیکن کوچک تیم ملی هستم و با برادرهای خودم کار می‌کنم. چون من مهاجم هستم، قطعا ۹۰ درصد توپ‌ها به مهاجم می‌رسد؛ خوشحال می‌شوم از گلزنی ولی برای من موفقیت تیم ملی مهم‌تر است.

آزمون در مورد دبلی که داشت و اینکه دبلش به هت‌تریک تبدیل نشد، توضیح داد: من هر موقع با هر دقیقه‌ای از بازی استپ نمی‌شوم (ثابت نمی‌ایستم). خدا می‌گوید از شما حرکت و از من برکت. من هم حرکت می‌کنم تا گل بزنم که برکتش است. هر بازی باید بهتر از این بازی کنم.

سردار که پس از جام جهانی به دلیل هجمه‌های زیاد از تیم ملی خداحافظی کرد، در پاسخ به این سوال که با عملکردش جواب منتقدان را داده است، اینگونه صحبت کرد: من قبلا هم گفتم خدا شاهد است که خیلی از منتقدان راجع به فوتبال حرف نمی‌زدند. من با مشورت هایی که با خانواده‌ام، پدرم و مربیانم داشته‌ام، به من گفتند تا چطور رفتار کنم و خدا را شکر می‌کنم که شرایط بهتر شد. انتقادهای الکی از من وجود داشت. من نه ولی شاید یک فرد دیگری بیاید که ۱۸ سالش باشد و ما باید کاری کنیم که پیشرفت کند. در اروپا یکی که می‌آید همه کار می‌کنند تا به مقام‌های بالاتری برسد، ولی در ایران برعکس است وهر کس به جایی می‌رسد فقط او را می‌زنند. اصلا نمی‌دانستند تاکتیک تیم ملی چه چیزی بوده است و البته افرادی هم از من حمایت کردند و دست آنها را می‌بوسم.

آخرین سوال در میکسدزون ورزشگاه آل نهیان در مورد اعتراض سردار در هنگام تعویض بود که او ضمن رد کامل این موضوع، اینگونه توضیح می‌دهد: هیچ وقت نمی‌بینید که من به مربی اعتراض کنم؛ هیچ موقع. من به داور اعتراض کردم. به هر کسی که می‌خوردیم داور کارت زرد می‌داد. همان موقع که داشتم تعویض می‌شدم، کف پا روی پای مهدی ترابی آمدند و من داشتم به این موارد اعتراض می‌کردم ولی داور هیچ عکس العملی نشان نمی‌داد.

خواندن خبر در سایت منبع

دین محمدی: نباید به ویتنام موقعیت می‌دادیم

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
دین محمدی: نباید به ویتنام موقعیت می‌دادیم
سیروس دین محمدی ضمن رضایت از سبک بازی تیم ملی ایران معتقد است نباید حتی آن دو موقعیت را هم به ویتنام می دادیم .

به گزارش «ورزش سه»، سیروس دین محمدی بازیکن اسبق تیم ملی در خصوص بازی دوم تیم ملی ایران مقابل ویتنام گفت: «من قبل از بازی هم نتیجه این دیدار را پیش بینی کرده بودم و خوشبختانه تغییرات تیم ملی در این بازی موثر واقع شد. البته فکر می‌کنم این تغییرات به این خاطر در تیم اعمال شده است که همه بازیکنان در شرایط بازی قرار بگیرند.»

وی همچنین درهمین ارتباط گفت: «تنها ایرادی که می‌توانم در خصوص این بازی به تیم ملی وارد کنم این است که نباید این یکی و دو موقعیت را به تیمی مثل ویتنام می‌دادیم؛ اما ما به هر حال با توجه به این که دیر به گل اول رسیدیم موفق شدیم از گروهمان صعود کنیم و در بازی بعدی با خیال راحت‌تری به مصاف تیم ملی عراق برویم.»

دین محمدی درشرایطی که تیم به مرحله بعدی صعود کرده است درباره سرنوشت این تیم هم خاطر نشان کرد: «مطمئن باشید که ما از تیم‌های قدرتمند این دوره از رقابت‌ها هستیم و اگر بدشانسی شامل حال تیم ملی نشود می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.»

وی ضمن رضایت از سبک بازی تیم ملی اشاره کرد: «من این سبک بازی در جام ملت‌های آسیا می‌پسندم؛ اما معتقدم نحوه بازی تیم ملی در جام جهانی نتوانست رضایت بخش باشد و حالا که این نوع بازی‌ها را از تیم ملی می‌بینیم به نظر می‌رسید در جام جهانی هم می‌توانستیم در برابر تیم‌های اسپانیا و پرتغال هم به همین صورت بازی کنیم.»

