مرحله یک هشتم نهایی جام حذفي فوتبال/ پرسپولیس ۱ - ۰ سپیدرود
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفي فوتبال/ پرسپولیس ۱ - ۰ سپیدرود

سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر
پرسپولیس با پیروزی مقابل سپیدرود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد.

طرفداری- تیم‌های سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف یکدیگر رفتند.

سپیدرود رشت - پرسپولیس تهران

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی

ورزشگاه سردار جنگل

پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه، ساعت ۱۵

پیام حیدری - علی میرزابیگی - مهدی عالیقدر - علی میرغفاری/ناظر: حسین نجاتیترکیب دو تیم

پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، شایان مصلح، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌ زاده، مهدی شیری، احمد نوراللهی، مهدی شریفی، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، امید عالیشاه و علی علیپور

سپیدرود: ایمان صادقى، ابراهیم لطفى، میثم تهیدست، علیرضا نورمحمدى، امیر منصوریان، محمدرضا مهدوى، محمد علیزاده، میثم فردوسى، پویا نزهتى، مهرداد بایرامى و حسین شنانىنیمه اول

نیمه اول را پرسپولیسی‌ها هجومی‌تر آغاز کردند و همان ابتدا می‌توانستند دروازه سپیدرود را باز کنند. دقیقه ۱ توپ ارسالی بازیکن پرسپولیس از جناح راست در محوطه جریمه به سیامک نعمتی رسید که ضربه سر خطرناک این بازیکن را ایمان صادقی با واکنشی زیبا دفع کرد. دقیقه ۲ کرنر ارسالی سروش رفیعی مقابل دروازه سپیدرود به شجاع خلیل زاده رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه ۱۰ مهدی شریفی در محوطه جریمه سپیدرود صاحب توپ شد که شوت محکم این بازیکن از بالای دروازه سپیدرود عبور کرد. حملات سرخپوشان همچنان ادامه داشت و دقیقه ۱۳ پرتاب اوت شجاع خلیل زاده در مقابل دروازه سپیدرود به علی علیپور رسید که شوت این بازیکن را ایمان صادقی دفع کرد تا باز هم سرخپوشان در باز کردن دروازه حریف ناکام بمانند. دقیقه ۱۵ کرنر ارسالی سروش رفیعی با اثر بازیکن پرسپولیس به احمد نوراللهی رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ با فاصله کمی از کنار دروازه سپیدرود عبور کرد.

سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر - 10

دقیقه ۱۸ شوت مهرداد بایرامی پس از برخورد به مدافع پرسپولیس در مقابل دروازه به نزهتی رسید که رادوشوویچ ضربه سر این بازیکن را به راحتی در آغوش گرفت تا اولین موقعیت سپیدرود به راحتی از دست برود. حملات پرسپولیسی‌ها همچنان ادامه داشت و دقیقه ۲۲ کرنر ارسالی سروش رفیعی به احمد نوراللهی رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۲۸ ضربه ایستگاهی سپیدرود با ارسال بلند مهدوی همراه شد که رادوشوویچ بالاتر از سایر بازیکنان توپ را در آغوش گرفت تا خطری دروازه پرسپولیس را تهدید نکند. رفته رفته بازی متعادل شد و از تب و تاب حملات پرسپولیسی‌ها کم شد. دقیقه ۳۸ ضربه ایستگاهی سپیدرود با شوت محکم علیزاده همراه شد که بوژیدار رادوشوویچ با مشت توپ را دور کرد تا یک فرصت خوب را سپیدرودی‌ها از دست دهند. در ادامه دیگر اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یابد.نیمه دوم

