1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفي فوتبال/ پرسپولیس ۱ - ۰ سپیدرود

سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر

طرفداری- تیم‌های سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف یکدیگر رفتند.

سپیدرود رشت - پرسپولیس تهران

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی

ورزشگاه سردار جنگل

پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه، ساعت ۱۵

پیام حیدری - علی میرزابیگی - مهدی عالیقدر - علی میرغفاری/ناظر: حسین نجاتیترکیب دو تیم

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، شایان مصلح، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌ زاده، مهدی شیری، احمد نوراللهی، مهدی شریفی، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، امید عالیشاه و علی علیپور

سپیدرود: ایمان صادقى، ابراهیم لطفى، میثم تهیدست، علیرضا نورمحمدى، امیر منصوریان، محمدرضا مهدوى، محمد علیزاده، میثم فردوسى، پویا نزهتى، مهرداد بایرامى و حسین شنانىنیمه اول

نیمه اول را پرسپولیسی‌ها هجومی‌تر آغاز کردند و همان ابتدا می‌توانستند دروازه سپیدرود را باز کنند. دقیقه ۱ توپ ارسالی بازیکن پرسپولیس از جناح راست در محوطه جریمه به سیامک نعمتی رسید که ضربه سر خطرناک این بازیکن را ایمان صادقی با واکنشی زیبا دفع کرد. دقیقه ۲ کرنر ارسالی سروش رفیعی مقابل دروازه سپیدرود به شجاع خلیل زاده رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه ۱۰ مهدی شریفی در محوطه جریمه سپیدرود صاحب توپ شد که شوت محکم این بازیکن از بالای دروازه سپیدرود عبور کرد. حملات سرخپوشان همچنان ادامه داشت و دقیقه ۱۳ پرتاب اوت شجاع خلیل زاده در مقابل دروازه سپیدرود به علی علیپور رسید که شوت این بازیکن را ایمان صادقی دفع کرد تا باز هم سرخپوشان در باز کردن دروازه حریف ناکام بمانند. دقیقه ۱۵ کرنر ارسالی سروش رفیعی با اثر بازیکن پرسپولیس به احمد نوراللهی رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ با فاصله کمی از کنار دروازه سپیدرود عبور کرد.

سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر - 10

دقیقه ۱۸ شوت مهرداد بایرامی پس از برخورد به مدافع پرسپولیس در مقابل دروازه به نزهتی رسید که رادوشوویچ ضربه سر این بازیکن را به راحتی در آغوش گرفت تا اولین موقعیت سپیدرود به راحتی از دست برود. حملات پرسپولیسی‌ها همچنان ادامه داشت و دقیقه ۲۲ کرنر ارسالی سروش رفیعی به احمد نوراللهی رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۲۸ ضربه ایستگاهی سپیدرود با ارسال بلند مهدوی همراه شد که رادوشوویچ بالاتر از سایر بازیکنان توپ را در آغوش گرفت تا خطری دروازه پرسپولیس را تهدید نکند. رفته رفته بازی متعادل شد و از تب و تاب حملات پرسپولیسی‌ها کم شد. دقیقه ۳۸ ضربه ایستگاهی سپیدرود با شوت محکم علیزاده همراه شد که بوژیدار رادوشوویچ با مشت توپ را دور کرد تا یک فرصت خوب را سپیدرودی‌ها از دست دهند. در ادامه دیگر اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یابد.نیمه دوم

اولین موقعیت جدی نیمه دوم برای پرسپولیس به دست آمد، دقیقه ۴۷ توپ ارسالی احمد نوراللهی در محوطه جریمه سپیدرود به ماریو بودیمیر رسید که ضربه سر خطرناک این بازیکن را ایمان صادقی راهی کرنر کرد که داور خطای بودیمیر را اعلام کرد. دقیقه ۴۸ علیپور، ماریو بودیمیر را در محوطه جریمه سپیدرود صاحب توپ کرد که شوت بغل پای این بازیکن در آغوش ایمان صادقی قرار گرفت. دقیقه ۵۲ با پاس در عمق مهدی شیری، علی علیپور در محوطه جریمه صاحب توپ شد که با شوت این بازیکن توپ از کنار دروازه صادقی عبور کرد. دقیقه ۶۱ احمد نوراللهی از راهی دور اقدامی به شوتزنی کرد که توپ به راحتی در دستان ایمان صادقی قرار گرفت. دقیقه ۶۴ ضربه برگردان سیامک نعمتی در مقابل دروازه سپیدرود به علی علیپور رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه ۶۵ توپ ارسالی بازیکن سپیدرود از جناح راست در محوطه جریمه پرسپولیس به نزهتی رسید که ضربه این بازیکن در شرایطی نامتعادل با اخلاف از بالای دروازه رادوشوویچ به بیرون رفت.

سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر - 14

در اواسط نیمه دوم بازی متعادل شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. دقیقه ۷۴ سپیدرود پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت محکم علیزاده به دیوار دفاعی پرسپولیس برخورد کرد تا این موقعیت خوب را برای سپیدرودی‌ها از دست برود. دقیقه ۷۸ روی پاس در عمق بازیکن پرسپولیس، علی علیپور با دروازه بان سپیدرود تک به تک شد که شوت خطرناک این بازیکن را ایمان صادقی دفع کرد تا فرصت خوبی برای پرسپولیس از دست برود. دقیقه ۸۵ حمیدرضا طاهرخانی روی خط محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که شوت محکم این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه پرسپولیس عبور کرد. دقیقه 92 ضربه ایستگاهی پرسپولیس با ارسال عالیشاه همراه شد که با ضربه سر شجاع خلیل زاده توپ در دهانه دروازه به سعید کریمی رسید که این بازیکن تعویضی با ضربه سر دروازه خالی سپیدرود را باز کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا پرسپولیس به مرحله بعد جام حذفی صعود کند.

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش تصویری| دیدار سپیدرود رشت و پرسپولیس در جام حذفی

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
گزارش تصویری| دیدار سپیدرود رشت و پرسپولیس در جام حذفی

فریاد اعتراض نیمکت نشینان سپیدرود؛ پنالتی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
فریاد اعتراض نیمکت نشینان سپیدرود؛ پنالتی

به گزارش «ورزش سه»، سپیدرود در نیمه دوم دیدار با پرسپولیس موفق شده با حمایت هوادارانش چند موقعیت مناسب روی دروازه حریف شکل دهد. در یکی از این صحنه‌ها برخورد چند بازیکن از دو تیم در محوطه جریمه پرسپولیس با اعتقاد هواداران مبنی بر پنالتی همراه شد. در این لحظه پیام حیدری با بردن سوت خود جلوی دهانش هواداران و نیمکت نشینان سپیدرود را امیدوار به اعلام خطای پنالتی کرد اما مشخص بود که او با استعلام از طریق گوشی بیسیم خود با داور خط دروازه از این تصمیم صرفنظر کرد. موضوعی که با اعتراض و هجوم نیمکت نشینان سپیدرود نیز همراه شد که بعد دقایقی داور چهارم آنها را به سمت نیمکت مشایعت کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس| برانکو در جایگاه ویژه ورزشگاه سپیدرود

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| برانکو در جایگاه ویژه ورزشگاه سپیدرود
عکس| برانکو در جایگاه ویژه ورزشگاه سپیدرود - 1

به گزارش خبرورزشی؛ برانکو ایوانکوویچ با توجه به اتفاقات دیدار مقابل سپاهان در اصفهان از سوی کمیته انضباطی با محرومیت یک جلسه‌ای مواجه شده که بر این اساس در دیدار امروز تیمش مقابل سپیدرود در رشت از جایگاه ویژه شاهد نمایش تیمش است.

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش تصویری از نیمه اول سپیدرود-پرسپولیس

