شکست غم‌انگیز ایران در برابر ژاپن
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

شکست غم‌انگیز ایران در برابر ژاپن

شکست تیم ملی فوتبال ایران در برابر ژاپن در روز 28 ژانویه در ورزشگاه هزاع بن زائد بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشته است.

ژاپن با پیروزی سه بر صفر در دیدار با ایران، نخستین فینالیست جام ملت‌های آسیا 2019 شد. اوزاکا و هاراگوچی بازیکنانی بودند که گل‌ها را به ثمر رساندند اما بر اساس انتخاب اسپورت 360، هیچ‌یک به عنوان برترین بازیکن زمین این دیدار شناخته نشدند.

گل اولی که ژاپن به دلیل قصور محرز خط دفاعی ایران به ثمر رساند، سوژه‌ی تمسخر کاربران عرب در توییتر شد.

وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال پس از حذف تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیا گفت: برای بردن تیم بزرگی مثل ژاپن باید بیشتر از یک شوت داشت و تیم ایران برنامه‌ای برای این بازی نداشت.

سایت خبری

(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات
تیم ملی ایران پس از اینکه موفق شده بود از ابتدای تورنمنت تا مرحله نیمه نهایی با ارائه نمایشی قابل قبول خود را به عنوان یکی از گزینه های محتمل قهرمانی معرفی کند، در مرحله نیمه نهایی جام ملت های 2019 آسیا قافیه را به تیم نه چندان آماده ژاپن واگذار کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

فرارو- تیم ‌ملی فوتبال کشورمان در نیمه ‌نهایی جام‌ ملت‌های آسیا مقابل ژاپن شکست سنگینی متحمل شد تا کی‌روش پایان تلخی در تیم‌ملی ایران داشته باشد.

به گزارش فرارو، تیم ‌ملی ایران در حالی در یکی از مهم‌ترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران در نیمه‌نهایی جام‌ملت‌های آسیا به مصاف ژاپن رفت اما متحمل شکست سنگینی شد.

شکست سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل ژاپن در نیمه نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا هم بدترین شکست این تیم در تاریخ مسابقات بود و هم به روند ۳۲ بازی شکست ناپذیری پایان داد.

تیم ملی ایران پس از اینکه موفق شده بود از ابتدای تورنمنت تا مرحله نیمه نهایی با ارائه نمایشی قابل قبول خود را به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل قهرمانی معرفی کند، در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا قافیه را به تیم نه چندان آماده ژاپن واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

کارلوس کی روش پس از حذف ایران از جام ملت‌های آسیا در نشست خبری گفت: هر دو تیم در نیمه اول بخوبی رقابت کردند تا زمانیکه یک اشتباه خیلی ساده و مظلومانه از تیم ما سر زد. بازیکنان من فکر می‌کردند که داور باید خطای بازیکن ژاپن را بگیرد. اما تیم ما بعد از دریافت گل از نظر احساسی بهم ریخت و ما در ادامه یک شکست احساسی را شاهد بودیم. بعد از دریافت گل نخست شاهد حضور یک تیم در زمین بودیم، آن هم ژاپن بود.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه آیا تاکتیک اشتباهی را در این بازی انتخاب کرده است، گفت: مثل هشت سال گذشته من مسئولیت کامل اتفاقات داخل زمین را می‌پذیرم. دوست دارم از شما بپرسم نقش شما در این سال‌ها چه بود؟ نقش شما سکوت بود ولی من در درون زمین برای تیم ملی شما جنگیدم.

(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 8(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 9(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 10(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 11(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 12(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 13(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 14(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 15(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 16(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 17(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 18(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 19(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 20(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 21(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 22(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 23(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 24(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 25(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 26(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 27(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 28(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 29(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 30(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 31(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 32(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 33(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 34(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 35(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 36(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 37(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 38(تصاویر) شب تلخ هوادارن ایران در امارات - 39

خواندن خبر در سایت منبع

بازتاب شکست ایران در رسانه‌های عربی

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
بازتاب شکست ایران در رسانه‌های عربی
شکست سنگین ایران برابر ژاپن بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت.

