تاکید امام جمعه‌های استان‌ها به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

تاکید امام جمعه‌های استان‌ها به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوگویان است

مهرخبرگزاری مهر
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوگویان است
کاشان - امام جمعه کاشان ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوگویان است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالنبی نمازی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کاشان ضمن اشاره به سالروز بیعت همافران ارتش رژیم شاهنشاهی با امام راحل اظهار داشت: بهمن ۵۷ حکومت نظامی شدیدی در کشور حاکم شده بود به نحوی که تجمع دو نفر و یا بیشتر دستگیری افراد را در پی داشت اما امام راحل این وضعیت را غیرقانونی دانست و به مردم اعلام کرد تا در خیابان‌ها بمانند.

وی ضمن اشاره به حضور ژنرال هایزر در ایران به منظور ایجاد کودتا ابراز داشت: به لطف خدا این ژنرال آمریکایی دست خالی به کشور خود بازگشت و در ایجاد کودتا ناکام ماند و در روز ۱۹ بهمن همافران ارتش رژیم شاهنشاهی با امام راحل بیعت کردند.

امام جمعه کاشان ضمن اشاره به شهادت مظلومانه حضرت زهرا (س) ابراز داشت: پیامبر اکرم (ص) در اواخر عمر مبارکشان در مقطعی از زمان تا به حدی گریستند که محاسنشان از اشک چشم خیس شد و علت اینگونه گریستن را نحوه شهادت حضرت زهرا (س) اعلام کردند چرا که آن حضرت تا آنجا مظلوم هستند که زمان و محل تدفینشان مخفی و نامعلوم است.

وی ضمن تاکید بر شرکت پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: امروز معادلات دشمنان ایران بر هم خورده است و مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی به یاوه گویی‌های ترامپ و هم پیمانانش خواهند زد.

خواندن خبر در سایت منبع

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه حمایت شان از انقلاب است

ایرناخبرگزاری ایرنا
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه حمایت شان از انقلاب است
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سروآباد گفت: حضور باشکوه و حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشانه حمایت همه جانبه شان از نظام و انقلاب اسلامی است و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: وظیفه همه ملت است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت داشته و حمایت خود را از انقلاب و انزجار شان از آمریکا و متحدان مزدورش را نشان دهند.

وی افزود: انقلاب اسلامی نظام طاغوت سالار را به نظام مردم سالار تبدیل کرد و وابستگی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشورمان به بیگانگان را برای همیشه از بین برد و این مهمترین دستاورد انقلاب است.

امام جمعه موقت سروآباد اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، ملت ایران هویت از دست رفته خود را باز یافتند و تقویت روحی خود باوری و عزت نفس ملی در جامعه تقویت شد.

وی یادآور شد: در دوران رژیم طاغوت، ملت ایران در فقر و بدبختی بسر می‌بردند و از امکانات و خدمات حداقلی بی بهره بودند در حالیکه امروز به برکت انقلاب دورترین روستاها نیز از خدمات و امکانات خدماتیف درمانی و رفاهی روز بهره مند هستند.

ماموستا حسینی گفت: امروز ملت ایران استقلال و آزادی خود را مرهون انقلاب می‌داند و به عزت خود در جهان افتخار می‌کند از این رو در برابر دشمنان از انقلاب اسلامی حمایت و پشتیبانی می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سروآباد نیز در سخنانی پیش از خطبه‌ها با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مهمترین دستاوردهای نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: استقلال سیاسی و اقتصادی مهمترین دستاورد انقلاب است.

سرهنگ جعفر غفاریان یادآور شد: در دهه فجر امسال چند پروژه عمرانی و خدماتی اجرا و تقدیم مردم انقلابی سروآباد شد که مهمترین آنها ساخت غسالخانه، خانه محرومین، منبع آب، اعزام گروه‌های پزشکی به منظور ارائه خدمات رایگان درمانی به روستاییان و کمک به ساخت و احداث مساجد است.

**

امام جمعه شهر هورامان تخت نیز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بر لزوم حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد و افزود: وظیفه تک تک ملت ایران است که در دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی در این راهپیمایی شرکت کنند.

