بیانیه کارلوس کی‌روش در واکنش به حاشیه‌های اخیر
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

بیانیه کارلوس کی‌روش در واکنش به حاشیه‌های اخیر

کی‌روش: برخی‌ها می‌خواهند با گذاشتن حرف در دهان من مردم را گمراه کنند

تسنیمخبرگزاری تسنیم
کی‌روش: برخی‌ها می‌خواهند با گذاشتن حرف در دهان من مردم را گمراه کنند
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پیامی به حواشی و اتفاقات چند روز اخیر واکنش نشان داد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در پیامش آورده است: این بسیار ناراحت‌کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را با گذاشتن حرف‌هایی در دهان من و نسبت دادن کارهایی به بنده که هیچ‌گاه انجام نداده‌ام، گمراه کنند. این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است.

وی در پیام خود خاطر نشان کرده است: همان‌گونه که شما متوجه هستید من تنها می‌توانم مسئولیت کامل را برای صحبت‌ها و اقدامات خودم پذیرا باشم. بعد از گذشت هشت سال از حضور در ایران، اخلاق‌مداری حرفه‌ای من در کار و در زندگی، نتایج و دستاوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است، ولی هیچ شخص و ‌یا هیچ چیزی نمی‌تواند احترام و ‌تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران به‌هم بزند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پیامش همچنین تصریح کرده است: آینده برای من زمان حال من است و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوهای خود را عملی کنم، با همکاری اعضای کادرم که وظایف‌شان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام می‌دهند و بازیکنانم که عاشق آنها هستم و تحسین‌شان می‌کنم و همین‌طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آنها احترام خاصی قائل بوده‌ام و به آنها افتخار می‌کنم.کی‌روش: پس از جام ملت‌ها قطعاً دعوت کلمبیا را در نظر می‌گیرم

خواندن خبر در سایت منبع

پست کی‌روش بعد از جنجال جواد خیابانی

ایلناخبرگزاری ایلنا
پست کی‌روش بعد از جنجال جواد خیابانی
سرمربی تیم ملی بعد از اظهارات گزارشگر تلویزیونی در پستی پاسخ او را داد.

پست کی‌روش بعد از جنجال جواد خیابانی - 1

به گزارش ایلنا، در شرایطی که ترجمه نادرست صحبت‌های کارلوس کی‌روش انتقادات فراوانی را متوجه سرمربی تیم ملی کرده بود، جواد خیابانی در برنامه خود نسبت به آن واکنش نشان داد. موضوعی که طبق انتظار با پاسخ مجدد کارلوس کی‌روش همراه شد تا او در روزهایی که انتظار می‌رود بیشتر تمرکز خود را متوجه تیم ملی و دیدارهای حساس آن کند، به دنبال ایجاد تنش و مسائل خارج از فوتبال باشد.

کی‌روش در تازه‌ترین پیام خود اینچنین آورده است:

هیچ شخص نمیتواند احترام و ‌تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.

این بسیار ناراحت کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کرده، با گذاشتن حرفهایی در دهان من و نسبت دادن کارهایی به بنده که هیچ گاه انجام نداده‌ام.

این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است. همان گونه که شما متوجه هستید من تنها میتوانم مسئولیت کامل را برای صحبت‌ها و اقدامات خودم پذیرا باشم. بعد از گذشت هشت سال در ایران، اخلاق مداری حرفه‌ای من در کار و در زندگی، نتایج و دست آوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است.

ولی هیچ شخص و ‌یا هیچ چیزی نمیتواند احترام و ‌تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.

آینده برای من زمان حال من است، و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوی‌های خود را عملی کنم، با همکاری کادر خود که وظایفشان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام میدهند و بازیکنانم که عاشق آنها هستم و آنها را تحسین میکنم؛ و همین طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آنها احترام خاصی قائل بوده‌ام و به آنها افتخار میکنم.

خواندن خبر در سایت منبع

جباری: هیچکس نیست جلوی کی‌روش را بگیرد / دوست دارم به خاطر فوتبال ایران هم که شده، قهرمان شویم

ایلناخبرگزاری ایلنا
جباری: هیچکس نیست جلوی کی‌روش را بگیرد / دوست دارم به خاطر فوتبال ایران هم که شده، قهرمان شویم
علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال از رفتارهای کی‌روش در فوتبال ایران به شدت شاکی است.

