کی‌روش جمعه به عنوان سرمربی کلمبیا معرفی می‌شود!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

کی‌روش جمعه به عنوان سرمربی کلمبیا معرفی می‌شود!

عکس| واکنش کلمبیایی‌ها به حضور کی‌روش

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| واکنش کلمبیایی‌ها به حضور کی‌روش
هواداران تیم ملی فوتبال کلمبیا علاقه‌ای به معرفی کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور ندارند.
عکس| واکنش کلمبیایی‌ها به حضور کی‌روش - 0

به گزارش خبرورزشی، در روزهای اخیر زمزمه‌هایی مبنی بر توافق فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی‌روش برای انتصاب وی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور منتشر شده و حتی گفته شده که این سرمربی پرتغالی تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هدایت تری‌کالر را برعهده خواهد داشت، هرچند هنوز خبر رسمی در این خصوص منتشر نشده است. پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خوسه پکرمان از سمت سرمربیگری تیم ملی کلمبیا استعفا کرد و فدراسیون فوتبال این کشور همچنان به دنبال استخدام سرمربی جدید است.

خورخه انریکه ولس، یکی از اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا و رئیس سازمان لیگ‌های فوتبال نیز در گفت‌وگو با سایت نشریه اسپانیایی «مارکا» این موضوع را که سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران گزینه ارجح فدراسیون فوتبال کلمبیا محسوب می‌شود پنهان نکرد. گفته می‌شود کی‌روش ۶۵ ساله پس از پایان مسابقات جام ملت‌ها و با پایان قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران، از اوایل ماه فوریه کارش را با تیم ملی کلمبیا آغاز خواهد کرد.

عکس| واکنش کلمبیایی‌ها به حضور کی‌روش - 5

‌ سایت کلمبیایی «ال‌کلمبیانو» نیز با انتشار سوابق کاری کارلوس کی‌روش از به قهرمانی رساندن تیم جوانان پرتغال در مسابقات جام جهانی جوانان و معرفی نسل طلایی فوتبال این کشور تا کار با ستاره‌های بزرگی همچون زیدان، کاسیاس، بکام، فیگو، رونالدو و روبرتو کارلوس در رئال مادرید از کاربران خود یک نظرسنجی انجام داد و از آنها پرسید «آیا دوست دارید که کی‌روش سرمربی تیم ملی کلمبیا شود؟»، که ۵۶ درصد از ۱۰۹۸ نفر شرکت‌کننده در این ر‌أی‌گیری مخالفت خود را با حضور سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان روی نیمکت کلمبیا اعلام کرده‌اند و ۳۵ درصد نیز موافق حضور وی روی نیمکت تری‌کالر هستند. ۹ درصد نیز پاسخی خنثی داده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

رقم دستمزد کی‌روش در کلمبیا مشخص شد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
رقم دستمزد کی‌روش در کلمبیا مشخص شد
یک سایت کلمبیایی دستمزد سرمربی تیم ملی کشورمان در راس کادر فنی تیم ملی کلمبیا را فاش کرد.
رقم دستمزد کی‌روش در کلمبیا مشخص شد - 1

به گزارش خبرورزشی، سایت «ال تمپو» کلمبیا از دستمزد کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشورمان پس از توافق نهایی او با فدراسیون کلمبیا به سرمربی جدید این تیم پرده برداشت.

این سایت کلمبیایی نوشت: کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا دستمزدی کمتر از پکرمن سرمربی سابق کلمبیا دریافت خواهد کرد. مرد پرتغالی بنا به گزارش‌های رسیده دستمزد ۲ میلیون دلاری در سال خواهد داشت و این رقم نصف دستمزد پکرمن است چون او سالیانه ۴ میلیون دلار دستمزد می‌گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش بی‌خیال کلمبیا، به فکر عراق (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کی‌روش بی‌خیال کلمبیا، به فکر عراق (عکس)
این روزها که تیم ملی شرایط بسیار خوبی در جام ملت های آسیا دارد، بیش از هر زمان دیگری زمزمه های جدایی کی روش شنیده می شود.

به گزارش «ورزش سه»، طی دوران حضور کی روش در فوتبال ایران همواره اخباری در مورد پیشنهادی مختلف به سرمربی پرتغالی تیم ملی از کشورها و باشگاه‌های مختلف شنیده می‌شد، اما شاید هیچ وفت به اندازه این روزها که تیم ملی در مهم‌ترین دوران خود طی مدت سرمربیگری کی روش قرار دارد، اخبار جدایی این مربی تا این حد جدی نبوده است و حتی شنیده می‌شود مسئولان فدراسیون فوتبال کلمبیا در روزهای آینده برای نهایی کردن مذاکرات خود با کی روش به دبی محل اقامت تیم ملی سفر خواهند کرد.

