1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

آخرین خبرهای دنیای فوتبال

سوپر واکنش‌های دخیا مقابل تاتنهام

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین

کد ویدیو دانلود

سوپر واکنش‌های دخیا مقابل تاتنهام - 3

خواندن خبر در سایت منبع

کرانچار: مى‌خواهیم بازى خودمان را به تاجیکستان تحمیل کنیم/ تورنمنت قطر یک چالش بین‌المللى مناسب براى تیم امید است

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
کرانچار: مى‌خواهیم بازى خودمان را به تاجیکستان تحمیل کنیم/ تورنمنت قطر یک چالش بین‌المللى مناسب براى تیم امید است
کرانچار: مى‌خواهیم بازى خودمان را به تاجیکستان تحمیل کنیم/ تورنمنت قطر یک چالش بین‌المللى مناسب براى تیم امید است - 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، کرانچار ابتدا در خصوص نخستین بازی تیم امید در این رقابت‌ها اظهار داشت: تاجیکستان براى ما یک تیم ناشناخته است و مقابل این تیم تورنمنت را آغاز مى‌کنیم. با این وجود به دنبال ارائه نمایشى خوب و تحمیل بازى خودمان برابر حریف و ادامه دادن به روند موفقیت در بازى هاى دوستانه خواهیم بود. مى خواهیم نتایج خوبى که در ٤ بازى قبل به دست آمده دنبال کنیم.

سرمربى تیم امید اضافه کرد: این تورنمنت براى ما استفاده زیادى دارد چون ٣ مسابقه را با فاصله و ریتم مناسب تجربه مى‌کنیم. این یک تورنمنت مناسب و تجربه یا چالش بین‌المللى خوب براى بازیکنان ماست. سعى مى‌کنیم به هماهنگى تاکتیکى مناسبى در این بازى‌ها دست‌یابیم. همچنین بازیکنانمان با وظیفه شناسى لازم در میدان حاضر شوند.

کرانچار در پایان گفت: یکى از اهداف این است که بتوانیم به تمامى بازیکنانمان فرصت بازى بدهیم. همانطور که مى‌دانید بیشتر بازیکنان ما در باشگاه خودشان فرصت زیادى براى بازى پیدا نمى‌کنند. هدف ما این است که در اینجا به دنبال حل این مسئله باشیم و به تمامى بازیکنانمان فرصت بازى برسد. تمرینات خوبى در تهران انجام داده‌ایم و نتیجه این اردو در اینجا مشخص مى‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

داور دیدار ایران با عراق مشخص شد

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
داور دیدار ایران با عراق مشخص شد
داور دیدار ایران با عراق مشخص شد - 1

شبکه الکاس قطر خبر داد که داور سرشناس ازبک دیدار ایران با عراق را سوت می‌زند.

به گزارش خبرآنلاین، تیم ملی ایران چهارشنبه در آخرین و سومین دیدارش در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به مصاف تیم ملی عراق می‌رود.

در این راستا شبکه الکاس قطر خبر داد که روشن ایرماتوف، داور ازبک قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

فراخوان فدراسیون فوتبال برای واگذاری تمامی فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
فراخوان فدراسیون فوتبال برای واگذاری تمامی فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی
فراخوان فدراسیون فوتبال برای واگذاری تمامی فضاهای اسپانسری تیم‌های ملی - 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد بهره‌برداری تجاری از فضا‌های اسپانسری تیم‌های ملی و فرصت‌های درآمدزایی مبتنی بر هواداران را برای مدت چهار سال و وفق آیین‌نامه مالی و معاملاتی فدراسیون فوتبال از طریق برگزاری مزایده به یک شرکت واجد شرایط واگذار کند. بر این اساس، از تمامی شرکت‌های علاقه‌مند دعوت می‌شود در صورت تمایل به همکاری با این فدراسیون در موضوعات مذکور در این مزایده شرکت کنند.