ماموستا حامد مردوخی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی همه دشمنان از عزت و عظمت ایران در هراس هستند و بخاطر این قدرت مردمی نمی‌توانند در امور داخلی ما دخالت کنند.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

۷۳۵۴/۹۱۰۲

خواندن خبر در سایت منبع

امام‌جمعه بوشهر: تنها راه توسعه و پیشرفت جهادی و انقلابی است/ تاکید بر حضور تماشایی ملت ایران در ۲۲ بهمن

تسنیمخبرگزاری تسنیم
امام‌جمعه بوشهر: تنها راه توسعه و پیشرفت جهادی و انقلابی است/ تاکید بر حضور تماشایی ملت ایران در ۲۲ بهمن
امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه تنها راه توسعه و پیشرفت جهادی و انقلابی است، گفت: مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات خود می‌افزایند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بر الگو‌پذیری از شیوه زندگی حضرت فاطمه (س) تاکید کرد و اظهار داشت: دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، کوثر و منشا تمام خوبی‌ها و فضائل انسانیت است که این ویژگی‌ها در طول تاریخ و قرن‌ها در جامعه جاری و ساری است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تبریک ایام دهه فجر و چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی پس از چهل سال مقاومت در برابر دشمنی‌های جهان استکبار از بیرون و مزدوران داخلی اکنون سربلند و پر افتخار در جهان مورد توجه است.

امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته انواع ترفندها و توطئه‌ها را پشت سر گذاشت، خاطر‌نشان کرد: بزرگترین ویژگی انقلاب اسلامی ایران این است که دشمنان با تمام قوا چهل سال آمدند تا انقلاب اسلامی را بشکنند اما انقلاب ماند، مقاومت کرد، پیروز شد و دشمنان شکست خوردند.

خطیب نماز‌جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی چهل سال در برابر انواع هجمه‌ها ایستاد و تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد، افزود: در اوائل پیروزی انقلاب، استکبار وقتی منفعت خود را در ایران از دست داد، دانست که انقلاب اسلامی با جوهره اسلام‌گری و روح انقلابی گره خورده و نمی‌توان آن را نابود کرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری، استقلال‌طلبی، مردم سالاری دینی، تفکر جهادی بر اساس مدیریت دانش بنیان را از ویژگی انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: دشمن متوجه شده که عدالت، پیشرفت، تمدن آفرینی، رشد، توسعه و استکبار ستیزی در انقلاب اسلامی گره خورده و این نهضت جهانی می‌شود به همین سبب دست از توطئه و ترفند برنمی‌دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی با حمایت و رای ملت ایران به وقوع پیوست، خاطرنشان کرد: هیچگاه ایران به این شکل، استقلال، آزادی نداشته و با این سرعت پیشرفت هیچگاه تجربه نکرده است.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: با وجود ۸ سال جنگ تحمیلی و این همه دشمنی‌ها، تحریم‌ها، تهدیدها و تخریب در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری و اخلال در مدیریت کشور توسط جهان غرب و عناصر داخلی آنان، با تلاش امام راحل، رهبر معظم انقلاب و قشرهای مختلف مردم در ۴۰ سال انقلاب اسلامی مقتدر و با صلابت در برابر آنان مقاومت کرد و توانست امنیت پایدار و پیشرفت ایران را محقق کند.

خطیب نماز جمعه بوشهر تاکید کرد: انقلاب اسلامی با یک مشت در بیرون جلوی تهاجم استکبار گرفته و با یک دست دیگر توسعه و پیشرفت کشور را رقم می‌زند که این نگاه مقام معظم رهبری است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمنان می‌خواستند امنیت کشور را بر هم بزنند تصریح کرد: با وجودی که دشمنان قصد ایجاد ناامنی در کشور داشتند اما با هدایت‌های مقام معظم رهبری و تلاش همه نیروها و مردم، چنان شد که امنیت پایدار در کشور برقرار شد و ناامنی به دشمنان برگشت.

وی، با بیان اینکه ملت ایران در چهل سال در مقابل توطئه دشمنان حماسه آفریدند گفت: در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، مردم با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می‌زنند و مردم استان بوشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات خود می‌افزایند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه دیگر کشورها از ایران برای مقابله با تحریم‌های استکبار جهانی الگو می‌گیرند، تصریح کرد: در این زمینه کشورهای خط مقاومت از جمهوری اسلامی ایران برای ایستادگی در برابر دشمنان مشورت می‌گیرند.

امام جمعه بوشهر دهه پنجم انقلاب اسلامی را دهه توسعه و پیشرفت نام برد و افزود: تنها راه توسعه و پیشرفت در ابعاد گوناگون مدیریت جهادی و انقلابی و اسلامی است.

خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه تنها راه پیشرفت و سرافرازی ایران اسلامی تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب است تصریح کرد: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنها راه پیشرفت اقتصادی است و حرکت در سایه ولایت و در کنار هم بودن یکی از راهبردهای مهم سیاسی کشور محسوب می‌شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با تاکید بر این نکته که دهه پنجم باید دهه تحقق بسیاری از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب باشد گفت: دهه پنجم دهه عدالت، خدمت، پیشرفت، رشد عقلانیت مدیریتی و بصیرتی، سیاسی براساس آموزه‌های اسلامی است.

وی دهه پنجم را تحول مدیریتی با رویکرد مدیریت جوانان با انگیزه انقلابی دانست و تاکید کرد: در دهه پنجم انقلاب، باید رویش‌های انقلاب وارد عرصه مدیریتی می‌شوند.مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در استان بوشهر اعلام شد+جدولبوشهری‌ها در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای بی‌نظیر خلق می‌کنند "قالیباف" در جمع ‌راهپیمایان بوشهری سخنرانی می‌کند

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تبریک روز نیروی هوایی این نیرو را مایه اقتدار و عزت ایران دانست و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مایه اقتدار و افتخار ایران اسلامی است چراکه پیشرفت فوق‌العاده‌ای در تولید نرم‌افزارها و سخت افزارها داشته و دارای قدرت بالای حوزه عملیات است و از آنان قدردانی می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مایه قوام و استحکام نظام است

مهرخبرگزاری مهر
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مایه قوام و استحکام نظام است
زنجان-امام جمعه ابهر گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سایر مناسبت‌های مهم، مایه قوام و استحکام نظام است.

به گزارش خبرگزاری مهر وبه نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه شهر ابهر به ایام شهادت صدیقه کبری فاطمه‌الزهرا (س) اشاره کرد و افزود: باید از مردم برای برگزاری مراسم‌های باشکوه به این مناسبت تقدیر شود.

امام جمعه ابهر با اشاره به فرارسیدن ۲۲ بهمن و ایام گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب افزود: باید متوجه بود که گرامیداشت سالروز انقلاب اسلامی و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ایام‌الله و مناسبت‌های مهم، مایه قوام و استحکام نظام است.

رحیمی با اشاره به یاوه‌گویی‌های برخی از دولتمردان خارجی در مورد ایران و توانمندی‌هایش افزود: مردم احساس می‌کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول و قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم‌تر و پرشورتر خواهد بود.

وی با تاکید بر افزایش یاوه‌گویی دشمنان ملت ایران در سال ۱۳۹۷ نسبت به سال گذشته گفت: در کنار یاوه‌گویی مقامات آمریکایی، در روزهای اخیر شاهد یاوه‌گویی طرف اروپایی نیز بوده‌ایم و اتحادیه اروپا نیز در کنار آمریکا با انتشار بیانیه، هشدارهایی را در زمینه فعالیت‌های موشکی ایران داشته‌اند که نشان از همسویی کامل آنها با یکدیگر دارد.

امام جمعه ابهر تاکید کرد: در شرایط کنونی کشور حضور گسترده‌تر ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بیشتر ضرورت پیدا می‌کند و این حضورتأثیرات داخلی و خارجی بسیار مهمی را در بر خواهد داشت.

رحیمی تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و امام (ره)، تجدید عهد و پیمان با مقام معظم رهبری و در نهایت پاسخ دادن به اقدامات اخیر دشمن با همراهی مزدوران داخلی در ایجاد یاس و ناامیدی در کشور را از پیام‌های برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن سال‌جاری اعلام کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشانهٔ نترسیدن از دشمن است

ایرناخبرگزاری ایرنا
راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشانهٔ نترسیدن از دشمن است
نوشهر - ایرنا - امام‌جمعه شهرستان نوشهر گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمنِ امسال که انقلاب 40 ساله می‌شود، نشانهٔ حمایت آنان از انقلاب اسلامی و نترسیدن از دشمن است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود: امسال دشمن می‌بیند که به قول شهید بهشتی، مردم مثل شیشه‌اند و هرچه خردتر شوند برنده‌تر می‌گردند.

وی تأکید کرد: راهپیمایی امسال، عشق مردم را به نظام و انقلاب نشان می‌دهد و لبیک نسل چهارم به آرمان‌های انقلاب است.

