قطر در کنار ژاپن فینالیست جام ملت‌های آسیا 2019 شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

قطر در کنار ژاپن فینالیست جام ملت‌های آسیا 2019 شد

تیم ملی فوتبال قطر در مرحله نیمه‌نهایی در تاریخ 29 ژانویه توانست با برتری 4 بر صفر تیم ملی امارات را شکست دهد و فینالیست جام ملت‌های آسیا 2019 شود. این دو کشور در زمینه روابط سیاسی با یکدیگر اختلاف دارند از همین رو تماشاچیان میزبان، از ابتدا با هو کردن و تحقیر تیم حریف به استقبال بازی آمدند اما سرعت و تسلط قطری‌ها در نهایت نتیجه را به نفع آن‌ها رقم زد.

«ضاحی خلفان» یکی از فعال‌ترین شخصیت‌های امنیتی و نظامی عرب در صفحه توییتر خود تیم ملی قطر را تیمی «جهانی» خواند و از شایستگی بازیکنانش تقدیر کرد.

فلیکس سانچز سرمربی تیم ملی فوتبال قطر پس از ستایش بازیکنانش قدرت تیم ملی فوتبال ژاپن را یادآوری کرد و گفت: باید در برابر آن‌ها عالی ظاهر شویم.

این نخستین بار است که تیم ملی فوتبال قطر از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌ها بالاتر می‌آید؛ آن هم بدون گل خورده.

سایت خبری

چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد
تیم ملی قطر برای شکست تیم ملی امارات در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا طبیعتا ازفاکتورهای بسیار زیادی بهره برده است که در این گزارش به 4 فاکتور مهمی که باعث شده عنایی به فینال صعود کنند اشاره شده است .

به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی قطر در نهایت شایستگی بعد از شکست دادن تیم‌ها ی مدعی جام از جمله عربستان, عراق، کره جنوبی، این بار در مرحله نیمه نهایی موفق شد تیم ملی امارات را با ۴ گل شکست دهد تا در واقع با به ثمر رساندن ۱۶ گل و بدون گل خورده شایسته‌ترین تیم جام تا به این جا به شمار برود. این در شرایطی است که این تیم در ادوار گذشته این جام هرگز بالاتراز مرحله یک چهارم نهایی را تجربه نکرده بود.

سایت کوورا بعد از برد تیم ملی قطر در برابر امارات در گزارشی از ۴ عامل اصلی برتری قطر نسبت به امارات در دیدار روز گذشته اشاره کرد.

استرس و تنش دقایق اولیه

در دقایق اولیه بازی به دلایل زیادی می‌شد استرس را در وجود بازیکنان هر دو تیم احساس کرد. به این خاطر که این دیدار علاوه بر اینکه یک پای فینال را مشخص می‌کرد به دلیل تنش‌های سیاسی دو کشور اهمیت فوق العاده‌ای پیدا کرده بود.

یکی از دلایلی که قطر توانست گل اول این دیدار را در دقیقه ۲۲ به ثمر برساند این بود که قطری‌ها بعد از گذشت ۱۵ دقیقه توانستند هیجاناتشان را کنترل کنند و کم کم نبض بازی را در اختیار بگیرند.

گل اول این دیدار به همان انداره که باعث تقویت روحیه قطری‌ها شد، اماراتی را در شوک بزرگی فرو برد تا اینکه گل دوم هم از راه رسید.

اشتباه  محرز خالد عیسی

مدافعان امارات تا قبل از به ثمر رسیدن گل اول بازی اجازه نفوذ را به دو عنصر تهاجمی قطر نداده بودند. ب عناصر هجومی قطر خصوصا معزعلی توسط خط دفاع امارت کاملا یارگیری شده بودند و به همین جهت بوعلام خوخی مدافع الجزایری تبار قطر تصمیم گرفت در آن صحنه شوتزنی کند و این در حالی بود که هیچ کسی تصورش را نمی‌کرد که این ضربه آرام و زمینی، منجربه گل شود. خالد عیسی در روزی که باید ضریب اشتباهاتش را به عنوان یک دروازه بان با تجربه به کمترین حد ممکن برساند، اشتباه جبران ناپذیری را در دریافت گل اول این دیدار مرتکب شد تا شیرازه تیم ملی امارت با خوردن یک گل بد کاملا به هم بریزد.

چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد - 10

 آرامش عنابی ها

با وجود تنش و استرس، در ابتدای مسابقه، قطری‌ها زمانی که به اولین گل خود دست پیدا کردند با آرامش بیشتری ادامه دیدار را دنبال کردند.

اماراتی هادرشرایطی که از شرایط میزبانی بهره می‌بردند اولین تعویض را آن‌ها انجام دادند و مجبور شدند اسماعیل احمد رادر دقیقه ۵۰ از زمین بازی خارج کنند تا احمد خلیل را جایگزین او کنند اما او هم آنقدر شتابزده عمل کرد که نتوانست کاری از پیش ببرد.

 سرعت انتقال توپ قطر

تیم ملی فوتبال قطر در این بازی از سرعت بسیار بالایی بهره می‌برد. عنابی‌ها در هنگام ضد حملات به سرعت روی دروازه خالد عیسی یورش می‌بردند، همچنین زمانی که بازی را هم در اختیار داشتند سرعت پخش توپ بسیار قابل قبولی را از خود به نمایش می‌گذاشتند.

قطری تا کنون به نوعی مدرن‌ترین تیم این دوره از رقابت‌ها محسوب می‌شوند چرا که که بنا به آمار از سرعت انتقال حمله به دفاع و همچنین دفاع به حمله بسیاراستانداردی سود می‌برند.

تیم ملی قطر روز جمعه ۱۲ بهمن ماه برای فتح جام نیلوفری باید به مصاف تیم ملی ژاپن برود.

چهارعامل اصلی که قطر را فینالیست کرد - 18

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش رسمی امارات به شکست در برابر قطر؛ شکست تحریم‌کنندگان این بار در سطح ورزشی

تسنیمخبرگزاری تسنیم
واکنش رسمی امارات به شکست در برابر قطر؛ شکست تحریم‌کنندگان این بار در سطح ورزشی
معاون رئیس پلیس و امنیت دبی با انتقاد از عملکرد تیم ملی فوتبال امارات در مرحله نیمه نهایی، به قدرت تیم قطر در برابر تیم کشورش اعتراف کرد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «ضاحی خلفان» یکی از فعال‌ترین شخصیت‌های امنیتی و نظامی عرب در فضای مجازی در پی شکست سنگین و تحقیرآمیز تیم ملی فوتبال کشورش (امارات) در برابر تیم ملی فوتبال قطر در توییتی به قدرت تیم ملی قطر اذعان و از عملکرد تیم ملی امارات انتقاد کرد.

تیم ملی فوتبال قطر در یک بازی برتر، تیم ملی امارات را با نتیجه سنگین چهار بر صفر شکست داد تا جنگ این دو کشور در سطح ورزشی هم به نفع قطر تمام شود.

البته خلفان پیش از آنکه از تیم ملی امارات انتقاد کند به مسخره کردن تیم قطر پرداخت، هر چند این بار به توان و مهارت‌های بازیکنان «عنابی» (لقب تیم قطر) اعتراف کرد.

وی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت واضح و روشن بود که تیم چند ملیتی قطر شایسته‌تر و حرفه‌ای‌تر از تیم امارات بود و به همین سبب نتیجه به دست آمده، قابل پیش بینی بود.

خلفان با انتقاد از پول‌های کلانی که به بازیکنان اماراتی پرداخت می‌شود، اذعان کرد این بازیکنان نه تنها حرفه‌ای نیستند بلکه خیلی معمولی هستند.پیروزی قطر مقابل امارات به روایت آمارجام ملت‌های آسیا| قطر، امارات را به چهارمیخ کشید و حریف ژاپن در فینال شد/ عنابی‌ها دومین بازی سیاسی جام را هم بردند

این مقام امنیتی امارات پیشتر هم تیم ملی قطر را تیم جهانی خواند که بازیکنانی را از مناطق مختلف جهان در خود جای داده است.

خواندن خبر در سایت منبع

فخرفروشی رسانه‌های قطری پس از تحقیر امارات

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
فخرفروشی رسانه‌های قطری پس از تحقیر امارات
رسانه‌های قطری بعد از پیروزی قاطع برابر امارات به رجز خوانی و فخر فروشی برای حریف خود پرداختند.

