»جدیدترین اظهارات سردار نقدی؛ «ایران با پیروی از ولایت فقیه از توطئه‌ها عبور کرده است
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

»جدیدترین اظهارات سردار نقدی؛ «ایران با پیروی از ولایت فقیه از توطئه‌ها عبور کرده است

سردار نقدی: رتبه ۱۶ دنیا را در توسعه و پیشرفت داریم

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
سردار نقدی: رتبه ۱۶ دنیا را در توسعه و پیشرفت داریم
سردار نقدی: رتبه ۱۶ دنیا را در توسعه و پیشرفت داریم - 0

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: امروز انقلاب اسلامی در ۴۰ سالگی خود، با وجود همه توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان در اوج عزت و اقتدار در عرصه‌های مختلف ایستاده است.

به گزارش ایرنا؛ سردار محمدرضا نقدی افزود: امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، هیچ آسیب و خدشه‌ای به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی وارد نشده است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی با حکمت و درایت بی نظیر از ارکان نظام اسلامی و ارزش‌های امام و انقلاب به خوبی پاسداری نموده‌اند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای عظیم و ارزشمندی داشته است، از جمله مردمسالاری که در جهان بی نظیر است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران در ادامه افزود: امروز بیش از ۲۷۵ شبکه رادیویی و تلویزیونی به علاوه هزاران پیام رسان و وب سایت اینترنتی، علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه سازی و توطئه می‌کنند و با وجود همه این‌ها، انقلاب اسلامی در سطح منطقه و بین الملل کاملا تاثیرگذار است.

وی با اشاره به برخی توطئه‌های دشمنان علیه ملت غیور ایران اسلامی، تصریح کرد: دشمنان تولید مواد مخدر در افغانستان را از ۲۰۰ تن به ۱۰ هزار تن رسانده‌اند و با وجود آنکه مواد مخدر در دیگر کشورها گران‌تر و ساده‌تر توزیع می‌شود، اما همه تلاش خود را برای توزیع مواد مخدر در کشورمان به کار گرفته‌اند.

نقدی با بیان اینکه امسال بیش از ۲ میلیون جوان ایرانی در برابر تهاجم گسترده فکری و فرهنگی علیه کشورمان و در بدترین شرایط اقتصادی بیش از ۲ هزار میلیارد تومان برای اربعین هزینه کردند، گفت: تمامی این پیشرفت‌ها در پرتو هدایت علما و رهبر معظم انقلاب به دست آمده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه برخی می‌گویند ایران اسلامی هم در کنار دیگر کشورها پیشرفت کرده است، خاطرنشان کرد: این اصلا درست نیست، زیرا کشورمان در ابتدای انقلاب در رتبه ۵۳ دنیا قرار گرفته بود، اما امروز در توسعه و پیشرفت در رتبه ۱۶ قرار گرفته و این نشان دهنده شتاب فزاینده ایران اسلامی است.

خواندن خبر در سایت منبع

سردار نقدی: رضاخان بی سواد تاریخ هفت هزار ساله ایران را به ۲ هزار و ۵۰۰ سال کاهش داد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
سردار نقدی: رضاخان بی سواد تاریخ هفت هزار ساله ایران را به ۲ هزار و ۵۰۰ سال کاهش داد
ایرنا نوشت: معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی را حذف نظام دیکتاتوری پادشاهی بیان کرد و گفت: انقلاب اسلامی توانست بعد از چند هزار سال اختناق را از بین ببرد.

سردار محمدرضا نقدی روز چهارشنبه در جمع فعالان فضای مجازی تبریز، با اشاره به خیانت‌های فراوان دودمان پهلوی به تاریخ و فرهنگ ایران، گفت: معرفی کوروش توسط رضاخان ناشی از یهودی‌گری او بود تا به نوعی خود را به این طیف بچسباند.

وی افزود: رضاخان بی سواد که توسط انگلیسی‌ها به سلطنت رسید با این کار سخیف خود تاریخ هفت هزار ساله ایران را به ۲ هزار و ۵۰۰ سال کاهش داد.

وی اظهار داشت: هنر شاهان در تاریخ ایران این بود که بیش از ۶۰۰ سال خلفای اموی و عباسی و ۳۰۰ سال مغول‌ها را بر ایرانیان حاکم کردند و آزادسازی مردم ایران از این نکبت دستاورد بزرگ و مهم انقلاب اسلامی بود.

سردار نقدی اضافه کرد: کشوری که در زمان پهلوی غالب جمعیت آن بیسواد بود، پزشک نداشت، اکنون ماهواره به فضا می‌ فرستد و به سایر کشورها پزشک صادر می‌‌کند، شتاب علمی ایران در منطقه رتبه اول را دارد که این همه جزو دستاوردهای بی نظیر انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به صادرات ۶ میلیون بشکه‌ای نفت خام در زمان رژم گذشته با جمعیت نصف جمعیت کنونی، گفت: اگر می‌ خواستند آن زمان پول نفت را به مردم بدهند مملکت گل و بلبل می‌‌شد اما ایران جزو عقب مانده‌ترین کشور دنیا به شمار می‌رفت، این در حالی است که امروز یک سوم همان میزان نفت را صادر می‌کنیم و جمعیت نیز افزایش چند برابری داشته است.

