اسراییل مواضع سپاه قدس در سوریه را مورد حمله قرار داد.
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

اسراییل مواضع سپاه قدس در سوریه را مورد حمله قرار داد.

منبع نظامی سوری: پدافند هوایی ما ۳۸ موشک اسرائیل را ساقط کردند

ایسناخبرگزاری ایسنا
منبع نظامی سوری: پدافند هوایی ما ۳۸ موشک اسرائیل را ساقط کردند
یک منبع نظامی سوری اعلام کرد که سامانه‌های دفاع هوایی این کشور ۳۸ موشک اسرائیل را در اطراف دمشق، حومه قنیطره و السویداء ساقط کردند.

به گزارش ایسنا، این منبع سوری به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: سامانه‌های دفاع هوایی سوریه ۳۸ موشک اسرائیل را در اطراف دمشق، حومه قنیطره و السویداء ساقط کردند. این موشک‌ها در چهار سری شلیک شده بودند. تجاوز کنونی اسرائیل یکی از خشونت‌آمیزترین حملات بود اما سامانه‌های ما توانستند مقابل این حملات بایستند و موشک‌ها را ساقط کنند.

این منبع افزود: ارتش سوریه طی روزهای اخیر شاهد تحرکات غیرعادی اسرائیل در جولان بود لذا آمادگی خود را برای مقابله با حملات احتمالی افزایش داد. از صبح زود فرماندهان نظامی در جنوب اسرائیل به یگان‌های خود اعلام کردند که ارتش اسرائیل قصد دارد حمله‌ای را مثل حمله مه ۲۰۱۸ انجام دهد. تجاوز اسرائیل که صبح روز گذشته جنوب دمشق را هدف قرار داد در واقع مقدمه‌ای برای حمله‌ امروز (دوشنبه) ۲۱ ژانویه بود. این حملات ۵۵ دقیقه طول کشید و در طول آن سامانه‌های دفاع هوایی سوریه توانستند ۳۰ موشک از جمله چند موشک زمین به زمین را منهدم کنند. ارتش سوریه توانست موشک‌های زمین به زمین را که از تل ابوالندی، تل الفرس و تل العرام در جولان شلیک شده بود و موشک‌های هوا به زمین را منهدم کند. همچنین خودروهای نظامی اسرائیلی در نزدیکی حومه قنیطره درحال حرکت دیده شدند. نیروی دفاع هوایی سوریه مهارت بالای خود را با انهدام این موشک‌ها نشان داد.

رژیم صهیونیستی یکشنبه‌ حملاتی را علیه پایگاه‌های نظامی سوری در جنوب این کشور انجام داد که سامانه‌های دفاع هوایی ارتش سوریه توانست آن‌ها را ساقط کند. همچنین این رژیم در ساعات اولیه صبح امروز (دوشنبه) دومین حمله خود در کمتر از ۲۴ ساعت را علیه خاک سوریه انجام داد که با تقابل سامانه‌های پدافند هوایی سوریه روبه‌رو شد.

انتهای پیام

مترجم: زینب غلامی

دبیر: زهرا موسوی

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم/ دفع حملات موشکی اسرائیل در آسمان دمشق

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
ویدئویی از فعال‌شدن پدافند دفاع موشکی سوریه برای مقابله با حملات موشکی رژیم صهیونیستی در جنوب دمشق را مشاهده می کنید.

شکل گیری گسترده‌ترین تعارض میان ایران و اسرائیل در حمله شب گذشته

تابناکخبرگزاری تابناک
شکل گیری گسترده‌ترین تعارض میان ایران و اسرائیل در حمله شب گذشته
ارتش اسرائیل در اوایل امروز دوشنبه اعلام کرد که به اهداف نظامی ایران در سوریه حمله کرده است، که این یکی دیگر از نشانه های تمایل اسرائیل به تایید حملات از سوی خود به سوریه پس از مدتها سکوت در قبال این حملات است.

