1. خبری
  2. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار | دوشنبه ۲۴ دی‌ماه

اعلام دلایل اصلی افزایش قیمت گوشت

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
اعلام دلایل اصلی افزایش قیمت گوشت

در ماه گذشته قیمت گوشت قرمز روندی افزایشی داشت و به کیلویی ۸۵ هزار تومان هم در بازار رسید و براساس آخرین آمار منتشر شده از بانک مرکزی در هفته منتهی به سی‌ام آذرماه امسال، متوسط قیمت خرده فروشی هر کیلوگرم گوشت قرمز ۸.۵ درصد نسبت به هفته مشابه ماه قبل و ۵۱.۹ درصد نسبت به هفته مشابه سال قبل افزایش داشته است به‌گونه‌ای که هر کیلوگرم گوشت گوسفند با استخوان به صورت میانگین ۶۸ هزار و ۷۶۴ تومان در سطح شهر تهران و هر کیلوگرم گوشت گاو و گوساله بی استخوان ۶۸ هزار و ۹۶۰ تومان فروخته شده است و به ترتیب ۴۷.۸ درصد و ۶۶.۵ درصد نسبت به هفته مشابه سال قبل گران‌تر معامله می‌شود.

اعلام دلایل اصلی افزایش قیمت گوشت - 2

در این رابطه علی‌اکبر مهرفرد، معاون توسعه بازرگانی و صنایع وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: هم‌اکنون مشکل خاصی در تامین گوشت قرمز وجود ندارد و واردات آن نسبت به گذشته بیشتر شده و تولید آن هم تغییری نسبت به گذشته نداشته است اما مسئله دلالی یکی از عوامل گرانی گوشت قرمز در بازار است.

وی افزود: هم اکنون واردات گوشت برزیلی و گوشت گوسفندی بیشتر از گذشته شده است اما مشکلاتی در توزیع آن وجود دارد و آنقدر دست به دست می‌شود که با نرخی که باید به دست مصرف‌کنندگان نمی‌رسد.

مهرفرد ادامه داد: همین دست به دست شدن‌ها و دلالی‌ها عامل گرانی گوشت قرمز شده و دست‌هایی وجود دارد که در این میان در حال سودجویی به نفع خودشان و به زیان مردم هستند.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: نظارت‌ها از سوی دفتر نظارت وزارت جهاد کشاورزی و دستگاه‌های نظارتی متولی ادامه دارد و بیشتر شده است که امیدواریم با همه سودجویان در این بازار برخورد کنند تا بتوانیم بازار گوشت قرمز را تنظیم کنیم.

به گزارش ایسنا، براساس آخرین مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفند منجمد قطعه‌بندی شده وارداتی که از مبدأ‌ مغولستان، ارمنستان و قزاقستان به کشور وارد می‌شود بین ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان برای یک کیلوگرم قلوه‌گاه و ۴۰ هزار تومان برای یک کیلوگرم ران است و با این نرخ ها باید به دست مصرف‌کنندگان برسد.

همچنین بر اساس جدیدترین مصوبه این ستاد مورخ ۱۳ آذر ماه سال جاری درباره قیمت اجزا و قطعات گوشت گوسفندی تازه وارداتی از استرالیا و گوشت وارداتی از آسیای میانه دو جدول منتشر شده است که هر کیلوگرم گوشت گوسفندی تازه استرالیایی باید بین ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان بسته به نوع گوشت و اجزای آن برای مصرف‌کنندگان قیمت داشته باشد و قیمت هر کیلوگرم گوشت وارداتی از مبدأ آسیای میانه بین ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان تا حداکثر ۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان برای یک کیلوگرم فیله ممتاز تعیین شده است.

از سوی دیگر نیز قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله منجمد وارداتی برزیلی بین ۲۸ هزار تومان تا ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است و این قیمت‌ها بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار باید رعایت شود که جدول آن به شرح ذیل است: 

اعلام دلایل اصلی افزایش قیمت گوشت - 11اعلام دلایل اصلی افزایش قیمت گوشت - 12اعلام دلایل اصلی افزایش قیمت گوشت - 13اعلام دلایل اصلی افزایش قیمت گوشت - 14

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت ارز مسافرتی امروز ۹۷/۱۰/۲۴| یورو ۱۲۹۳۶ تومان شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت ارز مسافرتی امروز ۹۷/۱۰/۲۴| یورو ۱۲۹۳۶ تومان شد

