1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

خداحافظی کارلوس کی‌روش از تیم ملی فوتبال ایران

43 سال است حسرت قهرمانی دوباره در جام ملت‌های آسیا را به همراه داریم. این امید که این بار تا قبل از بازی با ژاپن بسیار تقویت شده بود، به تلخ‌ترین شکل ممکن بر آب شد. شکست 3 بر صفر ایران در برابر تیم ملی ژاپن در مرحله نیمه‌نهایی باعث حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام ملت‌ها شد و پس از آن کارلوس کی‌روش که حدود 8 سال سکان رهبری این تیم را بر عهده داشت در پست اینستاگرامی خود به طور غیر رسمی از سمت سرمربی‌گری تیم ملی کشورمان خداحافظی کرد. او در این پیام با اذعان به این موضوع که با همکاری کادر فنی، نهایت تلاش خود را کرده از حمایت بازیکنان و از طرفداران ایران تشکر کرد. این سرمربی پرتغالی به احتمال زیاد به زودی به تیم ملی فوتبال کلمبیا می‌پیوندد.

سایت خبری

حمله به کی‌روش و تصمیماتش

ایلناخبرگزاری ایلنا
حمله به کی‌روش و تصمیماتش

سایت کلمبیایی: احتمال معرفی کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا تا یک هفته دیگر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
سایت کلمبیایی: احتمال معرفی کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا تا یک هفته دیگر

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری «ارالدو» کلمبیا به باخت تیم ملی ایران مقابل ژاپن در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا و حذف این تیم اشاره کرده است و می‌نویسد: بعد از حذف ایران از جام ملت‌های آسیا، سرمربی پرتغالی این تیم کارلوس کی‌روش در شبکه‌های اجتماعی با تیم ملی خداحافظی کرد.

او که فاصله چندانی تا تبدیل شدن به سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا ندارد، در پیام خود بابت ۸ سال حضورش در تیم ملی قدردانی کرد.

کی‌روش حالا اصلی‌ترین گزینه برای گرفتن جای خوسه پکرمن سرمربی آرژانتینی پیشین تیم ملی کلمبیا است. فدراسیون فوتبال کلمبیا در این هفته ممکن است به صورت رسمی انتصاب او را اعلام کند، کسی که پیش از این در مورد کلیات قراردادش با کلمبیا به توافق رسیده است.خبرگزاری فرانسه: ایران مقابل ژاپن ایده‌ای نداشت/ این آخرین حضور کی‌روش بود

خواندن خبر در سایت منبع

بازتاب خداحافظی کی‌روش در رسانه‌های خارجی+عکس

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
بازتاب خداحافظی کی‌روش در رسانه‌های خارجی+عکس

به گزارش مشرق، تیم ملی کشورمان شب گذشته در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد تا از این رقابت‌ها حذف شد.

در این راستا رسانه‌های مختلف جهان اظهارات کارلوس کی‌روش، سرمربی ایران بعد از این باخت را بازتاب دادند و از تعبیر استعفا استفاده کردند.

بازتاب خداحافظی کی‌روش در رسانه‌های خارجی+عکس - 2بازتاب خداحافظی کی‌روش در رسانه‌های خارجی+عکس - 5بازتاب خداحافظی کی‌روش در رسانه‌های خارجی+عکس - 6

منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم | پیام خداحافظی رشیدپور برای کی‌روش

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین

تیم ملی و ابهامات دوران «پسا کی‌روش»

الفخبرگزاری الف
تیم ملی و ابهامات دوران «پسا کی‌روش»

تراژدی تلخی که از ۴۳ سال قبل هر چهار سال یکبار تکرار می‌شود، این بار هم سنت شکنی نکرد و به بدترین شکل ممکن کام مردم را تلخ کرد. حالا تلخ کامی عادت مردم و علاقمندان به فوتبال شده. حسرت آنها برای دیدن جام قهرمانی بر بالای دستان فرزندان ایران زمین ۴۷ ساله شد. آنهم اگر چهار سال بعد دوباره «نقطه سر خط نباشد» و کمی جلوتر برویم. حداقل تا فینال.

