1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

هیاهوی پیش از بازی پرسپولیس - الدحیل

برانکو ایوانکوویچ: افتخار می‌کنیم که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
برانکو ایوانکوویچ: افتخار می‌کنیم که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم

طرفداری- برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و الدحیل قطر در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت:

خیلی خوشحالیم و افتخار می‌کنیم در این مرحله هستیم. تا به  حال برای فوتبال ایران اتفاق نیفتاده بود که دو نماینده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد و این افتخار بزرگی است.

ادامه دارد... 

خواندن خبر در سایت منبع

بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند/ پرسپولیس کار سختی در آزادی دارد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند/ پرسپولیس کار سختی در آزادی دارد
بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند/ پرسپولیس کار سختی در آزادی دارد - 0

پایان رافت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال پرسپولیس و بازی این تیم با الدحیل در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهارداشت: شرایط برای پرسپولیس از لحاظ میزبانی خوب است، اما نباید فراموش کرد که سرخپوشان در بازی رفت یک بر صفر شکست خورده‌اند.

وی افزود: البته این تیم الدحیل سال گذشته نیست چند بازیکن خود را در اختیار ندارد، ولی به هر حال تیم قدرتمندی است و شاگردان برانکو کار سختی در آزادی خواهند داشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: در بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند. برانکو باید هجومی بازی کند و از دقیقه یک برای پیروزی تلاش کنند. آنها بازیکنان خوبی در اختیار دارند و پرسپولیس باید اول از خوردن گل جلوگیری کند و در کنار آن به فکر گلزنی هم باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

بازیکن الدحیل: دیدار مقابل پرسپولیس، بازی بسیار مهمی برای تاریخ باشگاه ماست

طرفداریخبرگزاری طرفداری
بازیکن الدحیل: دیدار مقابل پرسپولیس، بازی بسیار مهمی برای تاریخ باشگاه ماست

طرفداری-عبدالله الاهرک، بازیکن تیم فوتبال الدحیل قطر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت:

دیدار مقابل پرسپولیس، بازی بسیار مهمی برای تاریخ باشگاه ماست، چون خیلی زحمت کشیده‌ایم تا به این مرحله رسیدیم. انگیزه بالایی برای این بازی سخت داریم و تلاش می‌کنیم به هدف‌مان برسیم.

ادامه دارد ...

خواندن خبر در سایت منبع

نبیل معلول، سرمربی الدحیل: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
نبیل معلول، سرمربی الدحیل: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم

طرفداری- نبیل معلول، سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:

بازی خیلی سختی پیش رو داریم، پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و هر دو تیم شروع خوبی در لیگ داشته‌اند.

ادامه دارد...

خواندن خبر در سایت منبع

از پیراهن تیم‌های پرسپولیس و الدحیل رونمایی شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
از پیراهن تیم‌های پرسپولیس و الدحیل رونمایی شد

طرفداری- نشست هماهنگی دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، صبح امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، در این نشست با حضور مسئولان برگزاری مسابقه و نمایندگان دو تیم، آخرین هماهنگی‌ها درباره زمان‌بندی و مباحث اجرایی بازی صورت گرفت. همچنین بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان میزبان این مسابقه با پیراهن‌های قرمز رنگ به میدان می‌رود و الدحیل قطر با پیراهن‌های دوم خود به رنگ طوسی مقابل نماینده ایران قرار می‌گیرد.

از پیراهن تیم‌های پرسپولیس و الدحیل رونمایی شد - 2

خواندن خبر در سایت منبع

رضا شاهرودی: پرسپولیس مقابل الدحیل نباید دفاعی بازی کند؛ دست برانکو خالی است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
رضا شاهرودی: پرسپولیس مقابل الدحیل نباید دفاعی بازی کند؛ دست برانکو خالی است

طرفداری- رضا شاهرودی  در مورد دیدار روز دوشنبه پرسپولیس باالدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:‌

باید از اینجا حرفم را شروع کنم که دست برانکو در پرسپولیس خالی است. پرسپولیس به دلیل محرومیت فیفا نتوانسته بازیکنان جدیدی بگیرد و بنابراین باید با همین نفرات موجود کارش را تا نیم‌فصل ادامه دهد اما خوشبختانه بازی برگشت در ورزشگاه آزادی است و پرسپولیس می‌تواند شکست یک بر صفر در قطر را جبران کند.

