سردار شریف: همه مردم می‌دانند سپاه در انتهای جدول بودجه قرار دارد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

سردار شریف: همه مردم می‌دانند سپاه در انتهای جدول بودجه قرار دارد

آیت‌الله ری‌شهری روز 8 بهمن‌ماه در جمع فرماندهان سپاه پاسداران مراتب رضایت خود را نسبت به کارآمدی این نهاد ابراز کرد و گفت طی 40 سال گذشته سپاه همیشه در حساس‌ترین شرایط حضور موثری داشته است.

در همین رابطه سردار فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران اظهار کرد: امروز مقابله با جنگ نرم از مهم‌ترین وظایف سپاه است و این نهاد در عرصه فرهنگی با قدرت ظاهر شده و در این زمینه دستاوردهای مفیدی کسب نموده است.

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز امروز در حضور اصحاب رسانه خاطرنشان کرد، ادعای آلمان‌ها درخصوص حمل سلاح به وسیله ماهان‌ایر که موجب تحریم این خط هوایی شده، ادعایی واهی است. این سردار سپاه همچنین اضافه کرد: آمریکا در برابر نیروی نظامی ما قدرتی ندارد. وی در قسمت دیگری از سخنرانی امروز خود درباره بودجه سپاه تصریح کرد: همه مردم به خوبی می‌دانند سپاه در انتهای جدول تخصیص بودجه قرار دارد.

سایت خبری

سخنگوی سپاه: آمریکا در برابر ما قدرتی ندارد

ایسناخبرگزاری ایسنا
سخنگوی سپاه: آمریکا در برابر ما قدرتی ندارد
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: آمریکا در برابر ما قدرتی ندارد و زانو زدن نیروهای نظامی آن‌ها در خلیج‌فارس نشان می‌دهد که با ملتی قدرتمند و نظامی قوی روبه‌رو هستند.

به گزارش ایسنا، سردار رمضان شریف در سیزدهمین همایش اصحاب رسانه و روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد، تصریح کرد: امروزه یونسکو تعریف جدیدی از سواد مطرح کرده است و سواد رسانه را از ضروریات جامعه مدرن می‌داند.

وی افزود: در دنیای امروز رسانه‌ها نقش مهمی را ایفا و هرکدام هدفی را دنبال می‌کنند، درواقع رسانه‌ها و فضای مجازی دارای یک صاحب هستند و آن صاحب هدف و برنامه خاصی را دنبال می‌کنند، اهداف رسانه‌ها می‌تواند اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی باشد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه خاطرنشان کرد: جنگ کار سختی است، عواطف را تحریک می‌کند و هزینه مادی و جسمی دارد، جنگ نرم کم‌هزینه است و می‌توان بدون هزینه‌های گزاف با پیوست رسانه‌ای انجام شود، درواقع امروز بشر به این نقطه رسیده است که برای هدف رسانه‌ای و انتقال پیام؛ کار رسانه‌ای انجام دهد.

وی یادآور شد: در جنگ آلمان اگر بررسی کنیم نژادپرستی آلمانی‌ها و نوع رفتار رسانه‌ای متفاوت است اگر در آن دوران ابزار رسانه‌ای امروز وجود داشت چندین میلیون آدم کشته نمی‌شد، درواقع رسانه‌ها از قدرت بالایی برخوردارند.

شریف با اشاره به شکل‌گیری داعش، خاطرنشان کرد: در بدو تولد داعش جمعیت آن‌ها کمتر از ۳۰ هزار نفر بود اما با تئوری رسانه‌ای ایجاد وحشت زودتر به هدف رسیدند، آن‌ها دو کشور را تقریبا گرفته بودند و به دروازه‌های بغداد نزدیک شدند.

وی خاطرنشان کرد: فراگیری داعش و ایجاد وحشت در بین مردم نتیجه بهره‌گیری از قدرت رسانه بود، درواقع کسانی که داعش را ایجاد کرد، پیوست رسانه‌ای نیز برایش مشخص کردند؛ داعشی‌ها با انتشار فیلم‌های همراه با خشونت وحشتناک سعی در ایجاد ترس بین نظامیان و مردم سوری داشتند و می‌خواستند به مردم سوریه بگویند که با چنین حرکتی روبه‌رو هستند و نباید مقاومت کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به برنامه‌های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تأکید کرد: ما دارای ملتی فهیم هستیم که ۴۰ سال پای انقلاب ایستاده‌اند، دشمنان در این مدت کاری از پیش نبردند و حقارت آن‌ها کاملا مشخص است.

