هیاهوی پیش از بازی پرسپولیس - الدحیل
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

هیاهوی پیش از بازی پرسپولیس - الدحیل

برانکو ایوانکوویچ: افتخار می‌کنیم که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
برانکو ایوانکوویچ: افتخار می‌کنیم که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم
سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الدحیل پاسخگوی خبرنگاران بود.

طرفداری- برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و الدحیل قطر در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت:

خیلی خوشحالیم و افتخار می‌کنیم در این مرحله هستیم. تا به  حال برای فوتبال ایران اتفاق نیفتاده بود که دو نماینده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد و این افتخار بزرگی است.

ادامه دارد... 

خواندن خبر در سایت منبع

بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند/ پرسپولیس کار سختی در آزادی دارد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند/ پرسپولیس کار سختی در آزادی دارد
خبرگزاری میزان- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هر حال تیم قدرتمندی است و شاگردان برانکو کار سختی در آزادی خواهند داشت.
بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند/ پرسپولیس کار سختی در آزادی دارد - 0

پایان رافت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال پرسپولیس و بازی این تیم با الدحیل در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهارداشت: شرایط برای پرسپولیس از لحاظ میزبانی خوب است، اما نباید فراموش کرد که سرخپوشان در بازی رفت یک بر صفر شکست خورده‌اند.

وی افزود: البته این تیم الدحیل سال گذشته نیست چند بازیکن خود را در اختیار ندارد، ولی به هر حال تیم قدرتمندی است و شاگردان برانکو کار سختی در آزادی خواهند داشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: در بازی فردا بحث ملی است و هواداران باید ورزشگاه را پُر کنند. برانکو باید هجومی بازی کند و از دقیقه یک برای پیروزی تلاش کنند. آنها بازیکنان خوبی در اختیار دارند و پرسپولیس باید اول از خوردن گل جلوگیری کند و در کنار آن به فکر گلزنی هم باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

بازیکن الدحیل: دیدار مقابل پرسپولیس، بازی بسیار مهمی برای تاریخ باشگاه ماست

طرفداریخبرگزاری طرفداری
بازیکن الدحیل: دیدار مقابل پرسپولیس، بازی بسیار مهمی برای تاریخ باشگاه ماست
بازیکن تیم فوتبال الدحیل قطر از دیدار مقابل پرسپولیس به عنوان دیداری بسیار مهم برای تاریخ این باشگاه یاد کرد.

طرفداری-عبدالله الاهرک، بازیکن تیم فوتبال الدحیل قطر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا, اظهار داشت:

دیدار مقابل پرسپولیس، بازی بسیار مهمی برای تاریخ باشگاه ماست، چون خیلی زحمت کشیده‌ایم تا به این مرحله رسیدیم. انگیزه بالایی برای این بازی سخت داریم و تلاش می‌کنیم به هدف‌مان برسیم.

ادامه دارد ...

خواندن خبر در سایت منبع

نبیل معلول، سرمربی الدحیل: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
نبیل معلول، سرمربی الدحیل: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم
نبیل معلول به این نکته اذعان کرد که تیمش فردا و در مصاف با پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد.

طرفداری- نبیل معلول، سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:

بازی خیلی سختی پیش رو داریم، پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و هر دو تیم شروع خوبی در لیگ داشته‌اند.

ادامه دارد...

خواندن خبر در سایت منبع

از پیراهن تیم‌های پرسپولیس و الدحیل رونمایی شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
از پیراهن تیم‌های پرسپولیس و الدحیل رونمایی شد
نشست هماهنگی دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر برگزار شد.

طرفداری- نشست هماهنگی دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، صبح امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، در این نشست با حضور مسئولان برگزاری مسابقه و نمایندگان دو تیم، آخرین هماهنگی‌ها درباره زمان‌بندی و مباحث اجرایی بازی صورت گرفت. همچنین بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان میزبان این مسابقه با پیراهن‌های قرمز رنگ به میدان می‌رود و الدحیل قطر با پیراهن‌های دوم خود به رنگ طوسی مقابل نماینده ایران قرار می‌گیرد.

از پیراهن تیم‌های پرسپولیس و الدحیل رونمایی شد - 2

خواندن خبر در سایت منبع

رضا شاهرودی: پرسپولیس مقابل الدحیل نباید دفاعی بازی کند؛ دست برانکو خالی است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
رضا شاهرودی: پرسپولیس مقابل الدحیل نباید دفاعی بازی کند؛ دست برانکو خالی است
شاهرودی معتقد است که دست برانکو برای این دیدار خالی است.

طرفداری- رضا شاهرودی  در مورد دیدار روز دوشنبه پرسپولیس باالدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:‌

باید از اینجا حرفم را شروع کنم که دست برانکو در پرسپولیس خالی است. پرسپولیس به دلیل محرومیت فیفا نتوانسته بازیکنان جدیدی بگیرد و بنابراین باید با همین نفرات موجود کارش را تا نیم‌فصل ادامه دهد اما خوشبختانه بازی برگشت در ورزشگاه آزادی است و پرسپولیس می‌تواند شکست یک بر صفر در قطر را جبران کند.

وی افزود:

قطعاً برانکو الدحیل را به خوبی آنالیز کرده است و پرسپولیس در این بازی نباید دفاعی بازی کند. بازیکنان پرسپولیس اگرچه باید مراقب گل نخوردن باشند اما باید در بازی هجومی هم خوب عمل کنند. بازیکنان اگر حرف‌های سرمربی پرسپولیس را به مو به مو گوش کنند در زمین پیاده کنند پرسپولیس می‌تواند حریف قطری را شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند.

