1. خبری
  2. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار | یکشنبه ۳۰ دی‌ماه

قیمت انواع محصولات سایپا ۳۰ دی ۹۷

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت انواع محصولات سایپا ۳۰ دی ۹۷

قیمت انواع محصولات سایپا در بازار و نمایندگی به شرح زیر است:

قیمت انواع محصولات سایپا ۳۰ دی ۹۷ - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت سکه از ۴ میلیون تومان گذشت

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
قیمت سکه از ۴ میلیون تومان گذشت

محمد کشتی آرای با بیان این مطلب اظهار کرد: به نسبت روز گذشته قیمت سکه حدود ۵۰هزار تومان افزایش داشته است. 

وی توضیح داد: با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی در بازار داخل شاهد افزایش قیمت سکه و طلا هستیم که این مساله به دلیل بالارفتن نرخ ارز اتفاق افتاده است.

وی بیان کرد: به دلیل شهادت حضرت زهرا (س) بازار طلا و جواهر تعطیل است و نرخ‌های فعلی در بازار چهارراه استانبول و سطح برخی شهرستان‌ها داد و ستد می‌شود.

قیمت سکه از ۴ میلیون تومان گذشت - 4

این فعال بازار طلا و جواهر عنوان کرد: سکه طرح قدیم به نسبت روز گذشته ۲۰هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و اکنون به نرخ ۳میلیون و ۸۲۰ هزار تومان، نیم سکه ۲میلیون و ۶۰ هزار تومان و ربع سکه هم یک میلیون ۲۶۰ هزار تومان داد و ستد می شود. 

وی افزود: سکه‌های گرمی نیز امروز ۶۸۶ هزار تومان قیمت گذاری شده‌اند.

وی درباره میزان حباب سکه در آخرین روز دی ماه بیان کرد: حباب سکه اکنون حدود ۴۲۰ هزار تومان است. 

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای ۱۷ عیار به نرخ کی میلیون و ۵۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۶۳ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می شود که در مجموع ۴هزار تومان بر نرخ طلا افزوده شده است. 

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۳۰ دی۹۷

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۳۰ دی۹۷

قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی به شرح زیر است:

قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۳۰ دی۹۷ - 2

خواندن خبر در سایت منبع

آخرین تحولات بازار مرغ

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
آخرین تحولات بازار مرغ

محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۹ هزار و ۲۰۰، مرغ آماده به طبخ میدان بهمن ۱۱ هزار و ۷۰۰ و خرده فروشی‌های سطح شهر ۱۳ تا ۱۴ هزار تومان است.

وی از کاهش قیمت مرغ طی روز‌های آتی در بازار خبر داد و گفت: با توجه به روند کنونی عرضه و تقاضا پیش بینی می‌شود که قیمت مرغ تا ۱۵ بهمن به نرخ ۱۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان برسد و مجدد به سبب ازدیاد تقاضا با روند صعودی در بازار روبرو شود.

یوسفی ضمن انتقاد از بازار کنونی نهاده‌های دامی گفت: هم اکنون هر کیلو کنجاله سویا با نرخ ۳ هزار و ۴۵۰ تا ۳ هزار و ۸۰۰ تومان و ذرت یک هزار و ۷۰۰ تا یک هزار و ۸۰۰ در بازار آزاد به مرغداران توزیع می‌شود، درحالیکه قیمت کنجاله سویا نباید بالاتر از ۲ هزار و ۵۵۰ و ذرت یک هزار و ۵۰۰ تومان باشد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در پایان تصریح کرد: هم اکنون مرغداران با مشقت‌های فراوان نهاده‌های مورد نیاز خود را از بازار خریداری می‌کنند که این امر بر افزایش قیمت تمام شده تولید تاثیر بسزایی دارد.

بیماری نیوکاسل عامل اصلی گرانی مرغ در بازار/ قیمت مرغ به نرخ مصوب خود می‌رسد

یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی، از آغاز روند نزولی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: با توجه به توزیع مناسب مرغ گرم و منجمد با نرخ‌های مصوب پیش بینی می‌شود که قیمت مرغ گرم در روز‌های آتی به نرخ مصوب خود یعنی ۱۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان برسد.