جباری: هیچکس نیست جلوی کی‌روش را بگیرد / دوست دارم به خاطر فوتبال ایران هم که شده، قهرمان شویم - 1

به گزارش ایلنا، علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال از رفتارهای کی‌روش در فوتبال ایران به شدت شاکی است و اعلام کرد یکی باید جلوی رفتارهای وی را بگیرد. جباری درخصوص مصاحبه‌های اخیر کی‌روش و همچنین شرایط استقلال در اردوی ترکیه همکلام شدیم.

مصاحبه اخیر کی‌روش را خوانده‌اید.

از طریق رسانه‌ها متوجه این موضوع شدم. واقعا دیگر نمی‌دانم چه بگویم، کی روش دیگر شورش را درآورده. هرچه می‌خواهد می‌گوید اما هیچ‌کسی هم نیست که جلویش را بگیرد. آن وقت که ما از رفتارهای ایشان انتقاد می‌کردیم، همه فکر می‌کردند ما دشمن ایشان هستیم ولی اکنون می‌بینید که حرف‌های‌مان آن موقع بی‌دلیل نبوده است. امیدوارم یک نفر پیدا شود و جلوی رفتارهای وی را بگیرد.

ایشان گفته مردم ایران نان ندارند، بخورند.

اتفاقا نان دارند بخورند و ایشان نگران وضعیت معیشت مردم نباشند زیرا که ایرانی‌ها کار می‌کنند و نان حلال سر سفره خانواده‌شان می‌برند. تمام پول‌های این مملکت را خیلی راحت او و کادر فنی‌اش می‌برند، پاداشش را به روز می‌گیرد، حقوقش یک روز عقب بیفتد زمین و زمان را به هم می‌ریزد آن وقت می‌گوید ایرانی‌ها پول ندارند.

به نظرتان یک نفر نباید جلوی این رفتارهای کی‌روش را بگیرد؟

به نظرتان کسی جرات چنین کاری را دارد. ایشان سال‌هاست که با رفتارهایش همه را آزرده کرده است. هرکاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد، دو تا برد که می‌آورد انگار قهرمان دنیا شده است. هیچ‌کسی دیگر جلودارش نیست. حالا خوب است ما هنوز قهرمان نشده‌ایم که وی چنین کارهایی را انجام می‌دهد. قهرمان بشویم چه اتفاقی می‌افتد.

تیم ملی هم توانست به عنوان سرگروه راهی مرحله بعدی شود.

از اول هم قابل پیش‌بینی بود که تیم ملی سرگروه می‌شود. زیرا که تیم‌های آن‌چنان قوی در گروه ما قرار نداشتند اما چیزی که برای من سوال‌برانگیز است، این است که مدام ترکیب تیمش را تغییر می‌دهد. سه بازی در جام ملت‌ها انجام داده‌ایم و در هر بازی ترکیب دفاعی‌مان دچار تغییرات شده است. البته این هم یک نکته مثبتی دارد و آن هم این است که چقدر ما بازیکن خوب داریم که دست مربیان را برای انتخاب نفرات بازنگه می‌دارد. تیم ملی می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود زیرا پتانسیل آن را دارد.

در مرحله بعدی باید به مصاف عمان برویم.

بازی سختی نیست زیرا عمان در گروهش سوم شده است و نه حرفی برای گفتن دارد و نه چیزی برای از دست دادن. اگر پیروز شوند که کار بزرگی انجام داده‌اند و اگر هم ببازند کسی به آنها خرده نمی‌گیرد. اما من جدول را که دیدم ایران تا مرحله نیمه نهایی کار چندان سختی را در پیش ندارد. دوست دارم به خاطر فوتبال ایران هم که شده، قهرمانی را به دست بیاوریم.

