1. خبری
  2. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار؛ از قیمت آپارتمان تا تلویزیون

قیمت سکه به ۴ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان رسید

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز
قیمت سکه به ۴ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعهسکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز، پنجشنبه ۱۱بهمن ۹۷ به ۴ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان کاهش یافت.

به گزارش تجارت‌نیوز، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز پنجشنبه ۱۱ بهمن ۹۷ به ۴ میلیون و ۱۶۵ هزار تومان کاهش یافت. قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی در روز چهارشنبه در محدوده ۴ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان بود.

امروز همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۳۳۲ هزار تومان و سکه یک گرمی ۷۰۸ هزار تومان معامله شد.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۲۲ دلار و ۵۷ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۷۳ هزار و ۸۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۱۱ بهمن۹۷

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۱۱ بهمن۹۷

قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی به شرح زیر است:

قیمت انواع محصولات ایران خودرو ۱۱ بهمن۹۷ - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت جهانی طلا رکورد شکست

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
قیمت جهانی طلا رکورد شکست

به نقل از رویترز، در حالی که پس از توقف روند افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا، ارزش دلار تضعیف شده است، قیمت طلا امروز در نزدیکی بالاترین رقم‌های حدود ۸ ماه اخیر که روز گذشته به ثبت رسیده بود باقی ماند و در مسیر چهارمین افزایش ماهانه متوالی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز به ۱۳۱۹ دلار و ۵۴ سنت رسید. قیمت فلز زرد روز چهارشنبه به بالاترین رقم از ۱۱ می‌یعنی ۱۳۲۳ دلار و ۳۴ سنت رسیده بود. قیمت طلای آمریکا نیز امروز با ۰٫۸ درصد رشد به ۱۳۱۸ دلار و ۶۰ سنت رسید. قیمت فلز زرد از ابتدای ماه جاری میلادی تاکنون ۲٫۸ درصد رشد داشته است.

فدرال رزرو آمریکا روز چهارشنبه در پایان نشست ماهانه خود نرخ بهره را بدون تغییر حفظ و اعلام کرد با توجه به وضعیت نامشخص چشم انداز اقتصاد جهانی، فعلا برای افزایش بیشتر نرخ بهره در سال جاری دست نگه می‌دارد.

ایلیا اسپیواک، تحلیلگر بازار ارز در این باره گفت: «فدرال رزرو از تعهد خود نسبت به افزایش تدریجی نرخ بهره صرف نظر کرده است … افت ارزش دلار در کنار پایین آمدن سوددهی اوراق قرضه خانه داری آمریکا موجب افزایش نسبی اشتها برای سرمایه گذاری در بازار طلا شده است.»

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی، پس از بیانیه دیروز فدرال رزرو شاهد کاهش بود.

معمولا هنگام کاهش نرخ بهره و پایین آمدن هزینه فرصت سرمایه گذاری در بازار طلا، قیمت فلز زرد افزایش می‌یابد. در همین حال، توجهات معطوف مذاکرات تجاری سطح بالا بین مقامات آمریکا و چین شده که از دیروز و با هدف پایان دادن ماه‌ها جنگ تجاری آغاز شده است.

سرمایه گذاران نگران اند که اتهامات مطرح شده از سوی واشنگتن علیه شرکت چینی هواوی و مدیر مالی آن به فضای سازنده قبلی مذاکرات لطمه بزند.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع تلویزیون‌های ارزان قیمت در بازار؟ +جدول

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
قیمت انواع تلویزیون‌های ارزان قیمت در بازار؟ +جدول

قیمت انواع تلویزیون‌های ارزان قیمت در بازار؟ +جدول - 2

لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالا در تهران

الفخبرگزاری الف
قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالا در تهران

دنیای‌اقتصاد نوشت: بررسی فایل‌های موجود در بنگاه‌های املاک حاکی از آن است که عمده واحدهای مسکونی بیش از ۱۰۰ مترمربع با عمر بنای نوساز تا ۵ سال ساخت در محدوده مناطق یک و دو، حدودا بین ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان در هر مترمربع قیمت‌گذاری شده‌اند. البته در این میان در برخی از محدوده‌های مناطق یک و دو آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال ساختی نیز معرفی شده‌اند که به دلیل لوکس شناخته شدن، بیش از این قیمت‌گذاری شده‌اند.

در عین حال در میان فایل‌های نوساز تا پنج ساخت بررسی شده در سایر مناطق شهری عمدتا قیمت‌گذاری از مترمربعی ۹ میلیون تومان به بالا آغاز شده است. به همین ترتیب قیمت پیشنهادی برای آپارتمان‌های با بیش از ۱۰۰ مترمربع زیربنا و عمربنای بیش از ۵ سال ساخت، حول و حوش ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۸ میلیون تومان (به جز مواردی در محدوده مناطق یک و دو) در نوسان است.

در این میان فایل‌های محدودی در این متراژ (بیش از ۱۰۰ مترمربع) به بازار معرفی شده‌اند که قیمت پیشنهادی آن بسیار نامتعارف با سایر واحدهای مسکونی مشابه در منطقه است. به گفته مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران، با توجه به آنکه بازار مسکن به‌صورت تدریجی در آستانه ورود به دوره رکود قرار گرفته است، مالکان واحدهای بزرگ متراژ در بازار که به‌صورت واقعی قصد فروش ملک خود دارند سعی می‌کنند با ارائه قیمت‌های واقعی و متناسب با شرایط بازار، اقدام به فروش ملک خود کنند. از این رو در این گروه از واحدهای مسکونی، به‌طور غالب قیمت‌های نامتعارف و غیرواقعی مشاهده نمی‌شود.

قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالا در تهران - 5

خواندن خبر در سایت منبع

جهش ۳ درصدی قیمت نفت ادامه دار شد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
جهش ۳ درصدی قیمت نفت ادامه دار شد

مهر/ با کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و به دنبال تحریم‌های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، قیمت‌های نفت پس از جهش ۳ درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند.

به گزارش رویترز، روز پنج‌شنبه، با اعلام کاهش صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا و داده‌های دولتی آمریکا که نشان داد ذخایر انبارهای نفت بسیار کمتر از حد انتظار رشد کرده‌اند و به دنبال تحریم‌های آمریکا بر علیه صنعت نفت ونزوئلا، با نگرانی از اختلال در صادرات نفت این کشور، قیمت‌های نفت پس از جهش ۳ درصدی دیشب، به رشد خود ادامه دادند.

تا ساعت ۹:۲۸ روز پنج‌شنبه به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی‌آی، ۳۸ سنت یا ۰٫۷۰ درصد رشد کرد و به ۵۴٫۶۱ دلار رسید.

قیمت هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، بنچ‌مارک بین‌المللی قیمت نفت، ۰٫۵۶ سنت یا ۰٫۹۱ درصد جهش کرد و به ۶۲٫۱۰ دلار رسید.

قیمت‌های نفت دیشب حدود ۳ درصد رشد کرده بودند.

پس از این که داده‌های دولتی آمریکا نشان داد میزان ذخایر نفت خام آمریکا، این هفته به علت کاهش واردات، کمتر از حد انتظار رشد کرده و تنها ۹۱۹ هزار بشکه افزایش یافته است، قیمت‌ها روند صعودی خود را ادامه دادند. این داده‌ها همچنین نشان داد که میزان ذخایر بنزین هم از مقادیر رکوردی خود پایین آمده‌اند.

اقتصاددانانی که در نظرسنجی رویترز شرکت کرده بودند پیش‌بینی‌ کرده بودند که میزان ذخایر نفت خام آمریکا این هفته ۳٫۲ میلیون بشکه افزایش می‌یابد.

ذخایر بنزین هم که اقتصاددانان پیش‌بینی می‌کردند این هفته ۱٫۹ میلیون بشکه افزایش یابد، پس از ۸ هفته متوالی افزایش، ۲٫۲ میلیون بشکه کاهش یافت.

داده‌های اداره اطلاعات انرژی آمریکا همچنین نشان داد که این هفته واردات نفت آمریکا از عربستان سعودی از نصف مقادیر هفته قبل هم کمتر شده است و به ۴۴۲ هزار بشکه در روز رسیده است. این دومین سطح پایین واردات هفتگی از عربستان از ۲۰۱۰ تا کنون است.

اما آن‌چه امروز عامل اصلی بالابرنده قیمت نفت بود، تحریم‌های آمریکا بر ضد بخش نفتی ونزوئلا بود که از روز دوشنبه اعمال شده‌اند. این نگرانی وجود دارد که صادرات نفت ونزوئلا تحت این تحریم‌ها به شدت کاهش یابد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی در بازار

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی در بازار

دنیای اقتصاد/ تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی در بازار را مشاهده می‌کنید.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم3 ساعت قبل1 نظر
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم براساس اعلام شرکت خودروسازی سایپا امروز طرح فروش فوری ۸ محصول این شرکت رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است که در حال حاضر ظرفیت فروش فوری این ۸ محصول به اتمام رسیده است. در این طرح خودروهای تیبا، تیبا ۲، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۵۱، کوییک دستی، نیسان دوگانه سوز و نیسان تک سوز فروش فوری شده است. براساس اعلام شرکت سایپا با توافقات به عمل آمده با وزارت صنعت ۲۰ درصد از حجم تولید روزانه این شرکت با قیمت اعلامی سازمان حمایت به فروش می‌رسد. در این طرح فروش هر مشتری با کد ملی و کد پستی می‌توانست یک خودرو خریداری کند. البته کد ملی فرد نیز کنترل می‌شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. اعتمادآنلاین| در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. طی سال‌های ۹۰ تا ۹۷، قیمت پراید ۳۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رشد کرده است. سال ۹۰ قیمت پراید در بازار ۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان بود و حالا به ۴۷ میلیون تومان رسیده؛ طنز تلخ ماجرا اینجاست که بیشترین افزایش قیمت از آبان تا بهمن ماه جاری رقم خورد. منبع: ایسنا
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
خبرگزاری ایلنا: شرایط فروش نقدی محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه ۹۷ جهت تنظیم بازار اعلام شد. بر اساس مجوزهای صادر شده از سوی مراجع قانونی، عرضه محصولات جدول پیوست با قیمت حاشیه بازار از ساعت ۱۰ صبح امروز مورخ ۹۷/۱۱/۳۰ آغاز و به صورت روزانه و مستمر راس ساعت ۱۰ صبح امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود. سن بالای ۱۸ سال برای خریداران و عدم خرید خودرو از ایران‌ خودرو طی ۱۸ ماه گذشته از جمله شرایط تعیین شده برای خرید محصولات این گروه خودروسازی است و متقاضیان با ثبت هر کد ملی می‌توانند فقط یک دستگاه خودرو را خریداری کنند. فروش فوری محصولات ایران‌خودرو فقط به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و هیچ سهمیه‌ای برای نمایندگی‌ها در نظر گرفته نشده است.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند. برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان است. گفتنی است قیمت خرید و فروش دلار و یورو نسبت به نرخ‌های پایانی دیروز در صرافی‌های بانکی کاهش یافته است. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

اخبار بیشتر