پنج بازی خوب و قابل تقدیر همه را امیدوار کرد که این بار جام به ایران چشمک خواهد زد. خوان ششم اما سخت بود و نفسگیر. از این شش بازی در دو دیدار حریفان درجه اول آسیا را داشتیم؛ عراق که بدون گل مساوی شدیم و ژاپن که سه گل خوردیم! چهار بازی دیگر حریفان درجه دوم را به چهار میخ کشیدیم!

آماده جشن و شادمانی رسیدن بودیم که مردان سرزمین آفتاب تابان چراغ امید و آرزویمان را خاموش کردند. آنهم به دست خودمان. آن دو نفر (دو بازیکن ژاپن) از جنگجویان کوهستان درسی به آن پنج نفر (بازیکنان ایرانی در حال اعتراض به داور) دادند که می‌شود مثنوی‌ها در موردش نوشت. می‌شود سال‌ها در موردش صحبت کرد. آن تصویر را تمام مسئولان کشور باید به دیوار اتاق شان بزنند و هر روز در موردش صحبت کنند شاید اتفاق تازه‌ای رخ داد.

تیم ملی باخت و دستش از رسیدن به جام خالی ماند. مثل ۴۳ سال گذشته. حالا چهار سال دیگر باید صبر کرد. شاید هم ببشتر. به قول جهانبخش با این روند باید ۱۰۰ سال دیگر صبر کرد!

اما بعد از این شکست و ناکامی و خداحافظی تلخ چه بر سر فوتبال می‌آید؟ چه بر سر تیم ملی می‌آید؟ کی روش می‌ماند یا می‌رود؟ اگر کی روش رفت چه کسی به جایش می‌آید؟ ایرانی یا خارجی؟ تاج می‌ماند یا می‌رود؟ تکلیف بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال چه می‌شود؟ آیا تیم ملی به حال خود رها می‌شود یا فدراسیون برایش برنامه دارد؟

سوالات در مورد دوران «پسا کی روش» زیاد است. همانطور که در مورد پس از کنار رفتن از جام ملت‌های آسیا و سرنوشت فوتبال ملی سوال زیاد است. طبیعتا تیم ملی چند ماهی به امان خدا رها می‌شود چرا که رویداد مهمی در پیش نیست. از برنامه بلند مدت هم خبری نیست که بخواهیم امیدوار باشیم تیم سریع سروسامان بگیرد و بازی‌های تدارکاتی انجام دهد.

تیم ملی به امان خدا رها خواهد شد. تکلیف سرمربی مشخص نمی‌شود و چند ماهی در مورد انتخاب جانشین کی روش صحبت خواهد شد. موافقان و مخالفان به جان هم می‌افتند و تا می‌توانند «حرف» می‌زنند. هم مفت هم گرانقیمت! اما انتهایش چیزی عاید فوتبال نمی‌شود چون همه‌اش برای منافع خودشان است نه منافع ملی.

پیش بینی می‌شود تاج و دوستان دست‌ها را به نشانه تسلیم مقابل وزارت ورزش بالا ببرند اما نه به این راحتی. وزارت ورزش در سایه حرکت خواهد کرد و تلاش می‌کند ریشه بازنشسته‌ها را بزند. جنگ‌ها دوباره شروع می‌شود. تاج و دوستان بازنشسته یک طرف، وزیر و سربازهای سواره و پیادهاش از یکطرف می‌تازند تا زورشان را بهم نشان دهند. تیم ملی هم در امان خدا رها می‌شود.

گرد مرده بر پیکره فوتبال پاشیده می‌شود. تیم ملی در سکوت فرو می‌رود و بازی‌های لیگ شروع می‌شود تا تکلیف قهرمان مشخص شود. قهرمانی که نه ریالی جایزه می‌گیرد و نه می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا حسرت سال‌ها قهرمان نشدن را از بین ببرد. آنجا هم مثل اینجا که حسرتش ۴۷ ساله شد. دوباره ناکامی، دوباره تلخ کامی، دوباره شکست، دوباره اشک و گریه؛ خدا به داد این مردم علاقمند به فوتبال برسد!