اعتمادآنلاین|تیم ملی فوتبال ایران در دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف ژاپن رفت و با سه گل تن به شکست داد تا حسرت ۴۰ ساله فینالیست شدن ادامه داشته باشد.

شکست سنگین ایران برابر ژاپن بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت به ویژه این که ایران تا قبل از این دیدار گلی دریافت نکرده بود و از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی هم بود.

سایت کوره: «ژاپن، با سه گل ایران را تربیت کرد»

این سایت عربی نوشت: ژاپن با پیروزی قاطعی که برابر ایران به دست آورد تیم نخست فینالیست جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ شد. ژاپن در این دیدار به دنبال روزنه‌های در خط دفاعی ایران بود و با سرعت دادن به بازی به دنبال اشتباهات خط دفاعی حریف بود. ژاپن بازی را بهتر آغاز کرد و البته ایران هم فرصت‌های خوبی داشت. رفته رفته دو تیم جانب احتیاط را رعایت کردند و بازی در نیمه نخست بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم ایران بازی را هجومی آغاز کرد و با نفرات بیشتر حمله کرد اما آنها تمرکز لازم را نداشتند. ژاپن توانستند روی اشتباه مدافعان ایران که مشغول اعتراض بودند گل نخست را به ثمر برساند. بعد از این گل بازیکنان ایران تحریک شدند و به بازی هجومی روی آوردند اما هنوز شوک گل نخست را هضم نکرده بودند که ژاپن یک ضربه پنالتی به دست آورد.

داور برای اعلام این ضربه به کمک داور ویدئویی روی آورد و تصمیمش هم درست بود تا ژاپن گل دوم را به ثمر برساند. سرمربی ایران بعد از این دو گل تیمش را هجومی کرد و قدوس و ترابی را هم به میدان فرستاد اما ژاپن تجربه چنین شرایطی را دارد. آنها زمان بازی را کشتند و در دقایق پایانی هم گل سوم را به ایران زدند تا یک نتیجه خوب را به دست آوردند.

الریاضیه عربستان: «ژاپن، ایران را حذف کرد و به فینال صعود کرد»

این روزنامه عربستانی نوشت: تیم ملی فوتبال ژاپن در دیدار نخست نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ توانست ایران را با سه گل از پیش رو بردارد و با یک پیروزی قاطع فینالیست نخست جام ملت‌های آسیا شود.

اسپورت ۲۴ امارات: «ژاپن با در هم کوبیدن ایران فینالیست شد»

تیم ملی فوتبال ژاپن در دیدار نخست نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف ایران رفت.

ژاپن با عملکرد خوبی که از خود به جای گذاشت ایران با سه گل در هم کوبید به فینال جام ملت‌های آسیا راه پیدا کرد.

گل‌های ژاپن را در این دیدار اوسکا دوبار و هاراگوچی به ثمر رساندند.البیان: «ژاپن به رؤیای ۴۳ ساله ایران پایان داد»

تیم ملی فوتبال ژاپن پیروزی قاطعی را به دست آورد و با سه گل ایران را از پیش رو برداشت تا به عنوان تیم نخست به فینال جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند.

ژاپن به رؤیای ۴۳ ساله ایران برای فینالیست شدن پایان داد و اجازه نداد که ایران بعد از ۴۳ سال بار دیگر به فینال جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند و برای چهارمین بار جام قهرمانی را بالای سر ببرد. ژاپن برای پنجمین بار به فینال جام ملت‌ها راه پیدا کرد و خود را آماده پنجمین قهرمانی خود می‌کند.الرای قطر: «ژاپن به رؤیاپردازی ایران پایان داد»

تیم ملی فوتبال ایران امید زیادی داشت که بعد از ۴۳ سال به فینال جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند اما ژاپن این اجازه را نداد و در دیداری که در ورزشگاه هزاع بن زائد برگزار شد توانست با سه گل به پیروزی برسد تا بار دیگر به فینال راه پیدا کند.