قیمت فروش ارز مسافرتی روزانه بعد از ساعت ۱۱ صبح به شعب منتخب اعلام و بعد از آن فروش ارز مسافرتی در بانک‌های عامل آغاز می‌شود. گفتنی است، تجربه هفته‌های اخیر نشان داده که فروش ارز مسافرتی در شعب محدود است و روزانه این شعب به تعداد مشخصی از مسافران می‌توانند ارز بفروشند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۹۳۶ تومان و ۸ ریال، می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به دیروز ۶۳۸ تومان ارزان شده است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

براساس سیاست جدید بانک مرکزی که از روز ۱۸ شهریورماه آغاز شده، ارز پرداختی به مسافران یورو است و دلار به متقاضیان پرداخت نمی‌شود. طبق بخشنامه بانک مرکزی تامین و پرداخت ارز مسافرتی (به صورت اسکناس) از طریق بانک‌های‌ ملی ایران، ملت، سامان، تجارت و پارسیان به نرخ بازار بلامانع است.

بر این اساس بانک‌ها مجازند از محل ارزهای خریداری‌ شده و با تامین اسکناس از محل منابع خود، نسبت به فروش و پرداخت ارز مسافرتی به نرخ بازار در سطح شعب داخل شهر با اخذ مدارک مثبته از قبیل گذرنامه‌ معتبر، بلیط‌ مسافرت هوایی، ویزای کشور مقصد‌ در مورد کشورهایی که نیاز به ویزا دارند اقدام کنند.

همچنین لازم است مدارک مزبور به منظور نظارت بازرسان بانک در سوابق نگهداری شود و اخذ تعهد کتبی از متقاضی مبنی بر خرید ارز صرفا از یک منبع اعم از بانک و یا صرافی مجاز معتبر الزامی است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت نفت ۵۹ دلار شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت نفت ۵۹ دلار شد

پس از اینکه آمارها نشان داد میزان واردات و صادرات چین به عنوان بزرگ‌ترین تاجر جهان و دومین مصرف کننده سوخت کاهش یافته است، قیمت نفت در معاملات امروز بیش از یک درصد افت کرد بطوریکه قیمت نفت برنت به کمتر از ۶۰ دلار در هر بشکه رسید.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با ۱٫۰۲ سنت کاهش ۵۹٫۴۶ دلار فروخته شد. نفت خام آمریکا نیز با ۹۱ سنت کاهش ۵۰٫۶۸ دلار در هر بشکه معامله شد.

آمارهای رسمی نشان داد کل صادرات چین در ماه دسامبر به نسبت مدت مشابه پارسال ۴٫۴ درصد کاهش یافته است که بیشترین کاهش ماهانه در دو سال گذشته به شمار می‌رود. این ارقام نشان دهنده تضعیف اقتصاد چین است. میزان واردات نیز ۷٫۶ درصد کاهش یافته است که بیشترین کاهش از جولای ۲۰۱۶ به شمار می‌رود.

به گفته تاجران، این آمار قیمت نفت خام آتی را و همچنین بازارهای بورس آسیا را کاهش داد؛ این درحالی است که هر دو در ساعات اولیه معاملات افزایش‌های ملایمی را ثبت کرده بودند.

علی‌رغم آمار تجاری ضعیف چین، واردات نفت از این کشور همچنان در نزدیک رقم بی سابقه ماه دسامبر برابر با ۱۰٫۳۱ میلیون بشکه در روز است و برای دومین ماه متوالی بالای ۱۰ میلیون بشکه در روز باقی مانده است. دلیل این امر، ذخیره‌سازی پالایشگاه‌های مستقل است که تلاش می‌کنند تا از سهمیه سالانه خود استفاده کنند.

در میان تقاضای شدید از از سوی بزرگ‌ترین واردکننده نفت جهان، اوپک و هم‌پیمانان غیراوپکی‌اش از جمله روسیه، عرضه را از اواخر ۲۰۱۸ کاهش داده‌اند که این امر قیمت نفت را اندکی بالا برد.

در آمریکا نیز حفاران آمریکایی در هفته منتهی به ۱۱ ژانویه ۴ دکل نفتی را خاموش کردند و در مجموع تعداد دکل‌های نفتی این کشور به ۸۷۳ دکل رسید.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۱۰/۲۴

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۱۰/۲۴

برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۷۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۵۱ هزار و ۱۲۳ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۳٫۸دلار معامله می‌شود.

قیمت‌های درج شده برای انواع سکه و طلا از اتحادیه طلا و جواهر گرفته شده است.