منبع: ورزش سه

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش همراه تیم ملی به تهران می‌آید

انتخابخبرگزاری انتخاب
کی‌روش همراه تیم ملی به تهران می‌آید
کی‌روش همراه تیم ملی به تهران می‌آید - 1

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با وجود پایان قراردادش با فدراسیون فوتبال، به تهران بازمی‌گردد.

تیم ملی فوتبال ایران عصر دوشنبه در جریان بازی‌های نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا برابر ژاپن سه بر صفر شکست خورد تا وداعی تلخ با این جام داشته باشید. از این‌رو کاروان تیم ملی عصر سه‌شنبه ابوظبی را به مقصد تهران ترک می‌کند.

کارلوس کی‌روش نیز که قراردادش با فدراسیون فوتبال به پایان رسیده و خداحافظی خود را با تیم ملی در نشست خبری اعلام کرده است، همراه تیم ملی به تهران بازخواهد گشت.منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

خداحافظی اینستاگرامی کی روش با مردم و فوتبال ایران

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
خداحافظی اینستاگرامی کی روش با مردم و فوتبال ایران

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، تیم فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل ژاپن شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت تا رویایی قهرمانی برای شاگردان کارلوس کی روش در این مرحله به پایان برسد.

سرمربی پرتغالی که طی ۸ سال حضور در ایران تجربه دو صعود به جام جهانی را به همراه تیم ملی کشورمان تجربه کرد امروز در نشست خبری تلویحی اعلام کرد که همکاری‌اش با تیم ملی به پایان رسیده و پست اینستاگرامی اخیر وی به صورت رسمی تایید می‌کند که او دیگر روی نیمکت تیم ملی حضور نخواهد داشت.

در پست اینستاگرامی کارلوس کی‌روش و خداحافظی از فوتبال ایران آمده است:

" هیچ کلمه‌ای تشکر من از بازیکنانم را توصیف نمی‌کند. آن‌ها در طول این سال‌ها همه تلاش، حمایت و تعهد خود را به کار گرفتند. باعث افتخارم بود که در طی این ۸ سال شانه به شانه این مردان حضور داشتم و همیشه و همیشه با شخصیتی فوق‌العاده با همه سختی‌ها رو برو شدیم. شخصیت و منشی که من فکر می‌کنم شایستگی حضور در فینال را داشت.

به ژاپن تبریک می‌گویم. تیمی که امشب بهترین تیم در زمین بود. اما غرور و افتخار متعلق به تیم ملی ایران است، برای آنچه که برای مردمشان ساختند، برای فوتبالی که به جهان نشان دادند، برای میراثی که برای آیندگان به جای گذاشتند، این یکی از بهترین خانواده‌های فوتبالی بود که من در آن حضور داشتم، و برای این بازیکنان بهترین آرزوها را دارم؛ حالا پایان اینجاست. من کار خودم به روش خودم انجام دادم. من با حمایت کادر فنی ام، همه تلاشم را کردم. از همه شما متشکرم. و همچنین با تشکر از همه طرفداران ایران

همه برای تیم ملی. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

فوتبال ایران بدون کی‌روش، والیبال بدون ولاسکو!

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
فوتبال ایران بدون کی‌روش، والیبال بدون ولاسکو!

فوتبال ایران بدون کی‌روش، والیبال بدون ولاسکو! - 1

به گزارش خبرورزشی، مهدی طارمی درباره خالی بودن جای خودش در بازی امروز مقابل ژاپن گفت: ما روی اتفاق گل خوردیم و فکر نمی‌کنم روی کار تاکتیکی گل خوردیم. در ۱۵ دقیقه ابتدایی آنها خوب بودند اما رفته رفته ما تیم بهتری شدیم و در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم ما ژاپن را کشته بودیم.

وی ادامه داد: آن چیزی که من از بیرون دیدم این است که اگر ما اینطور گل نمی‌خوردیم آنها نمی‌توانستند هرگز به ما گل بزنند و فقط روی یک اتفاق گل خوردیم. واقعا‌ اتفاق بدی رخ داد.

