سقوط هواپیما بوئینگ در حوالی کرج
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

سقوط هواپیما بوئینگ در حوالی کرج

خانه‌ای که هواپیما با آن اصابت کرده است + تصاویر

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
خانه‌ای که هواپیما با آن اصابت کرده است + تصاویر
صبح امروز یک فروند هواپیمای باری در حوالی فرودگاه فتح کرج و صفا دشت دچار سانحه شد.

اعتمادآنلاین| صبح امروز یک فروند هواپیمای باری در حوالی فرودگاه فتح کرج و صفا دشت دچار سانحه شد.

خانه‌ای که هواپیما با آن اصابت کرده است + تصاویر - 1خانه‌ای که هواپیما با آن اصابت کرده است + تصاویر - 3خانه‌ای که هواپیما با آن اصابت کرده است + تصاویر - 5خانه‌ای که هواپیما با آن اصابت کرده است + تصاویر - 6خانه‌ای که هواپیما با آن اصابت کرده است + تصاویر - 7

منبع: میزان

خواندن خبر در سایت منبع

مقایسه رنگ سازمانی هواپیمایی ساها و هواپیمای سقوط کرده / چرا هواپیمای سانجه دیده نوشته و آرم ندارد؟ (عکس)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
مقایسه رنگ سازمانی هواپیمایی ساها و هواپیمای سقوط کرده / چرا هواپیمای سانجه دیده نوشته و آرم ندارد؟ (عکس)

عصر ایران - بررسی تصاویر هواپیمای سقوط کرده و هواپیمای ۷۰۷ ساها، نشان می‌دهد که هر دو هواپیما دارای رنگ آمیزی یکسانی هستند. هر شرکت هواپیمایی، دارای رنگ سازمانی مخصوص خود است. هواپیماهای ساها از دو نوار رنگی سرمه‌ای پر رنگ و قرمز در بدنه خود استفاده می‌کنند.

در خطوط هوایی ایران فقط ساها ۷۰۷ دارد. سازمان هواپیمایی کشوری مدعی شده است هواپیما متعلق به قرقیزستان است.

نکته عجیب این است که هواپیمای سقوط کرده، برغم داشتن رنگ سازمانی ساها، هیچ گونه نوشته‌ای روی بدنه و دم خود ندارد!

مقایسه رنگ سازمانی هواپیمایی ساها و هواپیمای سقوط کرده / چرا هواپیمای سانجه دیده نوشته و آرم ندارد؟ (عکس) - 3مقایسه رنگ سازمانی هواپیمایی ساها و هواپیمای سقوط کرده / چرا هواپیمای سانجه دیده نوشته و آرم ندارد؟ (عکس) - 6

خواندن خبر در سایت منبع

شرایط حادثه سقوط هواپیما باری تحت کنترل است

ایرناخبرگزاری ایرنا
شرایط حادثه سقوط هواپیما باری تحت کنترل است
کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: شرایط حادثه سقوط هواپیمایی باری تحت کنترل مسوولان امدادرسان است.

عزیزالله شهبازی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: صبح امروز یک فروند هواپیمای باری در منطقه دچار حادثه شده که خساراتی داشته است.

وی اضافه کرد: هم اکنون نیروهای امدادی از جمله هلال احمر و نهادهای امدادی در محل حضور دارند و مشکلی وجود ندارد.

شهبازی با بیان اینکه آمار دقیقی از تلفات هنوز وجود ندارد خاطرنشان کرد: به لحاظ تخصصی مسئول اطلاع رسانی اینگونه حوادث سازمان هواپیمایی کشوری است.

وی ادامه داد: هم اکنون نیز در محل حادثه حضور داریم و تا دقایقی دیگر ستاد مدیریت بحران در فرمانداری شهرستان فردیس تشکیل می‌شود.

مهدی مهرور مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز نیز گفت: جعبه سیاه هواپیمای باری بوئینگ ۷۰۷ پیدا شده و اوضاع تحت کنترل است.