ژاپن شش بار به نیمه نهایی راه پیدا کرده و تنها یک بار تن به شکست داده که آن هم به سال ۲۰۰۷ و برابر عربستان بر می‌گردد. این در حالی است که ایران شش بار در نیمه نهایی مغلوب شده است و بعد از ۴۳ سال نتوانست بار دیگر به فینال راه پیدا کند. ایران در این دوره عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده بود و در پنج بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود اما برابر ژاپن سه گل دریافت کرد تا از صعود به فینال باز ماند.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

گلزنان ژاپن به ایران برترین بازیکن دیدار اول نیمه نهایی نشدند!

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
گلزنان ژاپن به ایران برترین بازیکن دیدار اول نیمه نهایی نشدند!
اسپورت 360 برترین بازیکن دیدار ایران - ژاپن را از گلزنان بازی انتخاب نکرد.

تیم ملی ایران در اولین بازی مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.

در این بازی اوزاکا موفق به دبل شد و گل دوم خود را هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

گل سوم ژاپنی‌ها توسط هاراگوچی در دقیقه ۹۰ زده شد تا در نهایت سامورایی‌ها راهی فینال شوند.

بر این اساس اسپورت ۳۶۰ بر اساس عملکرد بازیکنان دو تیم اقدام به انتخاب برترین بازیکن کرد که بر این اساس گلزنان در این انتخاب قرار نداشتند.

تاکومی مینامینو بازیکنی که در تیم سالزبورگ اتریش توپ می‌زند به عنوان برترین بازیکن انتخاب شد. وی در این بازی دو پاس گل برای ژاپنی‌ها فراهم کرد.

مینامینو ۷۲ درصد پاس‌هایی که ارسال کرد صحیح بود و جدا از دو پاس گل، ۳ پاس کلیدی هم برای هم‌تیمی‌های خود فراهم کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

مرگ رویای ایرانیان با شکست طلسم ۵۰۰ دقیقه‌ای

ایلناخبرگزاری ایلنا
مرگ رویای ایرانیان با شکست طلسم ۵۰۰ دقیقه‌ای
شکست، ناکامی و حذف ایران با شکستن قفل دروازه بیرانوند همزمان شد.

مرگ رویای ایرانیان با شکست طلسم ۵۰۰ دقیقه‌ای - 1

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تا قبل از بازی با ژاپن همه چیز در جام ملت‌ها برای ما داشت خوب پیش می‌رفت. پیروزی‌های شیرین با طعم کلین‌شیت‌های بیرانوند کام فوتبالدوستان ایرانی را شیرین کرده بود ولی در بازی با ژاپن و در مرحله نیمه نهایی اتفاقی افتاد که همه اینها را نقش بر آب کرد.

غفلت مدافعان، تیز هوشی مهاجم ژاپن و خروج اشتباه بیرانوند دست به دست هم داد تا قفل دروازه ایران بعد از ۵۰۶ دقیقه شکسته شود و رویای قهرمانی آسیا برای ایران از ۴۳ به ۴۷ سال برسد.

این قاب تا مدت‌ها از ذهن بیرانوند، بازیکنان و هواداران ایرانی پاک نخواهد شد.

مرگ رویای ایرانیان با شکست طلسم ۵۰۰ دقیقه‌ای - 7

خواندن خبر در سایت منبع

حرکات موزون کارشناس الجزایری پس از حذف ایران (ویدئو)

ایلناخبرگزاری ایلنا
ریاض داوودی کارشناس الجزایری ابوظبی اسپورت پس از باخت ایران مقابل ژاپن اقدام به انجام حرکات موزون کرده است و از حذف ایران بسیار خوشحال به نظر می‌رسد.

حرکات موزون کارشناس الجزایری پس از حذف ایران (ویدئو) - 2

حجم ویدئو: ۲۷۵٫۱۶K | زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۰۲دانلود فایل ویدئویی

خواندن خبر در سایت منبع

تمسخر دفاع ایران توسط کاربران عرب

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
تمسخر دفاع ایران توسط کاربران عرب
سوتی بد خط دفاعی ایران روی گل نخست ژاپن، سوژه تمسخر کاربران عرب در شبکه‌های اجتماعی شده است.

به گزارش مشرق، تیم ملی فوتبال ایران در دیدار حساس برابر ژاپن با سه گل تن به شکست داد.