وی عنوان کرد: اپوزیسیون‌های نظام جمهوری اسلامی به دنبال ضربه زدن به ایران هستند اما فعالیت‌هایشان مورد سخره ایرانی‌ها قرار می‌گیرد. آمریکا در برابر ما قدرتی ندارد و زانو زدن نیروهای نظامی آن‌ها در خلیج‌فارس نشان می‌دهد که با ملتی قدرتمند و نظامی قوی روبه‌رو هستند.

شریف تصریح کرد: دشمن با هیاهوی رسانه‌ای، تبلیغات و بزرگنمایی برخی از کاستی‌های موجود تلاش می‌کند در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عرض‌اندام مجدد داشته باشد، شاخص‌های افول اقتصادی آمریکا را سرچ کنید این‌ها نشان از شکست‌های مکرر دارد.

وی بیان کرد: نسل جوان اگر با تاریخ انقلاب آشنا باشد و دستاوردهای انقلاب را بداند، شادابی، نشاط، انگیزه و امیدشان افزایش می‌یابد، جوانان شاهد این مبارزه نفس‌گیر ما با دشمنان نبودند بنابراین باید دستاوردهای این سال‌های انقلاب را معرفی کنیم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه یادآور شد: طبق آخرین آمار سازمان برنامه‌وبودجه رژیم ستمشاهی می‌گوید که ۷۰ درصد جمعیت ایران در روستا و ۳۰ درصد در شهرها زندگی می‌کردند، در آن زمان روستاها از امکانات برخوردار نبودند.

وی تأکید کرد: امروز بیش از ۹۰ درصد مردم از نعمت گاز برخوردار هستند، روستای بالای ۱۰ خانوار بدون برق در کشور نداریم در حالی‌که در گذشته ۷۰ درصد با این مشکل روبه‌رو بودند؛ نظامی که هم‌زمان با جنگ تحمیلی و توطئه‌های دشمن خدمت‌رسانی کرده است این‌ها برایش دستاورد محسوب می‌شود.

شریف اظهار کرد: ما ۸ سال در جنگ مستقیم بودیم و همواره مرزهای ما از دست دشمن در امان نیست، این نظام مقدس با این ملت وفادار در بسیاری از شاخص‌های معنادار رتبه اول تا دهم دنیا را کسب کرده است؛ آمارهای سازمان‌های بین‌المللی نشان از پیشرفت بالای ایران دارد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه خاطرنشان کرد: تبلیغات و عملیات روانی دشمن نمی‌گذارد به باور تبدیل شود، قدرت موشکی، پهبادی، علمی، فناوری هسته‌ای، نانو و موارد دیگر زبانزد است و باید به این‌ها پرداخته شود.

خواندن خبر در سایت منبع

سردار شریف: سپاه در انتهای جدول بودجه قرار دارد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
سردار شریف: سپاه در انتهای جدول بودجه قرار دارد
ایلنا نوشت: مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: ادعای آلمان‌ها مبنی بر اینکه پس از تحریم‌ها ، کشور ایران برای جابه جایی تجهیزات نظامی از شرکت هواپیمایی ماهان ایر استفاده می‌کند، ادعایی واهی است.

سردار رمضان شریف در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده گفت: مجموعه تلاش افراد به صورت رسمی و غیررسمی و قرارگاه قدس سپاه و نیروی زمینی سپاه پاسداران از زمان ربوده شدن مرزبانان میرجاوه تاکنون وجود داشته و از هیچ کوششی برای آزادسازی این افراد غفلت نشده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این باره افزود: ‌ از سوی حوزه‌های رسمی یعنی وزارت امور خارجه و دولت پاکستان، تبادلات نیروهای مسلح پاکستان و اطلاعات و سازمان‌های امنیتی پاکستان موضوع مرزبانان ربوده شده در حال پیگیری است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران ادامه داد: موضوع آزادسازی مرزبانان ربوده شده میرجاوه از سوی افرادی که با آن طرف مرز ارتباط دارند و با بهره‌گیری از روابط خویشاوندی و قومی در حال پیگیری است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره تخصیص بودجه سال ۹۸ سپاه نیز گفت: طبق سال‌های گذشته سپاه تعاملات خود را با مجموعه دولت و مجلس در زمینه تحقق بودجه و طرح‌ها دنبال می‌کند این در حالی است که همه مردم به خوبی می‌دانند سپاه در انتهای جدول بودجه قرار دارد.

