اخبار روز بازار خودرو- چهارشنبه 24 بهمن‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار روز بازار خودرو- چهارشنبه 24 بهمن‌ماه

قیمت خودروهای خارجی در بازار

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
قیمت خودروهای خارجی در بازار
آخرین قیمت انواع خودروهای خارجی در بازار امروز سه‌شنبه 24 بهمن ماه 1397 به شرح ذیل می‌باشد.

اعتمادآنلاین|

قیمت خودروهای خارجی در بازار - 2

منبع: دنیای اقتصاد

خواندن خبر در سایت منبع

لیست قیمت حاشیه بازار خودروهای سایپا و پارس خودرو (+جدول)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
لیست قیمت حاشیه بازار خودروهای سایپا و پارس خودرو (+جدول)

لیست قیمت حاشیه بازار محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه بهمن ماه ۹۷ منتشر شد.

به گزارش عصر ایران این لیست منتشر شده مربوط به قیمت حاشیه بازار در بهمن می‌باشد. نرخ‌های درج شده «۵ درصد زیر قیمت بازار» یا به اصطلاح قیمت حاشیه بازار است.

لیست قیمت حاشیه بازار خودروهای سایپا و پارس خودرو (+جدول) - 2لیست قیمت حاشیه بازار خودروهای سایپا و پارس خودرو (+جدول) - 5لیست قیمت حاشیه بازار خودروهای سایپا و پارس خودرو (+جدول) - 6

خواندن خبر در سایت منبع

لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو تا پایان بهمن (+جدول کامل)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو تا پایان بهمن (+جدول کامل)
لیست منتشر شده مربوط به قیمت حاشیه بازار محصولات در بازده زمانی23 تا 30 بهمن 97 می باشد.

گروه صنعتی ایران خودرو لیست قیمت حاشیه بازار محصولات خود را ویژه بهمن ماه ۹۷ منتشر کرد.

به گزارش عصر ایران لیست منتشر شده مربوط به قیمت حاشیه بازار محصولات در بازده زمانی۲۳ تا ۳۰ بهمن ۹۷ می‌باشد.

نرخ های درج شده "5 درصد زیر قیمت بازار" یا به اصطلاح قیمت حاشیه بازار است

لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو تا پایان بهمن (+جدول کامل) - 5

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت جدید خودرو در بازار تهران امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۷

ایران‌جیبخبرگزاری ایران‌جیب
قیمت جدید خودرو در بازار تهران امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۷
با وجود نزدیک شدن به پایان یازدهمین ماه سال، برخلاف سال های گذشته بازار خودرو همچنان بی رمق و قیمت‌ها بسیار نجومی است.
قیمت جدید خودرو در بازار تهران امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۷ - 0

با وجود نزدیک شدن به پایان یازدهمین ماه سال، برخلاف سال‌های گذشته بازار خودرو همچنان بی رمق و قیمت‌ها بسیار نجومی است.

علت این موضوع در چند دلیل خلاصه میشود؛

افزایش قیمت بسیار عجیب در بازار و نبود شرایط فروش مناسب، ممنوع شدن واردات خودرو از تیرماه تاکنون، افزایش قیمت رسمی خودرو‌های داخلی توسط خودروسازان، تعلل وزارت صمت در ترخیص خودرو‌های گمرک و در نهایت دشوار شدن شرایط واردات خودروها، افزایش قیمت تمام شده به دلیل پرداخت مابه التفاوت قیمت ارز و تعرفه مازاد ۴۰ درصدی برای خودرو‌های لوکس از جمله دلایلی هستند که باعث شده‌اند تا بازار خودرو شب عید بی رونق‌تر از هر سال باشد و دچار موج افزایش قیمت شود.

کارشناسان حال و هوای این روزهای بازار خودرو را مشابه اتفاقات بازار سکه و ارز در ابتدای مهرماه امسال میدانند و احتمال میدهند که این قیمت‌ها بزودی شکسته شده و قیمت‌ها به حالت قبل بازخواهد گشت.