یک فروند هواپیمای باری بوئینگ ۷۰۷ که از بیشکک قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام کرج در حال حرکت بوده در ساعت ۸:۳۰ صبح امروز (دوشنبه) در صفادشت دچار سانحه شده است.

۷۴۱۴/۶۹۹۳

خواندن خبر در سایت منبع

پیکر هفت تن از سرنشینان هواپیما پیدا شد/مهندس پرواز زنده است

الفخبرگزاری الف
پیکر هفت تن از سرنشینان هواپیما پیدا شد/مهندس پرواز زنده است
رئیس سازمان اورژانس کشور از پیدا شدن جسد 7 تن از سرنشینان هواپیما خبر داد.

دکتر پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: تا کنون جسد ۷ تن از سرنشینان هواپیما توسط نیروهای حاضر در محل پیدا شده است. همچنین مهندس پرواز زنده است و به مرکز درمانی منتقل شده است،

به گفته این مهندس پرواز ۱۶ نفر در این هواپیما حضور داشتند.

وی ادامه داد: طبق بررسی‌های انجام شده منزلی که هواپیما با آن برخورد کرده خالی از سکنه بوده است.

وی افزود: پیکر این هفت تن از سرنشینان از هواپیما خارج شده است.

کولیوند اظهار کرد: عملیات برای یافتن مصدومان و یا کشته شدگان احتمالی همچنان ادامه دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

هنوز تلفات جانی سقوط هواپیمای ۷۰۷ بوئینگ مشخص نیست

ایسناخبرگزاری ایسنا
هنوز تلفات جانی سقوط هواپیمای ۷۰۷ بوئینگ مشخص نیست
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به سقوط هواپیمای ۷۰۷ باری بوئینگ قرقیزستانی اعلام کرد هنوز میزان تلفات جانی این هواپیما مشخص نشده است.

رضا جعفرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که صبح امروز هواپیمای باری قرقیزستانی مدل ۷۰۷ به هنگام ورود به فرودگاه فتح دچار سانحه شد، اظهار کرد: این هواپیما به هنگام ورود به فرودگاه فتح از باند خارج و دچار آتش‌سوزی می‌شود.

وی در مورد سوانح جانی و مالی این حادثه نیز بیان کرد: تیم بررسی سانحه به محض اطلاع از این اتفاق به محل اعزام شدند تا مسائل مربوط به آن را بررسی کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: هنوز میزان تلفات جانی سقوط هواپیمای ۷۰۷ باری بوئینگ قرقیزستانی مشخص نیست و باید این مساله توسط تیم بررسی سانحه مشخص شود.

ادامه دارد

خواندن خبر در سایت منبع

بیانیه ارتش درباره سقوط هواپیمای ۷۰۷ در حوالی کرج

تسنیمخبرگزاری تسنیم
بیانیه ارتش درباره سقوط هواپیمای ۷۰۷ در حوالی کرج
روابط عمومی ارتش درپی سقوط یک فروند هواپیمای باری در حوالی کرج، بیانیه‌ای صادر کرد.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی ارتش طی بیانیه‌ای اعلام کرد: صبح امروز یک فروند هواپیمای باربری ۷۰۷ حامل گوشت برای کمک در طرح مردم‌یاری، از مبدا بیشکک کشور قرقیزستان، اقدام به فرود اضطراری در فرودگاه فتح البرز کرده که در هنگام فرود از باند خارج و پس از برخورد با دیوار انتهایی باند دچار آتش سوزی شد.

جزئیات علت حادثه و وضعیت شهادت یا مجروحیت کارکنان تیم پروازی و خدمه آن با اعزام تیم‌های تخصصی در دست بررسی است.

خواندن خبر در سایت منبع

ویدئو / جزئیاتی از سانحه برای هواپیمای باری در کرج

ایسناخبرگزاری ایسنا
صبح دوشنبه (۲۴ دی) یک فروند هواپیمای باری قرقیزستانی در فرودگاه فنح کرج در حوالی صفادشت دچار سانحه شد. این هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ قرار بود در فرودگاه پیام کرج به زمین بنشیند اما به اشتباه در فرودگاه فتح فرود آمده و پس از خروج از باند دچار سانحه شده است. گفته شده همگی ۹ یا ۱۰ سرنشین این هواپیما جان باخته‌اند.

