تیراندازی‌ها در چند شهر به کشته شدن یک سرباز منجر شده.
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

تیراندازی‌ها در چند شهر به کشته شدن یک سرباز منجر شده.

بامداد چهارشنبه چند نفر از یک خودرو به سوی تانکر سوخت مجاور یک پمپ بنزین در بلوار شهید چاغروند خرم‌آباد آتش گشودند و متواری شدند. در این حادثه که به انفجار شدیدی منجر شد یک سرباز وظیفه اهل خوزستان جانش را از دست داد و یک مامور نیروی انتظامی دچار جراحت شد. ساعتی پیش 5 نفرعامل این تیراندازی بازداشت شدند.

امروز یک مورد تیراندازی نیز در بخشداری سرباز کلات اتفاق افتاد. هویت و انگیزه عامل این حادثه که خسارتی نیز در پی نداشته مشخص نیست.

سایت خبری

خرم آباد؛ کشته شدن سرباز وظیفه در تیراندازی به تانکر سوخت

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
خرم آباد؛ کشته شدن سرباز وظیفه در تیراندازی به تانکر سوخت
یک افسر پلیس مجروح شد/ هنوز انگیزه مهاجمان مشخص نیست.

در تیراندازی افراد ناشناس به یک تانکر سوخت‌رسان در خرم‌آباد، یک سرباز وظیفه به شهادت رسید و یک افسر انتظامی مجروح شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت خبری شاپور خواست، ساعتی پیش و در جریان تیراندازی افراد ناشناس در اتوبان شهید چاغروند خرم‌آباد، متاسفانه یک سرباز وظیفه به شهادت رسید و یک افسر پلیس مجروح شد.

بر اساس این گزارش، مهاجمین پس از تیراندازی کور به خودرو سوخت‌رسان پارک شده در محوطه یک پمپ بنزین در اتوبان شهید چاغروند، به سوی عومل انتظامی حاضر در محدوده نیز آتش گشودند که در جریان این تهاجم، یک سرباز وظیفه اهل استان خوزستان به فیض شهادت نائل آمد و یک افسر پلیس مجروح شد.

خرم آباد؛ کشته شدن سرباز وظیفه در تیراندازی به تانکر سوخت - 3

به گفته شاهدان، حجم انفجار خودروی سوخت رسان موجب شکسته شدن شیشه ساختمان‌های مجاور شده است.

این در حالی است که مهاجمین با سرقت یک دستگاه خودرو سواری متوقف شده در صحنه انفجار، محل حادثه را ترک و متواری شدند.

به گفته منابع بیمارستانی، حال عمومی افسر مجروح شده رضایت بخش است و کادر درمانی در حال انجام اقدامات لازم پزشکی هستند.

هنوز انگیزه مهاجمان مشخص نیست اما، عوامل امنیتی و انتظامی حاضر در محل وقوع جرم، در حال بررسی این حادثه هستند.

خرم آباد؛ کشته شدن سرباز وظیفه در تیراندازی به تانکر سوخت - 8

خواندن خبر در سایت منبع

تیراندازی افراد ناشناس به پاسگاه انتظامی و بخشداری سرباز

ایسناخبرگزاری ایسنا
تیراندازی افراد ناشناس به پاسگاه انتظامی و بخشداری سرباز
فرماندار سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: افراد ناشناس حوالی ساعت ۱۹‌( سه شنبه شب) به سمت ساختمان پاسگاه انتظامی و بخشداری سرباز کلات این شهرستان تیراندازی کردند.

‌به گزارش ایسنا- محمدانور بجارزهی در این رابطه افزود: با حضور و اقدام سریع مأموران انتظامی و همکاری نیروهای سپاه افراد مهاجم با استفاده از تاریکی شب متواری شدند.

وی افزود: تاکنون انگیزه و هویت افراد مهاجم مشخص نشده اما پیگیری نیروهای امنیتی، انتظامی و سپاه ادامه دارد.

فرماندار سرباز با بیان اینکه در این تیراندازی هیچ آسیب و خسارتی به کسی وارد نشده و هم اینک شهر سرباز کلات آرام است، خاطرنشان کرد: معلوم نیست دشمن با این ترقه بازی‌ها به دنبال چه اهداف پلیدی است و از این مردم محروم و بی دفاع چه می‌خواهد.

خواندن خبر در سایت منبع

تیراندازی شبانه به یک کبابی در ایذه

الفخبرگزاری الف
ساعتی پیش دومین درگیری مسلحانه در ایذه رخ داد، در این حادثه به سمت یک کبابی تیراندازی شد ساعتی پیش نیز یک سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در مرکز شهر ایذه رخ داده بود.