گل نخست ژاپن در شرایط عجیبی به ثمر رسید. در حالی که چند بازیکن ایران مشغول اعتراض بودند هافبک ژاپنی با تیز هوشی تمام توپ را دنبال کرد و با ارسال دقیق خود پایه گذار گل نخست شد.

این اشتباه دست جمعی مدافعان ایران سوژه تمسخر کاربران شبکه‌های اجتماعی در کشورهای عربی شده است.

بیشتر بخوانید:

فاکس اسپورت: تیم کی‌روش خرد تاکتیکی نداشت

سایت "العربی الجدید" در این باره نوشت: با وجود این که بیشتر بازیکنان ایران در باشگاه‌های اروپایی بازی می‌کنند و از تجربه بالایی برخوردار هستند اما اشتباهی انجام دادند که سوژه تمسخر کاربران در توئیتر شد.

یک کاربر نوشته است: گل نخست ژاپن در دروازه ایران یک الگو است برای تیمی که اعتراض می‌کند و تیمی که تنها توپ را میبیند.

کاربر دیگر نوشت: کار ژاپن به خوبی نشان داد که آنها چگونه جام را دنبال می‌کنند.

در زیر به چند واکنش دیگر از کاربران عرب را مرور می‌کنیم:

«گل نخست ژاپن به ایران، درس بزرگی داشت اینکه تنها فوتبال نیست، درس زندگی هم هست.»

«این احمق‌ترین اشتباه خط دفاعی در تاریخ فوتبال جهان است.»

«اگر می‌خواهید دوباره چنین اشتباهاتی را ببینید به خط دفاعی آرسنال توجه کنید.»

«کسی که دوست دارد بخندد، گل نخست ژاپن برابر ایران را نگاه کند.»منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

فرهنگ ژاپنی، ایران را حذف کرد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
فرهنگ ژاپنی، ایران را حذف کرد
روزنامه عربستانی بعد از شکست سنگین ایران به ستایش از بازی ژاپن پرداخت و از تنها تاکتیک ایران برای پیروزی شدن سخن به میان آورد.
فرهنگ ژاپنی، ایران را حذف کرد - 0

به گزارش خبرورزشی، تیم ملی فوتبال ایران در دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با سه گل برابر ژاپن تن به شکست داد. شکست ایران در رسانه‌های عربی بازتاب زیادی داشت. روزنامه عین الوطن تحلیل جالبی از این دیدار داشت.

عین الوطن با تیتر «فرهنگ ژاپنی، ایران را حذف کرد» به سبک بازی و تنها تاکتیک ایران پرداخت و نوشت: تیم ملی فوتبال ژاپن توانست با پیروزی قاطع برابر ایران به فینال جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند. بازی هم‌چنان که پیش‌بینی می‌شد با توپ‌های بلند و ارسالی ایران آغاز شد، اما مدافعان ژاپنی به خوبی جایگیری کرده بودند. تومیاسو مأمور مهار سردار آزمون شده بود، چرا که مهاجم ایران روی توپ‌های هوایی خطرناک بود، اما مدافع ژاپنی به خوبی ماموریتش را انجام داد.

آزمون کلید بازی ایران بود و روی توپ‌های هوایی بسیار خوب عمل می‌کرد، اما تومیاسو توانست این بازیکن را به خوبی مهار کند. در دقیقه ۴۵ هوادار ایرانی پیراهن علی کریمی ستاره سابق ایران را در دست داشت و زبان حال او می‌گفت، آزمون به تو نیاز دارد آقای کریمی. ایران نیاز به هافبکی در میانه میدان داشت که توپ‌ها را به خوبی پخش کند. تنها تاکتیک ایران ایران بود که از هر جا توپ را می‌گیرند آن را ارسال کنند از دروازه‌بان گرفته تا پرتاب‌های بلند اوت دستی. این تاکتیک ایران بود، اما ژاپنی‌ها آماده و حاضر بودند و تنها به سه پاس خود را به دروازه ایران می‌رساندند. ارسال‌های بلند ایرانی‌ها را تومیاسو و دیگر مدافعان ژاپن مهار می‌کردند.