از استقلال خبر خاصی داری؟

یک بازی دوستانه انجام داده‌اند. قرار است یک بازی دیگر را هم آنجا برگزار کنند، تنها مشکل حال حاضر استقلال جذب بازیکن جدید است که قرار است به زودی آن‌طور که من شنیده‌ام این اتفاق هم بیفتد. امیدوارم استقلال هم در نیم‌فصل دوم شرایط خوبی داشته باشد و هوادارانش را خوشحال کند.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس| کنایه سیدجلال حسینی به کی‌روش

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| کنایه سیدجلال حسینی به کی‌روش
سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به صحبت های اخیر کارلوس کی روش واکنش نشان داد.
عکس| کنایه سیدجلال حسینی به کی‌روش - 1

به گزارشخبرورزشی، بعد از مصاحبه‌ اخیر کارلوس کی‌‌روش موج جدیدی از انتقادات دوباره روانه سرمربی تیم ملی فوتبال شد و اهالی فوتبال به انتقاد از کی‌روش پرداختند. سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به صحبت‌های کی روش واکنش نشان داد و نوشت: « هر چه تعداد بدخواهان بیشتر شود یک صدا ؛ یک دل و با انگیزه هر چه بیشتر به مبارزه با آنان خواهیم رفت و بی ادعا خواهیم جنگید

خواندن خبر در سایت منبع

اقدام کی‌روش در دنیای فوتبال نادر است/ هدف همه موفقیت تیم ملی است

مهرخبرگزاری مهر
اقدام کی‌روش در دنیای فوتبال نادر است/ هدف همه موفقیت تیم ملی است
عضو پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه کی روش زمان مناسبی را برای صحبت انتخاب نکرد گفت: فدراسیون باید تدبیری کند که تمرکز همه روی موفقیت تیم ملی باشد.

شهاب الدین عزیزی خادم در گفتگو با خبرنگار مهر به اظهارات اخیر سرمربی تیم ملی اشاره کرد و گفت: کی روش در هشت سال حضورش مورد حمایت خوب مسئولان ورزش و مسئولان خارج از ورزش قرار داشته و مردم همه میزبانان خوبی برای وی بوده‌اند.

وی ادامه داد: درحالی که تیم ملی دیدارهای حساس و سرنوشت سازی را پیش رو دارد و همه باید از این تیم حمایت کنند، زمان خوبی برای شکایت و فرافکنی نیست چرا که الان زمان نتیجه گیری از حمایت هایی است که تاکنون از سوی مردم و مسئولان از تیم ملی و کی روش صورت گرفته است.

عزیزی خادم ادامه داد: برای موفقیت تیم ملی در جام ملت‌های آسیا سالها برنامه ریزی و هزینه شده و انتظار مردم این است که پس از هشت سال حضور کی روش در ایران تیم ملی بتواند با این قرعه مناسب قهرمان آسیا شود. مردم انتظار درخشش باشکوه تیم ملی در جام ملت‌ها را دارند نه اینکه چنین اظهار نظرهایی صورت بگیرد.

عضو پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در شرایطی که تیم ملی نیاز به حمایت دارد و همه باید به خاطر منافع ملی حامی این تیم باشند، عقلانی و حرفه‌ای نیست که سرمربی تیم ملی بیاید این اظهارات را مطرح کند. در حال حاضر باید از هرگونه رفتار و گفتار کنایه آمیز و تفرقه افکن دوری شود.

عزیزی خادم ادامه داد: اینکه سرمربی تیم ملی بیاید و در کوران مسابقات علیه وزیر ورزش که شخص اول ورزش کشور است چنین اظهاراتی داشته باشد غیراخلاقی و غیرمتعارف است. به نظرم وزارت ورزش و سایر مسئولان برای حمایت از تیم ملی همه کار کردند و کی روش نباید در این مقطع چنین اظهارنظری می‌کرد.

عضو پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فدراسیون باید به گونه‌ای این موضوع را مدیریت می‌کرد که چنین صحبت هایی در مورد وزیر ورزش مطرح نمی‌شد. این اتفاق در دنیای فوتبال نادر است که یک سرمربی در میانه مسابقات علیه مسئولان ورزش صحبت‌های تند انجام دهد.

شهاب الدین عزیزی خادم در پایان گفت: فدراسیون باید کاری کند که تمام نگاه‌ها و حمایت‌ها معطوف به تیم ملی شود تا این تیم با قهرمانی در آسیا بتواند دل مردم را شاد کند. الان زمانی است که همه باید برای موفقیت تیم ملی گام بردارند و از هر گونه اظهار نظر حاشیه ساز خودداری کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

کی روش باید همین امروز اخراج شود!