وی درباره بازیکنان خوب تیم ملی در بازی مقابل ویتنام گفت: «بعد از سردار که موفق به ثمر رساندن دو گل شد نحوه و شکل بازی سامان قدوس را خیلی دوست دارم و معتقدم او در گل اول پاس بسیار زیبایی را ارسال کرد. درباره وریا هم با توجه به اینکه در بازی‌های رسمی مدتی بود که حضور پیدا نمی‌کرد خیلی خوب ظاهر شد؛ ولی وریا توانایی‌های بیشتر از این را دارد که امیدوارم در بازی‌های بعدی بتواند ارزش‌های خودش را نشان دهد.»

خواندن خبر در سایت منبع

پورعلی گنجی: ویتنام تیم دوم ژاپن یا کره است

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
پورعلی گنجی: ویتنام تیم دوم ژاپن یا کره است
مدافع تیم ملی ایران می‌گوید اگر بازیکنان ویتنام از فیزیک بهتری برخوردار بودند می‌توانستند به عنوان تیم دوم ژاپن یا کره لقب بگیرند.

به گزارش «ورزش‌سه»، مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی ایران بعد از برد برابر ویتنام رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و گفت: اول خدا را شکر می‌کنم که سه امتیاز را گرفتیم و توانستیم به مرحله بعد برویم و مهم‌ترین مسئله کسب سه امتیاز بازی بود. ویتنام هم تیم بسیار خوبی بود و این را در بازی عراق نشان داد. بازیکنان سطح بالایی دارد و یک جورایی از بازی یمن ما سورپرایز شده بودند. ایران در نیمه اول موقعیت‌های فراوانی داشت که به گل تبدیل نشد و نیمه دوم هم بازی را کنترل کردیم و برد خوبی به دست آوردیم.

وی در ادامه گفت: به نظرم ویتنام خیلی بهتر از یمن بود. بازیکنان ویتنام اگر قد و هیکل بهتری داشتند می‌توانستیم به آن‌ها تیم دوم ژاپن یا کره جنوبی بگوییم. ما به خوبی توانستیم آن‌ها را کنترل کنیم و حالا باید به فکر عراق باشیم و با شکست آن‌ها، با امتیاز کامل پا به مرحله بعد بگذاریم.

خواندن خبر در سایت منبع

امید ابراهیمی: هدف ما فقط پیروزی مقابل ویتنام بود/ در دیدار برابر عراق به دنبال صدرنشینی گروه‌مان هستیم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
امید ابراهیمی: هدف ما فقط پیروزی مقابل ویتنام بود/ در دیدار برابر عراق به دنبال صدرنشینی گروه‌مان هستیم
امید ابراهیمی، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هدف ما مقابل ویتنام فقط پیروزی مانند دیدار گذشته بود.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از امارات، امید ابراهیمی بعد از برتری ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ویتنام اظهار داشت: بازی خوبی بود و هدف ما فقط این بود که این دیدار را نیز مانند بازی گذشته ببریم و از گروه‌مان صعود کنیم. خدا را شکر با برتری در این مسابقه نیز از گروهمان صعود کردیم و حالا آماده می‌شویم برای دیدار سوم با عراق تا با کسب یک نتیجه خوب، تمرکزمان را برای مراحل بعد بگذاریم.

وی در خصوص سختکوشی بازیکنان ویتنام گفت: با آنالیز دیدار گذشته ویتنام می‌دانستیم که این تیم سختکوش است و تلاش و دوندگی زیادی دارد. از قبل می‌دانستیم کار راحتی نداریم، اما باید این دیدار را می‌بردیم و بد بازی نکردیم. بیشتر به دنبال سه امتیاز دیدار با ویتنام بودیم که به آن رسیدیم و حالا برای بازی بعد آماده می‌شویم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران در خصوص دیدار مقابل تیم ملی فوتبال عراق هم گفت: عراق تیم خوبی است و ما در دوره گذشته با بدشانسی مقابل عراق باختیم و از دور مسابقات کنار رفتیم، اما در این دوره شرایط فرق می‌کند و تیم ما خوب است. قطعا با آنالیز و تلاشی که انجام می‌دهیم مقابل عراق نیز بازی خوبی انجام خواهیم داد تا به عنوان تیم اول صعود کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی استقلال ۳-۰ الکویت (پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰)

