1. خبری
  2. اجتماعی
پوشش خبری

هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار: دلار تا ۱۰ هزار تومان پایین می‌آید

صف شبانه برای فروش دلار (عکس)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
صف شبانه برای فروش دلار (عکس)
صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 0صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 2صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 3صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 4صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 5صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 6

منبع: اعتماد آنلاین

خواندن خبر در سایت منبع

هجوم فروشندگان دلارهای خانگی برای فروش در مشهد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
هجوم فروشندگان دلارهای خانگی برای فروش در مشهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم در مشهد مقدس،  بازار غیر رسمی دلار فروشان در خیابان امام خمینی مشهد حکایت از هجوم فروشندگان دلارهای خانگی برای فروش دلار حکایت دارد.

در حال حاضر دلال ها دلار را از فروشندگان خانگی به قیمت کمتر از 11500 تومان خرید می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار

با کاهش شدید قیمت ارز در بازار، مردم در شهر های مختلف کشور به صرافی ها هجوم برده اند و اقدام به فروش ارزهای خانگی خود می کنند.

به گزارش فرارو، در حال حاضر قیمت دلار در بازار 13800تومان است و لحظه به لحظه از قیمت آن کاسته می شود.

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد ده ها نفر در شهر های مختلف در مقابل صرافی ها صف بسته اند تا دلار خود را به فروش برسانند.

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 3

هجوم مردم برای فروش دلار در شیراز

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 5

خیابان دارایی تبریز

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 7

هجوم فروشندگان دلار در کرج

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 9

صف فروش دلار در اهواز

خواندن خبر در سایت منبع

مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم، در پی تحولات بازار آزاد امروز، علاوه بر افت شدید دلار، سکه نیز ‌با کاهش مواجه شد.

براساس گزارش خبرنگاران تسنیم از برخی شهرهای کشور، نشانگر صف مردم برای فروش دلارهای خانگی و تغییر تابلوهای صرافی نیز تغییر قیمت دلار در بازار را نشان می‌دهد.

گزارش خبرنگاران تسنیم  از صرافی‌های سطح شهرها بیانگر افزایش چشمگیر حضور افرادی است که برای فروش دلارهای خود به صرافی‌ها هجوم آورده‌اند.

گزارش خبرنگار تسنیم از سطح بازار مشهد، حکایت از دلار 8 هزار تومانی در سطح شهر دارد که این موضوع مردم را برای فروش زودتر به چالش کشیده است.

همچنین گزارش خبرنگار تسنیم از کرج نیز از ‌هجوم مردم به صرافی‌ها و کاهش شدید نرخ دلار حکایت دارد که در پی هجوم فروشندگان دلار در کرج، صرافی‌ها بسته شدند.

گزارش خبرنگار تسنیم از سطح شهر اهواز نیز از صف طولانی فروشندگان دلار حکایت دارد.

خبرنگار تسنیم از شیراز نیز گزارش داد که ازدحام فروشندگان دلار در سطح شهر بسیار شدید است.

مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر - 7مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر - 8

خواندن خبر در سایت منبع

مردم به دنبال آب کردن دلار و یورو در چهارراه استانبول

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
مردم به دنبال آب کردن دلار و یورو در چهارراه استانبول

گزارشهای رسیده حاکی است ترس فروشندگان ارز از کاهش بیشتر قیمت دلار و یورو در روزهای آتی،ارزهای خانگی را به بازار کشاند. در عین حال که برخی تلاشها در فضای مجازی برای ترغیب به نفروختن ارز می کرد و پیش بینی هایی در باره افزایش مجدد نرخ ارز در بازار مطرح می کرد،شاخک های حسی دارندگان ارز خانگی آنها را ترغیب میکرد تا هرچه زودتر به بازار ارز روی بیاورند و برای جلوگیری از زیان بیشتر،دلارها و یوروهای خود را بفروشند.

درهمین حال ، صرافان با نخریدن ارز، زنهای خانه دار را به سمت دلالان هدایت می کردند. دلالانی که گاه قیمتی حدود 1000تومان زیر قیمت بازار را پیشنهاد می دادند.برخی فروشندگان با خودداری از فروش، منتظر مشتری هایی که حاضر به خرید با نرخ بالاتر باشند، می ماندند اما با کاهش متناوب قیمتها ناچار به فروش می شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

دلالان بازار فردوسی: دلار تا 10 هزار تومان پایین می‌آید!

الفخبرگزاری الف

نظرها

در ادامه بخوانید

الفالف5 ساعت قبل
فارس نوشت: دخترخاله آزاده به یک مهمانی دوستانه دعوت شده بود که از من هم خواست همراهش بروم. به خیال اینکه تولد یا سالگرد ازدواج و یا چیزی در همین قالب و محتواست، هدیه کوچکی تهیه کردم و با او همراه شدم. مدعوین همگی خانم‌های جوان هستند و مهمانی سراسر شادی و شور است و همه بگو و بخند دارند. تا اینکه وقت آوردن کیک می‌رسد و مهناز خانم پشت کیک می‌نشیند تا عکس یادگاری بگیرد. تصمیم گرفتم با او یک روز دیگر و در یک شرایط دیگر دیداری داشته باشم که مهناز هم می‌پذیرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
به گزارش مشرق، حسین نحوینژاد درباره زمان واریز عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی کشور، اظهار کرد: با توجه به آخرین پیگیری‌های صورت گرفته قرار است عیدی مددجویان اعم زنان سرپرست خانوار و معلولان تحت پوشش بهزیستی در اسفندماه واریز شود. وی در ارتباط با میزان عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی بیان کرد: رقم در نظر گرفته شده برای عیدی این افراد به میزان یک ماه مستمری خواهد بود. بر همین اساس تمام مددجویان تحت پوشش بهزیستی که مستمری دریافت می‌کنند، عیدی خود را در اسفندماه دریافت خواهند کرد. معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در پاسخ به این پرسش که قانون حمایت از حقوق معلولان در سال آینده چند درصد اجرا خواهد شد، گفت: در این بخش نمی‌توان درصدی را تعیین کرد ولی امیدواریم با همکاری بخش‌های مختلف شرایط خوبی را برای اجرای قانون ایجاد کنیم. وی اضافه کرد: یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی در قبال جامعه هدفش و به ویژه معلولان، حمایت از آنهاست که در همین زمینه سازمان بهزیستی تامین وسال کمک توانبخشی معلولان را اعم از عصا، واکر و ولیچر را به عهده گرفته و در قابل طرح تامین تجهیزات توانبخشی انجام می‌دهد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ از آقا شبنم تا چالش عروسی!

28+
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
عیدی بازنشستگان شرکت‌های دولتی با حقوق بهمن‌ماه به حساب‌شان واریز می‌شود. به گزارش فارس، عیدی بازنشستگان کشوری، در تاریخ ۲۱ بهمن ماه توسط صندوق بازنشستگی کشوری به حسابشان واریز شده است. مبلغ عیدی امسال برای یک میلیون و ۴۲۱ هزار نفر از بازنشستگان کشوری براساس تصمیم دولت، حدود یک میلیون تومان بوده است. اما در این میان بازنشستگان شرکتهای دولتی و وابسته به دولت مانند شرکت پست یا بازنشستگان شهرداری‌ها در این تاریخ عیدی خود را دریافت نکردند. با پیگیری انجام شده مشخص شد که برخی از این دسته شرکتها و دستگاهها تمایل داشته عیدی با حقوق بهمن ماه به حساب مستمری‌بگیرانشان پرداخت شود.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم

اخبار بیشتر