نام و نشانی مزایده‌گذار: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به نشانی: تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، کوچه ۱۲ متری سوم، پلاک ۴، کدپستی: ۷۳۷۸۱-۱۹۹۵۸، تلفن‌های تماس: ۸۸۲۱۳۳۰۶-۰۲۱ و ۸۸۲۱۳۳۰۷-۰۲۱، دورنگار: ۸۸۲۱۳۳۰۲-۰۲۱

موضوع مزایده: واگذاری فضا‌های اسپانسری تیم‌های ملی و فرصت‌های درآمدزایی مبتنی بر هواداران (از جمله اپلیکیشن، سامانه حمایتی و خدمات ارزش افزوده تیم‌های ملی و …) که به تفصیل در فرم یک از اسناد مزایده تشریح می‌شود.

زمان و محل دریافت اسناد مزایده: ۹۷/۱۰/۲۴ لغایت ۹۷/۱۱/۰۱، کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال.

هزینه خرید اسناد مزایده: متقاضیان شرکت در این مزایده پس از واریز مبلغ ۱، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال (یکصد هزار تومان) به حساب شماره ۳-۱۹۱۹۵۱۹-۴۰-۶۱۱ بانک سامان به نام فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کد شبا: ۰۹۰۵۶۰۰۶۱۱۰۴۰۰۱۹۱۹۵۱۹۰۰۳ IR و ارائه اصل رسید توسط نماینده رسمی خود به کمیته بازاریابی می‌توانند اسناد مزایده را دریافت کنند.

شرایط لازم جهت شرکت در مزایده:

دارا بودن شخصیت حقوقی، اسناد ثبتی و مجوز فعالیت و سوابق اجرایی مرتبط و موفق در موضوع مزایده.

تکمیل و ارائه اسناد مزایده (فرم‌های ۱ و ۲).

ارائه تضمین لازم جهت شرکت در مزایده؛ وفق آیین‌نامه مالی و معاملاتی فدراسیون تمامی شرکت‌های علاقه‌مند به شرکت در این مزایده موظف به واریز نقدی مبلغ ۳۵، ۰۰۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال (سه میلیارد و پانصد میلیون تومان) به عنوان سپرده شرکت در مزایده به حساب ۳-۱۹۱۹۵۱۹-۴۰-۶۱۱ بانک سامان به نام فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کد شبا: ۰۹۰۵۶۰۰۶۱۱۰۴۰۰۱۹۱۹۵۱۹۰۰۳ IR و یا ارائه ضمانت‌نامه بانکی با اعتبار سه ماهه (که به مدت سه ماه نیز قابل تمدید باشد) به ارزش مبلغ فوق‌الذکر می‌باشند.

زمان و محل تسلیم پیشنهادها: آخرین مهلت ارائه اسناد مزایده پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ است که باید توسط نماینده رسمی شرکت به واحد حراست فدراسیون تحویل شود.

زمان بازگشایی پاکت‌ها: پاکت‌های واصله در ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ در دفتر دبیرکل و با حضور اعضای کمیسیون معاملات فدراسیون، نماینده حراست و یک نفر نماینده قانونی از هر کدام از شرکت‌کنندگان در مزایده بازگشایی خواهد شد.

برنده مزایده با فدراسیون جهت اجرای موضوع مزایده قراردادی چهار ساله امضا خواهد کرد.

درج این آگهی هیچ‌گونه تعهدی برای دستگاه مزایده‌گذار ایجاد نمی‌کند و وفق ماده ۵۲ آیین‌نامه مالی و معاملاتی فدراسیون، این فدراسیون در رد یک یا تمامی پیشنهاد‌های واصله مختار است.

سپرده یا ضمانت‌نامه بانکی تضمین شرکت در مزایده شرکت‌های اول و دوم در صورتی که در مهلت مقرر حاضر به انعقاد قرارداد نشوند، به نفع فدراسیون ضبط خواهد شد.

هزینه تعیین قیمت پایه این مزایده توسط کارشناسدادگستری و چاپ آگهی‌ها بر عهده برنده مزایده است.

خواندن خبر در سایت منبع

آزمون در بین ۱۰بازیکن برتر دور دوم مرحله گروهی

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
آزمون در بین ۱۰بازیکن برتر دور دوم مرحله گروهی

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌‌های آسیا نیز به پایان رسید تا از امشب (دوشنبه) دور پایانی مرحله گروهی رقابت‌ها آغاز شود.