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
کی روش باید همین امروز اخراج شود!
حمله به تیم ملی طبق یک عادت همیشگی، دوباره اوج گرفته و عجیب است که در کوران جام ملت های آسیا، هیچ شور و اشتیاقی برای حمایت از این تیم دیده نمی شود.
کی روش باید همین امروز اخراج شود! - 0

خبرورزشی/ آرتین زهرابی: عمانی‌ها برای کمک به تیم ملی این کشور کمپین راه انداخته‌اند. آنها در فضای مجازی، هشتگ ساخته‌اند و بخشی از بلیت‌ها را پیش خرید کرده‌اند. مردم، تلویزیون ملی این کشور و رسانه‌های عمانی دست به دست هم داده‌اند تا مقابل ایران صف آرایی کنند.

وحدت ملی و میهنی در عمان موج می‌زند؛ فقط کافی است تا رسانه‌های این کشور را در فضای مجازی رصد کنید؛ آن وقت متوجه خواهید شد یک کشور کوچک و جمع و جور برای شکست ایران در جام ملت‌های آسیا چقدر انگیزه و انرژی دارد.

در اینجا اما چه خبر است؟ صدا و سیما با حضور مجریانی که یکی تند تند حرف می‌زند و دیگری برای تفهیم حرف‌ها و جمله‌های عموما نامفهومش فقط بغض می‌کند و اشک می‌ریزد، سرمربی تیم ملی را فیتیله پیچ می‌کنند.

در یک برنامه خبری حتی رئیس فدراسیون فوتبال را روی خط می‌آورند و با شبیه سازی ماجرای لوپتگی در تیم ملی اسپانیا و حکایت اخراج او قبل از جام جهانی روسیه، سربسته از مهدی تاج می‌خواهند کار کی روش را یکسره کند!

حمله به تیم ملی طبق یک عادت همیشگی، دوباره اوج گرفته و عجیب است که در کوران جام ملت‌های آسیا، هیچ شور و اشتیاقی برای حمایت از این تیم دیده نمی‌شود. البته از آنهایی که گفته‌اند هیچ حسی به این تیم ملی ندارند توقعی بیش از این نمی‌توان داشت.

حساب مردم و مسولانی که قلبشان برای تیم ملی می‌تپد البته جداست. آنها همیشه پایه گسترش و توزیع محبت و شور ملی بوده‌اند و سازهای مخالف را کوک نکرده‌اند.

آنهایی که دم از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا می‌زنند و پروژه اخراج سرمربی تیم ملی را در همین بازی‌ها (حتی قبل از دیدار با عمان- کلید زده‌اند) شاید ندانند این بلایی که سر تیم ملی کشور خود آورده‌اند در تاریخ فوتبال جهان یگانه است؛

نمونه و مثالی برای یک وجه تشابه میان این اتفاقات و سایر حوادث در فوتبال دنیا سراغ نداریم. فقط امیدواریم آنچه این روزها علیه تیم ملی کشور به ناحق جریان ساز شد در فردایی دیگر مایه پشیمانی و ندامت بعضی‌ها نشود.

تاریخ ثابت کرده، ما همیشه دچار اشتباهات محاسباتی شده‌ایم و بعدا با شرمندگی ابراز ندامت کرده‌ایم!

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش: بازیکنان ایرانی با کمترین دریافتی، بیشترین بازده را دارند

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
کی‌روش: بازیکنان ایرانی با کمترین دریافتی، بیشترین بازده را دارند
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأیید کرد فدراسیون فوتبال کلمبیا نسبت به استخدام وی علاقه‌مند است.