طارمی در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاد که بازیکنان به سمت داور رفتند و گل خوردیم، افزود: ما که روی سکو نشسته بودیم فکر کردیم داور سوت زده است و بازیکنان هم همین فکر را می‌کردند. ما فکر کردیم که داور می‌خواهد به بازیکن ژاپن کارت زرد بدهد و شاید بازیکنان هم همین فکر را کردند. من مطمئن هستم که صدای سوت آمد و حالا نمی‌دانم آن سوت از سوی تماشاگران بود یا جای دیگر اما حتما شما خبرنگاران هم صدای آن سوت را شنیدید. بچه‌های ما سر این مسئله به سمت داور رفتند، اما فوتبال تا آخر ادامه دارد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید که شاید ملی‌پوشان ایران تیم ژاپن را دست کم گرفته بودند، تصریح کرد: ما دست کم نگرفته بودیم و مثل همه بازی‌ها که به زمین می‌رفتیم برای برد به زمین رفتیم. از بازی با یمن تا ویتنام و بقیه بازی‌ها هیچ تیمی را دست کم نگرفتیم که حالا بخواهیم ژاپن را دست کم بگیرم اما اتفاق بود که این طور باختیم.

مهاجم تیم ملی درباره خداحافظی کی‌روش از تیم ملی ادامه داد: من درباره بازی صحبت می‌کنم.

طارمی در ادامه صحبت هایش در خصوص اینکه تیم ملی بدون کی‌روش را چطور می‌بینی گفت: والیبال بدون ولاسکو را دیدید؟ او به فوتبال ما اعتبار داد.

وی افزود: بازیکنان امروز زحمت خودشان را کشیدند. شاید اگر امروز هم من بازی می‌کردم ۴ گل می‌خوردیم.

خواندن خبر در سایت منبع

دستاورد کی‌روش ترس آسیا از ایران بود

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
دستاورد کی‌روش ترس آسیا از ایران بود

مهدی طارمی پس از شکست ۳ بر صفر ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: فکر می‌کنم اتفاقی باختیم. ژاپن در ابتدای بازی سوار بازی بود، پس از آن ما بازی را در اختیار گرفتیم و موقعیت هم داشتیم که به گل تبدیل نشد. بازی پایاپای بود، تا اینکه گل اول را به آن شکل دریافت کردیم.

وی افزود: گل خوردن باعث از هم پاشیده شدن تیم می‌شود، ولی در این بازی پس از آن گل، تیم کمی افت کرد و تا آمد خودش را پیدا کند، یک گل دیگر دریافت کرد و این مسئله اتفاقی بد بود که نتوانستیم خودمان را جمع و جور کنیم. در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم حریف را کشته بودیم. اگر ژاپن آن‌گونه گل اول را به ما نمی‌زد، عمرا می‌توانست دروازه ایران را باز کند. ما سر یک اتفاق گل خوردیم و واقعا بد بود.

طارمی افزود: همه دیدند که چه اتفاقی در آن صحنه افتاد. من و چند نفری که کنارم نشسته بودند، فکر کردیم که داور سوت زده است و می‌خواهد به بازیکن حریف کارت زرد بدهد. فکر می‌کنم بقیه هم چنین فکری کردند. شاید شما هم آن صدا را شنیده باشید. یک صدا مانند سوت از داور یا بیرون آمد. سر همین موضوع هم بود که بازیکنان برگشتند تا پیش داور بروند و از به او بگویند که به بازیکن ژاپن کارت زرد بدهد.

مهاجم تیم ملی در پاسخ به این سؤال که «آیا بدون توجه به بازی‌های قبلی ژاپن در جام ملت‌ها، ایران این حریف را دست‌کم گرفته بود؟»، گفت: ما حریف را دست‌کم نگرفتیم. ما به زمین رفتیم تا بازی خودمان را انجام بدهیم. نه یمن و نه ویتنام و نه هیچ تیمی را دست‌کم نگرفتیم.