ارتش اسرائیل در اولین ساعات امروز دوشنبه اعلام کرد که به اهداف نظامی ایران در سوریه حمله کرده است، که این یکی دیگر از نشانه‌های تمایل اسرائیل به تایید حملات از سوی خود به سوریه پس از مدتها سکوت در قبال این حملات است.

به گزارش آسوشیتد پرس، ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای با اشاره به شاخه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که مسئول عملیات‌های خارجی است، گفته: «ما حمله به اهداف سپاه قدس در قلمرو سوریه را آغاز کرده‌ایم. ما به نیروهای مسلح سوریه علیه تلاش برای آسیب رساندن به نیروها یا قلمرو اسرائیل هشدار می‌دهیم.»

شکل گیری گسترده‌ترین تعارض میان ایران و اسرائیل در حمله شب گذشته - 3

حملات صورت گرفته در نزدیکی دمشق، پایتخت سوریه که در عرض چند ساعت پس از آنکه ظاهرا اسرائیل موشکی که از ارتفاعات جولان شلیک شده بود را قطع مسیر کرد، رخ داد، یک هفته پس از آن انجام میشود که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اظهار داشت نیروهای اسرائیلی به انبارهای سلاح‌های ایران در سوریه حمله کرده‌اند.

مقامات اسرائیلی قبلا اعتراف کرده‌اند که صد‌ها حمله را علیه ارسال سلاح و اهداف ایران در سوریه انجام داده‌اند. اما اظهارات نتانیاهو در هفته گذشته یک نقطه عطف بود؛ زیرا مقامات اسرائیلی معمولا از پذیرش مسئولیت حملات بلافاصله پس از انجام آن خودداری می‌کردند تا از اجبار طرف مقابل به تلافی جویی جلوگیری کنند.

نیروهای نظامی سوریه روز دوشنبه حملات اسرائیل را تایید کردند، اما اذعان کرده‌اند که دفاع هوایی سوریه، بیشتر موشک‌های اسرائیلی را قبل از رسیدن به اهدافشان نابود کرده است. رسانه‌های خبری دولت سوریه روز یکشنبه گزارش دادند که حملات موشکی اسرائیل در نزدیکی فرودگاه بین المللی دمشق رخ داده است.

سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه در روز دوشنبه در یک پست توییتر گفت که موشک‌های اسرائیلی «باعث ایجاد خسارت مادی شدید» در سوریه شده و انبارهای سلاح و پست‌های نظامی متعلق به ایران و گروه حزب حزب الله را نابود کردند.

اقدام یکشنبه شب اسرائیل، بنا بر گزارشها شامل چندین حمله از سوی جت‌های F-۱۶ شده که از فراز لبنان به پرواز در آمده و مناطقی دمشق و اطراف آن را هدف گرفته است. بر اساس گزارش‌ها، موشکی سامانه دفاع موشکی Pantsir و Buk سوریه تعداد نامعلومی از موشک‌های شلیک شده اسرائیل را قطع مسیر کرده‌اند.

اسرائیل همچنین بیان کرده که چندین موشک کروز را در طول این حملات شلیک کرده است. ارتش اسرائیل تصاویر زیر را از سایت هایی که مورد هدف قرار داده است منتشر کرده:

شکل گیری گسترده‌ترین تعارض میان ایران و اسرائیل در حمله شب گذشته - 11شکل گیری گسترده‌ترین تعارض میان ایران و اسرائیل در حمله شب گذشته - 12شکل گیری گسترده‌ترین تعارض میان ایران و اسرائیل در حمله شب گذشته - 13

اسرائیل به نظر با صدور بیانیه و پذیرش مسئولیت در خصوص حملات خود به سوریه در تلاش برای ایجاد این اعتماد است که اقدام به کنترل تهدیدها در مرزهای شمالی خود کرده است و شاید این امر را نیز بیان کرده که حتی با وجود تجهیز نیروهای نظامی سوریه با سیستم موشکی پیشرفته زمین-هوا S-۳۰۰ از سوی روسیه، این امر مانعی برای مداخلات اسرائیل در سوریه نیست.

