قطر در کنار ژاپن فینالیست جام ملت‌های آسیا 2019 شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

قطر در کنار ژاپن فینالیست جام ملت‌های آسیا 2019 شد

تیم ملی فوتبال قطر در مرحله نیمه‌نهایی در تاریخ 29 ژانویه توانست با برتری 4 بر صفر تیم ملی امارات را شکست دهد و فینالیست جام ملت‌های آسیا 2019 شود. این دو کشور در زمینه روابط سیاسی با یکدیگر اختلاف دارند از همین رو تماشاچیان میزبان، از ابتدا با هو کردن و تحقیر تیم حریف به استقبال بازی آمدند اما سرعت و تسلط قطری‌ها در نهایت نتیجه را به نفع آن‌ها رقم زد.

«ضاحی خلفان» یکی از فعال‌ترین شخصیت‌های امنیتی و نظامی عرب در صفحه توییتر خود تیم ملی قطر را تیمی «جهانی» خواند و از شایستگی بازیکنانش تقدیر کرد.

فلیکس سانچز سرمربی تیم ملی فوتبال قطر پس از ستایش بازیکنانش قدرت تیم ملی فوتبال ژاپن را یادآوری کرد و گفت: باید در برابر آن‌ها عالی ظاهر شویم.

این نخستین بار است که تیم ملی فوتبال قطر از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌ها بالاتر می‌آید؛ آن هم بدون گل خورده.

سایت خبری

چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد
تیم ملی قطر برای شکست تیم ملی امارات در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا طبیعتا ازفاکتورهای بسیار زیادی بهره برده است که در این گزارش به 4 فاکتور مهمی که باعث شده عنایی به فینال صعود کنند اشاره شده است .

به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی قطر در نهایت شایستگی بعد از شکست دادن تیم‌ها ی مدعی جام از جمله عربستان, عراق، کره جنوبی، این بار در مرحله نیمه نهایی موفق شد تیم ملی امارات را با ۴ گل شکست دهد تا در واقع با به ثمر رساندن ۱۶ گل و بدون گل خورده شایسته‌ترین تیم جام تا به این جا به شمار برود. این در شرایطی است که این تیم در ادوار گذشته این جام هرگز بالاتراز مرحله یک چهارم نهایی را تجربه نکرده بود.

سایت کوورا بعد از برد تیم ملی قطر در برابر امارات در گزارشی از ۴ عامل اصلی برتری قطر نسبت به امارات در دیدار روز گذشته اشاره کرد.

استرس و تنش دقایق اولیه

در دقایق اولیه بازی به دلایل زیادی می‌شد استرس را در وجود بازیکنان هر دو تیم احساس کرد. به این خاطر که این دیدار علاوه بر اینکه یک پای فینال را مشخص می‌کرد به دلیل تنش‌های سیاسی دو کشور اهمیت فوق العاده‌ای پیدا کرده بود.

یکی از دلایلی که قطر توانست گل اول این دیدار را در دقیقه ۲۲ به ثمر برساند این بود که قطری‌ها بعد از گذشت ۱۵ دقیقه توانستند هیجاناتشان را کنترل کنند و کم کم نبض بازی را در اختیار بگیرند.

گل اول این دیدار به همان انداره که باعث تقویت روحیه قطری‌ها شد، اماراتی را در شوک بزرگی فرو برد تا اینکه گل دوم هم از راه رسید.

اشتباه  محرز خالد عیسی

مدافعان امارات تا قبل از به ثمر رسیدن گل اول بازی اجازه نفوذ را به دو عنصر تهاجمی قطر نداده بودند. ب عناصر هجومی قطر خصوصا معزعلی توسط خط دفاع امارت کاملا یارگیری شده بودند و به همین جهت بوعلام خوخی مدافع الجزایری تبار قطر تصمیم گرفت در آن صحنه شوتزنی کند و این در حالی بود که هیچ کسی تصورش را نمی‌کرد که این ضربه آرام و زمینی، منجربه گل شود. خالد عیسی در روزی که باید ضریب اشتباهاتش را به عنوان یک دروازه بان با تجربه به کمترین حد ممکن برساند، اشتباه جبران ناپذیری را در دریافت گل اول این دیدار مرتکب شد تا شیرازه تیم ملی امارت با خوردن یک گل بد کاملا به هم بریزد.

چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد - 10

 آرامش عنابی ها

با وجود تنش و استرس، در ابتدای مسابقه، قطری‌ها زمانی که به اولین گل خود دست پیدا کردند با آرامش بیشتری ادامه دیدار را دنبال کردند.

اماراتی هادرشرایطی که از شرایط میزبانی بهره می‌بردند اولین تعویض را آن‌ها انجام دادند و مجبور شدند اسماعیل احمد رادر دقیقه ۵۰ از زمین بازی خارج کنند تا احمد خلیل را جایگزین او کنند اما او هم آنقدر شتابزده عمل کرد که نتوانست کاری از پیش ببرد.

 سرعت انتقال توپ قطر

تیم ملی فوتبال قطر در این بازی از سرعت بسیار بالایی بهره می‌برد. عنابی‌ها در هنگام ضد حملات به سرعت روی دروازه خالد عیسی یورش می‌بردند، همچنین زمانی که بازی را هم در اختیار داشتند سرعت پخش توپ بسیار قابل قبولی را از خود به نمایش می‌گذاشتند.

قطری تا کنون به نوعی مدرن‌ترین تیم این دوره از رقابت‌ها محسوب می‌شوند چرا که که بنا به آمار از سرعت انتقال حمله به دفاع و همچنین دفاع به حمله بسیاراستانداردی سود می‌برند.

تیم ملی قطر روز جمعه ۱۲ بهمن ماه برای فتح جام نیلوفری باید به مصاف تیم ملی ژاپن برود.

چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد - 18

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش رسمی امارات به شکست در برابر قطر؛ شکست تحریم‌کنندگان این بار در سطح ورزشی

تسنیمخبرگزاری تسنیم
واکنش رسمی امارات به شکست در برابر قطر؛ شکست تحریم‌کنندگان این بار در سطح ورزشی
معاون رئیس پلیس و امنیت دبی با انتقاد از عملکرد تیم ملی فوتبال امارات در مرحله نیمه نهایی، به قدرت تیم قطر در برابر تیم کشورش اعتراف کرد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «ضاحی خلفان» یکی از فعال‌ترین شخصیت‌های امنیتی و نظامی عرب در فضای مجازی در پی شکست سنگین و تحقیرآمیز تیم ملی فوتبال کشورش (امارات) در برابر تیم ملی فوتبال قطر در توییتی به قدرت تیم ملی قطر اذعان و از عملکرد تیم ملی امارات انتقاد کرد.

تیم ملی فوتبال قطر در یک بازی برتر، تیم ملی امارات را با نتیجه سنگین چهار بر صفر شکست داد تا جنگ این دو کشور در سطح ورزشی هم به نفع قطر تمام شود.

البته خلفان پیش از آنکه از تیم ملی امارات انتقاد کند به مسخره کردن تیم قطر پرداخت، هر چند این بار به توان و مهارت‌های بازیکنان «عنابی» (لقب تیم قطر) اعتراف کرد.

وی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت واضح و روشن بود که تیم چند ملیتی قطر شایسته‌تر و حرفه‌ای‌تر از تیم امارات بود و به همین سبب نتیجه به دست آمده، قابل پیش بینی بود.

خلفان با انتقاد از پول‌های کلانی که به بازیکنان اماراتی پرداخت می‌شود، اذعان کرد این بازیکنان نه تنها حرفه‌ای نیستند بلکه خیلی معمولی هستند.پیروزی قطر مقابل امارات به روایت آمارجام ملت‌های آسیا| قطر، امارات را به چهارمیخ کشید و حریف ژاپن در فینال شد/ عنابی‌ها دومین بازی سیاسی جام را هم بردند

این مقام امنیتی امارات پیشتر هم تیم ملی قطر را تیم جهانی خواند که بازیکنانی را از مناطق مختلف جهان در خود جای داده است.

