1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

آخرین خبرهای دنیای فوتبال

سوپر واکنش‌های دخیا مقابل تاتنهام

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- دخیا دروازبان تیم فوتبال منچستر یونایتد با درخشش شب گذشته خود مقابل تاتنهام چندین موقعیت گل را از بازیکنان دروازه تیمش را از گل حتمی نجات داد.

کد ویدیو دانلود

سوپر واکنش‌های دخیا مقابل تاتنهام - 3

خواندن خبر در سایت منبع

کرانچار: مى‌خواهیم بازى خودمان را به تاجیکستان تحمیل کنیم/ تورنمنت قطر یک چالش بین‌المللى مناسب براى تیم امید است

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
کرانچار: مى‌خواهیم بازى خودمان را به تاجیکستان تحمیل کنیم/ تورنمنت قطر یک چالش بین‌المللى مناسب براى تیم امید است
خبرگزاری میزان- سرمربى تيم فوتبال اميد ایران حضور در تورنمنت قطر را فرصت مناسبى براى بالا بردن تجربه بين‌المللى اعضاى این تيم دانست.
کرانچار: مى‌خواهیم بازى خودمان را به تاجیکستان تحمیل کنیم/ تورنمنت قطر یک چالش بین‌المللى مناسب براى تیم امید است - 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، کرانچار ابتدا در خصوص نخستین بازی تیم امید در این رقابت‌ها اظهار داشت: تاجیکستان براى ما یک تیم ناشناخته است و مقابل این تیم تورنمنت را آغاز مى‌کنیم. با این وجود به دنبال ارائه نمایشى خوب و تحمیل بازى خودمان برابر حریف و ادامه دادن به روند موفقیت در بازى هاى دوستانه خواهیم بود. مى خواهیم نتایج خوبى که در ٤ بازى قبل به دست آمده دنبال کنیم.

سرمربى تیم امید اضافه کرد: این تورنمنت براى ما استفاده زیادى دارد چون ٣ مسابقه را با فاصله و ریتم مناسب تجربه مى‌کنیم. این یک تورنمنت مناسب و تجربه یا چالش بین‌المللى خوب براى بازیکنان ماست. سعى مى‌کنیم به هماهنگى تاکتیکى مناسبى در این بازى‌ها دست‌یابیم. همچنین بازیکنانمان با وظیفه شناسى لازم در میدان حاضر شوند.

کرانچار در پایان گفت: یکى از اهداف این است که بتوانیم به تمامى بازیکنانمان فرصت بازى بدهیم. همانطور که مى‌دانید بیشتر بازیکنان ما در باشگاه خودشان فرصت زیادى براى بازى پیدا نمى‌کنند. هدف ما این است که در اینجا به دنبال حل این مسئله باشیم و به تمامى بازیکنانمان فرصت بازى برسد. تمرینات خوبى در تهران انجام داده‌ایم و نتیجه این اردو در اینجا مشخص مى‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

داور دیدار ایران با عراق مشخص شد

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
داور دیدار ایران با عراق مشخص شد
داور دیدار ایران با عراق مشخص شد - 1

شبکه الکاس قطر خبر داد که داور سرشناس ازبک دیدار ایران با عراق را سوت می‌زند.

به گزارش خبرآنلاین، تیم ملی ایران چهارشنبه در آخرین و سومین دیدارش در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به مصاف تیم ملی عراق می‌رود.

در این راستا شبکه الکاس قطر خبر داد که روشن ایرماتوف، داور ازبک قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

فراخوان فدراسیون فوتبال برای واگذاری تمامی فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
فراخوان فدراسیون فوتبال برای واگذاری تمامی فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی
خبرگزاری میزان- فدراسیون فوتبال فراخوانی جهت واگذاری تمامی فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی و فرصت‌های درآمدزایی مبتنی بر هواداران صادر کرد.
فراخوان فدراسیون فوتبال برای واگذاری تمامی فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی - 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد بهره‌برداری تجاری از فضا‌های اسپانسری تیم‌های ملی و فرصت‌های درآمدزایی مبتنی بر هواداران را برای مدت چهار سال و وفق آیین‌نامه مالی و معاملاتی فدراسیون فوتبال از طریق برگزاری مزایده به یک شرکت واجد شرایط واگذار کند. بر این اساس، از تمامی شرکت‌های علاقه‌مند دعوت می‌شود در صورت تمایل به همکاری با این فدراسیون در موضوعات مذکور در این مزایده شرکت کنند.