تغییرات ۱۰ روزه قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران و کرج:

خودروقیمت 14 بهمنقیمت امروزپراید ۱۳۱۳۹/۵۰۰/۰۰۰۴۱/۰۰۰/۰۰۰پراید ۱۱۱۴۱/۰۰۰/۰۰۰۴۳/۷۰۰/۰۰۰چانگان CS۳۵۱۳۵/۰۰۰/۰۰۰۱۴۶/۰۰۰/۰۰۰تیبا صندوقدار۴۳/۰۰۰/۰۰۰۴۵/۰۰۰/۰۰۰ساینا (رینگ آلومینومی)۴۸/۸۰۰/۰۰۰۵۳/۰۰۰/۰۰۰وانت زامیاد دوگانه (ساده)۶۲/۰۰۰/۰۰۰۶۵/۰۰۰/۰۰۰آریو اتوماتیک۹۳/۰۰۰/۰۰۰۹۸/۰۰۰/۰۰۰سراتو ۲۰۰۰۲۰۵/۰۰۰/۰۰۰۲۱۴/۰۰۰/۰۰۰برلیانس کراس ۱۲۵/۰۰۰/۰۰۰۱۳۰/۰۰۰/۰۰۰برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک۱۱۶/۰۰۰/۰۰۰۱۱۹/۰۰۰/۰۰۰برلیانس H۳۲۰ اتوماتیک۱۱۰/۰۰۰/۰۰۰۱۱۲/۰۰۰/۰۰۰پارس تندر۹۱/۵۰۰/۰۰۰۹۷/۰۰۰/۰۰۰ساندرو دنده‌ای۱۰۵/۰۰۰/۰۰۰۱۰۸/۰۰۰/۰۰۰ساندرو اتوماتیک۱۲۳/۰۰۰/۰۰۰۱۲۷/۰۰۰/۰۰۰استپ وی اتوماتیک۱۳۳/۰۰۰/۰۰۰۱۳۸/۰۰۰/۰۰۰استپ وی دنده‌ای۱۱۱/۰۰۰/۰۰۰۱۱۶/۵۰۰/۰۰۰ال ۹۰۸۸/۵۰۰/۰۰۰۹۵/۰۰۰/۰۰۰تندر پلاس اتوماتیک۱۱۵/۵۰۰/۰۰۰۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰رانا۶۳/۰۰۰/۰۰۰۷۰/۰۰۰/۰۰۰پژو ۴۰۵ SLX۶۴/۰۰۰/۰۰۰۷۴/۰۰۰/۰۰۰پژو ۴۰۵ GLX۶۰/۰۰۰/۰۰۰۶۹/۰۰۰/۰۰۰پژو ۴۰۵ GLX دوگانه۶۲/۰۰۰/۰۰۰۷۲/۰۰۰/۰۰۰سمند LX۶۴/۰۰۰/۰۰۰۷۱/۰۰۰/۰۰۰سمند EF۷ بنزینی۶۵/۵۰۰/۰۰۰۷۳/۰۰۰/۰۰۰سمند دوگانه‌سوز (۱۶)۷۰/۵۰۰/۰۰۰۷۷/۰۰۰/۰۰۰پارس بنزینی۷۳/۵۰۰/۰۰۰۸۰/۰۰۰/۰۰۰پارس دوگانه‌سوز۷۷/۰۰۰/۰۰۰۸۲/۵۰۰/۰۰۰پارس LX کلاس ۱۵۸۶/۰۰۰/۰۰۰۹۵/۰۰۰/۰۰۰پارس TU۵ اتوماتیک۹۳/۰۰۰/۰۰۰۱۰۳/۰۰۰/۰۰۰پژو ۲۰۰۸۲۲۵/۰۰۰/۰۰۰۲۳۸/۰۰۰/۰۰۰اچ سی کراس۹۲/۰۰۰/۰۰۰۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰پژو ۲۰۶ تیپ ۲۶۳/۰۰۰/۰۰۰۶۹/۰۰۰/۰۰۰پژو ۲۰۶ تیپ ۵۷۵/۵۰۰/۰۰۰۸۰/۰۰۰/۰۰۰پژو ۲۰۶ صندوقدار۷۸/۰۰۰/۰۰۰۸۲/۰۰۰/۰۰۰پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۰۹/۰۰۰/۰۰۰۱۱۶/۵۰۰/۰۰۰پژو ۲۰۷ دنده‌ای۹۲/۰۰۰/۰۰۰۹۶/۰۰۰/۰۰۰۲۰۷ صندوقدار۱۱۵/۰۰۰/۰۰۰۱۲۱/۰۰۰/۰۰۰دنا معمولی۸۶/۰۰۰/۰۰۰۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰دنا پلاس / ۲ ایربگ۱۰۸/۰۰۰/۰۰۰۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰دنا پلاس توربو / ۲ ایربگ۱۲۲/۰۰۰/۰۰۰۱۳۰/۰۰۰/۰۰۰هایما S۵ توربو۱۷۶/۵۰۰/۰۰۰۱۹۲/۰۰۰/۰۰۰هایما S۷ توربو۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰۲۱۳/۰۰۰/۰۰۰بسترن B۳۰۱۲۶/۰۰۰/۰۰۰۱۳۰/۰۰۰/۰۰۰مزدا۳ (بدون خدمات)۲۷۳/۰۰۰/۰۰۰۲۸۰/۰۰۰/۰۰۰هاوال اچ۲۲۰۹/۰۰۰/۰۰۰۲۱۶/۰۰۰/۰۰۰لیفان ۸۲۰۱۷۳/۰۰۰/۰۰۰۱۸۴/۰۰۰/۰۰۰جک S۳ اتوماتیک۱۴۶/۰۰۰/۰۰۰۱۵۱/۰۰۰/۰۰۰جک S۵ اتوماتیک۱۹۸/۰۰۰/۰۰۰۲۰۸/۰۰۰/۰۰۰ویتارا کلاس ۱۰۳۱۰/۰۰۰/۰۰۰۳۱۸/۰۰۰/۰۰۰سیتروئن C۳ فول۲۷۸/۰۰۰/۰۰۰۲۸۲/۰۰۰/۰۰۰