روابط بین اسرائیل و روسیه پس از آن که یک هواپیمای نظامی روسیه در ماه سپتامبر در سوریه ساقط شد و ۱۵ نفر از خدمه روسی آن کشته شدند، رو به تیرگی رفت. این هواپیما به طور تصادفی در پاسخ به حمله هوایی اسرائیل توسط سوریه منهدم شد و مقامات روسی اسرائیل را در خصوص آن سرزنش کردند.

این حمله اخیر نشان دهنده گسترده شدن تعارضات میان ایران و اسرائیل در سوریه است. موضوعی که میتواند در آینده موجبات تعارضات شدیدتر را در این منطقه فراهم آورد.

خواندن خبر در سایت منبع

اسرائیل: به مواضع سپاه قدس در سوریه حمله کردیم

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
اسرائیل: به مواضع سپاه قدس در سوریه حمله کردیم
چند منبع خبری از شنیده شدن صدای مهیب انفجار در زمان حمله در دمشق خبر داده اند. معلوم نیست این صداها ناشی از برخورد موشک با زمین بود، یا رهگیری و انفجار در آسمان.
اسرائیل: به مواضع سپاه قدس در سوریه حمله کردیم - 0

ارتش اسرائیل نیمه‌شب یکشنبه اعلام کرد در حال حمله به مواضع نیروهای سپاه قدس ایران در حومه دمشق، پایتخت سوریه است.

به گزارش عصر ایران به نقل از یورونیوز، ساعاتی پیش از این حمله تل آویو و دمشق از مقابله با حمله موشکی و هوایی در خاک کشورهای خود خبر داده بودند.

چند منبع خبری از شنیده شدن صدای مهیب انفجار در زمان حمله در دمشق خبر داده‌اند. معلوم نیست این صداها ناشی از برخورد موشک با زمین بود، یا رهگیری و انفجار در آسمان.

رسانه‌های دولتی سوریه با تایید این خبر گزارش کردند پدافند این کشور با حمله موشکی به دمشق مقابله کرده است. بامداد یکشنبه، وزارت دفاع روسیه گزارش داده بود سامانه دفاع موشکی سوریه ۴ موشک از ۵ موشک شلیک شده به سوی یک پایگاه نظامی در جنوب دمشق را رهگیری و منهدم کرده است.

مقام‌های ایرانی هنوز واکنشی نسبت به این حمله نشان نداده‌اند.

هفته گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به ایران هشدار داد در صورت عدم خروج نیروهای این کشور از سوریه، به حملات خود ادامه خواهد. سپاه پاسداران ایران، این هشدار را با تهدید متقابل و با اشاره به توان موشکی جمهوری اسلامی ایران پاسخ داد.

خواندن خبر در سایت منبع

اقدام تلافی جویانه سوریه: شلیک چندین موشک به جبل الشیخ در جولان اشغالی

انتخابخبرگزاری انتخاب
اقدام تلافی جویانه سوریه: شلیک چندین موشک به جبل الشیخ در جولان اشغالی
خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) بامداد دوشنبه اعلام کرد که پدافند هوایی سوریه، حملات جنگنده‌های متجاوز اسرائیل به دمشق را دفع کرد. رسانه‌های اسرائیلی با تایید تجاوز به خاک سوریه، ادعا کردند که پایگاه متعلق به ایران در دمشق هدف حمله هوایی قرار گرفته است.
اقدام تلافی جویانه سوریه: شلیک چندین موشک به جبل الشیخ در جولان اشغالی - 0

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) بامداد دوشنبه اعلام کرد که پدافند هوایی سوریه، حملات جنگنده‌های متجاوز رژیم صهیونیستی به دمشق را دفع کرد.

به گزارش ایرنا، سانا همچنین گزارش داد که صدای چندین انفجار در آسمان دمشق به گوش رسیده است.