طارمی درباره راه نیافتن به فینال تصریح کرد: خیلی وقت است که پالس مثبتی برای تیم ملی وجود ندارد. در واقع وقتی وارد مسابقات شدیم، همه یادشان افتاد که پالس مثبت بفرستند. این به نظرم خوب نیست، وقتی از قبل از بازی‌ها پالس مثبت گرفته شود، بهتر از این اتفاق در جریان مسابقات است. نمی‌دانم این اتفاق چه زمانی قرار است در ایران درست شود.

طارمی در پایان درخصوص خداحافظی کارلوس کی‌روش پاسخی به خبرنگاران نداد. البته وی درباره دستاورد کی‌روش برای ایران عنوان کرد: دستاورد کی‌روش آن است که همه دنیا به ایران احترام می‌گذارد و شخصیت تیم ملی را به جایی برده که خیلی‌ها به ایران احترام می‌گذارند و در آسیا هم همه تیم‌ها می‌ترسیدند که با ما بازی کنند. نگاه به نتیجه امروز نکنید، همین ژاپن هم از ما می‌ترسید. اینکه اتفاقی سه گل خوردیم، دلیل بر آن نمی‌شود که تیم بدی هستیم. مطمئن باشید که می‌ترسند با ما بازی کنند و این شخصیت چیز خیلی مهمی است. همه چیز این نیست که به یک جایگاه برسید، بعضی وقت‌ها اعتبار بهتر از مشهور بودن است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(11)

ای بابا کلا شانس نداریم

2 هفته قبل

چقد جامع و کامل لود مرسییی

2 هفته قبل

بادمجون ملایر جای این بود بهتر نتیجه میگرفت.

2 هفته قبل

ایشاالله جام جهانی بعدی دهن برزیل رو صاف می‌کنیم. جام ملت‌های آسیا واسه ما سقفش کوتاه اه، اصلا تو کلاس ما نبود قهرمان شیم

2 هفته قبل

قبل از همه چیز بازیکن‌ها باید تو چند جلسه کلاس آموزشی فرهنگی شرکت کنن که دست‌کم اگه بازی رو باختیم آبرو رو نبازیم!

2 هفته قبل

من تبلیغایی که پایین خبراتون میرین رو خیلی دوست دارم خیلی مرتبطن. بیشترش کنین. مرسی

2 هفته قبل

شادی نیومده به این ملت.. هعی‌ :(

2 هفته قبل

دیگه برای همه ثابت شد کیروش فقط یه شومن هست!

2 هفته قبل

همون بهتر بره! هشت سال با تیم‌های چرند بازی کرد و پول مفت خورد...

2 هفته قبل

این تیم ملی همون که نذاشت قبل از این بازی هیچ گلی به ما بخوره و ۱۲ تا گل زدن ما بهترین جام بودیم