* تحویل تمامی خودروهای ذکر شده، از آبان ماه به بعد است.

* رنگ تمامی خودروهای ذکر شده سفید می‌باشد.

* خودروها همگی به صورت سند آزاد هستند و سند در رهن شرکت نمی‌باشد.

* خودروها همگی در نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های رسمی، موجود و آماده واگذاری هستند.

* پایگاه خبری «ایران‌جیب» فروشنده خودرو نمی‌باشد و صرفا منتشرکننده قیمت‌های موجود از بازار می‌باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

سرکوب قیمت خودروسازان؛ چرخش به نفع دلالان

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
سرکوب قیمت خودروسازان؛ چرخش به نفع دلالان
چندی پیش قرار بر این شد که خودروسازی‌ها طی دو مرحله قیمت خودرو‌های خود را افزایش دهند، اما دولت با مرحله اول این سیاست که افزایش ۳۰درصدی قیمت‌ها بود مخالفت کرد.

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ بعد از کنار گذاشتن شورای رقابت از قیمت‌گذاری خودرو، دولت بعد از ماه‌ها بررسی به این نتیجه رسید که قیمت خودرو را طی دو مرحله افزایش دهد به این صورت که در مرحله اول ۳۰درصد به قیمت خودروهای داخلی اضافه شود؛ این سیاست مربوط به خودروهایی بود که موعد تحویل آنها حد فاصل ابتدای شهریور تا انتهای دی‌ماه امسال بود؛ در واقع خودروسازان مجاز شدند ۳۰ درصد به قیمت خودروهایی که در این بازه زمانی چهار ماهه باید تحویل مشتریان می‌دادند، اضافه کنند.