وی افزود: هم اکنون خرده فروشی‌ها حق دارند که طبق فاکتور تنها ۱۰ درصد سود برای فروش نرخ مرغ به مصرف کننده لحاظ کنند و در صورت عرضه با قیمت‌های غیر معقول، دستگاه‌های ذی ربط برخورد جدی با متخلفان خواهند داشت.

یک منبع آگاه در پایان از شیوع بیماری نیوکاسل در واحد‌های مرغداری خبر داد و گفت: شیوع بیماری نیوکاسل در واحد‌های مرغداری و کاهش جوجه ریزی یکی از عوامل اصلی گرانی ۱۵ تا ۲۰ درصدی قیمت مرغ در بازار به شمار می‌رود که انتظار می‌رود با پایان فصل سرما، بیماری در واحد‌ها کاهش یابد تا با مشکل کمبود جوجه ریزی در واحد‌ها روبرو نشویم.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۱۰/۳۰

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۱۰/۳۰

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۸۶ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۶۳ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۲ دلار معامله می‌شود.

گفتنی است، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز قبل تغییری نداشته است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند. نرخ فروش یورو نیز ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان و خرید یورو ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو
جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول

بازار خودرو در هفته جاری همان منوی همیشگی را داشت. رکودی که از اوسط تابستان بساط خود را در بازار پهن کرده، ظاهرا قصد رفتن ندارد. این رکود با اتفاقات و اظهار نظرهای متناقص مسئولان صنعتی کشور نه تنها روند کاهشی ندارد بلکه با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های آخر سال گسترده‌تر نیز شده است. در هر حال آنچه مشخص است بازار خودرو همواره از اتفاقاتی که در سطح کلان سیاسی و اقتصادی کشور می‌افتد، تاثیر می‌پذیرد.

قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران نسبت به هفته‌های گذشته کاهش یافته است.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو، بازار خودرو را در رکود مطلق توصیف می‌کند و معتقد است بخشی از رکود در حوزه خودروهای وارداتی به دلیل خودروهای مانده در گمرک است، زیرا مردم امید دارند با ورود این خودروها به بازار، قیمت‌ها شکسته شده و کاهش یابد.

علیرغم اینکه قیمت خودروهای وارداتی تا حدی کاهش یافته اما کماکان معاملات خودروهای خارجی و نیز دست دوم صورت نمی‌گیرد.

یکی از دلایل اصلی کاهش قیمت خودروهای وارداتی، زمزمه ورود چندین هزار خودروی جدید به بازار است که به زودی از گمرک ترخیص خواهد شد، زیرا مردم امید دارند با ورود این خودروها به بازار، قیمت‌ها شکسته شده و کاهش یابد. بنابراین همه دست نگه داشته و منتظر تعیین تکلیف این خودروها هستند.

قیمت خودروهای وارداتی که از بازار تهران و کرج استعلام شده است:

جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول - 8

جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول - 10

جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول - 12

جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول - 14

جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول - 16

خواندن خبر در سایت منبع

نفت برنت سردمدار افزایش قیمت + نمودار

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
نفت برنت سردمدار افزایش قیمت + نمودار

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، نفت خام طی هفته گذشته میلادی در ۶ روز کاری مورد معامله و قیمت گذاری قرار گرفت که برآیند کلی آن از افزایش قیمت خبر می‌دهد.

هر بشکه نفت در بیست و چهارمین روز از دی ماه به قیمت ۵۰٫۷ دلار ارزش گذاری شد، روز پس از آن با افزایش حدود ۲ دلاری به قیمت ۵۲٫۰۸ دلار رسید، در ادامه این روند افزایش چند سنتی را تجربه کرد تا رقم ۵۲٫۴۱ دلار را از آن خود کند.

هر بشکه نفت خام در بیست و هفتمین روز از دی ماه به ارزش ۵۲٫۴۵ دلار خرید و فروش شد، پس از آن نفت خام جهش بی سابقه‌ای را از آن خود کرد و به قیمت ۵۳٫۸ دلار رسید و در نهایت در آخرین روز مورد معامله نفت خام قیمت ۵۳٫۷۳ دلار را برای خود برگزید.

اختلاف قیمت ثبت شده برای نفت خام طی هفته گذشته از افزایش ۳٫۰۳ دلاری خبر می‌دهد.