خواندن خبر در سایت منبع

فخرفروشی رسانه‌های قطری پس از تحقیر امارات

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
فخرفروشی رسانه‌های قطری پس از تحقیر امارات
رسانه‌های قطری بعد از پیروزی قاطع برابر امارات به رجز خوانی و فخر فروشی برای حریف خود پرداختند.

به گزارش مشرق، تیم ملی فوتبال قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با چهار گل امارات را در هم کوبید تا برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال این رقابت بزرگ راه پیدا کند.

این پیروزی قاطع قطر در حالی به دست آمد که این کشور اصلا رابطه سیاسی خود با امارات ندارد و هواداران اماراتی هم به شدت قطری‌ها را در طول رقابت‌ها هو کردند.

بیشتر بخوانید:تاریخ سازی قطری‌ها در جام ملت‌های آسیا

رسانه‌های قطری از این پیروزی قاطع بسیار خوشحال و سرمست هستند و از دستاورد بزرگ خود سخن به میان آورده‌اند.

الرای با تیتر «آنها را نابود و رسوا کردیم»، نوشت: فینال فقط برای بزرگان است و اشک و حسرت به دشمنان قطر تعلق دارد. کینه و دشمنی بعد از به خاک مالیدن بینی آنها به اوج خود رسید. ما شایسته این افتخار بزرگ هستیم. از ابتدای بازی‌ها تا پایان آنها برای نابودی ما برنامه‌ریزی کردند اما اراده خداوند آنها را برابر چشمان همه دنیا رسوا کرد.

استاد الدوحه هم با تیتر «با چهار گل آنها را زدیم و به درد آوردیم»، نوشت: با ارائه یک بازی خوب و برتر برای نخستین بار به فینال راه پیدا کردیم و شایسته این شادی هستیم.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش تصویری؛ امارات ۰-۴ قطر

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گزارش تصویری؛ امارات ۰-۴ قطر
قطر حریف ژاپن در فینال شد.

طرفداری- در چارچوب رقابت‌های جام ملت های آسیا و در مرحله نیمه نهایی، دو تیم قطر و امارات به مصاف هم رفتند و قطر این بازی را با نتیجه ۴ بر ۰ پیروز شد و حریف ژاپن در فینال شد.

خواندن خبر در سایت منبع

سانچز، سرمربی قطر: با نظم تاکتیکی بالایی بازی کردیم؛ ژاپن برابر ایران قدرت خود را نشان داد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سانچز، سرمربی قطر: با نظم تاکتیکی بالایی بازی کردیم؛ ژاپن برابر ایران قدرت خود را نشان داد
سرمربی تیم ملی فوتبال قطر بعد از پیروزی برابر امارات به ستایش از شاگردانش پرداخت.

طرفداری - فلیکس سانچز، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر بعد از پیروزی برابر امارات به ستایش از شاگردانش پرداخت و در باره حریف بعدی تیمش گفت:

ژاپن نشان داد که چه تیم خوبی است. آنها در دیدار برابر ایران بسیار خوب بودند و باید برابر آنها بسیار عالی ظاهر شویم.

به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال قطر دست به کار بزرگی زد و با شکست سنگین امارات میزبان توانست برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال جام ملت‌ های آسیا راه پیدا کند.

فلیکس سانچس در نشست خبری بعد از بازی گفت:

بازی سختی بود اما بازیکنان تمرکز بالایی از خود نشان دادند. تلاش زیادی از خود نشان دادیم و با نظم تاکتیکی بالایی بازی کردیم. با بسته نگه داشتن دروازه خود در کارهای هجومی به خوبی شرکت کردیم.

او ادامه داد:

بازیکنانی در اختیار داریم که هم نظم گروهی دارند و هم فردی. المعز علی مهاجم ما است که از فرصت‌های که به دست می‌آورد به خوبی استفاده می‌کند. دیدار فینال بسیار سخت خواهد بود چرا که ژاپن نشان داد که چه تیم خوبی است. آنها در دیدار برابر ایران بسیار خوب بودند و باید برابر آنها بسیار عالی ظاهر شویم.