وی افزود:

قطعاً برانکو الدحیل را به خوبی آنالیز کرده است و پرسپولیس در این بازی نباید دفاعی بازی کند. بازیکنان پرسپولیس اگرچه باید مراقب گل نخوردن باشند اما باید در بازی هجومی هم خوب عمل کنند. بازیکنان اگر حرف‌های سرمربی پرسپولیس را به مو به مو گوش کنند در زمین پیاده کنند پرسپولیس می‌تواند حریف قطری را شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند.

به نقل از فارس، مربی تیم امید فوتبال ایران در مورد شناختش از الدحیل قطر گفت: 

الدحیل تیمی ضعیف‌تر از السد است و می‌توان این تیم را در ورزشگاه آزادی شکست داد. حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر قطعاً یار دوازدهم و نقطه‌ اتکای خوبی برای پرسپولیس خواهد بود که هواداران می‌توانند روحیه مضاعفی به بازیکنان بدهند و بازیکنان هم باید با تمرکز بالا در میدان حاضر شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

روزنامه قطری: الدحیل در آستانه ثبت رکوردی تاریخی

طرفداریخبرگزاری طرفداری
روزنامه قطری: الدحیل در آستانه ثبت رکوردی تاریخی

طرفداری- روزنامه الرایه قطر در خصوص تقابل تیم های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نوشت:

تیم فوتبال الدحیل تنها یک قدم تا ثبت در تاریخ قرار دارد. این تیم با پرسپولیس و هوادارانش در ورزشگاه آزادی تهران مواجهه می‌شود اما امکان ثبت دهمین پیروزی متوالی در لیگ قهرمانان آسیا و صعود تاریخی برای نخستین‌بار به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

به گزارش تسنیم، این روزنامه قطری درباره تیم فوتبال پرسپولیس هم می‌نویسد:

این تیم قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ایران شد و علاوه بر برخورداری از چند بازیکن ملی‌پوش دارای بازیکنان خارجی نیز است. با وجود بازیکنان باتجربه و خوب در هر 2 تیم پرسپولیس و الدحیل شاهد یک بازی مهیج خواهیم بود. این بازی فقط نبرد بازیکنان نیست و یک آزمایش واقعی برای برانکو ایوانکوویچ (سرمربی پرسپولیس) و نبیل معلول (سرمربی الدحیل) است.

روزنامه الرایه قطر درباره کریم بوضیاف، بازیکن کلیدی تیم فوتبال الدحیل که با پایان یافتن دوران مصدومیت مهیای بازی است نوشت:

بودیاف در بازی دوستانه اخیر تیم ملی فوتبال قطر برابر فلسطین که با پیروزی 3 بر صفر قطر پایان یافت به میدان رفت. بوضیاف که بازی رفت برابر پرسپولیس را از دست داد منتظر اشاره نبیل معلول برای حضور در بازی برگشت است.