در این بین، فاکس اسپورت ۱۰ بازیکن شاخص این مرحله از رقابت‌ها را به شرح زیر اعلام کرده است:

سردار آزمون

ایران شروع خوبی در جام ملت‌ها داشته و توانسته است هفت گل به ثمر برساند و دروازه خود را در هر دو دیدار بسته نگه دارد.

هر چند در بازی برابر ویتنام شاهد مقاومت این تیم برابر ایران بودیم. در بازی نخست، مهدی طارمی برابر یمن درخشید و این بار در بازی برابر ویتنام این سردار آزمون بود که توانست مدافعان ویتنامی را مقهور سرعت و تکنیک خود کند.

گل اول او در دقیقه ۳۸ روی ارسال زیبای سامان قدوس به ثمر رسید ولی گل دوم محصول هوش بالای این بازیکن بود که با جای گذاشتن دو بازیکن ویتنامی توانست دروازه این تیم را باز کند.

دیگر ستاره‌های دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا

وو لی (چین)

المعز علی (قطر)

چاناتیپ سونکراسین (تایلند)

خلفان مبارک (امارات)

کریس ایکونومیدیس (استرالیا)

کویی نگوک هایی (ویتنام)

بشار رسن (عراق)

هتان باهبری (عربستان)

الدور شومورودوف (ازبکستان) لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

پاسخ کیانیان به ده‌نمکی‌: حرف‌های شما برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز
پاسخ کیانیان به ده‌نمکی‌: حرف‌های شما برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است

آفتاب‌‌نیوز : رضا کیانیان در نقد سخنان مسعود ده‌نمکی در اینستاگرام نوشت: «اقای ده نمکی از روی دلسوزی گفتند تیم فوتبال ایران نباید به یمن پنج گل می‌زد. این گفته، هر چند به ظاهر زیباست، اما در باطن برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است.

ملتی که محتاج بزرگواری دیگرانند! و باید به آن‌ها رحم کنیم.! اگر پیشنهاد می‌کردند ایران، تیم فوتبال یمن را آموزش دهد تا بهتر بازی کنند. منطقی‌تر بود. بسیاری از سیاست مداران ما هم حمایت از مستضعفین را سر لوحه شعار‌های خود قرار می‌دهند. که به ظاهر زیبا، اما فریبنده است. چون باعث ماندگاری فقر و بیشتر شدن فاصله طبقاتی می‌شود. شعار درست، نابودی ریشه‌های فقر و فلاکت و بیکاری و به اصطلاح استضعاف است.

سیاست مداری که حامی فقرا و مسکینان است. در فکر ریشه کن کردن فقر نخواهد بود. چون اگر روزی فقر از بین برود، او هم بیکار می‌شود! تیم یمن باید بپذیرد ضعیف است تا بتواند قوی شود. نه این که با ضعف او ما جوانمردی و بزرگواری مان را ثابت کنیم!»

پاسخ کیانیان به ده‌نمکی‌: حرف‌های شما برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است - 5

خواندن خبر در سایت منبع

ناراحتی هواداران ایران از قیمت بالای بلیت بازی ایران - عراق در بازار سیاه

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
ناراحتی هواداران ایران از قیمت بالای بلیت بازی ایران - عراق در بازار سیاه
ناراحتی هواداران ایران از قیمت بالای بلیت بازی ایران - عراق در بازار سیاه - 1

به گزارش خبرنگار اعزامی میزان از امارات، در حالی که دو روز تا برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با عراق در جام ملت‌های آسیا مانده است، تعداد زیادی از هواداران تیم ملی فوتبال ایران بلیت این دیدار را هنوز تهیه نکرده‌اند و قیمت بسیار بالای بلیت در بازار سیاه موجب ناراحتی و نارضایتی هواداران ایران شده است.