امام‌جمعه نوشهر ادامه داد: البته حمایت مردم از انقلاب، پیامی هم به مسئولان دارد و آن این است که بیشتر به فکر حل مشکلات مردم باشید و از آمریکا ببرید.

مشایخ با برشمردن پیشرفت‌های مادی و معنوی ایران پس از انقلاب اظهار داشت: ایران کنونی علاوه بر پیشرفت در عرصه‌های مختلف علمی و فنی در مسائل معنوی نیز ترقی کرده است.

وی گفت: برگزاری باشکوه آیین‌هایی همچون دعای عرفه و معنویت این‌ چنینی قبل از انقلاب نبود و به برکت انقلاب پدید آمد.

امام جمعه نوشهر با اشاره به راه‌اندازی کانال مالی اروپا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا بر ضد ایران، افزود: آمریکا ۹ ماه قبل از برجام خارج شد و اروپا هم وقت‌کشی می‌کرد و می‌گفت که نمی‌تواند با آمریکا طرف شود.

وی ادامه داد: عاقبت پس از مدت‌ها اتلاف زمان، کانال ویژهٔ مالی ایجاد شد تا ایران جنس بفروشد و دارو و غذا تحویل بگیرد، درحالی‌که دارو و غذا جزء تحریم‌ها نبود.

مشایخ گفت: مقامات اروپا اکنون حتی پاسخ مقامات ایران را نمی‌دهند و تازه شرط کرده‌اند که ایران باید به برجام پایبند باشد.

وی افزود: تصویب اف‌ای‌تی‌اف و مذاکره در موضوعاتی همچون برنامهٔ موشکی ایران و حقوق بشر از دیگر خواسته ‌های اروپاییان است.

امام‌جمعهٔ نوشهر یادآور شد: تکلیف ما با آمریکای استعماری و اروپای روباه‌صفت معلوم است اما امان از کسانی که در داخل به آنان امید می‌بندند.

/۷۵۱۷/ ۱۶۰۲/۱۶۵۴

خواندن خبر در سایت منبع

راهپیمایی ۲۲بهمن امسال اهمیت دوچندانی دارد/ ضرورت حضور پرشور مردم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
راهپیمایی ۲۲بهمن امسال اهمیت دوچندانی دارد/ ضرورت حضور پرشور مردم
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اهمیت زیادی دارد، راهپیمایی امسال بیعت با رهبری معظم انقلاب و آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم ظهر امروز جمعه در خطبه‌های سیاسی نماز جمعه امروز تبریز گفت: بیعت کارکنان نیروی هوایی در ۱۹ بهمن سال ۵۷ با امام (ره) توطئه کودتای آمریکایی را خنثی کرد.

وی ادامه داد: ایجاد مکتب امام (ره)، خلاص شدن از زیر سلطه ابر قدرت‌ها و احیای کرامت زن از جمله برکات انقلاب اسلامی است.

وی سپس با تاکید بر ضرورت حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: اهمیت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به این دلیل است که دشمنان سعی دارند چهل سالگی انقلاب اسلامی را کمرنگ نشان دهند، هرکسی که می‌تواند باید در این راهپیمایی شرکت کند و از همه مردم آذربایجام دعوت به حضور پرشکوه در این راهپیمایی می‌کنم.

وی ادامه داد: راهپیمایی امسال بیعت با رهبری معظم انقلاب و آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی است.

امام جمعه تبریز ادامه داد: تشکیل دولت جدید لبنان و حضور وزرای حزب الله در ترکیب کابینه که آمریکا از آن اظهار نارضایتی کرده نشان از پیروزی جبهه مقاومت دارد.

آل هاشم ابراز داشت: رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر ادعاهای پوچ علیه جمهوری اسلامی ایران تکرار کرده اما آیا ایران که ۱۷ هزار شهید ترور دارد حامی تروریست است یا قربانی آن؟

ادامه دارد

خواندن خبر در سایت منبع

ملت ایران ۲۲ بهمن ماه پاسخ دندان شکنی به اسکتبار خواهد داد

ایرناخبرگزاری ایرنا
ملت ایران ۲۲ بهمن ماه پاسخ دندان شکنی به اسکتبار خواهد داد
بندرعباس- ایرنا- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به اهمیت حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال، گفت: ملت ایران با حضور پرشورشان در این روز پاسخ دندان شکنی به دشمنان خواهند داد.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس، از ملت ایران و بویژه مردم هرمزگان خواست که در روز ۲۲ بهمن با عزمی جدی‌تر و مشت‌های گره کرده و محکم‌تر از همیشه در خیابان‌ها حاضر شده و مشت محکمی بر دهان دشمنان این نظام و انقلاب اسلامی بزنند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال سیاه نمایی و ناامید کردن ملت ایران است، افزود: همه ما باید در کنار یکدیگر باشیم و با وحدت و همدلی مشکلات را حل کرده و دشمن را مایوس کنیم.