تیم فوتبال الدحیل قطر در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد. دیدار برگشت این دو تیم ساعت 18:30 دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و تیم برنده آن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه خواهد یافت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، کاروان تیم سایپا امروز در شرایطی عازم قطر شد که در فرودگاه با مشکلاتی مواجه شد اما در نهایت با پیگیری‌های علی دایی ۱۵۰۰ دلار هزینه سفر به قطر فراهم شد و مشکل محمدحسین اکبرمنادی، پیمان میری و رضا علیاری حل شد تا این ۳ بازیکن هم با سایر هم تیمی‌هایشان برای برگزاری بازی حساس با الریان راهی دوحه شوند. شاگردان دایی فردا در استادیوم محل برگزاری مسابقه به میزبانی الریان تمرین خواهند داشت. سایپا در این بازی سه مصدوم دارد و به احتمال فراوان کامیاب و کفشگری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. همچنین اعضای ذوب آهن اصفهان نیز امروز برای جدال سرنوشت ساز با الغرافه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شدند.
ورزش۳ورزش۳3 ساعت قبل
مدافع پرسپولیس به انتشار مصاحبه‌ای از او که در آن به تیم و شهر نفت مسجد سلیمان اشاره کرده بود، واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. به گزارش «ورزش سه»، امروز مصاحبه‌ای منتسب به شجاع خلیل زاده انتشار یافته بود که در آن در پاسخ به سوالی درباره جدال با نفت مسجد سلیمان و عدم پیروزی برابر این تیم جمله عجیبی را به کار برده بود و ادعا کرده بود که تاکنون نام این شهر را هم نشنیده است! شجاع خلیل زاده با تکذیب این مصاحبه اعلام کرد که این صحبت‌ها حتی در این روزنامه نیز منتشر نشده و برخی کانال‌ها در فضای مجازی با سواستفاده از این فضا اقدام به ایجاد حاشیه کرده‌اند و همواره برای تمامی مردم ایران و فوتبالدوستان احترام قائل بوده است.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
ستاره سابق بارسلونا و آرسنال معتقد است فرانک دی یانگ می‌تواند ژاوی و یا اینیستا جدید دنیای فوتبال باشد. یکی از مهمترین و بزرگترین نقل و انتقالات امسال قطعا حضور دی یانگ با ۷۵ میلیون یورو در بارسلونا بوده است. آکادمی آژاکس همیشه بزرگان بسیاری را به دنیای فوتبال معرفی کرده است و اکنون نیز دی یانگ یکی از محصولات این باشگاه است. اورمارس که سال‌های در آرسنال و بارسلونا مشغول بازی بوده است در خصوص دی یانگ گفت: برای بارسلونا داشتن بازیکنانی همچون دی یانگ بسیار مهم است. دی یانگ مسی نیست چراکه تنها یک مسی در دنیا داریم.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
رئال در دیداری عجیب امروز با نتیجه ۱-۲ مغلوب خیرونا شد و امیدهایش به قهرمانی تا حد زیادی کاهش یافت. به گزارش «ورزش سه»، رئال ابتدا در نیمه اول با گل کاسیمیرو پیش افتاد اما نیمه دوم دو گل دریافت کرد و بازی را در هانه باخت. سانتی سولاری، سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی حضور یافت و به سوالات پاسخ گفت. خیرونا نیمه دوم بسیار عالی کار کرد و دو گل به ثمر رساند تا بازی برده را از دست بدهیم. مارسلو امروز خوب بود.» نقش غیبت مودریچ در شکست: «مودریچ از جمله بازیکنانی است که غیبت او همیشه به چشم می‌آید.
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، آدرین رابیو به طور قطعی در پایان فصل به‌عنوان بازیکن آزاد پاری‌سن‌ژرمن را ترک خواهد کرد. عدم تمدید قرارداد این هافبک ۲۳ ساله به این دلیل بود که خودش آزادانه باشگاه آینده‌اش را انتخاب کند. روزنامه فرانسوی «لوپاریزین» خبر داد، آدرین رابیو ۴ پیشنهاد دارد که مقصدش را از بین آن‌ها انتخاب خواهد کرد. بارسلونا نخستین مشتری او بود و ۳ باشگاه دیگر هم آرسنال، لیورپول و تاتنهام همگی در انگلیس هستند. با این حال انتخاب اول رابیو بارسلونا خواهد بود و در صورتی که با کاتالان‌ها به توافق برسد قید حضور در لیگ برتر را خواهد زد.

اخبار بیشتر