2 هفته قبل

باعث ایران فقط بی توجهی اقای طارمیدر بازی چین بود و شاید هم عمدی بود

2 هفته قبل

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
در فدراسیون فوتبال به‌جز مهدی تاج، پنج عضو دیگر بازنشسته در هیات‌رئیسه حضور دارند و به‌جز رئیس فدراسیون، بحثی بر سر بازنشسته بودن سایر افراد وجود ندارد. اعتمادآنلاین| حدود چهارماه پیش اعضای بازنشسته هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به وزیر ورزش، خواستار تعیین‌تکلیف در این خصوص شدند و نکته مهم و قابل‌توجه اینکه این اعضا شنبه‌شب در جلسه جدید هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن اعلام دوباره استعفای دسته‌جمعی خود در نامه‌ای مجدد به سلطانی‌فر مقرر کردند وزارت ورزش در این خصوص نظر نهایی خود را اعلام کند. نامه دسته‌جمعی درخصوص استعفای اعضای بازنشسته هیات‌رئیسه این‌بار نیز با هدف تعیین‌تکلیف به وزارت ورزش ارسال خواهد شد و این وزارت باید برای مجمع ۱۹ اسفند سال‌جاری در این خصوص هرچه سریع‌تر تصمیم‌گیری کند. نکته دیگر اینکه وزارت ورزش درصورت قبول استعفای اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال، باید تبعات ایجاد شده در این خصوص را نیز به گردن گرفته و چه‌بسا در این صورت بحث تعلیق دوباره فوتبال ایران داغ شود. در فدراسیون فوتبال به‌جز مهدی تاج، پنج عضو دیگر بازنشسته در هیات‌رئیسه حضور دارند و به‌جز رئیس فدراسیون، بحثی بر سر بازنشسته بودن سایر افراد وجود ندارد.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
استقلال این روزها زمین تمرین ندارد و همین به بزرگ‌ترین مشکل شاگردان شفر تبدیل شده است. به گزارش ایلنا، استقلال این روزها زمین تمرین ندارد و همین به بزرگ‌ترین مشکل شاگردان شفر تبدیل شده است. اما برای اینکه در این مدت بدون زمین نمانند با نفتی‌ها وارد مذاکره شدند تا بتوانند زمین نفت تهرانسر را اجاره کنند. طبق شنیده‌ها اجاره زمین خالی نفت روزی یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و اگر بخواهند کنار آن از رختکن یا استخر و سالن بدنسازی هم اضافه کنند، باید به مبلغ فوق اضافه کنند. بر همین اساس استقلالی‌ها برای ۱۵ روز تمرین در تهرانسر باید مبلغی بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان به حساب نفتی‌ها بریزند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
ما یک بعد از ظهر دل‌انگیز فوتبالی داشتیم و البته اتفاقی هم که در بازی افتاد، کورس بالای جدول را داغ‌تر کرد. با این وجود مساله عذاب‌آور، القائات شگفت‌انگیز گروه مدیریتی و رسانه‌ای تراکتورسازی در مورد جنبه‌های تاریخی و بی‌نظیر حضور هواداران در ورزشگاه بوده است. آقای گزارشگر از ثبت رکورد ۱۲۰ هزار تماشاگر در بازی تراکتورسازی و فجر سپاسی در لیگ نهم سخن گفت و حدس زد که آن رکورد در بازی با استقلال شکسته شده است. به قول رسول خطیبی کاش یک روز در تبریز ورزشگاه ۲۰۰ هزار نفری بسازند و هر هفته هم پر از جمعیت شود. مخصوصا اصحاب رسانه و مدیران و دست‌اندرکاران حوزه‌های مختلف باید تلاش کنند عامه مردم را به سمت اعتدال، میانه‌روی و حقیقت‌مداری سوق بدهند؛ چیزی که حداقل در باشگاه تراکتورسازی به شکلی کاملا معکوس به اجرا در می‌آید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ زیدان سرمربی موفق و سابق رئال مادرید، در قبال در اختیار داشتن مبلغ ۲۰۰ میلیون پوند برای خرید بازیکنان جدید و ارایه قراردادی جدید به ادن هازارد توسط آبی‌های لندن، مربیگری چلسی را قبول خواهد کرد. زیدان پس از کناره‌گیری از رئال مادرید، هنوز پیشنهاد جدیدی را نپذیرفته است. پس از نتایج ضعیف مورینیو در منچستر یونایتد، شایعات زیادی درباره حضور زیدان در اولدترافورد شنیده می‌شد. منبع: خبرآنلاین
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری درباره تغییر داور دیدار پرسپولیس و پدیده در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران و سپردن این قضاوت به اشکان خورشیدی، اظهار کرد: آقای فغانی شب گذشته (یکشنبه‌) به ما اعلام کردند که دچار بیماری آنفلوانزا شده‌اند و توانایی قضاوت در دیدار امروز برابر پدیده را ندارند و ما هم علی‌رغم میل باطنی مبجور به تغییر داور شدیم و آقای اشکان خورشیدی را برای این موضوع انتخاب کردیم. رئیس دپارتمان فوتبال در ادامه همچنین درباره اعتراض پدیده و همچنین خاطره بد آنها از اشکان خورشیدی که در دیدار برابر استقلال خوزستان، یحیی گل‌محمدی را از نیمکت اخراج کرده بود، تصریح کرد: پدیده حق اعتراض ندارد چون آنها مسئول انتخاب داور برای بازی‌شان نیستند. وظیفه این تیم بازی کردن در زمین فوتبال است و انتخاب داور بر عهده کمیته داوران است. منبع: ایسنا

اخبار بیشتر