علت سقوط هواپیمای بوئینگ۷۰۷ قرقیزستان چه بود؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
علت سقوط هواپیمای بوئینگ۷۰۷ قرقیزستان چه بود؟
فارس نوشت: صبح امروز سانحه هوایی در اطراف فرودگاه فتح کرج رخ داد و یک فروند بوئینگ ۷۰۷ باری که از بیشکک قرقیزستان عازم فرودگاه پیام کرج بود، به اشتباه در فرودگاه فتح به زمین نشست و خلبان نتوانست هواپیما را روی باند کنترل کند.

مسئولان می‌گویند دومین اشتباه خلبان ۷۰۷ این بوده است که زمان ورود به باند فرودگاه فتح، نتوانسته هواپیما را کنترل کند و از انتهای باند خارج شده است و به دیواره فرودگاه برخورد کرده است و پس از آن به شهرک مسکونی برخورد می‌کند.

این هواپیما حامل محموله گوشت به ایران بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بازهم برخورد شرم‌آور مجری بی‌تجربه روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین13 ساعت قبل

فیلم | سوتی همسر کیمیا علیزاده روی آنتن زنده تلویزیون!!

خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل

اگر باور دارید رفاه در ایران بهتر از اروپاست این گزارش را نبینید/ گرسنگی در ایران واقعی‌ است (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
طی ماه‌های اخیر با قیمت مهار نشدنی گوشت و مواد غذایی دیگر مواجه بودیم. با این‌کار معده پر می‌شود و گرسنگی برای مدتی از بین می‌رود اما در صورت نرسیدن مواد غذایی لازم برای بدن، گرسنگی حقیقی که همان فقر غذایی است رخ می‌دهد و امکان مرگ فرد هم وجود دارد. در چنین شرایطی او قادر به تامین خوراک نیست و بیشتر درآمد خود را صرف تهیه مواد غذایی ارزان قیمت می‌کند. انجمن مقابله با گرسنگی طی دو دهه گذشته تلاش کرده تا بر اساس این تعریف، گام بزرگی در جهت رفع گرسنگی در مناطق ناامن غذایی بردارد. این اطلاعات اکنون در این گزارش منتشر شده که همه آن‌ها بر اساس مشاهدات، مطالعات و پیگیری‌های اعضای انجمن مقابله با گرسنگی به دست آمده‌است.

بی توجهی راننده فاجعه آفرید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین14 ساعت قبل
به گزارش گروه گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، راننده خودرویی که منتظر عبور قطار بود با بی توجهی به لاین مقابل اقدام به حرکت کرد که ناگهان حادثه دردناکی را رقم زد. گفتنی است حال راننده مساعد و یکی از سرنشینان به اورژانس منتقل شده است.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تاکید کرد: برخی اقدامات که در تضعیف اعتبار اسناد رسمی و در راستای رواج اسناد عادی صورت می‌گیرد به مصلحت جامعه نیست. وی با اشاره به اهمیت کار دفاتر اسناد رسمی در تعامل با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، افزود: سلامت و موفقیت این دو مجموعه به هم گره خورده است و سازمان ثبت وظیفه دارد این شبکه بزرگ حقوقی را حمایت، هدایت و نظارت نماید. وی الکترونیکی شدن فرآیندهای ثبتی را اقدامی متناسب با نیازهای امروز و آتی جامعه عنوان کرد و افزود: سازمان ثبت آمادگی دارد با تعامل و همفکری شورای عالی سردفتری کاستی‌های موجود در سامانه ثبت آنی و سایر سامانه‌های الکترونیکی ثبتی را شناسایی و در جهت ارتقا و بهبود آن تلاش نماید. در ابتدای این دیدار اعضای شورای عالی سردفتری ضمن تقدیر از نگاه جامع دکتر خدائیان به عنوان رئیس جدید سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به بیان برخی مشکلات موجود و انتظارات جامعه سردفتری کشور پرداختند. انتهای پیام

اخبار بیشتر