این مسئول تصریح کرد: در طول ۴۰ سال انقلاب یاد گرفته‌ایم که چگونه مأموریت‌ها را با حداقل بودجه‌ مصوب، انجام دهیم و دغدغه خاصی برای انجام مأموریت‌ها نداریم، زیرا مطمئنیم دولت و مجلس در حد مقدورات در تخصیص بودجه به سپاه مساعدت می‌کنند.

شریف در پاسخ به این سوال که نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در اظهارات بی‌اساس خود مدعی شده که در حملات اخیر سوریه پایگاه‌های ایران را مورد هدف قرار داده‌اند آیا این را بازی رسانه‌ای آنها نمی‌دانید؟ توضیح داد: اگر ادعای آنان مبنی بر ۱۲ نفر تلفاتی که سپاه داشته، صحت دارد از ۲۰ روز پیش که این موضوع مطرح شده باید شاهد برگزاری مراسم تشییع پیکر در کشور بودیم و به بهترین نحو این مهم انجام می‌شد در صورتی که تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

وی افزود: بنابراین ادعای نخست وزیر اسرائیل بی پایه و بی اساس است.

سخنگوی سپاه درباره ادعای آلمان در ماجرای تحریم ماهان‌ایر درباره حمل تجهیزات نظامی با این ایرلاین گفت: ادعای آلمان‌ها مبنی بر اینکه پس از تحریم‌ها، کشور ایران برای جابه جایی تجهیزات نظامی از شرکت هواپیمایی ماهان ایر استفاده می‌کند، ادعایی واهی است.

خواندن خبر در سایت منبع

سپاه با قدرت در عرصه فرهنگی وارد عمل شده است

فارسخبرگزاری فارس
سپاه با قدرت در عرصه فرهنگی وارد عمل شده است
معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه انقلاب ما به جایگاه و تکیه گاه محکمی در چهل سالگی رسیده است، گفت: سپاه با قدرت در عرصه فرهنگی وارد عمل شده و دستاوردهای بسیاری کسب کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز، سردار علی فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه در سیزدهمین جشنواره کتاب سال پاسداران اهل قلم که صبح امروز (دوشنبه) در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد، اظهارداشت: در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران هستیم و ان شاءالله مبارکی این ایام در دل و زبان و عمل همه ما بروز پیدا کند.

سردار فدوی با بیان اینکه اگر شروط خداوند متعال رعایت شود حتما وعده الهی تحقق می‌یابد، یادآور شد: انقلاب اسلامی و ملت ایران به شروط خدا پایبند بوده‌اند و خدا به همین دلیل به وعده‌های خود عمل کرده و پیروزی‌های انقلاب اسلامی به همین دلیل است.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: دلیل تحقق وعده الهی موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان با وجود غیر قابل قیاس بودن امکانات و تجهیزات دشمنان با ایران است.

وی با بیان اینکه مجموعه سپاه، پاسدار انقلاب اسلامی هستند و چهار مولفه دیگر نیز دارند خاطر نشان کرد: یکی از ابعاد وظایف سپاه، دفاع سخت و نظامی از کشور و انقلاب است. سپاه در کنار سایر نیروها ۸ سال جنگ سخت را در دفاع مقدس و مقابله با آمریکا در خلیج فارس انجام داد. به همین دلیل همه فکر می‌کنند رویکرد اصلی سپاه مانند نیروهای مسلح سایر کشورها است.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه سپاه وظایف مختلفی از جمله مقابله با جنگ نرم و فرهنگی برعهده دارد، تصریح کرد: سپاه با قدرت در عرصه فرهنگی وارد عمل شده و به دستاوردهای بسیاری رسیده است.