به گزارش مشرق، تیم ملی فوتبال قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با چهار گل امارات را در هم کوبید تا برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال این رقابت بزرگ راه پیدا کند.

این پیروزی قاطع قطر در حالی به دست آمد که این کشور اصلا رابطه سیاسی خود با امارات ندارد و هواداران اماراتی هم به شدت قطری‌ها را در طول رقابت‌ها هو کردند.

بیشتر بخوانید:تاریخ سازی قطری‌ها در جام ملت‌های آسیا

رسانه‌های قطری از این پیروزی قاطع بسیار خوشحال و سرمست هستند و از دستاورد بزرگ خود سخن به میان آورده‌اند.

الرای با تیتر «آنها را نابود و رسوا کردیم»، نوشت: فینال فقط برای بزرگان است و اشک و حسرت به دشمنان قطر تعلق دارد. کینه و دشمنی بعد از به خاک مالیدن بینی آنها به اوج خود رسید. ما شایسته این افتخار بزرگ هستیم. از ابتدای بازی‌ها تا پایان آنها برای نابودی ما برنامه‌ریزی کردند اما اراده خداوند آنها را برابر چشمان همه دنیا رسوا کرد.

استاد الدوحه هم با تیتر «با چهار گل آنها را زدیم و به درد آوردیم»، نوشت: با ارائه یک بازی خوب و برتر برای نخستین بار به فینال راه پیدا کردیم و شایسته این شادی هستیم.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش تصویری؛ امارات ۰-۴ قطر

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گزارش تصویری؛ امارات ۰-۴ قطر
قطر حریف ژاپن در فینال شد.

طرفداری- در چارچوب رقابت‌های جام ملت های آسیا و در مرحله نیمه نهایی، دو تیم قطر و امارات به مصاف هم رفتند و قطر این بازی را با نتیجه ۴ بر ۰ پیروز شد و حریف ژاپن در فینال شد.

خواندن خبر در سایت منبع

سانچز، سرمربی قطر: با نظم تاکتیکی بالایی بازی کردیم؛ ژاپن برابر ایران قدرت خود را نشان داد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سانچز، سرمربی قطر: با نظم تاکتیکی بالایی بازی کردیم؛ ژاپن برابر ایران قدرت خود را نشان داد
سرمربی تیم ملی فوتبال قطر بعد از پیروزی برابر امارات به ستایش از شاگردانش پرداخت.

طرفداری - فلیکس سانچز، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر بعد از پیروزی برابر امارات به ستایش از شاگردانش پرداخت و در باره حریف بعدی تیمش گفت:

ژاپن نشان داد که چه تیم خوبی است. آنها در دیدار برابر ایران بسیار خوب بودند و باید برابر آنها بسیار عالی ظاهر شویم.

به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال قطر دست به کار بزرگی زد و با شکست سنگین امارات میزبان توانست برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال جام ملت‌ های آسیا راه پیدا کند.

فلیکس سانچس در نشست خبری بعد از بازی گفت:

بازی سختی بود اما بازیکنان تمرکز بالایی از خود نشان دادند. تلاش زیادی از خود نشان دادیم و با نظم تاکتیکی بالایی بازی کردیم. با بسته نگه داشتن دروازه خود در کارهای هجومی به خوبی شرکت کردیم.

او ادامه داد:

بازیکنانی در اختیار داریم که هم نظم گروهی دارند و هم فردی. المعز علی مهاجم ما است که از فرصت‌های که به دست می‌آورد به خوبی استفاده می‌کند. دیدار فینال بسیار سخت خواهد بود چرا که ژاپن نشان داد که چه تیم خوبی است. آنها در دیدار برابر ایران بسیار خوب بودند و باید برابر آنها بسیار عالی ظاهر شویم.