در نیمه دوم ایران با شجاعت بیشتری بازی کرد و در دقیقه ۴۷ یک فرصت خوب داشت، اما دژاگه آن را بیرون زد. در دقیقه ۵۵ تیم ملی ژاپن بر خلاف جریان بازی گل نخست را به ثمر رساند. مینامینو از اعتراض غیرموجه بازیکنان ایرانی نهایت استفاده را برد و با یک ارسال دقیقه پایه گذار گل نخست شد. بعد از این گل فشار ایران آغاز شد و ضربه زیبای جهانبخش را سنگربان ژاپن به خوبی مهار کرد. در حالی که ایران حمله می‌کرد ژآپن گل دوم را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در ادامه گزارش این سایت عربستانی آمده است: ایران هیچ تاکتیکی غیر از ارسال توپ‌های بلند برای آزمون نداشت و تومیاسو و یوشیدا هم به خوبی این بازیکن را مهار کردند و ضربات سر را زدند. در دقایق پایانی، ژاپن بازی خوب خود را کامل کرد و توانست گل سوم را هم به ثمر برساند تا پیروز قاطع شود. ژاپن با شایستگی پیروز این بازی شد. سرمربی ژاپن به خوبی حریف را آنالیز کرده بود. ژاپنی‌ها به خوبی آزمون را مهار کردند این درحالی بود که ایران سبک عجیبی داشت و تنها روی ارسال‌های بلند تاکید داشت. چنین ارسالی‌های برای هیچ تیمی که برابر ژاپن بازی می‌کند فایده‌ای نخواهد داشت. به تیم ژاپن به خاطر این انضباط باید تبریک گفت. ایران پیش از این در آزمون سخت خود برابر عراق مساوی کرد و امشب در سخت‌ترین آزمون خود هم برابر ژاپن با سه گل تن به شکست داد.

خواندن خبر در سایت منبع

ایران بدون آفساید جام را به پایان رساند

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
ایران بدون آفساید جام را به پایان رساند
پرونده فوتبال ایران درحالی در جام هفدهم به بسته شد که ملی پوشان ما در طول شش بازی خود در این جام هرگز در آفساید قرار نگرفتند.

خبرگزاری مهر: تیم ملی فوتبال ایران که تا قبل از مرحله نیمه نهایی حضوری امیدوار کننده در هفدهمین دوره جام ملتهای آسیا داشت، در این مرحله با شکستی سنگین و دردناک مواجه شد تا دست خالی امارات را ترک کند.

یکی از نکات قابل توجه از حضور تیم ملی ایران در این بازیها، بدون آفساید بودن این تیم در تمامی دیدارهایش بود. ملی پوشان کشورمان در هیچ یک از ۶ بازی که در این مسابقات به میدان رفتند در تله آفساید تیم مقابل گرفتار نشدند تا تنها تیم بدون آفساید این جام باشند.

بحرینی‌ها با ۱۵ آفساید پر آفساید‌ترین تیم این مسابقات بودند و چین و اردن با ۱۲ و ۱۰ آفساید در رده‌های بعدی قرار دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

شفر: ایران برنامه‌ای برای بازی با ژاپن نداشت

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
شفر: ایران برنامه‌ای برای بازی با ژاپن نداشت
وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ایران برای بازی مقابل ژاپن برنامه خاصی نداشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از حذف تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: برای بردن تیم بزرگی مثل ژاپن باید بیشتر از یک شوت داشت و تیم ایران برنامه‌ای برای این بازی نداشت. بازیکنان خوبی در ایران حضور دارند و باید با یک برنامه ریزی بلند مدت تیم ملی را بازسازی کرد.