وی وجه دینی، اعتقادی و فرهنگی سپاه را بسیار پررنگ‌تر از وجه نظامی و امنیتی آن دانست و گفت: ظرفیت سپاه و بسیج در حوزه فرهنگی و تدوین کتاب بسیار بالا است اما باید با ساماندهی توان و ظرفیت‌های موجود در سپاه، بتوان آثار فاخر و در تراز انقلاب اسلامی تدوین کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما به جایگاه و تکیه گاه محکمی در چهل سالگی رسیده است، تصریح کرد: در این چهل سال دشمنان انقلاب اسلامی از هر توطئه و نیرنگی استفاده کردند و تمام توان خود را برای مقابله با انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و رسانه‌ای بکار گرفتند اما شرایط امروز کشور به هیچ عنوان با ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از جنگ تحمیلی قابل قیاس نیست.

سردار فدوی در پایان گفت: ما در این ایام به تحقق یکی از وعده‌های امام خمینی (ره) که بر اساس آیات قرآن کریم است، یعنی رساندن انقلاب به دست صاحب اصلی آن، امید بیشتری داریم.

خواندن خبر در سایت منبع

ری شهری: سپاه یکی از کارآمدترین نهادها در ۴۰ سال گذشته بوده است

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ری شهری: سپاه یکی از کارآمدترین نهادها در ۴۰ سال گذشته بوده است
ایرنا نوشت: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: حکومت جمهوری اسلامی ایران بعد از تاریخ ائمه اطهار(ع)، تنها حکومتی است که از ولی فقیه عادل برخوردار است، بنابراین خدمت به این نظام نوعی عبادت محسوب می شود.

آیت الله ری شهری در جلسه تبیین دعای مکارم الاخلاق از صحیفه سجادیه در جمع فرماندهان و اعضای سپاه سیدالشهداء (ع) اظهار داشت: انسان با هدف کسب رضایت خداوند در تمامی امور، نورانی می‌شود و این امر سبب گشایش درهای حکمت خواهد شد.

وی با بیان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) مبنی بر اینکه «هر امری را که می‌خواهی انجام دهی آن را با نیت رضای خداوند انجام بده»، افزود: انجام این امور سبب الهی شدن زندگی انسانها می‌شود.

آیت الله ری شهری گفت: انسان با قصد قربت الهی می‌تواند در تمام امور زندگی خود در حال عبادت باشد، گویی که خواب، کار و تمامی افعالش نماز است و مشغول عبادت پروردگار خویش است.

وی ادامه داد: طبق آیات و روایات اگر انسان تصمیم به کار خیر داشته باشند، خداوند برای او ثواب آن عمل را محسوب می‌کند و نیت او را که با هدف رضای خداوند بوده عین عمل ثبت می‌کند، بنابراین سعی کنیم درکسوت خدمت به مردم با نیت پاک انجام وظیفه کنیم.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: شخص با ایمان می‌بایست در کارهای خود نظم و انسجام خاصی را برقرار نماید و مهمترین قسمت از برنامه روزانه خود را به ارتباط با خداوند متعال و اموراتی که باعث ایجاد قرب باری تعالی می‌ شود، اختصاص دهد.

وی بیان کرد: بدون تردید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از کارآمدترین نهادهایی است که در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی همیشه خود را در حساس‌ترین لحظات و بزنگاه‌ها ثابت کرده‌ است.

آیت الله ری شهری اظهار داشت: شرط استمرار این موفقیت‌ها آن است که آحاد مردم و خصوصا نیروهای نظامی تمامی ماموریت‌ها و کارهای خود را برای رضای خدا انجام دهند.

وی ادامه داد: بر این اساس نیت، می‌توان همه کارهای روزمره انسان را تبدیل به عبادت کرد و حتی پاداش کاری را دریافت کنیم که توفیق انجامش را نیافته، ولی انگیزه انجام آن را داشته‌ایم.

فرماندهان سپاه سیدالشهدا (ع) شهرری یکشنبه شب در در جلسه تبیین دعای مکارم الاخلاق از صحیفه سجادیه آیت الله ری شهری شرکت کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

سردار فدوی: مقابله با جنگ نرم از ماموریت‌های سپاه‌ است

تسنیمخبرگزاری تسنیم
سردار فدوی: مقابله با جنگ نرم از ماموریت‌های سپاه‌ است
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: برخی‌ها فکر می‌کنند ماموریت سپاه فقط مقابله با جنگ سخت است ولی یکی از وجه‌های سپاه پرداختن به مسائل فرهنگی است.