گفتنی است، سیر نزولی قیمت‌ها در بازار موجب شده تا قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی نسبت به صبح امروز کاهش یابد.

برهمین اساس، قیمت دلار در این صرافی‌ها با کاهش ۶۰ تومانی نسبت به نرخ صبح امروز، ۱۰ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام شده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۹۴۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان است.

یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۸۱۸ تومان، ‌ درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و پوند انگلیس نیز ۵۳۹۳ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع پرفروش‌ترین تلویزیون‌ها دربازار؟ +جدول

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت انواع پرفروش‌ترین تلویزیون‌ها دربازار؟ +جدول

آخرین تحولات بازار مرغ/ قیمت مرغ به ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
آخرین تحولات بازار مرغ/ قیمت مرغ به ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش ۵۰ تومانی نرخ مرغ نسبت به روز گذشته در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده ۹ هزار و ۵۵۰، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۱۲ هزار و ۹۵۰، توزیع درب واحد‌های ۱۳ هزار و ۱۵۰ و خرده فروشی ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان است.

به گفته وی، نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر ۱۳ هزار و ۱۵۰ و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان است.

یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات در بازار افزود: قیمت هر کیلوگرم سینه با کتف ۲۴ هزار، سینه بدون کتف ۲۵ هزار و فیله مرغ ۲۷ هزارتومان است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت نهاده‌های دامی پیش بینی می‌شودکه قیمت مرغ در دامنه ۱۳ هزار و ۵۰۰ تا ۱۵ هزارتومان در نوسان باشد.

وی نرخ واقعی هر کیلو مرغ زنده را ۸ هزار و ۵۰۰ و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها را ۱۳ تا ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: این درحالی است که هم اکنون مرغداران از شرایط کنونی بازار سود بیشتری عایدشان می‌شود.

یوسف خانی با اشاره به اینکه عرضه مرغ منجمد با نرخ مصوب تاکنون تاثیری بر تعادل قیمت مرغ در بازار نداشته است، بیان کرد: با توجه به نوسان چشمگیر قیمت نهاده‌های دامی از شرکت پشتیبانی امور دام انتظار می‌رود که ذخایر خود را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهد تا بازار به آرامش برسد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در پایان با اشاره به اینکه بازار نهاده‌های دامی تعریفی ندارد، تصریح کرد: با توجه به مشکلات اخیر در نقل و انتقال ارز، هم اکنون هر کیلو کنجاله سویا با نرخ ۳ هزار و ۷۰۰ و ذرت یک هزار و ۶۰۰ تومان به مرغداران تحویل داده می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

افزایش قیمت طلا هم‌زمان با افت سهام و دلار

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
افزایش قیمت طلا هم‌زمان با افت سهام و دلار

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور با ۰٫۳ درصد افزایش، به ۱۲۹۱٫۴۲ دلار رسید و با رکورد ۱۲۹۸٫۴۲ دلار که جمعه گذشته به ثبت رسانده بود و بالاترین قیمت در شش ماه گذشته بود، فاصله‌ای نداشت.

در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه ۰٫۲ درصد افزایش یافت و به ۱۲۹۱٫۴۰ دلار رسید.

قیمت طلا از انتظارات برای نرخ‌های بهره پایین‌تر آمریکا پشتیبانی می‌شود، زیرا نرخ‌های بهره پایین‌تر، هزینه نگهداری این فلز که سوددهی ندارد را کمتر کرده و جذابیت سرمایه‌گذاری در آن را افزایش می‌دهد.

به گفته مایکل مک‌کارتی، استراتژیست ارشد شرکت «سی ام سی مارکتس»، ضعف عملکرد بازارهای سهام و ارزش دلار آمریکا، از بالا رفتن قیمت طلا حمایت کرده است. این فلز در محدوده ۱۲۹۰ تا ۱۳۱۰ دلار با مقاومت شدیدی مواجه است و به نیروی زیادی برای شکستن این محدوده نیاز دارد.

بر اساس گزارش رویترز، جروم پاول، رییس بانک مرکزی آمریکا هفته گذشته اعلام کرد بانک مرکزی در روند افزایش آتی نرخ‌های بهره می‌تواند صبور باشد.

بازارهای سهام آسیایی روز دوشنبه در واکنش به انتشار آمار کاهش واردات و صادرات چین در دسامبر، سقوط کردند.

هر اونس طلا برای تحویل فوری از زمانی که در اواسط اوت به رکورد پایین ۱۱۵۹٫۹۶ دلار سقوط کرد، تحت تاثیر روند نزولی بازارهای سهام و افت ارزش دلار آمریکا بیش از ۱۱ درصد رشد کرده است.