به گزارش اصلاحات پرس، کارلوس کی‌روش که هشت سال از حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران می‌گذرد، با وجود علاقه‌مندی فدراسیون فوتبال کلمبیا نسبت به جذب وی، می‌گوید در حال حاضر تمرکزش تنها روی تیم ملی فوتبال ایران است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه (AFP) گفت: تردیدی نیست که فدراسیون فوتبال کلمبیا علاقه خود را ابراز کرده و به من اطمینان دارد. کلمبیا تیمی فوق‌العاده با بازیکنان شگفت‌انگیز است و در رده‌ خیلی خوبی در رده‌بندی فیفا - رتبه ۱۲ - قرار دارد. سرمربیگری تیم ملی کلمبیا معتبر و باعث افتخار است که به آن خیلی افتخار می‌کنم، اما در حال حاضر من مسئولیت هدایت تیم ملی ایران را برعهده دارم. پس از جام ملت‌ها قطعا دعوت کلمبیا را در نظر خواهم گرفت.

سرمربی تیم ملی که پس از عملکرد قابل‌قبول تیمش در جام جهانی ۲۰۱۸ انتظار تمدید قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران داشت، اما در نهایت پیشنهاد تمدید چهار ساله به وی نشد و او را با قراردادی ۶ ماهه برای ادامه همکاری متقاعد کردند، در این خصوص اظهار داشت: صادقانه باید بگویم که از این بابت کمی شگفت‌زده شده بودم. این وضعیت از جانب من ایجاد نشد، بلکه تصمیمی از جانب فدراسیون بود. آینده مربیان در دستان رؤسا است. آنها می‌خواهند مسیر دیگری در پیش بگیرند و به طور حتم من هم راه‌حلی دیگری خواهم یافت.

وی خاطرنشان کرد: سعی می‌کنم بازیکنانی را انتخاب کنم که پیراهن تیم ملی بالاتر از هر چیزی برای آنها باشد. شما هرگز نمی‌توانید با رفتار و شخصیت سازش کنید. شما یا وفاداری، شجاعت و رویکرد دارید یا ندارید. شما نمی‌توانید این چیزها را بخرید. مردم ایران از تحریم‌های عاطفی که روی کشور و جامعه تأثیر می‌گذارد، در رنج هستند، اما وقتی با این مردم فوق‌العاده با این روحیه‌ای که دارند زندگی می‌کنید، عاشق آنها می‌شوید.

کی‌روش ادامه داد: هرگز بازیکنانی مانند بازیکنان ایران ندیده‌ایم که با کمترین دریافتی، بیشترین بازده را داشته باشند. من عاشق بازیکنانم هستم، آنها هرگز تسلیم نمی‌شوند و شخصیتی قوی دارند. بازیکنانم همیشه می‌خواهند پیشرفت کنند و بجنگند. آنها خودشان را وقف کشورشان و پیراهن تیم ملی کرده‌اند. این یکی از قوی‌ترین خانواده‌های فوتبالی است که تاکنون در زندگی‌ام با آنها دیدار کرده‌ام.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: هیچ‌کس به اندازه من و بازیکنانم روی ما فشار نمی‌آورد، اما نمی‌خواهیم با عصبی شدن یا از دست دادن کنترل‌مان کار احمقانه‌ای کنیم چون رویاهایی در پیش‌روی‌مان داریم.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش: از عدم پیشنهاد قرارداد جدید متعجب شدم

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کی‌روش: از عدم پیشنهاد قرارداد جدید متعجب شدم
فاکس اسپورت آسیا با انتشار مصاحبه‌ای با کارلوس کی‌روش، اعلام کرد به نظر می‌رسد کی‌روش بعد از پایان جام ملتهای آسیا به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا منصوب خواهد شد.

به گزارش «ورزش سه»، فاکس اسپورت در گزارش خود می‌گوید کارلوس کی‌روش ۶۵ساله ایران را با موفقیت و به عنوان تیم صدرنشین گروه، به مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملتهای آسیا رسانده و تیمش در این مرحله به مصاف عمان خواهد رفت. ولی بعد از پایان تورنمنت، کی‌روش احتمالا دیگر به عنوان سرمربی تیم ملی ایران فعالیت نخواهد کرد چرا که پیشنهادی برای تمدید قرارداد از طرف ایران به او داده نشده است.

کی‌روش: از عدم پیشنهاد قرارداد جدید متعجب شدم - 2

کی‌روش در مصاحبه با فاکس اسپورت آسیا گفت: «راستش را بخواهید از اینکه قرارداد جدیدی به من پیشنهاد داده نشد تعجب کردم. این شرایط را من بوجود نیاورده‌ام. این تصمیم فدراسیون فوتبال ایران بوده است».