طرفداریطرفداری15 ساعت قبل

واکنش تحسین برانگیز شیخ دیاباته به حرکت زشت کارگر فرودگاه + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، تیم فوتبال استقلال پنج شنبه شب راهی فرودگاه مهرآباد شد تا راهی امارات برای دیدار با الکویت کویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شود. شیخ دیاباته مهاجم استقلال دیرتر خود را به فرودگاه رساند و در حالی که با عجله وارد فرودگاه شد با حرکت زشت کارگر خدماتی فرودگاه رو به رو شد. این کارگر فرودگاه بدون هیچ دلیلی پای شیخ دیاباته را که با سرعت وارد فرودگاه می‌شد لگد کرد که این موضوع فقط با اعتراض شیخ دیاباته از راه دور همراه شد. شاید اگر دیاباته واکنش جدی‌تری از خود به نمایش می‌گذاشت عواقب بدی ممکن بود این موضوع داشته باشد. اما مهاجم استقلال در واکنش به این حرکت کارگر فرودگاه گفت: مهم نیست.
روزنوروزنو22 ساعت قبل
نام یکی از بازیکنانی که برای بازگشت به پرسپولیس مطرح شد رامین رضاییان بود که در سال ۲۰۱۹ به اندازه کافی نتوانست موفق عمل کند. اتفاقا مدیران باشگاه می‌خواستند او را دوباره به پرسپولیس برگردانند ولی کادر فنی وقت، با بازگرداندن این ستاره ملی‌پوش موافق نبود. او دو مرتبه در جلسات با مدیران باشگاه گفته بود نیازی به دفاع راست جدید ندارد، چون شرایط تیمش خوب است. وقتی جدایی کالدرون قطعی شد، بار دیگر شنیدیم رامین را برای پرسپولیس گزینه کردند. با این حال باز هم خبری از بازگشت رضاییان نشد.

هماهنگ کردن ملی‌پوشان راحت نیست

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
مریم هاشمی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: من نمی‌دانم در لیگ امسال چرا حضور چندین ملی پوش در تیم سایپا برای همه بحث برانگیز شده است؟ در صورتی که سال‌های گذشته تیم‌های پیکان، بانک سرمایه و پرسپولیس هم در چنین شرایط بودند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: کنار هم قراردادن ملی پوشان و هماهنگی‌شان در اجرای برنامه‌های تاکتیکی مقابل حریفان کار راحتی نیست، زیرا هرکدام توانمندی‌های خاص خود را دارند و در هر بازی باید متناسب با حریف تعدادی از این والیبالیست‌ها را انتخاب کرد. هاشمی افزود: در لیگ امسال ۹ تیم حضور دارند، اما به علت اختلاف سطح تیم‌ها می‌توان فقط از چهار تیم به عنوان رقیب یاد کرد، امیدوارم سال آینده شرایط از نظر کمی و کیفی متناسب‌تر باشد. تیم والیبال بانوان سایپا در رقابت‌های لیگ برتر امسال تاکنون با کسب ۲۱ امتیاز جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.

پرسپولیس تراکتور؛ جذاب‌ترین بازی هفته

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مهم‌ترین و جذاب‌ترین بازی لیگ برتر فردا برگزار می‌شود؛ سرخ‌پوشان پرسپولیس و تراکتور در حالی بازی برگشت‌شان را برگزار می‌کنند که در بازی رفت سرمربیان خارجی روی نیمکت دو تیم حضور داشتند و اکنون گل محمدی و الهامی باید با هم رقابت کنند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

مربی سطح بالا؛ خواسته استادبزرگ شطرنج

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آرین غلامی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تیم ملی ایران سال آینده رقابت‌های سطح بالا و حساس قهرمانی آسیا و المپیاد جهانی را پیش رو دارد که برای حضور موفق باید اطلاعات و آمادگی‌مان را افزایش دهیم. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی در خصوص غیبت شطرنج‌بازان مطرح در این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور گفت: در بیشتر کشور‌ها این اتفاق وجود دارد و شطرنج بازان مطرح و کسانی که دارای ریتینگ بالایی هستند در مسابقات انتخابی شرکت نمی‌کنند؛ پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایی و پوریا درینی نیز در چنین شرایطی هستند. استاد بزرگ شطرنج کشورمان افزود: رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از سطح کیفی بالایی برخوردار است، حضور استادان بزرگ همچون احسان قائم مقامی و پویا ایدنی در این دوره باعث شد تا برای پیروزی راه سختی داشته باشیم.

اخبار بیشتر