در مرحله دوم افزایش قیمت‌ها نیز قرار شد، قیمت‌گذاری در حاشیه بازار به عنوان یک سیاست کلی در نظر گرفته شود؛ اما بعد از مدتی دولت با مرحله اول این سیاست یعنی افزایش ۳۰درصدی قیمت خودروهای داخلی مخالفت کرد، البته بنا شد خودروسازان محصولات ثبت نامی را با حداقل ۴ماه تاخیر بیشتر و بدون پرداخت سود اعم از تاخیر و مشارکت تحویل دهند.

اما مشکل کمبود نقدینگی خودروسازان برای کسی پوشیده نیست و اگرچه خودروسازان با تاخیر در تحویل خودرو به مشتریان از پرداخت سود مشارکت و تاخیر معاف شدند و همچنین از ناحیه تکمیل وجه خودرو تا حدودی تامین نقدینگی خواهند کرد اما تعهد تحویل یک میلیون خودروی ثبت نامی به اضافه تولید سال ۹۸ بار سنگینی است که کمر خودروسازان را خمیده‌تر خواهد کرد.

حالا سوال این جا است که با مخالفت دولت از افزایش ۳۰درصدی قیمت خودرو و در عوض تاخیر خودروسازان در تحویل خودروهای ثبت نامی، در نهایت چه تاثیری خواهد داشت؟

در رابطه با این مسئله، ماده ۹۰‌اصل ۴۴ قانون اساسی می‌گوید چنانچه دولت به هر دلیلی قیمت فروش کالا و یا خدمات بنگاه‌های مشمول واگذاری یا سایر بنگاه‌های بخش غیر دولتی را به قیمت کمتر از قیمت بازار تکلیف کند، مکلف است مابه التفاوت قیمت تکلیفی و هزینه تمام شده را تعیین واز محل اعتبارات و منابع دولت در سال اجرا پرداخت کند و یا از بدهی ابن بنگاه‌ها به سازمان امور مالیاتی کسر نماید.

در این راستا یک کارشناس خودرو در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصاد آنلاین بیان کرد: اگر دولت مدعی است که سهم اندکی در سهام خودروسازی‌ها داشته و نقشی در تغییر مدیرعامل ندارد پس چطور در بحث قیمت‌گذاری به صورت دستوری عمل می‌کند؟

حسن کریمی سنجری ادامه داد: قیمت‌گذاری دستوری شرایط خودروسازان را به حدی نامطلوب کرده که پیش‌بینی می‌شود سال ۹۸، سال بحران در صنعت خودروسازی کشور باشد.

وی با بیان این که دولت با سرکوب قیمت زمینه افزایش رانت را گسترده‌تر می‌کند، افزود: بیشتر کسانی که خودرو ثبت نام کرده‌اند نه خودرو اولی‌اند و نه متقاضی عادی، بلکه دلالانی هستند که تنها هدف آن‌ها از خرید خودرو تغییر جو بازار به نفع خودشان است؛ بنابراین دولت با مخالفت در خصوص افزایش قیمت خودرو تنها زمینه رانت و سفته بازی را گسترده‌تر می‌کند.

کریمی افزود: در این شرایط مجددا خودرو با قیمت بازار و بالاتر از قیمت کارخانه به دست مشتری نهایی خواهد رسید و باز هم این مصرف کننده واقعی است که در نهایت از سرکوب قیمت متضرر خواهد شد.

این کارشناس خودرو همچنین درباره تاثیر قیمت‌گذاری دستوری خودرو در بازار تصریح کرد: با ادامه این روند قیمت خودرو در کف بازار افزایش می‌یابد و از طرف دیگر با محدود کردن عرضه خودروسازان بازار آشفته‌تر خواهد شد.

کریمی گفت: خودروسازان سال آینده باید یک میلیون خودرو پیش فروش شده با قیمتی زیر بهای تمام شده تحویل دهند که با این نحوه قیمت‌گذاری در واقع شریان حیاتی خودروسازان تحت فشار شدیدی قرار خواهند گرفت.