کی‌روش در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: «آینده مربی‌ها در دست روسای فدراسیون‌های فوتبال است. آنها می‌خواهند در جهت دیگری حرکت کنند و من هم مطمئنا راه حل دیگری پیدا خواهم کرد».

کی‌روش در ادامه مصاحبه درباره پیشنهاد کلمبیا به او گفت: «بله شکی نیست که کلمبیا به همکاری با من ابراز تمایل کرده و اعلام کرده که به من اعتماد دارد. کلمبیا تیم ملی فوق‌العاده‌ای است با بازیکنان درجه‌یک و رتبه عالی در رنکینگ فیفا (رتبه ۱۲). سرمربی‌گری تیم ملی کلمبیا پرستیژ دارد و این کار برای من باعث افتخار خواهد بود».

کی‌روش در ادامه مصاحبه می‌گوید فارغ از آنکه در آینده چه رخ خواهد داد فعلا تمام تمرکزش به وظیفه‌ای معطوف است که در حال حاضر دارد، یعنی کسب بهترین نتایج ممکن با تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا. کی‌روش در این باره گفت: «در حال حاضر مسئولیت من در قبال ایران است. بعد از جام ملتهای آسیا مسلما دعوت کلمبیا را بررسی خواهم کرد».

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش برانکو به مصاحبه کی‌روش: توجهی به صحبت‌های مسخره این آقا ندارم

انتخابخبرگزاری انتخاب
واکنش برانکو به مصاحبه کی‌روش: توجهی به صحبت‌های مسخره این آقا ندارم
برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد.
واکنش برانکو به مصاحبه کی‌روش: توجهی به صحبت‌های مسخره این آقا ندارم - 1

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد.

کارلوس کی روش پنجشنبه در مصاحبه‌ای به پرسپولیس و وزارت ورزش تاخت. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در مصاحبه با روزنامه گل به صحبتهای کی روش واکنش نشان داد و گفت: «توجهی به صحبت‌های مسخره این آقا ندارم. رفتارهای او مثل دعوای دو بچه‌ای می‌ماند که یکی می‌گوید بابای من قوی‌تر از بابای توست.»

برانکو همچنین درباره جذب بودیمیر گفت: «ما بودیمیر را با نصف پول منشا جذب کردیم.»منبع: خبرآنلاین