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار علی فدوی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، در سیزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال سپاه که صبح امروز در دانشگاه افسری امام حسین (ع) برگزار شد، طی سخنانی گفت: از ابتدای انقلاب به سپاه به عنوان مجموعه فرهنگی نگریسته می‌شد و همه امور فرهنگی و تبلیغی دست سپاه بود.جزئیات برگزاری اولین کنگره فرهنگ و هنر سپاه

وی افزود: سپاه، پاسدار انقلاب اسلامی است و یکی از وجه‌های آن پاسداری از انقلاب در برابر تهدید سخت، یعنی جنگ است و سایر وجوه جدای از این وجه نیست.

معاون هماهنگ کننده سپاه تصریح کرد: برخی‌ها فکر می‌کنند ماموریت سپاه فقط مقابله با جنگ سخت است ولی یکی از وجه‌های سپاه پرداختن به مسائل فرهنگی است. چون مقابله با تهدید سخت در ۸ سال دفاع مقدس و سایر مقاطع وجه قالب بود، در اذهان تصور می‌شد سپاه فقط ماموریت مقابله با تهدید سخت را دارد.

سردار فدوی ادامه‌ داد: مقابله با جنگ نرم یکی از ماموریت‌های ماست و همانطور که در جنگ سخت، پاسداران و بسیجیان مدال افتخار دارند، در موضوع جنگ نرم نیز باید موفق باشیم.

این خبر تکمیل می‌شود …

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بازهم برخورد شرم‌آور مجری بی‌تجربه روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

فیلم | سوتی همسر کیمیا علیزاده روی آنتن زنده تلویزیون!!