سردار نقدی، حاکمیت ۲۰۰ ساله تفکر لیبرالی بر جهان بدون هیچ تحریم و جنگی را یادآور شد و گفت: امروز نتیجه این نوع حکومت در فرانسه و شنبه‌های جلیقه زرد و وجود ۵۰ میلیون آمریکایی گرسنه را شاهدیم.

وی یادآوری کرد: بعد از ۴۰ سال از وقوع انقلاب اسلامی امروز رهبری ولی فقیه را در راس کشور داریم و یک خط از بنیان‌های فکری که امام بنا نهاده است را کنار نگذاشته‌ایم.

وی با اشاره به وقوع جنگ‌های مختلف و اشغال کشورهای منطقه طی سال‌های اخیر، اظهار داشت: در یک دهه اخیر اتفاقاتی در منطقه افتاده است که در تاریخ بی نظیر است از جمله اینکه ۷۰ درصد عراق اشغال شد اما امروز آزاد است، همه سوریه اشغال شده بود اما امروز آزاد است و این همه موفقیت به برکت وجود مردم و انقلاب اسلامی ایران است.

خواندن خبر در سایت منبع

سردار نقدی: نفوذی‌ها قصد ایجاد مشکل در معیشت مردم دارند

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
سردار نقدی: نفوذی‌ها قصد ایجاد مشکل در معیشت مردم دارند
سردار نقدی: نفوذی‌ها قصد ایجاد مشکل در معیشت مردم دارند - 0

معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نفوذی‌ها که با دشمنان خارجی نظام هماهنگ شده‌اند، قصد ایجاد مشکلات اساسی در معیشت مردم و اقتصاد کشور دارند.

سردار محمدرضا نقدی روز چهارشنبه در مراسم رونمایی از تولیدات فرهنگی سپاه عاشورا، افزود: برخی از نفوذی‌ها می‌‌خواهند در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی صف‌های طویل خرید گوشت در کشور به وجود بیاورند و کاری کنند که در زندگی مردم مشکل ایجاد شود.

وی با بیان اینکه کشور در زمان حاضر با دو مشکل نفوذی‌ها و عملیات روانی دشمن مواجه است، اظهار داشت: باید توجه داشت که تهاجم فرهنگی غرب علیه ایران که از سال‌ها پیش راه افتاده است، به طور کامل شکست خورده است.

سردار نقدی عملیات رسانه ‌ای دشمن در داخل را سناریویی ظریف و پیچیده دانست که در قالب آن می‌‌خواهند القا کنند که فساد در جمهوری اسلامی همه ‌جا را فرا گرفته است.

وی با اشاره به گفته یکی از مسئولان مبنی بر اینکه باید فساد را از دامان نظام بزداییم، چنین اظهاراتی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: نظام فاسد نیست، این افراد هستند که فاسدند، نظام شاهنشاهی فاسد بود که شاهش اختلاس می‌ کرد و رشوه می‌ گرفت.

نقدی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی کارش درست است و ما هم استقلال داریم و هم آزادی، اضافه کرد: این خودمان هستیم که با انتخاب‌‌های خود مشکل درست می‌‌کنیم.

وی با بیان اینکه رسیدن انقلاب اسلامی به ۴۰ سالگی از ۲۲ بهمن ۵۷ مهمتر است، گفت: در طول تاریخ هیچ یک از انقلاب‌ها به نتیجه نرسیدند و یا دوام نیاوردند، اما انقلاب اسلامی مردم ایران با پایمردی آحاد مردم در وفاداری به نظام و تحمل سختی‌ها پس از ۴۰ سال با صلابت و اقتدار پیش می‌رود که در جهان بی نظیر است.