سرمربی اسپانیایی قطر در پایان گفت:

در دو روزی که پیش رو داریم به خوبی تمرین می‌کنیم تا با آمادگی بالایی برابر ژاپن بازی کنیم. بسیار خوشحالم که بعد از جام ملت‌های آسیا در رقابت بزرگ دیگری به نام کوپا آمه ریکا بازی می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر

تابناکخبرگزاری تابناک
عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر
جام هفدهم که به عرصه جنگ سیاسی سعودی ها و «شیوخ دوبی و ابوظبی» دو متعهد عرب حاشیه خلیج فارس علیه قطر تبدیل شده بود، در نیمه نهایی انتقامی جام و در استادیومی که قطر بدون هوادار بود، به صحنه نمایش تاسف بار و زشت دخالت سیاست در ورزش تبدیل شد. عکس های ابوالفضل امان الله عکاس معروف ایرانی این میدان جنگ و خشم عرب ها را به تصویر کشیده است

تیم فوتبال قطر غروب روز سه شنبه در حالی بدون گل خورده در خاک دشمن مستقیمش امارات، به فینال جام ملت‌های آسیا رسید که پیش از این مقابل تیم ملی عربستان هم ۲ بر صفر پیروز شده بود.

به گزارش تابناک ورزشی، جام هفدهم که به عرصه جنگ سیاسی سعودی‌ها و «شیوخ دوبی و ابوظبی» دو متعهد عرب حاشیه خلیج فارس علیه قطر تبدیل شده بود و همه نگاه‌ها را به خود معطوف کرده بود، در نیمه نهایی سراپا سیاسی جام و در استادیومی که قطر بدون هوادار و تماشاگر غریبه بود، به طور کامل به سود عنابی پوشان رقم خورد و قطری‌های میهمان در حضور پرهیاهوی دهها هزار هوادار اماراتی و سعودی، دومین دشمنش را هم با چهار گل درهم کوبید تا جای هیچ بحثی باقی نماند.

بی احترامی‌ها از همان قبل از شروع بازی استارت خورد و موقع پخش سرود کشور قطر، هواداران امارات با هوکردن و صدای اعتراض، خواهان قطع سرود حریف شدند و بدین ترتیب در زمین ورزش، حرکت سیاسی را به اوج خود رساندند.

سکوهای امارات بعد از دریافت همان گل دوم، کنترل خود را از دست دادند و با پرتاب بطری‌های آب و نوشابه و همچنین پرت کردن میوه از روی سکوها، به سمت بازیکنان قطر به خصوص المعز علی آقای گل جام، خشم خود را به نمایش گذاشتند.

اما این پایان خشم هواداران عصبانی امارات نبود و آنها که با تحریک رسانه‌های سیاسی کشورشان استادیوم را پر کرده بودند تا شکست رقیب را جشن بگیرند، بعد از دریافت گل چهارم در دقیقه ۹۳ و شنیدن صدای سوت داور بازی، با هر چه دم دست شان بود به بازیکنان خودی و حریف یورش بردند و صحنه هایی از فرهنگ پایین شان در پذیرش شکست ورزشی را به نمایش گذاشتند.

بعد از ثبت گل سوم قطر، یکی از هواداران دشداشه پوش در میان خیل اماراتی‌های عصبانی و برافروخته به خوشحالی پرداخت و همین واکنش طبیعی اما بد موقع کافی بود تا مورد ضرب و شتم هواداران خشمگین میزبان قرار بگیرد. این تماشاگر قطری پس از کتک خوردن و آثار ضرب و جرح روی سکوها، توسط مأموران پلیس امارات به بیرون استادیوم هدایت شد و از سرنوشتش اطلاعی در دست نیست.

قطری‌ها به دلیل ممنوعیت ورود به ورزشگاه، برای تشویق تیم شان از هواداران اجاره‌ای عمانی استفاده کردند که تعداد آنها در دورترین نقطه ورزشگاه به زحمت به ۵۰۰نفر می‌رسید و صدای شان هم به جایی نمی‌رسید.