در ادامه گزارش سانان آمده است، پس از شلیک موشک‌های متجاوز، پدافند هوایی ارتش، موشک‌های مهاجم را رهگیری و بخشی از آنان را منهدم کرد.

در همین راستا، یک منبع نظامی که خواست نامش فاش نشود به سانا گفت: ساعت ۱٫۱۰ دقیقه بامداد دوشنبه به وقت محلی، صهیونیست‌ها، از زمین و هوا حملات سنگینی را از طریق سلسه موشک‌های هدایت شونده به سوریه انجام دادند.

این فرمانده نظامی سوری اعلام کرد: پس از این حملات، پدافند هوایی ما سریعا وارد عمل شد و موشک‌های متخاصم را رهگیری و پیش از اصابت به هدف، منهدم شد.

براساس گزارش این نظامی سوری، تجاوز اسرائیل از سمت اصبع الجلیل (لبنان)، دریاچه «طبریا» در شمال فلسطین اشغالی و با استفاده از انواع سلاح‌ها صورت گرفته است.

سانا به نقل از ارتش سوریه گزارش داد که ده‌ها موشک شلیک شده توسط رژیم صهیونیستی را در آسمان جنوب و غرب دمشق ساقط کرده است.

هرچند رسانه‌های سوری از ذکر منبع تجاوز هوایی به دمشق خودداری کردند، اما رسانه‌های صهیونیستی با تایید تجاوز آشکار صهیونیست‌ها به خاک سوریه، ادعا کردند که پایگاه متعلق به ایران در دمشق هدف حمله هوایی قرار گرفته است.

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای این حمله را برعهده گرفت و مدعی شد: به سوریه هشدار می‌دهیم که از هرگونه تلاش برای حمله به خاک اسرائیل خودداری کند.

این دومین حمله به دمشق در ۲۴ ساعت گذشته است.

پدافند هوایی سوریه بعد از ظهر یکشنبه نیز حملات جنگنده‌های متجاوز رژیم صهیونیستی را به جنوب این کشور دفع کرد.

یک منبع نظامی سوری در این باره گفته بود: پدافند هوایی ما با مهارت و دقت عالی، تجاوز هوایی اسرائیل به جنوب کشور را دفع کرد و مانع از تحقق اهداف جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شد.

نخستین حمله جنگنده‌های اسرائیلی به اطراف دمشق در سال جدید میلادی به ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) بر می‌گردد که توسط پدافند هوایی سوریه دفع شد.

در سال ۲۰۱۸ میلادی نیز ۱۲ بار تجاوز نظامی از سوی اسرائیلی‌ها به سوریه، گزارش شد که اکثریت آن‌ها از سوی نیروی هوایی سوریه ناکام ماند.

سوریه پاسخ داد

به دنبال اقدام تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در حملات موشکی از زمین و هوا به خاک سوریه، رسانه‌های سوری بامداد دوشنبه از اقدام تلافی جویانه دمشق در شلیک چندین فروند موشک به منطقه جبل الشیخ در جولان اشغالی خبر دادند.

تارنمای روزنامه الوطن سوریه اعلام کرد: سامانه دفاعی پاتریوت رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی فعال شده و در صدد برآمده تا موشک‌های شلیک شده به شمال فلسطین اشغالی را رهگیری کند.

در همین حال، شبکه تلویزیونی المیادین لبنان نیز گزارش داد که هواپیما‌های شناسایی رژیم صهیونیستی در آسمان جولان اشغالی و روستا‌های بخش شرقی جنوب لبنان به پرواز درآمده‌اند و ارتش تل آویو نورافکن‌های دیده بانی منطقه جبل الشیخ را خاموش کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به خاطر حوادث جاری در مرز‌های شمالی، تصمیم به بستن منطقه جبل الشیخ به روی بازدید کنندگان گرفتیم.

این اقدام ارتش سوریه پس از دو نوبت تجاوز آشکار رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته به خاک سوریه انجام می‌شود.