تحلیلگران گروه بانکی ANZ در یادداشت تحقیقاتی نوشتند: بخش فلزات ارزشمند از ضعیف شدن ارزش دلار آمریکا و متزلزل شدن بازارهای سهام همچنان سود می‌برند و ریسکهای ژئوپلیتیکی نیز تقاضا برای خرید داراییهای مطمئن را تقویت کرده است. سرمایه گذاران نگرانی فزاینده‌ای نسبت به مذاکرات بریگزیت دارند و همزمان هیچ پایانی برای تعطیلی دولت آمریکا دیده نمی‌شود.

تعطیلی بخشی از دولت آمریکا به دلیل تقاضای دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا برای اختصاص بودجه ۵٫۷ میلیارد دلار برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک، روز دوشنبه وارد بیست و چهارمین روز خود شد.

وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز گفت: هر اونس طلا برای تحویل فوری در محدوده ۱۲۷۹ تا ۱۲۹۹ دلار حرکت خنثی دارد و با خروج از محدوده مذکور، جهت حرکت مشخصی خواهد یافت.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری ۰٫۶ درصد کاهش یافت و به ۱۳۱۰٫۴۵ دلار رسید. این فلز هفته گذشته تا رکورد ۱۳۴۲٫۴۳ دلار صعود کرده بود.

هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰٫۱ درصد کاهش، در ۱۵٫۵۸ دلار ایستاد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰٫۵ درصد کاهش، به ۸۰۶٫۲۴ دلار رسید. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

فروش فوری خودروهای سایپا با قیمت جدید طی چند روز آینده

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
فروش فوری خودروهای سایپا با قیمت جدید طی چند روز آینده

با بررسی جزئیات و روش‌های فروش و همچنین رعایت حق تقدم طی روزهای آینده شرایط فروش فوری خودروهای گروه سایپا اعلام خواهد شد.

به گزارش عصر ایران گروه خودروسازی سایپا با توجه به اعلام مدیرعامل این گروه خودروسازی در برنامه گفتگوی ویژه خبری مبنی بر انجام فروش فوری محصولات سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «با بررسی جزئیات و روش‌های فروش و همچنین رعایت حق تقدم طی روزهای آینده شرایط فروش فوری خودروهای گروه سایپا از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.»

براساس این گزارش، فروش فوری محصولات گروه سایپا، با استناد به مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص فروش ۲۰ درصدی محصولات به صورت نقدی و فوری به منظور تنظیم قیمت بازار و اختصاص ۸۰ درصدی تولیدات این گروه خودروسازی به معوقات واگذاری خودروها، انجام خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع محصولات پارس خودرو ۲۴ دی ۹۷

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت انواع محصولات پارس خودرو ۲۴ دی ۹۷

قیمت انواع محصولات پارس خودرو در بازار و نمایندگی به شرح زیر است:

قیمت انواع محصولات پارس خودرو ۲۴ دی ۹۷ - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۲۴ دی۹۷

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۲۴ دی۹۷

قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی به شرح زیر است:

قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۲۴ دی۹۷ - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت‌های جنجالی سیم کارت رند

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
قیمت‌های جنجالی سیم کارت رند

به گزارش مشرق، به دلیل کمبود سیم کارت صفر کد ۱، ۲ و ۳ همراه اول دائمی با پیش شماره ۰۹۱۲، اقلب بصورت کار کرده یا به عنوان در حد صفر خرید و فروش میشوند و به ندرت این رنج از سیم کارت‌ها را می‌بینید که در بازار خرید و فروش، بصورت صفر مخابراتی ارائه شوند. از طرفی این موضوع باعث شده تا تعداد بسیار کمی از این خطوط که بصورت واقعی پلمپ و صفر مخابرات هستند، با قیمت خارج از عرف نسبت به مشابه کارکرده آنها در بازار بفروش برسند.

قیمت‌های جنجالی سیم کارت رند - 2

قیمت خطوط کد ۱ با پیش شماره ۰۹۱۲، در صورتی که رند نبوده و کارکرده باشند از قیمت حدودی شش میلیون و پانصد هزار (۶,۵۰۰,۰۰۰) تومان شروع می‌شود.

قیمت خطوط کد ۲ با پیش شماره ۰۹۱۲، در صورتی که رند نبوده و کارکرده باشند از قیمت حدودی سه میلیون و یکصد هزار (۳,۱۰۰,۰۰۰) تومان شروع می‌شود.

