1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار: دلار تا ۱۰ هزار تومان پایین می‌آید

صف شبانه برای فروش دلار (عکس)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
صف شبانه برای فروش دلار (عکس)
روند رو به افت قیمت دلار باعث شد تا دارندگان ارز های خانگی وارد بازار شده و با تشکیل صف‌های طولانی اقدام به فروش اسکناس‌های خود کنند.
صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 0صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 2صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 3صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 4صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 5صف شبانه برای فروش دلار (عکس) - 6

منبع: اعتماد آنلاین

خواندن خبر در سایت منبع

هجوم فروشندگان دلارهای خانگی برای فروش در مشهد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
هجوم فروشندگان دلارهای خانگی برای فروش در مشهد
بازار غیر رسمی دلار فروشان در خیابان امام خمینی مشهد حکایت از هجوم فروشندگان دلارهای خانگی برای فروش دلار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در مشهد مقدس،  بازار غیر رسمی دلار فروشان در خیابان امام خمینی مشهد حکایت از هجوم فروشندگان دلارهای خانگی برای فروش دلار حکایت دارد.

در حال حاضر دلال ها دلار را از فروشندگان خانگی به قیمت کمتر از 11500 تومان خرید می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار

با کاهش شدید قیمت ارز در بازار، مردم در شهر های مختلف کشور به صرافی ها هجوم برده اند و اقدام به فروش ارزهای خانگی خود می کنند.

به گزارش فرارو، در حال حاضر قیمت دلار در بازار 13800تومان است و لحظه به لحظه از قیمت آن کاسته می شود.

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد ده ها نفر در شهر های مختلف در مقابل صرافی ها صف بسته اند تا دلار خود را به فروش برسانند.

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 3

هجوم مردم برای فروش دلار در شیراز

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 5

خیابان دارایی تبریز

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 7

هجوم فروشندگان دلار در کرج

(تصاویر) هجوم شبانه مردم به صرافی‌ها برای فروش دلار - 9

صف فروش دلار در اهواز

خواندن خبر در سایت منبع

مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر
مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار، ‌حکایت از ‌سقوط قیمت دلار دارد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم، در پی تحولات بازار آزاد امروز، علاوه بر افت شدید دلار، سکه نیز ‌با کاهش مواجه شد.

براساس گزارش خبرنگاران تسنیم از برخی شهرهای کشور، نشانگر صف مردم برای فروش دلارهای خانگی و تغییر تابلوهای صرافی نیز تغییر قیمت دلار در بازار را نشان می‌دهد.

گزارش خبرنگاران تسنیم  از صرافی‌های سطح شهرها بیانگر افزایش چشمگیر حضور افرادی است که برای فروش دلارهای خود به صرافی‌ها هجوم آورده‌اند.

گزارش خبرنگار تسنیم از سطح بازار مشهد، حکایت از دلار 8 هزار تومانی در سطح شهر دارد که این موضوع مردم را برای فروش زودتر به چالش کشیده است.

همچنین گزارش خبرنگار تسنیم از کرج نیز از ‌هجوم مردم به صرافی‌ها و کاهش شدید نرخ دلار حکایت دارد که در پی هجوم فروشندگان دلار در کرج، صرافی‌ها بسته شدند.

گزارش خبرنگار تسنیم از سطح شهر اهواز نیز از صف طولانی فروشندگان دلار حکایت دارد.

خبرنگار تسنیم از شیراز نیز گزارش داد که ازدحام فروشندگان دلار در سطح شهر بسیار شدید است.

مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر - 7مشاهدات میدانی خبرنگاران استانی تسنیم از ‌بازار فروش دلار/‌سقوط قیمت دلار با ورود دلارهای خانگی+تصاویر - 8

خواندن خبر در سایت منبع

مردم به دنبال آب کردن دلار و یورو در چهارراه استانبول

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
مردم به دنبال آب کردن دلار و یورو در چهارراه استانبول
اقتصاد > بازار مالی - رهگذرانی که دوشنبه عصر و غروب در حدفاصل چهارراه استانبول تا میدان فردوسی زنان خانه داری را مشاهده می کردند که دنبال دلالها بودند تا به قیمت بالاتری دلارهای خود را بفروشند.