کی روش پس از جام جهانی انتظار قرارداد بلندمدتی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال ایران داشت ولی آنها قراردادی ۶ ماهه برای امضا جلوی او گذاشتند و همین هم سبب شد تا این مربی پبشنهاداتش را با توجه به نمایش خوبی که با ایران در جام جهانی داشت، بررسی کند.

پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا بود که رسانه‌های کلمبیایی از توافق با کی روش خبر دادند؛ اخباری که توسط مارکا در اسپانیا هم تایید شد ولی هنوز به طور دقیق نمی‌توان در مورد آینده کی روش اظهار نظر کرد و شاید قهرمانی با تیم ملی در امارات زمینه ساز ادامه حضوراین مربی در فوتبال ایران شود.

فارغ از تمامی این اخبار البته کی روش همانطور که در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر ویتنام اعلام کرد، به کلمبیا و احتمال جدایی از ایران فکر نمی‌کند؛ او همانطور که در تصاویر هم مشخص و واضح است، تمام توان و هوش خود را به کار گرفته تا تیمش به بهترین شکل تورنمنت جام ملت‌های امارات که شروع بسیار خوبی در آن داشته را به همین شکل به اتمام برساند و سپس در مورد آینده‌اش صحبت کند.

کی‌روش بی‌خیال کلمبیا، به فکر عراق (عکس) - 6کی‌روش بی‌خیال کلمبیا، به فکر عراق (عکس) - 7کی‌روش بی‌خیال کلمبیا، به فکر عراق (عکس) - 8

خواندن خبر در سایت منبع

تعیین تکلیف کی‌روش با کلمبیا تا ۱۸ بهمن/ رقابت سرمربی ایران با ۴ یا ۵ مربی دیگر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
تعیین تکلیف کی‌روش با کلمبیا تا ۱۸ بهمن/ رقابت سرمربی ایران با ۴ یا ۵ مربی دیگر
یکی از مقامات فدراسیون فوتبال کلمبیا از مشخص شدن گزینه هدایت تیم ملی این کشور ظرف سه هفته آینده خبر داد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، ورود کارلوس کی‌روش به کادر فنی تیم ملی فوتبال کلمبیا عملا قطعی است. این سایت مدعی شده که «خسورون» رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور را تا پایان هفته اول ماه فوریه (۱۸ بهمن) از میان گزینه‌های قطعی معرفی خواهد کرد اما گزینه قطعی او هم اکنون مشخص شده و آن مربی کسی نیست جز کارلوس کی‌روش که می‌بایست «قهوه‌کاران» را برای رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا (جام ملت‌های آمریکای جنوبی) آماده کند و اولین بازی‌اش به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا هم یک دیدار دوستانه خواهد بود که به احتمال بسیار زیاد حریف او تیم ملی ژاپن خواهد بود.

خورخه انریکه ولس، یکی از اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا و رئیس سازمان لیگ‌های فوتبال، این موضوع که سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران گزینه ارجح فدراسیون فوتبال کلمبیا محسوب می‌شود را پنهان نکرد.

تعیین تکلیف کی‌روش با کلمبیا تا ۱۸ بهمن/ رقابت سرمربی ایران با ۴ یا ۵ مربی دیگر - 4

او با تأیید برگزاری جلساتی میانی فدراسیون فوتبال کلمبیا و کارلوس کی‌وش که فاز نخست آن در پرتغال بوده و فاز دوم آن در حاشیه فینال جام لیبرتادورس در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، گفت: کارلوس کی‌روش هم یکی از گزینه‌های ماست و ما با او مذاکره کرده‌ایم و این موضوع بر کسی پوشیده نیست.ادعای تلویزیون کلمبیا: یک اروگوئه‌ای جانشین کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران می‌شود + عکس

ولس درباره احتمال عقد قرارداد با کی‌روش ادامه داد: این احتمال وجود دارد که او گزینه ما باشد اما باید یکی دو روزی صبر کنیم چون در فهرست‌مان ۵ یا ۶ گزینه (با احتساب کی‌روش) هستند. رامون خسورون کسی است که در مورد این موضوع تصمیم‌گیری می‌کند و مطمئنا او به ما اسامی گزینه‌هایش را اعلام خواهد کرد.