قیمت خطوط کد ۳ با پیش شماره ۰۹۱۲، در صورتی که رند نبوده و کارکرده باشند از قیمت حدودی دو میلیونو دویست هزار تومان (۲,۲۰۰,۰۰۰) تومان شروع می‌شود.

لازم به ذکر است که قیمت سیم کارت همراه اول فارق از کد خط، ارتباط مستقیمی با پارامتر‌های مختلفی دارد که با عنوان نوع رند شناخته میشود. بدیهی است هرچه این پارامترها در خصوص یک سیم کارت بیشتر باشد، قیمت سیم کارت رند مورد بحث افزایش پیدا میکند. با توجه به نوع رند، میتوان گفت مرغوبیت این المان برای یک سیم کارت چنان تاثیری بر قیمت خطوط رند گذاشته که در زمینه قیمت گزاری، شاهد رقابتی مشهود بین سیم کارتی با کد پایین و سیم کارتی با کدهای بالاتر اما رندتر هستیم، رقابت ذکر شده گاها تا جایی پیش می‌رود که قیمت یک سیم کارت رند با کد بالاتر از کدهای پایین‌تر خود پیشی بگیرد. این موضوع تا جایی ادامه خواهد داشت که در بازار خرید و فروش سیم کارت برخی از این خطوط رند به «سیم کارت بدون قیمت» شهرت دارند!

این قیمت‌ها موجب بوجود آمدن جوی لوکس برای سیم کارت هایی که دائمی بوده و با اعداد پایین شروع میشوند، مانند خط کد۱ و یا نوع رند بودن خاصی دارند، مانند ۰۹ ۱۱۱۱۱۱۱۱۱. این در حالیست که تفاوت کاربردی مابین هیچکدام از خطوط تلفن همراه وجود نداشته و این امر بیشتر جبه بیزینسی، ذهنی و سلیقه‌ای برای افرد خریدار یک شماره رند دارد.

این محتوا تبلیغاتی است

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم4 ساعت قبل1 نظر
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم براساس اعلام شرکت خودروسازی سایپا امروز طرح فروش فوری ۸ محصول این شرکت رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است که در حال حاضر ظرفیت فروش فوری این ۸ محصول به اتمام رسیده است. در این طرح خودروهای تیبا، تیبا ۲، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۵۱، کوییک دستی، نیسان دوگانه سوز و نیسان تک سوز فروش فوری شده است. براساس اعلام شرکت سایپا با توافقات به عمل آمده با وزارت صنعت ۲۰ درصد از حجم تولید روزانه این شرکت با قیمت اعلامی سازمان حمایت به فروش می‌رسد. در این طرح فروش هر مشتری با کد ملی و کد پستی می‌توانست یک خودرو خریداری کند. البته کد ملی فرد نیز کنترل می‌شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ساعت قبل
در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. اعتمادآنلاین| در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. طی سال‌های ۹۰ تا ۹۷، قیمت پراید ۳۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رشد کرده است. سال ۹۰ قیمت پراید در بازار ۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان بود و حالا به ۴۷ میلیون تومان رسیده؛ طنز تلخ ماجرا اینجاست که بیشترین افزایش قیمت از آبان تا بهمن ماه جاری رقم خورد. منبع: ایسنا
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند. برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان است. گفتنی است قیمت خرید و فروش دلار و یورو نسبت به نرخ‌های پایانی دیروز در صرافی‌های بانکی کاهش یافته است. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
خبرگزاری ایلنا: شرایط فروش نقدی محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه ۹۷ جهت تنظیم بازار اعلام شد. بر اساس مجوزهای صادر شده از سوی مراجع قانونی، عرضه محصولات جدول پیوست با قیمت حاشیه بازار از ساعت ۱۰ صبح امروز مورخ ۹۷/۱۱/۳۰ آغاز و به صورت روزانه و مستمر راس ساعت ۱۰ صبح امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود. سن بالای ۱۸ سال برای خریداران و عدم خرید خودرو از ایران‌ خودرو طی ۱۸ ماه گذشته از جمله شرایط تعیین شده برای خرید محصولات این گروه خودروسازی است و متقاضیان با ثبت هر کد ملی می‌توانند فقط یک دستگاه خودرو را خریداری کنند. فروش فوری محصولات ایران‌خودرو فقط به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و هیچ سهمیه‌ای برای نمایندگی‌ها در نظر گرفته نشده است.

اخبار بیشتر