هوادارانی که برای خرید بلیت به ورزشگاه مراجعه می‌کنند با قیمت بسیار بالایی در بازار سیاه مواجه می‌شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

ایمیل خود را برای دریافت خبرنامه وارد کنید:

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان و عملکرد شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این مسابقه اظهار داشت: در نیمه اول این بازی برخلاف تصور استقلال خوزستان به دفاع مطلق روی نیاورد و بعضا در چند صحنه نیز روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد. اتفاقی که در استقلال خوزستان رخ داد و پرسپولیس هم توانست به آنچه می‌خواست برسد. شاید پرسپولیس باید ممنون سیدجلال حسینی باشد که با ضربه سر خوبش قفل دروازه استقلال خوزستان را باز کرد و به داد تیمش رسید. در واقع این بازی زنگ خطری برای پرسپولیس بود که هیچ بازی راحتی ندارد و برای تکرار موفقیت‌هایش باید هوشمندانه‌تر باشد. قطعا اگر شجاع خلیل‌زاده مشابه چنین اعتراض‌هایی را در بازی‌های بین‌المللی انجام دهد از داور بازی کارت قرمز دریافت خواهد کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ خوزه مورینیو که در اواسط این فصل به دلیل کسب نتایج ضعیف با منچستریونایتد از سمت خود برکنار شده بود، حالا ممکن است باز به نیمکت یک تیم لیگ برتری دیگر بازگردد. تعدادی از رسانه‌ها گزارش داده‌اند که سران باشگاه اورتون که در راس آن‌ها، فرهاد مشیری مالک ایرانی این باشگاه قرار دارد، در خصوص احتمال استخدام مورینیو با یکدیگر به بحث و تبادل‌نظر پرداخته‌اند چون از عملکرد مارکو سیلوا، سرمربی پرتغالی فعلی خود راضی نیستند. گفته می‌شود ژوزه مورینیو و مارچلو بیلسا، سرمربی کنونی لیدزیونایتد دو گزینه مدنظر سران باشگاه اورتون در صورت اخراج مارکو سیلوا هستند. آقای خاص در حالی مورد توجه باشگاه اورتون قرار گرفته که گویا سه باشگاه اینتر، بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن نیز وضعیت مورینیو را زیرنظر دارند.
ورزش۳ورزش۳7 ساعت قبل
این دوازدهمین پنالتی مسی در لالیگا بود که از دست می‌رفت. از ۶۲ پنالتی ای که مسی در لالیگا زده، ۱۲ تای آنها به گل تبدیل نشده‌اند؛ به عبارتی از هر ۵ پنالتی مسی در لالیگا یکی از دست رفته است. از ۸۶ پنالتی مسی برای بارسا در همه رقابت‌ها نیز ۲۰ پنالتی او راهی به دروازه پیدا نکرده‌اند. با احتساب بازی‌های ملی، تعداد پنالتی‌های از دست رفته مسی به ۲۵ می‌رسد: ۱۰۷ پنالتی؛ ۸۲ ضربه تبدیل به گل و ۲۵ ضربه از دست رفته. پیش از بازی امشب، مسی در جام جهانی برابر ایسلند بود که پنالتی خود را از دست داده بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، شنیده می‌شود باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در بحث میزبانی با پرداخت هزینه‌های نجومی روبرو می‌شوند. سرخابی‌ها برای برگزاری بازی با نماینده‌های عربستان در کشور ثالث باید چیزی حدود ۱۲۰ هزار دلار پرداخت کنند که هزینه شامل تهیه زمین، رزرو هتل و دیگر موارد می‌شود. به این ترتیب با شرایط مالی و اوضاع این روزهای سرخابی‌ها آن‌ها باید برای مقدمات میزبانی حدود ۱۲۰ هزار دلار پرداخت کنند که البته حریفان استقلال و پرسپولیس نیز برای میزبانی باید چنین هزینه‌ای را پرداخت کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل
منتهی سوال مهم این است ‌که چرا علیرضا بیرانوند، سردار آزمون، وحید امیری و سامان قدوس کی‌روش را فالو نکرده‌اند. ولی این‌که کی‌روش آنها را دنبال می‌‌کند و توجهی به این مسأله نداشته‌اند در نوع خود قابل توجه است. یک اتفاق جالب دیگر اینجاست که چرا کی‌روش چند نفر از شاگردان خود را فالو کرده و بقیه را فالو نکرده است. البته این انتظار می‌رود که با مرور زمان تعدادی از بازیکنان فوتبال کلمبیا هم توسط این مربی فالو شوند. با این حال، احتمال آنفالو شدن بازیکنانی چون سیدجلال حسینی و رضا قوچان‌نژاد توسط کی‌روش هم وجود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر