جدال در آمریکا بر سر دیدار "جان کری با ظریف" بالا گرفت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

جدال در آمریکا بر سر دیدار "جان کری با ظریف" بالا گرفت

معاون پیشین سیا: پمپئو باید از کری برای حفظ ارتباط با ظریف ممنون باشد

ایسناخبرگزاری ایسنا
معاون پیشین سیا: پمپئو باید از کری برای حفظ ارتباط با ظریف ممنون باشد
معاون پیشین سازمان سیا در یک گفت‌وگو تاکید کرده است که وزیر امورخارجه آمریکا باید از جان کری به دلیل حفظ کانال‌های ارتباطی با وزیر امورخارجه ایران قدردانی کند.

به گزارش ایسنا، جی سولومون روزنامه‌نگار و نویسنده برجسته آمریکایی که کتاب جنگ‌های ایران را به نگارش درآورده است، در پیامی در صفحه توئیتر خود به جنجال‌های اخیر میان مقامات فعلی و پیشین آمریکا درخصوص اظهارات جان کری واکنش نشان داد که گفته بود پس از توافق هسته‌ای نیز با محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه ایران دیدار کرده است.

سولومون در پیام خود نوشت:  جان مک لافلین معاون پیشین سیا (سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا) به شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی گفته است؛ وزیر پمپئو باید از جان کری برای حفظ کانال‌های ارتباطی پشت پرده با محمدجواد ظریف و دیگر مقامات ارشد ایرانی تشکر و قدردانی کند.

در روزهای گذشته اظهارات اخیر جان کری وزیر امورخارجه پیشین آمریکا درباره دیدارهایش با ظریف پس از حصول توافق هسته‌ای موجب بروز واکنش‌های به‌ویژه از سوی مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا شده است.

پمپئو در یک نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره این دیدارها، گفت: کاری که وزیر کری انجام داده نامناسب و بی‌سابقه بوده است. کاری که او کرده این است که یک وزیر خارجه آمریکا با بزرگترین حامی تروریسم در دنیا وارد تعامل شده و طبق گفته خودش به آنها گفته که صبر کنند تا دوران این دولت تمام شود.

وی همچنین گفت: شما نمی‌توانید برای این در تاریخ آمریکا مورد مشابهی پیدا کنید و وزیر خارجه کری نباید این رفتارها را انجام دهد. این کار با سیاست خارجی این رئیس‌جمهور (دونالد ترامپ) مغایرت دارد.

وزیر امورخارجه آمریکا در ادامه مدعی شد که اطمینان دارد این سه نفر (کری، مونیز، شرمن) با نمایندگان سه کشور اروپایی دیدار کرده‌اند. پمپئو در این باره گفت: من داخل جلسه آنها نبودم اما اطمینان دارم که آنها برای حمایت از سیاست‌های آمریکا آنجا نبوده‌اند.

جان کری که در جریان مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه موسوم به 1+5 نقشی کلیدی داشت به تازگی در یک مصاحبه گفته بود که در ماه‌های گذشته در چند رویداد بین‌المللی سه یا چهار بار با محمد جواد ظریف دیدار کرده است.

کری درباره موضوعاتی که درخصوص آنها با ظریف گفت‌وگو کرده است، اظهار داشت: من با ظریف بسیار رک صحبت کردم. به او گفتم ببین شما باید این را بدانید که دنیا کارهایی که با موشک‌ها انجام می‌دهید و اقداماتتان با حزب‌الله و اقداماتتان در یمن را نمی‌خواهد.

این در حالی است که مت سامرز، یک سخنگوی کری نیز به این جنجال‌ها واکنش نشان داد و اظهارات پمپئو را بی‌اساس خواند. وی گفت: جان کری همچون تمام وزرای خارجه دیگر ارتباط خود را با همتایان پیشینش در سراسر جهان حفظ کرده و اوایل سال جاری (میلادی) در گفت‌وگوی تلفنی مفصلی با پمپئو درباره جزئیات آنچه که درباره دیدگاه ایرانی‌ها به دست آورده، صحبت کرده است.

این سخنگو تصریح کرد که هیچ چیز از این دولت پنهان نمانده است.

وی در ادامه گفت: کری نیز همچون نزدیک‌ترین متحدان آمریکا بر این باور است که موثر ماندن تعهداتی که ایران بر مبنای توافق هسته‌ای به آن متعهد شده است، اهمیت دارد؛ توافقی که جهان چند سال را صرف مذاکره برای آن کرد.

سامرز افزود: او از چیزی دفاع می‌کرد که کاملا با سیاست‌های آمریکا در آن زمان مطابقت داشت. هیچ چیز غیرعادی‌ای درباره دیدار دیپلمات‌های پیشین با همتایان خارجی خود وجود ندارد، چه برسد به "نامناسب" یا "بی سابقه"!

ادعای پمپئو مبنی بر دیدار سه نفره وندی شرمن معاون پیشین وزیر امورخارجه و ارنست مونیز وزیر انرژی پیشین آمریکا به همراه کری با محمدجواد ظریف در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ واکنش شرمن را نیز در پی داشت.

وی در پیامی توئیتری، این اظهارات را اشتباه دانست و گفت: این پیغام و اسناد اشتباه هستند. من ظریف را در مونیخ ملاقات کردم، البته نه به همراه کری و مونیز. ظریف را بار دیگر در آوریل در نیویورک ملاقات کردم.

خواندن خبر در سایت منبع

سخنگوی جان کری: پمپئو از دیدار کری با ایرانی‌ها مطلع بود

ایسناخبرگزاری ایسنا
سخنگوی جان کری: پمپئو از دیدار کری با ایرانی‌ها مطلع بود
در ادامه جنجال‌هایی که اظهارات جان کری درباره دیدار با محمدجواد ظریف به راه انداخته، سخنگوی این وزیر خارجه پیشین به اظهار نظر مایک پمپئو در این خصوص پاسخ داده و تصریح کرده است که کری درباره دیدار با مقامات ایرانی به پمپئو اطلاع داده بوده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، سخنگوی جان کری، وزیر خارجه پیشین آمریکا که در مذاکرات هسته‌ای ایران به عنوان نماینده آمریکا حضور داشت، "بی سابقه" دانستن دیدار کری با وزیر خارجه کشورمان از سوی مایک پمپئو، وزیر امور خارجه فعلی آمریکا را به سخره گرفت و تصریح کرد که کری درباره گفت‌وگویش با مقامات ایرانی به پمپئو اطلاع داده تا او از تفکرات طرف ایرانی آگاه شود.

مت سامرز، سخنگوی کری گفت: جان کری همچون تمام وزرای خارجه دیگر ارتباط خود را با همتایان پیشینش در سراسر جهان حفظ کرده و اوایل سال جاری میلادی در گفت‌وگوی تلفنی مفصلی با پمپئو درباره جزییات آنچه که درباره دیدگاه ایرانی‌ها به دست آورده، صحبت کرده است.

این سخنگو تصریح کرد: هیچ چیز از این دولت پنهان نمانده است.

وی در ادامه گفت: کری نیز همچون نزدیک ترین متحدان آمریکا بر این باور است که موثر ماندن تعهداتی که ایران بر مبنای توافق هسته‌ای به آن متعهد شده است، اهمیت دارد؛ توافقی که جهان چند سال را صرف مذاکره برای آن کرد.

سخنگوی کری افزود: او از چیزی دفاع می کرد که کاملا با سیاست‌های آمریکا در آن زمان مطابقت داشت. هیچ چیز غیرعادی‌ای درباره دیدار دیپلمات های پیشین با همتایان خارجی خود وجود ندارد، چه برسد به "نامناسب" یا "بی سابقه"!

به دنبال اظهارات جان کری مبنی بر دیدار با محمدجواد ظریف، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا همتای پیشین خود را برای رفتار "نامناسب و بی سابقه" مورد انتقاد قرار دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی ان ان، مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در وزارتخانه خود به خبرنگاران گفت: کاری که کری انجام داده، نامناسب و بی سابقه است.

پمپئو افزود: او وزیر خارجه پیشینی است که با بزرگ ترین کشور حامی ترور در ارتباط بوده و به گفته کری، او با آنان گفت و گو کرده و به آنان گفته که تا پایان این دولت منتظر باشند.

به گزارش ایسنا، پمپئو در این اظهارات در حالی ایران را بزرگترین کشور حامی ترور خوانده که کشورش یکی از حامیان و تامین‌کنندگان اصلی تروریست‌ها و گروه‌های تروریستی است.

وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد: نمی‌توانید در تاریخ آمریکا سابقه‌ای از چنین رفتاری پیدا کنید و این وزیر خارجه پیشین نباید دست به چنین اقدامی می‌زد.

پمپئو در پاسخ به سوالی در خصوص اقدام کری، آن را "فراتر از نامناسب" توصیف کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، جان کری اعلام کرده است، در دو سال اخیر پس از ترک کاخ سفید «سه، چهار مرتبه» در شهرهایی همچون نروژ، مونیخ و چند نشست بین‌المللی دیگر با محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، ملاقات کرده است.

به گزارش فاکس نیوز، کری همچنین در برنامه ای رادیویی تایید کرد که از زمان ترک کاخ سفید، "سه چهار بار" با وزیر امور خارجه ایران دیدار داشته است.

او در این باره توضیح داد که در این دیدارها کارش مشاوره دادن به جواد ظریف، برای مواجهه با سیاست خارجی دونالد ترامپ نبوده است، بلکه خواسته در دیدارهایش متوجه شود "ایران ممکن است چه کاری برای بهبود مناسبات منطقه انجام دهد؟ بحران یمن چه طور حل می‌شود؟ برای صلح در سوریه چه کار خواهید کرد؟"

کری همچنین در گفت‌وگویش با برنامه "نشست روزانه با دانا پرینو" که از شبکه فاکس نیوز پخش می‌شود، تکذیب نکرد که به ایرانی‌ها گفته است تا پایان دوره ترامپ و روی کار آمدن یک رییس جمهور دموکرات دیگر منتظر بمانند.

خواندن خبر در سایت منبع

دعوای "تماس‌های کری- ظریف" درون هیات حاکمه آمریکا

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
دعوای "تماس‌های کری- ظریف" درون هیات حاکمه آمریکا
کری با کنایه در پاسخ به انتقادات ترامپ گفته است او بهتر است نگران دیدار رییس ستاد انتخاباتی خود با بازرس ویژه، "رابرت مولر" باشد.

اذعان «جان کری» وزیر امور خارجه سابق آمریکا (۲۰۱۳-۲۰۱۷) به دیدار ۳-۴ باره‌اش با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران طی ماه‌های گذشته و واکنش ترامپ به این مساله، جنجالی سیاسی را درون هیات حاکمه آمریکا به راه انداخته است.

به گزارش عصرایران، ترامپ روز پنج شنبه با نوشتن توییتی به این مساله واکنش نشان داد و کری را متهم به اخلال در روند سیاست خارجی دولت آمریکا و انجام اقدامی غیرقانونی کرد.

پس از این توییت ترامپ، «مایک پمپئو» وزیر امور خارجه کابینه کابینه ترامپ هم به کمک رییسش آمد و حملاتی را علیه جان کری ترتیب داد. پمپئو دیروز در مصاحبه‌ای با خبرنگاران در مقر وزارت امور خارجه آمریکا گفت: «اقدامی که کری انجام داد بی‌سابقه بوده است. وزیر خارجه سابق با بزرگ‌ترین کشور حامی تروریسم در جهان تعامل کرده و به آنها گفته که صبر کنند تا این دولت برود. شما نمی‌توانید مورد مشابهی را در تاریخ آمریکا پیدا کنید. او نمی‌بایست این نوع رفتار را انجام می‌داد … این (رفتار کری) فراتر از یک اقدام نامناسب است.»

کری هم بلافاصله پس از انتقادات ترامپ و پمپئو در توییتی واکنش نشان داد و ارایه نظرات خود درباره برجام را حق خود دانسته و خطاب به ترامپ با کنایه نوشت: «آقای رئیس جمهور، شما بیشتر باید نگران دیدار پل مانافورت با رابرت مولر باشی تا جلسه من با وزیر خارجه ایران. ولی اگر می‌خواهی چیزی در مورد برجام، که باعث امن‌تر شدن جهان شد، یاد بگیری، کتاب جدید من را بخوان.»

کنایه کری به ترامپ درباره تصمیم اخیر «پل مانافورت» رییس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ است که روز جمعه (دیروز) اعلام کرد می‌خواهد با «رابرت مولر» بازرس ویژه پرونده رسیدگی به ارتباطات احتمالی ستاد انتخاباتی ترامپ با دولت روسیه، همکاری کند.

پاسخ توییتری کری به توییت ترامپ

دعوای "تماس‌های کری- ظریف" درون هیات حاکمه آمریکا - 6

خواندن خبر در سایت منبع

سارا پیلین: کری خیانت‌کار است

ایسناخبرگزاری ایسنا
سارا پیلین: کری خیانت‌کار است
فرمانده پیشین آلاسکا در پیامی توییتری به دیدارهای جان کری با محمدجواد ظریف انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، سارا پیلین، فرمانده پیشین آلاسکا در پیامی توییتری با خیانتکار خطاب کردن جان کری، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا، وی را به همکاری با ایران برای تضعیف دولت ترامپ متهم کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، جان کری اعلام کرده است، در دو سال اخیر پس از ترک کاخ سفید «سه، چهار مرتبه» در شهرهایی همچون نروژ، مونیخ و چند نشست بین‌المللی دیگر با محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، ملاقات کرده است.

به گزارش فاکس نیوز، کری همچنین در برنامه ای رادیویی تایید کرد که از زمان ترک کاخ سفید، "سه چهار بار" با وزیر امور خارجه ایران دیدار داشته است.

کری همچنین در گفت و گویش با برنامه "نشست روزانه با دانا پرینو" که از شبکه فاکس نیوز پخش می شود، تکذیب نکرد که به ایرانی ها گفته است، تا پایان دوره ترامپ و روی کار آمدن یک رییس جمهور دموکرات دیگر منتظر بمانند.

این دیپلمات سابق آمریکایی گفت: فکر می کنم همه در جهان درباره منتظر مانده‌اند تا پایان دوران ریاست جمهوری ترامپ صحبت می کنند.

دونالد ترامپ در پیامی توییتری در واکنش به اخبار منتشر شده اخیر درباره دیدار جان کری با محمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان نوشت: جان کری دیدارهای غیرقانونی با دولت متخاصم ایران داشته است که تنها به کار فوق‌العاده ما لطمه وارد کرده و به زیان مردم آمریکا است. او به آن‌ها گفته که تا پایان مدت ریاست جمهوری ترامپ صبر کنند. آیا اقداماتش را تحت قانون ثبت عوامل خارجی ثبت کرده است؟ این بد است.

جان کری، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا که در مذاکرات هسته‌ای ایران به عنوان نماینده آمریکا حضور داشت، در ادامه اظهارتش درباره این توافق در توییتر نوشت: آقای رییس جمهور، شما باید بیشتر از دیدار من با وزیر خارجه ایران، نگران دیدار پل مانافورت با رابرت مولر باشید. اما اگر می‌خواهید چیزی درباره این توافق هسته‌ای که جهان را امن‌تر کرد بدانید، کتاب من را بخرید.

خواندن خبر در سایت منبع

ناراحتی آذری از مدیران استقلال به دلیل پاس نشدن اولین چک انتقال تبریزی؛ غرامت سنگین در انتظار آبی ها!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
ناراحتی آذری از مدیران استقلال به دلیل پاس نشدن اولین چک انتقال تبریزی؛ غرامت سنگین در انتظار آبی ها!
به نظر مبلغی غرامت از سوی باشگاه استقلال به ذوب آهن باید پرداخت شود.