اولین موقعیت جدی نیمه دوم برای پرسپولیس به دست آمد، دقیقه ۴۷ توپ ارسالی احمد نوراللهی در محوطه جریمه سپیدرود به ماریو بودیمیر رسید که ضربه سر خطرناک این بازیکن را ایمان صادقی راهی کرنر کرد که داور خطای بودیمیر را اعلام کرد. دقیقه ۴۸ علیپور، ماریو بودیمیر را در محوطه جریمه سپیدرود صاحب توپ کرد که شوت بغل پای این بازیکن در آغوش ایمان صادقی قرار گرفت. دقیقه ۵۲ با پاس در عمق مهدی شیری، علی علیپور در محوطه جریمه صاحب توپ شد که با شوت این بازیکن توپ از کنار دروازه صادقی عبور کرد. دقیقه ۶۱ احمد نوراللهی از راهی دور اقدامی به شوتزنی کرد که توپ به راحتی در دستان ایمان صادقی قرار گرفت. دقیقه ۶۴ ضربه برگردان سیامک نعمتی در مقابل دروازه سپیدرود به علی علیپور رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه ۶۵ توپ ارسالی بازیکن سپیدرود از جناح راست در محوطه جریمه پرسپولیس به نزهتی رسید که ضربه این بازیکن در شرایطی نامتعادل با اخلاف از بالای دروازه رادوشوویچ به بیرون رفت.

سپیدرود ۰-۱ پرسپولیس؛ تعویض طلایی پروفسور باز هم بلای جان جادوگر - 14

در اواسط نیمه دوم بازی متعادل شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. دقیقه ۷۴ سپیدرود پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت محکم علیزاده به دیوار دفاعی پرسپولیس برخورد کرد تا این موقعیت خوب را برای سپیدرودی‌ها از دست برود. دقیقه ۷۸ روی پاس در عمق بازیکن پرسپولیس، علی علیپور با دروازه بان سپیدرود تک به تک شد که شوت خطرناک این بازیکن را ایمان صادقی دفع کرد تا فرصت خوبی برای پرسپولیس از دست برود. دقیقه ۸۵ حمیدرضا طاهرخانی روی خط محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که شوت محکم این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه پرسپولیس عبور کرد. دقیقه 92 ضربه ایستگاهی پرسپولیس با ارسال عالیشاه همراه شد که با ضربه سر شجاع خلیل زاده توپ در دهانه دروازه به سعید کریمی رسید که این بازیکن تعویضی با ضربه سر دروازه خالی سپیدرود را باز کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا پرسپولیس به مرحله بعد جام حذفی صعود کند.

خواندن خبر در سایت منبع

فریاد اعتراض نیمکت نشینان سپیدرود؛ پنالتی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
فریاد اعتراض نیمکت نشینان سپیدرود؛ پنالتی
در دقیقه ۵۶ دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس صحنه مشکوکی در محوطه جریمه شکل گرفت که با اعتراض تند هواداران و اعتقاد نیمکت نشینان مبنی بر پنالتی همراه بود.

به گزارش «ورزش سه»، سپیدرود در نیمه دوم دیدار با پرسپولیس موفق شده با حمایت هوادارانش چند موقعیت مناسب روی دروازه حریف شکل دهد. در یکی از این صحنه‌ها برخورد چند بازیکن از دو تیم در محوطه جریمه پرسپولیس با اعتقاد هواداران مبنی بر پنالتی همراه شد. در این لحظه پیام حیدری با بردن سوت خود جلوی دهانش هواداران و نیمکت نشینان سپیدرود را امیدوار به اعلام خطای پنالتی کرد اما مشخص بود که او با استعلام از طریق گوشی بیسیم خود با داور خط دروازه از این تصمیم صرفنظر کرد. موضوعی که با اعتراض و هجوم نیمکت نشینان سپیدرود نیز همراه شد که بعد دقایقی داور چهارم آنها را به سمت نیمکت مشایعت کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس| برانکو در جایگاه ویژه ورزشگاه سپیدرود

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| برانکو در جایگاه ویژه ورزشگاه سپیدرود
سرمربی کروات پرسپولیس با توجه به محرومیت در جایگاه ویژه شاهد نمایش تیمش مقابل سپیدرود است.
عکس| برانکو در جایگاه ویژه ورزشگاه سپیدرود - 1

به گزارش خبرورزشی؛ برانکو ایوانکوویچ با توجه به اتفاقات دیدار مقابل سپاهان در اصفهان از سوی کمیته انضباطی با محرومیت یک جلسه‌ای مواجه شده که بر این اساس در دیدار امروز تیمش مقابل سپیدرود در رشت از جایگاه ویژه شاهد نمایش تیمش است.