سرمربی اسپانیایی قطر در پایان گفت:

در دو روزی که پیش رو داریم به خوبی تمرین می‌کنیم تا با آمادگی بالایی برابر ژاپن بازی کنیم. بسیار خوشحالم که بعد از جام ملت‌های آسیا در رقابت بزرگ دیگری به نام کوپا آمه ریکا بازی می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر

تابناکخبرگزاری تابناک
عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر
جام هفدهم که به عرصه جنگ سیاسی سعودی ها و «شیوخ دوبی و ابوظبی» دو متعهد عرب حاشیه خلیج فارس علیه قطر تبدیل شده بود، در نیمه نهایی انتقامی جام و در استادیومی که قطر بدون هوادار بود، به صحنه نمایش تاسف بار و زشت دخالت سیاست در ورزش تبدیل شد. عکس های ابوالفضل امان الله عکاس معروف ایرانی این میدان جنگ و خشم عرب ها را به تصویر کشیده است

تیم فوتبال قطر غروب روز سه شنبه در حالی بدون گل خورده در خاک دشمن مستقیمش امارات، به فینال جام ملت‌های آسیا رسید که پیش از این مقابل تیم ملی عربستان هم ۲ بر صفر پیروز شده بود.

به گزارش تابناک ورزشی، جام هفدهم که به عرصه جنگ سیاسی سعودی‌ها و «شیوخ دوبی و ابوظبی» دو متعهد عرب حاشیه خلیج فارس علیه قطر تبدیل شده بود و همه نگاه‌ها را به خود معطوف کرده بود، در نیمه نهایی سراپا سیاسی جام و در استادیومی که قطر بدون هوادار و تماشاگر غریبه بود، به طور کامل به سود عنابی پوشان رقم خورد و قطری‌های میهمان در حضور پرهیاهوی دهها هزار هوادار اماراتی و سعودی، دومین دشمنش را هم با چهار گل درهم کوبید تا جای هیچ بحثی باقی نماند.

بی احترامی‌ها از همان قبل از شروع بازی استارت خورد و موقع پخش سرود کشور قطر، هواداران امارات با هوکردن و صدای اعتراض، خواهان قطع سرود حریف شدند و بدین ترتیب در زمین ورزش، حرکت سیاسی را به اوج خود رساندند.

سکوهای امارات بعد از دریافت همان گل دوم، کنترل خود را از دست دادند و با پرتاب بطری‌های آب و نوشابه و همچنین پرت کردن میوه از روی سکوها، به سمت بازیکنان قطر به خصوص المعز علی آقای گل جام، خشم خود را به نمایش گذاشتند.

اما این پایان خشم هواداران عصبانی امارات نبود و آنها که با تحریک رسانه‌های سیاسی کشورشان استادیوم را پر کرده بودند تا شکست رقیب را جشن بگیرند، بعد از دریافت گل چهارم در دقیقه ۹۳ و شنیدن صدای سوت داور بازی، با هر چه دم دست شان بود به بازیکنان خودی و حریف یورش بردند و صحنه هایی از فرهنگ پایین شان در پذیرش شکست ورزشی را به نمایش گذاشتند.

بعد از ثبت گل سوم قطر، یکی از هواداران دشداشه پوش در میان خیل اماراتی‌های عصبانی و برافروخته به خوشحالی پرداخت و همین واکنش طبیعی اما بد موقع کافی بود تا مورد ضرب و شتم هواداران خشمگین میزبان قرار بگیرد. این تماشاگر قطری پس از کتک خوردن و آثار ضرب و جرح روی سکوها، توسط مأموران پلیس امارات به بیرون استادیوم هدایت شد و از سرنوشتش اطلاعی در دست نیست.

قطری‌ها به دلیل ممنوعیت ورود به ورزشگاه، برای تشویق تیم شان از هواداران اجاره‌ای عمانی استفاده کردند که تعداد آنها در دورترین نقطه ورزشگاه به زحمت به ۵۰۰نفر می‌رسید و صدای شان هم به جایی نمی‌رسید.

درست بعد از سوت پایان داور؛ سالم الحمدادی بازیکن امارات به سمت اکرمعفیف قطری دوید و ضربه‌ای محکم به صورت وی کوبید که توسط دوربین‌ها ثبت و ضبط شد و قطعا محرومیت سنگینی برای این بازیکن در پی خواهد داشت. عفیف هم بلافاصله و بدون واکنش به سوی رختکن دوید.

بیش از ۴۰ هزار تماشاگر اماراتی در ورزشگاه محمد بن‌زاید ابوظبی پس از باخت ناباورانه با چهارگل، لب به فحاشی و ناسزاگویی گشودند و صحنه هایی زشت و بی سابقه را در تورنمنت رسمی جام ملت‌های آسیا رقم زدند.