طرفداری- باشگاه ذوب‌آهن به دلیل پاس نشدن اولین چک انتقال تبریزی به استقلال از مسئولان این باشگاه به شدت ناراحت است.

به گزارش خبرگزاری میزان، چند هفته پیش و پس از کش‌وقوس‌های فراوان در نهایت مرتضی تبریزی از تیم ذوب‌آهن جدا شد و با عقد قراردادی به استقلال پیوست. در همین راستا باشگاه ذوب‌آهن که نمی‌خواست این مهاجم را بفروشد با استقلالی‌ها همکاری زیادی کرد تا این انتقال رخ دهد اما به نظر می‌رسد استقلالی‌ها خیلی با مسئولان ذوب‌آهن همکاری نکرده‌اند. 

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان این روز‌ها به شدت از امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال ناراحت است و دلیل آن هم این است که ۱۰ روز از موعد اولین چک انتقال تبریزی به استقلال گذشته، ولی این چک هنوز پاس نشده است.

این مسئله که با ناراحتی ذوبی‌ها به خصوص سعید آذری روبه‌رو شده، ممکن است برای استقلال کمی گران تمام شود. بندی در قرارداد انتقال مرتضی تبریزی بین استقلال وجود دارد که طبق آن باشگاه استقلال در صورت پاس نشدن چک‌ها در موعد مقرر استقلال باید معادل ۵۰ درصد آن چک غرامت پرداخت کند.

با این اوصاف استقلال که چک اول خود را پاس نکرده حالا باید علاوه بر پاس شدن آن چک معاول نیمی از آن را به عنوان غرامت به ذوبی‌ها پرداخت کند که مبلغ قابل توجهی هم است.

این درحالی است که ذوبی‌ها شدیدا از باشگاه استقلال ناراحت بوده و آنها اعتقاد دارند که وقتی با استقلال همکاری کرده‌اند چرا آنها سر قول خود نبوده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | دقیقترین جزئیات رسمی خسارات تهران بر اثر اعتراضات بنزینی