نفت برنت سردمدار افزایش قیمت + نمودار - 5

بررسی قیمت نفت برنت نشان از الگوی مشابه رفتاری این نفت با نفت خام است، به گونه‌ای که در ۶ روز مورد معامله افزایش قیمت قابل توجهی داشته است.

هر بشکه نفت برنت در نخستین روز از هفته میلادی گذشته به رقم ۵۹٫۱۹ دلار ارزش گذاری شد، روز پس از آن قیمت نفت به ارزش ۶۰٫۵۹ دلار رسید و در سومین روز از هفته با افزایش کمتر از ۱ دلاری قیمت نفت به ارزش ۶۱٫۳۷ دلار رسید.

در ادامه هفته و در چهارمین روز از آن، قیمت نفت برنت تغییر آنچنانی نداشت و در رقم ۶۱٫۳۷ دلار ثابت ماند.

هر بشکه نفت برنت در ۲ روز پایانی هفته وارد کانال ۶۲ دلاری شد به گونه‌ای که در بیست و هشتمین روز از دی ماه نفت برنت به ارزش ۶۲٫۷ دلار و در آخرین روز به ارزش ۶۲٫۶۲ دلار قیمت گذاری شد.این نفت در هفته گذشته میلادی افزایش ۳٫۴۷ دلاری داشته است.

نفت برنت سردمدار افزایش قیمت + نمودار - 11

هر بشکه نفت اوپک طی هفته گذشته میلادی تنها در ۳ روز کاری مورد معامله قرار گرفت.

نفت اوپک در بیست و پنجمین روز از دی ماه به ارزش ۵۸٫۳۹ دلار قیمت گذاری شد، در دومین روز از آن کاهش چند سنتی قیمت را از آن خود کرد و به رقم ۵۸٫۲۴ دلار رسید و در نهایت در آخرین روز مورد معامله، نفت اوپک با جهش قیمت به رقم ۵۹٫۶۳ دلار فروخته شد.

هر بشکه نفت اوپک در هفته گذشته میلادی افزایش ۱٫۲۴ دلاری داشته است.

نفت برنت سردمدار افزایش قیمت + نمودار - 15

بررسی قیمت نفت کوره در هفته گذشته میلادی از افزایش قیمت خبر می‌دهد.

هر بشکه نفت کوره در بیست و چهارمین روز از دی ماه به ارزش ۱٫۸۵۵۳ دلار ارزش گذاری شد، روز پس از آن قیمت نفت به رقم ۱٫۸۷۱۵ دلار افزایش یافت، در ادامه این روند قیمت نفت کوره به ۱٫۸۹۴۶ دلار صعود کرد.

نفت کوره در بیست و هفتمین روز از دی ماه با کاهش جزئی به رقم ۱٫۸۸۷۹ دلاری رسید، پس از آن قیمت‌ها مجددا افزایش یافت و به رقم ۱٫۹۱۵۲ جهش کرد که این بیشترین رقم ثبت شده در مدت زمان مذکور است.

در نهایت هر بشکه نفت کوره در آخرین روز هفته گذشته میلادی با کاهش جزئی در رقم ۱٫۹۱۳۱ دلار خرید و فروش شد.

هر بشکه نفت کوره طی هفته گذشته میلادی افزایش ۰٫۰۵۷۸ دلاری داشته است.

نفت برنت سردمدار افزایش قیمت + نمودار - 21

خواندن خبر در سایت منبع

جدول/ قیمت فرش دستباف در بازار تهران

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
جدول/ قیمت فرش دستباف در بازار تهران

تازه‌ترین قیمتهای خودرو داخلی در بازار

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
تازه‌ترین قیمتهای خودرو داخلی در بازار

آخرین تصمیمات مجلس برای تعیین تکلیف قیمت بنزین در سال ۹۸

تسنیمخبرگزاری تسنیم
آخرین تصمیمات مجلس برای تعیین تکلیف قیمت بنزین در سال ۹۸

- اخبار سیاسی -

علی بختیار، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به مباحث و ابهامات مطرح شده پیرامون وضعیت قیمت بنزین در سال آینده، گفت: با توجه به حساسیت موضوع قیمت بنزین، مقرر شد کمیته ویژه‌ای در کمیسیون انرژی مجلس برای بررسی این موضوع تشکیل شود.