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو19 ساعت قبل
ظاهرا باشگاه پرسپولیس سرانجام جانشین مناسبی برانکو پیدا کرده و قصد دارد تا پایان امشب سرمربی جدید سرخ‌ها را معرفی کند. شنیده‌ها حاکی از این است که الکساندر نوری سرمربی جوان و ایرانی که سابقه سرمربی‌گری تیم‌ وردربرمن آلمان را دارد، با مدیران پرسپولیس برای هدایت این تیم به توافق رسیده است و تا ساعات دیگر رسما سرمربی سرخ‌پوشان خواهد شد.
روزنوروزنو7 ساعت قبل
بر اساس آخرین اخبار رسیده از مذاکرات نمایندگان باشگاه پرسپولیس با گزینه‌های مختلف هدایت این تیم در فصل آینده، به نظر می‌رسد آنته چاچیچ به توافق نهایی دست یافته و این مربی ۶۵ ساله کروات جانشین برانکو خواهد شد. مذاکرات طرفین امروز از حدود ۱۰ صبح در استانبول ترکیه آغاز شده و تا ساعت ۳ به وقت محلی ادامه داشته است. بنا بر آخرین گزارشات واصله چاچیچ حاضر شده برای هدایت سرخ‌ها تا ۷۰۰ هزار دلار رقم قراردادش را پایین آورد و به همین دلیل و بودجه تعیین شده پرسپولیس توافق حاصل شده است. او جزو ده مربی اول کرواسی است که بالاترین مدرک مربیگری در اروپا را کسب کرده است. انتظار می‌رود اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ ندهد ظرف ۲۴ ساعت آینده رسما این مربی باتجربه هدایت قهرمان سه فصل اخیر ایران را برعهده گیرد.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
سایت «nogometne vijesti» کرواسی مدعی شده پرسپولیس با چاچیچ سرمربی پیشین تیم ملی کرواسی به توافق رسیده و در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد. این سایت کروات نوشت: سرمربی سابق تیم ملی کرواسی در ۶۵ سالگی در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد چرا که او با یک پیشنهاد خوب خارجی مواجه شده است. چاچیچ نیمکت پرسپولیس را از برانکو به ارث خواهد برد. توافقات نهایی صورت گرفته و این مربی امروز یا فردا با باشگاه ایرانی قراردادش را در استانبول امضا خواهد کرد.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
پیشنهاد وسوسه کننده پرسپولیس برای جذاب‌ترین خرید فصل اگر چه طارمی اعلام کرده اولویت اولش بازی در اروپا است اما او هنوز به طور کامل از پرسپولیس دور نشده است. به گزارش خبرورزشی، رفتن برانکو از ایران و عقد قرارداد با الاهلی عربستان دردسر بزرگی برای مدیران باشگاه پرسپولیس به وجود آورده است. ستاره تیم ملی کشورمان که به تازگی مقابل سوریه هت‌تریک کرد نشان داد در آمادگی خوبی به سر می‌برد. اگر مهدی طارمی با مبلغ پیشنهادی مدیران تیم قهرمان به پرسپولیس برگردد گران‌ترین بازیکن این تیم در لیگ نوزدهم خواهد شد. گفته می‌شود مهدی طارمی به تهران می‌آید تا با نمایندگان پرسپولیس پای میز مذاکره بنشیند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱19 ساعت قبل
اختصاصی | باشگاه استقلال در نهایت موفق شد فوق‎ستاره لیگ برتر را جذب کند. اما ظاهرا اتفاقی که چند روز پیش رخ داد، شرایط را به یکباره عوض کرد و باعث تغییر اوضاع باشگاه استقلال شد. پس از آن که تیام ستاره سابق آبی‌ها به تیم کاسم پاشا پیوست، ۲۰ درصد از مبلغ انتقالش که ۳۰۰ هزار یورو می‌باشد به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد. آیاندا پاتوسیبدین ترتیب پول دائمی کردن قرارداد پاتوسی فراهم شد تا این فوق‌ستاره ارزشمند که مورد توجه تیم‌هایی چون سپاهان و پرسپولیس نیز بود، رسما به استقلال بپیوندد و فصل آینده هم آبی‌‌پوش باقی بماند. بیشتر بخوانیدفوری و رسمی؛ ستاره استقلال سرانجام سرخ‌پوش شد + عکسفوری؛ توافق نهایی استقلال با جانشین رحمتی + عکسدرخواست ناباورانه پیش‌کسوت استفلال از وزیر ورزش!
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
مدیران باشگاه پرسپولیس که جهت مذاکره با گزینه‌های سرمربیگری خود راهی ترکیه شده‌اند دور تازه‌ای از مذاکرات را با یک سرمربی و یک وکیل آغاز کردند و این مذاکرات هم اکنون در جریان است. به گزارش وانانیوز، در حالیکه امروز خبر مذاکره مدیران اعزامی باشگاه پرسپولیس به ترکیه با لمونیس تاکیس سرمربی سابق المپیاکوس منتشر شد و مدال نیز از جدی بودن این گزینه خبر داد، آخرین خبرها از ترکیه حاکی از این است که بعد از رفتن این مربی، دور تازه‌ای از مذاکرات البته اینبار با نماینده یک گزینه و همچنین ماسیمو کاررا آغاز شده است. بر اساس اطلاعات یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس اینک مذاکره با کاررا سرمربی ایتالیایی که در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ بهترین مربی سال لیگ روسیه شده بوددر جریان است. مدیران باشگاه پرسپولیس که با وکیل الکساندر نوری نیز مذاکراتی داشته‌اند در دور بعدی مذاکرات خود سراغ وکیل زورانمامیچسرمربی مطرح کروات رفته‌اند. یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس با تائید این موارد به خبرنگار ما گفت: خیلی بعید است که امشب هم سرمربی معرفی شودزیرا مقرر شده مدیران باشگاه امشب و در پایان مذاکرات درباره گزینه‌ها به جمع بندی برسند و فردا (چهارشنبه) نظر نهایی شان را اعلام کنند.

اخبار بیشتر