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.
مهرمهر1 روز قبل
در این قرارداد فروش بیش از ۲۰ فروند جنگنده سوخو-۳۵ و مهمات ویژه آن (موشک و بمب) به ارزش حدود دو میلیارد دلار پیش بینی شده است. سوخو-۳۵، جنگنده تک کابینه و دو موتوره، چند منظوره با قابلیت مانور بالاست. این رسانه افزود که این مسئولان آمریکایی تهدید کرده‌اند چنانچه مصر خرید سوخو ۳۵ را متوقف نکند، واشنگتن این کشور را تحریم خواهد کرد. همچنین «کلارک کوپر» در حاشیه نمایشگاه هوایی دبی به خبرنگاران گفت: «امضای این قرارداد، مصر را در معرض تحریم‌های آمریکا قرار می‌دهد و مصری‌ها را در آینده در معرض از دست دادن قراردادهایی با آمریکا قرار می‌دهد. کلارک معاون وزیر امور خارجه آمریکا مصر را تهدید کرده است که اگر همچنان در خرید جنگنده‌های روسی اصرار ورزد، در معرض تحریم‌های آمریکا قرار خواهد گرفت.
خانه ملتخانه ملت1 روز قبل
حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات معظم معظم رهبری مبنی بر ضرورت توجه به تولید داخل، گفت: فرمایشات شب گذشته مقام معظم رهبری مجموعه‌ای از موانع پیش روی تولید، راهکارهای مناسب برای رفع آنها و قوانین و سیاست‌های موردنیاز برای حل این مسائل بود. اجرای اصل ۴۴ راهکار اساسی تحول اقتصادینماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبری در فرمایشات خود به اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی تاکید کردند، افزود: تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی باید از ظرفیت این قانون استفاده کنند و اصل ۴۴ به عنوان یکی از راهکارهای اساسی تحول اقتصادی مورد استفاده قرار گیرد. اقتصاد را نباید شرطی و وابسته به توافقات بین المللی کرد، در واقع بی اثرکردن تحریم‌ها و مصون سازی کشور تنها از طریق تقویت اقتصاد داخلی و استفاده از توان شرکت‌های دانش بنیان و متخصصان داخلی استوی با اشاه به ضرورت کاهش قوانین زائد و سهولت کسب و کار، اظهار کرد: رفع موانع تولید و حمایت از تولید داخل در شرایط تحریمی باید رویکرد کشور قرار گیرد تا اقتصاد روزبه روز شکوفاتر شود. اقتصاد نباید شرطی و وابسته به توافقات بین المللی شوداین نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه باید تمام توجه کشور حتی پس از تحریم نیز به رونق تولید و استفاده از ظرفیت داخلی باشد، اضافه کرد: اقتصاد را نباید شرطی و وابسته به توافقات بین المللی کرد، در واقع بی اثرکردن تحریم‌ها و مصون سازی کشور تنها از طریق تقویت اقتصاد داخلی و استفاده از توان شرکت‌های دانش بنیان و متخصصان داخلی است. تلاش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی برای رفع موانع تولیدرئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی ادامه داد: بسیاری از مباحث مطرح شده در جلسه روز گذشته سال‌ها، جزو دغدغه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بود و کمیسیون تمام تلاش خود را برای رفع موانع پیش روی تولیدکنندگان‌ها به کار می‌برد. /پایان پیام
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان دارالقرآن الکریم ضمن صدور بیانیه و محکوم کردن اقدامات ناشایست و ساختار شکنانه فتنه‌گران و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در مصلای شهر قدس توسط عده‌ای آشوب‌گر یکصد جلد قرآن کریم به مصلای شهرستان قدس اهدا کرد. این اقدام در پی اقدامات هنجار شکنانه ایادی استکبار جهانی و فتنه‌گران در کشور و سوزاندن قرآن کریم و اهانت به ساحت مقدس کلام الهی و اماکن مذهبی و تخریب اموال عمومی و ایجاد نا امنی در برخی مناطق کشور صورت گرفت. بی‌شک آتش زدن اماکن عمومی و مراکز دولتی و خصوصی و اهانت به مساجد و علی الخصوص آتش زدن «قرآن کریم» کار مردم مسلمان این دیار نیست و چنین اقدامات شنیعی مخصوص فتنه طراحی شده از سوی مستکبرانی است که دست‌شان تا مرفق به خون این مردم مسلمان آغشته است. اما همان‌گونه که قرآن کریم وعده داده است: «إن ٱلذین قالوا۟ ربنا ٱلله ثم ٱستقٰموا۟ تتنزل علیهم ٱلملٰٓئکة ألا تخافوا۟ ولا تحزنوا۟ وأبشروا۟ بٱلجنة ٱلتی کنتم توعدون». سازمان دارالقرآن الکریم

ابعاد جدید ناآرامی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
سفیر کشورمان در جاکارتا با رئیس کنگره ملی زنان اندونزی دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایسنا، محمد آزاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در اندونزی با خانم گیوو روبیانتو رئیس کنگره ملی زنان این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. در این ملاقات خانم گیوو توضیحاتی در مورد نقش و جایگاه این سازمان غیر دولتی ارائه داد. همچنین در این ملاقات طرفین ضمن ابراز تمایل به تعامل بیشتر دو کشور در زمینه فعالیت‌های زنان، زمینه‌های همکاری مشترک را مورد بررسی قرار دادند. انتهای پیام

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۱۹ ایسوس؛ کدام لپ تاپ‌های ایسوس کارایی بهتری دارند؟

تکراتوچند ثانیه قبل

کیسینجر: جنگ تجاری آمریکا-چین می‌تواند به جنگی واقعی تبدیل شود

خبر فوری12 دقیقه قبل

لاوروف: اظهارات پامپئو درباره شهرک‌سازی اسرائیل نقض قطعنامه‌های بین‌المللی است

خبر فوری20 دقیقه قبل

نتانیاهو رسما به فساد متهم شد‎

تسنیم22 دقیقه قبل

محموله پوشاک قاچاق در عملیات پلیس آشتیان توقیف شد

مهر22 دقیقه قبل