وی تصریح کرد: وقتی یک تیم می‌خواهد گل بزند نباید به یک بازیکن متکی باشد. بازیکنان ایرانی در لیگ هم با یک سوت بر سر داور می‌ریزند و این موضوع باعث شد تا ایران از جام کنار برود. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ مقایسه عملکرد کریستیانو رونالدو و مارکوس رشفورد در منچستریونایتد پس از ۲۰۰ بازی

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گزارش تمرین پرسپولیس| تشویق یحیی و باقری، تبریک به کمال در روز بازگشت پیروانی/ گلزنی اوساگونا+ تصاویر و فیلم

فارسفارس1 روز قبل
گزارش تمرین پرسپولیس| تشویق یحیی و باقری، تبریک به کمال در روز بازگشت پیروانی/ گلزنی اوساگونا+ تصاویر و فیلمبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور هواداران که بعد از ۷ سال بازگشت یحیی گل محمدی به جمع سرخپوشان برگزار شد، حال و هوای خاصی داشت. * کریم باقری مربی محبوب تیم پرسپولیس اولین نفری بود که به شدت توسط تماشاگران در ورزشگاه کاظمی تشویق شد. کلیه بازیکنان تیم به همراه کلیه اعضای کادرفنی جدید توسط هواداران تشویق شدند. * اوساگونا مهاجم تازه وارد تیم پرسپولیس توسط هواداران تشویق شد و به ابراز احساسات آنها با دست زدن پاسخ داد. *هنگام انجام بخش‌های تمرینی توسط بازیکنان پرسپولیس، هواداران این تیم شعارهایی علیه استقلال و مجیدی سرمربی این تیم سر دادند.

تشویق کوبنده سرمربی جدید پرسپولیس/ لقب قطبی به یحیی رسید + فیلم

فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اولین تمرین تیم پرسپولیس با حضور کادرفنی جدید و هواداران این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. هواداران تیم سرخپوش پایتخت هنگام ورود یحیی گل‌محمدی به زمین او را به شدت و با گرمی هر چه بیشتر تشویق کردند و به او لقب امپراطور دادند. انتهای پیام/

با پایان نقل و انتقلات نیم فصل تیم‌های لیگ برتری چه کردند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، نیم فصل اول لیگ برتر با صدرنشینی قهرمان سه فصل گذشته یعنی پرسپولیس تهران به پایان رسید و با شروع نقل و انتقالات نیم فصل، باشگاه‌ها به دنبال رفع نقاط ضعف خود با جذب چند بازیکن بودند. در این میان برخی تیم‌ها دست به خانه تکانی کلی زدند و تیم‌هایی هم بودند که هیچ بازیکنی جذب نکردند. تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان نیز در کانون توجه رسانه‌ای در مدت نقل و انتقالات بودند. با پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در قالب گزارشی به بررسی عملکرد تیم‌ها پرداخته است. انتهای پیام/

تمرین امروز بازیکنان استقلال در سالن وزنه (فیلم)

ایلناایلنا1 روز قبل

گل پائولو دیبالا به اودینزه (یوونتوس ۲-۰ اودینزه)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

نماینده مجلس، اروپا را از کدام موشک ایران ترساند؟

خبر فوری1 روز قبل

سلیمانی اگر نبود تو عروس داعشی‌ها می‌شدی، نه مردمکان سیاست!

سینماپرس2 روز قبل

استفاده از روش جدید پزشکی برای مادرشدن دختر عرب جنجال به پا کرد +عکس

فردا نیوز1 روز قبل

افتادن در اکواریوم ماهی به دلیل صحبت با تلفن همراه +فیلم

رکنا1 روز قبل

نشستن روی سر دونالد ترامپ! +عکس

اقتصاد آنلاین1 روز قبل

آغاز یک عملیات جدید بانکی از شنبه/ دلار جهانی در آستانه ورود به کانال جدید/ ۱۱ میلیون نفر در ایران کد بورسی دارند/ ۲۰۰ میلیارد دلاری که چینی‌ها باید از آمریکا خرید کنند، چه کالاهایی است؟

تابناک1 روز قبل

لحظه تلخ وداع با خانواده جان‌باخته در پرواز مرگ

برترین‌ها1 روز قبل

قتل یک پدر و پسر با سلاح سرد در کیاشهر/ قاتلان دستگیر شدند

مهر1 روز قبل

ستاره بایرن مونیخ و همسرش با هم در المپیک شرکت می‌کنند

فوتبالی1 روز قبل

شلیک تیرخلاص به برادر در خودروی لوکس! +عکس

فردا نیوز1 روز قبل