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
الفالف15 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۲۵ ۳۹۸۰۲۳۱۰۱۹عبداله سامری نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به انتشاره عکسی از وی در فضای مجازی مبنی بر نشستن بر سره سفره افطار با غذاهای خاص گفت: در عکس مشخص است که افطار معمولی بود. وی گفت: عصر پنچ شنبه گذشته اینجانب برای بررسی مشکلات فاضلاب روستای سوره خرمشهر – شلمچه به این روستا رفتم. عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: بعد از بازدید میدانی و جلسه با اهالی محل، اینجانب را به افطار دعوت کردند و من هم در کنار آنها بر سر سفره نشستم. سامری گفت: برای اینجانب گوشت آوردند که بنا به توصیه پزشکان گوشت قرمز اصلا نمی‌خورم. نماینده خرمشهر در مجلس افزود: ضمن اینکه سفره افطار را مردم حوزه انتخابیه پهن کردند که در کنار سادگی برایم بسیار ارزشمند بود.
مهرمهر22 ساعت قبل
خبرگزاری مهر-گروه بین الملل: دولت دونالد ترامپ قصد دارد با همکاری بحرین یک کنفرانس اقتصادی برگزار کند که هدف آن جذب سرمایه‌گذاری در مناطق فلسطینی‌نشین است. رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند اسرائیل دعوت نامه رسمی برای مشارکت در کنفرانس اقتصادی بحرین را دریافت کرده است. در ادامه این بیانیه آمده است که کنفرانس اقتصادی بحرین مقدمه‌ای برای صلح است و صلح حقیقی با اشغالگری اسرائیل بر سرزمین‌های فلسطینیان و جولان و مزارع شبعا نشدنی است. جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، فرماندهی کل تاکید کرد کنفرانس اقتصادی بحرین یکی از حلقه‌های توطئه علیه مساله فلسطین است. واشنگتن و متحدانش که تاکنون از راههای دیگر نتوانستند فلسطین و آرمان آنرا نابود کنند این بار از راه صلح اقتصادی وارد شده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
مرحله اول هم به سرعت و هم به قوت و هم با حضور همه نیروها، سپاه‌های استانی و ۲۲ قشر از بسیج مستضعفین، در کنار هلال احمر، دولت و مردم که استقامت کردند، رقم خورد. رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به آمار اقدامات انجام گرفته اشاره کرد و بیان داشت: دستاورد مرحله اول این شد که در قالب۵۳۸۰گروه جهادی، ۷۸ هزار نفر حضور پیدا کردند، ۱۲۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین مهندسی از سپاه‌های استانی در منطقه مستقر شد. نزدیک به ۹۰۰ تیم تخصصی و عمومی پزشکی و ۱۰ تیم دامپزشکی اعزام شدند. طرحی که سردار غیب پرور مطرح کرد، همبستگی در سطح ملی بین رده‌ها، دستگاه‌های اجرایی. یعنی تعامل بین نهاد‌های انقلابی، بسیج و دولت که به تفاهمنامه ۲۰ هزار واحد تعمیری و ساخت با بنیاد مسکن به عنوان نماینده دولت منجر شد. وی ادامه داد: دستورالعمل اجرایی، سهمیه بندی، جغرافیای هدف و مناطق ماموریتی تطبیق شده بین دولت و سپاه اتفاق افتاد و در وضعی هستیم که سپاه‌های استانی ما مستقر شدند و احد‌های تخریب شده را با کمک بنیاد مسکن و با اولویت نیازمندان به خصوص بهزیستی و کمیته امداد مشخص می‌کنند و این واحد‌ها بعد از اینکه به سرانجام برسد در چرخه حمایتی قرار می‌گیرد. امیدواریم در حداقل زمان بتوانیم تعمیر و ساخت بخشی از این خانه‌ها را انجام دهیم.
ایمناایمنا3 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای که امروز چهارشنبه منتشر شد، اعلام کرد: عملیات غرورانگیز بیت‌المقدس به لحاظ وسعت منطقه نبرد، حجم تلفات و خسارات وارده به دشمن و به کارگیری تاکتیک‌های خلاق و بومی و تدابیر عملیاتی بی‌نظیر همچون عبور از رودخانه کارون و در نهایت آزادسازی خرمشهر از جمله موفقیت‌ها و پیروزی‌های شگفت‌انگیزی بود که پس از آن، سرنوشت ادامه جنگ را به نفع ایران تغییر داد. بر اساس این بیانیه؛ مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام و اعتماد به نفس و باور به امداد الهی و اتکا به نیروی ایمان و اراده ملی از جمله مولفه‌های پیروزی در عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر بود که حیرت جهانیان و یاس و ناامیدی ابرقدرت‌ها و حامیان صدام حسین را به دنبال داشت. ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: مقاومت و ایستادگی ملت سرافراز ایران اسلامی با تاسی و الگوگیری از مقاومت هشت ساله برابر دشمن تا بن دندان مسلح رمز پایداری و صلابت ملتی است که توانسته است دستاوردهای دفاعی و علمی بی‌نظیری را به ‌رغم تحریم‌ها و محرومیت‌های بی‌شمار که همواره از سوی قدرت‌های استکباری با محوریت آمریکا رقم خورده است به منصه ظهور رسانیده و ایران را به نقطه‌ای ممتاز و خیره کننده در تراز جهانی برساند. ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: تحولات چهار دهه انقلاب اسلامی و خصومت‌ها و بحران آفرینی‌ها علیه کشور ما تاثیری نداشته است و به همین دلیل همواره در سیاست‌ها و راهبردهایی که طراحی کرده است شکست خورده و به دنبال جبران حقارت‌ها و شکست‌های مفتضحانه خود، سعی در ایجاد ناامنی در منطقه، ایران هراسی و چپاول منابع و ثروت عظیم کشورهای مرتجع داشته است. این بیانیه در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام و به ویژه شهدای آزادسازی خرمشهر و ایثارگران و آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی، به ملت غیور ایران اسلامی اطمینان می‌دهد که فرزندان آنان در نیروهای مسلح همواره تحت فرماندهی مدبرانه فرمانده معظم کل قوا با هوشیاری و بصیرت روزافزون تمامی تحرکات و شیطنت‌های نظام سلطه و نیروهای فرامنطقه‌ای را رصد کرده و زیر نظر دارد و ضمن حفظ اقتدار و آمادگی کامل در برابر هرگونه زیاده خواهی و مطامع دشمنان به ویژه آمریکای ورشکسته در جهان پاسخ کوبنده و شکست‌های ویرانگری به آنان تحمیل خواهند کرد.

اخبار بیشتر