در همین راستا، یک منبع نظامی سوری در تشریح اقدامات تجاوزگرانه صهیونیست‌ها به خاک سوریه گفت: ساعت ۱٫۱۰ دقیقه بامداد دوشنبه به وقت محلی، صهیونیست‌ها، از زمین و هوا حملات سنگینی را از طریق سلسله موشک‌های هدایت شونده به سوریه انجام دادند.

این فرمانده نظامی سوری به سانا اعلام کرد: پس از این حملات، پدافند هوایی ما سریعا وارد عمل شد و موشک‌های متخاصم را رهگیری و پیش از اصابت به هدف، منهدم کرد.

بر اساس گزارش این مقام نظامی سوری، تجاوز اسرائیل از سمت اصبع الجلیل (لبنان) و دریاچه «طبریا» در شمال فلسطین اشغالی و با استفاده از انواع سلاح‌ها صورت گرفته است.

برخی رسانه‌ها، شمار موشک‌های متخاصم صهیونیستی به خاک سوریه را ۲۹ عدد تخمین می‌زنند که هیچ یک به هدف اصابت نکرده است.

روسیه نیز در واکنش به تجاوز مکرر صهیونیست‌ها به دمشق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: واحد‌های پدافند هوایی سوریه با استفاده از تسلیحات تحویل داده شده از طرف روسیه، حمله هوایی اسرائیل را دفع کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای این حمله را برعهده گرفت و مدعی شد: به سوریه هشدار می‌دهیم که از هرگونه تلاش برای حمله به خاک اسرائیل خودداری کند.

خواندن خبر در سایت منبع

هشدار اسرائیل: احتمال شروع یک جنگ فراگیر در سال جاری

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
هشدار اسرائیل: احتمال شروع یک جنگ فراگیر در سال جاری

یک ژنرال عالیرتبه اسرائیل نسبت به حمله احتمالی حزب الله لبنان به پایگاه «الکریا» به عنوان مقر اصلی ستاد مشترک ارتش تل آویو هشدار داد و از احتمال جنگ فراگیر در شمال اسرائیل خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری عکا اسرائیل، «عاموس یادلین» رئیس پژوهشکده امنیت ملی اسرائیل نسبت به شروع یک جنگ فراگیر در شمال اسرائیل در سال جاری میلادی هشدار داد.

یادلین همچنین مدعی شد که حزب الله لبنان در صدد است علاوه بر حمله به پایگاه الکریا، پایگاه نیروی هوایی «رمات دوید» ارتش اسرائیل واقع در منطقه شمالی اسرائیل را هدف قرار دهد.

وی پیشتر هم در گفت و گو با رادیو اسرائیل گفته بود که تهدید اصلی در سال ۲۰۱۹ با ایران، حزب الله و سوریه است و با تمامی جنگ‌های گذشته اسرائیل متفاوت است و باید برای آن آماده شد.

یادلین گفته بود که احتمال برخورد غیرمستقیم اسرائیل با روس‌ها در سوریه مانند سپتامبر گذشته (شهریور۹۷) وجود دارد، هرچند جنگ آینده ممکن است، متفاوت باشد.

رژیم اشغالگر قدس در سال ۲۰۰۰ میلادی پس از نزدیک به دو دهه از جنوب لبنان عقب نشینی کرد. هرچند هنوز بخش هایی از خاک این کشور را در اختیار دارد.

رژیم صهیونیستی و لبنان در سال ۲۰۰۸ میلادی نیز وارد جنگی شدند که سی و سه روز به طول انجامید.

بسیاری از ناظران معتقدند ضربه پذیری رژیم صهیونیستی در این جنگ از حزب الله لبنان موجب شد، تل آویو دیگر به فکر جنگ دیگری علیه این کشور نیفتد، افزون بر آن که توان رزمی و تجهیزاتی جبهه مقاومت از ۱۳ سال پیش نیز بیشتر شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بازهم برخورد شرم‌آور مجری بی‌تجربه روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

فیلم | سوتی همسر کیمیا علیزاده روی آنتن زنده تلویزیون!!