گزارشهای رسیده حاکی است ترس فروشندگان ارز از کاهش بیشتر قیمت دلار و یورو در روزهای آتی،ارزهای خانگی را به بازار کشاند. در عین حال که برخی تلاشها در فضای مجازی برای ترغیب به نفروختن ارز می کرد و پیش بینی هایی در باره افزایش مجدد نرخ ارز در بازار مطرح می کرد،شاخک های حسی دارندگان ارز خانگی آنها را ترغیب میکرد تا هرچه زودتر به بازار ارز روی بیاورند و برای جلوگیری از زیان بیشتر،دلارها و یوروهای خود را بفروشند.

درهمین حال ، صرافان با نخریدن ارز، زنهای خانه دار را به سمت دلالان هدایت می کردند. دلالانی که گاه قیمتی حدود 1000تومان زیر قیمت بازار را پیشنهاد می دادند.برخی فروشندگان با خودداری از فروش، منتظر مشتری هایی که حاضر به خرید با نرخ بالاتر باشند، می ماندند اما با کاهش متناوب قیمتها ناچار به فروش می شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

دلالان بازار فردوسی: دلار تا 10 هزار تومان پایین می‌آید!

الفخبرگزاری الف
در حالی که امروز قیمت دلار به شدت کاهش یافته است، دلالان می‌گویند قیمت دلار تا ۱۰ هزار تومان کاهش می‌یابد.

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب16 ساعت قبل

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

حاشیه نشینی ۱۱ میلیون ایرانی و مهاجرت معکوس

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
مصاحبه اختصاصی با قاضی مسعودی مقام و نگاه تفصیلی به زندگی شخصی این قاضی پرونده‌های مفاسد اقتصادیجامعه و شهری: رئیس سازمان اجتماعی کشور گفت: بیش از ۱۱ میلیون نفر در مناطق حاشیه‌نشین کشور زندگی می‌کنند و ۸ میلیون نفر در بافت فرسوده و تاریخی ساکن هستند که درمجموع جمعیت زیادی را شامل می‌شوند و حدود ۱۹ میلیون نفر از جمعیت ۶۰ میلیون نفری شهرنشین، در محلات حاشیه‌ای زندگی می‌کنند
ایرناایرنا11 ساعت قبل
به گزارش روز یکشنبه سازمان اورژانس کشور، در سال ۹۶ حدود ۳۸۰ هزار مرگ در کشور گزارش شد که ۳۱۳ هزار مورد آن به دلیل بیماری‌های غیرواگیر بود. از این ۳۱۳ هزار مورد، ۱۶۱ هزار مورد به دلیل بیماری‌های قلبی و عروقی بود و حدود ۹۷ هزار مورد از مرگ و میر مردم ایران مستقیما به دلیل فشار خون بوده است. این گزارش می‌افزاید: با توجه به آمار بسیار بالای ایرانیان مبتلا به فشار خون، وزارت بهداشت با همکاری سایر سازمان‌های اجرایی کشور طرح بسیج ملی کنترل فشار خون را از روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در کشور آغاز کرد. وی افزود: آمبولانس‌ها، اتوبوس آمبولانس‌های پشتیبان و عملیاتی در روز نماز عید فطر و نمازهای جمعه در تاریخ اجرای طرح (۲۷ اردیبهشت لغایت ۱۵ تیر) جهت پایش فشار خون نمازگزاران مستقر هستند. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: اورژانس آماده ثبت اطلاعات خدمت گیرندگان این طرح و ارجاع به مراکز بهداشتی و درمانی در صورت نیاز است.

امکان گزارش تخلفات احتمالی در محله‌ها

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
شهروندان تهرانی می‌توانند با ارتقای سامانه ۱۳۷ شهرداری، با ارسال عکس و موقعیت مکانی، تخلفات احتمالی در محله خود را اعلام کنندبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شهروندان تهرانی می‌توانند با ارتقای سامانه ۱۳۷ شهرداری، با ارسال عکس و موقعیت مکانی، تخلفات احتمالی در محله خود را اعلام کنند. این کار موجب می‌شود مسئولان سریع‌تر به این تخلفات رسیدگی کنند.

اخبار بیشتر