اوج این خشونت همزمان با سوت آخر بازی رخ داد که باران کفش و دمپایی و حتی ساعت هی مچی فلزی به سمت بازیکنان و حتی داوران جاری شد! پلیس ابوظبی بهیچ وجه توانایی تامین امنیت بازیکنان را نداشت و باید دید واکنش ای اف سی به این همه نقض قوانین و شکستن حریم اخلاقی در ورزشگاه توسط میزبان جام ملتها چیست؟

عکس‌های جالبی که می‌بینید توسط «ابوالفضل امان الله» عکاس مشهور ایرانی در استادیوم ابوظبی شکار و ثبت شده است و انحصارا در تابناک منتشر می‌شود که به خوبی عمق فاجعه در فوتبال امارات را نشان می‌دهد.

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 13

اماراتی ها نشان دادند اگر بخواهند پرتابگرهای ماهری هستند و اگر درون زمین چمن تیم شان بازنده ای محض بوده ؛ آنها می توانند در رشته های پرتابی این شکست را جبران کنند!

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 15

بدلیل کمبود نیروهای خدماتی برای جمع آوری نعلین های پرتابی، الهیدوس کاپیتان قطری ها هم به کمک آمد تا در پایان بازی اماراتی ها برای رفتن به منزل پابرهنه نباشند! یاد دمپایی های پرنده رختکن منچستریونایتد افتادیم؛ همانی که فرگوسن پرتاب کرد و گوشه ابروی دیوید بکهام را شکافت!

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 17

دروازه بان امارات دیر گرم شد! او که در مهار توپ های شلیک شده به سمت چارچوب دروازه امارات مهارت خاصی نداشت و به توپ های قطری «نه» نگفت، درپایان بازی آمادگی اش را به رخ کشید و حتی تسبیح پرتاب شده را روی هوا مهار کرد!

عکس‌ها و گزارش اختصاصی تابناک ازحمله‌عرب‌ها با دمپایی، بطری و تسبیح به تیم های‌امارات و قطر - 19

وقتی برادرِ عبدالرحمان باشی و برادر ستاره ات، مصدوم و خانه نشین باشد و بازی حیثیتی و آبرو و اخلاق را یکجا باخته باشی و بجای گرفتن مدال و جایزه، چندین جفت نعلین گیرت آمده باشد ... راستی لنگه کفش در بیابان امارات هم غنیمت است؟