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل

سیرکاران، برنده بزرگ جنگ تجاری در آمریکا

5+
عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
الفالف15 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۲۵ ۳۹۸۰۲۳۱۰۱۹عبداله سامری نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به انتشاره عکسی از وی در فضای مجازی مبنی بر نشستن بر سره سفره افطار با غذاهای خاص گفت: در عکس مشخص است که افطار معمولی بود. وی گفت: عصر پنچ شنبه گذشته اینجانب برای بررسی مشکلات فاضلاب روستای سوره خرمشهر – شلمچه به این روستا رفتم. عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: بعد از بازدید میدانی و جلسه با اهالی محل، اینجانب را به افطار دعوت کردند و من هم در کنار آنها بر سر سفره نشستم. سامری گفت: برای اینجانب گوشت آوردند که بنا به توصیه پزشکان گوشت قرمز اصلا نمی‌خورم. نماینده خرمشهر در مجلس افزود: ضمن اینکه سفره افطار را مردم حوزه انتخابیه پهن کردند که در کنار سادگی برایم بسیار ارزشمند بود.
ایمناایمنا3 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای که امروز چهارشنبه منتشر شد، اعلام کرد: عملیات غرورانگیز بیت‌المقدس به لحاظ وسعت منطقه نبرد، حجم تلفات و خسارات وارده به دشمن و به کارگیری تاکتیک‌های خلاق و بومی و تدابیر عملیاتی بی‌نظیر همچون عبور از رودخانه کارون و در نهایت آزادسازی خرمشهر از جمله موفقیت‌ها و پیروزی‌های شگفت‌انگیزی بود که پس از آن، سرنوشت ادامه جنگ را به نفع ایران تغییر داد. بر اساس این بیانیه؛ مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام و اعتماد به نفس و باور به امداد الهی و اتکا به نیروی ایمان و اراده ملی از جمله مولفه‌های پیروزی در عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر بود که حیرت جهانیان و یاس و ناامیدی ابرقدرت‌ها و حامیان صدام حسین را به دنبال داشت. ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: مقاومت و ایستادگی ملت سرافراز ایران اسلامی با تاسی و الگوگیری از مقاومت هشت ساله برابر دشمن تا بن دندان مسلح رمز پایداری و صلابت ملتی است که توانسته است دستاوردهای دفاعی و علمی بی‌نظیری را به ‌رغم تحریم‌ها و محرومیت‌های بی‌شمار که همواره از سوی قدرت‌های استکباری با محوریت آمریکا رقم خورده است به منصه ظهور رسانیده و ایران را به نقطه‌ای ممتاز و خیره کننده در تراز جهانی برساند. ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: تحولات چهار دهه انقلاب اسلامی و خصومت‌ها و بحران آفرینی‌ها علیه کشور ما تاثیری نداشته است و به همین دلیل همواره در سیاست‌ها و راهبردهایی که طراحی کرده است شکست خورده و به دنبال جبران حقارت‌ها و شکست‌های مفتضحانه خود، سعی در ایجاد ناامنی در منطقه، ایران هراسی و چپاول منابع و ثروت عظیم کشورهای مرتجع داشته است. این بیانیه در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام و به ویژه شهدای آزادسازی خرمشهر و ایثارگران و آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی، به ملت غیور ایران اسلامی اطمینان می‌دهد که فرزندان آنان در نیروهای مسلح همواره تحت فرماندهی مدبرانه فرمانده معظم کل قوا با هوشیاری و بصیرت روزافزون تمامی تحرکات و شیطنت‌های نظام سلطه و نیروهای فرامنطقه‌ای را رصد کرده و زیر نظر دارد و ضمن حفظ اقتدار و آمادگی کامل در برابر هرگونه زیاده خواهی و مطامع دشمنان به ویژه آمریکای ورشکسته در جهان پاسخ کوبنده و شکست‌های ویرانگری به آنان تحمیل خواهند کرد.

اخبار بیشتر