نظرها

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز10 ساعت قبل
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با تاکید بر تخلیه اثر روانی تحولات سیاسی و منطقه‌ای بر اقتصاد کشور گفت: اگر سال گذشته پهپاد آمریکایی را می‌زدیم، ‌ شاید دلار به شکل موقت حتی نرخ ۴۰ هزار تومان را نیز تجربه می‌کرد. در حالی که این واژه، بار معنایی روشن و دقیقی دارد که در صحنه کنونی جهان تنها مختص دولت آمریکا است. این مسئله نشان می‌دهد هرکجا که کشوری قصد ابراز وجود در برابر آمریکا داشته باشد، مقامات آمریکایی تحمل نخواهند کرد. دقیقا همین رویکردی که امروز از سوی جمهوری اسلامی در حال پیاده شدن است. این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران تاکید کرد: سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط سپاه بی‌شک یکی از بزرگترین ضرباتی است که به لحاظ نظامی و تکنولوژیکی به آمریکا وارد شده است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
فرمانده هوانیروز اصفهان از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش آبی خاکی پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان با حضور خلبانان جوان در دریاچه زایندرود جادگان خبر داد. امیر سرتیپ دوم خلبان علی عفیف فرمانده هوانیروز اصفهان گفت: به منظور ارتقاء آمادگی رزمی و توان دفاعی خلبانان جوان پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان، رزمایش آبی خاکی بالگردهای شینوک هوانیروز در اصفهان برگزار شد. وی تاکید کرد: هدف از برگزاری رزمایش‌های آبی خاکی، انتقال تجربیات از پیشکسوتان به خلبانان جوان است که بتوانند در ماموریت‌های آینده به درستی عمل کنند. خلبان عفیف افزود: برگزاری این نوع رزمایش‌ها علاوه بر افزایش تجربیات خلبانان جوان، موجب می‌شود در ماموریت‌های حوادث غیر مترقبه این خلبانان به آمادگی صددرصدی برسند. وی گفت: اتحاد و همدلی خلبانان جوان در کنار خلبانان باتجربه رمز موفقیت اجرای رزمایش آبی خاکی پایگاه هوانیروز اصفهان بود.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، کانال سیزدهم تلویزیون اسرائیل اعلام کرد مصاحبه طولانی با خالد بن احمد آل خلیفه وزیرخارجه بحرین انجام داده است. این رسانه به نقل از وزیر خارجه بحرین آورده است که این مصاحبه باید خیلی وقت‌ها پیش انجام می‌شد. کنفرانس منامه بزرگترین نشست عادی‌سازی روابط اعراب و اسرائیل طی سال‌های اخیرخبرنگار اعزامی روزنامه هاآرتص رژیم صهیونیستی به کنفرانس بحرین تاکید کرده است کنفرانس بحرین بزرگترین نشست عادی سازی روابط بوده که طی سال‌های اخیر مشاهده شده است. لنداو به دیدار ژنرال ذخیره یوآب مردخای هماهنگ کننده سابق کابینه رژیم اسرائیل با برخی مقامات عرب اشاره کرد. وی در سخنانی در کنفرانس بحرین اعلام کرد که معتقد است امکان اجرای طرح (معامله قرن) وجود دارد.
الفالف11 ساعت قبل
گروه جهان الف، ۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۴ ۳۹۸۰۴۰۵۱۲۷به گزارش ایسنا، به نقل از سی. ان. بی. سی، استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا در کنفرانس اقتصادی منامه درباره تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران مدعی شد: اگر آن‌ها [ایران] تا این اندازه درباره این تحریم‌ها برآشفته هستند، یعنی این [تحریم‌] ها کارآمد هستند. وی در ادامه درباره نقش ایران در منطقه با بیان این که مشکل، وجود رفتاری واقعا بد است، ادعا کرد: آن‌ها [ایران] در منطقه از تروریسم حمایت کرده، باعث بی‌ثباتی در منطقه می‌شوند و شرکا، متحدان و منافع ما را به خطر می‌اندازند. ما این را تحمل نخواهیم کرد. ادعای وزیر خزانه‌داری آمریکا درباره ایران در پی اعمال تحریم‌هایی مطرح می‌شود که دونالد ترامپ روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در کاخ سفید مدعی شد آن‌ها را علیه آیت‌الله خامنه‌ای و دفتر ایشان اعمال کرده است.
قدس آنلاینقدس آنلاین5 ساعت قبل
شرایط کشور باید به گونه‌ای باشد که با کمک هم تاب‌آوری جامعه را افزایش دهیم، همچنین نمایندگان به عنوان بازتاب دهنده مسائل در مجلس توجه لازم را دارند تا کارگزاران دولت احساس رضایتمندی مردم را که هدف ماست، افزایش دهند. قدس آنلاین: وزیر نیرو گفت: تا پایان امسال این امکان را داریم که حدود ۱۴ تصفیه‌خانه دیگر را در سراسر کشور به مدار بهره‌برداری برسانیم. رضا اردکانیان در آئین افتتاح تصفیه خانه آب شرب شهر ازنا در استان لرستان، اظهار داشت: تصفیه خانه بزرگ آب شهر ازنا برای جمعیتی حدود ۲ برابر جمعیت فعلی با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان امروز افتتاح شد. اردکانیان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در این استان ۹ سد در دست ساخت داریم که امیدواریم تا پایان دولت ۴ سد آن به بهره‌برداری برسد. وی اضافه کرد: شرایط کشور باید به گونه‌ای باشد که با کمک هم تاب‌آوری جامعه را افزایش دهیم، همچنین نمایندگان به عنوان بازتاب دهنده مسائل در مجلس توجه لازم را دارند تا کارگزاران دولت احساس رضایتمندی مردم را که هدف ماست، افزایش دهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
کاخ سفید روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه هم از اولین اقدام رسمی که در راستای اجرای طرح «معامله قرن» در منطقه انجام خواهد داد پرده برداشت. طراحان این طرح از «نشست منامه» به عنوان مرحله نخست معامله قرن یاد کرده‌اند. طبیعتا برگزاری این نشست در ریاض یا ابوظبی می‌توانست هزینه‌های زیادی برای این دو کشور به همراه داشته باشد. اما چرا معامله قرن از اقتصاد شروع شده است. تاکنون اسرائیل در برابر مقاومت فلسطین شکست‌های سختی متحمل شده است و نشست منامه و طرح معامله قرن نیز تقریبا از هم اکنون محکوم به شکست است و حتی بسیاری از مقامات غربی نیز به این امر اذعان کرده‌اند.

اخبار بیشتر