سردار نقدی با اشاره به اینکه آمریکا هم اکنون ۵۰ میلیون گرسنه دارد، افزود: مردم ایران اسلامی با تمام مزاحمت‌ها و تحریم هایی که متحمل می‌شوند و با وجودی که همه قدرت‌ها علیه‌ این نظام جنگیدند، امروز به این شکوه و عظمت رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز14 ساعت قبل
چگونه بدهکار بانک سرمایه اعلام می‌کند که من داماد وزیر هستم، اما مرا با نام خودم محاکمه کنید؟ یا داماد یک مقام دولتی دیگر وقتی انتصابش رسانه‌ای شد، از سمتش استعفا داد؟ خبرگزاری فارس: بحث «دامادزاده‌ها» و «آقازاده‌ها» چندی پیش بسیار داغ و به موضوع جنجالی روز تبدیل شد؛ به ویژه در قضیه متهمان موسسات مالی پرونده البرز ایرانیان، ولیعصر، آرمان و فردوسی که متهم ردیف اول با نفوذی که از طریق پدر و پدر همسرش داشته، اعمال مجرمانه خود را انجام داده و تا امروز هم استاندار سابق ایلام و استاندار فعلی هرمزگان معلوم نیست چرا محاکمه نمی‌شوند؟ در همین زمینه، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: متأسفانه واژه‌ای در کشور راه افتاد به نام آقازاده‌ها و سوءاستفاده‌هایی که صورت گرفت الان ما شاهدیم که بحث «دامادها» مطرح شده و به خصوص که در یک‌سری از بنگاه‌های اقتصادی و موسسات مالی موضوع داماد‌ها مطرح است. وی افزود: امیدواریم این بحث به زودی جمع شود و ضمن برخورد با جا‌هایی که تخلف یا خدای ناکرده جرمی صورت گرفته دیگر شاهد حضور داماد‌ها در عرصه سوءاستفاده و رانت‌خواری نباشیم. زاهدی در پاسخ به سوالی درباره داشتن درآمد‌های نجومی در اقشاری مثل پزشکان، ستاره‌های ورزشی و سینمایی یا صداوسیما از تبلیغات به صورت کلی تصریح کرد: یک بحثی که چند سال مطرح است به عنوان درآمد‌های نجومی، واقعیت این است که در کشور هنوز مقابله‌ای با درآمد‌های نجومی نشده است ما انتظار داریم هم دولت و هم مجلس و هم قوه قضاییه موضوع درآمد‌های نجومی را با «وحدت رویه» دنبال کنند. وی تأکید کرد: بهترین کار این است که در شورای هماهنگی اقتصادی که سران سه قوه حضور دارند در مورد «درآمد‌های نجومی» تصمیم‌گیری کنند. انشاءالله «عدالت اجتماعی» و «رفع تبعیض‌های اجتماعی» در بین حقوق بگیران همین طور در بین مردم صورت بگیرد.

بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کرد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، وزارت خارجه آمریکا در پیامی مدعی شد جمهوری اسلامی ایران باید اقدامات «غیرقانونی!» خود در خلیج فارس را متوقف و فورا خدمه کشتی توقیف شده را آزاد کند. این وزارتخانه در اظهاراتی بی اساس گفت: اقدامات سپاه پاسداران در تهدید امنیت کشتیرانی تنگه هرمز را محکوم می‌کنیم! سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران صبح امروز اعلام کرد یک کشتی بیگانه حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق را در آب‌های خلیج فارس توقیف کرده است. از سوی دیگر، یک سخنگوی دولت انگلیس نیز گفت نفتکشی که به دلیل قاچاق سوخت در آب‌های خلیج فارس متوقف شده است با پرچم انگلیس تردد نمی‌کرد. او افزود: «اطلاع نداریم که آیا این کشتی برای ما منافعی داشته است یا خیر».

اقدام رژیم بحرین در استخدام یک عضو القاعده برای ترور شیعیان

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
دولت بحرین می‌گوید ادعای این عضو سابق القاعده جعلی است. خبرنگار الجزیره انگلیسی گزارش داد سرکوب‌های خشونت آمیز دولت بحرین علیه تظاهرات شیعیان در ماه مارس سال ۲۰۱۱ توجه جهان را به خود جلب کرد. دولت بحرین اعلام کرد در این سرکوب‌ها ۳۵ نفر کشته و هزاران تن دیگر دستگیر شدند. یک عضو سابق القاعده می‌گوید دولت بحرین او را برای ترور اعضای شیعه مخالف استخدام کرده بود. "صالح می‌گوید با اعضای القاعده در عربستان سعودی تماس گرفت تا افراد کهنه کار برای انجام این عملیات به بحرین اعزام شوند. «محمد ابولفاسی فعال حقوق بشر در سخنانی گفت:» پادشاه بحرین می‌خواهد بر اساس اختلافات فرقه‌ای، بین شیعیان و سنی‌ها اختلاف ایجاد کند تا مسئولیت اوضاع را بر عهده نگیرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
وزیر خارجه بحرین در راستای سیاست‌ کشورش برای پیشبرد روند عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی پس از دیدار با همتای صهیونیست خود در واشنگتن بر نیاز اشغالگران به آرامش و همکاری قریب‌الوقوع با آنها تاکید کرد. اعتمادآنلاین| «خالد بن احمد» وزیر امور خارجه بحرین برای اولین بار با «یسرائیل کاتص»، همتای صهیونیست خود روز پنجشنبه در آمریکا دیدار کرد. بن‌احمد بر تمایل کشورش برای همکاری کامل با رژیم اشغالگر در زمینه گردشگری و تجارت تاکید کرد و گفت: مردم اسرائیل نیاز به آرامش دارند. او گفت: مردم اسرائیل برای نسل‌های آینده خود به آرامش خاطر نیاز دارند. منطقه‌ای که مردم اسرائیل به آن تعلق دارند بسیار بزرگتر است، زیرا شامل سرزمین‌های ما و کشورهای ما است.

واقعا مردمی باشید

مهرمهر17 ساعت قبل

اخبار بیشتر