نجفی منش: نباید برای پایین ماندن قیمت، یک واحد تولیدی را قربانی کرد

رییس انجمن صنایع قطعه‌سازی نیز در این باره توضیح داد: طبق قانون اگر دولت قیمت کالایی را به صورت دستوری تعیین کند و این قیمت‌گذاری منجر به ضرر مجموعه شود، دولت باید زیان آن مجموعه را پرداخت کند.

محمدرضا نجفی منش به خبرنگار اقتصاد آنلاین گفت: اگر دولت حاضر به پرداخت این خسارت نشود صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور در سال آینده با بحران تولید روبه رو خواهد شد.

این فعال صنعت قطعه سازی اضافه کرد: همانطور که دولت در خصوص جبران موسسات مالی غیرمجاز ۳۰هزار میلیارد تومان پول پرداخت کرد، الان نیز باید به دلیل سرکوب قیمت خودرو زیان خودروسازان را بدهد.

نجفی منش با تاکید بر این که نباید برای پایین ماندن قیمت، یک واحد تولیدی را قربانی کرد؛ گفت: اگر قیمت‌گذاری مطابق با شرایط خودروسازان و نیز جیب مصرف کننده تعیین شده باشد، زمینه دلالی از بین خواهد رفت. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

پرداخت درآمد گرانی بنزین جدای از یارانه‌هاست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: حدود ۱۹ میلیون خانوار معادل بیش از ۶۰ میلیون نفر حائز شرایط دریافت درآمد حاصل از گرانی بنزین هستند و ممکن است افرادی که از دریافت رایانه انصراف داده باشند مبلغ تعیین شده برای هر خانواده بر اساس درآمد اصلاح قیمت بنزین را دریافت کنند. وی افزود: از این به بعد سازمان برنامه و بودجه در ماه حدود چهار هزار میلیارد تومان پرداخت یارانه، ۲۴ هزار میلیارد تومان پرداخت حقوق کارکنان و کارمندان و دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پرداخت حمایت معیشتی دارد. نوبخت با بیان اینکه هر کس خود را متقاضی دریافت درآمد حاصل از اصلاح قیمت بنزین می‌داند تقاضای خود را برای بررسی به وزارت رفاه ارائه دهد گفت: درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین از حدود ۶۴ میلیون لیتر بنزین سهمیه‌ای و ۳۰ میلیون لیتر بنزین آزاد و سوپر است. وی افزود: با سهمیه بندی بنزین پیش بینی حدود سه هزار میلیارد تومان صادرات بنزین می‌کنیم. وی گفت: پرداخت یارانه‌ها فردی بود، اما پرداخت درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین در جهت کمک به خانواده هاست.

بنزین مال مردم است/ درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت با افزایش قیمت بنزین/ دولت از این پس سه نوع پرداختی به خانوار‌ها خواهد داشت/ بر اساس تجربه، اصلاح قیمت بنزین اثر تورمی زیادی ندارد + فیلم

تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش تابناک اقتصادی؛ «محمد باقر نوبخت» در گفت و گوی ویژه خبری، درباره جزییات طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین اعلام کرد: از محل افزایش قیمت بنزین ۲۹ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان درآمد خواهیم داشت و ۳ هزار میلیارد تومان نیز از محل صادرات درآمد کسب خواهد شد. وی گفت: از هفته آینده پرداخت یارانه کمک معیشت خانوارها از محل منابع مالی افزایش قیمت بنزین آغاز می‌شود. وی گفت: پیشتر تعدادی از خانوارها برای کمک به دولت و جامعه از دریافت یارانه خود انصراف داده بودند، اما در این شرایط این خانواده‌ها نیز می‌توانند از یارانه معیشتی اصلاح قیمت بنزین برخوردار شوند. سال‌های قبل هرسال ۷ تا ۸ سال با افزایش مصرف بنزین مواجه بودیم، اما هم اکنون مصرف آن بسیار افزایش یافته است. رئیس سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت تدابیر لازم را اندیشیده است تا از طریق ستاد تنظیم بازار بتوانند آثار روانی ناشی از افزایش قیمت بنزین را کاهش دهد و از افزایش در کشور جلوگیری کند.