عضو کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا درباره تاریخ معرفی گزینه نهایی هدایت تیم ملی کلمبیا اظهار داشت: انتخاب گزینه نهایی با رأی‌گیری از اعضای کمیته اجرایی صورت خواهد گرفت و چیزی که در حال حاضر مشخص شده این است که باید حداکثر تا هفته اول ماه فوریه سرمربی‌مان را معرفی کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایران ورزشیایران ورزشی7 ساعت قبل
یکی از مهم‌ترین اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بازگرداندن آیاندا پاتوسی است. پاتوسی درواقع بعد از پایان نیم فصل دوم لیگ هجدهم بازیکن تیم کیپ تاون آفریقای جنوبی است و باشگاه استقلال برای بازگرداندن این بازیکن باید مبالغ قابل توجهی را پرداخت کند. ۳۰۰هزار دلار به باشگاه کیپ تاون که در قرارداد فی مابین نوشته شده و ۲۵۰هزار دلار هم به خود پاتوسی. اکنون برای باشگاه آفریقایی راه باز است که پاتوسی را با هر مبلغی به تیم دیگری منتقل کند. ظاهرا سران باشگاه آفریقایی به مسئولان باشگاه استقلال اطلاع داده‌اند که تا یکشنبه هفته آینده منتظر واریز پول انتقال این بازیکن خواهند ماند و چنانچه باشگاه استقلال تعلل کند، این بازیکن به تیم دیگری منتقل می‌شود.
نودنود5 ساعت قبل
با گرفتن یک مدافع وسط و یک سانترفوروارد لیست ذوب آهن کامل می‌شود. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: با این وضعیت دو تخلف انجام شده است. وی درباره اینکه با این شرایط بازیکنان ذوب آهن متضرر می‌شوند، گفت: من حقوق می‌گیرم که نگذارم نه بازیکنان و نه ذوب آهن ضرر کنند. به عنوان سهمیه آزاد فیفا هر موقع که بیایند می‌توانیم به این بازیکنان بازی بدهیم. به گفته آذری، تیم ذوب آهن در بازی برگشت با الاتحاد عربستان در قطر میزبان خواهد بود و بازی رفت هم در دبی برگزار می‌شود.
نودنود1 روز قبل
مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی و جدی با چاچپچ وارد مذاکره شدند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، آخرین نشست نمایندگان باشگاه پرسپولیس در استانبول امروز (سه‌شنبه) با آنته چاچیچ برگزار شد. این مذاکرات به صورت جدی پیگیری شد و در این مذاکرات نهایی، مسئولان پرسپولیس تصاویری از امکانات این باشگاه را به این مربی کروات نشان دادند. پیش‌تر رسانه‌‌های کرواسی نوشتند چاچیچ از شانس بالایی برای هدایت پرسپولیس برخوردار است. الکساندر نوری هم روز گذشته مذاکرات خوبی با پرسپولیس داشت و دستمزد او به مراتب پایین‌تر از چاچیچ است و از این رو او هم به اندازه کافی شانس هدایت پرسپولیس در لیگ نوزدهم را دارد.
فوتبالیفوتبالی14 ساعت قبل
سایت رسمی فوتبالی - مگان رپینو اعلام کرد که در صورت قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا در مسابقات جام جهانی، او برای دیدار با دونالد ترامپ به کاخ سفید نخواهد رفت. به گزارش فوتبالی، تیم ملی آمریکا که مدافع عنوان قهرمانی است باید روز جمعه در مرحله یک چهارم نهایی برابر فرانسه میزبان قرار بگیرد. ستاره این تیم در پاسخ به این سوال که آیا در صورت کسب مجدد قهرمانی به دیدار ترامپ خواهد رفت یا خیر، گفت: " من به کاخ سفید لعنتی نخواهم رفت. من به کاخ سفید نمی‌روم. رپینوی ۳۳ ساله اولین ورزشکار سفید پوستی است که در یک رویداد ورزشی در سال ۲۰۱۶ و در جریان پخش سرود ملی زانو زد.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، مصطفی حسین خانی که یکی از نفرات مد نظر کادر فنی تیم ملی آزاد برای شرکت در انتخابی تیم ملی روز جمعه هفته جاری در وزن ٧٤ کیلوگرم بود، ظهر امروز در بیمارستان نورافشار تهران زیر نظر دکتر کیهانی رباط و مینیسک پاره زانوی راستش را به تیغ جراحی سپرد. دوره نقاهت این جراحی ٥-٦ ماه خواهد بود و بعد از آن، این کشتی گیر می‌تواند تمرینات کشتی را آغاز کند. حسین خانی پیش از این گفته بود از فردای بعد از عمل جراحی، تمرینات بدنسازی بالاتنه را دنبال خواهد کرد تا هر چه زودتر بتواند برای المپیک استارت بزند. او مدعی اصلی وزن ٧٤ کیلوگرم در مسابقه انتخابی تیم ملی آزاد که روز جمعه هفته جاری در سالن ١٢ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود، بود. انتهای پیام/

فیلم / گل دیدنی مالدینی به مسینا

ایلناایلنا5 ساعت قبل

اخبار بیشتر