نام و نشانی مزایده‌گذار: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به نشانی: تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، کوچه ۱۲ متری سوم، پلاک ۴، کدپستی: ۷۳۷۸۱-۱۹۹۵۸، تلفن‌های تماس: ۸۸۲۱۳۳۰۶-۰۲۱ و ۸۸۲۱۳۳۰۷-۰۲۱، دورنگار: ۸۸۲۱۳۳۰۲-۰۲۱

موضوع مزایده: واگذاری فضا‌های اسپانسری تیم‌های ملی و فرصت‌های درآمدزایی مبتنی بر هواداران (از جمله اپلیکیشن، سامانه حمایتی و خدمات ارزش افزوده تیم‌های ملی و …) که به تفصیل در فرم یک از اسناد مزایده تشریح می‌شود.

زمان و محل دریافت اسناد مزایده: ۹۷/۱۰/۲۴ لغایت ۹۷/۱۱/۰۱، کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال.

هزینه خرید اسناد مزایده: متقاضیان شرکت در این مزایده پس از واریز مبلغ ۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال (یکصد هزار تومان) به حساب شماره ۳-۱۹۱۹۵۱۹-۴۰-۶۱۱ بانک سامان به نام فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کد شبا: ۰۹۰۵۶۰۰۶۱۱۰۴۰۰۱۹۱۹۵۱۹۰۰۳ IR و ارائه اصل رسید توسط نماینده رسمی خود به کمیته بازاریابی می‌توانند اسناد مزایده را دریافت کنند.

شرایط لازم جهت شرکت در مزایده:

دارا بودن شخصیت حقوقی، اسناد ثبتی و مجوز فعالیت و سوابق اجرایی مرتبط و موفق در موضوع مزایده.

تکمیل و ارائه اسناد مزایده (فرم‌های ۱ و ۲).

ارائه تضمین لازم جهت شرکت در مزایده؛ وفق آیین‌نامه مالی و معاملاتی فدراسیون تمامی شرکت‌های علاقه‌مند به شرکت در این مزایده موظف به واریز نقدی مبلغ ۳۵، ۰۰۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال (سه میلیارد و پانصد میلیون تومان) به عنوان سپرده شرکت در مزایده به حساب ۳-۱۹۱۹۵۱۹-۴۰-۶۱۱ بانک سامان به نام فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کد شبا: ۰۹۰۵۶۰۰۶۱۱۰۴۰۰۱۹۱۹۵۱۹۰۰۳ IR و یا ارائه ضمانت‌نامه بانکی با اعتبار سه ماهه (که به مدت سه ماه نیز قابل تمدید باشد) به ارزش مبلغ فوق‌الذکر می‌باشند.

زمان و محل تسلیم پیشنهادها: آخرین مهلت ارائه اسناد مزایده پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ است که باید توسط نماینده رسمی شرکت به واحد حراست فدراسیون تحویل شود.

زمان بازگشایی پاکت‌ها: پاکت‌های واصله در ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ در دفتر دبیرکل و با حضور اعضای کمیسیون معاملات فدراسیون، نماینده حراست و یک نفر نماینده قانونی از هر کدام از شرکت‌کنندگان در مزایده بازگشایی خواهد شد.

برنده مزایده با فدراسیون جهت اجرای موضوع مزایده قراردادی چهار ساله امضا خواهد کرد.

درج این آگهی هیچ‌گونه تعهدی برای دستگاه مزایده‌گذار ایجاد نمی‌کند و وفق ماده ۵۲ آیین‌نامه مالی و معاملاتی فدراسیون، این فدراسیون در رد یک یا تمامی پیشنهاد‌های واصله مختار است.

سپرده یا ضمانت‌نامه بانکی تضمین شرکت در مزایده شرکت‌های اول و دوم در صورتی که در مهلت مقرر حاضر به انعقاد قرارداد نشوند، به نفع فدراسیون ضبط خواهد شد.

هزینه تعیین قیمت پایه این مزایده توسط کارشناسدادگستری و چاپ آگهی‌ها بر عهده برنده مزایده است.

خواندن خبر در سایت منبع

آزمون در بین ۱۰بازیکن برتر دور دوم مرحله گروهی

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
آزمون در بین ۱۰بازیکن برتر دور دوم مرحله گروهی
فاکس اسپورت ۱۰ بازیکن برتر دور دوم مرحله گروهی را اعلام کرد که نام سردار آزمون نیز در این بین دیده می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌‌های آسیا نیز به پایان رسید تا از امشب (دوشنبه) دور پایانی مرحله گروهی رقابت‌ها آغاز شود.

در این بین، فاکس اسپورت ۱۰ بازیکن شاخص این مرحله از رقابت‌ها را به شرح زیر اعلام کرده است:

سردار آزمون

ایران شروع خوبی در جام ملت‌ها داشته و توانسته است هفت گل به ثمر برساند و دروازه خود را در هر دو دیدار بسته نگه دارد.

هر چند در بازی برابر ویتنام شاهد مقاومت این تیم برابر ایران بودیم. در بازی نخست، مهدی طارمی برابر یمن درخشید و این بار در بازی برابر ویتنام این سردار آزمون بود که توانست مدافعان ویتنامی را مقهور سرعت و تکنیک خود کند.

گل اول او در دقیقه ۳۸ روی ارسال زیبای سامان قدوس به ثمر رسید ولی گل دوم محصول هوش بالای این بازیکن بود که با جای گذاشتن دو بازیکن ویتنامی توانست دروازه این تیم را باز کند.

دیگر ستاره‌های دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا

وو لی (چین)

المعز علی (قطر)

چاناتیپ سونکراسین (تایلند)

خلفان مبارک (امارات)

کریس ایکونومیدیس (استرالیا)

کویی نگوک هایی (ویتنام)

بشار رسن (عراق)

هتان باهبری (عربستان)

الدور شومورودوف (ازبکستان) لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

پاسخ کیانیان به ده‌نمکی‌: حرف‌های شما برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز
پاسخ کیانیان به ده‌نمکی‌: حرف‌های شما برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است
رضا کیانیان به سخنان ده‌نمکی که گفته بود تیم ملی فوتبال ایران نباید ۵ گل به تیم فوتبال یمن می‌زد، خرده گرفت.

آفتاب‌‌نیوز : رضا کیانیان در نقد سخنان مسعود ده‌نمکی در اینستاگرام نوشت: «اقای ده نمکی از روی دلسوزی گفتند تیم فوتبال ایران نباید به یمن پنج گل می‌زد. این گفته، هر چند به ظاهر زیباست، اما در باطن برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است.

ملتی که محتاج بزرگواری دیگرانند! و باید به آن‌ها رحم کنیم.! اگر پیشنهاد می‌کردند ایران، تیم فوتبال یمن را آموزش دهد تا بهتر بازی کنند. منطقی‌تر بود. بسیاری از سیاست مداران ما هم حمایت از مستضعفین را سر لوحه شعار‌های خود قرار می‌دهند. که به ظاهر زیبا، اما فریبنده است. چون باعث ماندگاری فقر و بیشتر شدن فاصله طبقاتی می‌شود. شعار درست، نابودی ریشه‌های فقر و فلاکت و بیکاری و به اصطلاح استضعاف است.

سیاست مداری که حامی فقرا و مسکینان است. در فکر ریشه کن کردن فقر نخواهد بود. چون اگر روزی فقر از بین برود، او هم بیکار می‌شود! تیم یمن باید بپذیرد ضعیف است تا بتواند قوی شود. نه این که با ضعف او ما جوانمردی و بزرگواری مان را ثابت کنیم!»

پاسخ کیانیان به ده‌نمکی‌: حرف‌های شما برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است - 5

خواندن خبر در سایت منبع

ناراحتی هواداران ایران از قیمت بالای بلیت بازی ایران - عراق در بازار سیاه

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
ناراحتی هواداران ایران از قیمت بالای بلیت بازی ایران - عراق در بازار سیاه
خبرگزاری میزان- هواداران تیم ملی فوتبال ایران از قیمت بالای بلیت دیدار ایران - عراق در بازار سیاه راضی نیستند.
ناراحتی هواداران ایران از قیمت بالای بلیت بازی ایران - عراق در بازار سیاه - 1

به گزارش خبرنگار اعزامی میزان از امارات، در حالی که دو روز تا برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با عراق در جام ملت‌های آسیا مانده است، تعداد زیادی از هواداران تیم ملی فوتبال ایران بلیت این دیدار را هنوز تهیه نکرده‌اند و قیمت بسیار بالای بلیت در بازار سیاه موجب ناراحتی و نارضایتی هواداران ایران شده است.

هوادارانی که برای خرید بلیت به ورزشگاه مراجعه می‌کنند با قیمت بسیار بالایی در بازار سیاه مواجه می‌شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ژاوی به خبرنگار اسپانیایی درباره بازی خداحافظی‌اش در آزادی: شگفت‌زده می‌شوید!

ایسناایسنا18 ساعت قبل
خبرنگار اسپورت کاتالونیا که برای پوشش بازی خداحافظی ژاوی ارناندس به تهران سفر کرده است اعلام کرد این اتفاق شور هواداران ایرانی بیدار کرده است. خبرنگار اسپانیایی در این گزارش ویدئویی گفت: دوران ورزشی ژاوی فردا در اینجا و در تهران به پایان می‌رسد. در گزارش این خبرنگار اسپانیایی، پس از صحبت‌های ماسنو، ژاوی از اتاق هتل به بیرون می‌آید و با هواداران عکس یادگاری می‌گیرد. همچنین سایت اسپورت درباره بازی خداحافظی ستاره اسپانیایی نوشت: پس از انجام ۱۰۴۲ بازی و ۲۰ فصل بازی حرفه‌ای او از فوتبال خداحافظی می‌کند. اسپورت تنها رسانه اسپانیایی حاضر در تهران برای پوشش بازی خداحافظی ژاوی است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱16 ساعت قبل
اختصاصی | ستارۀ خارجی لیگ برتر ایران نسبت به حضور در پرسپولیس ابراز علاقه کرد. کریستین اوساگوناحال اوساگونا نسبت به تمجید خلیل‌زاده از خودش واکنش نشان داده است و در جمعی خصوصی از علاقه به حضور در پرسپولیس و پیوستن به این تیم سخن به میان آورد. با توجه به عملکرد ضعیف بودیمیر و علیپور در فصل گذشته در امر گل‌زنی و آمادگی بالای اوساگونا احتمال حضور این مهاجم نیجریه‌ای در پرسپولیس کم نیست و این انتقال می‌تواند یکی از اخبار داغ نقل‌وانتقالاتی در تابستان پیش‌رو باشد. بیشتر بخوانیدفاش شد؛ ستاره‌ای که پرسپولیس را دور زد تا پیراهن استقلال را بپوشد! پیام باشگاه استقلال به دروازه‌بان جنجالیصید بزرگ قلعه‌نویی از تبریز؛ فوق‌ستاره تراکتور در راه سپاهان + عکستیکه سنگین فرهاد مجیدی به پرسپولیستیر برانکو به سنگ خورد؛ دست پرسپولیس از ستاره سپاهان کوتاه ماند!
افتصادنیوزافتصادنیوز20 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبر ورزشی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، شایان مصلح، حسین ماهینی و سیداحسان حسینی ترکیب مدافعان پرسپولیس برای فصل آینده را می‌سازند که محمد نادری نیز قرار است به این جمع با قرارداد قطعی و دریافت رضایتنامه از باشگاه کورتریک اضافه شود. با این حال باشگاه به دنبال یک گزینه دیگر است تا فصل آینده با خیال راحت‌تری به سمت چهارمین قهرمانی خود حرکت کند. این گزینه، یک چهره سرشناس است که همه مردم ایران، نامش را می‌دانند و با مدل فوتبالش آشنایی کامل دارند. مرتضی پورعلی گنجی. پور علی گنجی بازیکنی است که البته برای بازگشت به فوتبال ایران، با یک مشکل بسیار بزرگ مواجه است؛ او با باشگاه خودش برای دو فصل دیگر قرارداد دارد و طبق شنیده‌های ما، باشگاه پرسپولیس برای این بازیکن شرط گذاشته که اگر بتواند رضایتنامه‌اش را بگیرد، فصل آینده با یک رقم خوب، پیراهن پرسپولیس را تصاحب می‌کند در غیر این صورت، باشگاه پرسپولیس توانایی پرداخت پول برای دریافت رضایتنامه این بازیکن را ندارد و این پروژه به سال‌های بعد موکول می‌شود. فعلا باید بنشینیم و منتظر اتفاقات بعدی باشیم، اما این بازیکن در روز‌های پایانی فصل گذشته لیگ ستارگان، برای مدتی مصدوم شد و در تمرینات شرکت نکرد تا شایعه جدایی اش به گوش برسد ولی تا وقتی این موضوع قطعی نشود، باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای به اعلام نام بازیکن مورد نظر ندارد!
خبر ورزشیخبر ورزشی11 ساعت قبل
میلیاردر‌های خارجیداخلی‌ها چقدر پول می‌گیرند؟ یحیی گران‌ترین می‌شود؟ سرنوشت نیمکت‌ها چه خواهد شد؟ با پایان لیگ هجدهم این روز‌ها بازار مربیان داغ است و برخی باشگاه‌ها به دنبال حفظ مربی خود و برخی دیگر به دنبال جذب مربیان جدید هستند. البته مدیران فعلی قرارداد فصل بعدی شفر را با یک میلیون دلار اعلام کردند که باید غرامتش را به این مربی برکنار شده پرداخت کنند. او با قراردادی بیش از ۲٫۵ میلیارد گران‌ترین مربی داخلی در لیگ هجدهم لقب گرفت. مبلغ قرارداد گل‌محمدی با پدیده چیزی حدود ٣ میلیارد تومان عنوان شده که شاید او را برای لیگ نوزدهم در جدول مبلغ قرارداد مربیان بی‌رقیب کند. باید دید پازل ١٦ مربی لیگ برتری برای لیگ نوزدهم چه زمانی تکمیل خواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
وزیر ورزش افزود: ورزش کشور در سال ۹۷ یک سال موفقی را داشت. با تلاشی که مدیران فدراسیونها ستاد، کمیته ملی المپیک داشتند شاهد درخشش ورزش بودیم. بطور کلی مجموعه ورزش ایران کارنامه خوبی کسب کرد. امروز هم بعنوان سند ورزش ایران است. در همه عرصه‌ها در ۴۰ سال گذشته ایران عملکرد خوبی داشته است.
جام نیوزجام نیوز13 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق سرخ‌پوشان امروز در صحبت‌های خود نوع قراداد بستن با برخی بازیکنان تیم را اعلام کرد. او مدعی شد دانشگر با پرسپولیس تمام کرده بود اما شبانه راهی استقلال شد. (بیشتر بخوانید) گرشاسبی در خصوص ترابی نیز به خبرنگاران گفت: با ترابی در خانه‌ام قرارداد امضا کردم که کار حرفه‌ای نبود اما وقتی با بازیکن در دفتر باشگاه مذاکره می‌کردم و فردایش عکس او را با پیراهن استقلال می‌دیدم، چاره‌ای برایم باقی نمی‌ماند؟ برای همین تصمیم گرفتم به این شکل ترابی را جذب کنم زیرا برانکو او را می‌پسندید.

اخبار بیشتر