فارسخبرگزاری فارس
گزارش تصویری از نیمه اول سپیدرود-پرسپولیس

نظرها

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
در فدراسیون فوتبال به‌جز مهدی تاج، پنج عضو دیگر بازنشسته در هیات‌رئیسه حضور دارند و به‌جز رئیس فدراسیون، بحثی بر سر بازنشسته بودن سایر افراد وجود ندارد. اعتمادآنلاین| حدود چهارماه پیش اعضای بازنشسته هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به وزیر ورزش، خواستار تعیین‌تکلیف در این خصوص شدند و نکته مهم و قابل‌توجه اینکه این اعضا شنبه‌شب در جلسه جدید هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن اعلام دوباره استعفای دسته‌جمعی خود در نامه‌ای مجدد به سلطانی‌فر مقرر کردند وزارت ورزش در این خصوص نظر نهایی خود را اعلام کند. نامه دسته‌جمعی درخصوص استعفای اعضای بازنشسته هیات‌رئیسه این‌بار نیز با هدف تعیین‌تکلیف به وزارت ورزش ارسال خواهد شد و این وزارت باید برای مجمع ۱۹ اسفند سال‌جاری در این خصوص هرچه سریع‌تر تصمیم‌گیری کند. نکته دیگر اینکه وزارت ورزش درصورت قبول استعفای اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال، باید تبعات ایجاد شده در این خصوص را نیز به گردن گرفته و چه‌بسا در این صورت بحث تعلیق دوباره فوتبال ایران داغ شود. در فدراسیون فوتبال به‌جز مهدی تاج، پنج عضو دیگر بازنشسته در هیات‌رئیسه حضور دارند و به‌جز رئیس فدراسیون، بحثی بر سر بازنشسته بودن سایر افراد وجود ندارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
ما یک بعد از ظهر دل‌انگیز فوتبالی داشتیم و البته اتفاقی هم که در بازی افتاد، کورس بالای جدول را داغ‌تر کرد. با این وجود مساله عذاب‌آور، القائات شگفت‌انگیز گروه مدیریتی و رسانه‌ای تراکتورسازی در مورد جنبه‌های تاریخی و بی‌نظیر حضور هواداران در ورزشگاه بوده است. آقای گزارشگر از ثبت رکورد ۱۲۰ هزار تماشاگر در بازی تراکتورسازی و فجر سپاسی در لیگ نهم سخن گفت و حدس زد که آن رکورد در بازی با استقلال شکسته شده است. به قول رسول خطیبی کاش یک روز در تبریز ورزشگاه ۲۰۰ هزار نفری بسازند و هر هفته هم پر از جمعیت شود. مخصوصا اصحاب رسانه و مدیران و دست‌اندرکاران حوزه‌های مختلف باید تلاش کنند عامه مردم را به سمت اعتدال، میانه‌روی و حقیقت‌مداری سوق بدهند؛ چیزی که حداقل در باشگاه تراکتورسازی به شکلی کاملا معکوس به اجرا در می‌آید.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
اشکان نامداری مربی دروازه‌بانان استقلال اعلام کرد در دیدار مقابل تراکتورسازی آبی‌پوشان مستحق شکست نبودند و تساوی عادلانه‌ترین نتیجه بوده است. به گزارش ایلنا، اشکان نامداری مربی دروازه‌بانان استقلال اعلام کرد در دیدار مقابل تراکتورسازی آبی‌پوشان مستحق شکست نبودند و تساوی عادلانه‌ترین نتیجه بوده است. البته فکر می‌کنم فشار بازی‌ها و تیم‌هایی که در این مسابقات حضور دارند، بیشتر است. فکر می‌کنم قانون ۱۰درصد برای ما در ورزشگاه رعایت نشد. فکر می‌کنم جو ورزشگاه طوری بود که تلاش شد به داور خیلی فشار نیاید.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
استقلال این روزها زمین تمرین ندارد و همین به بزرگ‌ترین مشکل شاگردان شفر تبدیل شده است. به گزارش ایلنا، استقلال این روزها زمین تمرین ندارد و همین به بزرگ‌ترین مشکل شاگردان شفر تبدیل شده است. اما برای اینکه در این مدت بدون زمین نمانند با نفتی‌ها وارد مذاکره شدند تا بتوانند زمین نفت تهرانسر را اجاره کنند. طبق شنیده‌ها اجاره زمین خالی نفت روزی یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و اگر بخواهند کنار آن از رختکن یا استخر و سالن بدنسازی هم اضافه کنند، باید به مبلغ فوق اضافه کنند. بر همین اساس استقلالی‌ها برای ۱۵ روز تمرین در تهرانسر باید مبلغی بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان به حساب نفتی‌ها بریزند.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
برانکو در مقاطعی از فصل گذشته سیامک نعمتی را به خط حمله برد که نتیجه بدی هم نگرفت اما این بازیکن دوباره به کناره‌های خط میانی برگشته و البته طی نیم فصل دوم در این پست نمایش جالبی هم نداشته است. به گزارش ایلنا، هر چند نعمتی در بازی با پدیده گل زد اما نه در آن مسابقه و نه بازی‌های دیگر نمایش جالبی ارائه نداد تا اینکه مقابل استقلال خوزستان روی نیمکت نشست. در واقع این گل یک گل دو نفره از این دو بازیکن بود و ضمن اینکه همکاری مثبت آنها را به رخ کشید، نشان داد این زوج می‌تواند به خط حمله پرسپولیس هم جان ببخشد. زوج‌سازی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که تیم‌ها برای موفقیت انجام می‌دهند و این مساله هم می‌تواند مد نظر برانکو قرار بگیرد. واقعیت این است که نعمتی هم قابلیت حمل توپ خوبی دارد هم در کارهای ترکیبی عنصری فعال و موثر است و از همه مهم‌تر اینکه ضربه به توپ خوبی دارد.

اخبار بیشتر