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش تصویری از نیمه اول سپیدرود-پرسپولیس

فارسخبرگزاری فارس
گزارش تصویری از نیمه اول سپیدرود-پرسپولیس
تصاویر نیمه اول پرسپولیس و سپیدرود در یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور را مشاهده کنید.

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز22 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق سرخ‌پوشان امروز در صحبت‌های خود نوع قراداد بستن با برخی بازیکنان تیم را اعلام کرد. او مدعی شد دانشگر با پرسپولیس تمام کرده بود اما شبانه راهی استقلال شد. (بیشتر بخوانید) گرشاسبی در خصوص ترابی نیز به خبرنگاران گفت: با ترابی در خانه‌ام قرارداد امضا کردم که کار حرفه‌ای نبود اما وقتی با بازیکن در دفتر باشگاه مذاکره می‌کردم و فردایش عکس او را با پیراهن استقلال می‌دیدم، چاره‌ای برایم باقی نمی‌ماند؟ برای همین تصمیم گرفتم به این شکل ترابی را جذب کنم زیرا برانکو او را می‌پسندید.
جام نیوزجام نیوز22 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، با جدایی مسعود شجاعی از تراکتور مطمئنا حضور اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی در تبریز برای فصل آینده در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد. چون با توجه به شناختی که از این مثلث طلایی داریم نبود یک ضلع از این مثلث دو بازیکن دیگر را نیز به فکر جدایی از تراکتور تبریز می‌اندازد. اکنون احسان حاج‌صفی نیز در همین راستا قرار گرفته است و قصد دارد به تیم سابق خود بازگردد. هواداران سپاهان اصفهان به شدت به بازیکن سابق خود و کاپیتان تیم ملی ایران علاقمند هستند و با آغوش باز از این ستاره استقبال می‌کنند. باید منتظر ماند و دید گه آیا حاج‌صفی هم مانند شجاعی از جمع تبریزی‌ها جدا خواهد شد یا فصل بعد هم او را با پیراهن قرمز رنگ خواهیم دید.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ساعت قبل
پرسپولیساختصاصی | بشار رسن، ستاره تیم پرسپولیس چندی پیش به دلیل آسیب‌دیدگی، کتف خود را جراحی کرد. ورزش ۱۱ - بشار رسن، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس چندی پیش کتف خود را به تیغ جراحان سپرد. ستاره عراقی سرخ‌پوشان، برای گذراندن دوره نقاهت خود امروز به کشورش خواهد رفت. ظاهرا رسن ادامه کارهای درمانی‌اش را در قطر انجام خواهد داد و پس از چند روز به عراق باز خواهد گشت تا راهی تهران شود.
خبر ورزشیخبر ورزشی19 ساعت قبل
میلیاردر‌های خارجیداخلی‌ها چقدر پول می‌گیرند؟ یحیی گران‌ترین می‌شود؟ سرنوشت نیمکت‌ها چه خواهد شد؟ با پایان لیگ هجدهم این روز‌ها بازار مربیان داغ است و برخی باشگاه‌ها به دنبال حفظ مربی خود و برخی دیگر به دنبال جذب مربیان جدید هستند. البته مدیران فعلی قرارداد فصل بعدی شفر را با یک میلیون دلار اعلام کردند که باید غرامتش را به این مربی برکنار شده پرداخت کنند. او با قراردادی بیش از ۲٫۵ میلیارد گران‌ترین مربی داخلی در لیگ هجدهم لقب گرفت. مبلغ قرارداد گل‌محمدی با پدیده چیزی حدود ٣ میلیارد تومان عنوان شده که شاید او را برای لیگ نوزدهم در جدول مبلغ قرارداد مربیان بی‌رقیب کند. باید دید پازل ١٦ مربی لیگ برتری برای لیگ نوزدهم چه زمانی تکمیل خواهد شد.

اخبار بیشتر