به نقل از فارس، مربی تیم امید فوتبال ایران در مورد شناختش از الدحیل قطر گفت: 

الدحیل تیمی ضعیف‌تر از السد است و می‌توان این تیم را در ورزشگاه آزادی شکست داد. حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر قطعاً یار دوازدهم و نقطه‌ اتکای خوبی برای پرسپولیس خواهد بود که هواداران می‌توانند روحیه مضاعفی به بازیکنان بدهند و بازیکنان هم باید با تمرکز بالا در میدان حاضر شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

روزنامه قطری: الدحیل در آستانه ثبت رکوردی تاریخی

طرفداریخبرگزاری طرفداری
روزنامه قطری: الدحیل در آستانه ثبت رکوردی تاریخی
یک روزنامه قطری بازی برگشت تیم فوتبال الدحیل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس را یک قدم تاریخی برای این تیم عنوان کرد.

طرفداری- روزنامه الرایه قطر در خصوص تقابل تیم های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نوشت:

تیم فوتبال الدحیل تنها یک قدم تا ثبت در تاریخ قرار دارد. این تیم با پرسپولیس و هوادارانش در ورزشگاه آزادی تهران مواجهه می‌شود اما امکان ثبت دهمین پیروزی متوالی در لیگ قهرمانان آسیا و صعود تاریخی برای نخستین‌بار به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

به گزارش تسنیم، این روزنامه قطری درباره تیم فوتبال پرسپولیس هم می‌نویسد:

این تیم قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ایران شد و علاوه بر برخورداری از چند بازیکن ملی‌پوش دارای بازیکنان خارجی نیز است. با وجود بازیکنان باتجربه و خوب در هر 2 تیم پرسپولیس و الدحیل شاهد یک بازی مهیج خواهیم بود. این بازی فقط نبرد بازیکنان نیست و یک آزمایش واقعی برای برانکو ایوانکوویچ (سرمربی پرسپولیس) و نبیل معلول (سرمربی الدحیل) است.

روزنامه الرایه قطر درباره کریم بوضیاف، بازیکن کلیدی تیم فوتبال الدحیل که با پایان یافتن دوران مصدومیت مهیای بازی است نوشت:

بودیاف در بازی دوستانه اخیر تیم ملی فوتبال قطر برابر فلسطین که با پیروزی 3 بر صفر قطر پایان یافت به میدان رفت. بوضیاف که بازی رفت برابر پرسپولیس را از دست داد منتظر اشاره نبیل معلول برای حضور در بازی برگشت است.

تیم فوتبال الدحیل قطر در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد. دیدار برگشت این دو تیم ساعت 18:30 دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و تیم برنده آن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه خواهد یافت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز22 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز18 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته پس از منتشر شدن خبر محرومیت علیرضا بیرانوند توسط کمیته اخلاق، مهرداد میناوند پیشکسوت جنجالی تیم پرسپولیس به این موضوع در اینستاگرامش واکنش نشان داد. میناوند که همیشه در صفحه اینستاگرامش برای حریفان پرسپولیس کری می‌خواند، این بار در واکنش به محرومیت بیرانوند طعنه سنگینی به تیم سپاهان و امیر قلعه‌نویی زد.
جام نیوزجام نیوز20 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، تیم ملی سه به سه مردان ایران در روز دوم مسابقات انتخابی کاپ آسیا چین در نخستین دیدار خود به مصاف فیلیپین رفت. تیم فیلیپین با دریافت دو امتیاز ثانیه آخر با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ تیم ملی کشورمان را شکست داد. نماینده ایران در دومین دیدار امروز به مصاف قطر رفت و با نتیجه ۱۷ بر ۱۶ از این تیم شکست خورد و به جدول اصلی کاپ آسیا راه پیدا نکرد. تیم ایران دیروز موفق به شکست ساموا و تایلند شده بود. تیم دختران ایران با توجه به رده بهتر جهانی در جدول اصلی کاپ آسیا با حریفان رقابت می‌کند.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
تیمور غیاثی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ درباره انتشار خبر مثبت اعلام شدن تست دوپینگ حسین کیهانی، قهرمان دو سه هزار متر با مانع ایران افزود: بحث دوپینگ مربوط به رقابت‌های قهرمانی آسیا در قطر است و هیچ ربطی به مسابقات گذشته به خصوص بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ندارد و خوشبختانه همه نمونه‌های دوپینگ قبلی، منفی بوده است. وی با اشاره به این که نمی‌تواند موضوع دوپینگ را تایید یا تکذیب کند، گفت: به نظرم سوءتفاهمی پیش آمده باشد و این موضوع، زمان بر است و باید به فدراسیون جهانی توضیحاتی دهیم و اعلام کنیم به علت تمرین حسین کیهانی در ارتفاع ۲۴۰۰ متری در شهرکرد، از نظر آناتومی یک ماده در بدنش بیشتر ترشح می‌شود و همین موضوع شاید باعث این شائبه شده است. سازمان AIU (سازمان مبارزه با دوپینگ فدراسیون جهانی دوومیدانی) اعلام کرد: آزمایش دوپینگ حسین کیهانی، دونده ماده سه هزار متر کشورمان که در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی موفق به کسب مدال طلا شده بود، مثبت اعلام شده است. سایت خبری آسوشیتد‌پرس با اعلام این خبر مدعی شده، کیهانی از ماده ممنوعه «اپو» استفاده کرده و اکنون همه فعالیت‌های او به حالیت تعلیق درآمده است و دونده کشورمان به احتمال زیاد با محرومیتی بیش از چهار سال مواجه خواهد شد.

اخبار بیشتر