درست بعد از سوت پایان داور؛ سالم الحمدادی بازیکن امارات به سمت اکرمعفیف قطری دوید و ضربه‌ای محکم به صورت وی کوبید که توسط دوربین‌ها ثبت و ضبط شد و قطعا محرومیت سنگینی برای این بازیکن در پی خواهد داشت. عفیف هم بلافاصله و بدون واکنش به سوی رختکن دوید.

بیش از ۴۰ هزار تماشاگر اماراتی در ورزشگاه محمد بن‌زاید ابوظبی پس از باخت ناباورانه با چهارگل، لب به فحاشی و ناسزاگویی گشودند و صحنه هایی زشت و بی سابقه را در تورنمنت رسمی جام ملت‌های آسیا رقم زدند.

اوج این خشونت همزمان با سوت آخر بازی رخ داد که باران کفش و دمپایی و حتی ساعت هی مچی فلزی به سمت بازیکنان و حتی داوران جاری شد! پلیس ابوظبی بهیچ وجه توانایی تامین امنیت بازیکنان را نداشت و باید دید واکنش ای اف سی به این همه نقض قوانین و شکستن حریم اخلاقی در ورزشگاه توسط میزبان جام ملتها چیست؟

عکس‌های جالبی که می‌بینید توسط «ابوالفضل امان الله» عکاس مشهور ایرانی در استادیوم ابوظبی شکار و ثبت شده است و انحصارا در تابناک منتشر می‌شود که به خوبی عمق فاجعه در فوتبال امارات را نشان می‌دهد.

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 13

اماراتی ها نشان دادند اگر بخواهند پرتابگرهای ماهری هستند و اگر درون زمین چمن تیم شان بازنده ای محض بوده ؛ آنها می توانند در رشته های پرتابی این شکست را جبران کنند!

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 15

بدلیل کمبود نیروهای خدماتی برای جمع آوری نعلین های پرتابی، الهیدوس کاپیتان قطری ها هم به کمک آمد تا در پایان بازی اماراتی ها برای رفتن به منزل پابرهنه نباشند! یاد دمپایی های پرنده رختکن منچستریونایتد افتادیم؛ همانی که فرگوسن پرتاب کرد و گوشه ابروی دیوید بکهام را شکافت!

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 17

دروازه بان امارات دیر گرم شد! او که در مهار توپ های شلیک شده به سمت چارچوب دروازه امارات مهارت خاصی نداشت و به توپ های قطری «نه» نگفت، درپایان بازی آمادگی اش را به رخ کشید و حتی تسبیح پرتاب شده را روی هوا مهار کرد!

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 19

وقتی برادرِ عبدالرحمان باشی و برادر ستاره ات، مصدوم و خانه نشین باشد و بازی حیثیتی و آبرو و اخلاق را یکجا باخته باشی و بجای گرفتن مدال و جایزه، چندین جفت نعلین گیرت آمده باشد ... راستی لنگه کفش در بیابان امارات هم غنیمت است؟

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو16 ساعت قبل
دیگو میلیتو ستاره سابق تیم ملی آرژانتین و باشگاه اینتر این روزها هدایت باشگاه راسینگ کلاب را برعهده دارد. ملیتو اعتقاد دارد که بین لیونل مسی و لائوتارو مارتینز یک هماهنگی ذاتی وجود دارد و این زوج می‌توانند آرژانتین را به موفقیت‌های زیادی در آینده نزدیک هدایت کنند. میلیتو در این رابطه گفت: «هماهنگی بین مسی و مارتینز طبیعی است. با این حال می‌دانم که لائوتارو از بازی برای اینتر خوشحال و راضی است. افتخار می‌کنم که نامم در تاریخ باشگاه اینتر به ثبت رسیده و لائوتارو هم می‌تواند به چنین دستاورد مهمی دست یابد.»
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه یوونتوس قرارداد خود را با خوان کوادرادو هافبک کلمبیایی تمدید کرد. بر این اساس این بازیکن تا سال ۲۰۲۲ در جمع بانوی پیر ایتالیا حضور خواهد داشت. این بازیکن ملی‌پوش در ترکیب تیم ملی فوتبال کلمبیا زیر نظر کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی ایران به میدان می‌رود. کوادرادو از سال ۲۰۱۵ به صورت قرضی از چلسی راهی یوونتوس شد و دو فصل را در این تیم سپری کرد و در نهایت قرارداد او با بانوی پیر دائم شد. وی سابقه بازی در تیم‌های لچه، فیورنتینا و اودینزه را در کارنامه دارد.