آیت الله نعیم آبادی خاطرنشان کرد: کشور ما در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری در عرصه‌های مختلف داشته و دشمن نیز از همین مساله عصبانی است.

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: البته با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته در کشور، هنوز مشکلاتی در بخشهایی همچون اقتصاد وجود دارد که برای حل این مشکلات مردم نیز باید وارد عمل شده و در کنار دولت باشند.

وی با بیان اینکه تنها نظام‌‌های مردمی هستند که موفق عمل خواهند کرد، گفت: قدرتمندترین دولت‌ها بدون حمایت مردم شکست خواهند خورد.

آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه مشکلات اقتصاد به دست مردم حل خواهد شد، اضافه کرد: هیچ دولتی نمی‌تواند اقتصاد را بدون حمایت مردم پیش ببرد.

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به روز نیروی هوایی (نوزدهم بهمن ماه) گفت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی از نخستین یگان‌هایی بود که در پیوستن به انقلاب مردمی ایران از سایر سازمان‌ها و گروه‌ها پیشی گرفت.

آیت الله نعیم آبادی تصریح کرد: نقش نیروی هوایی در پیروزی انقلاب بسیار مشهود است و این نیرو در تمام این سال‌ها هر کجا که لازم بوده به صورت پیروزمندانه در صحنه حاضر بوده است.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۲۵ دی ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلفی همچون نماز جمعه به امامت رهبر انقلاب سیل در سیستان بلوچستان و جلسه هیئت دولت … پرداخته است. انتهای پیام/

لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد

مهرمهر1 روز قبل
رئیس جمهور در پنجاهمین مجمع عمومی بانک مرکزی درباره اتفاقات اخیر گفت: لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد و مجبور به عقب نشینی شدند.

چرا مقام معظم رهبری بعد از ۸ سال به نماز جمعه می‌آید؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد

نماز جمعه ۲۷دی به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب پستی به بهانه برگزاری نماز جمعه ۲۷ دی به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلی امام خمینی (ره) منتشر کرده است. به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)، رهبر معظم انقلاب پستی به بهانه برگزاری نماز جمعه ۲۷ دی به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلی امام خمینی (ره) منتشر کرد که به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمیا أیها الذین آمنوا إذا نودی للصلاة من یوم الجمعة فاسعوا إلیٰ ذکر الله وذروا البیع ذٰلکم خیر لکم إن کنتم تعلموندر آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در طلیعه گام دوم انقلاب، نماز جمعه این هفته به امامت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و با حضور پر شور مردم بصیر و انقلابی در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و ملت مؤمن و سرافراز ایران اسلامی بار دیگر صحنه‌هایی از همبستگی، شکوه و عظمت خود را به نمایش خواهند گذاشت. توضیح بیشتر در مورد این مراسم و نحوه حضور نمازگزاران محترم از طریق ستاد نماز جمعه تهران اعلام خواهد شد.» بیشتر بخوانید: تصاویری از ۴۰ سال حضور رهبر معظم انقلاب در نماز جمعهانتهای پیام/

سومین سالگرد رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این مراسم اقای جهانگیری با اشاره به حوادثی، چون به شهادت رساندن سردار سلیمانی، جان باختن تعدادی از مردم کرمان در مراسم تشییع سردار شهید، سقوط هواپیمای اوکراینی و حادثه اتوبوس سوادکوه گفت: برآوردن خواست ملت ایران و انتظار مقام معظم رهبری در تحقق انتقام سخت از دولت جنایتکار آمریکا که اعلام کرده بود اگر ایران عکس العملی انجام دهد ما ۵۲ نقطه ایران را مورد هدف قرار می‌دهیم، با حمله موشکی به پایگاه عین الاسد ثمره شیرین و ماندگاری به جای ماند.

اخبار بیشتر