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو14 ساعت قبل
ظاهرا باشگاه پرسپولیس سرانجام جانشین مناسبی برانکو پیدا کرده و قصد دارد تا پایان امشب سرمربی جدید سرخ‌ها را معرفی کند. شنیده‌ها حاکی از این است که الکساندر نوری سرمربی جوان و ایرانی که سابقه سرمربی‌گری تیم‌ وردربرمن آلمان را دارد، با مدیران پرسپولیس برای هدایت این تیم به توافق رسیده است و تا ساعات دیگر رسما سرمربی سرخ‌پوشان خواهد شد.
روزنوروزنو10 ساعت قبل
پیشنهاد وسوسه کننده پرسپولیس برای جذاب‌ترین خرید فصل اگر چه طارمی اعلام کرده اولویت اولش بازی در اروپا است اما او هنوز به طور کامل از پرسپولیس دور نشده است. به گزارش خبرورزشی، رفتن برانکو از ایران و عقد قرارداد با الاهلی عربستان دردسر بزرگی برای مدیران باشگاه پرسپولیس به وجود آورده است. ستاره تیم ملی کشورمان که به تازگی مقابل سوریه هت‌تریک کرد نشان داد در آمادگی خوبی به سر می‌برد. اگر مهدی طارمی با مبلغ پیشنهادی مدیران تیم قهرمان به پرسپولیس برگردد گران‌ترین بازیکن این تیم در لیگ نوزدهم خواهد شد. گفته می‌شود مهدی طارمی به تهران می‌آید تا با نمایندگان پرسپولیس پای میز مذاکره بنشیند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱14 ساعت قبل
اختصاصی | باشگاه استقلال در نهایت موفق شد فوق‎ستاره لیگ برتر را جذب کند. اما ظاهرا اتفاقی که چند روز پیش رخ داد، شرایط را به یکباره عوض کرد و باعث تغییر اوضاع باشگاه استقلال شد. پس از آن که تیام ستاره سابق آبی‌ها به تیم کاسم پاشا پیوست، ۲۰ درصد از مبلغ انتقالش که ۳۰۰ هزار یورو می‌باشد به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد. آیاندا پاتوسیبدین ترتیب پول دائمی کردن قرارداد پاتوسی فراهم شد تا این فوق‌ستاره ارزشمند که مورد توجه تیم‌هایی چون سپاهان و پرسپولیس نیز بود، رسما به استقلال بپیوندد و فصل آینده هم آبی‌‌پوش باقی بماند. بیشتر بخوانیدفوری و رسمی؛ ستاره استقلال سرانجام سرخ‌پوش شد + عکسفوری؛ توافق نهایی استقلال با جانشین رحمتی + عکسدرخواست ناباورانه پیش‌کسوت استفلال از وزیر ورزش!
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
مدیران باشگاه پرسپولیس که جهت مذاکره با گزینه‌های سرمربیگری خود راهی ترکیه شده‌اند دور تازه‌ای از مذاکرات را با یک سرمربی و یک وکیل آغاز کردند و این مذاکرات هم اکنون در جریان است. به گزارش وانانیوز، در حالیکه امروز خبر مذاکره مدیران اعزامی باشگاه پرسپولیس به ترکیه با لمونیس تاکیس سرمربی سابق المپیاکوس منتشر شد و مدال نیز از جدی بودن این گزینه خبر داد، آخرین خبرها از ترکیه حاکی از این است که بعد از رفتن این مربی، دور تازه‌ای از مذاکرات البته اینبار با نماینده یک گزینه و همچنین ماسیمو کاررا آغاز شده است. بر اساس اطلاعات یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس اینک مذاکره با کاررا سرمربی ایتالیایی که در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ بهترین مربی سال لیگ روسیه شده بوددر جریان است. مدیران باشگاه پرسپولیس که با وکیل الکساندر نوری نیز مذاکراتی داشته‌اند در دور بعدی مذاکرات خود سراغ وکیل زورانمامیچسرمربی مطرح کروات رفته‌اند. یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس با تائید این موارد به خبرنگار ما گفت: خیلی بعید است که امشب هم سرمربی معرفی شودزیرا مقرر شده مدیران باشگاه امشب و در پایان مذاکرات درباره گزینه‌ها به جمع بندی برسند و فردا (چهارشنبه) نظر نهایی شان را اعلام کنند.
روزنوروزنو8 ساعت قبل
در حالی که باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر انتخاب سرمربی جدید خود برای فصل آینده است، شایعات عجیبی از انتخاب برخی بازیکنان توسط هیئت مدیره خبر می‌دهد. به نقل از فارس پرسپولیس در صورت جدایی قطعی علیپور سراغ جذب یک مهاجم گل‌زن و نامی خواهد رفت و گزینه اول آن‌ها ستاره سپاهان است که فعلا قراردادش را تمدید نکرده است و برای خط هافبک نیز بازیکن محبوب استقلال را در صدر فهرست خود جای دادند. آیاندا پاتوسی مهاجم فصل گذشته استقلال و کی‌روش استنلی مهاجم فصل پیش سپاهان دو بازیکنی هستند که مدنظر مسئولان پرسپولیس قرار دارند و حتی برخی از ایجنت‌ها مذاکراتی هم با این دو بازیکن داشته‌اند. در روزهایی که مسئولان پرسپولیس برای تسویه حساب با بازیکنان فصل گذشته خود مشکلات مالی دارند مشخص نیست با چه پشتوانه مالی قصد جذب این دو بازیکن خارجی را خواهند داشت.
روزنوروزنو10 ساعت قبل
سایت «nogometne vijesti» کرواسی مدعی شده پرسپولیس با چاچیچ سرمربی پیشین تیم ملی کرواسی به توافق رسیده و در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد. این سایت کروات نوشت: سرمربی سابق تیم ملی کرواسی در ۶۵ سالگی در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد چرا که او با یک پیشنهاد خوب خارجی مواجه شده است. چاچیچ نیمکت پرسپولیس را از برانکو به ارث خواهد برد. توافقات نهایی صورت گرفته و این مربی امروز یا فردا با باشگاه ایرانی قراردادش را در استانبول امضا خواهد کرد.

اخبار بیشتر