پمپ بنزین‌ها قبل و بعد از اعلام قیمت تازه بنزین

تابناکتابناک1 روز قبل
با اعلام رسمی دولت، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی (هر نفر تنها یک خودرو) ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین سه هزار تومان خواهد بود. تصاویر پمپ بنزین‌ها قبل و بعد از اعلام قیمت تازه بنزین را می‌بینید؛ شرایطی که با گذشت یک روز همچنان در برخی پمپ‌های بنزین تداوم دارد.

آمادگی برخورد با عاملان افزایش غیرقانونی قیمت‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: پیش بینی من اینست که ۸ الی ۱۰ درصد شاهد کاهش مصرف باشیم. وکیل‌زاده افزود: بنزین سوپر به صورت سهمیه‌ای نیست و به صورت آزاد عرضه می‌شود. تابش افزود: هیچ نواع افزایش قیمت کالایی نداریم و با هر گونه افزایش برخورد جدی می‌شود. وی درباره تاثیر افزایش قیمت بنزین بر حمل و نقل کالایی گفت: حمل و نقل کالای بین شهری بیشتر با گازوئیل است. تابش گفت: اجرای سیاست اصلاح قیمت بنزین نباید هزینه‌ای اضافی به خانوار تحمیل کند.

جزئیات طرح حمایت معیشتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وزیر نفت یک روز پس از اجرای سهمیه بندی بنزین درباره منابع حاصل از افزایش نفت توضیح داد: با اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین ۳۱ هزار میلیارد تومان در سال افزایش درآمد خواهیم داشت. رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه منابع حاصل از این طرح در یک حساب مشخص که به همین عنوان نزد خزانه افتتاح شده است واریز می‌شود و ماهانه بین ۱۸ تا ۱۹ میلیون خانوار تقسیم می‌شود. کنترل مصرف بی رویه بنزین، هدفمند ساختن پرداخت یارانه سوخت و کمک به اقشار کم درآمد جامعه هدف اصلی طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اعلام شده است.
مهرمهر1 روز قبل
طبق قانون، ۵۰ درصد منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها باید به صورت نقدی به مردم پرداخت شده و ۵۰ درصد دیگر در بخش‌های دیگر مانند سلامت و تولید توزیع شود. وی ادامه داد: در زمان آقای احمدی‌نژاد برای افزایش قیمت بنزین ۶ ماه دولت و وزرا با مردم صحبت کردند. درخواست استانداران برای به تعویق افتادن طرح افزایش قیمت بنزینعضو هیئت رئیسه مجلس اظهارداشت: استانداران و فرمانداران نیز خواستار به تعویق افتادن اجرای این طرح بودند. دستگاه‌های امنیتی نیز نسبت به افزایش قیمت بنزین هشدار داده بودند. وی تصریح کرد: برخی معتقدند دولت برای جبران کسری بودجه قیمت سوخت را افزایش داده است، این در حالی است که دولت همه پول افزایش قیمت بنزین را به صورت یارانه نقدی پرداخت خواهد کرد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین56 دقیقه قبل

احتمال فعال شدن متروی اصفهان تا عصر امروز وجود دارد

مهر59 دقیقه قبل

برگزاری جشن نوشتار سینمایی به تعویق افتاد

ایسنا1 ساعت قبل

دمای زیر صفر درجه در مناطق زلزله‌زده و ۱۲ شهر دیگر

ایسنا1 ساعت قبل

جلسات کمیته تنظیم بازار روزانه برگزار می‌شود

مهر1 ساعت قبل

عزل شهردار ناحیه به دلیل قصور در برف روز گذشته

انتخاب1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1