وی با تأکید بر اینکه هر گونه افزایش و یا تغییر در قیمت انواع سوخت نیازمند اخذ مصوبه مجلس است، اظهار داشت: تاکنون هیچ تصمیمی در دولت و مجلس برای افزایش قیمت سوخت اتخاذ نشده است و مردم نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.اختصاصی: 3 سناریوی مجلس برای قیمت بنزین در سال 98 اعلام شدآخرین اخبار از سهمیه‌بندی و قیمت بنزینپیشنهاد کمیسیون انرژی برای سهمیه‌بندی بنزین در سال آینده

عضو کمیسیون انرژی مجلس، احیای کارت سوخت و برنامه دولت برای آن را رد نکرد و گفت: احیای کارت هوشمند سوخت همچنان در دستورکار دولت قرار دارد. این امر موجب جلوگیری از هدر رفت سوخت و همین‌ طور کاهش قاچاق بنزین و انواع دیگر سوخت‌ها از کشور می‌شود.

بختیار اضافه کرد: در کمیته ویژه‌ای که در کمیسیون انرژی مجلس برای بررسی قیمت بنزین در تشکیل شده، جلساتی با کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و نیز کارشناسانی از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داشتیم که پیشنهادات مختلف برای تعیین تکلیف قیمت بنزین مورد بررسی قرار گرفت اما هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم.

وی، وضعیت قیمت بنزین در سال ۹۸ را در حال حاضر مبهم دانست و تصریح کرد: هنوز تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین در سال ۹۸ اتخاذ نشده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: هنوز نمی‌توان درباره اینکه آیا بنزین در سال ۹۸ افزایش قیمت خواهد داشت یا خیر، نظر داد، زیرا ما نیز در کمیته‌ ویژه مجلس، پیشنهادات مختلفی در این زمینه به کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ ارائه می‌دهیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم3 ساعت قبل1 نظر
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم براساس اعلام شرکت خودروسازی سایپا امروز طرح فروش فوری ۸ محصول این شرکت رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است که در حال حاضر ظرفیت فروش فوری این ۸ محصول به اتمام رسیده است. در این طرح خودروهای تیبا، تیبا ۲، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۵۱، کوییک دستی، نیسان دوگانه سوز و نیسان تک سوز فروش فوری شده است. براساس اعلام شرکت سایپا با توافقات به عمل آمده با وزارت صنعت ۲۰ درصد از حجم تولید روزانه این شرکت با قیمت اعلامی سازمان حمایت به فروش می‌رسد. در این طرح فروش هر مشتری با کد ملی و کد پستی می‌توانست یک خودرو خریداری کند. البته کد ملی فرد نیز کنترل می‌شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. اعتمادآنلاین| در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. طی سال‌های ۹۰ تا ۹۷، قیمت پراید ۳۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رشد کرده است. سال ۹۰ قیمت پراید در بازار ۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان بود و حالا به ۴۷ میلیون تومان رسیده؛ طنز تلخ ماجرا اینجاست که بیشترین افزایش قیمت از آبان تا بهمن ماه جاری رقم خورد. منبع: ایسنا
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
خبرگزاری ایلنا: شرایط فروش نقدی محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه ۹۷ جهت تنظیم بازار اعلام شد. بر اساس مجوزهای صادر شده از سوی مراجع قانونی، عرضه محصولات جدول پیوست با قیمت حاشیه بازار از ساعت ۱۰ صبح امروز مورخ ۹۷/۱۱/۳۰ آغاز و به صورت روزانه و مستمر راس ساعت ۱۰ صبح امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود. سن بالای ۱۸ سال برای خریداران و عدم خرید خودرو از ایران‌ خودرو طی ۱۸ ماه گذشته از جمله شرایط تعیین شده برای خرید محصولات این گروه خودروسازی است و متقاضیان با ثبت هر کد ملی می‌توانند فقط یک دستگاه خودرو را خریداری کنند. فروش فوری محصولات ایران‌خودرو فقط به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و هیچ سهمیه‌ای برای نمایندگی‌ها در نظر گرفته نشده است.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند. برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان است. گفتنی است قیمت خرید و فروش دلار و یورو نسبت به نرخ‌های پایانی دیروز در صرافی‌های بانکی کاهش یافته است. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

اخبار بیشتر