کوهپیمایی پاییزی برفی

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
رضا نیکقدم منش، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما پیشنهاد می‌کند این هفته، کوهپیمایی و تنفسی دلپذیر در گذر از میان دره و کوه و در نهایت رسیدن به آبشار چال مگس دارآباد را تجربه کنید. این آبشار زیبا در انتهای مسیر کوهنوردی دارآباد قرار دارد. این مسیر صعب‌العبور برای کوهنورد‌های حرفه‌ای است.۲- اگر با خانواده جهت گذراندن تفریح به این منطقه آمده‌اید، مسیر سمت چپ دره می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.۳- مسیر سوم از سمت راست دره می‌گذرد. در انتهای این مسیر دره دارآباد در انتظار شماست. با ادامه دادن مسیر اگر از سربلند غلاک بگذرید به «چشمه‌ی جهان» می‌رسید. پس از توقف کوتاه، مسیر دره دارآباد را ادامه دهید تا از بین درختان بید به آبشار دارآباد (آبشار چال مگس یا زنبور عسل) برسید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمدحسن انصاری‌فرد روز گذشته (پنجشنبه) موفق شد بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده و قبل از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، به اعضای تیم روحیه بدهد. این سومین وعده انصاری‌فرد از زمان شروع مدیرعاملی در پرسپولیس است که عملی می‌شود. جالب اینکه شنیدیم او شب گذشته که به اردوی تیم رفته بود، به بازیکنان و اعضای پرسپولیس وعده داد تا پایان نیم فصل اول و پیش از شروع نیم فصل دوم، پرداختی‌ها را به ۵۰ درصد برساند.
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بوروسیا دورتموند قصد خرید امره جان، بازیکن آلمانی تیم فوتبال یوونتوس را دارد. نشریه بیلد در این باره اعلام کرده یکی از دلایل رغبت طرفین، نارضایتی جان از وضعیتش از یک سو و نیاز باشگاه دورتموند به او از سوی دیگر است، البته دورتموند اعلام کرده نمی‌تواند حقوق ۱۲ میلیون یورویی امره جان را تامین کند اما مذاکرات ادامه دارد. انتهای پیام/
مهرمهر1 روز قبل
دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره مشکلات تاکتیکی این تیم اظهار داشت: قطعا اشتباهات فردی و تیمی سبب گل خوردن می‌شود. وی درباره عملکرد مارک ویلموتس با تیم ملی ایران تاکید کرد: مربی تیم ملی فقط سه روز مانده به بازی با عراق به تهران می‌آید و تمرینات را برگزار می‌کند. وقتی یک تیم ملی می‌بازد تمام عناصر مرتبط با این تیم هماهنگی لازم را ندارند. بازیکنان تیم ملی نیز از لحاظ روحی و فیزیکی در شرایط ایده آل نبودند. احمدی در پایان خاطرنشان کرد: من موافق تغییر کادر فنی تیم ملی نیستم اما معتقدم باید شرایط را برای بهبود کیفیت تیم ملی مساعد کرد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

نیویورک‌تایمز: آینده سیاسی نتانیاهو در ابهام است

الف11 دقیقه قبل

کاهش تورم آبان ۹۸ نسبت به ماه گذشته +اینفوگرافی

میزان‌آنلاین17 دقیقه قبل

واردات ۱۲ میلیون دلاری آسیاب و مخلوط کن به کشور

میزان‌آنلاین19 دقیقه قبل

راه‌حل اپل برای جلوگیری از بروز مشکل در iOS ۱۴

مشرق‌نیوز19 دقیقه قبل

دست بوسی ستاره سابق بارسلونا +عکس

مشرق‌نیوز19 دقیقه قبل